Cheltenham Town - Walsall wynik meczu 1:0
Cheltenham Town - Walsall (25.10.2025) wynik meczu 1:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Cheltenham Townu | 3 min |
|---|---|
| Remis | 92 min |
| Prowadzenie Walsall | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Cheltenham Town Tomkinson 36', Young 45+4' | 2 |
| Kartki Walsall Okeke 49' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 92 min (0'–90+2') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 90+2' |
| Gol średnio co | 95,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 95 min | 95 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 12 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 7,9 min |
| Gole po przerwie 1 z 1 gola | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 14. kolejka |
| Data | 25.10.2025, 13:30 |
| Pogoda | słonecznie, 10°C |
| Sędzia | Ollie Yates |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Cheltenham Town - Walsall z 25.10.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Cheltenham Town vs Walsall
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy
Składy
Cheltenham Town
- Śr. wiek
- 28,0
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 7,03
- 1 Joe Day bramkarz 50 tys. € 36 l. 183 cm 46
- 27 Jonathan Tomkinson obrońca 150 tys. € 24 l. 190 cm 35
- 24 Sam Sherring obrońca 225 tys. € 26 l. 180 cm 24
- 2 Arkelle Jude-Boyd obrońca 150 tys. € 23 l. 182 cm 41
- 5 James Wilson obrońca 25 tys. € 37 l. 191 cm 42
- 8 Luke Young pomocnik 75 tys. € 33 l. 173 cm 45
- 26 Ben Stevenson pomocnik 175 tys. € 29 l. 183 cm 30
- 21 Isaac Hutchinson pomocnik 80' 400 tys. € 26 l. 178 cm 34
- 11 Jordan Thomas napastnik 80' 200 tys. € 25 l. – 39
- 22 Ethon Archer napastnik 200 tys. € 24 l. 188 cm 24
- 20 Jake Bickerstaff napastnik 90+3' 100 tys. € 25 l. – 46
- 14 Ryan Broom pomocnik 150 tys. € 30 l. 177 cm 34
- 41 Mamadou Diallo bramkarz – 18 l. – 46
- 3 George Harmon obrońca 0 € 25 l. 180 cm 28
- 4 Liam Kinsella pomocnik 90+3' 150 tys. € 30 l. 175 cm 26
- 16 Josh Martin napastnik 80' 100 tys. € 25 l. 176 cm 38
- 12 Darragh Power obrońca 175 tys. € 25 l. 182 cm 26
- 15 Tom King pomocnik 80' 0 € 20 l. – 1
Trener Steve Cotterill
Walsall
- Śr. wiek
- 24,5
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,41
- 1 Myles Roberts bramkarz 250 tys. € 24 l. 175 cm 43
- 33 Rico Browne obrońca 150 tys. € 22 l. 188 cm 24
- 4 Aden Flint obrońca 25 tys. € 37 l. 197 cm 45
- 30 Evan Weir obrońca 300 tys. € 24 l. 185 cm 32
- 28 Lewis Warrington pomocnik 30' 250 tys. € 24 l. 182 cm 20
- 2 Connor Barrett pomocnik 400 tys. € 24 l. – 36
- 17 Courtney Alphonso Clarke pomocnik 86' 150 tys. € 23 l. – 44
- 22 Jamie Jellis pomocnik 70' 175 tys. € 25 l. 174 cm 36
- 25 Jid Okeke pomocnik 200 tys. € 21 l. – 27
- 15 D. Kanu napastnik 86' 600 tys. € 21 l. 181 cm 40
- 19 Aaron Pressley napastnik 70' 300 tys. € 25 l. 189 cm 39
- 9 Jamille Matt napastnik 86' 25 tys. € 37 l. 185 cm 31
- 8 Charlie Lakin pomocnik 70' 200 tys. € 27 l. 183 cm 45
- 12 Sam Hornby bramkarz 75 tys. € 31 l. 188 cm 46
- 29 Ryan Finnigan pomocnik 86' 200 tys. € 23 l. 172 cm 21
- 6 Priestley Farquharson obrońca 125 tys. € 29 l. 191 cm 36
- 14 Brandon Comley pomocnik 30' 100 tys. € 30 l. 180 cm 41
- 37 Albert Adomah napastnik 70' 25 tys. € 38 l. 185 cm 46
Trener Lee Grant
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Cheltenham Townu w meczu z Walsall?
W wyjściowym składzie Cheltenham Townu w ustawieniu 4-3-3: w bramce J. Day, w obronie J. Tomkinson, S. Sherring, A. Jude-Boyd oraz J. Wilson, w pomocy L. Young, B. Stevenson oraz I. Hutchinson, w ataku J. Thomas, E. Archer oraz J. Bickerstaff. Z ławki weszli: J. Martin (80'), T. King (80') oraz L. Kinsella (90+3').
Jaki był wyjściowy skład Walsall w meczu z Cheltenham Town?
W wyjściowym składzie Walsall w ustawieniu 3-5-2: w bramce M. Roberts, w obronie R. Browne, A. Flint oraz E. Weir, w pomocy L. Warrington, C. Barrett, C. Clarke, J. Jellis oraz F. Okeke, w ataku D. Kanu, A. Pressley. Z ławki weszli: B. Comley (30'), C. Lakin (70'), A. Adomah (70'), J. Matt (86') oraz R. Finnigan (86').
Kogo zabrakło w meczu Cheltenham Town – Walsall?
Po stronie Walsall nie zagrali: Elicha Ahui.
Forma w 10 ostatnich meczach
Cheltenham Town - Walsall
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Cheltenham Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
3
Cheltenham Town
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Cheltenham Town
1
Newport County
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Cheltenham Town
4
Fleetwood Town
2
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Oldham Athletic
4
Cheltenham Town
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Cheltenham Town
(7)
2
Tottenham Hotspur U21
(6)
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 1. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Cheltenham Town
0
Salford City
2
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Accrington Stanley
2
Cheltenham Town
0
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Cheltenham Town
2
Chesterfield
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Cheltenham Town
(4)
2
Exeter City
(3)
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 1. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Colchester United
1
Cheltenham Town
1
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
Walsall - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
26 Paź
21:00
|
Walsall
2
Salford City
4
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Walsall
3
Oldham Athletic
0
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Walsall
3
Fulham U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Walsall
0
Rochdale
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Cheltenham Town - Walsall
Bilans 15 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 87% (13 z 15)
- Powyżej 2,5 gola 67% (10 z 15)
- Powyżej 3,5 gola 20% (3 z 15)
- Obie strzelą (BTTS) 67% (10 z 15)
- Mecze bez gola 7% (1 z 15)
- Remisy 27% (4 z 15)
- Wygrana 1 golem 47% (7 z 15)
- Wygrana 3+ golami 13% (2 z 15)
Statystyki szczegółowe H2H
Cheltenham Town - Walsall
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 15 meczach Cheltenham Town - Walsall.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:2 wygrana Walsall | 3 (20%) |
| 2. | 2:1 wygrana Cheltenham Townu | 3 (20%) |
| 3. | 1:1 remis | 2 (13%) |
| 4. | 0:0 remis | 1 (7%) |
| 5. | 0:2 wygrana Walsall | 1 (7%) |
| 6. | 1:0 wygrana Cheltenham Townu | 1 (7%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Cheltenham Townu najdłuższa: 10 meczów 10 meczów
- Bez porażki Cheltenham Townu najdłuższa: 7 meczów 3 mecze
- Czyste konto Cheltenham Townu najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 7 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 0 meczów
H2H Cheltenham Town - Walsall według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Cheltenham | Remis | Walsall |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 8 | 6 | 1 | 1 |
| League One | 4 | 0 | 2 | 2 |
| EFL Trophy (Anglia) | 3 | 1 | 1 | 1 |
| Razem | 15 | 7 | 4 | 4 |
Atut własnego boiska
Cheltenham Town u siebie i Walsall na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Cheltenham Town - Walsall?
W 15 spotkaniach bezpośrednich Cheltenham Town ma na koncie 7 zwycięstw, Walsall 4, a 4 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 24:16 dla Cheltenham Townu. Ostatni mecz rozegrano 11 kwietnia 2026 (League Two), a Walsall - Cheltenham Town zakończył się wynikiem 0:4. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:0 Cheltenham Townu (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Walsall nad Cheltenham Town?
Ostatnie zwycięstwo Walsall nad Cheltenham Town przypadło na 31 sierpnia 2024 (League Two, 2:1). Od tego czasu rozegrano 3 spotkania bez wygranej Walsall. Obie drużyny strzelały w 10 spotkaniach (67%), a 3 gole lub więcej padły w 10 spotkaniach (67%).
Miejsca Cheltenham Town oraz Walsall
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |
