poniedziałek, 27 czerwca 2022
Najnowsze: Team Liquid – Team Secret | Typy | DOTA 2

Freebet - darmowy zakład bez ryzyka przegranej

Z bonusem bez depozytu możesz postawić bezpłatny kupon na zakłady internetowe. Freebet to inaczej kupon bez wkładu własnego.

Lista najlepszych freebetów na 2022 Darmowe bonusy od 20 zł do 50 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Promocje specjalne bez depozytu
 2. Co to jest freebet ?
 3. Jak odebrać FREEBET?
 4. Dlaczego bukmacherzy wprowadzają do oferty freebety?
 5. Kwoty frebetów u różnych bukmacherów
 6. Regulamin freebetów - na co zwrócic uwagę
 7. Freebety do rekomendacji
 8. Pytania o freebety od graczy
 9. Warto wiedzieć
Uśmiechnięta pani na tle freebetów za 20 zł, 25 zł i 15 zł
Bonusy bez wpłaty własnej pozwalają na grę bez ryzyka strat

Idealna sytuacja, prawda? Dlatego też przeanalizowaliśmy dostępne na rynku ekskluzywne opcje i sprawdziliśmy, czy znajdziemy taką, która spełnia powyższe wymagania.

 

 TOPOWE FREEBETY NA RYNKU 
Lista najlepszych darmowych zakładów online

I już na wstępie możemy ujawnić, że… udało się! Panie i Panowie, poznajcie freebet - znany na rynku bukmacherskim jako bonus bez depozytu!

Promocje specjalne bez depozytu

Na pewno każdy gracz marzył chociaż raz w swoim życiu o sytuacji, w której stawia kupon za nieswoje pieniądze, a następnie raczy się ostateczną wygraną. Brzmi to, jak rozdział z książki fantastycznej, ale takie rzeczy się w polskiej bukmacherce zdarzają. I tym właśnie jest freebet bez depozytu.

Bonus 25 zł za darmo
Freebet za rejestrację u najlepszego bukmachera

Owiany już wieloma mitami i opowieściami zakład bez ryzyka przegranej to nic innego, jak możliwość zawarcia kuponu za pieniądze przekazane przez operatora zakładów wzajemnych. Oczywiście, takie promocje nie pokazują się na naszym rynku często, ale jeżeli jesteśmy dobrymi obserwatorami, to dostrzeżemy nadarzające się okazje i z nich po prostu skorzystamy odbierając nagrodę 20 zł. Najlepszym i chyba najświeższym przykładem freebeta może być akcja powitalna Star-Typ Sport, dzięki której można było otrzymać za darmo 20 złotych na zakłady sportowe stawiane w weekend.

Kod promocyjny do bonusu bez depozytu - freebet za kod promocyjny

Promocja była przeznaczona dla wszystkich graczy, bez wyjątku – dla początkujących, rekreacyjnych i zaawansowanych. Jak odbierało się bonus, o którym więcej można przeczytać w artykule o voucherach STS? Wystarczyło zalogować się za pomocą telefonu na swoje konto gracza w aplikacji mobilnej STS (jest ona w pełni darmowa) i po prostu aktywować specjalny voucher, przygotowany wcześniej przez oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Co to jest freebet ?

Zakład za darmo – inaczej freebet (z ang. free - wolny lub darmowy + bet - zakład); jedna z popularniejszych wśród graczy i najczęściej oferowanych przez firmy bukmacherskie promocji. Korzyść dla gracza, polega na postawieniu zakładu u bukmachera bez wkładu własnego (tu znajdziecie ranking freebetów internetowych na czerwiec 2022).

50 zł freebet za rejestrację
Wymagany kod promocyjny LEGALSPORT

Oznacza to, że po założeniu konta, nie jest wymagane wpłacanie własnych pieniędzy. Gracz otrzymuje od bukmachera określoną kwotę, którą musi wykorzystać przy użyciu jednego lub kilku zakładów. Ewentualny zwrot z wygranego zakładu pomniejszony jest o wysokość stawki zakładu, wymagany jest tez obrót zwykle 2-4 razy.

Freebety są także oferowane graczom którzy już posiadali konto i grają regularnie, są wtedy przyznawane w czasie promocji świątecznych, z okazji mistrzostw lub  wyższego obrotu. Niektórzy bukmacherzy z licencją Ministerstwa Finansów rozdają takie promocyjne, specjalne freebety na przykład z okazji urodzin ( Freebet urodzinowy dla każdego typera od forBET).

Zapewne większość z Was teraz zadaje sobie pytanie – jak to działa i czy w regulaminie nie ma jakiegoś skomplikowanego zapisu, który może zmniejszyć mój budżet, przeznaczony na grę w przyszłości? Już spieszymy z odpowiedzią, bo nic takiego nie ma miejsca. Naturalnie, bukmacher nie daje nic za darmo, albowiem trzeba spełnić kilka warunków, aby ostatecznie otrzymane środki wraz z wygranymi (innymi słowy jak wypłacić freebet), mogły trafić na nasze konto bankowe, ale nic poza tym. I właśnie tymi „warunkami” się teraz zajmiemy. Zobaczcie, co bukmacherzy wpisują w regulamin freebeta i czego dokładnie szukać.

Jak odebrać FREEBET?

Podstawowym warunkiem do spełnienia, który znajdziemy w każdym – bez wyjątku – regulaminie freebeta, jest obrót otrzymanym bonusem bez depozytu. Tutaj sytuacja jest jasna i klarowna. Im mniej razy trzeba obrócić bonusem, tym lepiej. Należy zapamiętać, że wraz z każdym kolejnym obrotem, zmniejsza się nasza szansa na osiągnięcie wymaganego minimum, dlatego też najkorzystniejszą opcją jest jednokrotny obrót.

Dla rozjaśnienia sytuacji podamy przykłąd: jeżeli dostaliśmy 100 złotych bonusu i mamy jednokrotny obrót, to aby opcja wypłaty została odblokowana, musimy w sumie postawić zakłady za 100 zł. Jeśli dla uzyskania możliwości wypłaty musimy dokonać dwukrotnego obrotu, to przy kwocie bonusu „freebet” za 100 zł musimy postawić zakłady na 200 zł.  

Zakłady bukmacherskie LV BET
        Pamiętajcie, że rejestracja z kodem promocyjnym LEGALSPORT gwarantuje         
     dodatkowe korzyści - freebet na start dla nowych graczy 
Przechodzę do LVBET

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest minimalny kurs na naszym kuponie. Bardzo często zdarza się bowiem tak, że nie wszystkie zakłady liczą się do obrotu. Czasami trzeba skonstruować kupon tak, aby ostateczny współczynnik osiągnął regulaminowe minimum. I tutaj też nie ma większej kombinacji, im mniejszy kurs minimalny, tym dla nas lepiej.

Trzecim, już ostatnim, warunkiem jest minimalna liczba meczów/zdarzeń na kuponie za freebet. Oznacza to, że bukmacher akceptuje do obrotu tylko te kupony, które składają się z określonej w regulaminie liczby meczów – najczęściej jest to minimum trzy/cztery zdarzenia.

To tak naprawdę jest najmniej istotny warunek (o ile w regulaminie jest wpisana rozsądna ilość zdarzeń), bo czasami warto rozłożyć „ciężar” na kilka typów, a nie próbować załatwić sprawę za pomocą jednego meczu, z kursem przewyższającym regulaminowe zalecenie.

W ostatecznym rozrachunku najważniejsze zapisy w regulaminie freebetowej promocji mogą wyglądać, na przykład, tak – bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po minimalnym kursie ogólnym 3.00. Ponadto, na zakładzie muszą znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia, w tym jedno musi być ściśle związane z angielską Premier League. I tylko tak skonstruowane kupony będą liczyć się do obrotu, i tylko dzięki takim dokładnie zakładom otworzymy sobie możliwość wypłaty bonusowych środków.

Dlaczego bukmacherzy wprowadzają do oferty freebety?

Widok tabletu z freebetem 25 zł na darmowe zakłady bukmacherskie
Odbierz freebet i postaw darmowy zakład

Legalnie działający bukmacherzy wprowadzają takiego rodzaju promocje przede wszystkim po to, aby zwrócić uwagę typujących na konkretny produkt z ich oferty.

Dla przykładu, wspominany na samym początku STS, za pomocą freebeta próbował wypromować swoją aplikację mobilną na telefon (freebet mobilny), dzięki której niemal w każdym momencie można zawrzeć zakład bukmacherski, nawet jadąc autobusem do pracy.

Jest to spore udogodnienie i gracze lubią z tej opcji korzystać, ale najwyraźniej przedstawiciele jednego z najbardziej popularnych buków w Polsce, doszli do wniosku, że ta sprawa wymaga dodatkowej promocji. Z całą pewnością, na tej akcji skorzystały obie strony. Freebet jest atrakcyjny dla graczy nowych i początkujących, nauka gry jest wtedy prowadzona na koszt bukmachera 😉

Kwoty frebetów u różnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych w punktach stacjonarnych oraz przez internet, przeważnie oferują swoim klientom zakłady bez depozytu o wartości od 10 zł do 30 złotych. Najlepiej pod tym kątem obecnie wypadają bukmacherzy Totolotek oraz STS, którzy proponują graczom bonusy bez depozytu w wysokości 25 złotych lub 29 zł (ale tylko z kodem promocyjnym LEGALSPORT, bez kodu bonusowego np w STS nie otrzymasz bonusu bez depozytu w wysokości 29 zł) .

Pozostali bukmacherzy jak LV BET czy Fortuna, zapewniają 20 złotych na grę online bez wpłaty własnej. Największą zaletą tych bonusów bukmacherskich jest to, że wszystkie gwarantują świetne warunki zapisane w regulaminie freebetu, warto z nich skorzystać!

Do niedawna licencjonowani bukmacherzy online w Polsce oferowali freebety o wartości zaledwie 10 zł lub 15 złotych, więc jak widać, na przestrzeni ostatnich lat wszyscy koncesjonowani operatorzy zakładów sportowych zrobili ogromny skok jakościowy w kwestii zakładów bez wpłaty własnych środków. I za to należą się im ogromne brawa.

A jak wyglądają freebety u zagranicznych bukmacherów? Co oferuje bet365, UNIBET czy bet-at-home? Okazuje się, że kwoty freebetów u najlepszych światowych bukmacherów sa w tej samej wysokości co u polskich buków . Przykładowo UNIBET oferuje €5 Free Bet (ale tylko dla graczy spoza terytorium Polski), czyli równowartość mniej więcej 20 zł. Wychodzi, że pod tym względem STS czy Totolotek jest lepszy niż UNIBET.

A co daje bet-at-home? Tu w zależności od tego z jakiego kraju jesteśmy i jaka jest promocja freebet jest albo 20 zł (znów równowartośc 5 EURO) albo 30 zł - tu już lepiej bo aż 7 EURO, minimalnie więcej niż u legalnego bukmachera. Najciekawsza sytuacja jest z Betclic (w domenie .com), dla zagranicznych grających freebet to ok. 5 EURO (lub 10 EURO w aplikacji), a w polskiej promocji freebet Betclic jest okazjonalny w przedziale 20-40 zł.

Inna promocja freebetowa jest u bet365 (bukmacher nie jest legalny i nie jest aktywny dla graczy z Polski) - tu w ofercie jest £100 In Bet Credits, w praktyce 5 x 20, aczkolwiek ten rodzaj promocji freebetem jest tylko z nazwy, gdyż jest wymagany minimalny depozyt.

Regulamin freebetów - na co zwrócic uwagę

Na naszym rodzimym rynku zakładów sportowych pojawia się mnóstwo nowych freebetów. Nie wszystkie spełniają jednak oczekiwania graczy, dlatego też warto przed rejestracją online spojrzeć na zasady poszczególnych zakładów bez depozytu. Na co zwrócić uwagę przy czytaniu punktów regulaminu?

Najważniejszy przy każdym freebecie jest obrót bukmacherski – im mniejszy tym lepszy, rekomendujemy wybór maksymalnie 3-krotnego obrotu. Należy zwracać swoją uwagę również na minimalną liczbę zdarzeń na zakładzie sportowym (nie więcej niż 5-6) oraz minimalny kurs całego kuponu bukmacherskiego, który nie powinien przekraczać magicznej bariery 3.00.

Jeżeli wszystkie powyższe elementy składają się w jedną całość, to oznacza to, że wyszukaliście fantastyczną opcję bez depozytu, z której warto w pierwszej kolejności skorzystać. Porównajcie wszystkie freebety - zebraliśmy je dla Was w jednym miejscu - info poniżej.

Freebety do rekomendacji

Coraz więcej legalnych bukmacherów umieszcza w swojej ofercie powitalnej tak zwany freebet (bonus bez depozytu). Dlatego też specjalnie dla Was przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne na polskim rynku opcje i wybraliśmy dwa najkorzystniejsze rozwiązania, które pomogą w przystępny sposób zyskać Wam dodatkową kasę na grę, która jak wiemy, w zakładach sportowych jest zawsze nieoceniona.

Zrzuty strony internetowej Totolotka pokazujące jak sie odbiera freebet
Totolotek bonus Zobacz jak odebrać bonus bez depozytu w Totolotku

Naszym zdaniem obecnie najlepszym zakładem bez depozytu może pochwalić się bukmacher Totolotek Zakłady Bukmacherskie, który oferuje freebet na start 25 złotych z kodem promocyjnym LEGALSPORT (należy wpisać go w pole kod promocyjny na formularzu rejestracyjnym online – bez kodu rabatowego zakład bez depozytu wynosi zaledwie 20 złotych).

Warto zaznaczyć, że bonus bez wpłaty u tego bukmachera charakteryzuje się nie tylko wysoką kwotą ogólną, ale również przystępnymi warunkami regulaminowymi, które jest w stanie spełnić bez żadnego problemu nawet początkujący gracz - np zgodnie z regulaminem, żeby wypłacić freebet Totolotka trzeba zrobić obrót tylko 3 razy.

Polecamy także freebet na start w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, obecnie topowego polskiego bukmachera z licencją MF. Główny sponsor ekstraklasowej Legii Warszawa oferuje swoim nowym klientom 20 zł zupełnie za darmo (zamieniamy na eFortuna punkty FKP na kasę bonusową) i też tylko z kodem promocyjnym Fortuna.

Baner z freebetami za 15 zł czy 20 zł na mecze piłki nożnej
Darmowy zakład bez depozytu na piłkę nożną

Największą zaletą tego zakładu bez depozytu jest jednak to, że można go spożytkować na dowolne zdarzenia sportowe i polityczne z oferty bukmacherskiej tego organizatora zakładów wzajemnych. Co należy zrobić, aby zgarnąć ten fajny freebet? Wystarczy tylko założyć konto gracza online z kodem rejestracji Fortuna  – wpisuje się go na formularzu rejestracyjnym w polu kod promocyjny - można to zrobić klikając w ten link aktywacyjny na darmowy zakład w Fortuna - kod promocyjny aktywuje bonus automatycznie.

Pytania o freebety od graczy

Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań o freebety online. 

1. Czy voucher bukmacherski też jest freebetem?

Tak. Zarówno voucher bukmacherski, jak i freebet oznaczają zakład bez depozytu (nie musimy wpłacać środków własnych na konto gracza online), który można u legalnego bukmachera bez problemu spożytkować na zakłady sportowe. Przeważnie za przyznaną kwotę, najczęściej 20 zł czy 30 zł, można stawiać nieograniczoną liczbę kuponów bukmacherskich między innymi na piłkę nożną, siatkówkę, czy też koszykówkę. Najlepsze vouchery od polskich bukmacherów w specjalnej promocji VIP znajdziecie w dziale o bonusach bukmacherskich.

2. Czy freebet na start można odebrać kilka razy?

Zakład bez depozytu na start można odebrać tylko raz (otrzymuje się go za założenie nowego użytkownika z kodem promocyjnym LEGALSPORT na stronie internetowej buka), jednak legalnie działający na terenie naszego kraju bukmacherzy cyklicznie uzupełniają swoje oferty o kolejne tego typu bonusy weekendowe, sportowe czy urodzinowe dla stałych graczy, dlatego też freebety będziecie mogli zgarniać regularnie na swoje indywidualne konta graczy (tu podpowiedź jak odebrać freebet powitalny forBET).

Warto wiedzieć

 • Freebet to kupon zawarty za pieniądze przekazane przez operatora zakładów wzajemnych. W efekcie możemy zgarnąć zysk, bez wcześniejszej inwestycji własnych środków. Takie promocje na polskim rynku należą jednak do rzadkości.
 • Legalni bukmacherzy wprowadzają takiego rodzaju promocje przede wszystkim po to, aby zwrócić uwagę na konkretny produkt z ich oferty. Dzięki temu zyskują oni nowych klientów, którzy w ostatecznym rozrachunku przelewają na ich konto swoje oszczędności na grę, kosztem konkurencji.
 • W Polsce działa legalnie kilkunastu bukmacherów internetowych: Fortuna Online, LVBET, STS i Millenium, a także forBET, eToto, Totolotek, BetFan Zakłady Bukmacherskie, Superbet, Betclic Zakłady Bukmacherskie oraz Totalbet, który otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na świadczenie usług w punktach naziemnych i w internecie.
16.02.2018, 13:41
Aktualizacja: 16.02.2018, 13:41
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Freebet - darmowy zakład bez ryzyka przegranej
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Kowalski
skomentowano ponad miesiąc temu
freebet, freebet i po freebecie, 25 zeta poszło się j...c...
Jurgen
skomentowano ponad miesiąc temu
trzeba było stawiać na Liverpool - pewniaka z wysokim kursem
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.