wtorek, 20 sierpnia 2019
Najnowsze: Promocja Betclic na mecze polskich siatkarzy

Czy Betclic jest legalny w Polsce?

Betclic Polska z licencją Ministerstwa Finansów. Zakłady Bukmacherskie Betclic - legalny bukmacher. Oferta bonus Betclic500 na 2019..

Odbierz kod promocyjny Betclic Oferta na bonus Betclic VIP ważna do 31 sierpnia 2019
Spis treści
Rozwiń
  1. Czy Betclic jest w Polsce legalny?
  2. Od kiedy Betclic jest legalny?
  3. Który bukmacher jest tak dobry jak Betclic?
  4. Betclic - legalny bonus i kod promocyjny
  5. FAQ - pytania i odpowiedzi o legalność Betclic, kod i BONUS500
  6. Warto wiedzieć o Betclic Polska
Informacja o tym, że Betclic jest legalnym bukmacherem w Polsce
Betclick Legalnośc potwierdzona - licencja bukmacherska dla Betclic została wydana przez MF

Korzystanie z usług serwisu internetowego Betclic jest zgodne z prawem, także bonusy powitalne i freebety Betclic bez depozytu są legalne i dostępne dla polskich graczy.

  Betclic - legalny bukmacher  
Kod promocyjny na sierpień 2019
   Odbieram cashback 500 zł   

Operatorem portalu Betclic w domenie .pl jest Betclic Polska. W Betclic z kodem promocyjnym LEGALSPORTPL odbierzesz najwyższe powitalne bonusy i maksymalne promocje na start.

Aby otrzymać licencję MF na organizację zakładów wzajemnych w naszym kraju, firma bukmacherska Betclic musiała spełnić szereg wymagań. Konieczne jest m.in. posiadanie siedziby na terenie Polski, prowadzenie strony internetowej po polsku, weryfikowanie tożsamości i wieku klientów (tak by uniemożliwić obstawianie zakładów osobom niepełnoletnim), a także opracowanie regulaminów, zawierających m.in. informacje na temat bezpiecznej gry online oraz o drogach składania reklamacji.

Od wejścia w życie ustawy hazardowej strony internetowe bukmacherów bez licencji resortu finansów trafiają do specjalnego rządowego rejestru, nazywanego rejestrem domen zakazanych. Na liście są nazwy znanych firm jak Bet-at-home czy Unibet, ale nie ma na niej polskiego oddziału Betclic Polska, gdyż Betclic Zakłady Bukmacherskie posiada licencję i jest legalny (pracuje m.in. nad nowym, darmowym bonusem bez depozytu) - co oznacza, że wszystkie formalne wymogi wynikające z ustawy hazardowej zostały spełnione. Spółka matka dla Betclic Polska to BEM Operations Limited z siedzibą na Gibraltarze.

Zarówno sposób płatności jest bezpieczny, dodatkowo strona internetowa z protokołem bezpieczeństwa https chroni integralność i poufność danych osobowych (dane adresowe, kart płatnicze) oraz jest bezpieczna dla wpłacających pieniądze online poprzez szyfrowane połączenie. Rejestracja Betclic500 (wcześniej Betclic1000) poprzez szyfrowane łącze zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa.

Czy Betclic jest w Polsce legalny?

W dniu wejścia w życie ustawy hazardowej Betclic nie posiadał, ale obecnie posiada ważną koncesję bukmacherską MF uprawniającą do działania w zakresie zakładów wzajemnych na terytorium Polski, więc zalicza się do grona legalnych polskich operatorów internetowych online. We wspomnianym rządowym rejestrze domen zakazanych znajduje się ponad pięćdziesiąt adresów internetowych Betclic, ale są to domeny międzynarodowe, natomiast strona internetowa Betclic w języku polskim w domenie pl jest jak najbardziej legalna.

Bonusy Betclic za kod promocyjny - przejście do konta
Kod promocyjny Betclic - legalny bukmacher online

Betclic posiada licencję MF, a jego domena betclic pl nie figuruje w rejestrze MF, a więc jest w Polsce legalnym, wiarygodnym bukmacherem. Obsługę serwisu prowadzi oddział Betclic Polska, kontakt i dane adresowe dostępne są w tym miejscu >>> Informacje o działalności legalnego wiarygodnego buka internetowego.

Warto pamiętać, że właścicielem Betclic Polska jest legalny podmiot maltański, o czym Betclic wspomina w swoim regulaminie:

Niniejszy regulamin (Betclic - red.) określa zasady uczestnictwa w zakładach wzajemnych–bukmacherskich i totalizatorach, w rozumieniu ustawy o grach hazardowych, przyjmowanych przez sieć Internet na stronie internetowej betclic w domenie .pl (dalej „Strona Internetowa”), urządzanych i prowadzonych przez BEM Operations Limited, spółkę zarejestrowaną na Malcie pod numerem C-70387 z siedzibą pod adresem Level 3, Tagliaferro Business Centre, Gaiety Lane, Sliema SLM1551, Malta. 

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. 

Jeśli rodzimi gracze zdecydują się na skorzystanie z jego usług bukmacherskich via internet, powinni mieć mieć świadomość, że gra u bukmachera Betclic nie jest wykroczeniem skarbowym ani nie grozi karą grzywny. Mimo, że kara za grę u nielegalnych bukmacherów może wynieść nawet ponad trzy miliony złotych (jej wysokość jest uzależniona od poziomu najniższego krajowego wynagrodzenia w danym roku kalendarzowym), to nie dotyczy nowego bukmachera Betclic - jest on w Polsce legalny.

Od kiedy Betclic jest legalny?

Betclic na nowo wrócił do Polski jako legalny bukmacher. Biuro prasowe Ministerstwa Finansów informowało, że został pozytywnie rozpatrzony  wniosek o licencję na urządzanie zakładów wzajemnych w internecie przez Betclik. Na forach internetowych dla graczy można znaleźć potwierdzone oficjalnie doniesienia, że wniosek firmy Betclic został rozpatrzony z korzyścią dla graczy.

Rekomendacja dla legalnego buka Betclic
Betclic legalny - dlaczego warto wybrać tego bukmachera

Legalni bukmacherzy to także pewność finansowa gracza. Ponieważ nowa ustawa hazardowa nakłada na nich obowiązek utrzymywania stabilnej sytuacji finansowej, gracze mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich depozytów w Betclic oraz wypłatę ewentualnych wygranych. Jeśli więc grać, to tylko legalnie! W tym artykule znajdziesz aktualną i pełną listę wiarygodnych i rekomendowanych organizatorów online i stacjonarnych z koncesjami. Ostatnia aktualizacja: sierpień 2019.

Który bukmacher jest tak dobry jak Betclic?

Betclic jest jednym z największych światowych bukmacherów, posiadającym w swojej ofercie zakłady dotyczące m.in. piłki nożnej, a także hokeja czy rugby i będącym w przeszłości sponsorem m.in. drużyn piłkarskich Olympique Marsylia i Juventusu Turyn (w przeszłości twarzą reklamową firmy w Polsce był znany dziennikarz sportowy Mateusz Borek. Polscy  gracze mogą korzystać z atrakcyjnej oferty legalnych bukmacherów, w porównaniu z ofertą Betclic500.

Firmy takie jak legalny bukmacher forBET, a także certyfikowany bonus STS Polska lub zgodny z regulaminem odpowiedzialnej gry Fortuna kod promocyjny oferują swoim klientom bardzo szeroki wybór bonusów z bonusowym kodem rejestracyjnym do zakładów sportowych: począwszy od popularnych dyscyplin, jak chociażby siatkówka lub tenis, aż po te niszowe, w postaci piłki wodnej czy golfa. Dodatkowo, z działających aktywnie w Polsce bukmacherów aż 90% z nich umożliwia graczom typowanie wyników sportowych w sieci, z komórki lub tabletu.

    Betclic rejestracja   
Nowe konto z bonusem w 3 minuty

Oferta Betclic jest porównywalna z innymi legalnymi bukmacherami, kursy na mecze są wysokie w porównaniu z innymi firmami - trudno wskazać innego bukmachera internetowego tak dobrego jak Betclic > rejestracja - otwórz darmowe konto i graj legalnie. Pamiętajcie, że jeżeli skorzystacie z naszego linku aktywacyjnego, to wówczas automatycznie otrzymacie bonus na start od Betclic w wersji VIP.

Betclic - legalny bonus i kod promocyjny

Betclic oferuje legalny kod promocyjny do bonusu typu cashback500 (inaczej bezpieczny zakład bez ryzyka utraty własnych środków), jaki został przygotowany dla nowych graczy na start w ofercie powitalnej. Więcej o kodzie przeczytacie w artykule "Kod bonusowy Betclic" - znajdziecie tam porady jak kod promocyjny wykorzystać, gdzie wpisać i jak działa kod w aplikacji mobilnej Betclic.

Bonus początkowy Betclic500 należy do najwyższych na rynku w Polsce. Z bonusem często jest promowany freebet bez depozytu, aktualną listę freebetów na sierpień 2019 znajdziecie w w dziale Bonusy bez depozytu. Codzienna aktualizacja daje Wam pewność, że nie przegapicie nowej promocji z bonusem bez depozytu z kod w Betclic o wartości finansowej 20 zł lub 30 zł.

FAQ - pytania i odpowiedzi o legalność Betclic, kod i BONUS500

1. Czy kod promocyjny do Betclic jest legalny?

Jak najbardziej tak. Kod rabatowy do Betclic: LEGALSPORTPL, który należy wpisać podczas zakładania konta nowego klienta (standardowa procedura rejestracji Betclic) w polu "kod promocyjny", jest w pełni legalny. Ma to związek z tym, że firma Betclic otrzymała od Ministerstwa Finansów nową licencję na organizowanie zakładów sportowych przez Internet (numer pozwolenia nr PS4.6831.11.2017). A to oznacza, że może ona działać w Polsce legalnie oferując zakłady piłkarskie przez internet czy bonusy dla nowych graczy z kodem promo (aby zyskać MAX bonus BETCLIC500 wpisz kod promocyjny LEGALSPORTPL na serwisie Betclic_pl).

2. Jak założyć konto w Betclic?

Proces rejestracji nowego użytkownika Betclic wygląda tak samo, jak u pozostałych legalnych operatorów zakładów wzajemnych, więc tak naprawdę można przez niego przebrnąć w ciągu zaledwie kilku minut. Najpierw należy wypełnić prosty i intuicyjny formularz rejestracyjny, wpisując między innymi w polu "kod promocyjny" hasło rabatowe LEGALSPORTPL, które uprawnia do odbioru najwyższego bonusu na start Betclic500 (wcześniej bonus1000, ale na gorszych warunkach), a następnie trzeba potwierdzić swoją tożsamość za pomocą skanu dowodu tożsamości (mogą być też bardzo wyraźne zdjęcia). Pamiętaj, że możesz zasłonić m.in. takie elementy, jak zdjęcie czy wzór podpisu).

3. Jaki jest bonus powitalny w Betclic?

Bukmacher Betclic przygotował dla swoich nowych klientów internetowych niezwykle interesujący bonus na start w pakiecie promocyjnym Betclic500. Obecnie zakładając nowe konto gracza, można zgarnąć ekskluzywny Betclic bonus cashback, dzięki któremu możemy odzyskać do 500 zł za pierwszy postawiony i przegrany kupon online.

Ograni typerzy są zgodni, że Betclic bonus powitalny, bezpieczny zakład bez ryzyka, "cashback500" to łatwy i szybki sposób na bezpłatne powiększenie swojego bankrollu, co z kolei zwiększa naszą szansę na trafione kupony i wygrane bukmacherskie.

# kroki do obioru bonusu Betclic500 (wcześniej bonus1000 czy Betclic1000)
Bonus od legalnego bukmachera Betclic Jak szybko odebrać Betclic bonus 500 zł

Ogólnie bukmacher Betclic posiada bardzo rozbudowaną ofertę promocji, bonusów tymczasowych oraz okazjonalnych freebetów. Dzięki temu każdy typer może regularnie zgarniać dodatkowe środki na zakłady sportowe online (poza bonusem dotyczy to pakietu na zakład bez ryzyka 200 Betclic, Boost oraz Multi+). W Betclic Polska można ponadto aktywować na saldzie depozytowym lub bonusowym freebety (opcja), benefity za stawiane kupony Solo/AKO oraz bonusy specjalne. 

4. Gdzie znajdę kod promocyjny BETCLIC?

Specjalny przygotowany przez legalnego bukmachera Betclic kod promocyjny, który gwarantuje najwyższy bonus na start w Betclic500, można znaleźć na naszej stronie internetowej w sekcji "kody bonusowe i promocyjne". Bezpośredni link do działu nie tylko z kodem promocyjnym Betclic,  ale i Fortuna, PZBuk czy STS znajdziesz w sekcji====> Bukmacherskie kody promocyjne - 2019.

5. Jakie opinie wśród graczy ma Betclic?

Bukmacher Betclic zbiera na każdym kroku pozytywne rekomendacje, opinie i spostrzeżenia na temat zawartości platformy i akcji marketingowych. Gracze, którzy na co dzień korzystali i korzystają z usług tego buka, chwalą sobie nie tylko wysokie kursy, atrakcyjne pakiety promocji czy bogatą ofertę zakładów, ale również stabilność strony internetowej. Ponadto typujący zwracają szczególną uwagę na powitalny bonus Betclic na start, który umożliwia grę bez ryzyka przegranej, a także na firmową telewizję Betclic TV.

Warto wiedzieć o Betclic Polska

  • Bukmacher Betclic Polska posiada licencję resortu finansów na organizację zakładów wzajemnych, więc jest w Polsce legalnym i bezpiecznym bukmacherem internetowym.
  • Betclic jest jednym z największych światowych bukmacherów, korzystanie z jego usług w Polsce jest nie jest zagrożone karami finansowymi.
  • Betclico Bonus 500 zł, freebet i cashback (wraz z Cashout) to flagowa oferta nagród w pakiecie VIP z kodem promocyjnym (wychodzi korzystniej w porównaniu z PZBuk kod promocyjny).
  • Wybieraj stabilnych finansowo i wiarygodnych bukmacherów z koncesją MF takich jak Betclic Zakłady Bukmacherskie – graj legalnie!
Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Czy Betclic jest legalny w Polsce?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.