Jong Ajax - Emmen wynik meczu 4:6
Jong Ajax - Emmen (17.08.2026) wynik meczu 4:6. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Jong Ajax | 31 min |
|---|---|
| Remis | 20 min |
| Prowadzenie Emmen | 44 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Jack Cooper Love 35' (gol) | 1 |
|---|---|
| Kartki Jong Ajax Appiah 43', Monserrate 90+3' | 2 |
| Kartki Emmen Breij 67' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 16 min (3'–19') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 1' |
| Gol średnio co | 9,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 10 goli w 95 min | 10 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 23 zdarzenia: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,1 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 16 min |
| Gole po przerwie 4 z 10 goli | 40% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 10 goli z golem lub asystą rezerwowego | 10% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Eerste Divisie 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 2. kolejka |
| Data | 17.08.2026, 20:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 17°C |
| Sędzia | Rick Sturm |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Jong Ajax - Emmen z 17.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Jong Ajax vs Emmen
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy








Składy
Jong Ajax
- Śr. wiek
- 19,2
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,64
- 1 Joeri Heerkens bramkarz 750 tys. € 20 l. 195 cm 11
- 2 Avery Appiah obrońca 78' 275 tys. € 20 l. 174 cm 11
- 3 Mylo van der Lans obrońca 350 tys. € 19 l. 181 cm 14
- 4 Dies Janse obrońca 45' 6,5 mln € 20 l. 196 cm 1
- 5 Sinclair de Falco obrońca 78' – – – 12 –
- 10 Jano Monserrate pomocnik 500 tys. € 20 l. 177 cm 14
- 6 Mark Verkuijl pomocnik 66' 275 tys. € 20 l. 180 cm 12
- 8 Mohamed Jabou Abdalla pomocnik 66' – 17 l. – 11
- 7 Emre Unuvar napastnik 1 mln € 18 l. – 14
- 9 Diego Pugno napastnik 800 tys. € 20 l. 174 cm 11
- 11 Pharell Nash napastnik 1 mln € 18 l. – 14
- 15 Fouad Zahouani obrońca 78' – 20 l. 170 cm 7
- 17 Luuk Beekman obrońca – 19 l. – 7
- 30 Aymean El Hani bramkarz 100 tys. € 19 l. 182 cm 13
- 19 Jinairo Johnson obrońca 66' 350 tys. € 19 l. 180 cm 12
- 16 Marvyn Muzungu obrońca 45' 1,5 mln € 18 l. – 13
- 18 Tijn Peters pomocnik – 20 l. – 12 –
- 12 Charlie Terence Setford bramkarz 200 tys. € 22 l. 193 cm 14
-
24 Paulo da Silva napastnik – – – – –
- 21 Anass Moumane napastnik – – – 10 –
- 20 Levi Acheampong pomocnik 66' – 18 l. – 14
-
22 Younes Elias Mechrouch napastnik – – – – –
- 23 Jeshurun Simeon napastnik 78' – 16 l. – 14
Trener Carlos Garcia
Emmen
- Śr. wiek
- 24,8
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 7,17
- 1 Sam Karssies bramkarz 250 tys. € 23 l. 186 cm 13
- 24 Luca Everink obrońca 68' 300 tys. € 25 l. 179 cm 13
- 2 Joshua Mukeh obrońca 300 tys. € 23 l. 185 cm 12
- 17 Bryan van Hove obrońca 86' 275 tys. € 26 l. 176 cm 13
-
3 Y. Dedelhomme obrońca – – – – –
- 22 Michael Breij pomocnik 300 tys. € 29 l. 181 cm 13
- 6 Casper Staring pomocnik 350 tys. € 25 l. 186 cm 9
- 12 Freddy Quispel pomocnik 400 tys. € 26 l. 177 cm 11
- 11 Nelson Amadin pomocnik 73' 250 tys. € 26 l. 186 cm 4
- 40 Sybrand Veldhuis pomocnik 67' 250 tys. € 21 l. – 13
- 9 Jack Cooper Love napastnik 86' 450 tys. € 24 l. 184 cm 13
- 38 Kevin Norder bramkarz – 19 l. – 13
- 25 Rodney Kongolo pomocnik 250 tys. € 28 l. 187 cm 13
- 21 Alessandro Hojabrpour pomocnik 73' 250 tys. € 26 l. 175 cm 13
- 16 Dirk Baron bramkarz 25 tys. € 24 l. 196 cm 5
- 10 Mustafa Abdullatif pomocnik 67' 200 tys. € 22 l. 180 cm 9
- 5 David Voute napastnik 68' 100 tys. € 21 l. – 6
-
23 Daan Lambers napastnik – – – – –
- 27 Jasper Antonio Huijzer pomocnik – 23 l. 184 cm 10
-
18 V. Carus obrońca – – – – –
Trener Menno van Dam
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Jong Ajax w meczu z Emmen?
W wyjściowym składzie Jong Ajax w ustawieniu 4-3-3: w bramce J. Heerkens, w obronie A. Appiah, Mylo van der Lans, D. Janse oraz Sinclair de Falco, w pomocy A. Monserrate, M. Verkuijl oraz Mohamed Jabou Abdalla, w ataku E. Unuvar, D. Pugno oraz P. Nash. Z ławki weszli: M. Muzungu (45'), J. Johnson (66'), L. Acheampong (66'), F. Zahouani (78') oraz J. Simeon (78').
Jaki był wyjściowy skład Emmen w meczu z Jong Ajaxem?
W wyjściowym składzie Emmen w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce S. Karssies, w obronie L. Everink, J. Mukeh, Bryan van Hove oraz Y. Dedelhomme, w pomocy M. Breij, C. Staring, F. Quispel, N. Amadin oraz S. Veldhuis, w ataku Jack Cooper Love. Z ławki weszli: M. Abdullatif (67'), D. Voute (68') oraz A. Hojabrpour (73').
Forma w 10 ostatnich meczach
Jong Ajax - Emmen
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Jong Ajax - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
FC Eindhoven
0
Jong Ajax
3
|
||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||
|
02 Lis
20:00
|
Jong Ajax
1
Vitesse
1
|
||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||
|
23 Paź
20:00
|
FC OSS
3
Jong Ajax
3
|
||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||
|
19 Paź
20:00
|
Jong Ajax
2
De Graafschap
1
|
||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Jong Ajax
0
VVV Venlo
3
|
||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
Jong Ajax
0
Roda JC Kerkrade
0
|
||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||
|
14 Wrz
20:00
|
Jong Utrecht
6
Jong Ajax
1
|
||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
Jong Ajax
0
RKC Waalwijk
2
|
||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||
|
04 Wrz
20:00
|
Almere City
0
Jong Ajax
1
|
||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||
|
31 Sie
20:00
|
Jong PSV
1
Jong Ajax
1
|
||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||
Emmen - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
dziś
16:45
|
Emmen
0
MVV Maastricht
2
|
||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||
|
01 Lis
14:30
|
Emmen
0
Den Bosch
5
|
||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||
|
29 Paź
21:00
|
Groningen
0
Emmen
2
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
23 Paź
20:00
|
Vitesse
0
Emmen
2
|
||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:30
|
Emmen
2
Almere City
1
|
||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Dordrecht
0
Emmen
3
|
||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Emmen
1
|
||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
20:00
|
Emmen
1
FC OSS
0
|
||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
FC Eindhoven
3
Emmen
1
|
||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
Emmen
1
De Graafschap
2
|
||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Jong Ajax - Emmen
Bilans 19 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 79% (15 z 19)
- Powyżej 2,5 gola 53% (10 z 19)
- Powyżej 3,5 gola 47% (9 z 19)
- Obie strzelą (BTTS) 58% (11 z 19)
- Mecze bez gola 11% (2 z 19)
- Remisy 37% (7 z 19)
- Wygrana 1 golem 21% (4 z 19)
- Wygrana 3+ golami 5% (1 z 19)
Statystyki szczegółowe H2H
Jong Ajax - Emmen
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 19 meczach Jong Ajax - Emmen.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 2:4 wygrana Emmen | 3 (16%) |
| 2. | 0:0 remis | 2 (11%) |
| 3. | 0:2 wygrana Emmen | 2 (11%) |
| 4. | 1:1 remis | 2 (11%) |
| 5. | 2:2 remis | 2 (11%) |
| 6. | 0:1 wygrana Emmen | 1 (5%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Jong Ajax najdłuższa: 7 meczów 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 1 mecz
- Bez porażki Jong Ajax najdłuższa: 6 meczów 0 meczów
- Czyste konto Jong Ajax najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Jong Ajax - Emmen według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Jong Ajax | Remis | Emmen |
|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | 19 | 3 | 7 | 9 |
| Razem | 19 | 3 | 7 | 9 |
Atut własnego boiska
Jong Ajax u siebie i Emmen na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Jong Ajax - Emmen?
W 19 spotkaniach bezpośrednich Jong Ajax ma na koncie 3 zwycięstwa, Emmen 9, a 7 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 26:40 dla Jong Ajax. Ostatni mecz rozegrano 17 sierpnia 2026 (Eerste Divisie), a Jong Ajax - Emmen zakończył się wynikiem 4:6. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:0 Emmen (2014).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Emmen nad Jong Ajaxem?
Ostatnie zwycięstwo Emmen nad Jong Ajaxem przypadło na 17 sierpnia 2026 (Eerste Divisie, 6:4). Obie drużyny strzelały w 11 spotkaniach (58%), a 3 gole lub więcej padły w 10 spotkaniach (53%).
Miejsca Jong Ajax oraz Emmen
w tabeli Eerste Divisie
Tabela
Eerste Divisie 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
14 | 11 | 2 | 1 | 44:15 | 29 | 35 | |
2
|
VVV Venlo
|
14 | 9 | 2 | 3 | 37:22 | 15 | 29 | |
3
|
Almere City
|
14 | 9 | 1 | 4 | 30:14 | 16 | 28 | |
4
|
NAC Breda
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:20 | 5 | 25 | |
5
|
Roda JC Kerkrade
|
14 | 7 | 4 | 3 | 18:17 | 1 | 25 | |
6
|
Emmen
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26:26 | 0 | 25 | |
7
|
FC Volendam
|
14 | 7 | 1 | 6 | 33:24 | 9 | 22 | |
8
|
MVV Maastricht
|
14 | 6 | 2 | 6 | 19:29 | -10 | 20 | |
9
|
Den Bosch
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:22 | 2 | 19 | |
10
|
Vitesse
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
11
|
RKC Waalwijk
|
14 | 3 | 8 | 3 | 23:20 | 3 | 17 | |
12
|
Jong AZ
|
14 | 5 | 2 | 7 | 33:31 | 2 | 17 | |
13
|
Jong PSV
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:22 | -4 | 17 | |
14
|
Jong Ajax
|
14 | 4 | 4 | 6 | 22:30 | -8 | 16 | |
15
|
De Graafschap
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:27 | -10 | 15 | |
16
|
FC OSS
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:23 | -3 | 14 | |
17
|
Helmond Sport
|
14 | 3 | 3 | 8 | 25:31 | -6 | 12 | |
18
|
Dordrecht
|
14 | 3 | 3 | 8 | 18:34 | -16 | 12 | |
19
|
Jong Utrecht
|
14 | 3 | 2 | 9 | 23:34 | -11 | 11 | |
20
|
FC Eindhoven
|
14 | 3 | 2 | 9 | 18:31 | -13 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
14 | 11 | 2 | 1 | 44:15 | 29 | 35 | |
2
|
VVV Venlo
|
14 | 9 | 2 | 3 | 37:22 | 15 | 29 | |
3
|
Almere City
|
14 | 9 | 1 | 4 | 30:14 | 16 | 28 | |
4
|
NAC Breda
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:20 | 5 | 25 | |
5
|
Roda JC Kerkrade
|
14 | 7 | 4 | 3 | 18:17 | 1 | 25 | |
6
|
Emmen
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26:26 | 0 | 25 | |
7
|
FC Volendam
|
14 | 7 | 1 | 6 | 33:24 | 9 | 22 | |
8
|
MVV Maastricht
|
14 | 6 | 2 | 6 | 19:29 | -10 | 20 | |
9
|
Den Bosch
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:22 | 2 | 19 | |
10
|
Vitesse
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
11
|
RKC Waalwijk
|
14 | 3 | 8 | 3 | 23:20 | 3 | 17 | |
12
|
Jong AZ
|
14 | 5 | 2 | 7 | 33:31 | 2 | 17 | |
13
|
Jong PSV
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:22 | -4 | 17 | |
14
|
Jong Ajax
|
14 | 4 | 4 | 6 | 22:30 | -8 | 16 | |
15
|
De Graafschap
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:27 | -10 | 15 | |
16
|
FC OSS
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:23 | -3 | 14 | |
17
|
Helmond Sport
|
14 | 3 | 3 | 8 | 25:31 | -6 | 12 | |
18
|
Dordrecht
|
14 | 3 | 3 | 8 | 18:34 | -16 | 12 | |
19
|
Jong Utrecht
|
14 | 3 | 2 | 9 | 23:34 | -11 | 11 | |
20
|
FC Eindhoven
|
14 | 3 | 2 | 9 | 18:31 | -13 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
7 | 7 | 0 | 0 | 23:5 | 18 | 21 | |
| 2 |
FC Volendam
|
7 | 6 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 18 | |
| 3 |
Emmen
|
8 | 5 | 0 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
| 4 |
VVV Venlo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:11 | 8 | 14 | |
| 5 |
Roda JC Kerkrade
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
| 6 |
FC OSS
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
| 7 |
Den Bosch
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:13 | 2 | 13 | |
| 8 |
Almere City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 9 |
Helmond Sport
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:14 | 2 | 12 | |
| 10 |
Jong PSV
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 11 |
NAC Breda
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 1 | 10 | |
| 12 |
MVV Maastricht
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 13 |
RKC Waalwijk
|
7 | 2 | 4 | 1 | 17:11 | 6 | 10 | |
| 14 |
Jong AZ
|
7 | 3 | 0 | 4 | 13:13 | 0 | 9 | |
| 15 |
Vitesse
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 16 |
Jong Ajax
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
| 17 |
De Graafschap
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 7 | |
| 18 |
Dordrecht
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:17 | -7 | 7 | |
| 19 |
Jong Utrecht
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
| 20 |
FC Eindhoven
|
8 | 2 | 1 | 5 | 11:16 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Almere City
|
8 | 5 | 1 | 2 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 2 |
VVV Venlo
|
7 | 5 | 0 | 2 | 18:11 | 7 | 15 | |
| 3 |
NAC Breda
|
8 | 4 | 3 | 1 | 14:10 | 4 | 15 | |
| 4 |
Heracles Almelo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 21:10 | 11 | 14 | |
| 5 |
Roda JC Kerkrade
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 11 | |
| 6 |
Emmen
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:12 | 1 | 10 | |
| 7 |
MVV Maastricht
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:16 | -5 | 10 | |
| 8 |
Vitesse
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 9 |
Jong AZ
|
7 | 2 | 2 | 3 | 20:18 | 2 | 8 | |
| 10 |
Jong Ajax
|
7 | 2 | 2 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
| 11 |
De Graafschap
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:14 | -5 | 8 | |
| 12 |
RKC Waalwijk
|
7 | 1 | 4 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 13 |
Den Bosch
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 14 |
Jong PSV
|
7 | 1 | 3 | 3 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 15 |
Dordrecht
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:17 | -9 | 5 | |
| 16 |
FC Volendam
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 4 | |
| 17 |
Jong Utrecht
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 4 | |
| 18 |
FC Eindhoven
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 19 |
FC OSS
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:14 | -11 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
6 | 0 | 0 | 6 | 9:17 | -8 | 0 |