sobota, 21 maja 2022
Najnowsze: Kurs 50.00 na wygraną M. City z Aston Villą w Fortuna

Jak obstawiać dart w forBET

Zyskowne selekcje na rzutki w ofercie legalnego buka forBET. Świetna oferta zakładów bukmacherskich na dart.

Najwyższy pakiet nagród finansowych tylko z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak obstawiać dart w forBET - wskazówki dla graczy
  1. Zbierz informacje o sporcie
  2. Korzystaj z oferty LIVE
  3. Graj na pewniaka w meczu
  4. Typuj dokładny wynik
  5. Zdecyduj kto rzuci więcej 180-ek
 2. Przykładowy kupon AKO na dart w forBET
 3. forBET: najlepsze promocje na rzutki
  1. Powiększony bonus startowy z kodem
 4. FAQ: pytania i odpowiedzi o rzutki w forBET
Zakłady na rzutki można stawiać za bonus powitalny forBET
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od wpłaty 2080 zł
 • zakład bez ryzyka na start 1200 zł
 • bonus od depozytu 30 zł
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Z tego względu przygotowaliśmy dla Was praktyczny poradnik, jak umiejętnie i przede wszystkim skutecznie obstawiać zakłady na rzutki w forBET Online.

Jak skutecznie typować zakłady darta w forBET Online?

Ale po kolei. Zacznijmy od tego, że u legalnych bukmacherów trafimy na profesjonalny dart, który jest bardzo dynamicznym, ale i pełnym zwrotów akcji sportem. Często o końcowym wyniku decyduje tylko jedna lotka (Więcej info o tym jak grać w darta).

Gram darta za cashback 1200 zł
Powitalny zakład bez ryzyka na start na nowe konto typerskie

W ofercie cieszącego się doskonałymi opiniami buka forBET rzutki będziemy mogli typować zarówno w wersji rynków przedmeczowych, jak i również na żywo, gdzie emocji przy stawianiu kuponów SOLO czy AKO jest zdecydowanie najwięcej.

Propozycja konkretnych selekcji na darta u warszawskiego operatora jest naprawdę bardzo ciekawie rozbudowana, ponieważ obejmuje ona od 10 do nawet 30 szczegółowych podtypów do wyboru. Najwięcej opcji do gry pojawi się przy okazji typów live. Oprócz popularnych zakładów na zwycięstwo, liczbę frejmów czy handicapy z powodzeniem będziemy mogli zagrać jeszcze na dokładny wynik pojedynku, na poszczególne sety, typy dotyczące rzucenia przez zawodników 180 pkt (maksymalna wartość trzech lotek), czy zakłady długoterminowe. W tej kwestii forBET dystansuje konkurencyjne podmioty takie jak m.in. STS, Superbet, eWinner czy Betclic.

Zakłady na dart w forBET - bogata oferta online+ Rozbudowane selekcje na dart w forBET+ Typy na rzutki w wersji pre-match oraz LIVE+ Extra bonusy i promocje na lotki

Zakłady na dart w forBET - bogata oferta online
+ Rozbudowane selekcje na dart w forBET
+ Typy na rzutki w wersji pre-match oraz LIVE
+ Extra bonusy i promocje na lotki

Typuj w

Warto nadmienić jeszcze, że w forBET znajdziemy dochodowe rynki ze wszystkich najważniejszych wydarzeń sportowych obejmujących rywalizację przy tarczy. Są to oczywiście rozgrywane na przełomie roku Mistrzostwa Świata PDC, ale i także inne uznane turnieje, do których można zaliczyć Premier League, The Masters, Players Championship Finals, UK Open, Mistrzostwa Europy, Grand Slam, World Matchplay czy też Grand Prix.

forBET - oferta bukmacherska pre-match na rzutki

Dostęp do pełnej oferty typów na te turnieje w forBET możecie uzyskać nie tylko za pośrednictwem sprawdzonej przez wielu obstawiających strony internetowej www.iforbet.pl, lecz również korzystając z aplikacji mobilnej dedykowanej dla urządzeń przenośnych z systemem Android i iOS.

Jak obstawiać dart w forBET - wskazówki dla graczy

Wiecie już, jak wygląda zarys oferty na darts w forBET. Warto dowiedzieć się również, które selekcje na rzutki najbardziej opłaca się wybierać do kuponów pojedynczych i wielokrotnych.

Sprawdzone typy na dart
Praktyczne porady dla typerów jak skutecznie grać rzutki

Jeżeli chcecie zwiększyć swoje szanse na wygrane gotówkowe, zapraszamy do lektury poradnika typera, jak skutecznie obstawiać typy i podtypy na darta u warszawskiego operatora.

Zbierz informacje o sporcie

Jeżeli chcecie zabrać się za obstawianie niszowego sportu, a za taki jeszcze uważany jest dart, na początku powinniście zrobić porządny research i stworzyć bank informacji o danej dyscyplinie. Duża dawka wiedzy sprawi, że maksymalnie zwiększycie swoje szanse na ogranie bukmachera.

Najpopularniejszą odmianą darta jest wersja 501, gdzie zadaniem zawodników jest wyzerowanie licznika 501 punktów. Bardzo ważną informacją jest fakt, że zakończenie danego lega następuje po trafieniu tzw. doubla (najbardziej zewnętrzne pola tarczy). Dla przykładu jeżeli danemu darterowi pozostało do zdobycia 40 punktów to, aby wygrać poszczególną partię musi trafić w pole "podwójne 20".

Dodatkowo trzeba być bardzo precyzyjnym, ponieważ nie można rzucić więcej punktów niż ma się do skończenia. Najbardziej pożądanym polem przez profesjonalnych graczy jest T20 (triple 20), przez które można uzyskać największą liczbę punktów (60) z jednej lotki. Zatem maksymalnie przy jednym podejściu można zdobyćć 180 punktów.

Bogata oferta zakładów na dart 501 w forBET+ poznaj podstawowe zasady gry+ sprawdzaj rankingi i formę zawodników+ analizuje Head To Head

Bogata oferta zakładów na dart 501 w forBET
+ poznaj podstawowe zasady gry
+ sprawdzaj rankingi i formę zawodników
+ analizuje Head To Head

Rzutki w

Kolejnym ważnym krokiem w stronę zwycięstwa w zakładach bukmacherskich na lotki jest systematyczna analiza rankingów i formy zawodników. Co ważne, ranking darterów jest ustalany na podstawie zarobionych pieniędzy, zatem warto obstawiać najbardziej prestiżowe turnieje, gdyż to one tworzą rankingi i rozstawienia. Powinniście pamiętać również, że dart to indywidualny i na najwyższym poziomie bardzo wyrównany sport. Często o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia, ponieważ gracze z czołówki prezentują mega zbliżone umiejętności - H2H będzie tu bardzo pomocny.

Korzystaj z oferty LIVE

Zaczynamy od oferty typów na żywo, ponieważ z naszych analiz wynika, że bukmacher forBET prowadzi swoją zakładkę LIVE z korzyścią dla graczy. Świetnie to widać właśnie przy okazji obstawiania pojedynków darta, gdzie kursy online są aktualizowane bardzo płynnie i co najważniejsze, za każdym razem w niewielkim stopniu przewyższają propozycję konkurencyjnych podmiotów.

Interfejs zakładki dart na żywo w forBET Zakłady Bukmacherskie

Dla przykładu wzięliśmy starcie Gabriela Clemensa z Lewisem Williamsem, gdzie zarówno przy podstawowym typie na wygraną w meczu, jak i podtypie na zwycięstwo w drugim secie czy handicapach legów forBET w tym samym momencie ustalał najwyższe wartości kursowe. Nieco gorsze współczynniki oferowali m.in. Fortuna, TOTALbet, eWinner czy BETFAN. Na zbliżonym poziomie prezentowali się jedynie STS i Superbet. Reasumując, z czystym sumieniem możemy polecić Wam typowanie darta na żywo w forBET.

Graj na pewniaka w meczu

Dart to sport, w którym sensacje czy nawet niespodzianki zdarzają się niezwykle rzadko. Najlepsi darterzy prezentują tak wysokie umiejętności, że w systemie setowym niżej notowany przeciwnik ma znikome szanse na ogranie faworyta. W takiej sytuacji warto grać na pewniaków, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem typ będzie wygrany. A jeżeli tak - to trzeba wyszukać najbardziej opłacalny typ. W tej kwestii forBET obok doświadczonego STS-u należy do najlepszych w kraju.

Porównanie kursów na wygraną faworyta w meczu darta

Pod lupę wzięliśmy mecz Michaela van Gerwena, czyli wielokrotnego mistrza świata z Chrisem Dobeyem. Wszyscy legalni bukmacherzy byli zgodni i w komplecie wskazali van Gerwena jako pewniaka do wygranej. Jak widzimy na zdjęciu powyżej najbardziej atrakcyjny kurs proponuje sponsor Łódzkiego Klubu Sportowego. Analitycy forBET na wygraną Holendra w wersji pre-match ustalili kurs na poziomie 1.21. To niby tylko o kilka groszy więcej niż chociażby w LV BET, TOTALbet czy PZBuk, ale przy kuponach wielokrotnych taka niewielka różnica pozwoli zgarnąć Wam wyższe wygrane pieniężne. 

Typuj dokładny wynik

Kolejnym dochodowym typem na darta w forBET jest selekcja dotycząca dokładnego wyniku w meczu. Trudność w trafieniu tego rynku uzależniona jest od ilości setów w meczu. I tak np. w drugiej rundzie MŚ gra się do trzech wygranych setów, w następnej już do czterech, zaś w finale do siedmiu i to właśnie precyzyjny wynik na finał będzie najtrudniejszy do typowania. Dlatego my namawiamy Was, abyście grali na dokładne wyniki w początkowych fazach turnieju. A jak to wygląda w praktyce?

Dart w forBET - zakłady na dokładny wynik w setach

Za przykład posłuży nam mecz III rundy World Darts Championship, w której James Wade podejmował Vincenta van der Voorta. Sprawdziliśmy i kursy m.in. na wyniki 4:0, 4:1, 4:2 czy 0:4 były najwyższe w ofercie warszawskiego operatora forBET. Za wygraną Wade'a w stosunku 4:0 forBET płacił 7.40, eWinner 7.25, STS i LV BET 7.0, a BetFAN 6.50. Co ciekawe, typów na dokładne rezultaty w darcie nie znajdziecie w Fortunie, Betclic czy TOTALbet.

Zdecyduj kto rzuci więcej 180-ek

Zdecydowana większość z zawodników podczas rozgrywki celuje lotką w najwyżej punktowane pole na tarczy, czyli triple 20. Trafienie trzema lotkami w ten sektor daje tzw. maksa i aż 180 punktów na koncie. Nic więc dziwnego, że zakłady wzajemne na to zdarzenie również znalazły się w ofertach legalnych bukmacherów. W tej kwestii forBET ponownie jest w absolutnym topie wszystkich polskich firm, dlatego polecamy Wam tę selekcję do obstawiania darta.

forBET Online - kto rzuci więcej max'ów w całym meczu darta

Ten rynek jest zakładem trzy - drogowym 1X2, ponieważ obaj zawodnicy mogą uzyskać również taką samą liczbę "maxów". Kursy na taką opcję są naprawdę okazałe, ale i częstotliwość ich występowania jest zdecydowanie najniższa. Wybór jednej ze stron wydaje się więc być o wiele lepszym rozwiązaniem, tym bardziej że w forBET traficie na atrakcyjne wartości. Dla meczu Roba Crossa z Darylem Gurneyem stołeczny buk przypisał kurs 2.28 na jedynkę, zaś na dwójkę 1.96. W porównaniu z konkurencją tylko Superbet udostępnił lepsze mnożniki.

Przykładowy kupon AKO na dart w forBET

Nasz dział sportowy, stosując się do zaleceń z poprzedniej sekcji, stworzył dla Was przykładowy kupon bukmacherski, który złożony jest wyłącznie z rynków obejmujących sprawdzone typy na darta. Pamiętajcie, że ten wirtualny zakład online ma charakter poglądowy, a to oznacza, że możecie dowolnie modyfikować swoje własne zakłady, wybierając tylko część typów z naszej propozycji.

Kupon bukmacherski na dart w forBET Zakłady Sportowe:
Michael Smith vs William O’Connor – PDC WC, typ: 1 wygra, kurs – 1.32 LIVE
Joe Cullen vs Martijn Kleermaker- PDC WC, typ: 1 wygra, kurs – 1.25
Michael van Gerwen vs Chris Dobey – PDC WC, typ: 1 wygra, kurs – 1.21
Gerwyn Price vs Kim Huybrechts = PDC WC, typ: 4:1 dokładny wynik, kurs – 3.15
Peter Wright vs Damon Heta – PDC WC, typ: Wright więcej „180”, kurs – 1.70
--------------------
Kurs całkowity: 10,69 | Stawka zakładu: 100 PLN
Wygrana: 940,72 PLN
Wygrana z bonusem: 1069 PLN (+14% premii)
Nowe konto z kodem LEGALSPORT

Prezentowany zakład AKO składa się z pięciu zdarzeń na rzutki i obejmuje imprezę rangi Mistrzostw Świata, z czego jeden mecz pochodzi z oferty LIVE, zaś pozostałe cztery to kursy przedmeczowe. Standardowo na kupon przeznaczyliśmy kwotę 100 zł, dzięki czemu wygrana oscyluje w okolicach 940 zł. Jako, że wystarczą tylko trzy pozycje z kursem minimalnym 1.30, aby aktywować grę bez podatku - powyższy kupon można zagrać z extra dodatkiem do wygranej +14% (gra bez podatku w forBET). Wtedy zysk finansowy będzie wyższy o prawie 130 zł!

forBET: najlepsze promocje na rzutki

Koncesjonowany operator forBET nieprzypadkowo plasuje się w ścisłej czołówce polskich bukmacherów. Firma, która aktywnie wspiera kluby sportowe (m.in. Arkę Gdynia, Motor Lublin czy ŁKS Łódź) nie próżnuje i oprócz bogatej oferty zakładów nieustannie wzbogaca swój system bonusów i promocji dla graczy.

Korzystam z extra bonusów
Odbieram darmowe zakłady, cashbacki i mnożniki kursu

Podczas tworzenia rentownych kuponów na rzutki z pewnością powinniście zainteresować się funkcją Szybki Kupon, gdzie za pomocą specjalnych parametrów będziecie mogli wyszukać pożądane typy do gry. Ponadto, forBET każdego dnia podbija wybrane współczynniki kursowe na najważniejsze wydarzenia w ramach promocji Turbo Kurs lub Combo Expert.

Dodatkowy bonus na urodziny 20 zł dla każdego gracza

Bez żadnych problemów postawicie też zakład akumulowany złożony z kombinacji rynków pre-match i LIVE, ponieważ warszawski buk umożliwia łączenie obu wersji zakładów na jednym kuponie. Z kolei dla najbardziej wymagających forBET przygotował jeszcze dodatkowe środki finansowe do wykorzystania na dowolne selekcje jako freebet urodzinowy o wartości  20 zł.

Powiększony bonus startowy z kodem

Jednak to co najbardziej przyciąga uwagę typujących postanowiliśmy zostawić na sam koniec. Każdy gracz, który zarejestruje nowe konto online z naszym kodem polecającym LEGALSPORT otrzyma od forBET przebogaty i jedyny w swoim rodzaju bonus powitalny o łącznej wartości  3310 zł, który można wydatkować m.in. na selekcje obejmujące lotki.

Bonus na start 3310 zł z kodem polecającym LEGALSPORT

Pakiet na start w forBET składa się z kilku elementów: to cashback max 1200 zł + 100% bonusu od drugiej wpłaty + freebet 30 zł + 30 dni bez podatku. Dzięki temu każdy gracz znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, jaki styl gry preferuje.

FAQ: pytania i odpowiedzi o rzutki w forBET

Jesteśmy świadomi, że znaczny odsetek typerów nie ma dużego doświadczenia w typowaniu zakładów na darta. Z tego też powodu nasz dział sportowy przeskanował najważniejsze fora bukmacherskie w poszukiwaniu pytań graczy o skuteczną grę na popularne lotki u cenionego buka forBET. Poniżej przygotowaliśmy dla Was pomocne odpowiedzi.

🎯 Czy w forBET warto obstawiać dart?

Zdecydowanie tak, ponieważ sponsor Rakowa Częstochowa dla jednego pojedynku darterów przygotowuje średnio od 10 do nawet 30 rozbudowanych podtypów online do których dopisuje niezwykle konkurencyjne mnożniki kursowe, wpływające na wygrane z kuponów SOLO i AKO.

🎯 Które selekcje na rzutki są w forBET najbardziej opłacalne?

Naszym zdaniem do najbardziej dochodowych rynków na dart w forBET należą rynki na żywo, w których warszawski bukmacher wystawia mega atrakcyjne dla graczy mnożniki kursowe. Ponadto, u tego zaufanego buka warto też obstawiać najlepszych zawodników, któzy są pewniakami do wygranej, typy na dokładny wynik oraz który zawodnik rzuci więcej 180 pkt w meczu.

🎯 Jakie rozgrywki można typować w forBET?

W forBET Zakłady Sportowe oprócz najbardziej prestiżowej imprezy w darta, czyli PDC Mistrzostwa Świata można obstawiać także inne renomowane turnieje takie jak: Premier League, UK Open, Mistrzostwa Europy, The Masters, Grand Slam, Players Championship Finals, World Matchplay czy Grand Prix.

🎯 Czy forBET oferuje typy dart w wersji live?

Tak, warszawski operator zakładów wzajemnych swoje legalne zakłady na rzutki wystawia zarówno w ramach typów przedmeczowych, jak i na żywo. Co ważne, oferta dart LIVE należy do jednej z najlepszych na całym rynku.

🎯 Jak obstawiać darta w forBET?

Pełna oferta zakładów na lotki w forBET jest dostępna na stronie internetowej, dedykowanej w szczególności dla komputerów stacjonarnych oraz w aplikacji mobilnej, która z kolei jest przeznaczona dla typujących korzystających z urządzeń przenośnych, takich jak smartfon czy tablet.

🎯 Jakie promocje udostępnia warszawski buk?

Największym uznaniem graczy forBET cieszy się oczywiście bonus startowy, który z kodem LEGALSPORT wynosi nawet 3310 zł. Jednak z innych mniejszych bonusów typerzy również chętnie korzystają. Są to np. freebet urodzinowy 20 zł, opcja cash-out, promocja Combo Expert czy możliwość łączenia typów pre i live na jednym kuponie onilne.

🎯 Czy forBET prowadzi transmisje live z meczów darta?

Licencjonowany bukmacher forBET prowadzi relacje na żywo z wybranych pojedynków darterów, lecz sama opcja jest dostępna na razie tylko w aplikacji mobilnej. Warto jednak zwrócić uwagę, że dla każdego meczu w zakładce LIVE forBET udostępnia specjalny Match Tracker, który na bieżąco aktualizuje wynik po trzech lotkach.

21.12.2021, 18:54
Aktualizacja: 16.01.2022, 21:50
Autor: M. Stępień

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać dart w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.