sobota, 27 lutego 2021
Najnowsze: Kursy na walkę Jan Błachowicz – Israel Adesanya

Jak obstawiać Formułę 1 w Betclic

Skuteczne obstawianie zakładów prematch i LIVE na F1 w Betclic. Najlepsze typy na wyścigi Formuły1 w Betclic Zakłady Online + wysokie kursy.

Kod do bonusów na F1 w Betclic Cashback 550 PLN | Boost kursowy | Multi+ dostępne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Betclic: typowanie F1 - praktyczne porady dla graczy
  1. Zacznij od przeglądu statystyk
  2. Graj na zwycięzcę wyścigu
  3. Obstawiaj na popularne TOP- y
  4. Nie unikaj zakładu Head To Head
  5. Puszczaj kupony na najszybsze okrążenie
 2. Przykładowy kupon na Formułę 1 w Betclic
 3. Betclic Online: extra bonusy na F1
  1. Promocja do kuponów AKO
  2. Cash-out i BOOST w Betclic
  3. Bonus na start z kodem rejestracyjnym
 4. FAQ: pytania graczy o zakłady na Formułę 1 w Betclic
Jak obstawiać Formułę 1 w Betclic Zakłady Bukmacherskie

Z chwilą wejścia na polski rynek bukmacherski Betclic z miejsca stał się jednym z czołowych operatorów działających w naszym kraju i wskoczył do rankingu TOP 3 najlepszych buków według graczy.

550 PLN bez ryzyka
Powitalny cashback na wyścigi F1 w Betclic Polska

Taki stan rzeczy to zasługa w głównej mierze mega rozbudowanej oferty zakładów sportowych, wśród których znajduje się mnóstwo ciekawych selekcji również na wyścigi Formuły 1.

Trzeba przyznać, że rywalizacja zawodników w bolidach pędzących ponad 300 km/h należy do najbardziej niebezpiecznych i wymagających sportów, ponieważ tutaj o końcowym sukcesie zazwyczaj decydują ułamki sekund, a sami kierowcy bardzo często są narażani na wszelkiego rodzaju kolizje i wypadki. To wszystko niesie za sobą ogromne emocje, które towarzyszą nie tylko widzom, ale też graczom bukmacherskim, obstawiającym wyniki sportowe z Mistrzostw Świata F1. W pełni legalny i zaufany bukmacher Betclic pod względem ilości typów na dyscyplinę Roberta Kubicy jest poważnym konkurentem dla takich operatorów jak TOTALbet, STS, PZBuk czy Superbet, u których kursy na wyścigi samochodowe również się znajdują.

Wysokie kursy na wyścigi F1Szeroka oferta typów prematch i LIVE na Formułę 1Najlepszy cashback na F1 - aż 550 PLN na start

Wysokie kursy na wyścigi F1
Szeroka oferta typów prematch i LIVE na Formułę 1
Najlepszy cashback na F1 - aż 550 PLN na start

GRAJ w

Grając u wrocławskiego operatora możecie spokojnie wyszukać zarówno podstawowe rynki na zwycięstwo w danym wyścigu, końcowe miejsca (TOP 3, 6 czy 10) i najszybsze okrążenie, ale i również inne wartości dotyczące m.in. tego czy kierowca ukończy wyścig, czy na torze pojawi się samochód bezpieczeństwa, liczbę sklasyfikowanych kierowców oraz H2H między dwoma zawodnikami. Co ważne, wszystkie te zakłady będą dostępne w zakładce z typami przedmeczowymi i tymi ukazującymi się na bieżąco w platformie LIVE.

Dodatkowo sponsor piłkarzy Piasta Gliwice udostępnia jeszcze typy długoterminowe na Formułę 1, które są dostępne na stronie internetowej www.betclic.pl i w aplikacji mobilnej również w czasie trwania sezonu. W przypadku tej opcji będziecie mogli wybierać spośród trzech zakładów: kto zostanie mistrzem świata kierowców, konstruktorów i kto znajdzie się w TOP 3, czyli na podium MŚ.

Obfitość podtypów związanych z poszczególnymi wyścigami, jak i całym cyklem Grand Prix powoduje, że każdy, nawet najbardziej wymagający typer bukmacherski wyszuka odpowiednie kursy dla siebie. Postanowiliśmy trochę ułatwić Wam to zadanie, dlatego też przygotowaliśmy praktyczny poradnik, z którego dowiecie się jak skutecznie obstawiać Formułę 1 w Betclic Online.

Betclic: typowanie F1 - praktyczne porady dla graczy

Żaden sport motorowy nie cieszy się wśród graczy bukmacherskich takim zainteresowaniem jak właśnie wyścigi Formuły 1. Kiedy sezon jest w pełni, większość licencjonowanych operatorów zakładów wzajemnych notuje wzrost zawieranych kuponów z dyscypliny, której hegemonami są Michael Schumacher i Lewis Hamilton.

typuję f1 w betclic
gram typy przedmeczowe i na żywo z wysokimi kursami

W Betclic do dyspozycji typerów przy okazji każdego Grand Prix zostaje oddanych średnio 20-30 różnych wariantów do obstawiania. Które selekcje wybrać, aby zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane online? W naszym poradniku na pewno znajdziecie odpowiedzi na to pytanie i dowiecie się, jak typować F1 w Betclic i zyskiwać na kuponach SOLO i AKO.

Zacznij od przeglądu statystyk

Wbrew pozorom wyścigi Formuły 1 w znacznym stopniu również są oparte na statystykach i dogłębnej analizie. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, na które typy na wyścigi F1 w Betclic przeznaczysz własne pieniądze, sprawdź dane na temat wcześniejszych występów konkretnych zawodników czy teamów. Kierowca będący w dobrej formie jest w stanie wykręcić dużo lepszy wynik niż można przypuszczać. Dodatkowo niektórzy zawodnicy mają swoje ulubione tory, na których czują się o wiele lepiej i notują dużo lepsze czasy.

Sprawdzaj statystyki Formuły 1Analiza to podstawa sukcesu w zakładach wzajemnychBogata oferta statystyk na F1 w Betclic

Sprawdzaj statystyki Formuły 1
Analiza to podstawa sukcesu w zakładach wzajemnych
Bogata oferta statystyk na F1 w Betclic

TYPUJ w

Oczywiście w F1 o końcowych sukcesach w dużej mierze decydują także parametry techniczne bolidów. Dlatego bardzo ważnym elementem typowania wyścigów samochodowych jest sprawdzenie możliwości danych zespołów. Niekiedy bardzo dobry zawodnik (np. Vettel, który był mistrzem świata) będzie jeździł w słabszym zespole i mimo wszystko nie będzie w stanie nawiązać równorzędnej walki z teoretycznie słabszym kierowcą, który startuje jednak w lepszym teamie.

Graj na zwycięzcę wyścigu

Zakład na zwycięzcę danego GP to zdecydowanie najpopularniejszy typ związany z wyścigami Formuły 1. Nikogo nie powinno więc dziwić, że taką selekcję można odnaleźć w ofertach sportowych u wszystkich bukmacherów działających w naszym kraju. My jednak zauważyliśmy pewną zależność, która powtarzała się przy okazji kilku startów. Mianowice Betclic bardzo często znajdował się w TOP 3 buków, którzy wystawiali najwyższe współczynniki na zwycięzców danego wyścigu F1.

Betclic - najlepsze typy na triumf w zawodach F1
Zakłady na zwycięstwo w wyścigu Formuły 1 w ofercie Betclic

Dla przykładu, dwukrotnie sprawdziliśmy jak wygląda oferta tych konkretnych typów wśród kilku największych bukmacherów. Podczas GP Bahrajnu najwyższe kursy na wygraną L. Hamiltona, który jest faworytem w każdym kolejnym wyścigu, trafiliśmy w Betclic, TOTALbet i STS (po 1.40). Inni operatorzy wystawiali maksymalnie kursy 1.38 (SuperBet czy LVBET) lub 1.35 (Fortuna).

Z kolei podczas innego wyścigu o GP Portugalii mega atrakcyjne kursy na wygraną innego kierowcy Mercedesa - V. Bottasa mieli Betclic, TOTALbet i LV BET (2.85), gdzie konkurenci np. z eToto czy Totolotka nie przekroczyli 2.80.

Obstawiaj na popularne TOP- y

W Betclic mamy do wyboru aż trzy opcje z tego rodzaju zakładów. Pierwszym z nich jest typ: zawodnik znajdzie się w TOP 3, co w praktyce oznacza, że kierowca musi ukończyć wyścig na podium (pierwsze, drugie bądź trzecie miejsce). Jeżeli chodzi o drugą opcję TOP 6, kurs będzie trafiony w przypadku, gdy zawodnik znajdzie się w pierwszej szóstce.

Na analogicznych zasadach działa wariant trzeci - TOP 10, gdzie kupon będzie wygrany jeżeli kierowca dojedzie do mety na punktowanych miejscach, czyli w pierwszej dziesiątce. Zaletą takiego zakładu jest to, że zawodnik może zająć dowolne miejsce w konkretnym przedziale, czyli TOP 6 będzie wygrany jak gracz znajdzie się zarówno na drugiej, jak i na piątej lokacie.

Grand Prix HiszpaniiZawodnik zajmie miejsce w TOP 3Typ: Max Verstappen TAK

Grand Prix Hiszpanii
Zawodnik zajmie miejsce w TOP 3
Typ: Max Verstappen TAK

1.75
Obstawiaj F1 w

W tym zestawieniu Betclic ponownie wypada bardzo dobrze, ponieważ np. w PZBuk, forBET czy eWinner będziecie mieli do wyboru tylko jedną opcję – TOP 3. Dodatkowo Betclic ponownie pod względem wysokości kursów jest w czołówce, wygrywając np. z STS, Fortuną czy eToto. Potwierdzeniem naszych słów niech będzie zakład TOP 3 na M. Verstappena w GP Hiszpanii. Wrocławski bukmacher na miejsce na podium Holendra wystawił mega kurs 1.75. Jedynie TOTALbet był w stanie dotrzymać kroku spółce BEM i udostępnił taką samą wartość kursową. Inni wielcy operatorzy mieli średnio o 5-10 groszy gorsze współczynniki, co spowodowało niższe wygrane nawet na kuponach SOLO.

Nie unikaj zakładu Head To Head

W Betclic możemy polecić Wam również tzw. zakłady H2H, które są pojedynkiem dwóch zawodników. Naszym zadaniem jest wytypowanie kierowcy, który w danym wyścigu będzie lepszy od drugiego wskazanego w typie. Przykładowo jeśli wniesiesz zakład na H2H C.Sainz vs S.Perez i postawisz na Hiszpana, to w oficjalnych wynikach Sainz musi zająć lepsze miejsce niż Perez.

Oczywiście przy okazji takich selekcji potrzebny Wam będzie szczegółowy bank informacji o obu zawodnikach, ponieważ bukmacherzy najczęściej porównują do siebie kierowców o zbliżonych umiejętnościach, którzy zazwyczaj sąsiadują ze sobą w klasyfikacji generalnej cyklu lub są z jednego zespołu.

Grand Prix Abu ZabiH2H - Kto lepszy z pary: A.Giovinazzi czy K.RaikonenTyp: A.Giovinazzi będzie lepszy

Grand Prix Abu Zabi
H2H - Kto lepszy z pary: A.Giovinazzi czy K.Raikonen
Typ: A.Giovinazzi będzie lepszy

1.80
Zagraj w

Zestawienie ze sobą dwóch zawodników to typowy zakład dwu-drogowy, w którym stawiamy albo na „jedynkę” albo na „dwójkę”, dlatego też prawdopodobieństwo wygranej wynosi tu aż 50%. Sponsor walk FAME MMA na każdy wyścig przygotowuje dla swoich typerów co najmniej 5-6 pojedynków w ramach opcji H2H, więc jest w czym wybierać.

Dodatkowo grając te zakłady możemy zgarnąć naprawdę spore pieniądze – wszystko przez pokaźne współczynniki. Przykładem może być bezpośrednia walka o lepsze miejsce A. Giovinazziego z K. Raikonenem, z Alfy Romeo, którzy mają ogromne problemy z zajęciem miejsca w czołowej dziesiątce, a nawet 12. Po dokładnej weryfikacji najwyższe kursy na takie starcie znaleźliśmy właśnie w Betclic.

Puszczaj kupony na najszybsze okrążenie

Od niedawna włodarze FIA, czyli federacji zajmującej się prowadzeniem tych prestiżowych wyścigów samochodowych wprowadzili do każdego wyścigu bonus punktowy dla zawodnika z czołowej dziesiątki, który w czasie rywalizacji „wykręci” najlepszy czas podczas jednego okrążenia. Od tego czasu zawodnicy dużą uwagę przywiązują do bezbłędnego przejechania jednego kółka, aby zgarnąć dodatkowy punkt do klasyfikacji, a sami typerzy dzięki temu mają kolejny wariant do obstawiania. Wariant, który z czystym sumieniem możemy Wam rekomendować.

Wysokie kursy i szeroka oferta selekcji na najlepszy czas
Betclic Online - typy na najszybsze okrążenie w wyścigu

Wśród bukmacherów, którzy w pierwszej kolejności wprowadzili zakład na najszybsze okrążenie nie mogło zabraknąć spółki finansującej piłkarzy Piasta Gliwice, gdzie tradycyjnie już możemy liczyć na wysokie kursy online. Najlepszą ilustracją potencjału tego buka będzie GP Węgier i extra współczynnik na najlepszy czas aktualnego mistrza świata F1 lewisa Hamiltona.

W Betclic typ na Brytyjczyka był opatrzony bardzo atrakcyjnym kursem 2.65, co przy wysokim wkładzie własnym może dać ogromne zyski nawet przy kuponach pojedynczych. A jak pod tym względem wypadli konkurenci? Przykładowo w TOTALbet ten sam typ miał wartość na poziomie 2.60, w Fortunie i LV BET 2.55, a w STS, forBET czy eWinner tylko 2.50.

Przykładowy kupon na Formułę 1 w Betclic

Stosując się do wszystkich wytycznych zawartych powyżej, zespół naszych redakcyjnych ekspertów od Formuły 1 stworzył specjalnie dla Was przykładowy kupon bukmacherski online na F1 w Betclic. Zdajemy sobie sprawę, że właśnie taka graficzna prezentacja najlepszej zobrazuje wszystkim schemat zawierania zakładów wzajemnych z tej dyscypliny u wrocławskiego bukmachera.

Jako, że nasz wirtualny kupon składa się z pięciu różnych zdarzeń, z których każda pozycja posiada minimalny kurs 1.20, zakład kwalifikuje się do stałej promocji MULTI +, dającej w tym przypadku bonus w wysokości 7% do wygranej.

Zakłady bukmacherskie Betclic
Kupon bukmacherski na Formułę 1 w Betclic
Lewis Hamilton, Grand Prix Bahrajnu, typ: zwycięstwo, kurs – 1.40
Czy K.Raikkonen ukończy wyścig, Grand Prix Hiszpanii, typ: NIE, kurs – 1.34
Daniel Ricciardo, Grand Prix Węgier, typ: TOP 10, kurs – 1.25
Veltteri Bottas vs Charles Leclerc, Grand Prix Włoch typ: V. Bottas, kurs – 1.38
Lewis Hamilton, Grand Prix Abu Zabi, typ: najszybsze okrążenie, kurs – 2.08
_____________________
Kurs całkowity kuponu: 6.83 | Stawka zakładu: 100 PLN
Ewentualna wygrana: 601,04 PLN
Ewentualna wygrana z MULTI+: 636,95 PLN (extra bonus 7%)
Gram kupon online z kodem

Wszystkie nasze przykładowe typy dotyczą poszczególnych Grand Prix, należących do kalendarza Mistrzostw Świata z uwzględnieniem wskazówek opisanych szczegółowo w poprzedniej zakładce. Tradycyjnie na wirtualny kupon online przeznaczyliśmy 100 złotych, dlatego w standardzie zgarnęlibyśmy nieco ponad 600 złotych. Bonus MULTI+ sprawił, że ostateczna wygrana zostanie powiększona, zupełnie za darmo o kolejne 35 zł, które z powodzeniem będziecie mogli przeznaczyć na inne zakłady sportowe.

Pamiętajcie, że zaprezentowany kupon to tylko przykład, co oznacza że Wasze wybory zakładów Formuły 1 mogą być odmienne. Możecie wybrać jeden konkretny typ i zagrać kupon SOLO lub tak jak my to zrobiliśmy, stworzyć zakład wielokrotny i liczyć na dużo wyższe wygrane.

Betclic Online: extra bonusy na F1

W Betclic wszystkie typy pre-match i LIVE dotyczące świata wyścigów Formuły 1 można bez żadnych problemów obstawiać zarówno na kuponach pojedynczych (SOLO), jak i akumulowanych (AKO), co jest bez wątpienia ogromnym atutem bukmachera sponsorującego polskich siatkarzy. Do innych zalet tego wrocławskiego operatora zaliczyć trzeba również szereg dochodowych akcji promocyjnych, które realnie pozwalają zwiększyć zyski z kuponów internetowych na Formułę 1.

Promocja do kuponów AKO

Na początek z czystym sumieniem możemy polecić Wam wyjątkowy dodatek do gry skierowany do typerów preferujących zawieranie kuponów akumulowanych, inaczej zwanych wielokrotnymi. Promocja MULTI +, bo o niej mowa, jest ważnym elementem systemu bonusowego w Betclic i aktywuje się na wszystkich kuponach, składających się z przynajmniej pięciu zdarzeń (pamiętajcie, że każdy typ musi posiadać kurs równy lub wyższy niż 1.20). W przypadku Formuły 1 wyłapanie takich kursów nie będzie wielkim problemem, ponieważ rynki z tej dyscypliny opatrzone są naprawdę wysokimi współczynnikami.

Multi Plus - promocja do kuponów AKO w Betclic
Multi +50 % czyli mega atrakcyjny bonus do kuponów AKO w Betclic

Spełnienie tych podstawowych obwarowań gwarantuje Wam extra premie finansową w wysokości 7% do wygranej. Oczywiście dodanie kolejnego zdarzenia na kuponie sprawi, że bonus będzie sukcesywnie wzrastał aż do poziomu 50%. Cechą charakterystyczną tej promocji jest fakt, że można z niej korzystać bez żadnych limitów – codziennie można zawierać dowolną liczbą zakładów w ramach warunków promocyjnych.

Cash-out i BOOST w Betclic

Spółka BEM Operations Limited działa bardzo elastycznie i swoją ofertę kieruje do wszystkich typujących, również tych którzy nie chcą czekać do zakończenia wszystkich wytypowanych spotkań. Z tego powodu w Betclic za pomocą opcji Cash-out będziecie mogli zamknąć swoje kupony online jeszcze przed całkowitym ich rozliczeniem. To pozwoli Wam uniknąć rozczarowań wynikających ze zmian wyników w ostatnich minutach rywalizacji i straty zainwestowanych funduszy.

Cashout - wygodna funkcja na zysk finansowyZamknij kupon przed zakończeniem meczuRozliczenie kuponu przed czasem z dowolną stawką

Cashout - wygodna funkcja na zysk finansowy
Zamknij kupon przed zakończeniem meczu
Rozliczenie kuponu przed czasem z dowolną stawką

Zamknij kupon w

Co ważne, funkcja ta działa także wtedy, gdy proponowana kwota wygranej jest niższa od stawki przeznaczonej na taki zakład. To duży plus wrocławskiego buka, ponieważ konkurencyjne firmy umożliwiają zamykanie kuponów przed czasem tylko w sytuacji, kiedy proponowana rekompensata jest wyższa niż wkład własny.

Poza regularną ofertą zakładów sportowych bukmacher z Wrocławia każdego dnia proponuje swoim użytkownikom dodatkowe współczynniki jako tzw. BOOSTy. Są to topowe kursy na najciekawsze wydarzenia odbywające się w ciągu najbliższych 24 godzin. Dzięki temu będziecie mogli wyłapać bezkonkurencyjne rynki bukmacherskie m.in. na zmagania kierowców w wyścigach Formuły 1.

Z doświadczenia wiemy, że ten buk bardzo często podbija wartości kursowe na zwycięzców poszczególnych GP. Super Kursy na wyścigi F1 w Betclic dostępne są na wszystkich platformach bukmachera (strona internetowa www.betclic.pl i aplikacja mobilna na tablety i smartfony) i oznaczone są charakterystyczną żółtą ikonką rakiety.

Bonus na start z kodem rejestracyjnym

Rozmaite akcje promocyjne opisane powyżej tylko potwierdzają, że Betclic to wybór z której na pewno będziecie zadowoleni. Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ oficjalny sponsor mieszanych sztuk walki FAME MMA przygotował dla swoich typerów niezwykle atrakcyjną propozycję powitalną, obejmującą wyjątkowy zakład bez ryzyka.

Cashback bez ryzyka na pierwszy zakład w Betclic
Najwyższy na rynku zakład bez ryzyka przegranej w kwocie 550 złotych

Korzystając z naszego unikalnego kodu do premii LEGALSPORT możecie liczyć na najwyższy na rynku bukmacherskim cashback bez ryzyka przegranej z pierwszego kuponu do maksymalnej kwoty nawet 550 zł zł. Jedyne o czym musicie pamiętać to stawka pierwszego kuponu, dającego Wam prawo do uzyskania pełnego bonusu w przypadku niepowodzenia, która wynosi 0 zł zł.

FAQ: pytania graczy o zakłady na Formułę 1 w Betclic

Wyścigi bolidów w serii Formuły 1 cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród typujących, dlatego też gracze bukmacherscy szukają w sieci informacji na temat obstawiania tego sportu u legalnych operatorów. W tej sekcji przygotowaliśmy więc odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące zakładów F1 w Betclic.

1️⃣ Czy w Betclic warto obstawiać Formułę 1?

Zdecydowanie tak – zwłaszcza, że w ostatnim czasie Betclic znacznie poszerzył swoją ofertę zakładów przedmeczowych oraz na żywo na sporty motorowe, gdzie kluczową rolę odgrywa właśnie Formuła 1. Wrocławski organizator przy okazji każdego Grand Prix wystawia około 100 zróżnicowanych selekcji i rynków bukmacherskich na wyścigi F1, dzięki czemu każdy fan królowej motor sportu znajdzie odpowiedni typ dla siebie. Co więcej, w Betclic  z powodzeniem można typować również sesje treningowe i kwalifikacje do wyścigów głównych.

Szczególną uwagę należy zwrócić także na wysokość współczynników kursowych oraz system promocyjny, ponieważ Betclic pod tym względem jest w absolutnym topie bukmacherów posiadających koncesję Ministra Finansów.

2️⃣ Jakie promocje i bonusy na F1 oferuje Betclic?

Najbardziej dochodową promocją na wyścigi Formuły 1 w Betclic jest bez wątpienia bonus do kuponów akumulowanych MULTI+. Extra premia zostanie uruchomiona na wszystkich zakładach, składających się z minimum pięciu typów. Innym bonusem, który ma kluczowy wpływ na wygrane u tego buka jest funkcja BOOST, zwiększająca pojedyncze kursy w ofercie pre-match. Pamiętajcie również o opcji Cash-out, umożliwiającej zamknięcie zakładu przed rozliczeniem wszystkich zdarzeń.

To jeszcze nie koniec, ponieważ Betclic jest również znany z tego, że dla swoich użytkowników bardzo często udostępnia promocje okazjonalne, np. wyjątkowe freebety na konkretne wyścigi F1.

3️⃣ Czy zakłady na F1 można typować w aplikacji mobilnej Betclic?

Oprócz tradycyjnej strony internetowej www.betclic.pl, gracze posiadający konto w Betclic mają możliwość także puszczania kuponów online za pomocą nowoczesnej aplikacji mobilnej, działającej zarówno na telefonach z systemem Android, jak i iOS. Dzięki temu posiadacze smartfonów takich marek jak: Samsung, LG, Huawei czy iPhone posiadają ogromną wygodę i mogą obstawiać rywalizację najlepszych kierowców z dowolnego miejsca.

4️⃣ Które zakłady Formuły 1 są najlepsze do typowania w Betclic?

Ciężko jednoznacznie stwierdzić które rynki bukmacherskie na wyścigi bolidów F1 są najlepsze do obstawiania, ponieważ każdy typer z osobna ma własne preferencje i styl gry. Nie mniej jednak w Betclic wszystkie typy i podtypy dotyczące Formuły 1 posiadają bardzo atrakcyjne współczynniki kursowe.

Z tego względu cokolwiek byście nie postawili u wrocławskiego operatora, możecie być pewni że kursy na królową motor sportu będą wysokie i konkurencyjne.  Przykładowo selekcje na wygraną w wyścigu, różnica zwycięstwa, typ na zawodnika będącego w TOP 3, 5 i 10 czy zawodnik z najszybszym okrążeniem cieszą się szczególnym zainteresowaniem właśnie dlatego, że są tu dochodowe kursy online.

5️⃣ Czy do obstawiania typów na Formułę 1 potrzebny jest kod bonusowy?

Nasz kod do premii będzie Wam potrzebny tylko podczas zakładania nowego konta w Betclic. Kiedy wpiszecie w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego kod afiliacyjny LEGALSPORT, zostaniecie automatycznie dopisani do grupy VIP, które przysługuje najwyższy na rynku zakład bez ryzyka jako bonus powitalny.

Tym samym na Wasze konto trafi wyjątkowy cashback w wysokości 550 zł zł, zabezpieczający pierwszy kupon online np. na wyścigi Formuły 1 przed ewentualną porażką i stratą własnej gotówki.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać Formułę 1 w Betclic
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.