Liam Kinsella jest piłkarzem występującym obecnie w Cheltenham Town. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Liam Kinsella
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Sty
16:00
|
Oldham Athletic
2
Cheltenham Town
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
10 Sty
13:15
|
Cheltenham Town
0
Leicester City
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
04 Sty
13:00
|
Cheltenham Town
3
Crawley Town
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Liam Kinsella w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Liam Kinsella wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.07, a skuteczność strzałów to 0,0%. Liam Kinsella oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Liam Kinsella w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Liam Kinsella rozegrał w barwach Cheltenham Townu w EFL Trophy 2 mecze, w FA Cup 3 mecze, w League Two 26 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 261 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Liam Kinsella?
Na podstawie kontraktu z Cheltenham Town, Liam Kinsella otrzymuje 153,4 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 12,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kinsella w listopadzie 2026 to 3 tysiące euro, a dziennie około 420 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Liam Kinsella?
Liam Kinsella najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Liam Kinsella?
Wycena 30-letniego Liam Kinsella według stanu na listopad 2025 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Liam Kinsella?
Liam Kinsella urodził się 23 lutego 1996 w Colchester w Anglii, ma narodowość irlandzką. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Liam Kinsella - statystyki
Szczegółowe statystyki Liam Kinsella w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cheltenham Town. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Liam Kinsella
Liam Kinsella vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Liam Kinsella
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Liam Kinsella w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Liam Kinsella wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.07, a skuteczność strzałów to 0,0%. Liam Kinsella oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Liam Kinsella - transfery
W trakcie kariery Liam Kinsella zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hednesford Town 2026 – obecnie

-
Cheltenham Town 2024 – 2026
-
Swindon Town 2023 – 2024
-
Walsall 2014 – 2023
-
Walsall U18 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Liam Kinsella
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 21.01.2026 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 23.01.2024 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 27.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Liam Kinsella - forma
W ostatnich 5 meczach Liam Kinsella zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Liam Kinsella i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Sty
16:00
|
Oldham Athletic
2
Cheltenham Town
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
10 Sty
13:15
|
Cheltenham Town
0
Leicester City
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
04 Sty
13:00
|
Cheltenham Town
3
Crawley Town
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Crewe Alexandra
4
Cheltenham Town
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Cheltenham Town
0
Swindon Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Cheltenham Town
3
Shrewsbury Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
19 Gru
2025
|
Barrow
1
Cheltenham Town
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Cheltenham Town
1
Harrogate Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
09 Gru
2025
|
Swindon Town
0
Cheltenham Town
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Cheltenham Town
6
Buxton
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/128 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Colchester United
2
Cheltenham Town
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Cheltenham Town
1
Bristol Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Tranmere Rovers
3
Cheltenham Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2025
|
Cheltenham Town
1
Notts County
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Cheltenham Town
1
Bradford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
28 Paź
2025
|
Cheltenham Town
(3)
2
Tottenham Hotspur U21
(1)
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Cheltenham Town
1
Walsall
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Newport County
0
Cheltenham Town
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
Gillingham FC
1
Cheltenham Town
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
07 Paź
2025
|
Cheltenham Town
0
Bristol Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Cheltenham Town
2
Fleetwood Town
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Grimsby Town
7
Cheltenham Town
1
|
54' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Cheltenham Town
0
Oldham Athletic
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Crawley Town
2
Cheltenham Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Cheltenham Town
1
Accrington Stanley
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
29 Sie
2025
|
Salford City
1
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2025
|
Cardiff City
3
Cheltenham Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Cheltenham Town
0
Barnet
1
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Cheltenham Town
1
Bromley
2
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Milton Keynes Dons
5
Cheltenham Town
0
|
54' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Cheltenham Town
0
Chesterfield
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Cambridge United
1
Cheltenham Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Cheltenham Town
1
Gillingham FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2024/2025, 43. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
2025
|
Crewe Alexandra
2
Cheltenham Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Cheltenham Town
0
Doncaster Rovers
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2024/2025, 41. kolejka | |||||||
|
28 Mar
2025
|
Tranmere Rovers
2
Cheltenham Town
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2024/2025, 39. kolejka | |||||||
|
22 Mar
2025
|
Cheltenham Town
0
Milton Keynes Dons
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
25 Lut
2025
|
Cheltenham Town
2
Walsall
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Fleetwood Town
2
Cheltenham Town
0
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Cheltenham Town
1
Chesterfield
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
28 Sty
2025
|
Accrington Stanley
0
Cheltenham Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Cheltenham Town
2
Salford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
14 Sty
2025
|
Cheltenham Town
2
Colchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Cheltenham Town
3
Notts County
5
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2024
|
Cheltenham Town
2
Crewe Alexandra
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2024
|
Gillingham FC
2
Cheltenham Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Cheltenham Town
2
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2024
|
Cheltenham Town
1
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2024
|
Cheltenham Town
1
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Rotherham United
1
Cheltenham Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Carlisle United
0
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
12 Paź
2024
|
Cheltenham Town
2
Swindon Town
3
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Barrow
2
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Cheltenham Town
0
Fleetwood Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Chesterfield
1
Cheltenham Town
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
03 Wrz
2024
|
Newport County
1
Cheltenham Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Walsall
2
Cheltenham Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
14 Sie
2024
|
Plymouth
3
Cheltenham Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Stevenage
2
Cheltenham Town
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Kwi
2024
|
Burton Albion
1
Cheltenham Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Kwi
2024
|
Cheltenham Town
0
Carlisle United
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Cheltenham Town
1
Exeter City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Mar
2024
|
Fleetwood Town
1
Cheltenham Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Cheltenham Town
0
Burton Albion
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Lut
2024
|
Wycombe
2
Cheltenham Town
0
|
35' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Lut
2024
|
Wigan Athletic
1
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Cheltenham Town
3
Port Vale
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Cheltenham Town
2
Blackpool
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Cambridge United
0
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Swindon Town
2
Colchester United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Crawley Town
3
Swindon Town
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Swindon Town
2
Forest Green Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Swindon Town
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Tranmere Rovers
2
Swindon Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Swindon Town
0
Barrow
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Swindon Town
2
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
21 Lis
2023
|
Swindon Town
0
Exeter City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Swindon Town
2
Stockport County
4
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
07 Lis
2023
|
Colchester United
3
Swindon Town
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Swindon Town
0
Gillingham FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
10 Paź
2023
|
Reading
5
Swindon Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Notts County
3
Swindon Town
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Swindon Town
2
Grimsby Town
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Morecambe FC
2
Swindon Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Swindon Town
6
Crawley Town
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Wrexham
5
Swindon Town
5
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Forest Green Rovers
1
Swindon Town
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Swindon Town
2
Crewe Alexandra
2
|
12' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
08 Sie
2023
|
Peterborough
(4)
1
Swindon Town
(1)
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Walsall
2
Salford City
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Harrogate Town
3
Walsall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Crewe Alexandra
2
Walsall
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Walsall
0
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Rochdale
4
Walsall
2
|
71' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Walsall
1
Sutton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
14 Mar
2023
|
Walsall
0
Swindon Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Stevenage
3
Walsall
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
01 Sty
2023
|
Walsall
2
Mansfield Town
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
29 Gru
2022
|
Walsall
0
Stockport County
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
26 Gru
2022
|
Swindon Town
1
Walsall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Wycombe
0
Walsall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
Walsall
0
Milton Keynes Dons
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
04 Paź
2022
|
Walsall
1
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Stockport County
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
20 Wrz
2022
|
Cheltenham Town
2
Walsall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
13 Wrz
2022
|
Walsall
1
Colchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Walsall
0
Charlton Athletic
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Gillingham FC
0
Walsall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Barrow
2
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Walsall
4
Hartlepool United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Walsall
0
Swindon Town
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Colchester United
2
Walsall
2
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Rochdale
1
Walsall
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Mar
2022
|
Salford City
2
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Harrogate Town
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Walsall
2
Oldham Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
12 Mar
2022
|
Walsall
1
Sutton
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Barrow
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Mar
2022
|
Northampton Town
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Walsall
3
Hartlepool United
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
22 Lut
2022
|
Swindon Town
5
Walsall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Forest Green Rovers
0
Walsall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Walsall
1
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Scunthorpe United
1
Walsall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Walsall
0
Northampton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
25 Sty
2022
|
Walsall
1
Bradford City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Mansfield Town
2
Walsall
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Stevenage
3
Walsall
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Sty
2022
|
Walsall
3
Newport County
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Walsall
3
Colchester United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
Walsall
1
Crawley Town
1
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Walsall
1
Swindon Town
2
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
30 Lis
2021
|
Cambridge United
2
Walsall
0
|
83' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Carlisle United
1
Walsall
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Walsall
0
Rochdale
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Newport County
2
Walsall
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
Walsall
3
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
04 Wrz
2021
|
Bradford City
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
17 Sie
2021
|
Walsall
1
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Carlisle United
0
Walsall
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Scunthorpe United
0
Walsall
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Walsall
0
Salford City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Colchester United
2
Walsall
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
13 Kwi
2021
|
Walsall
1
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Walsall
2
Forest Green Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Leyton Orient
0
Walsall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Walsall
0
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Mar
2021
|
Grimsby Town
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Mar
2021
|
Southend United
0
Walsall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Mar
2021
|
Crawley Town
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Port Vale
1
Walsall
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Walsall
1
Oldham Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Walsall
1
Scunthorpe United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Salford City
2
Walsall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
15 Gru
2020
|
Oldham Athletic
2
Walsall
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Gru
2020
|
Walsall
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Cheltenham Town
3
Walsall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Walsall
1
Crawley Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Mansfield Town
1
Walsall
1
|
38' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Walsall
0
Cambridge United
2
|
72' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Barrow
2
Walsall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Bradford City
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Walsall
0
Exeter City
0
|
87' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
13 Paź
2020
|
Walsall
2
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Walsall
1
Grimsby Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
08 Wrz
2020
|
Bristol Rovers
(2)
2
Walsall
(4)
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
05 Wrz
2020
|
Walsall
(2)
0
Sheffield Wednesday
(4)
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Walsall
2
Port Vale
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
25 Sty
2020
|
Carlisle United
2
Walsall
1
|
57' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
18 Sty
2020
|
Walsall
2
Crawley Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
07 Sty
2020
|
Walsall
1
Portsmouth
2
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
04 Sty
2020
|
Salford City
1
Walsall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
26 Gru
2019
|
Scunthorpe United
0
Walsall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
14 Gru
2019
|
Walsall
1
Macclesfield
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
03 Gru
2019
|
Walsall
3
Chelsea U21
2
|
92' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
23 Lis
2019
|
Walsall
0
Stevenage
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
16 Lis
2019
|
Walsall
2
Cambridge United
1
|
95' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
12 Lis
2019
|
Walsall
6
Forest Green Rovers
0
|
92' |
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
02 Lis
2019
|
Swindon Town
2
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
19 Paź
2019
|
Walsall
1
Cheltenham Town
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
12 Paź
2019
|
Leyton Orient
3
Walsall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
28 Wrz
2019
|
Crawley Town
2
Walsall
3
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
17 Wrz
2019
|
Morecambe FC
0
Walsall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Walsall
0
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
03 Wrz
2019
|
Coventry City
(5)
0
Walsall
(4)
0
|
100' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Plymouth
3
Walsall
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Crewe Alexandra
1
Walsall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Liam Kinsella ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.31.
W ostatnich 10 meczach Liam Kinsella ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40.
W jakiej formie jest Liam Kinsella?
Liam Kinsella jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.31 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.07). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Liam Kinsella w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Liam Kinsella rozegrał w barwach Cheltenham Townu w EFL Trophy 2 mecze, w FA Cup 3 mecze, w League Two 26 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 261 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Liam Kinsella - zarobki
Liam Kinsella gra w Cheltenham Town na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 153 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Liam Kinsella w Cheltenham Town (2024/25)
| Rocznie | 153 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 420 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Liam Kinsella w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
153 tys. € |
| 2023/24 |
|
156 tys. € |
| 2023/24 |
|
149 tys. € |
| 2022/23 |
|
56 tys. € |
| 2021/22 |
|
55 tys. € |
Ile zarabia Liam Kinsella?
Na podstawie kontraktu z Cheltenham Town, Liam Kinsella otrzymuje 153,4 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 12,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kinsella w listopadzie 2026 to 3 tysiące euro, a dziennie około 420 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Liam Kinsella - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Liam Kinsella wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Liam Kinsella na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Liam Kinsella
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.11.2025 | 29 |
|
150 tys. € |
| 29.06.2025 | 29 |
|
175 tys. € |
| 29.12.2024 | 28 |
|
150 tys. € |
| 27.06.2024 | 28 |
|
150 tys. € |
| 28.12.2023 | 27 |
|
150 tys. € |
| 22.06.2023 | 27 |
|
150 tys. € |
| 05.04.2023 | 27 |
|
150 tys. € |
| 20.04.2017 | 21 |
|
75 tys. € |
| 29.05.2016 | 20 |
|
75 tys. € |
| 26.02.2015 | 19 |
|
50 tys. € |
| 07.10.2014 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Liam Kinsella?
Wycena Liam Kinsella wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Liam Kinsella wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.