niedziela, 21 kwietnia 2024

Jak obstawiać siatkówkę w Superbet

05.04.2024, 07:25
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
 1. Superbet: jak typować siatkówkę – praktyczne porady
  1. Korzystaj z szerokiego wachlarza możliwości
  2. Graj typy na zwycięstwo z wysokim kursem
  3. Stawiaj zakłady na wynik
  4. Zagraj na wynik po dwóch setach
  5. Wybieraj siatkarskie handicapy
  6. Korzystaj z bogatej oferty zakładów specjalnych
  7. Graj siatkarskie typy długoterminowe
  8. Korzystaj z promocji kursowych
 2. Przykładowy kupon AKO na siatkówkę w Superbet
 3. FAQ: pytania graczy o typowanie zakładów na volleyball w Superbet
Powitalny bonus na siatkówkę w Superbet
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Superbet na polski rynek wszedł w 2019 roku (licencja MF o numerze PS4.6831.5.2019), a już dziś zajmuje wysokie pozycje w rankingach najlepszych legalnych bukmacherów online.

Jak obstawiać siatkówkę w Superbet - zdjęcie główne do testu

Co sprawia, że ten rumuński podmiot aż tak dobrze się prezentuje? Po pierwsze, ciągłe utrzymywanie ponadprzeciętnych wartości selekcji i współczynników bukmacherskich. Po drugie, regularny i konsekwentny rozwój oferty. To wszystko idealnie obrazuje jego propozycja na siatkówkę, czyli sport, który w naszym kraju cieszy się ogromną popularnością.

Najlepsze siatkarskie typy
Zakłady główne + opłacalne selekcje w Superbet online

Nic więc dziwnego, że w Superbet wśród wszystkich dyscyplin sportowych to właśnie volleyball plasuje się na trzecim miejscu, jeśli chodzi o częstotliwość dodawania do kuponów SOLO oraz AKO. Oczywiście sprzyja temu niezwykle rozbudowana oferta obejmująca najważniejsze wydarzenia siatkarskie ze świata. Dzięki temu macie pewność, że zawsze traficie na coś dla siebie.

Szukacie zakładów na najlepsze rozgrywki ligowe? Bardzo proszę  - w Superbet macie do dyspozycji nie tylko ligę polską, ale również rosyjską, turecką czy włoską. A może chcecie sprawdzić się w obstawianiu spotkań reprezentacyjnych? U tego rumuńskiego buka postawicie m.in. mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy oraz Ligę Narodów.

Oferta bukmacherska na siatkówkę w Superbet+ Zakłady na zwycięstwo + intratne podtypy+ Promocje na volleyball+ Ekstra powiększony bonus na start z kodem
Oferta bukmacherska na siatkówkę w Superbet
+ Zakłady na zwycięstwo + intratne podtypy
+ Promocje na volleyball
+ Ekstra powiększony bonus na start z kodem
ZAGRAJ w

Ogromnym plusem Superbet jest także to, że jego analitycy na poszczególne potyczki przygotowują aż po kilkadziesiąt różnych selekcji. Oznacza to, że każdy taki mecz obstawiać możecie w ramach zakładów głównych, ale i całego wachlarza podtypów (np. zakłady under/over, handicapy, selekcje na wybrane fragmenty gry).

Co jeszcze powinniście wiedzieć na temat siatkówki u tego cieszącego się dobrymi opiniami buka? Przede wszystkim to, że można ją obstawiać zarówno w formie zakładów pre-match, czyli przedmeczowych, jak i na żywo. Dodatkowo Superbet co jakiś czas oferuje selekcje długoterminowe, a to wszystko tylko zwiększa Wasze możliwości.

Dlaczego warto typować siatkówkę w Superbet?

Typowanie siatkówki, jak i każdej innej dyscypliny sportu w Superbet jest niezwykle wygodne. Do dyspozycji macie nie tylko świetnie dopracowaną stronę internetową (www.superbet.pl), jej wersję mobilną, ale również wyjątkowo praktyczną aplikację bukmacherską, która działa na wszystkich urządzeniach (w systemie iOS oraz Android).

Superbet: jak typować siatkówkę – praktyczne porady

Jak już wiecie, w Superbet możliwości do obstawiania tej dyscypliny sportu jest naprawdę wiele. Z tego względu poniżej zebraliśmy dla Was kilka przydatnych wskazówek. Jeśli więc zastanawiacie się, jak skutecznie obstawiać siatkówkę w Superbet i jakie są pewne typy na siatkę u tego zaufanego buka, to zapraszamy Was do lektury naszego poradnika.

Korzystaj z szerokiego wachlarza możliwości

Superbet to jeden z tych bukmacherów online, który słowa uznania zbiera praktycznie za każdy element swojej działalności. Wiele pozytywnych głosów dotyczy oferty sportowej, ponieważ obejmuje ona często naprawdę szeroki przekrój różnorodnych typów. Nie inaczej jest w przypadku oferty Superbet na siatkówkę, co idealnie obrazuje wachlarz propozycji na mecz Lions pro vs Energy pro zaczynający się od klasycznych zakładów, a kończący na selekcjach liczbę punktów.

Oferta na siatkówkę w Superbet

Co w tym dziwnego? To, że inne firmy bukmacherskie w ogóle nie zawarły tego pojedynku w swoich propozycjach lub przygotowały jedynie klasyczne typy na zwycięstwo. Oznacza to, że to właśnie gracze sponsora Polonii Bytom niejednokrotnie mają większy wybór, niż typerzy korzystający na co dzień z usług innych podmiotów bukmacherskich.

I tak jest regularnie: po pierwsze, siatkarska oferta Superbet zawiera propozycje na naprawdę wiele różnych spotkań, a po drugie, spotkania te opatrzone są nierzadko znacznie większą liczbą selekcji niż ma to miejsce u konkurencyjnych bukmacherów internetowych. Wystarczy porównać propozycje Superbet do oferty np. eToto, Totolotka, PZBuk czy Noblebet by się o tym prz\ekonać.

Graj typy na zwycięstwo z wysokim kursem

Zdecydowana większość amatorów emocji bukmacherskich nie kombinuje i na swoje kupony wybiera selekcje główne, czyli te dotyczące wyniku końcowego. Wyjątku nie stanowią także miłośnicy siatkówki w Superbet, którzy to właśnie na takie zakłady przeznaczają znaczną część swoich środków. Szczególnie opłacalne są zakłady na zwycięstwo w siatkówce w Superbet, które opatrzone są naprawdę solidnymi współczynnikami bukmacherskimi.

stawiam 1x2 z mega kursami
Korzystam z wysokich współczynników na siatkówkę w Superbet

Za przykład niech posłuży nam tutaj mecz kobiet w Lidze Narodów pomiędzy Brazylią i Japonią, gdzie oczywiście faworytkami są zawodniczki z Ameryki Południowej. I tak na ich wygraną Superbet oferuje współczynnik na poziomie 1.13 przy aż 6.00 na przeciwniczki. Z kolei np. BETFAN pierwszy scenariusz wycenił na 1.10, a drugi na 5.87.

Zgoda, różnice te nie są powalające, ale to tylko jeden z licznych przykładów - jeśli umieścicie kilka takich typów na kuponie AKO, to ostateczna wygrana w Superbet może być znacznie wyższa niż z identycznego kuponu u konkurencyjnych bukmacherów online.

Stawiaj zakłady na wynik

Kursową przewagę Superbet nad resztą stawki widać praktycznie w każdym rodzaju selekcji. Najlepiej jednak obrazują to mnożniki dopisane do typów na dokładny wynik rywalizacji. Dlaczego? Ponieważ charakterystyką tych zakładów są właśnie stosunkowo wysokie kursy. Aby Wam to udowodnić, przyjrzeliśmy się bliżej pojedynkowi kobiecych reprezentacji USA oraz Turcji. Superbet za najbardziej realne rozstrzygnięcie uznał pewny triumf Amerykanek, więc dopisał do nich współczynnik na poziomie 1.85.

Siatkarskie typy na dokładny wynik meczu

Z kolei najmniejszą wiarę buk ten dał odwrotności tego wyniku, czyli wygranej 3:0 Turczynek (kurs aż 38.00). A jak wypada na tym tle konkurencja? Tak naprawdę blado, bo wystarczy przeanalizować chociażby ofertę TOTALbet, w której najniższy mnożnik wynosi 1.82, a najwyższy zaledwie 28.00. Myślicie, że odnosi się to tylko do skrajnych wyników? W żadnym wypadku, bo Superbet zwycięstwo 3:2 siatkarek z Azji Zachodniej wycenił na kurs 16.00, a TOTALbet na 11.00. I, podobnie jak w przypadku klasycznych typów na zwycięstwo, to tylko jeden przykład, bo podobnych znajdziecie o wiele więcej.

Zagraj na wynik po dwóch setach

Co przykuwa jeszcze uwagę w całej siatkarskiej ofercie Superbet to bez wątpienia typy na dokładny wynik po dwóch setach, które nie tylko mają atrakcyjne współczynniki, też często są dostępne jedynie w ofercie tego bukmachera. Wystarczy przeanalizować propozycję innych podmiotów bukmacherskich by się przekonać, że większość z nich w ogóle nie przygotowała tego typu selekcji dla swoich graczy. Typów na wynik po dwóch setach nie znajdziemy na przykład u operatorów zakładów sportowych jak PZBuk czy Fortuna. 

Zakłady hadnicapowe na volleball w Superbet

Oczywiście nie wspominalibyśmy o tych zakładach, gdyby zarobić się na nich nie dało przyzwoitych pieniędzy. A zdecydowanie się da, bo Superbet nawet na całkiem prawdopodobne scenariusze często proponuje kursy powyżej 2.00.

Wybieraj siatkarskie handicapy

W Superbet polecić Wam możemy również siatkarskie zakłady handicapowe - według nas szczególnie warto przyjrzeć się handicapom setowym, bo takich selekcji również próżno szukać u konkurencji.

Nam nie udało się ich znaleźć chociażby u buka TOTALbet, który jak wiadomo w wielu kwestiach zostawia innych daleko w tyle. Oczywiście taka rekomendacja nie oznacza, że w Superbet tylko takie zakłady powinniście umieszczać na swoich kuponach. Bez wątpienia pole manewru pomogą Wam zwiększyć także handicapy punktowe, podobnie jak zakłady setowe opatrzone solidnymi współczynnikami.

Korzystaj z bogatej oferty zakładów specjalnych

Ogromną przewagę Superbet nad innymi bukmacherami online w kwestii siatkarskiej oferty widać również w selekcjach specjalnych, które bardzo rzadko pojawiają się w ofercie pozostałych operatorów, a w Superbet ich nie brakuje. Doskonale widać to na przykładzie meczu męskiej Ligi Narodów pomiędzy Polską i Słowenią.

Zakłady specjalne na siatkówkę w Superbet

W Superbet postawić możecie m.in. na liczbę punktów zdobytych przez poszczególnych zawodników, a niewątpliwym atutem tych typów jest wysokość mnożników bukmacherskich, które wahają się w przedziale od 1.75 do 1.95.

Graj siatkarskie typy długoterminowe

Na siatkarską ofertę Superbet warto skierować swój wzrok również z powodu bogatej oferty zakładów długoterminowych, a więc tych zawieranych ze sporym wyprzedzeniem czasowym. Zwłaszcza, że zakłady długoterminowe na siatkówkę (ale też na każdy inny sport) dają szanse na znacznie wyższe wygrane, bo ich kursy są na ogół o wiele wyższe niż w przypadku klasycznych selekcji prematch czy LIVE. Te cechy znakomicie oddają chociażby selekcje na klasyfikację końcową rywalizacji w igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Typy długotermiowe na siatkę w Superbet

 

W ramach tych rozgrywek Superbet największe szanse na sukces daje naszej reprezentacji, co odzwierciedla kurs na poziomie 3.00 (na dalszych pozycjach w tym zestawieniu znaleźli się Brazylijczycy z kursem 4.00 oraz Francuzi ze współczynnikiem 6.00). Co ważne, ten rumuński buk do tej prestiżową imprezę przygotował również typy na miejsca 1-3, które znacznie zmniejszą ryzyko. W nich nasi siatkarze opatrzeni zostali kursem 1.40, a np. Amerykanie 2.30. 

Korzystaj z promocji kursowych

Gdyby kogoś z Was nie przekonywały wysokie współczynniki na liczne siatkarskie selekcje w Superbet, to zawsze skorzystać możecie z promocji Super Kursy, gdzie każdego dnia Superbet oferuje najwyższe mnożniki na rynku. Dzięki temu możecie być pewni, że na dany zakład żaden inny bukmacher nie zaoferuje Wam aż tyle.

Superbet - siatkarskie typy z ekstra doładowanymi współczynnikami

Doskonałym tego przykładem jest chociażby starcie Brazylii z USA rozgrywane w ramach kobiecej Ligi Narodów – w Superbet zwycięstwo Brazylijek postawicie za 2.45, a triumf Amerykanek za 1.70. Na takie szczęście z pewnością liczyć nie mogą posiadacze konta w STS, ponieważ oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski za takie rozstrzygnięcia płaci kolejno 2.30 i 1.62

Oczywiście to jedynie niewielki wycinek całej siatkarskiej propozycji legalnego bukmachera Superbet. Jeśli chcecie się o tym przekonać, to już teraz wejdźcie na jego oficjalną stronę lub odpalcie aplikację mobilną i zajrzyjcie do zakładki z volleyballem.

Przykładowy kupon AKO na siatkówkę w Superbet

By zobrazować Wam mocne strony siatkarskiej oferty Superbet poprosiliśmy naszych bukmacherskich ekspertów o stworzenie przykładowego kuponu kombi tylko i wyłączenie z siatkarskimi selekcjami. Nasz wirtualny kupon otworzyliśmy dwoma klasycznymi typami na zwycięstwo. Do nich dorzuciliśmy zakład na dokładny wynik meczu oraz selekcje na rezultat po dwóch pierwszych setach. Całość domknęliśmy typem handicapowym na sety.

Łącznie na naszym kuponie wielokrotnym znalazło się pięć siatkarskich zdarzeń z kursami od 1.32 do 1.80, co w połączeniu ze stawką 100 zł, zapewnić nam może blisko 1000 zł wygranej. Wydaje się Wam, że u innych bukmacherów online gratyfikacja finansowa byłaby równie okazała?

Przykładowo kupon na siatkówkę w Superbet

Jeśli tak, to pragniemy zwrócić uwagę na jeden mały szczegół, a mianowicie, że Superbet do naszego kuponu doliczył bonus w postaci ponad 65 zł. Skąd on się wziął? To bardzo proste – z promocji Super Bonus, o której więcej przeczytacie w kolejnej sekcji.

Tak właśnie prezentuje się nasz wirtualny kupon na rywalizacje najlepszych siatkarzy świata. Mamy nadzieję, że i Wam wpadł on w oko i już niedługo sami zdecydujecie się na taki krok. Pamiętajcie przy tym, że wyglądać on może zupełnie inaczej – oferta Superbet jest na tyle bogata, że praktyczna każda konfiguracja jest możliwa.

FAQ: pytania graczy o typowanie zakładów na volleyball w Superbet

Siatkarskie selekcje od zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem wszystkich amatorów emocji bukmacherskich. Nic więc dziwnego, że coraz więcej z Was szuka w sieci informacji na temat obstawiania tej dyscypliny sportu. W tej sekcji przygotowaliśmy więc dla Was odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące typów na siatkówkę w Superbet.

1️⃣ Czy w Superbet warto obstawiać siatkówkę?

Zdecydowanie tak, ponieważ już teraz oferta na ten sport prezentuje się bardzo dobrze. Dodatkowo sponsor Polonii Bytom każdego dnia pracuje nad polepszeniem swoich dotychczasowych usług. >> Więcej o siatkarskiej ofercie Superbet

2️⃣ Jakie selekcje na siatkówkę oferuje Superbet?

Superbet swoim graczom udostępnia całą gamę zakładów głównych, jak i opłacalnych podtypów. My proponujemy Wam przede wszystkim typowanie selekcji głównych, zakładów handicapowych, typów na dokładny wynik oraz selekcji specjalnych. >> Sprawdzone typy na siatkówkę w Superbet

3️⃣ Czy Superbet posiada jakieś promocje na siatkówkę?

Tak, ten rumuński buk dla swoich klientów stworzył cały wachlarz promocji – głównie chodzi tutaj o akcje kursowe oraz promocję umożliwiającą łatwe powiększenie wygranych. >> TU info o bonusach i promocjach na siatkę

4️⃣ Jak obstawiać siatkę w Superbet?

W Superbet siatkarskie selekcje typować możecie za pomocą strony internetowej, witryny mobilnej oraz nowoczesnej aplikacji bukmacherskiej.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Jak obstawiać siatkówkę w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.