poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Zakłady na tenis w forBET

22.03.2024, 17:34
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakłady na tenis ziemny w forBET – porady dla graczy
  1. Wybieraj selekcje długoterminowe na tenis w forBET
 2. Tenis ziemny w forBET – przykładowe zakłady
 3. FAQ
Zakłady na tenis ziemny w forBET

forBET od początku swojej działalności z sukcesem zdobywa kolejnych obstawiających tenis. Idealnym tego przykładem jest propozycja dotycząca tenisa ziemnego, a więc jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Aby przekonać się o jej wyjątkowości, wystarczy tak naprawdę jedynie rozwinąć zakładkę z tą rywalizacją. Wówczas od razu rzuci się Wam w oczy bogactwo turniejów i to nie tylko tych spod znaku Wielkiego Szlema.

Dzięki temu bez problemu na Waszych kuponach umieszczać możecie selekcje na rozgrywki Challenger, ITF czy WTA, a jest w czym wybierać, ponieważ każdy pojedynek obwarowany jest średnio prawie 50 typami.

Tenis obstawisz za bonus powitalny forBET
 • 2080 zł za depozyt
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku
 • Bonus od depozytu 2000 zł na Euro 24
 • Faza grupowa Euro 24 bez podatku

5310 zł

Oczywiście wśród nich prym wiodą zakłady na zwycięstwo, liczbę gemów oraz selekcje handicapowe. W ofercie tego warszawskiego buka nie brakuje również wyjątkowo opłacalnych typów łączonych oraz zakładów na dokładny wynik. Warto dodać, wszystkie wyżej wspomniane typy dostępne są zarówno w formie zakładów pre-match, jak i LIVE.

Ale to jeszcze nie wszystko, co dla amatorów tenisa przygotował ten cieszący się dobrymi opiniami bukmacher online. Jego propozycja obejmuje bowiem także całą gamę selekcji długoterminowych, co tylko zwiększa Wasze możliwości.

Ekstra oferta na tenis w forBETZakłady główne i wiele podtypów z super kursami BOOSTy kursowe + gra bez podatku na tenis
Ekstra oferta na tenis w forBET
Zakłady główne i wiele podtypów z super kursami
BOOSTy kursowe + gra bez podatku na tenis
ZAGRAJ w

Na koniec nadmienić trzeba, że typowanie tenisa ziemnego w forBET poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną przyczynia się także do rozwoju tego sportu. Wynika to z faktu, że ten warszawski buk dzięki kooperacji z Warsaw Sports Group wspiera rozwój Akademii Tenisa.

Zakłady na tenis ziemny w forBET – porady dla graczy

Jak wiadomo, tenis cieszy się ogromna popularnością wśród miłośników obstawiania zakładów wzajemnych. Nie inaczej jest w forBET, gdzie ten biały sport co chwila ląduje na kuponach SOLO i AKO. Jeśli i Wy chcecie dowiedzieć się, jak skutecznie obstawiać tenis w forBET, to proponujemy Wam zapoznać się z naszymi wskazówkami, które przygotowane zostały na podstawie dokładnej analizy tenisowej oferty tego warszawskiego buka. Poznajcie zakłady na tenis z wysokimi kursami w forBET oraz sprawdźcie, jak efektywnie je typować, by regularnie powiększać swój bukmacherski bankroll.

Z reguły wszystkie oferty legalnych bukmacherów na tenis są do siebie bardzo podobne i w większości zawierają podobne selekcje. Jeśli jednak szukacie naprawdę dopracowanej propozycji, to po prostu musicie postawić na forBET. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – chodzi tutaj o liczbę przygotowanych selekcji, bo pod tym względem forBET wyraźnie przewyższa konkurencję.

Za przykład niech posłuży nam tutaj mecz z imprezy w Dosze (WTA Doha) Aryna Sabalenka vs Garbine Muguruza, do której ten warszawki buk dopisał aż 48 zyskownych typów. Dla porównania STS starcie to obwarował 30 zakładami, a Fortuna zaledwie 19. Jak więc widać, różnica jest naprawdę spora, co przekłada się na Wasze możliwości konstruowania kuponów na tenis.

forBET online - typy na tenis

Aby jednak nie wyciągać pochopnych wniosków, ofertę forBET zestawiliśmy także z propozycją innych podmiotów bukmacherskich. I tak u sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa pojedynek Nikola Milojevic vs Tommy Robredo (Challenger Gran Canaria) typować można na 47 różnych sposobów. Takiego szczęścia nie mają m.in. typerzy Totolotka, którzy do wyboru mają zaledwie cztery opcje.

Puszczanie kuponów SOLO i AKO na tenis ziemny w forBET polecić Wam możemy również ze względu na czas uzupełniania oferty. Warto bowiem wiedzieć, że o atrakcyjności danej propozycji świadczy nie tylko jej rozpiętość, ale również moment jej dodania. W tej materii ten warszawski buk naprawdę ma się czym pochwalić, ponieważ wyjątkowo wcześnie wprowadza wszystkie selekcje do systemu.

Oferta tenisowa w forBET

Niestety tego samego nie da się powiedzieć o wielu innych legalnych organizatorach zakładów wzajemnych, którzy robią to praktycznie w ostatniej chwili. Jeśli chcecie się przekonać o czym mowa to wystarczy rzucić okiem m.in. na potyczkę Tung-Lin Wu vs Martin Klizan (Nur-Sultan 2 Challenger) - oferta forBET na 24 godziny przed meczem obejmuje już ponad 40 selekcji. Z kolei w Betclic liczba ta wynosi zaledwie 10. Jeszcze gorzej wygląda to w STS – zaledwie siedem wariantów. Jeśli więc lubicie dać sobie czas na tworzenie tenisowych kuponów online, to forBET jest bukmacherem dla Was - tu nie musicie się spieszyć, bo selekcje wystawiane są naprawdę wcześnie!

Jak wiecie, tenis charakteryzuje się tym, że zawsze musi paść ostateczne rozstrzygnięcie, co bezpośrednio przekłada się na zakłady bukmacherskie, które rozpatrywane są dwudrogowo. Dzięki temu macie aż 50% szansy na to, że Wasz typ okaże się prawidłowy. W forBET za tego typu zakładami przemawia nie tylko ich ilość, ale jakość, która objawia się w wysokich kursach bukmacherskich.

forBET online - zakłady na triumf

Idealnie obrazuje to m.in. pojedynek Jeremy Chardy vs Ugo Humbert w turnieju w Rotterdamie, gdzie zakład na zdecydowanie bardziej doświadczonego Chardego zagrać można w forBET za 2.70 (typ na przeciwnika wyceniony został na 1.50). Z kolei w BETFAN wspomniane starcie między francuskimi zawodnikami puścić można kolejno za współczynnik 2.60 i 1.46.

W forBET znacznie większe pieniądze zgarnąć możecie również za stawianie zakładów deblowych. Najlepiej świadczą o tym współczynniki widoczne przy potyczce Alexandrova E / Sizikova Y vs Eikeri U / Kania-Chodun P, które kolejno wynoszą 1.45 i 2.75. Natomiast np. w eToto takie rozstrzygnięcia postawić można za 1.42 i 2.70. To oczywiście tylko pojedyncze przykłady - porównując tenisową ofertę forBET do oferty konkurencji szybko przekonacie się, że to właśnie w forBET dla wielu selekcji znajdziecie najwyższe bądź jedne z najwyższych współczynników bukmacherskich.

Uwagę na tenisową ofertę bukmachera, zwrócić powinni również miłośnicy selekcji na sumy. Wynika to z faktu, że oferta forBET na zakłady poniżej/powyżej pretenduje do jednej z najlepszych na rynku. Chodzi tutaj zwłaszcza o same możliwości – u tego warszawskiego buka jest ich po prostu najwięcej.

forBET - zakłady na sumy

Przykładowo mecz w Buenos Aires, w którym naprzeciw siebie staną Gianluca Mager i Salvatore Caruso opatrzony został ponad 40 opcjami na sumy (liczba gemów w meczu, w secie oraz zdobytych przed danego zawodnika). Aż takich widoków nie mają m.in. obstawiający STS, bowiem ten buk przygotował na to starcie 24 warianty.

Jeżeli interesuje Was opłacalne obstawianie tenisa w forBET, to swój wzrok skierować powinniście także na zakłady związane z dokładnym wynikiem. Za naszą rekomendacją stoją oczywiście po raz kolejny współczynniki bukmacherskie, które są co najmniej o kilka procent wyższe niż w innych konkurencyjnych firmach.

I tak np. w przypadku pojedynku Eduard Esteve Lobato vs Guillermo Garcia-Lopez (Chalennger Gran Canaria) kurs na zwycięstwo tego pierwszego w stosunku 2:0 wynosi 3.20, a w TOTALbet 3.05. Oczywiście prym współczynników widoczny jest również w innych wariantach (np. wygrana 2:1 dla Lopeza w forBET wyceniona została na 4.40, a w TOTALbet na kurs 4.20).

W forBET bez mrugnięcia okiem polecić Wam możemy także zakłady na poszczególne fragmenty gry, a dokładnie na sety. W tym aspekcie kluczową rolę odgrywa również cały wachlarz scenariuszy. Jakich? Pokażemy Wam to na przykładzie spotkania Jesper De Jong vs Uladzimir Ignatik w Petersburgu (Challenger).

forBET online - zakłady na sety

W tym meczu oprócz standardowych selekcji na zwycięstwo seta lub dokładny wynik forBET przygotował dla Was również typy specjalne (oznaczone jako inne). Dzięki nim postawić możecie jaka będzie liczba setów, czy któryś set zakończy się wynikiem 6:0 lub czy dany zawodnik wygra dokładnie jedną partię. Co istotne, takich typów na próżno szukać chociażby u bukmachera eWinner czy PZBuk.

Wybieraj selekcje długoterminowe na tenis w forBET

W ostatnim czasie coraz więcej typerów sięga po zakłady długoterminowe, a więc takie, na których rozstrzygnięcie poczekać należy dłuższą chwilę. Co więcej, ich wspólną cechą są także stosunkowo wysokie współczynniki bukmacherskie, co jest gwarantem sporych wygranych. Skąd zatem nasza rekomendacja, aby stawiać je w forBET? Właśnie z powodu samych kursów, które są jedynymi z najwyższych na rynku.

Doskonale oddaje to przykład klasyfikacji końcowej na US Open mężczyzn, na której czele forBET umieścił Carlosa Alcaraza z kursem 2.15. Z kolei np. w Betclic triumf Hiszpana w Stanach Zjednoczonych postawić można za współczynnik 2.00. Wyższość kursów sponsora strategicznego zespołu z Częstochowy widać także na kolejnych pozycjach (wygrana Daniła Miedwiediewa wyceniona została na 6.25, a w Betclic na 6.00).

Co bardzo ważne, sporym plusem selekcji długoterminowych w forBET jest fakt, że pojawiają się one znacznie wcześniej niż u innych licencjonowanych podmiotów bukmacherskich. W czasie pisania tego tekstu nasz buk oferował tego typu zakłady na cztery turnieje, a np. TOTAlbet na dwa.

Pamiętajcie, że to tylko niewielka część wszystkich tenisowych zakładów w forBET. Według nas to właśnie one prezentują się najlepiej, ale nie oznacza to oczywiście, że nie warto sięgać po inne selekcje, które u tego buka prezentują się równie zachęcająco.

Tenis ziemny w forBET – przykładowe zakłady

Jak już wiecie, propozycja licencjonowanego operatora zakładów sportowych forBET na tenis zachwyca zarówno początkujących, jak i zdecydowanie bardziej doświadczonych graczy. Dzięki temu i Wy możecie być pewni, że stworzenie atrakcyjnego kuponu online nie przysporzy Wam najmniejszych problemów. My oczywiście postanowiliśmy Wam to udowodnić, dlatego poniżej przygotowaliśmy przykładowy kupon wielokrotny składający się tylko i wyłącznie z tenisowych selekcji.

Na naszym kuponie umieściliśmy łącznie sześć zakładów, których kursy zaczynają się od poziomu 1.39, a kończą na 1.91. Dwa pierwsze zakłady to klasyczne typy na zwycięstwo. Do tego dodaliśmy dwie selekcje under/over oraz jedną na dokładny wynik i jedną na liczbę setów.

Tenisowy kupon w forBET online

To wszystko sprawiło, że udało nam się osiągnąć kurs całkowity przekraczający aż 15.00. Jeśli połączymy to ze stosunkowo niewielką stawką, bo 50 zł, to staniemy przed szansą zgarnięcia blisko 680 zł (dokładnie 676.45). Chyba przyznacie, że obok takich pieniędzy trudno przejść obojętnie, tym bardziej, że nasz kupon wolny jest od zdarzeń mało prawdopodobnych.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was co do zasadności stawiania tenisa właśnie w forBET. Jeżeli tak, to nie traćcie czasu i już teraz wchodzicie na stronę www.iforbet.pl. Oczywiście zawsze skorzystać możecie też z wyjątkowo funkcjonalnej apki mobilnej, która płynnie działa nie tylko na urządzeniach z systemem Android, ale również iOS.

FAQ

1️⃣ Jakie tenisowe typy najlepiej warto wrzucać na kupony w forBET?

W forBET polecamy Wam typować przede wszystkim zakłady klasyczne na zwycięstwo zawodnika, ale też typy na sumy, na dokładny wynik i poszczególne sety. 

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Zakłady na tenis w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.