Ben Stevenson jest piłkarzem występującym obecnie w Cheltenham Town. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ben Stevenson
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
3
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
13:30
|
Cheltenham Town
1
Newport County
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Cheltenham Town
4
Fleetwood Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ben Stevenson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ben Stevenson wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.12, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ben Stevenson oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ben Stevenson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ben Stevenson rozegrał w barwach Cheltenham Townu w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 13 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 220 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ben Stevenson
Pierwszy transfer Ben Stevenson w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Coventry City do Wolverhamptonu za 570 tysięcy euro.
Ile zarabia Ben Stevenson?
Na podstawie kontraktu z Cheltenham Town, Ben Stevenson otrzymuje 218,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 18,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Stevenson w listopadzie 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 597 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Ben Stevenson ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Ben Stevenson nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ben Stevenson to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ben Stevenson?
Ben Stevenson ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Ben Stevenson?
Ben Stevenson najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ben Stevenson?
Wycena 29-letniego Ben Stevenson według stanu na maj 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ben Stevenson?
Ben Stevenson urodził się 23 marca 1997 w Leicester w Anglii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Ben Stevenson - statystyki
Szczegółowe statystyki Ben Stevenson w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cheltenham Town. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ben Stevenson
Ben Stevenson vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ben Stevenson
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ben Stevenson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ben Stevenson wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.12, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ben Stevenson oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ben Stevenson - transfery
W trakcie kariery Ben Stevenson zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 820 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cheltenham Town 2025 – obecnie
-
Cambridge United 2025 – 2025
-
Portsmouth 2023 – 2025
-
Forest Green Rovers 2021 – 2023
-
Colchester United 2019 – 2021
-
Wolverhampton 2019 – 2019
-
FC Jumilla (- 2019) 2018 – 2019

-
Wolverhampton 2018 – 2018
-
Colchester United 2018 – 2018
-
Wolverhampton 2018 – 2018
-
Coventry City 2016 – 2018
-
Coventry U21 2015 – 2016

-
Coventry U18 do 2015

Historia transferów Ben Stevenson
Pierwszy transfer Ben Stevenson w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Coventry City do Wolverhamptonu za 570 tysięcy euro.
Ben Stevenson - forma
W ostatnich 5 meczach Ben Stevenson zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,17. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ben Stevenson ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.17.
W ostatnich 10 meczach Ben Stevenson ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.20.
W jakiej formie jest Ben Stevenson?
Ben Stevenson jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.17 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.12). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Ben Stevenson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ben Stevenson rozegrał w barwach Cheltenham Townu w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 13 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 220 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Ben Stevenson - zarobki
Ben Stevenson gra w Cheltenham Town na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 218 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ben Stevenson w Cheltenham Town (2025/26)
| Rocznie | 218 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 597 € |
Ile zarabia Ben Stevenson?
Na podstawie kontraktu z Cheltenham Town, Ben Stevenson otrzymuje 218,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 18,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Stevenson w listopadzie 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 597 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Ben Stevenson - kontuzje
W trakcie kariery Ben Stevenson zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ben Stevenson
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.02.21 – 11.03.21 (15 dni)
Colchester United opuszczone: 4 mecze
Czy Ben Stevenson ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Ben Stevenson nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ben Stevenson to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ben Stevenson - trofea
W trakcie kariery Ben Stevenson zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ben Stevenson?
Ben Stevenson zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Portsmouth — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 1 raz.
Ben Stevenson - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ben Stevenson wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ben Stevenson na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ben Stevenson?
Wycena Ben Stevenson wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Ben Stevenson wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.