Tranmere Rovers - Cheltenham Town wynik meczu 3:2
Tranmere Rovers - Cheltenham Town (15.11.2025) wynik meczu 3:2. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Tranmere Rovers | 85 min |
|---|---|
| Remis | 11 min |
| Prowadzenie Cheltenham Townu | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Tranmere Rovers Smith 66', Smallwood 73' | 2 |
| Kartki Cheltenham Town Young 85' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 43 min (34'–77') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 2' |
| Gol średnio co | 19,2 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 5 goli w 96 min | 19 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,0 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 29 min |
| Gole po przerwie 2 z 5 goli | 40% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 5 goli z golem lub asystą rezerwowego | 20% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 16. kolejka |
| Data | 15.11.2025, 16:00 |
| Pogoda | pochmurno, 11°C |
| Sędzia | Oliver Langford |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Tranmere Rovers - Cheltenham Town z 15.11.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Tranmere Rovers vs Cheltenham Town
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy

Składy
Tranmere Rovers
- Śr. wiek
- 31,8
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,43
- 13 Joe Murphy bramkarz 25 tys. € 45 l. 188 cm 27
- 16 Jason Lowe obrońca 84' 0 € 35 l. 183 cm 21
- 5 Nathan Smith obrońca 275 tys. € 30 l. 182 cm 46
- 3 Patrick Brough obrońca 150 tys. € 30 l. 191 cm 42
- 7 Charlie Jay Whitaker pomocnik 250 tys. € 23 l. 175 cm 42
- 6 Richard Smallwood pomocnik 84' 25 tys. € 35 l. 180 cm 29
- 11 Omari Patrick pomocnik 0 € 30 l. 185 cm 36
- 14 Jayden Joseph pomocnik 68' 75 tys. € 20 l. – 30
- 8 Sam Finley pomocnik 75 tys. € 34 l. 170 cm 31
- 18 Connor Jennings napastnik 65' 50 tys. € 35 l. 183 cm 28
- 29 Joe Ironside napastnik 65' 150 tys. € 33 l. 180 cm 38
- 24 Billy Blacker pomocnik 84' 100 tys. € 20 l. – 31
- 10 Josh Davison napastnik 65' 125 tys. € 27 l. 180 cm 26
- 9 Kristian Dennis napastnik 65' 0 € 36 l. 180 cm 28
- 42 Nohan Kenneh pomocnik 250 tys. € 23 l. 188 cm 45
- 30 Aaron Mcgowan obrońca 84' 150 tys. € 30 l. 175 cm 30
- 2 Cameron Norman obrońca 68' 150 tys. € 31 l. 188 cm 42
- 12 Jack Barrett bramkarz 50 tys. € 24 l. 179 cm 41
Trener Darrell Clarke
Cheltenham Town
- Śr. wiek
- 28,6
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,10
- 1 Joe Day bramkarz 50 tys. € 36 l. 183 cm 46
- 5 James Wilson obrońca 25 tys. € 37 l. 191 cm 42
- 14 Ryan Broom obrońca 72' 150 tys. € 30 l. 177 cm 34
- 24 Sam Sherring obrońca 225 tys. € 26 l. 180 cm 24
- 27 Jonathan Tomkinson obrońca 150 tys. € 24 l. 190 cm 35
- 21 Isaac Hutchinson pomocnik 400 tys. € 26 l. 178 cm 34
- 26 Ben Stevenson pomocnik 45' 175 tys. € 29 l. 183 cm 30
- 8 Luke Young pomocnik 75 tys. € 33 l. 173 cm 45
- 22 Ethon Archer napastnik 88' 200 tys. € 24 l. 188 cm 24
- 20 Jake Bickerstaff napastnik 100 tys. € 25 l. – 46
- 11 Jordan Thomas napastnik 200 tys. € 25 l. – 39
- 15 Tom King napastnik 88' 0 € 20 l. – 1
- 12 Darragh Power obrońca 175 tys. € 25 l. 182 cm 26
- 16 Josh Martin napastnik 72' 100 tys. € 25 l. 176 cm 38
- 4 Liam Kinsella pomocnik 150 tys. € 30 l. 175 cm 26
- 3 George Harmon obrońca 0 € 25 l. 180 cm 28
- 41 Mamadou Diallo bramkarz – 18 l. – 46
- 31 Hakeeb Adelakun napastnik 45' 100 tys. € 30 l. 190 cm 11
Trener Steve Cotterill
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Tranmere Rovers w meczu z Cheltenham Town?
W wyjściowym składzie Tranmere Rovers w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce J. Murphy, w obronie J. Lowe, N. Smith oraz P. Brough, w pomocy C. Whitaker, R. Smallwood, O. Patrick, J. Joseph oraz S. Finley, w ataku C. Jennings, J. Ironside. Z ławki weszli: J. Davison (65'), K. Dennis (65'), C. Norman (68'), B. Blacker (84') oraz A. Mcgowan (84').
Jaki był wyjściowy skład Cheltenham Townu w meczu z Tranmere Rovers?
W wyjściowym składzie Cheltenham Townu w ustawieniu 4-3-3: w bramce J. Day, w obronie J. Wilson, R. Broom, S. Sherring oraz J. Tomkinson, w pomocy I. Hutchinson, B. Stevenson oraz L. Young, w ataku E. Archer, J. Bickerstaff oraz J. Thomas. Z ławki weszli: H. Adelakun (45'), J. Martin (72') oraz T. King (88').
Forma w 10 ostatnich meczach
Tranmere Rovers - Cheltenham Town
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Tranmere Rovers - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
3
Cheltenham Town
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Crawley Town
1
Tranmere Rovers
1
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Northampton Town
0
Tranmere Rovers
1
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Barnet
2
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Rochdale
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
13:30
|
Chesterfield
4
Tranmere Rovers
2
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Tranmere Rovers
1
Shrewsbury Town
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Exeter City
0
Tranmere Rovers
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Gillingham FC
2
Tranmere Rovers
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Cheltenham Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
3
Cheltenham Town
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Cheltenham Town
1
Newport County
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Cheltenham Town
4
Fleetwood Town
2
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Oldham Athletic
4
Cheltenham Town
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Cheltenham Town
(7)
2
Tottenham Hotspur U21
(6)
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 1. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Cheltenham Town
0
Salford City
2
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Accrington Stanley
2
Cheltenham Town
0
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Cheltenham Town
2
Chesterfield
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Cheltenham Town
(4)
2
Exeter City
(3)
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 1. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Colchester United
1
Cheltenham Town
1
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Tranmere Rovers - Cheltenham Town
Bilans 20 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 60% (12 z 20)
- Powyżej 2,5 gola 40% (8 z 20)
- Powyżej 3,5 gola 35% (7 z 20)
- Obie strzelą (BTTS) 35% (7 z 20)
- Mecze bez gola 0% (0 z 20)
- Remisy 10% (2 z 20)
- Wygrana 1 golem 50% (10 z 20)
- Wygrana 3+ golami 10% (2 z 20)
Statystyki szczegółowe H2H
Tranmere Rovers - Cheltenham Town
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 20 meczach Tranmere Rovers - Cheltenham Town.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:1 wygrana Cheltenham Townu | 5 (25%) |
| 2. | 1:0 wygrana Tranmere Rovers | 3 (15%) |
| 3. | 3:1 wygrana Tranmere Rovers | 3 (15%) |
| 4. | 2:0 wygrana Tranmere Rovers | 2 (10%) |
| 5. | 0:2 wygrana Cheltenham Townu | 1 (5%) |
| 6. | 0:3 wygrana Cheltenham Townu | 1 (5%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Tranmere Rovers najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Gol Tranmere Rovers najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Czyste konto Tranmere Rovers najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 5 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Tranmere Rovers - Cheltenham Town według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Tranmere | Remis | Cheltenham |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 11 | 6 | 0 | 5 |
| League One | 6 | 2 | 2 | 2 |
| National League | 2 | 1 | 0 | 1 |
| FA Cup (Anglia) | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 20 | 9 | 2 | 9 |
Atut własnego boiska
Tranmere Rovers u siebie i Cheltenham Town na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Tranmere Rovers - Cheltenham Town?
W 20 spotkaniach bezpośrednich Tranmere Rovers ma na koncie 9 zwycięstw, Cheltenham Town 9, a 2 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 24:25 dla Tranmere Rovers. Ostatni mecz rozegrano 31 października 2026 (League Two), a Tranmere Rovers - Cheltenham Town zakończył się wynikiem 3:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:0 Cheltenham Townu (2021).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Cheltenham Townu nad Tranmere Rovers?
Ostatnie zwycięstwo Cheltenham Townu nad Tranmere Rovers przypadło na 22 listopada 2024 (League Two, 1:0). Od tego czasu rozegrano 4 spotkania bez wygranej Cheltenham Townu. Obie drużyny strzelały w 7 spotkaniach (35%), a 3 gole lub więcej padły w 8 spotkaniach (40%).
Miejsca Tranmere Rovers oraz Cheltenham Town
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |