poniedziałek, 1 marca 2021
Najnowsze: Kursy na walkę Jan Błachowicz – Israel Adesanya

Freebet Totalbet na Ligę Mistrzów

Premie specjalne na mecze Champions League UEFA od bukmachera internetowego. Bonus na zakłady LIVE + nagroda za użycie kodu - 50 zł.

Freebet Totalbet Rejestracja z kodem LEGALSPORT - bonus na nowe konto
Spis treści
Rozwiń
 1. Freebet za rejestrację
  1. Jak odebrać bonus
 2. Freebet na zakłady LIVE
  1. Jak odebrać 25 zł
 3. Więcej benefitów dla typerów
 4. Regulamin promocji
  1. Regulamin promocji 25 zł
  2. Regulamin promocji "Freebet za rejestrację"
 5. FAQ - pytania freebety od bukmachera
Premie zgarniasz z kodem promocyjnym Totalbet - razem masz 80 zł na zakłady
Premie w Totalbet - freebety na mecze LM

Nieważne czy kibicujesz Realowi czy Manchesterowi, darmowy bonus piłkarski jest dla Ciebie. Obstawiaj dowolny mecz w ramach rozgrywek UEFA Champions League w trakcie totalbetowej promocji.

REJESTRACJA W TOTALBET
Szybkie konto bez dowodu założysz w 30 sekund

Standardowy pakiet bonusowy 5050 zł możesz powiększyć o 25 zł na typowanie na żywo oraz o 5 zł dodatkowej kasy za samą promocyjną rejestrację. Jeśli promocja minie, zarówno powitalne 5000 zł od depozytu jak i 50 zł na darmowe betowanie są najwyższe w Polsce - zarejestruj się w Totalbet i korzystaj z maksymalnej puli.

Bonus tego renomowanego buka jest wyższy niż pakiet na start 2230 zł w Fortunie, premia dla nowych 1279 zł w STS czy powitalna kasa 3100 zł w Betfan, obejmująca też 100 zł bez ryzyka).

Zakłady na futbol możesz postawić bez podatku od gier (24h), dzięki temu masz 14% więcej na wygrane kupony. Jesteś początkującym typerem i chcesz obstawiać skutecznie, aby ograć buka? Zapoznaj się z zasadami jak obstawiać piłkę nożną w zakładach sportowych Totalbet.

Freebet za rejestrację

Na jaki zasadach działa promocja? Obowiązuje od godziny 12:00 do godziny 23:59 w dni meczowe. Obejmuje Graczy, którzy w trakcie trwania promocji dokonają rejestracji konta stałego z użyciem kodu promocyjnego. Po weryfikacji danych Gracz otrzyma Freebet 20 oraz Freebet 15 PLN (za kod) oraz 20 zł jeśli zaznaczył w formularzu zgody marketingowe (4x).

Standardowy pakiet z kasą za internetową rejestrację (50 zł bez depozytu) jest opisany w artykule pt. "Freebet Totalbet za promocyjny kod". Jest lepszy niż voucher w STS (25 zł) lub bezpłatny kupon za FKP w Fortuna (20 zł).

Stawiam zakład za darmo
Premia rejestracyjna Totalbet jest wypłacana na nowe konto
W Totalbet bonus na zakłady jest po użyciu kodu - stawiasz bet za free
Freebet otrzymasz za samą rejestrację

Oto jak jest podzielone 20 PLN (4 x 5 PLN) za wspomniane zgody. Ten freebet można otrzymać za kilka prostych zadań, widocznych w trakcie uzupełniania danych do stworzenia konta do typowania online w Totalbet (także w apce mobilnej):
- 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych,
- 5 PLN za pierwszy depozyt,
- 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego,
- 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Freebety można wykorzystać do zakładów SOLO lub AKO z warunkiem kursu łącznego 2.00. Wygrane z freebetów przechodzą na saldo główne z możliwością dalszej gry lub wypłaty. Po wpłacie depozytu otrzymasz jego podwojenie - za 200 zł na saldzie depozytowym, otrzymasz kolejne 200 zł na saldo bonusowe. Analogicznie będzie tak przy wpłatach 100 zł, 500 zł do maksymalnej wysokości 5000 zł.

Jak odebrać bonus

Schemat odbioru bonusu w 4 krokach przedstawia poniższa infografika - pierwszy najważniejszy krok do zapisania się do promocji i zgarnięcia bezpłatnego zakład to utworzenia konta w wersji mobilnej na telefonie lub korzystając z przeglądarki internetowej na komputer.

Jak się zapisać na freebet po rejestracji w Totalbet

Bonus rejestracyjny działa przez cały rok - 50 zł możesz wziąć w dowolnym momencie. Darmowy bet i 5 zł więcej jest dostępne w trakcie aktywnej promocji na Ligę Mistrzów (lub Ligę Europy czy ligi krajowe - niemiecka, włoska, angielska).
Możesz też sprawdzić freebet na Ekstraklasę - czy jest nadal aktualny.

Pozostałe freebety od legalnych buków (w tym początkowy bet 20 zł od Forbet) znajdziesz w sekcji "Premia bez depozytu".

Freebet na zakłady LIVE

Promocja na zakłady na żywo z oferty Totalbet obowiązuje w dni meczowe oraz w trakcie kiedy promocja jest aktywna, od godziny 11:00 do godziny 21:00.

chcę zagrać w totalbet
25 zł na zakłady LIVE
Jak się zapisać do promocji

Jak odebrać 25 zł

Chcą stać się posiadaczem bonusowych 25 zł, należy postawić zakład AKO za minimalną stawkę 100 PLN, zawierający minimum cztery zdarzenia z kursem minimalnym każdego 1,20. Minimum jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty na mecze Ligi Mistrzów, rozgrywane w w czasie trwania akcji marketingowej. Po spełnieniu warunków, Gracz otrzyma Freebet w wysokości 25 PLN do wykorzystania ofertę LIVE.

Więcej benefitów dla typerów

Okazjonalne i regularne prezenty finansowe to nie jedyne atrakcje dla graczy w Totalbet. Każdy klient ma możliwość stawiania zakładów na piłkę nożną czy piłkę ręczną bez podatku 12% (Totalbet jest stuprocentowym bukmacherem bez podatku -  jak BETFAN i forBET).

Inne ciekawe propozycje dla zawodowych i początkujących typerów sportowych to gwarancja najwyższych kursów u bukmachera na zakłady esportowe oraz TotalBoost. Ta ostatnia promocja to mega wysokie kursy na typy na wybrane mecze; zwykle Premier League, Ekstraklasa, Liga Mistrzów czy Liga Europejska.

Regulamin promocji

Poniżej znajdziecie szczegołowe zasady przyznawania bonusów na Ligę Mistrzów w internetowych zakładach wzajemnych Totalbet.

Regulamin promocji 25 zł

Warunki uczestnictwa w FREEBET LM (skrócona wersja regulaminu, pełna dostępna jest na stronie internetowej bukmachera totalbet.pl

1. W FREEBET LM nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. FREEBET LM przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie www.totalbet.pl (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie www.totalbet.pl (zwane „Klientami”).
3. FREEBET LM mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania FREEBET LM dokonają zawarcia zakładu z Salda spełniającego poniższe warunki:
- zakład AKO z minimum czterema zdarzeniami za stawkę min. 100 PLN, z minimalnym kursem każdego pojedynczego zdarzenia 1,20;
- zakład zawierać będzie minimum jedno wydarzenia przedmeczowe na mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów, rozgrywane w dniach meczowych, pozostałe wydarzenia mogą pochodzić z oferty Sport
- do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe oraz z oferty specjalnej, np. oferta Totalboost, lub inne oferty specjalne oraz długoterminowe.
4. Promocją FREEBET LM objęty może zostać tylko jeden, pierwszy zakład danego użytkownika spełniający warunki promocji.
5. Uczestnictwo w FREEBET LM jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET LM

1. Klienci z tytułu udziału w FREEBET LM są uprawnieni do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu o wartości 25 PLN (zwanego dalej „FREEBET 25 PLN”).
2. Klient może uczestniczyć w FREEBET LM wyłącznie jeden raz.
3. Kwota przyznanego Bonusu FREEBET 25 PLN widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusu FREEBET 25 PLN na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu FREEBET 25 PLN na jego równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusu FREEBET 25 PLN, należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Bonusu FREEBET 25 PLN zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą FREEBET LM, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET 25 PLN na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus FREEBET 25 PLN może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu live SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę 25 PLN z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET 25 PLN nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można
skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET 25 PLN doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET 25 PLN zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET 25 PLN zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte
zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
11. Bonus FREEBET 25 PLN przysługuje wyłącznie jeden raz.
12. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus FREEBET 25 PLN.
13. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za FREEBET 25 PLN lub gdy minął termin ważności Bonus FREEBET 25 PLN.
14. Bonus FREEBET 25 PLN ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania

Regulamin promocji "Freebet za rejestrację"

Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy regulamin określa warunki udziału i organizacji promocji pod nazwą „LM FREEBET 35+20” (zwanej dalej „Promocją”)
2. Organizatorem Promocji jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 PLN, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).
3. Promocja jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. Promocja obowiązuje od godz. 12:00 do godz. 23:59.
5. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia Promocji w dowolnym terminie, o czym uprzednio poinformuje Klientów na swojej stronie internetowej.
6. Promocją objęta jest oferta zakładów bukmacherskich SOLO lub AKO (z wyłączeniem zakładów systemowych) organizowanych na stronie Totalbet.
7. Promocja nie obejmuje oferty zakładów wirtualnych.

§ 2 Warunki uczestnictwa w Promocji

1. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora
2. Z Promocji mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania Promocji dokonają rejestracji i założenia Konta stałego na stronie www.totalbet.pl zgodnie z Regulaminem zakładów (zwane dalej: „Klientami”).
3. Korzystanie z Promocji jest dobrowolne.

§ 3 Zasady Promocji

1. Klienci z tytułu udziału w Promocji są uprawnieni do otrzymania bonusów na zawarcie zakładów o wartości 20 PLN i 15 PLN oraz czterech bonusów na zawarcie zakładów o wartości 5 PLN każdy (zwane dalej „Bonusem FREEBET”). Maksymalna łączna wartość Bonusów Freebet w promocji LM FREEBET 35+20 wynosi 55 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania Promocji dokonają rejestracji i założenia Konta stałego na internetowej stronie Totalbet i wpiszą kod LM20 zgodnie z Regulaminem zakładów, otrzymają dwa Bonusy Freebet w wysokości 20 PLN i 15 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania promocji wpłacą swój pierwszy depozyt w wysokości minimum 10 PLN na saldo główne, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania promocji zagrają swój pierwszy dowolny zakład (z wyłączeniem oferty na Sporty Wirtualne) z salda głównego za minimum 5 PLN, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania promocji zagrają swój pierwszy dowolny zakład wyłącznie na zdarzenia z oferty na Sporty Wirtualne, z salda głównego za minimum 5 PLN, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o
wartości 5 PLN.
- Klienci, którzy wyłącznie w trakcie rejestracji, wyrażą zgodę na otrzymywanie treści marketingowych (e-mail oraz sms), są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 PLN.
- Freebety za zgody marketingowe i zakład na Sporty Wirtualne zostaną dodane do 48 h po spełnieniu warunków.
2. Kwoty przyznanych Bonusów FREEBET widoczne są w zakładce Moje Konto po zalogowaniu do Konta stałego i nie są wliczone do salda głównego (zwanego dalej: Saldem).
3. Bonusy Freebet przysługują wyłącznie jeden raz po dokonaniu rejestracji Konta stałego i jego poprawnej weryfikacji przez Organizatora.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusów FREEBET na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusów FREEBET na ich równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusów FREEBET należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus FREEBET może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 20 PLN lub 15 PLN lub 5 PLN z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki 20 PLN lub 15 PLN lub 5 PLN i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET doliczana jest do Salda z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów.
11. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do Bonusu FREEBET.
12. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za Bonus FREEBET lub gdy minął termin ważności Bonusu FREEBET.
13. Bonusy FREEBET można wykorzystać w terminie 7 dni od momentu ich przyznania.
14. Freebety nie mogą być wykorzystane do obstawiania przeciwstawnych zdarzeń. W takim przypadku zakład może zostać rozliczony jako zwrot stawki, a Freebet nie będzie możliwy do ponownego wykorzystania.

§ 4 Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z Promocji oraz anulowania Bonusu LM FREEBET 35+20 w następujących przypadkach:
(a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
(b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
(c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
4. Promocja LM FREEBET 35+20 przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto bonusy z promocji LM FREEBET 35+20, nie zostaną przyznane lub mogą zostać odebrane, gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku z Promocją na stronie internetowej Organizatora, mają charakter wyłącznie informacyjny.

FAQ - pytania freebety od bukmachera

1. Czy promocje bukmacherskie można łączyć?

Tak, premie od Totalbet można łączyć, odbierając zarówno zestaw freebetów na mecze lig europejskich (25 zł na LE i tyle samo na Ligę Mistrzów), bonus rejestracyjny 50 zł (+5 zł więcej z kod w trakcie trwania promocji) oraz powitalne 5000 zł (100% więcej od wpłaconego depozytu pieniężnego). Kupony pojedyncze i AKO za bonusy możesz połączyć z grą u bukmachera bez podatku.

2. Czy freebet od Totalbet jest najwyższy?

W momencie pisania tego artykułu w Totalbet bonus był najwyższy spośród 17 legalnych internetowych operatorów (zestawienie wraz z porównaniem obejmuje STS, Ewinner, Totolotek, eToto, PZBuk, Betclic czy BETFAN). Podsumowanie znajdziesz w rankingu najlepszych zakładów bukmacherskich na rok 2021 (ujęty jest też LVBET, forBET, Superbet i NobleBet).

3. Jaki bonus obowiązuje, gdy promocja się skończy?

Po zakończeniu akcji marketingowej na Ligę Mistrzowską, obowiązuje nagroda na start 50 zł (działa z kodem bonusowo-promocyjnym do Totalbet: LEGALSPORT) oraz najwyższy i najlepszy w polskich zakładach wzajemnych bonus finansowy 5000 zł (za przelew, otrzymujesz drugie tyle co zostanie wpłacone).

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Freebet Totalbet na Ligę Mistrzów
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.