środa, 27 stycznia 2021
Najnowsze: Tottenham - Liverpool FC: typy, zakłady, kursy

Darmowe zakłady na LIVE w BETFAN

Mega promocja w BETFAN Zakłady Bukmacherskie - do odbioru darmowe freebety za typowanie na LIVE. Promocja dla każdego!

Kod do darmowych zakładów Freebety na darmowe typowanie od BETFAN z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
  1. Jak odebrać darmowe zakłady od BETFAN
    1. Jak wykorzystać freebety?
  2. BETFAN darmowe zakłady - regulamin
  3. Bonus dla nowych typerów
    1. Inne premie dla graczy
  4. FAQ - pytania graczy o freebety w BETFAN
Darmowe zakłady za typowanie LIVE w BETFAN online

BETFAN znany jest z rozbudowanej oferty promocyjnej, która jest świetnie dostosowana do potrzeb typerów.

piłka nożna bez ryzyka
Powitalny cashback 100 PLN ze zwrotem na saldo

Wyjątkowy pakiet finansowych nagród powitalnych, czyli bonus na start od BETFAN obejmuje aż trzy bonusy od depozytu oraz cashback 600 PLN i freebet 30 PLN, a w ofercie promocji tymczasowych regularnie pojawiają się kolejne darmowe zakłady bukmacherskie.

Opcję na zgarnięcie extra freebetów macie obstawiając mecz Polska - Włochy w ramach oferty LIVE tego zaufanego buka. Wystarczy puścić internetowy kupon SOLO lub AKO, spełniający warunki promocji, by otrzymać od buka darmowe zakłady do wykorzystania na dowolne sporty wirtualne w BETFAN!

Jak odebrać darmowe zakłady od BETFAN

Freebety od BETFAN charakteryzują się bardzo prostymi warunkami odbioru, podobnie jak w przypadku innych promocji tego buka. Z bonusu można skorzystać zarówno korzystając z przejrzystej witryny internetowej www.betfan.pl, jak i podczas obstawiania zakładów sportowych z poziomu aplikacji mobilnej na telefon i tablet (działa na urządzeniach z systemem Android i IOS).

Co zrobić, by odebrać darmowe zakłady bukmacherskie od BETFAN? Zasady są bardzo proste!

  • Grasz kupony na LIVE -  Zagraj kupon LIVE na mecz Polski z Włochami. Minimalny kurs kuponu to 2.0.
  • Grasz grubo, zgarniasz lepsze profity - Jeśli zagrasz za 49 zł to zostaniesz uprawniony do 2 darmowych zakładów na GRY. Jednak w przypadku gdy zagrasz za 99 zł, to zgarniasz aż 5 DARMOWYCH ZAKŁADÓW NA GRY (minimalny kurs darmowych zakładów to 1.5). Wartość darmowego zakładu jest równa 2 zł.

Jak widać, wystarczy tylko grać, by cieszyć się dodatkowymi premiami finansowymi! Co ważne, nie ma znaczenia czy Wasz kupon na piłkarski mecz okaże się wygrany czy przegrany - już sam fakt postawienia zakładu, spełniającego powyższe warunki, kwalifikuje Was do odbioru extra freebetów.

Mega promocje dla stałych i nowych graczyDarmowe zakłady bukmacherskie bez wpłatyPakiet 3100 PLN na nowe konto typerskie

Mega promocje dla stałych i nowych graczy
Darmowe zakłady bukmacherskie bez wpłaty
Pakiet 3100 PLN na nowe konto typerskie

GRAJ w

Pamiętajcie przy tym, że każdy typer może skorzystać z promocji tylko raz. Liczy się pierwszy kupon spełniający warunki promocji, a więc podczas obstawiania kuponów online w dniu promocji pamiętajcie, by na jeden z nich wrzucić dowolny typ na mecz Polski z Włochami i zagrać go za 49 zł lub za 99 zł.

Jak wykorzystać freebety?

Zależnie od kwoty naszego promocyjnego kuponu LIVE, otrzymamy od BETFAN dwa bądź pięć darmowych zakładów na virtuals, każdy na kwotę 2 zł. Każdy z free-betów możemy wykorzystać do obstawienia dowolnego zakładu SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej i na żywo. Co ważne, minimalny kurs kuponu za freebet to 1.50 - i na tym kończą się jakiekolwiek ograniczenia, jakie BETFAN narzucił na swoje freebety.

Darmowy zakład od BETFAN możemy postawić na dowolny sport wirtualny - a więc nie tylko na piłkę nożną, ale też np. na siatkówkę, koszykówkę, wyścigi czy tenis (więcej o ofercie BETFAN na sport wirtualny). Dodatkowo promocja łączy się z grą bez podatku, a więc swój darmowy kupon możecie postawić za pełną stawkę, powiększając przy tym ewentualną wygraną. Pamiętajcie przy tym, że na wykorzystanie swoich freebetów macie 48 godzin od momentu ich przyznania.

BETFAN darmowe zakłady - regulamin

Podobnie jak w przypadku innych promocji bukmacherskich, darmowe zakłady w BETFAN można odebrać po spełnieniu bardzo prostych warunków regulaminowych. Poniżej znajdziecie fragment regulaminu promocji - całość dostępna jest na stronie www organizatora.

1. Klient uzyskuje możliwość otrzymania 2 lub 5 bonusów Darmowy Zakład (freebet) w wysokości 2 PLN o ile:

a) W dniu 11.10.2020 postawi zakład na kwotę 49 PLN (2 bonusy) lub 99 PLN (5 bonusów)

b) Kurs ogólny kuponu wyniesie minimum 2.0

c) Na kuponie znajdzie się zakład z wydarzenia LIVE Polska-Włochy w ramach Ligi Narodów w piłce nożnej.

2. Bonus Darmowy Zakład (freebet) zostanie dopisany po postawieniu I rozliczeniu wymaganego zakładu.

3. Bonus Darmowy Zakład (freebet) może zostać wykorzystany wyłącznie na zawarcie jednego dowolnego kuponu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za stawkę dokładnie 2PLN oraz o kursie minimalnym kuponu na poziomie 1.50 lub wyższym.

4. By skorzystać z bonusu Darmowy Zakład (freebet), należy po zalogowaniu do Konta Klienta i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki bonusu Darmowy Zakład (freebet) zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Darmowy Zakład (freebet), co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z bonusu Darmowy Zakład na warunkach określonych w Regulaminie.

5. Kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout nie są uwzględniane do promocji.

6. Każdy Klient może skorzystać z promocji tylko raz. Liczy się pierwszy kupon spełniający warunki promocji.

BETFAN online - zasady promocji na darmowe zakłady
Jak odebrać darmowe zakłady od BETFAN?

7. Bonus Darmowy Zakład (freebet) nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.

8. Wygrana z zakładu zawartego za bonus Darmowy Zakład (freebet) doliczana jest do salda głównego jako zysk z zawartego zakładu (wygrana minus stawka).

9. Organizator zastrzega sobie prawo do określenia innych warunków Promocji, o czym Klienci zostaną powiadomieni w ofercie przyjmowania Zakładów lub w opublikowanych przez Organizatora na Stronie Internetowej komunikatach lub w innym miejscu na Stronie Internetowej Organizatora www.betfan.pl.

10. W przypadku gdy, zakład zawarty za bonus Darmowy Zakład (freebet) zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.

11. W przypadku gdy zakład zawarty za bonusu Darmowy Zakład (freebet) zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.

12. Darmowy Zakład (freebet) ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania.

13. Każdorazowo, możliwość uzyskania Nagrody kończy się gdy bonus Darmowy zakład (freebet) zostanie rozliczony

14. Nagroda jest nagrodą związaną ze sprzedażą premiową, nie stanowi ekwiwalentu wygranej

Bonus dla nowych typerów

Oczywiście darmowe zakłady bukmacherskie za grę na LIVE to tylko jedna z licznych promocji bukmacherskich, jakie dla typerów przygotował BETFAN. Mega promocje zaczynają się już przy rejestracji konta typerskiego (sprawdź jak założyć profil do obstawiania w BETFAN). Za samą aktywację profilu bukmacherskiego każdy gracz jest uprawniony do odbioru super zyskownego pakietu powitalnego w kwocie 2961 zł.

W skład tego ekskluzywnego zestawu premii pieniężnych wchodzą trzy bonusy od depozytu po 777 zł, a do tego cashback 100 PLN, ze zwrotem na saldo bonusowe w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu, puszczonego z konta internetowego. Dodatkowo zgarnąć można 200 zł bez ryzyka od drugiej wpłaty i 300 zł od trzeciej wpłaty. Na deser można aktywować 15 freebetów po 2 zł.

Inne premie dla graczy

Oprócz wyjątkowego Pakietu Pudziana na start każdy gracz zyskuje też dostęp do pełnego wachlarza bonusów i promocji BETFAN. System bonusowy tego buka obejmuje m.in. promocję kursową Matchday Boost, w ramach której każdego dnia można grać wybrane selekcje z oferty sportowej buka z mega kursami, przekraczającymi współczynniki z oferty standardowej nawet o 40%! 

Zakład bez ryzyka 100 PLN na start w BETFAN online
Powitalny cashback w BETFAN - siano wraca na konto główne

Typerzy chętnie korzystają też z oferty na zakłady bukmacherskie bez podatku w BETFAN - co ważne, taka promocja jest aktywna bez limitu, w trybie 24/7. Realna gra bez podatku w BETFAN (oprócz tego buka możliwość typowania bez podatku znajdziecie jeszcze m.in. w TOTALbet, forBET, Fortunie i LVBET) możliwa jest przy co najmniej trzech zdarzeniach na kuponie, każde z minimalnym kursem 1.35. To wystarczy, by zgarniać +14% do wygranych  każdego dnia.

FAQ - pytania graczy o freebety w BETFAN

Zakłady bukmacherskie bez wpłaty, czyli freebety zawsze budziły ogromne zainteresowanie typerów. Nie inaczej jest w przypadku bonusów bez wpłaty w BETFAN - gracze zadają wiele pytań na ich temat, a my zebraliśmy najczęściej powtarzające się z nich.

1️⃣ Czy warto skorzystać z promocji na darmowe zakłady w BETFAN?

Tak, z całą pewnością polecamy Wam odbiór freebetów bez depozytu w BETFAN - przede wszystkim dlatego, że to całkiem darmowe pieniądze na typowanie dowolnych sportów z oferty tego licencjonowanego buka internetowego. Promocja na freebety w BETFAN ma też bardzo proste warunki odbioru - wystarczy postawić kupon, spełniający warunki promocji, by otrzymać od buka określoną liczbę freebetów do dowolnego wykorzystania.

2️⃣ Czy z darmowego zakładu mogą skorzystać nowi gracze?

Tak, oferta skierowana jest zarówno do doświadczonych typerów, jak i do graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi w BETFAN. By skorzystać z bonusu, wystarczy tylko aktywować profil do typowania w BETFAN z kodem LEGALSPORT - uruchomienie konta typerskiego daje nam dostęp do promocji.

3️⃣ Czy inni bukmacherzy też oferują darmowe zakłady?

Tak, freebety dostępne są w ofercie wielu internetowych bukmacherów z licencją MF. Można je znaleźć zarówno w ofercie powitalnej (np. freebet 50 PLN w TOTALbet, 25 zł na darmowy zakład w STS czy bonus bez depozytu 25 zł w Totolotku - TU porównasz powitalne freebety online), jak i w ramach promocji okazjonalnych, organizowanych z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Darmowe zakłady na LIVE w BETFAN
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.