sobota, 27 listopada 2021
Najnowsze: Typy na mecz Chelsea FC – Manchester United

Czy Betclic jest legalny w Polsce?

Betclic Polska z licencją Ministerstwa Finansów. Zakłady Bukmacherskie Betclic - legalny bukmacher. Bonus Betclic 550 zł na 2021 r.

Odbierz kod promocyjny Betclic Oferta na bonus Betclic VIP ważna do 30 listopada 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Legalni bukmacherzy z licencją
  1. Betclic - legalne zakłady bukmacherskie 
 2. Czy Betclic jest w Polsce legalny?
 3. Od kiedy Betclic jest legalny?
 4. Które legalne zakłady bukmacherskie są tak dobre jak Betclic?
 5. Betclic - legalny bonus i kod promocyjny
  1. Bonus na start
 6. FAQ - pytania i odpowiedzi o legalność Betclic
 7. Warto wiedzieć o legalności Betclic Polska
Informacja o Betclic wraz z kodem promocyjnym
Legalność potwierdzona - licencja bukmacherska dla Betclic została wydana przez MF

Korzystanie z usług serwisu internetowego Betclic jest zgodne z prawem, także bonusy powitalne i freebety Betclic bez depozytu są legalne i dostępne dla polskich graczy.

  Betclic legalny bukmacher  
> Kod do bonusu 550 zł na listopad 2021 <
  legalna gra online  

Operatorem portalu Betclic.pl jest Betclic Polska. W Betclic z kodem promocyjnym LEGALSPORTPL odbierzesz najwyższe powitalne bonusy i maksymalne promocje na start.

Aby otrzymać licencję MF na organizację legalnych zakładów wzajemnych w naszym kraju, firma bukmacherska Betclic musiała spełnić szereg wymagań. Konieczne jest m.in. posiadanie siedziby na terenie Polski, prowadzenie strony internetowej po polsku, weryfikowanie tożsamości i wieku klientów (tak by uniemożliwić obstawianie zakładów osobom niepełnoletnim), a także opracowanie regulaminów, zawierających m.in. informacje na temat bezpiecznej gry online oraz o drogach składania reklamacji.

Legalni bukmacherzy z licencją

Od wejścia w życie ustawy hazardowej strony internetowe bukmacherów bez licencji resortu finansów trafiają do specjalnego rządowego rejestru, nazywanego rejestrem domen zakazanych.

Kod promocyjny Betclic
Kod rejestracyjny do Betclic - polskie zakłady bukmacherskie

Na liście są nazwy znanych firm jak Bet-at-home czy Unibet, ale nie ma na niej polskiego oddziału Betclic Polska, gdyż Betclic Zakłady Bukmacherskie posiada polską licencję bukmacherską co gwarantuje, że jest w 100% legalny (pracuje już m.in. nad nowym, darmowym bonusem bez depozytu) - co oznacza, że wszystkie formalne wymogi wynikające z ustawy hazardowej zostały spełnione. Spółka matka dla Betclic Polska to BEM Operations Limited z siedzibą na Gibraltarze.

Betclic - legalne zakłady bukmacherskie 

Zarówno sposób płatności jest bezpieczny, dodatkowo strona internetowa z protokołem bezpieczeństwa https chroni integralność i poufność Twoich danych osobowych i finansowych (dane adresowe, kart płatnicze, konto bankowe) oraz jest bezpieczna dla wpłacających pieniądze online poprzez szyfrowane połączenie. Szybka rejestracja poprzez szyfrowane łącze zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa internetowego i jest w Polsce legalna.

Dane potwierdzające, że polski oddział Betclic jest legalny i stabilny finansowo:

Data rozpoczęcia działalności w Polsce: 2018
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2018

Adres: BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, przedstawiciel: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. T. Kościuszki 29, 50-011 Wrocław

Dane rejestrowe: KRS 0000573383, nadany przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 8971812874, REGON: 362407439

Wysokość kapitału zakładowego Betclic: 2 000 000 PLN (dwa miliony złotych).

Czy Betclic jest w Polsce legalny?

W dniu wejścia w życie ustawy hazardowej Betclic nie posiadał, ale obecnie posiada ważną koncesję bukmacherską MF uprawniającą do działania w zakresie zakładów wzajemnych na terytorium Polski, więc zalicza się do grona legalnych polskich operatorów internetowych online. We wspomnianym rządowym rejestrze domen zakazanych znajduje się ponad pięćdziesiąt adresów internetowych Betclic, ale są to domeny międzynarodowe, natomiast strona internetowa Betclic w języku polskim i w domenie .pl jest jak najbardziej legalna, spełniając wszelkie wymogi prawa i zapisów ustawy hazardowej.

Kod promocyjny Betclic wpisujemy przy pierwszej rejestracji
Kod promocyjny do bonusu powitalnego wpisz przy rejestracji

Betclic posiada licencję bukmacherską MF, a jego polska domena betclic.pl nie figuruje w rejestrze MF, a więc jest w Polsce legalnym, wiarygodnym bukmacherem. Obsługę serwisu prowadzi oddział Betclic Polska, kontakt i dane adresowe dostępne są w tym miejscu >>> Informacje o działalności legalnego bukmachera internetowego.

Warto pamiętać, że właścicielem Betclic Polska jest legalny podmiot maltański, o czym Betclic wspomina w swoim regulaminie:

Niniejszy regulamin (Betclic - red.) określa zasady uczestnictwa w zakładach wzajemnych–bukmacherskich i totalizatorach, w rozumieniu ustawy o grach hazardowych, przyjmowanych przez sieć Internet na stronie internetowej betclic w domenie .pl (dalej „Strona Internetowa”), urządzanych i prowadzonych przez BEM Operations Limited, spółkę zarejestrowaną na Malcie pod numerem C-70387 z siedzibą pod adresem Level 3, Tagliaferro Business Centre, Gaiety Lane, Sliema SLM1551, Malta. 

Betclic w Polsce, poprzez BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. 

Jeśli rodzimi gracze zdecydują się na skorzystanie z jego usług bukmacherskich via internet, powinni mieć mieć świadomość, że gra u bukmachera Betclic nie jest wykroczeniem skarbowym ani nie grozi karą grzywny. Mimo, że kara za grę u nielegalnych bukmacherów może wynieść nawet ponad trzy miliony złotych (jej wysokość jest uzależniona od poziomu najniższego krajowego wynagrodzenia w danym roku kalendarzowym), to nie dotyczy nowego bukmachera Betclic -  jest on w Polsce legalny.

Od kiedy Betclic jest legalny?

Betclic na nowo wrócił do Polski jako legalny bukmacher. Biuro prasowe Ministerstwa Finansów informowało, że został pozytywnie rozpatrzony  wniosek o licencję na urządzanie zakładów wzajemnych w internecie przez Betclic. Bukmacher jest legalny od 2018 roku, kiedy otrzymał certyfikat. Na forach internetowych bukmacherskich oraz stronie internetowej MF można znaleźć potwierdzone oficjalnie doniesienia, że wniosek firmy Betclic został rozpatrzony z korzyścią dla graczy.

Pozytywna rekomendacja dla Betclic z kodem promocyjnym
Betclic Polska jest legalny - zapoznaj się, dlaczego warto wybrać tego bukmachera

Legalni bukmacherzy to także pewność finansowa gracza. Ponieważ nowa ustawa hazardowa nakłada na nich obowiązek utrzymywania stabilnej sytuacji finansowej, gracze mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich depozytów w Betclic oraz wypłatę ewentualnych wygranych. Jeśli więc grać, to tylko legalnie! W tym artykule znajdziesz aktualną, pełną listę wiarygodnych i rekomendowanych organizatorów zakładów sportowych online i stacjonarnych z koncesjami. Ostatnia aktualizacja: listopad 2021.

Które legalne zakłady bukmacherskie są tak dobre jak Betclic?

Betclic jest jednym z największych światowych bukmacherów, posiadającym w swojej ofercie zakłady dotyczące m.in. piłki nożnej, a także hokeja czy rugby i będącym w przeszłości sponsorem m.in. drużyn piłkarskich Olympique Marsylia i Juventusu Turyn (w przeszłości twarzą reklamową firmy w Polsce był znany dziennikarz sportowy Mateusz Borek. Polscy  gracze mogą korzystać z atrakcyjnej oferty legalnych bukmacherów, w porównaniu z ofertą Betclic 550.

Firmy takie jak legalny bukmacher forBET, a także certyfikowany bonus STS Polska lub zgodny z regulaminem odpowiedzialnej gry Fortuna kod promocyjny oferują swoim klientom bardzo szeroki wybór bonusów z bonusowym kodem rejestracyjnym do zakładów sportowych: począwszy od popularnych dyscyplin, jak chociażby siatkówka lub tenis, aż po te niszowe, w postaci piłki wodnej czy golfa. Dodatkowo, z działających aktywnie w Polsce bukmacherów aż 90% z nich umożliwia graczom typowanie wyników sportowych w sieci, z komórki lub tabletu.

    BETCLIC - jak otworzyć konto

Rejestracja w 2 minuty   

Sportowa oferta Betclic jest porównywalna z innymi legalnymi bukmacherami, kursy na mecze są wysokie w porównaniu z innymi firmami - trudno wskazać drugiego bukmachera internetowego tak dobrego jak Betclic. Graj legalnie! Pamiętaj, że jeżeli skorzystasz z naszego linku aktywacyjnego, to wówczas automatycznie otrzymasz bonus na start od Betclic w wersji ponad standard.

Betclic - legalny bonus i kod promocyjny

Betclic oferuje legalny kod promocyjny do bonusu typu cashback 550 (inaczej bezpieczny zakład bez ryzyka utraty własnych środków), jaki został przygotowany dla nowych graczy na start w ofercie powitalnej. Więcej o kodzie przeczytacie w artykule "Kod bonusowy Betclic" - znajdziecie tam porady jak kod promocyjny wykorzystać, gdzie wpisać i jak działa kod w aplikacji mobilnej Betclic.

Bonus na start

Bonus początkowy Betclic 550 PLN należy do najwyższych bonusów bez ryzyka na rynku w Polsce. Z bonusem często jest promowany freebet bez depozytu; aktualną listę freebetów na listopad 2021 znajdziecie w w dziale Bonusy bez depozytu. Codzienna aktualizacja daje Wam pewność, że nie przegapicie nowej promocji z bonusem bez depozytu za kod do Betclic o wartości finansowej 20 zł lub 30 zł.

FAQ - pytania i odpowiedzi o legalność Betclic

Przed rejestracją w Betclic, przeczytajcie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dzięki temu Wasza wiedza i znajomość oferty bonusowej pozwoli potem maksymalnie efektywnie generować wygrywające kupony.

1. Czy kod promocyjny do Betclic jest legalny?

Jak najbardziej tak. Kod rabatowy do Betclic: LEGALSPORTPL, który należy wpisać podczas zakładania konta nowego klienta (standardowa procedura rejestracji Betclic) w polu "kod promocyjny", jest w pełni legalny. Ma to związek z tym, że firma Betclic otrzymała od Ministerstwa Finansów nową licencję na organizowanie zakładów sportowych przez Internet (numer pozwolenia nr PS4.6831.11.2017). A to oznacza, że może ona działać w Polsce legalnie oferując zakłady piłkarskie przez internet czy bonusy dla nowych graczy z kodem promo (aby zyskać MAX bonus BETCLIC 550 wpisz kod promocyjny LEGALSPORTPL na serwisie internetowym Betclic.pl).

2. Jak założyć konto w Betclic?

Proces rejestracji nowego użytkownika Betclic wygląda tak samo, jak u pozostałych legalnych operatorów zakładów wzajemnych, więc tak naprawdę można przez niego przebrnąć w ciągu zaledwie kilku minut. Najpierw należy wypełnić prosty i intuicyjny formularz rejestracyjny, wpisując między innymi w polu "kod promocyjny" hasło rabatowe LEGALSPORTPL, które uprawnia do odbioru najwyższego bonusu na start Betclic 550 (wcześniej bonus 500 lub 1000, ale na gorszych warunkach), a następnie trzeba potwierdzić swoją tożsamość za pomocą skanu dowodu tożsamości (mogą być też bardzo wyraźne zdjęcia dowodu zamiast skanu). Pamiętaj, że w Betclic nie możesz zasłonić m.in. takich elementów jak zdjęcie czy wzór podpisu).

3. Jaki jest bonus powitalny w Betclic?

Bukmacher Betclic przygotował dla swoich nowych klientów internetowych niezwykle interesujący bonus na start w pakiecie promocyjnym Betclic550. Obecnie zakładając nowe konto gracza, można zgarnąć ekskluzywny Betclic bonus cashback, dzięki któremu możemy odzyskać nawet 550 zł za pierwszy postawiony i przegrany kupon online.

Ograni typerzy są zgodni, że Betclic bonus powitalny, bezpieczny zakład bez ryzyka, "cashback 550" to łatwy i szybki sposób na bezpłatne powiększenie swojego bankrollu, co z kolei zwiększa naszą szansę na trafione kupony i wygrane bukmacherskie.

Ogólnie bukmacher Betclic posiada bardzo rozbudowaną ofertę promocji, bonusów tymczasowych oraz okazjonalnych freebetów. Dzięki temu każdy typer może regularnie zgarniać dodatkowe środki na zakłady sportowe online (poza bonusem dotyczy to pakietu na zakład bez ryzyka 550 zł w Betclic, Boost oraz Multi+). W Betclic Polska można ponadto aktywować na saldzie depozytowym lub bonusowym freebety (opcja), benefity za stawiane kupony Solo/AKO oraz bonusy specjalne. 

4. Gdzie znajdę legalny kod BETCLIC?

Specjalny przygotowany przez legalnego bukmachera Betclic kod promocyjny, który gwarantuje najwyższy bonus na start w Betclic 550, można znaleźć na naszej stronie internetowej w sekcji "kody bonusowe i promocyjne". Bezpośredni link do działu nie tylko z kodem promocyjnym Betclic, ale i Fortuna, PZBuk czy STS znajdziesz w sekcji====> Bukmacherskie kody promocyjne na 2021 r.. Zobacz najnowsze bonusy z ubezpieczeniem od przegranej (bonusy dla pechowców lub inaczej farciarzy, tzw bonus bez ryzyka).

5. Jakie opinie wśród graczy ma Betclic?

Bukmacher Betclic zbiera na każdym kroku pozytywne rekomendacje, opinie i spostrzeżenia na temat zawartości platformy i akcji marketingowych. Gracze, którzy na co dzień korzystali i korzystają z usług tego buka, chwalą sobie nie tylko wysokie kursy, atrakcyjne pakiety promocji czy bogatą ofertę zakładów, ale również stabilność strony internetowej. Ponadto typujący zwracają szczególną uwagę na powitalny bonus Betclic na start, który umożliwia grę bez ryzyka przegranej, a także na firmową telewizję Betclic TV.

6. Czy kasyno Betclic jest legalne w Polsce?

Niestety nie. Betclic Casino nie jest w Polsce legalne, zgodnie z prawem mogą w kasynie grać Polacy mieszkający na stałe za granicą.

7. Betclic chce skan dowodu przy rejestracji - czy to legalne?

Tak, procedura wynika z ustawy hazardowej i jest to jak najbardziej legalne. Każdy pełnoletni użytkownik serwisu Betclic musi dostarczyć kopię dokumentu tożsamości (dowodu lub paszportu) celem poprawnej identyfikacji przed aktywacją konta.

8. Czy gra na stronie betclic jest legalna?

Tak, stawianie zakładów bukmacherskich poprzez aplikację na telefon lub serwis internetowy Betclic.pl jest legalne i zgodne z przepisami, gdyż firma posiada wszystkie odpowiednie certyfikaty legalności. Nie jest legalna w Polsce gra na serwisie międzynarodowym Betclic.com.

Warto wiedzieć o legalności Betclic Polska

 • Bukmacher Betclic Polska posiada zezwolenie i licencję resortu finansów na organizację zakładów wzajemnych online, więc jest w Polsce legalnym, sprawdzonym i bezpiecznym bukmacherem internetowym.
 • Betclic jest jednym z największych światowych bukmacherów, korzystanie z jego usług w Polsce jest nie jest zagrożone karami finansowymi.
 • Betclic Bonus 550 zł, freebet i cashback (wraz z Cashout) to flagowa oferta nagród w pakiecie VIP z kodem promocyjnym.
 • Wybieraj stabilnych finansowo i wiarygodnych bukmacherów z koncesją MF takich jak Betclic Zakłady Bukmacherskie – graj legalnie przez internet! 

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Czy Betclic jest legalny w Polsce?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.