piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Promocje bukmacherskie Inter Mediolan - SL Benfica (03.10, godz. 21:00)

Jak obstawiać tenis w Betclic

Tenis w Betclic - jak skutecznie grać typy na tenis? Najlepsze zakłady na tenis z wysokimi kursami.

Bonusy na typowanie tenisa dostępne są z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Typowanie tenisa w Betclic – porady dla graczy
  1. Wybieraj kupony wielokrotne
  2. Puszczaj kombinacje
  3. Typuj dokładny wynik
  4. Obstawiaj zakłady długoterminowe
  5. Graj tenis na żywo
 2. Tenis w Betclic – przykładowy kupon
 3. Betclic: extra kasa na tenisowe typy
  1. Promocja na tenisowe AKO
  2. Powiększony kurs na tenis
  3. Tenisowe akcje tymczasowe
  4. Prezent powitalny z kodem
 4. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Tenis w Betclic - jak skutecznie typować tenisowe typy
Jak grać na kuponie typy z tenisa?

Betclic to jedna z największych firm bukmacherskich na całym świecie. Swoją dominującą pozycję na rynku zakładów sportowych zawdzięcza m.in. niezwykle rozbudowanej ofercie bukmacherskiej.

Tenis bez ryzyka w Betclic
Premia 200 zł na tenisowe kupony w Betclic

Jedno z kluczowych miejsc wśród sportowych propozycji Betclic zajmuje tenis, czyli najbardziej popularny sport indywidualny na całej kuli ziemskiej. Wchodząc na stronę internetową tego licencjonowanego organizatora zakładów bukmacherskich, od razu wpadną Wam w oko najlepsze tenisowe selekcje danego dnia obejmujące zarówno turnieje wielkoszlemowe (w tym m.in. Australian Open, French Open i Wimbledon), jak i wiele innych oficjalnych rozgrywek (np. ITF oraz ATP Challenger Tour).

Bonusy na tenis w Betclic
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

Oczywiście sponsor główny ekstraklasowego Piasta Gliwice proponuje swoim graczom również całą gamę typów na spotkania towarzyskie. Co ważne, w każdym wypadku stawiać możecie nie tylko zakłady z rynków głównych, ale również wiele opłacalnych podtypów dotyczących m.in. dokładnego wyniku w danym pojedynku, liczby gemów w poszczególnym secie oraz sumy punktów w pierwszym gemie serwisowym wybranego zawodnika.

Warto dodać, że w Betclic przy najlepszych pojedynkach tenisowych znaleźć można ponad 60 różnych selekcji do typowania, co naprawdę pozwala na puszczenie zyskownego kuponu. Dla porównania np. STS na identyczne spotkania proponuje około 20 selekcji, a Fortuna niewiele powyżej 30. Jak więc widać, Betclic, który pochwalić się może licencją Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.11.2017, ma naprawdę sporo do zaoferowania, co sprawia, że zbiera on pozytywne opinie zarówno od początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych graczy.

Szeroka oferta typów i podtypów na tenisWysokie kursy na tenisowe selekcjePromocje dla graczy + bonus 200 zł
Szeroka oferta typów i podtypów na tenis
Wysokie kursy na tenisowe selekcje
Promocje dla graczy + bonus 200 zł
ZAGRAJ w

W tym miejscu należy wspomnieć, że w Betclic bardzo dobrze wypadają także zakłady długoterminowe na tenis oraz cieszące się coraz większą popularnością typy LIVE, które dają szansę na sięgnięcie po wygraną zaledwie w kilka chwil. Z tej niezwykle różnorodnej i rozbudowanej tenisowej oferty możecie korzystać zarówno z poziomu nowoczesnej strony internetowej (dostępna pod adresem www.betclic.pl), jak i wyjątkowo funkcjonalnej aplikacji mobilnej, która kompatybilna jest nie tylko z urządzeniami z systemem Android, ale też iOS.

Chcecie obstawiać tenisowe selekcje w Betclic, ale nie jesteście pewni, jakie typy wrzucić na swój internetowy kupon? Specjalnie dla Was stworzyliśmy praktyczny poradnik dotyczący tego, jak skutecznie typować tenis w Betclic. Dzięki niemu szybko obeznacie się z betowaniem białego sportu i osiągniecie wiedzę pozwalającą cyklicznie wychodzić na plus, a jak wiecie w świecie zakładów bukmacherskich jest to bardzo ważne.

Typowanie tenisa w Betclic – porady dla graczy

Jak już wspomnieliśmy, tenis w Betclic obstawiać można na naprawdę wiele sposobów, czemu sprzyja szczególnie rozbudowana oferta na tę dyscyplinę sportu. Jak zatem skutecznie typować pojedynki najlepszych zawodniczek i zawodników świata i jakie są najlepsze typy na tenis w Betclic? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej – wskazówki przygotowali dla Was nasi tenisowi eksperci, którzy biały sport znają od podszewki.

Wybieraj kupony wielokrotne

Mnogość tenisowych możliwości w Betclic sprawia, że u tego cieszącego się dobrymi recenzjami buka szczególnie warto stawiać kupony kombi na tenis. Za takim graniem przemawia także promocja Multi+, dzięki której Wasza wygrana może okazać się większa aż o 50% (więcej o tej akcji promocyjnej przeczytacie w dalszej części tego tekstu).

Betclic - zakłady na wiele możliwości w tenisie. Zakłady specjalne na tenis w Betclic

Co ciekawe, wyróżnikiem sponsora głównego piłkarskiego mistrza Polski z sezonu 2018/2019 jest przede wszystkim niesamowicie rozwinięta oferta podtypów na tenis, która obejmuje nie tylko wyjątkowo opłacalne zakłady na zwycięzcę meczu, ale też typy na pierwszego asa, selekcje na możliwość wystąpienia tie-breaka w meczu oraz zakłady na wynik po odpowiedniej liczbie gemów. Co ważne, u wielu innych bukmacherów takich selekcji po prostu nie znajdziecie, więc jeśli lubicie stawiać zróżnicowane kupony na różne aspekty tenisowych pojedynków, to oferta Betclic z pewnością Was zadowoli.

Puszczaj kombinacje

Dzięki niezwykle rozbudowanej ofercie na pojedynki tenisowe w Betclic stawiać możecie wiele selekcji z niezwykle wysokimi współczynnikami. Do takich z pewnością zaliczają się typy kombinacyjne na zwycięzcę oraz kolejność wygrywanych setów.

Betclic online - typy kombinacyjne na tenis. Zakłady kombinacyjne na tenis w Betclic

Główną zaletą takich zakładów są naprawdę atrakcyjne współczynniki bukmacherskie, a dodatkowym atutem jest z pewnością fakt, że brak ich w ofercie konkurencyjnych firm bukmacherskich. Idealnym przykładem takich typów są te dopisane do pojedynku z French Open Fiona Ferro vs Sofia Kenin, gdzie kursy zaczynają się od poziomu 8.00 (np. zakład na wygraną amerykańskiej tenisistki i W-P-W) a kończą na 8.50 (m.in. zakład na triumf Francuzki i P-W-W). Przy takich współczynnikach bardzo zyskowne jest nawet granie na kuponach SOLO, nie mówiąc już o łączeniu ich z innymi typami - na tenis lub dowolny inny sport.

Typuj dokładny wynik

W Betclic wyróżnić trzeba z pewnością również tenisowe zakłady na dokładny wynik. Nasza wysoka ocena tej części tenisowej oferty Betclic  wynika przede wszystkim z naprawdę wysokich kursów bukmacherskich, które przy odrobinie szczęścia zapewnić Wam mogą szybkie uzupełnienie bukmacherskiego bankrollu. Widać to świetnie m.in. na przykładzie spotkania o półfinał Rolanda Garrosa, w którym Elina Svitolina stawała naprzeciw Nadii Podoroskiej.

Betclic - zakłady na dokładny rezultat. Dokładny wynik na tenis w Betclic

W Betclic najniższy kurs, bo 1.78, dopisany został do opcji 2:0, a najwyższy, bo 7.80, do rezultatu 1:2. Z kolei w eWinner przedział współczynników zaczyna się od kursu 1.76, a kończy na 7.40. Ten światowy bukmacher góruje także nad Fortuną, która możliwości 2:1 i 0:2 wyceniła na 3.85 i 6.30. U sponsora głównego Piasta Gliwice zakłady te zagracie za kurs 3.95 i 6.40.

Jak widać, różnice kursowe są naprawdę solidne i przemawiające na korzyść Betclic. My podaliśmy oczywiście tylko pojedyncze przykłady, ale jeśli dokładnie przeszukacie bukmacherską ofertę zakładów na dokładny wynik w tenisie u różnych operatorów, to przekonacie się, że podobne dysproporcje na korzyść Betclic nie są wcale rzeczą rzadką. Jeśli więc lubicie grać na dokładny wynik, z pewnością warto wrzucać takie typy na swoje internetowe kupony właśnie w Betclic Polska.

Obstawiaj zakłady długoterminowe

W Betclic Waszą uwagę przykuć powinny także zakłady długoterminowe na tenis, a więc takie selekcje, na których rozstrzygnięcie przyjdzie Wam czekać nawet ładnych kilka miesięcy. W momencie tworzenia tego tekstu ten europejski bukmacher oferuje tego typu selekcje aż na dwa turnieje wielkoszlemowe, czyli Australian Open oraz Wimbledon. Oczywiście propozycja Betclic obejmuje zarówno rywalizację wśród kobiet, jak i mężczyzn. Co istotne, w tym samym czasie na próżno szukać takich zakładów np. w Fortunie, eToto oraz STS.

Betclic online - zakłady długoterminowe na tenis. Tenisowe typy na przyszłość w Betclic

Warto dodać, że w Betclic warto stawiać typy ze sporym wyprzedzeniem czasowym również ze względu na same współczynniki bukmacherskie, które należą do jednych z najwyższych na rynków. Doskonale oddaje to przykład zakładów na klasyfikację końcową męskiej rywalizacji w najstarszym i najbardziej prestiżowym turnieju tenisowym na świecie. W tych rozgrywkach Betclic największą szansę na wygraną daje Novakwowi Djokoviciowi, do którego dopisał kurs na poziomie 2.50.

Na dalszych miejscach w tym zestawieniu ten europejski buk umieścił Rafaela Nadala (kurs 7.00) oraz Rogera Federera (kurs 8.00). Z kolei BETFAN kolejno na takie scenariusze oferuje współczynniki na poziomie 2.09, 6.70 i 7.50. Jak więc widać, różnice są już spore w samych współczynnikach, co oznacza, że jeszcze większe będą one w momencie połączenia ich z innymi selekcjami lub z kwotą stawki.

Graj tenis na żywo

U głównego sponsora Piasta Gliwice rekomendujemy Wam także tenisowe zakłady na żywo, które zagwarantować Wam mogą błyskawiczną wygraną. Z pewnością pomoże Wam w tym duży wybór typów obejmujący m.in. zakłady handicapowe, selekcje na sumy oraz poszczególne sety czy gemy. Idealnie oddaje to np. jeden z meczów French Open pomiędzy Grigorem Dimitrowem a Stefanosem Tsitsipasem, które obwarowane zostało ponad 20 zakładami. Ilość wariantów robi tym większe wrażenie, jeśli porównamy je z zaledwie 11 typami w eWinner.

Betclic - typy na żywo na tenis. Zakłady LIVE na tenis w Betclic

Pamiętajcie, że wyżej wymienione zakłady to jedynie część niezwykle bogatego wachlarza tenisowych typów bukmachera Betclic. Oznacza to, że warto u niego stawiać również inne selekcje, które finalnie przynieść Wam mogą naprawdę spore pieniądze. Warto dodać, że wszystkie tenisowe zakłady stawiać możecie zarówno z poziomu Waszych komputerów, jak i urządzeń mobilnych – Betclic przygotował bowiem dla Was nie tylko nowoczesną stronę internetową (www.betclic.pl), ale też pełną funkcjonalnych rozwiązań apkę mobilną.

Tenis w Betclic – przykładowy kupon

Betclic online - kupon na tenis
Przykładowy kupon na tenis w Betclic

Zdajemy sobie sprawę, że nic tak nie działa na wyobraźnię jak konkretne przykłady. W związku z tym specjalnie dla Was postanowiliśmy stworzyć przykładowy kupon składający się praktycznie tylko z wyżej wymienionych selekcji.

Otwiera więc go klasyczny zakład na zwycięstwo w ATP Challenger Tour na kortach ziemnych w Barcelonie. Następnie umieściliśmy na nim typ na liczbę setów w pojedynku deblowym w tym samym turnieju.

Kolejne trzy selekcje wybraliśmy z całego wachlarza możliwości dopisanego do pojedynków rozgrywanych tradycyjnie na ceglanych kortach Stade Roland Garros (kolejno zakład na zawodniczkę, która jako pierwsza zaliczy asa w meczu, typ na wynik po czterech gemach oraz ponownie selekcja na dokładny wynik).

Tym samym na naszym modelowym kuponie AKO znalazło się pięć zdarzeń, co aktywowało nam bonus w postaci 7% wygranej (promocja Multi+). Dzięki temu, że w nasz kupon postanowiliśmy zainwestować 50 zł, liczyć możemy na wygraną wynoszącą łącznie 776.09 zł.

Oczywiście jest to jedynie tylko przykład, co oznacza, że Wasz kupon może wyglądać zupełnie inaczej i to pod każdym względem. Może więc on spokojnie przybrać formę kuponu SOLO, ale też tzw. taśmy, która co prawda wiąże się z większym ryzykiem, ale i ze znacznie wyższymi nagrodami.

Betclic: extra kasa na tenisowe typy

Bonusy bukmacherskie niejednokrotnie stanowią główny wyznacznik tego, jak oceniany jest dany organizator zakładów wzajemnych. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Betclic, który dla swoich graczy stworzył bardzo rozbudowany system akcji promocyjnych. Co istotne, jego charakter sprawia, że skorzystać z niego mogą także miłośnicy tenisowych emocji.

Promocja na tenisowe AKO

Przeglądając promocje bukmacherskie operatora Betclic na pierwszy plan wysuwa się akcja Multi+, w której w bardzo prosty sposób możecie zwiększyć swoją wygraną nawet o 50%.

Multi+ w Betclic Zakłady Bukmacherskie

O czym więc musicie pamiętać, aby buk doliczył do Waszej potencjalnej nagrody bonus? Jedynie o tym, aby na Waszym kuponie kombi znalazło się co najmniej pięć tenisowych selekcji z minimalnym kursem na poziomie 1.20. Pamiętajcie, że wysokość prezentu zależy tylko i wyłącznie od ilości wybranych przez Was typów (im więcej, tym większa bonus).

Powiększony kurs na tenis

Miłośnicy białego sportu swoją uwagę zwrócić powinni także na akcję kursową BOOST, gdzie każdego dnia czekają na nich tenisowe typy z doładowanymi współczynnikami bukmacherskimi. Idealnym tego przykładem jest zakład na wygraną ćwierćfinałowego meczu Rolanda Garossa, w którym Iga Świątek zmierzy się z Martiną Trevisan.

Promocja BOOST na tenis w Betclic online
Ekstra kursy na tenis w Betclic

W Betclic zwycięstwo naszej zawodniczki wycenione zostało na kurs 1.22, a Włoszki na współczynnik 5.50. Dla porównania w BETFAN obie selekcje postawicie kolejno z kursem 1.20 i 4.60.

Tenisowe akcje tymczasowe

Co ważne, dyscyplinę sportu, w której królują takie postaci jak m.in. Novak Djoković, w Betclic obstawiać warto także z powodu regularnie ponawianych akcji tymczasowych. Niewątpliwie jedną z nich jest promocja Misja Tenis, gdzie za poprawne wytypowanie trzech tenisowych kuponów wielokrotnych zgarnąć można bonus w postaci 60 zł. Warto wiedzieć, że w ramach promocji można obstawiać tenisowe spotkania zarówno w ramach zakładów pre-match, jak na żywo – oba rodzaje selekcji kwalifikują się do akcji bonusowej.

Jak widać, Betclic posiada naprawdę mocno rozbudowaną ofertę promocji na tenis, co - według typerów - stawia go na wysokiej lokacie w rankingu najlepszych bukmacherów internetowych. Zarówno pod względem tenisowej oferty, jak i promocji i bonusów Betclic może spokojnie konkurować m.in. z TOTALbet, PZBuk, Superbetem czy Fortuną.

Prezent powitalny z kodem

Jak więc widać, amatorzy tenisa w Betclic mają w czym wybierać. Ale to jeszcze nie wszystko! Sponsor główny Piasta Gliwice przygotował bowiem dla swoich typerów także niezwykle atrakcyjny i dochodowy bonus na start, który najlepiej odebrać z naszym zawsze aktywnym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT. Dzięki temu będzie on najwyższy na rynku, a dodatkowo jego warunki będą bardzo korzystne.

Kod promocyjny do Betclic Zakłady Bukmacherskie

Dlaczego? Jeśli zdecydujecie się zarejestrować profil gracza z naszym kodem bonusowym, Betclic dopisze do Waszego konta preferencyjne warunki promocji powitalnej. Tym samym już na samym początku zgarniecie powitalny bonus bez ryzyka od Betclic w kwocie 200 zł. Brzmi kusząco, prawda?

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

Jak już wiecie, tenisowe selekcje każdego dnia lądują zarówno na kuponach AKO i SOLO wielu obstawiających swoje zakłady w Betclic. Nic więc dziwnego, że coraz częściej zadajecie pytania odnośnie typowania tej dyscypliny sportu u licencjonowanego organizatora zakładów wzajemnych Betclic. Tym samym specjalnie dla Was nas dział ekspertów przygotował odpowiedzi na najbardziej nurtujące kwestie.

1. Czy warto obstawiać tenis w Betclic?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko pozytywna – w Betclic warto stawiać tenisowe typy. Wynika ona z faktu, że Betclic to nie tylko jeden z największych operatorów zakładów wzajemnych na całym świecie, ale także kluczowy podmiot na polskim rynku bukmacherskim. Szczegóły znajdziecie w naszym powyższym tekście.

2. Jakie tenisowe rozgrywki najlepiej typować w Betclic?

U sponsora głównego ekstraklasowego Piasta Gliwice warto stawiać wszystkie mecze związane z tą dyscypliną sportu. Nie zmienia to jednak faktu, że największe możliwości czekają na Was w przypadku najważniejszych rywalizacji. Jak więc łatwo się domyślić, szczególnie polecamy Wam selekcje związane z turniejami zaliczanymi do Wielkiego Szlema, a więc Wimbledonu, Rolanda Garrosa oraz US  Open. To właśnie przy meczach rozgrywanych na najlepszych kortach świata czeka na Was najbardziej bogata oferta bukmacherska. Szczegóły powyżej w tekście.

3. Czy Betclic posiada bonusy bukmacherskie na tenis?

Tak, ta jedna z największych firm bukmacherskich na świecie posiada promocje na wszystkie dyscypliny sportowe, w tym oczywiście na bardzo popularny tenis. Jedną z kluczowych z nich jest akcja Multi+, która stworzona została z myślą o miłośnikach kuponów AKO. Dzięki temu każdy z Was, kto na swoim kuponie umieści przynajmniej pięć tenisowych selekcji liczyć może na powiększenie wygranej (nawet do 50%). Co więcej, wypatrywać powinniście także promocji kursowych (BOOST). Dokładne opisy i potencjalne zyski opisaliśmy powyżej w artykule.

4. W jaki sposób można obstawiać tenis w Betclic?

Naszym zdaniem zdecydowanie najłatwiej puszczać tenisowe kupony poprzez stronę internetową (www.betclic.pl), która chwalona jest nie tylko za szatę graficzną, ale także prostotę i funkcjonalność. Oczywiście Betclic nie zapomniał również o miłośnikach urządzeń mobilnych, dla których przygotował pełną praktycznych rozwiązań aplikację mobilną działająca zarówno na telefonach z system Android, jak i iOS. Dzięki temu bez najmniejszego problemu skorzystać z niej mogą posiadacze smartfonów Huawei, LG, Samsung czy iPhone'ów.

5️⃣ Czy do grania tenisowych typów w Betclic potrzebny jest kod promocyjny?

Do obstawiania w Betclic każdej dyscypliny sportu, w tym oczywiście tenisa, nie jest wymagany kod afiliacyjny. Nie oznacza to jednak, że nie warto z niego skorzystać, bo jest zupełnie inaczej. My polecamy Wam nasz kod premiowy LEGALSPORT, którego użycie sprawi, że do Waszego konta gracza wspomniany bukmacher dopisze preferencyjne warunki bonusu na start. Obecnie do wzięcia jest 200 zł.

09.12.2020, 17:15
Aktualizacja: 26.01.2023, 15:25
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Jak obstawiać tenis w Betclic
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.