poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: Widzew - Lech kursy, typy

Jakie dane osobowe trzeba podać przy rejestracji u bukmachera

Rejestracja u legalnego bukmachera online - jakie dane osobowe muszę podać? Jak przebiega rejestracja online

Odbierz kod promocyjny Fortuna
Oferta na bonus Fortuna VIP ważna do 31 marca 2023
Spis treści
Rozwiń
  1. Jakie informacje należy podać podczas rejestracji u legalnego bukmachera?
  2. Czy po rejestracji mogę dokonać edycji wprowadzonych danych?
  3. U jakich bukmacherów mogę zarejestrować się legalnie?
  4. Warto wiedzieć o rejestracji u legalnych bukmacherów
Dane wymagane podczas rejestracji konta gracza u bukmachera
Konto gracza u bukmachera -jakie dane należy podać?

Dlaczego warto zawczasu dowiedzieć się, jak przebiega proces rejestracji konta gracza u bukmachera i jakie dane będą nam do tego potrzebne? Przede wszystkim dlatego, że ta wiedza gwarantuje spokój podczas samego procesu zakładania nowego konta: nic nas nie zaskoczy i nie zdenerwuje, a co za tym idzie – nie popełnimy żadnego błędu czy niedopatrzenia.

Bonusy powitalne u legalnych bukmacherów

  Kod promocyjny do najlepszych ofert >  

Wspominamy o tym, albowiem nie ma żadnego sposobu na to, aby uniknąć podawania swoich danych podczas rejestracji konta u legalnego bukmachera (można oczywiście zrezygnować z zakładania konta, ale tego w tym momencie nie bierzemy pod uwagę). Ma to związek między innymi z tym, że obowiązek przekazania swoich personaliów podczas zakładania nowego konta u bukmachera został wpisany w ustawę hazardową – wszystkie potrzebne informacje można znaleźć w artykule 15 ustawy.

Jakie informacje należy podać podczas rejestracji u legalnego bukmachera?

Oprócz standardowych danych osobowych, do których zalicza się imię i nazwisko czy data urodzenia, i teleadresowych, w skład których wchodzi adres zamieszkania oraz adres e-mail i numer telefonu, nowi gracze zobligowali są do podania również numeru PESEL oraz serii i numeru dowodu tożsamości wraz z jego datą ważności.

Warto też zaznaczyć, że wszystkie informacje muszą zgadzać się ze stanem faktycznym, gdyż tylko takie konto może zostać odblokowane. Pamiętajcie, że wszystko można sprawdzić – weryfikację każdego utworzonego konta umożliwiają skany dowodu osobistego (obu stron), które również należy dołączyć do wniosku rejestracyjnego. Warto przy tym mieć na uwadze fakt, że bukmacher potrzebuje tylko cześć danych z naszego dowodu – znaczną część z nich, w tym także zdjęcie oraz wzór podpisu, mogą zostać zakryte.

Oczywiście to nie koniec, ponieważ w kolejnym kroku gracze muszą udostępnić bukmacherowi numer konta bankowego, na które będą otrzymywać ewentualne wygrane. Poza tym nowi użytkownicy muszą przygotować i wpisać wymyślone przez siebie dane do logowania (nazwa użytkownika + hasło).

Kod LEGALSPORT do najlepszych bonusów na start u legalnych buków online

Istotną kwestią podczas rejestracji konta gracza jest również kod bonusowy. Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy akceptują specjalne kody rejestracyjne, które umożliwiają uzyskanie lepszych niż standardowe warunków bonusu na start. Warto tu zwrócić uwagę zwłaszcza na jeden kod – LEGALSPORT - do najlepszych bonusów powitalnych u legalnych bukmacherów internetowych. Ten kod jako jedyny działa u wszystkich legalnych bukmacherów, zapewniając znacznie korzystniejsze bonusy powitalne (tu dowiesz się, jakie są korzyści z kodu bonusowego). Kod, w zależności od bukmachera, należy wpisać w specjalne okno „Kod promocyjny” podczas rejestracji, a w części przypadków nie musicie robić nawet tego – po rejestracji z naszego linka kod wklei się w odpowiednie miejsce automatycznie. Pamiętajcie jednak, że kod bonusowy, uprawniający do uzyskania bonusów specjalnych, możecie wykorzystać tylko podczas rejestracji konta gracza – później nie będzie to możliwe!

Czy po rejestracji mogę dokonać edycji wprowadzonych danych?

Edytować wcześniej wprowadzone dane możemy bez najmniejszych problemów na dwa różne sposoby. Pierwsza opcja wiąże się z modyfikacją udostępnionych informacji za pomocą panelu gracza. Nie sprawi ona typującym żadnych problemów (jest niezwykle intuicyjna) i co więcej, dotyczy ona niemal wszystkich wpisanych danych.

Wyjątkiem są takie pola jak: nazwa użytkownika, imię i nazwisko, numer PESEL oraz numer dowodu osobistego. Tutaj bezpośrednia edycja nie wchodzi w grę, gdyż wszystkie pozycje są odgórnie zablokowane przez buka. Jeżeli chcemy zmodyfikować, którąś z wyżej wymienionych pozycji, to niezwłocznie musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta (np. za pomocą czatu czy maila).

U jakich bukmacherów mogę zarejestrować się legalnie?

Pamiętajcie, że legalni bukmacherzy nie wymagają od graczy podawania danych osobowych dla własnego kaprysu – tak jak wspominaliśmy, obliguje ich do tego polskie prawo. Wasze dane są u nich całkowicie bezpieczne – to również gwarantuje prawo, w tym ustawa hazardowa i inne ustawy, które określają dokładnie, w jaki sposób dane graczy muszą być przechowywane i zabezpieczane. W tym kontekście szczególnie ważne jest, by konto gracza zakładać tylko u legalnych bukmacherów, posiadających licencję Ministerstwa Finansów na działalność bukmacherską w Polsce. Tylko u nich możecie mieć pewność bezpieczeństwa swoich danych i płatności – bukmacherzy bez licencji MF nie muszą przestrzegać polskiego prawa, więc w przypadku np. wycieku Waszych danych nie macie ich nawet jak zaskarżyć.

Dlaczego warto zarejestrować się w STS z kodem promocyjnym

Gdzie więc można zarejestrować się bez ryzyka? Obecnie na terenie naszego kraju może legalnie działać 24 organizatorów zakładów wzajemnych, z czego większość posiada licencję MF na działalność bukmacherską online. Do tej grupy zalicza się m.in. Fortuna Zakłady Bukmacherskie (przeczytaj opinie o bukmacherze Fortuna), operator bukmacherski eToto, który dużą wagę przywiązuje do oferty bonusowej dla graczy lub posiadający rozbudowaną ofertę bukmacherską LVBET (tu informacje o ofercie sportowej LVBET). Jeśli chcecie zapoznać się ze wszystkimi operatorami, posiadającymi licencję MF na działalność bukmacherską w Polsce, tu dostępna jest pełna lista legalnych bukmacherów w Polsce.

Warto wiedzieć o rejestracji u legalnych bukmacherów

  • Oprócz standardowych danych osobowych i teleadresowych, nowi gracze bukmacherscy zobligowali są także do podania między innymi numeru PESEL oraz serii i numeru dowodu tożsamości wraz z jego datą ważności. Warto wspomnieć, że bez podania tych informacji konto gracza nie zostanie w pełni aktywowane.
  • Po wpisaniu wszystkich danych można wykorzystać specjalny kod promocyjny, który gwarantuje zdecydowanie korzystniejsze warunki bonusu powitalnego. Zapewnia on między innymi zakłady bez depozytu czy zakłady bez ryzyka (więcej info tutaj).
  • Legalnie obstawiać zakłady wzajemne można u bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów, których obecnie jest już 24.
24.09.2018, 00:17
Aktualizacja: 20.01.2023, 08:20
Autor: M. Stępień
Komentarze (3)
Jakie dane osobowe trzeba podać przy rejestracji u bukmachera
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Tomson
skomentowano ponad miesiąc temu
Trochę dużo tych danych…. można bukmacherom zaufać? Trochę strach podawać te dane, no i jeszcze do tego skan dowodu…. masakra, jak dla mnie :/ Może ktoś pomóc w tej kwestii?
Andriej
skomentowano ponad miesiąc temu
Nie musisz się bać o swoje dane 🙂 – spokojnie, trochę wiary. Ja mam konta u pięciu bukmacherów i to od lat i jeszcze nic złego mi się nie przytrafiło! No i jak zakładasz konta, to zawsze wrzucaj kod promocyjny! Może być z tej strony, albo z innej, ale zawsze go wrzucaj – poszukaj sobie! To strasznie pomaga na starcie. Pozdro!
Ryszard
skomentowano ponad miesiąc temu
Konto stałe

Inni czytali również

Jak obstawiać siatkówkę w Superbet
Jak obstawiać siatkówkę w Superbet
704
24
W Polsce niewiele sportów zasługuje na miano narodowych. Do takich z pewnością zaliczyć można jednak siatkówkę, która popularnością ustępuje miejsca jedynie królowej wszystkich dyscyplin, a więc piłce nożnej. Oczywiście taki stan rzeczy ma bezpośrednie przełożenie na oferty bukmacherskie, co znakomicie widać na przykładzie operatora zakładów wzajemnych Superbet, który volleyball obudował całą gamą niezwykle intratnych selekcji.
Jaki bukmacher akceptuje Revolut
Jaki bukmacher akceptuje Revolut
2818
23
Legalni  bukmacherzy w Polsce udostępniają swoim graczom możliwość zasilenia konta przez Revolut. Przygotowaliśmy dla Was poradnik z którego dowiecie się, jaki bukmacher ma płatności przez Revolut, ile trwa zaksięgowanie wpłaty i czy warto wpłacać Revolutem u bukmachera.
Bukmacherskie lokale VIP
Bukmacherskie lokale VIP
313
25
Bukmacherskie lokale VIP to specjalne placówki naziemnego przyjmowania zakładów sportowych, które są bardziej prestiżowe i ekskluzywne niż standardowe punkty stacjonarne. Sprawdziliśmy, którzy bukmacherzy udostępnili swoim graczom lokale klasy Premium.
Jak się zarejestrować u bukmachera?
Jak się zarejestrować u bukmachera?
621
28
Do obstawienia internetowych zakładów online konieczne jest posiadanie własnego konta gracza u licencjonowanego operatora gier sportowych. Cały proces zakładania darmowego profilu nie jest trudny nawet dla początkujących i trwa zaledwie kilka minut. Jak zatem zarejestrować się u legalnego bukmachera i jakie dane trzeba podać podczas zakładania konta typerskiego?
Kto ma najlepsze statystyki piłkarskie
Kto ma najlepsze statystyki piłkarskie
759
35
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że piłka nożna jest dla typujących sportem numer jeden. W skutecznym obstawianiu futbolu potrzebne będą nie tylko wiedza specjalistyczna, wyczucie czy trochę szczęścia, ale i również odpowiednia znajomość i weryfikacja danych statystycznych. Sprawdzamy na jaką propozycję piłkarskich statystyk mogą liczyć gracze na co dzień korzystający z usług legalnych firm bukmacherskich.
Jak grać i co obstawiać w BETFAN
Jak grać i co obstawiać w BETFAN
1941
82
Bukmacher internetowy BETFAN udostępnia swoim klientom bardzo rozbudowaną ofertę na wiele dyscyplin sportowych. W jej skład wchodzą nie tylko dochodowe selekcje 1X2, ale również wartościowe podtypy specjalne, jak chociażby handicapy meczowe. W efekcie wybór korzystnych pozycji u tego buka jest naprawdę przeogromny. Co więc warto dokładnie stawiać w BETFAN? Przekonajmy się!
Polska Guurom w BETFAN
Polska Guurom w BETFAN
824
18
Przegrana Polaków jak wygrana - ciesz się ze zwycięstwa, zyskaj na przegranej. W Zakładach Bukmacherskich BETFAN Polska Gurom to promocja, w której Biało - Czerwoni zawsze wygrywają, niezależnie od końcowego wyniku spotkania. Sprawdź jak działa promocja bukmachera i jakie są warunki dla typera.
Zakłady bukmacherskie - gdzie założyć konto?
Zakłady bukmacherskie - gdzie założyć konto?
2933
92
Z tytułowym pytaniem – gdzie najlepiej założyć konto do zakładów bukmacherskich? - zmaga się praktycznie każdy początkujący typujący. Ale nie tylko, gdyż niezwykle doświadczeni obstawiający, szczególnie ci grający w punktach naziemnych, także szukają pomocy przy wyborze najlepszego operatora online. Tak więc, u którego bukmachera warto założyć konto? Zapraszamy serdecznie do lektury!
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.