wtorek, 29 września 2020
Najnowsze: Ekstra pensja 50 000 zł dla trenera od bukmachera

Esportowy freebet w TOTALbet

Darmowy zakład na e-sport na TOTALbet online. Do odbioru aż 6 freebetów do 50 zł - nawet 300 zł za darmo bez obrotu na konto główne.

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 30 września 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Freebet na e-sport - jak odebrać?
  1. Jakie kupony biorą udział w promocji?
  2. Jak obrócić bonus?
  3. Oferta TOTALbet na esport
 2. Bonusy dla graczy w TOTALbet online
  1. Bonus powitalny
  2. Kod promocyjny do extra pakietu na start
 3. FAQ - pytania o e-sportowy freebet TOTALbet
Esportowy freebet w TOTALbet online 6x50 PLN e zwrotem na konto główne

Bardzo interesującą akcję bonusową dla graczy zainteresowanych obstawianiem e-sportu przygotował internetowy bukmacher TOTALbet. Do zdobycia są darmowe zakłady bukmacherskie na łączną kwotę nawet 300 zł!

nawet 5000 pln na e-sport
Bonus powitalny 100% od depozytu w TOTALbet online

Podobnie jak inne promocje tego operatora zakładów sportowych online, ta również charakteryzuje się bardzo prostymi warunkami odbioru i obrotu, dzięki czemu bez problemu mogą z niej skorzystać zarówno doświadczeni, jak i początkujący typerzy. Akcja dostępna jest na wszystkich platformach TOTALbet - na stronie internetowej www.totalbet.pl, jej wersji mobilnej m.totalbet.pl oraz w aplikacji bukmacherskiej, umożliwiającej łatwe i wygodne typowanie zakładów sportowych przez telefon i tablet (apka działa m.in. na urządzeniach mobilnych LG, Samsung czy Huawei).

Freebet na e-sport - jak odebrać?

Darmowy zakład w TOTALbet online dostępny jest dla każdego typera, który posiada zarejestrowane darmowe konto gracza u tego legalnego operatora internetowego. Jeśli masz już konto to nie potrzebujesz żadnego kodu, by aktywować tę akcję bonusową, nie musisz też zapisywać się do promocji.

Wysokie kursy bukmacherskie na e-sportZakłady na CS:GO, LOL, Dota 2, StarCraft, Rainbow Six

Wysokie kursy bukmacherskie na e-sport
Zakłady na CS:GO, LOL, Dota 2, StarCraft, Rainbow Six

ZAGRAJ w

Jeśli nie masz jeszcze konta w TOTALbet, możesz je założyć w dwie minuty (TU przeczytasz jak się zarejestrować w TOTALbet). Pamiętaj, by wykorzystać kod promocyjny LEGALSPORT (działa nie tylko w TOTALbet, ale też u innych bukmacherów online - więcej informacji o najlepszym kodzie rejestracyjnym), który nie tylko daje dostęp do wszystkich bonusów i promocji w TOTALbet, ale też aktywuje podwyższony pakiet powitalnych premii finansowych.

By odebrać darmowe zakłady w TOTALbet online, wystarczy tylko podczas trwania promocji (od 17 do 22.03) stawiać zakłady bukmacherskie, spełniające jej warunki regulaminowe. Po postawieniu kuponu otrzymamy freebet w wysokości 25% jego stawki, maksymalnie do 50 zł. Wygrana z freebetu przyznana zostanie do salda głównego z możliwością wypłaty lub wykorzystania do dalszej gry.

Co ważne, freebet można odebrać każdego dnia trwania promocji, a więc łącznie aż 6 razy. Ponieważ każdego dnia można zgarnąć do 50 PLN freebetu, łącznie do odebrania jest nawet 300 PLN w darmowych zakładach bez depozytu w TOTALbet.

Jakie kupony biorą udział w promocji?

Do akcji bonusowej TOTALbet online kwalifikują się kupony bukmacherskie, które spełniają kilka prostych warunków.

 • Kupon AKO z co najmniej czterema selekcjami z oferty pre-match (dowolne dyscypliny)
 • Kurs minimalny każdej selekcji 1.20
 • Co najmniej jedno zdarzenie na kuponie musi dotyczyć rozgrywek e-sportowych (spotkanie rozgrywane w czasie trwania promocji)

Bukmacher nie ustalił kursu minimalnego całego kuponu, nie postawił też żadnych ograniczeń jeśli chodzi o minimalną stawkę kuponu - możemy postawić go chociażby za 5 zł, choć wówczas nasz freebet również będzie niewielki. Najbardziej opłaca się zawrzeć promocyjny kupon bukmacherski za co najmniej 20-50 zł, ewentualnie za 200 zł (od takiej kwoty otrzymamy maksymalny freebet 50 zł).

Dlaczego warto stawiać zakłady bukmacherskie w TOTALbet online

Warto pamiętać, że do promocji zalicza się tylko jeden (pierwszy) zakład spełniający warunki regulaminowe akcji, postawiony każdego dnia jej trwania. Niezależnie więc, ile kuponów bukmacherskich z selekcjami na e-sport puścicie, freebet zostanie Wam przyznany tylko od kwoty pierwszego z nich. Warto więc swój pierwszy zakład bukmacherski na e-sport każdego dnia postawić za 200 zł, bo wtedy otrzymamy maksymalny freebet od TOTALbet, czyli 50 zł (25% stawki).

Kupon od którego zostanie nam przyznany freebet bez depozytu może być postawiony na dowolne sporty - niekoniecznie tylko na rozgrywki e-sportowe (choć co najmniej jedno zdarzenie z czterech musi dotyczyć e-sportu). Na naszym kuponie możemy więc zamieścić selekcje na piłkę nożną, wyścigi czy tenis, pamiętając oczywiście o obowiązkowej selekcji na e-sport.

Jeśli nie jesteście pewni, co umieścić na swoim promocyjnym kuponie bukmacherskim, rzućcie okiem na poniższy przykładowy zakład.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet
Przykładowy kupon spełniający warunki e-sportowej promocji TOTALbet:
Gen.g vs Chaos, CS:GO FACEIT, typ 1, kurs - 1.52
Team Vitality vs ENCE, CS:GO ESL Pro League, typ 2, kurs - 3.50
Goztepe vs Rizespor, liga turecka, typ 1, kurs - 2.02
Ska-neva vs Bars Kazań, VHL, typ 1, kurs - 1.70
-------------------------------------------
Całkowity kurs kuponu: 18.27 | Stawka kuponu: 100 zł
Ewentualna wygrana: 1 845.27  
PLN + freebet 25 PLN (niezależnie od wyniku)
Rejestracja online

Nasz kupon bukmacherski spełnia warunki promocji, a więc zawiera cztery selekcje, każda z minimalnym kursem 1.20, a dwie z nich dotyczą rozgrywek e-sportowych (wymagana jedna). Kupon postawiliśmy za 100 zł, więc niezależnie od tego, czy okaże się on trafiony, otrzymamy za niego freebet 25 PLN. A jeśli wygramy, to dodatkowo na naszym saldzie głównym wyląduje kwota ponad 1845 zł - bo nasz kupon spełnia też założenia gry bez podatku!

Jak obrócić bonus?

Po postawieniu promocyjnego zakładu spełniającego warunki promocji, otrzymamy od TOTALbet darmowy zakład bukmacherski (nie wiesz co to jest freebet? TU więcej informacji), który znajdziemy w zakładce Freebety (dostępne po zalogowaniu na Konto Klienta). Możemy go wykorzystać do postawienia dowolnego kuponu bukmacherskiego SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) na ofertę LIVE i przedmeczową, z minimalnym kursem całkowitym 2.0.

Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie liczby zdarzeń na kuponie, kursu minimalnego pojedynczej selekcji czy obstawianych dyscyplin - jedyny warunek jest taki, że obstawiane wydarzenia muszą zostać rozegrane podczas trwania promocji. Warto też pamiętać, że freebet nie podlega podziałowi - jeśli więc otrzymaliśmy darmowy zakład w wysokości 30 zł, to musimy za całą tę kwotę postawić jeden zakład.

Chicken Fighters pokona Og Seed w Dota 2 (GG Championship)TAK: kurs 2.95 | NIE: kurs 1.38

Chicken Fighters pokona Og Seed w Dota 2 (GG Championship)
TAK: kurs 2.95 | NIE: kurs 1.38

Zagraj

Jeśli nasz kupon bukmacherski za freebet TOTALbet okaże się trafiony, to kwota wygranej zostanie dopisana od razu do naszego salda głównego. To oznacza, że wygrana z freebetu nie jest obciążona warunkami obrotu - jeśli chcemy, możemy go od razu wypłacić nasz rachunek bankowy. To bardzo atrakcyjna oferta, ponieważ większość bukmacherów wymaga, by przed wypłatą bonus został obrócony co najmniej raz, a najczęściej kilka razy.

E-sportowy bonus bez depozytu - fragment regulaminu

(...) 6. Bonus FREEBET może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), na dowolne wydarzenia, rozgrywane w czasie trwania promocji, za jednorazową stawkę w wysokości otrzymanego bonusu FREEBET, z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.

7. Bonus FREEBET nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.

8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.

9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.

10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.

11. Bonus FREEBET przysługuje wyłącznie jeden raz.

12. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus FREEBET.

13. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za FREEBET lub gdy minął termin ważności Bonus FREEBET. 

Oferta TOTALbet na esport

Bukmacher internetowy TOTALbet ma dla typerów rozbudowaną ofertę e-sportowych rozgrywek. Gracze mogą obstswiać zmagania m.in. w Counter Strike, Dota 2 i Call of Duty, a także w Rainbow Six, League of Legends, StarCraft i Rocket League (przeczytaj więcej o zakładach na e-sport u bukmacherów online). Każdego dnia dostępnych jest co najmniej kilkadziesiąt e-sportowych wydarzeń, m,in. zakłady bukmacherskie na Activision IW (Call of Duty), Liga de Videojuegos, FACEIT czy rozgrywki ESL (ESL ANZ Championship, ESL Meisterschaft i ESL Pro League) w Counter Strike czy Dreamhack, Inygnon i 4Entertainment w ramach rozgrywek LOL.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - oferta zakładów na e-sport
Oferta na e-sport w TOTALbet online

Oprócz klasycznych zakładów na zwycięzcę w ramach e-sportowych zmagań w TOTALbet można obstawiać też inne selekcje - na każde spotkanie buk przygotowuje co najmniej kilka-kilkanaście typów, a dla najbardziej medialnych spotkań liczba zakładów przekracza 30. W CS:GO można więc obstawiać m.in. zwycięzcę poszczególnej mapy i zakłady handicapowe dla map, parzystą / nieparzystą liczbę rund w ramach mapy czy zwycięzcę poszczególnej rundy.

Bonusy dla graczy w TOTALbet online

Typerzy korzystający z oferty sportowej i e-sportowej na TOTALbet online mogą korzystać z licznych bonusów i promocji bukmacherskich, wpływających na wysokość wygranych. Bardzo atrakcyjną opcją jest gra bez podatku w TOTALbet (wystarczy postawić dowolny kupon AKO z co najmniej trzema selekcjami, każda z kursem co najmniej 1.20), warto też korzystać z promocji TOTALboost podnoszącej kursy poszczególnych zdarzeń z oferty bukmachera. 

Kod promocyjny do bonusu powitalnego 5050 PLN na start w TOTALbet online

TOTALbet systematycznie organizuje też promocje tymczasowe i okazjonalne na różne sporty - nie tylko na e-sport, ale też na sporty wirtualne (np. cashback na virtuals na konto główne), koszykówkę, piłkę nożną czy skoki narciarskie.

Bonus powitalny

Warto pamiętać, że wyjątkową akcję promocyjną TOTALbet ma także dla każdego nowego gracza, który zarejestruje konto typerskie na stronie bukmachera lub w jego aplikacji mobilnej. Do odbioru jest bonus 100% od pierwszej wpłaty nawet do 5000 zł, a także zestaw freebetów na łączną kwotę 40 zł (TU informacje o bonusie na start w TOTALbet).

Kod promocyjny do extra pakietu na start

Pakiet powitalnych korzyści finansowych u bukmachera internetowego TOTALbet można dodatkowo powiększyć - wystarczy przy rejestracji wykorzystać kod promocyjny LEGALSPORT (nie wiesz jak działa kod? Przeczytaj co trzeba wiedzieć o kodzie do TOTALbet), który uprawnia do odbioru ponadstandardowego bonusu. Z tym kodem przysługuje nam dodatkowy freebet 10 zł, dzięki czemu łączna kwota darmowych zakładów bez depozytu na start w TOTALbet to aż 50 zł!

FAQ - pytania o e-sportowy freebet TOTALbet

Darmowe zakłady bukmacherskie zawsze budzą duże zainteresowanie typerów - nie inaczej jest w przypadku esportowego freebetu w TOTALbet. Poniżej najczęściej pojawiające się pytania graczy wraz z odpowiedziami naszych ekspertów.

1. Czy warto odebrać e-sportowy freebet?

Tak, to z całą pewnością bardzo korzystna oferta. Przede wszystkim dlatego, że darmowy zakład bez depozytu można zgarnąć każdego dnia trwania promocji, a więc łącznie 6 razy. Ale też dlatego, że łączna kwota freebetów to nawet 300 zł.

2. Jaki kupon uprawnia do odbioru freebetu?

By otrzymać darmowy zakład w TOTALbet w wysokości 25% stawki musimy postawić kupon AKO z co najmniej czterema selekcjami na ofertę pre-match, z czego co najmniej jedna musi dotyczyć e-sportu, a każda musi mieć kurs minimalny 1.20. Co ważne, freebet zostanie przypisany do naszego konta niezależnie od tego, czy promocyjny kupon bukmacherski okaże się wygrany czy przegrany. Możemy g wykorzystać na dowolny kupon z minimalnym kursem 2.0 (dowolne dyscypliny, oferta LIVE i przedmeczowa, dowolny kurs minimalny selekcji).

3. Ile razy muszę obrócić bonus?

Wygrana z kuponu bukmacherskiego postawionego za e-sportowy freebet w TOTALbet online nie podlega warunkom obrotu. Oznacza to, że w przypadku trafionego kuponu wygrana ląduje od razu na naszym saldzie głównym. Możemy ją wypłacić na rachunek bankowy lub wykorzystać do dalszego obstawiania zakładów sportowych.

4. Czy inii bukmacherzy online mają bonusy na esport?

Ponieważ e-sport z każdym miesiącem zyskuje na popularności wśród graczy bukmacherskich, wszyscy legalni bukmacherzy internetowi systematycznie przygotowują bonusy na e-sportowe rozgrywki. Takie akcje znajdziecie m.in. w STS, Fortunie czy forBET, promocji na e-sport możecie też szukać w LVBET czy BETFAN. Polecamy zaglądać do naszej zakładki Bonusy i promocje bukmacherskie, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach bukmacherskich - nie tylko na e-sport.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Esportowy freebet w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.