środa, 28 lutego 2024

Jak wygrać u bukmachera 1.5 mln zł

05.12.2023, 08:42
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak wygrać 1.5 mln zł u bukmachera - analiza kuponu
  1. Czy warto typować polską Ekstraklasę?
 2. Ile trzeba postawić u bukmachera, aby wygrać 1,5 mln zł?
 3. FAQ: najczęściej zadawane pytania
Jak wygrać u legalnego polskiego bukmachera 1.5 mln zł
Jak wygrać u bukmachera 1.5 miliona zł

W typowaniu bukmacherskich kuponów z wysokimi wygranymi najważniejsze jest przyjęcie odpowiedniej strategii i konsekwentne jej realizowanie. Gracz, który świadomie decyduje się obstawiać u bukmachera codziennie "taśmę", składającą się z kilkunastu spotkań, powinien liczyć się z tym, że na wygraną będzie musiał prawdopodobnie trochę poczekać.

W dłuższym okresie czasu prawdopodobieństwo trafienia kuponu z wysokim AKO rośnie i w końcu wiedza, doświadczenie i odrobina szczęścia przyniosą rezultat w postaci mega wysokiej wygranej. Najważniejsza jest jednak konsekwencja, której nie może Wam zabraknąć. Przechodząc do sedna - w jaki sposób gracz Fortuny zgarnął 1.5 miliona złotych?

Jak wygrać 1.5 mln zł u bukmachera - analiza kuponu

Poniżej bardzo dokładnie prześwietlimy kupon gracza, który ograł bukmachera internetowego i stacjonarnego Fortuna na 1.5 mln zł. Trafiony kurs bukmacherski osiągnął kosmiczną wartość 4120.93. Typer postawił trzy identyczne zakłady online, każdy za stawkę 165,73 zł z możliwą wygraną 540 900 zł, czyli zgarnął łącznie 1 622 700 zł! Warto dodać, że wysokość ostatecznej wygranej zwiększyła się o aż 30% w związku z liczbą zdarzeń objętych promocją AKO Bonus. Co dokładnie znalazło się na wygranym fortunowskim mega kuponie?

Wygrana ponad 1,5 mln zł w Fortunie

Wydawać by się mogło, że aby osiągnąć wygraną ponad 1 500 000 zł, trzeba mieć specjalistyczną wiedzę z m.in. egzotycznych lig i niszowych dyscyplin, jak dart czy piłka wodna. Tymczasem na trafionym kuponie AKO w Fortunie znalazło się łącznie 21 typów z 14 spotkań popularnych rozgrywek (liga polska, angielska, hiszpańska, francuska i portugalska). Wymienione wcześniej rozgrywki piłkarskie obstawia u buka większość typerów, tak więc jest to doskonały przykład na to, że realnie każdy obstawiający może uzyskać tak wysoką wygraną!

Liczba typów bukmacherskich jest większa od liczby zakładów, ponieważ użyto opcję Betbuilder, którą oferuje legalny operator Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Polega ona na tym, że gracz może połączyć kilka zdarzeń z jednego meczu. Na przykład może złączyć ostatecznego zwycięzcę 1X2 z handicapem i liczbą bramek, co zdecydowanie podnosi ogólny kurs. Widać to zresztą na powyższym zrzucie.

 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Słowo "pewniak" często jest nadużywane w środowisku graczy obstawiających zakłady bukmacherskie. Należy zacząć od tego, że nawet najniższy możliwy kurs może nie wejść: przykładem mecz Niemcy - Polska podczas fazy grupowej Euro 2016 - legalni bukmacherzy online na zdarzenie "Niemcy strzelą bramkę" wystawili wówczas kurs 1.01, a na boisku padł wynik 0:0. Rozsądne korzystanie z niskich kursów i świadomość, że mogą one zawalić cały misternie przygotowany kupon, jest bardzo istotna przy typowaniu wielozdarzeniowych taśm.

Wygrany kupon ponad 1,5 mln zł w Fortunie

Nie wolno się jednak na takie "pewne zdarzenia" zamykać, ponieważ przy kuponach akumulowanych, zwanych także kombinacyjnymi, potrafią one zrobić naprawdę solidną robotę, znacznie podbijając ogólny współczynnik (efekt śnieżnej kuli). Takie zastosowanie "pewniaków" udało się graczowi, który postawił u legalnego bukmachera Fortuna prezentowane kupony i wygrał ponad 1.5 mln zł. Na szczęśliwym zakładzie znalazły się m.in takie "pewniaki" jak: FC Porto vs. Vizela z kursem 1.09, czy też Barcelona vs. Mallorca z mnożnikiem 1.32.

Jak wykorzystać zakłady łączone, by zwiększyć wygraną?

Szczegółowo analizując kupon bukmacherski zawarty w Fortunie z wygraną 1.5 mln zł, możemy zauważyć też, że trzy wysokie kursy powstały przez połączenie kilku zdarzeń w ramach jednego meczu (Lech - Stal 5.50, Raków - Górnik Łęczna 5.00 oraz Liverpool - Everton 4.10). Gracz wykorzystał w tym przypadku opcję Betbuilder oferowaną przez licencjonowanego organizatora online Fortuna i sam stworzył mega kurs z kilku mniejszych mnożników dotyczących tego samego meczu.

Przykładowo, aby kurs 5.00 w meczu Rakowa był wygrany, oprócz zwycięstwa drużyny Marka Papszuna, musiały zaistnieć dwa inne warunki - co najmniej 2 bramki w meczu i minimum 9 rzutów rożnych zespołu z Częstochowy. Czy warto na co dzień zwiększać wygraną za pomocą typów łączonych? Zdecydowanie. Warto skorzystać z zakładów łączonych, jako podbitki kursowe, ponieważ często dużo łatwiej jest trafić 3 typy z jednego spotkania po ogólnym kursie na przykład 8.00, niż 3 oddzielne spotkania po takim samym mnożniku.

Kod promocyjny do bukmachera Fortuna

Bierze się to stąd, że wszystkie selekcje łączone są od siebie bardzo zależne. Jeśli stawiamy na wygraną danej drużyny, to liczymy na to, że będzie ona atakować, a jak będzie napierać na bramkę rywala, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą gole, a także rzuty rożne czy faule drużyny przeciwnej. I to wszystko sprawia, że następuje reakcja łańcuchowa, która zdecydowanie podnosi prawdopodobieństwo trafienia zakładu. Gdybyśmy chcieli uzyskać wysoki kurs na bazie trzech różnych meczów, to szanse na trafienie są dużo niższe!

Czy warto typować polską Ekstraklasę?

Na prezentowanym fortunowskim bukmacherskim kuponie, z wygraną przekraczającą 1.5 mln zł, aż 1/3 typów stanowiły zdarzenia z piłkarskiej Ekstraklasy. Warto w tym miejscu zadać sobie pytanie czy warto typować ligę polską, wiedząc, jak jest wyrównana i często obfituje w niespodziewane rezultaty.

Wygrany kupon ponad 1,5 mln zł w Fortunie

Uważamy, że rozsądne korzystanie z typów na ligę polską jest jak najbardziej okej. Nasze rozgrywki piłkarskie może i są nieprzewidywalne, ale w pełni rekompensują to kursy bukmacherskie, które bardzo często przekraczają 2.50. Dzięki temu można grać je na dwa sposoby. Pierwszy - stawiamy jeden wysoki kurs z zakresu 1X2, drugi, bezpieczniejszy - zmniejszamy kurs i gramy zakłady z podpórką, które gwarantują aż 50% szans na trafienie.

Oczywiście, jeżeli ktoś zagra wszystkie mecze danej kolejki Ekstraklasy i wybierze w nich same najniższe kursy, stawiając na faworytów, raczej nie powinien spodziewać się wygranej. Jeśli natomiast dokona nawet podstawowej analizy, to wówczas wygrana na typach z ligi polskiej jest jak najbardziej realna. Podsumowując, polecamy obstawianie Ekstraklasy, ale musicie robić to z głową ;)

Valuebety na kuponach z wygraną 1.5 mln zł

Czasami podczas przeglądania oferty bukmacherskiej mamy wrażenie, że wystawione kursy na zakłady nie odzwierciedlają rzeczywistości, że są zawyżone lub zaniżone. Taki typ zagrany, niejako na przekór bukmacherowi, nazywa się valuebetem i wykorzystanie go stanowi dobry sposób na osiągnięcie mega wygranej. Przykład takiego zdarzenia na prezentowanym kuponie od Fortuny: liga angielska: Premier League, Burnley - Wolverhampton, gospodarz wygra przynajmniej jedną połowę.

Burnley nie było faworytem w całym meczu, jednak kurs na gospodarzy miał tendencję spadkową - gracz wybrał zdarzenie poboczne na zwycięstwo Burnley w pierwszej lub drugiej połowie przy zawyżonym mnożniku 1.83 i trafił! Wymagało to analizy przedmeczowej i obserwacji kursów, ale efekt był zadowalający.

Czy warto korzystać z boostów kursowych?

Wygrana na kuponie bukmacherskim, który analizujemy, nie byłaby tak okazała, gdyby nie AKO Bonus od Fortuny. Jest to rodzaj boostu kursowego, który polega na podwyższeniu wygranej wraz ze zwiększaniem ilości zdarzeń w zakładzie AKO. Na wygranym kuponie znalazło się 10 typów z kursem powyżej 1.30, więc wygrana powiększona została o 30%, zgodnie z regulaminem promocji. Przypominamy, że łączna wygrana na promocyjnych kuponach wyniosła 1 622 700 zł. Gdyby te same kupony zostały obstawione bez opcji AKO Bonus, gracz otrzymałby prawie 400 000 zł mniej, a dokładnie 1 248 245 zł. Warto więc przez zagraniem kuponu zapoznać się z bonusami, które oferują bukmacherzy z licencjami MF.

Ile trzeba postawić u bukmachera, aby wygrać 1,5 mln zł?

Wydawać by się mogło, że aby wygrać milionowe kwoty u bukmachera, trzeba zagrać za gigantyczną stawkę. Przedstawiony przykład wygranej u legalnego operatora zakładów Fortuna pokazuje jednak, że nie jest to warunek konieczny. Trzy kupony za stawkę 165,73 zł każdy, to w sumie tylko niecałe 500 zł. Jest to kwota, która wpisuje się w niemal każdy bonus bukmacherski dostępny na polskim rynku!

Bonus na start w Fortuna
 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Oznacza to, że istnieje możliwość bezpiecznego grania za takie sumy, czyli za kasę od bukmachera! Jak do wygląda na przykładzie zakładów bukmacherskich Fortuna? Nowi gracze u tego buka mogą uzyskać darmowe środki na grę, wchodzące w skład pakietu powitalnego, jeżeli przy rejestracji konta użyją kodu promocyjnego LEGALSPORT.

W sumie u tego bukmachera do zdobycia jest bonusowe 335 zł. W skład ekskluzywnej premii na start z naszym kodem afiliacyjnym wchodzą: freebet na start 20 zł + 10 zł freebet za kod i wpłatę min. 1 zł + 5 zł za każdy udostępniony kupon. W tym przypadku, jak widać, cashback 300 zł z nawiązką pokryłby wydatki na podobny kupon, jak ten prezentowany w artykule. Dotyczy to również innych bukmacherów działających w Polsce na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Jakich? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Co obstawił gracz, który w Fortunie wygrał ponad 1,5 mln zł?

Typer skupił się tylko na piłce nożnej, na kuponie znalazło się 14 spotkań. 

2️⃣ Za jaką stawkę zagrał typer, że uzyskał tak wielką wygraną?

Stawka wyniosła łącznie niecałe 500 zł. Zostały zagrane trzy takie same kupony. 

Komentarze (0)
Jak wygrać u bukmachera 1.5 mln zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.