czwartek, 20 czerwca 2024

Superbet - zakłady na żużel

09.06.2024, 07:14
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
  1. Zakłady na żużel w Superbet – porady dla graczy
  2. Superbet – przykładowy kupon z zakładami na żużel
  3. FAQ
Pakiet powitalny Superbet można wykorzystać do typowania żużla
  • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
  • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
  • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Superbet to operator zakładów wzajemnych o ugruntowanej pozycji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 2019 roku bardzo dobre opinie zbiera również w naszym kraju, bo właśnie wtedy dołączył on do grona bukmacherów świadczących swoje usługi zgodnie z prawem.

Jak obstawiać żużel w Superbet - poradnik dla graczy

Serca polskich typerów zdobył on przede wszystkim wyjątkowo rozbudowaną ofertą zakładów wzajemnych obejmującą zarówno dyscypliny bardzo popularne, jak i te niszowe. Tym samym wśród propozycji zabraknąć nie mogło również zyskownych typów na żużel, który w kraju nad Wisłą nie tylko nie traci na znaczeniu, ale wręcz zyskuje.

graj AKO na żużel w Superbet
Bonus 100% na kuponach wielokrotnych na żużel

Nic więc dziwnego, że ten rumuński buk miłośnikom tego czarnego sportu udostępnił naprawdę bogaty zestaw selekcji głównych i podtypów. Co zatem obstawiać można w Superbet? Oczywiście przede wszystkim kto zostanie zwycięzcą danego wyścigu. Dodatkowo na Waszych kuponach umieszczać możecie także zakłady na dokładny wynik biegu, rezultat po wybranym biegu oraz kto okaże się lepszy w biegu. Gdyby komuś było mało, to zawsze liczyć może na selekcje dotyczące sumy punktów (indywidualnie i drużynowo) oraz zakłady head to head (H2H).

Myślicie, że to już wszystko? Jeśli tak, to mamy dla Was niespodziankę, ponieważ żużlowe propozycje sponsora Polonii Bytom tyczą się nie tylko typów pre-mach, ale też zakładów na żywo i selekcji długoterminowych, co w konsekwencji znacząco zwiększa Wasze możliwości.

Żużlowa oferta w Superbet- wysokie współczynniki bukmacherskie- cała gama selekcji wzajemnych- typy długoterminowe- promocje i bonus na powitanie
Żużlowa oferta w Superbet
- wysokie współczynniki bukmacherskie
- cała gama selekcji wzajemnych
- typy długoterminowe
- promocje i bonus na powitanie
ZAGRAJ w

Niesłychanym plusem oferty Superbet jest także to, że selekcje na żużel typować można zarówno za swoje środki, jak i te przyznane przez bukmachera. Pod tym względem szczególnie pomocny okazać powinien się bonus na powitanie, który zdecydowanie polecamy Wam odebrać z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT. Wynika to z faktu, że jeżeli tylko zdecydujecie się na taki krok, to wówczas Wasz bankroll powiększy się aż o 3755 zł.

Naturalnie swoich sił w typowaniu żużlowych wydarzeń spróbować możecie poprzez intuicyjną stronę internetową (www.superbet.pl),  witrynę mobilną oraz bardzo nowoczesną aplikację bukmacherską.

Zakłady na żużel w Superbet – porady dla graczy

Pewnie zdajecie sobie sprawę, że każda oferta bukmacherska ma swoje mocne i słabe strony. Na szczęście w przypadku Superbet zdecydowanie więcej jest tych pierwszych i to na nich postaramy się teraz skupić. Oczywiście ograniczymy się tylko do wydarzeń żużlowych, ponieważ dziś to właśnie ten sport wzięliśmy na tapet. Jakie więc selekcje na żużel prezentują się najlepiej u tego licencjonowanego organizatora zakładów wzajemnych i dlaczego? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej. Zapraszamy do lektury!

Naszym zdaniem jedną z sił napędowych całej żużlowej oferty Superbet jest to, że można ją bez trudu łączyć z promocją Super Bonus (inaczej Mocne Uderzenie w Superbet). Co to oznacza? Przede wszystkim to, że Wasze wygrane z kuponów kombi na czarny sport mogą być większe nawet o 100%. Jest to o tyle łatwe, że akcja spod znaku Mocnego Uderzenia uaktywnia się na wszystkich kuponach wielokrotnych co przynajmniej pięcioma zdarzeniami z kursem nie mniejszym niż 1.20.

gram ako na żużel
Korzystam z promocji Mocne Uderzenie i zgarniam extra kasę

Oznacza to, że już postawienie takiego kuponu daje Wam gwarancję większych zysków – w tym wypadku chodzi o bonus w postaci 7% (im więcej selekcji, tym większe profity). Według nas to właśnie w tym elemencie propozycja tego rumuńskiego buka zdecydowanie bije na głowę praktycznie całą konkurencję. Tym samym nam nie pozostaje nic innego, jak tylko raz zachęcać Was do puszczania kuponów złożonych z pięciu lub więcej zakładów. Jesteśmy pewni, że sami szybko przekonacie się o tym, jakie jest to ważne.

Plusy żużlowej propozycji Superbet widać praktycznie w każdym możliwym elemencie. Jednym z nich jest szeroka gama typów oferowanych na poszczególne wyścigi sezonu, co znacząco zwiększa szanse na puszczenie opłacalnego kuponu wielokrotnego. Jakie zatem zakłady na czarny sport selekcjonować możecie u tego renomowanego buka? W szczególności te dotyczące głównych rozstrzygnięć, czyli kto zostanie zwycięzcą oraz komu uda się zająć jedno z trzech pierwszych miejsc.

Co więcej, w Superbet betować możecie również selekcje porównujące poczynania poszczególnych żużlowców oraz typy ze zdobyczą punktową. Naszym zdaniem to w zupełności wystarcza, aby ułożyć z tego wyjątkowo opłacalną taśmę. Wydaje się Wam, że tak wygląda to również u konkurencji? To co powiecie na to, że np. licencjonowany podmiot bukmacherski Totolotek ogranicza się jedynie do selekcji na wygrane?

Jeśli szukacie zyskownych typów na żużel, to w Superbet z pewnością powinniście pochylić się nad zakładami związanymi ze zwycięstwem danego wyścigu przez zawodnika teoretycznie słabszego. Dlaczego? To bardzo proste – sponsor Polonii Bytom wyjątkowo doładowane mnożniki oferuje na rozstrzygnięcia nieoczywiste.

Żużlowe typy na zwycięstwo w Superbet

Idealnie świadczą o tym choćby współczynniki dopisane do rywalizacji w Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plechy w Toruniu. I tak Superbet triumf Patryka Dudki wycenił na 7.50, a np. BETFAN na 7.00. Podobnie przedstawia się to także z innymi zawodnikami – na scenariusz ze zwycięstwem Macieja Janowskiego Superbet oferuje aż 12.00, a m.in. TOTALbet zaledwie 10.00.

Prawdziwe żużlowe perełki u tego rumuńskiego buka czekają na Was też w zakładach na liczbę punktów zdobytych w fazie zasadniczej (wyścigi 1-20). Uważacie, że to przesada? Wierzymy, że zmienicie zdanie, jak zobaczycie jak prezentują się niektóre kursy dopisane do takich selekcji. Najlepiej widać to chyba na przykładzie Dominika Kubery i scenariuszu, że w Toruniu uzbiera mniej niż 5.5 punktu.

Selekcje na punkty w żużlu w Superbet

Superbet wspomnianą opcję obwarował  współczynnikiem 2.10. O takich wartościach pomarzyć mogą chociażby typerzy korzystający na co dzień z oferty BETFAN, bo analitycy podmiotu kojarzonego z Mariuszem Pudzianowskim ustawili kurs  na poziomie zaledwie 1.85.

Sporo dobrego o ofercie Superbet dotyczącej czarnego sportu powiedzieć można w kwestii zakładów kto lepszy. W tym wypadku oklaski dla sponsora piłkarzy z Bytomia należą się nie tylko za liczbę możliwości, ale też samych wartości kursowych. Naszym zdaniem doskonale obrazuje to para Nicki Pedersen vs Martin Vaculík i mnożniki dopisane do obu tych nazwisk – Superbet wycenił je identycznie, a więc na 1.85.

Żużlowe selekcje H2H w Superbet

Z kolei w Fortunie za wytypowanie jednego lub drugiego do swojego kuponu dopisać moglibyście po 1.82. Zdajemy sobie sprawę, że na pierwszy rzut oka nie robi to aż takiej różnicy, ale uwierzcie nam, że w ogólnym rozrachunku jest zupełnie inaczej.

Wszystkich fanom żużlowej emocji wśród całej gamy żużlowych typów u sponsora Polonii Bytom z czystym sumieniem polecić możemy także selekcje długoterminowe, co wynika z dwóch prostych przyczyn. Po pierwsze, tego typu zakłady pojawiają się wcześniej, niż u sporej części firm konkurencyjnych. Idealnie widać to chociażby po tym, że w momencie tworzenia tego tekstu Superbet udostępniał już selekcje na klasyfikację końcową Grand Prix, czego nie można było powiedzieć m.in. po takich podmiotach, jak m.in. eWinner, eToto czy Betlic.

Typy długoterminowe na zwycięstwo w Superbet

Po drugie, plusem tego typu zakładów są wartości samych mnożników bukmacherskich. Dla przykładu Superbet za triumf Macieja Janowskiego w cyklu corocznych turniejów, organizowanych przez Międzynarodową Federację Motocyklową oferuje kurs 7.00, a np. Fortuna 6.50. Podobnie wygląda to także w innych kombinacjach – zwycięstwo Pawła Przedpełskiego w Superbet wycenione zostało na współczynnik 150.00, a w m.in. w STS na 125.00.

Wiecie już, że przewagę kursową Superbet widać praktycznie w każdym elemencie żużlowych usług. Mimo to na nas największe wrażenie wywarły współczynniki dopisane przez tego rumuńskiego buka do typów na miejsca od pierwszego do trzeciego w poszczególnych imprezach. Co ważne, aby się o tym przekonać, nie trzeba wcale szczegółowo analizować wszystkich rozstrzygnięć, ponieważ różnicę widać praktycznie przy każdym scenariuszu.

Zakłady na miejsca 1-3 na żużel w Superbet

Tym samym wystarczy spojrzeć chociażby na kursy oferowane przez sponsora Polonii Bytom na Bartosza Zmarzlika lub Leona Madsena – pierwsza opcja w Superbet wyceniona została na kurs 1.15, a druga na 2.75. Z kolei np. TOTALbet pierwszą możliwość wycenił na mnożnik 1.09, a drugą na 2.60. Chyba zgodzicie się z nami, że jest to spora dysproporcja i na zdecydowanie większe pieniądze liczyć możecie u buka kojarzonego z Jerzym Dudkiem.

Niewątpliwą zaletą propozycji Superbet jest także to, że obejmuje ona nie tylko rywalizację w świecie realnym, ale także tym wirtualnym. Jest to o tyle istotne, że komputerowy czarny sport pozwala Wam na granie 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu.

Zakłady na wirtualny żużel w Superbet online

Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby opłacalne kupony puszczać przez cały rok, co w normalnym świecie jest po prostu niemożliwe. Aby zrozumieć jakie to ma znaczenie, wystarczy wspomnieć, że aktualnie rywalizację żużlowców na wirtualnych torach typować można zaledwie u garstki bukmacherów. Oznacza to, że o takiej sposobnością mogą pomarzyć m.in. gracze korzystający na co dzień z oferty buka Totolotek, BETFAN czy Betclic.

Jak więc widzicie, naprawdę jest w czym wybierać. Dodatkowo pewni możecie być tego, że w Superbet typowanie żużla w dowolnych konfiguracjach zapewni Wam wiele emocji, a przy odrobinie szczęścia także i pieniędzy. Według nas nie ma zatem co tracić czasu i najlepiej już dziś spróbować swoich sił w obstawianiu tego głośnego sportu.

Superbet – przykładowy kupon z zakładami na żużel

Zdajemy sobie sprawę, że same przykłady i nasze rekomendacje to trochę za mało, aby przekonać Was do wejścia do gry. Tym samym nie pozostało nam nic innego, jak tylko przygotować swój własny żużlowy kupon. Co nam z tego wyszło? Przekonacie się poniżej.

Kupon na żużel w Superbet

Tym razem nie kombinowaliśmy zbytnio i ograniczyliśmy się tylko do najważniejszych żużlowych selekcji w Superbet. Mowa tutaj o zakładach na zwycięstwo, liczbę zdobytych punktów oraz selekcjach porównawczych (typy H2H) w turnieju w Toruniu, a więc zawodach mających lepszą obsadę od Grand Prix. Łącznie na naszym kuponie umieściliśmy po dwa takie typy.

I co nam z tego wyszło? Przede wszystkim kurs całkowity kuponu na poziomie 18.10, co w połączeniu ze stawką 100 zł zapewnić nam może ponad 1700 zł (dokładnie 1703.96 zł). Pamiętajcie, że o takich profitach moglibyśmy tylko pomarzyć, gdyby nie wspomniana już przez nas promocja Super Bonus (ta podniosła naszą wygraną o 7%, co w naszym wypadku przełożyło się na ponad 111 zł).

FAQ

1️⃣  Jakie żużlowe selekcje prezentują się najlepiej w Superbet?

W Superbet polecamy Wam przede wszystkim zakłady na zwycięstwa oraz liczbę zdobytych punktów. Z czystym sumieniem zachęcić Was możemy również do obstawiania typów H2H oraz selekcji długoterminowych.

2️⃣ W jaki sposób można puszczać kupony na żużle w Superbet?

W Superbet kupony SOLO i AKO na czarny sport puszczać możecie poprzez stronę internetową, witrynę mobilną oraz aplikację bukmacherską.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Superbet - zakłady na żużel
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.