środa, 28 lutego 2024

Superbet - jak obstawiać tenis stołowy

Bogata oferta zakładów wzajemnych na tenis stołowy w Superbet. Poradnik dla typerów - jak skutecznie obstawiać typy na ping-ponga online.

Do odbioru bonus bez ryzyka 3500 zł dla nowych graczy
Spis treści
Rozwiń
 1. Superbe: jak typować tenis stołowy - poradnik dla typerów
  1. Typuj wygraną w meczu Ligi Pro
  2. Obstawiaj na liczbę punktów
  3. Wybieraj typy łączone
  4. Graj z handicapem na sety
  5. Korzystaj ze statystyk online
 2. Przykładowy kupon AKO na ping pong w Superbet
 3. Tenis w Superbet: paczka bonusów dla typerów
  1. Extra doładowanie z kodem
 4. FAQ: pytania o tenis stołowy w Superbet
Pakiet powitalny Superbet do wykorzystania na typowanie ping-ponga
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Katowicki bukmacher w ekspresowym tempie wspiął się na czołowe miejsca rankingów legalnych bukmacherów online, stając się poważnym konkurentem dla operatorów ze znacznie dłuższym stażem na polskim rynku, jak Fortuna, STS czy forBET.

Jak obstawiać tenis stołowy w Superbet Zakłady Sportowe

Taktyka jaką na samym początku swojej działalności w naszym kraju przyjął pochodzący z Rumunii operator sprawdziła się, ponieważ z usług firmy Superbet korzysta już pokaźne grono obstawiających.

najlepsza oferta na ping-pong
Sprawdź typy na tenis stołowy z wysokimi kursami w Superbet

Łącznie do dyspozycji zarejestrowanych graczy (tu przeczytasz jak szybko założyć nowe konto w Superbet) oddanych zostało w sumie ponad dwadzieścia dyscyplin sportowych, wśród których bardzo ważną pozycję zajmuje tenis stołowy.

Sponsor zabrzańskiego Górnika udostępnia typy i podtypy bukmacherskie na ping-ponga w wersji zakładów przedmeczowych i na żywo o każdej porze dnia i nocy. Kursy obejmujące tenis stołowy są dostępne w Superbet dosłownie przez cały dzień, łącznie nawet około 800 pojedynków - nie ma znaczenia w jakich godzinach chciałbyś postawić swój kupon SOLO lub AKO, zawsze znajdziesz rynki na tenis stołowy.

Superbet Online: oferta zakładów sportowych na tenis stołowy dostępna o każdej porze

Co więcej, zarówno w jednej, jak i drugiej opcji liczba szczegółowych selekcji do wyboru oscyluje w okolicach 15-20 rynków na mecz. Superbet nie ogranicza się jedynie do podstawowego typu na zwycięstwo, ale i oferuje także selekcje na liczbę punktów, handicapy, zakłady łączone, na poszczególne sety czy dokładną liczbę partii w meczu. To zdecydowanie najlepszy wynik spośród wszystkich licencjonowanych bukmacherów.

Wśród rozgrywek tenisowych, które można betować w Superbet, największych powodzeniem u graczy cieszy się rosyjska Liga Pro. To właśnie na starcia w ramach tych turniejów znajdziecie najbardziej rozbudowaną ofertę typów online. Oczywiście w asortymencie zakładów wzajemnych buka ze Śląska znajdują się jeszcze inne rozgrywki o charakterze międzynarodowym: TT Cup, Challenger Series, Setka Cup oraz Win Cup. Dla tych dwóch ostatnich Superbet organizuje kursy na starcia mężczyzn i kobiet. Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż nie brakuje także rynków o randze mistrzowskiej, tzn. typów na Mistrzostwa Europy czy Świata. 

Na koniec warto podkreślić, że dostęp do pełnej oferty zakładów na tenis stołowy w Superbet i pakietu promocji online będziecie mogli uzyskać za pośrednictwem strony internetowej www.superbet.pl, witryny mobilnej oraz aplikacji bukmacherskiej, przeznaczonej dla smartfonów i tabletów z oprogramowaniem Android i iOS.

Superbe: jak typować tenis stołowy - poradnik dla typerów

Wiecie już, że zakłady sportowe na tenis stołowy są dostępne w propozycji operatora Superbet bez względu na dzień tygodnia. To sprawia, że dobry typer może systematycznie powiększać swój bankroll finansowy. Do tego potrzebne są jednak odpowiednie umiejętności, dlatego też nasi eksperci od tej dynamicznej dyscypliny przygotowali dla Was praktyczne wskazówki jak skutecznie obstawiać typy na ping-ponga w Superbet.

Typuj wygraną w meczu Ligi Pro

Nasz przegląd po opłacalnych rynkach w Superbet zaczynamy od tradycyjnego rynku dwu-drogowego, czyli zwycięstwa w meczu Ligi Pro - popularnych rozgrywek odbywających się w Rosji. Zauważyliśmy, że na ten rodzaj zakładów sponsor Polonii Bytom przypisuje zdecydowanie najlepsze mnożniki kursowe, co widać praktycznie przy każdym pojedynku pre-match i na żywo. Oczywiście żeby nie być gołosłownym, to nasi analitycy zrobili porównanie kursów dla wybranych siedmiu bukmacherów na pojedynek: Aleksej Lobanov vs Igor Minchenkov.

Porównanie kursów na wygraną w meczu Ligi Pro w Superbet Zakłady Online

Na czele uplasował się Superbet, który zarówno na tzw. "jedynkę", jak i na "dwójkę" zaproponował najlepsze kursy online. Na wygraną Lobanova katowicki buk zaoferował przelicznik w wysokości 1.25. Minimalnie niższą wartość (1.24) znaleźliśmy w BETFAN, forBET i eWinner, 1.23 wystawili TOTALBet i Fortuna, a najmniej, bo 1.23 LV BET i Betclic. W przypadku przeciwstawnej selekcji było bardzo podobnie. Kurs na poziomie 3.60 na triumf Minchenkova w Superbet był najlepszą ofertą ze wszystkich. O pięć groszy mniej można było zarobić w BETFAN, forBET i eWinner, a o 10 groszy u pozostałych operatorów wskazanych w porównaniu. 

Obstawiaj na liczbę punktów

Kolejnym typem, który możemy Wam rekomendować do obstawiania tenisa stołowego w Superbet jest zakład na ogólną liczbę małych punktów w całym spotkaniu. Operator z Katowic pod tym względem zdecydowanie przebija konkurencję, oferując nawet do pięciu różnych linii powyżej/poniżej dla poszczególnych pojedynków tenisowych. Sprawdziliśmy i wyszło, że żaden inny organizator zakładów wzajemnych w Polsce nie może pochwalić się tak okazałym wynikiem.

Typy w Superbet- zakład na liczbę punktów w pojedynku tenisa stołowego

W propozycji Start Typ Sport, eWinner i forBET trafiliśmy maksymalnie na trzy opcje zakładów under/over na ping-pong, w TOTALBet, LV BET i Noblebet po jednej, a w Betclic, PzBuk, Betcris oraz Fortunie w ogóle nie było selekcji związanych z liczbą punktów. To pokazuje, że buk Superbet bardzo szczegółowo rozwinął swoją ofertę typów i podtypów obejmujących mecze tenisa stołowego. Warto pamiętać o tym, że w starciu dwóch zawodników o podobnych umiejętnościach o wiele bardziej opłacalna jest gra na popularne overy (powyżej określonej wartości punktów).

Wybieraj typy łączone

Za pośrednictwem w pełni wiarygodnego bukmachera Superbet będziecie mogli również postawić kupony na tenis stołowy złożone z niestandardowych zakładów łączonych, których u innych operatorów nie znajdziecie w ogóle. Firma wspierająca finansowo piłkarzy GKS Tychy udostępnia aż trzy wersje połączeń dwóch typów jako jeden unikalny zakład online. Są to: wynik meczu i liczba punktów (np. 1/powyżej 71.5 pkt), wynik pierwszego seta/wynik całego meczu (np. 1/1) oraz wynik danego seta i liczba punktów w danym secie (np. 2/poniżej 18.5 pkt).

Tenis stołowy w Superbet - selekcje łączone w szerokiej ofercie online

Za pomocą typów łączonych będziemy mogli znacznie podbijać współczynniki kursowe dla pojedynczego zdarzenia, który może obejmować aż dwie rożne selekcje dotyczące jednego pojedynku. Ten rynek bukmacherski jest szczególnie dochodowy przy okazji starcia zdecydowanego faworyta z dużo niżej notowanym rywalem, gdzie niski kurs na zwycięstwo można podwyższyć dodatkowym zakładem na liczbę punktów.

Graj z handicapem na sety

Typerzy grający u tego operatora powinni zwrócić szczególną uwagę także na handicapy, które dodają lub odejmują określone parametry do końcowego wyniku. Jeżeli chodzi o tenis stołowy to będą to handicapy setowe obejmujące typy na +0.5/-0.5, +1.5/-1.5 oraz +2.5/-2.5 seta konkretnego zawodnika. Superbet praktycznie przy większości pojedynków ping-ponga proponuje wszystkie trzy linie handicapów do wyboru - zakres liczbowy selekcji handicap jest uzależniony głównie od umiejętności jakimi dysponują tenisiści stojący po dwóch stronach stołu.

Typy na tenisowy handicap setowy w Superbet

Z kolei u kilku legalnych bukmacherów takich jak chociażby TOTALbet, eWinner czy BETFAN liczba handicapów zamyka się tylko na jednym podtypie. U wielu innych próżno szukać jakichkolwiek opcji równania szans, gdyż oferta zamyka się tylko podstawowej wersji zakładów. W Superbet najszerzej rozbudowanymi rozgrywkami w handicapy jest Pro Liga, jednak w przypadku turniejów TT Cup czy Setka Cup handicapy również pojawiają się dość często, lecz w nieco mniejszym wymiarze.

Korzystaj ze statystyk online

Dodatkowo podczas obstawiania zakładów na ping-pong warto też wspomagać się statystykami, które pojawią się na ekranie po tym jak klikniemy w dane wydarzenie. Operator zawsze udostępnia darmowe informacje na temat obu zawodników, którzy grają między sobą.

Opcja statystyk w ofercie legalnego bukmachera Superbet

Oprócz bezpośrednich pojedynków wraz z wynikami (head to head), w Superbet możemy znaleźć też aktualną formę tenisisty oraz jego wszystkie wyniki meczów z mniej więcej ostatniego tygodnia. Opcja statystyk zaoszczędzi Wam dużo cennego czasu na przygotowanie się do zawarcia kuponu online.

Przykładowy kupon AKO na ping pong w Superbet

Poznaliście właśnie jak wygląda typowanie tenisa stołowego w teorii, dlatego teraz przyszedł czas, aby przejść do działań praktycznych i zawrzeć kupon AKO w Superbet. Zespół redakcyjnych ekspertów od ping-ponga stworzył specjalnie dla Was poglądowy zakład akumulowany, który w 100% jest złożony z typów i podtypów na tenis pochodzących z oferty online katowickiego operatora.

Nasz przykładowy kupon wielokrotny zagrany w Superbet składa się w sumie z pięciu wydarzeń obejmujących wyłącznie pojedynki tenisa stołowego. Trzy z nich dotyczą rozgrywek Ligi Pro, a po jednym meczu pochodzi z oferty na ukraiński turniej TT Cup i niemiecki Challenger Series.

Przy tworzeniu zakładu wykorzystaliśmy wszystkie porady zawarte w poprzedniej sekcji i do kuponu wrzuciliśmy dwa typy na zwycięstwo, handicap, sumę punktów oraz selekcję łączoną. Mnożniki w przedziale od 1.25 do 1.57 dały kurs całkowity na poziomie 5,13, co przy większym wkładzie własnym może przynieść naprawdę konkretne wygrane finansowe.

 

Zakłady bukmacherskie Superbet
Kupon bukmacherski na tenis stołowy w Superbet Zakłady Sportowe:
Vadim Gorchakov vs Sergey Kovalenko - TT Cup, typ: 1, kurs - 1.25
Denis Sayanov vs Aleksandr Petrov - Liga Pro, typ: 2/2 ,kurs - 1.57
Florian Blumh vs Alexander Valuch - Challenger Series, typ: +71.5 pkt, kurs - 1.48
Igor Mikhaylov vs Maksim Dukhin - Liga Pro, typ: 1 (-1,5seta), kurs - 1.36
Aleksey Boev vs Anton Mohnachev - Liga Pro, typ: 2, kurs - 1.30
--------------
Kurs całkowity: 5,135 | Stawka zakładu: 200 PLN
Potencjalna wygrana: 903,76 PLN
Wygrana z bonusem AKO: 967 PLN (premia +7%)
Obstawiam tenis stołowy w Superbet
Gram za bonus powitalny

Do zawarcia naszego kuponu przeznaczyliśmy bonus za depozyt w kwocie 200 zł, który jest jedną ze składowych promocji startowej za rejestrację konta z kodem LEGALSPORT. W ten sposób podstawowa wygrana oscyluje w granicach 900 zł. Jednak w Superbet dostępny jest też specjalny bonus dedykowany pod kupony AKO, składające się z minimum pięciu zdarzeń o kursie minimalnym 1.20.

Jako, że powyższy zakład spełnia te proste warunki regulaminowe, to nasza wygrana została powiększona o kolejne 7% w ramach tzw. Mocnego Uderzenia - zysk to dodatkowe 60 zł. Więcej informacji o promocji Mocne Uderzenie w Superbet.

Tenis w Superbet: paczka bonusów dla typerów

Chcąc się utrzymać w gronie najlepszych bukmacherów w kraju, każdy operator zakładów wzajemnych musi komponować swoją propozycję bonusów online na najwyższym możliwym poziomie. Niewątpliwie do takich należy Superbet, który swój system promocyjny ma dopracowany wręcz znakomicie.

Korzystam z bonusów na tenis
Gram bez ryzyka, za freebety, z wysokim kursem

Dla najbardziej aktywnych typujących sponsor GKS Tychy przygotował loterię Super Spin, w której codziennie będziecie mieć szansę na powiększenie własnego bankrollu o darmowe bonusy w kwocie 5,10 i 30 zł czy nawet też o premię główną JACKPOT o wartości 2000 zł. Raz w tygodniu za poprawne typy w ramach akcji Super Game do zgarnięcia będzie natomiast łączna pula nagród nawet do 250 000 zł!

W Superbet działa również specjalny Kalendarz Promocji, który obejmuje bonusy na poszczególne dni tygodnia. I tak, np. w poniedziałek można wyłapać extra bonus od wpłaty 50 zł na całą ofertę, od wtorku do czwartku bukmacher organizuje promocje na wybrane zdarzenia sportowe, a w weekendy do uzyskania jest zakład bez ryzyka 20 zł.

Kalendarz Promocji w Superbet - bonusy na każdy dzień tygodnia

Na tym jednak lista promocji online się nie kończy. W propozycji katowickiej spółki znajdziemy jeszcze rozszerzoną ofertę zakładów specjalnych, świetny dodatek 100% do wygranych z kuponów wielokrotnych jako Mocne Uderzenie, najlepsze kursy bez marży bukmacherskiej na najciekawsze wydarzenia rozgrywane w każdy dzień oraz ulepszony cash-out, czyli przydatną funkcję do rozliczania zakładów przed zakończeniem meczu. Nie można zapominać, ze spółka wspierająca Górnika Zabrze oferuje również legalne transmisje na żywo ze zdarzeń obejmujących mecze tenisa stołowego.

Extra doładowanie z kodem

Wszystkie wymienione powyżej akcje promocyjne są dedykowane dla stałych użytkowników bukmachera, ale Superbet nie zapomina także o swoich nowych klientach, dla których przygotował imponujący bonus powitalny. Rejestrując swoje konto online z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT uzyskacie maksymalny bonus na start o łącznej wartości do 3755 zł.

Bonus powitalny na łączną sumę 3755 zł w Superbet Online

W skład promocji wchodzi kilka różnych promocji - to bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, cashback 3500 zł. Wszystkie te środki możecie oczywiście przeznaczyć na typowanie tenisa stołowego.

FAQ: pytania o tenis stołowy w Superbet

Forum bukmacherskie to dla wielu graczy miejsce, w którym mogą oni uzyskać przydatne informacje na temat skutecznej gry u danego buka. Dziś na tapetę bierzemy tenis stołowy, dlatego też nasi eksperci przygotowali dla Was odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania w sieci o zakłady na ping-pong w Superbet.

1️⃣  Czy w Superbet warto obstawiać tenis stołowy?

Tak, w pełni rekomendujemy Wam tego buka, ponieważ katowicki operator udostępnia rozszerzoną ofertę zakładów na tenis stołowy, obejmującą nawet do 15-20 typów głównych i szczegółowych podtypów dla jednego meczu. To najlepszy wynik spośród wszystkich legalnych firm w naszym kraju. Ponadto do pojedynków tenisa stołowego Superbet dopisuje niezwykle korzystne współczynniki kursowe, dostępne zarówno w wersji pre-match jak i LIVE.

2️⃣  Które typy na tenis są szczególnie opłacalne w Superbet?

Spośród wszystkich selekcji dostępnych w ofercie Superbet najbardziej dochodowymi rynkami na tenis stołowy są: zakłady dwutorowe na zwycięstwo w Pro Lidze, typy na sumę punktów w meczu, handicapy setowe, a także zakłady łączone.

3️⃣  Jakie bonusy pod tenis oferuje Superbet?

W Superbet znajdziecie mnóstwo promocji, które można wykorzystać przy okazji tworzenia kuponów składających się z selekcji na ping-pong. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bonus AKO 100% do wygranych Mocne Uderzenie, różnorodny Kalendarz Promocji na każdy dzień tygodnia oraz codzienna loteria z bonusami - Super Spin.

4️⃣  Jak puszczać zakłady na ping-pong w Superbet?

Tenis stołowy w Superbet można typować poprzez czytelną i intuicyjną witrynę internetową www.superbet.pl, stronę mobilną oraz funkcjonalną aplikację bukmacherską, stworzoną z myślą o typerach korzystających z urządzeń przenośnych.

5️⃣  Czy Superbet są dostępne transmisje live?

Tak, internetowy bukmacher Superbet Online udostępnia darmowy streaming na żywo w ramach wielu dyscyplin sportowych. Na liście sportów z dedykowanymi relacjami live nie mogło zabraknąć oczywiście tenisa stołowego, który jest transmitowany przez tego buka bez żadnych ograniczeń.

6️⃣  Czy do typowania selekcji na ping-pong potrzebny jest kod?

Nie, aby obstawić dowolny zakład na tenis stołowy potrzebujecie mieć w pełni aktywne konto gracza, które jednak najlepiej otworzyć z naszym unikalnym kodem premiowym LEGALSPORT. Tylko wtedy do Waszego profilu bukmacher Superbet będzie mógł dopisać ulepszony bonus na start w maksymalnej kwocie nawet do 3755 zł.

14.02.2024, 15:37
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Superbet - jak obstawiać tenis stołowy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.