czwartek, 23 maja 2024

Fortuna Happy Hours

14.05.2024, 10:13
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Fortuna Happy Hours
  1. Jak aktywować Happy Hours 
  2. Regulamin Fortuna Happy Hours
 2. Graj bez podatku w Fortuna - Happy Hours na 2024 r.
 3. Happy Weekend w Fortuna
 4. Fortuna Happy Hours na Ekstraklasę
 5. Przykłady Happy Hours w Fortuna
 6. Opinie o Happy Hours w Fortuna
 7. FAQ
zdjęcie promocji Happy Hours w Fortunie - graj bez podatku w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Happy Hours u legalnego bukmachera Fortuna

Operator zakładów bukmacherskich Fortuna, który posiada wszystkie licencje Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów sportowych w Polsce przez internet i w punktach stacjonarnych, udostępnia graczom grę bez podatku za pomocą akcji marketingowej "Happy Hours".

Akcja "Szczęśliwe Godziny" polega na tym, że w wybranych godzinach typerzy mogą zawierać dowolne, czasami specjalnie dedykowane, typy bukmacherskie online za pełną stawkę pojedynczego zakładu bukmacherskiego. Czasami akcja przybiera formę nielimitowanej! Przy standardowej grze z podatkiem obstawiający puszczają kupony sportowe online za 88% pierwotnej stawki.

Żeby Wam to bardzo dobrze zobrazować, przedstawimy to wszystko na prostym przykładzie. Jeśli zdecydujecie się postawić zakład bukmacherski za 100 złotych z podatkiem od gier losowych i hazardowych, to wtedy realnie puszczacie kupon online za 88 zł - pozostałe 12% odtrącane jest na poczet podatku.

Happy Hours bez podatku w Fortuna- na całą ofertę bukmacherską,- dla każdego typera bez wyjątku,- łączy się z premiami i bonusami na zakłady.
Happy Hours bez podatku w Fortuna
- na całą ofertę bukmacherską,
- dla każdego typera bez wyjątku,
- łączy się z premiami i bonusami na zakłady.
GRAM w

Natomiast, jeżeli skorzystacie z mega atrakcyjnej promocji Fortuny na grę bez podatku, to wówczas możecie cieszyć się stawką realną na maksymalnym poziomie 100 zł. Dzięki temu bonusowi Fortuna na każdym kuponie sportowym można zwiększyć sobie za darmo potencjalną wygraną, która idealnie uzupełni Wasz budżet bukmacherski zwany bankrollem.

Fortuna Happy Hours

Akcje promocje w ramach "Happy Hours" są cyklicznie uruchamiane przez bukmachera Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Najczęściej akcja "Szczęśliwe Godziny" w eFortuna aktywowana jest podczas ważnych wydarzeń sportowych, jak na przykład mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy, czy też Turniej Czterech Skoczni w skokach narciarskich.

 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Trzeba być jednak bardzo czujmy i na bieżąco śledzić ofertę bonusową, albowiem zdarza się, że iFortuna wypuszcza tę promocję również w innych terminach, które nie są związane z bardzo medialnymi imprezami sportowymi. Biorąc pierwszy przykład z brzegu. Na przykład ostatnio promocja "Happy Hours Fortuna" obwiązywała podczas piłkarskich meczów 1. ligi polskiej.

Jak aktywować Happy Hours 

Żeby aktywować zyskowną grę bez 12% podatku w Fortuna, należy posiadać aktywne konto bukmacherskie online w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Jak już macie gotówkę na saldzie depozytowym w Fortuna, to już możecie przejść do obstawiania zakładów bukmacherskich z oferty sportowej - część z nich możecie postawić za bonusy powitalne (w poniższej tabelce prezentujemy komplet premii za rejestrację). Pamiętajcie, że kupon online możecie stworzyć o dowolnej porze dnia lub nocy, jednak musicie zwracać uwagę na regulamin, gdyż może on wskazywać inaczej i będziecie musieli zawrzeć kupon o konkretnej godzinie.

 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Po wybraniu odpowiednich typów sportowych z wysokim kursem bukmacherskim w Fortuna, teraz możecie aktywować "bonus fortuna na grę bez podatku". Chociaż tak de facto nie musicie nic robić, ponieważ specjalny mnożnik 1,14 na Waszym kuponie włączy się automatycznie. Nie jest to standard u wszystkich operatorów, tak więc warto to zaznaczyć.

Regulamin Fortuna Happy Hours

Przeważnie promocje z rodziny "Happy Hours" dotyczą wszystkich form zakładów. Oznacza to, że z gry bez podatku można korzystać nie tylko w punktach stacjonarnych Fortuna, ale również na stronie internetowej (zakłady online) oraz w aplikacji mobilnej na telefon (zakłady mobilne). Dodatkowo warto zaznaczyć, że w ramach bonusu "Szczęśliwe Godziny" można typować kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, które wśród typerów cieszą się coraz większą popularnością - ten zapis regulaminu dotyczy niemal wszystkich akcji marketingowych na grę bez podatku.

Promocja "Happy Hours" nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi bukmachera Fortuna: superofertą, hitem dnia, bonusami kursowymi AKO, Fortuną na Start oraz Zakładem Bezpiecznym. Kupony sportowe objęte promocją "Szczęśliwe Godziny" nie podlegają ponadto wcześniejszej wypłacie (Early Cash Out - cashout Fortuna).

Minimalna stawka wymagana do zawarcia kuponu bukmacherskiego online przez internet lub w punkcie naziemnym w ramach "Happy Hours" wynosi na ogół w Fortunie 20 zł. Warto jednak zdecydowanie podnosić swoje stawki pojedynczego zakładu na tę promocję, ponieważ dzięki nim można zgarniać zdecydowanie wyższe wygrane. A to przy standardowej grze z podatkiem nie zawsze jest możliwe.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje swoim klientom mega grę bez 12% podatku
Oferta promocyjna obowiązuje w wybranych dniach i godzinach
Warto na bieżąco śledzić ofertę bonusów w eFortuna

Przechodzę do bukmachera Fortuna

Warto zwrócić swoją uwagę również na rodzaj zakładu - za pomocą "Happy Hours" można stawiać nie tylko zakłady przedmeczowe, ale również i LIVE. W regulaminach poszczególnych promocji "Szczęśliwe Godziny Fortuna" jest to dobrze za każdym razem pokazane, tak więc zachęcamy Was do czytania kompletnych regulaminów. Czytanie regulaminów pomaga zrozumieć zasady każdej promocji, a to przekłada się na optymalne wykorzystanie możliwości bonusu bukmacherskiego w ponadstandardowej specyfikacji.

Happy Hours - kto może skorzystać z gry bez podatku w Fortuna

Z internetowej promocji "Happy Hours" może skorzystać każdy typer, który posiada bezpłatne konto bukmacherskie do zakładów internetowych w eFortuna. Takie specjalne iKonto Fortuna, za pomocą którego można między innymi realizować depozyty, obstawiać zakłady sportowe, aktywować promocje, wypłacać bonusy i wygrane z trafionych kuponów, można założyć w kilka minut. Skróconą, uproszczoną rejestrację w Fortuna można przeprowadzić z tego linku aktywującego >> iKonto - szybka rejestracja w Fortuna.

Graj bez podatku w Fortuna - Happy Hours na 2024 r.

W tej sekcji pokażemy Wam dlaczego warto obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortunie bez podatku od gier. Typowanie meczów sportowych bez dodatkowego obciążenia podatkowego ma wiele zalet, ale oczywiście najważniejsze i zawsze priorytetowe są pieniądze. W związku z tym poniżej przedstawimy Wam dwa kupony bukmacherskie - jeden zawarliśmy z podatkiem, a drugi puściliśmy w ramach "Happy Hours Fortuna".

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Kupon sportowy z 12% podatkiem od gier
 
1. Korona Kielce vs Jagiellonia Białystok, Ekstraklasa, typ: over 3,5 gola – kurs 2,64.
2. Atalanta Bergamo vs AC Milan, Serie A, typ: powyżej 10.5 RR – kurs 2.25.
3. Houston Rockets vs Los Angeles Lakers, NBA, typ: 2 – kurs 2.05.
4. GKS Tychy vs Comarch Cracovia, Polska Hokej Liga, typ: 1 – kurs 1.73.
----------------------------
Kurs ogólny – 21.07 | Stawka zakładu – 120 PLN | Ewentualna wygrana: 2224.99 zł
Przechodzę na www.efortuna.pl
Zakłady bukmacherskie Fortuna
Kupon sportowy bez podatku w ramach "Happy Hours"
 
1. Korona Kielce vs Jagiellonia Białystok, Ekstraklasa, typ: over 3,5 gola – kurs 2,64.
2. Atalanta Bergamo vs AC Milan, Serie A, typ: powyżej 10.5 RR – kurs 2.25.
3. Houston Rockets vs Los Angeles Lakers, NBA, typ: 2 – kurs 2.05.
4. GKS Tychy vs Comarch Cracovia, Polska Hokej Liga, typ: 1 – kurs 1.73.
-----------------------------------
Kurs ogólny – 21.07 | Stawka zakładu – 120 PLN | Ewentualna wygrana: 2528.40 zł
Przechodzę na stronę internetową buka

Różnica na korzyść gry bez podatku w Fortuna jest wyraźna, dlatego też wydaje nam się, że nie potrzebujecie dodatkowej motywacji, żeby korzystać regularnie z promocji "Happy Hours". Dodatkową kasę z nadwyżki za trafione kupony bukmacherskie online bez podatku możecie przeznaczyć na kolejne zakłady sportowe AKO czy SOLO na piłkę nożną, koszykówkę, czy też piłkę ręczną. 

Pamiętajcie, że im więcej zakładów sportowych przez internet w Fortunie postawicie, tym więcej specjalnych punktów FKP dostaniecie. Za darmowe punkty FKP (Fortuna Klub Plus) można nabywać w e-shopie Fortuna nagrody niespodzianki w postaci freebetów, bezpiecznych zakładów bez ryzyka oraz bonusów od depozytów. Nagrody Fortuna za regularną grę odbiera się poprzez szybką i w 100% darmową aktywację.

Happy Weekend w Fortuna

By skorzystać z opcji Happy Weekend, wystarczy w trakcie trwania tej akcji stawiać kupony bukmacherskie, spełniające jej warunki. Happy Weekend działa od piątku do niedzieli na kupony AKO lub MAXIKOMBI, składające się z co najmniej trzech selekcji. Minimalny kurs każdej selekcji to 1.30, a minimalna stawka kuponu wynosi 20 zł. Kupony możecie stawiać zarówno na komputerze, przez stronę www.efortuna.pl, jak i w apce bukmacherskiej Fortuny, która umożliwi wam łatwe i wygodne typowanie na telefonie czy tablecie.

Opcja HappyWeekend w Fortuna dotyczy oferty prematch, co oznacza, że objęte są selekcje z oferty przedmeczowej - kupony LIVE nie otrzymają +14% do wygranej. Nie ma natomiast żadnych ograniczeń odnośnie sportów, obstawianych na kuponach bukmacherskich, możemy więc typować na nich zarówno mecze piłki nożnej (np. Premier League czy Ekstraklasę), jak i boks, skoki narciarskie czy tenis.

Fortuna Happy Hours na Ekstraklasę

Zasady"Happy Hours na Ekstraklasę" w Fortunie Zakłady Bukmacherskie są naprawdę proste i przejrzyste. Na godzinę przed każdym pierwszym piątkowym meczem Ekstraklasy (zaczyna się on o 18:00, więc chodzi o porę między 17:00 a 18:00) dla graczy, korzystających z oferty legalnego polskiego bukmachera Fortuna, aktywny będzie boost kursowy "Happy Hours".

Wystarczy postawić elektroniczny kupon bukmacherski AKO lub MaxiKombi z oferty prematch z co najmniej trzema zdarzeniami dotyczącymi wyłącznie piłki nożnej polskiej ekstraklasy za minimum 20 zł brutto. Wszyscy uczestnicy, którzy spełnią warunki, otrzymają wyższy kurs w wysokości 1.14. Dzięki temu można stawiać bez podatku Happy Hours i za każdym razem wygrywać więcej pieniędzy na pojedynczym kuponie sportowym w eFortuna Zakłady Bukmacherskie.

Happy Hours na Ekstraklasę w Fortunie nie łączy się z innymi akcjami. Kwalifikują się jedynie zakłady sportowe zawierane za gotówkę, kartą lub za punkty FKP.

Co ważne, ekstraklasowa Happy Hours Fortuna obowiązuje na całą piłkarską ofertę pre-match dostępną w danym momencie. Nie trzeba więc koniecznie typować tylko wyników meczów Ekstraklasy.

Przykłady Happy Hours w Fortuna

Przykładów promocji w ramach akcji "Happy Hours" jest mnóstwo, w związku z tym najciekawsze propozycje zebraliśmy w jedną całość i wpisaliśmy je w tabelkę. Dzięki temu szybko będziecie mogli zapoznać się z mega ofertą bonusową na grę bez podatku u tego buka. Będziecie mogli również złapać ogólny zarys i schemat promocji, albowiem co roku Fortuna w ramach "Szczęśliwych Godzin" udostępnia podobne bonusy z grą bez podatku.

Okazje na 2024 rok w ramach Happy Hours w Fortuna
Miesiąc  "Szczęśliwe Godziny" Rodzaj 
Styczeń 2024 r. Happy Hours na skoki narciarskie prematch
Luty 2024 r. Happy Hours na wszystkie typy online prematch
Marzec 2024 r. Happy Hours na Formułę 1 prematch
Kwiecień 2024 r. Happy Hours na wszystkie typy online live
Maj 2024 r. Happy Hours na Ligę Mistrzów UEFA prematch
Czerwiec 2024 r. Happy Hours na 1. ligę prematch/live
Lipiec 2024 r. Happy Hours na piłkarską Ekstraklasę prematch
Sierpień 2024 r. Happy Hours na Premier League prematch
Wrzesień 2024 r. Happy Hours na reprezentację prematch/live
Październik 2024 r. Happy Hours na NBA prematch
Listopad 2024 r. Happy Hours na sporty zimowe live
Grudzień 2024 r. Happy Hours na wszystkie mecze piłki nożnej prematch/live

Powyżej przedstawiliśmy tylko wybrane i najbardziej korzystne promocje związane z grą bez podatku w iFortuna. Żeby być w stu procentach na bieżąco z ofertą bonusową eFortuna, należy cyklicznie śledzić naszą stronę internetową oraz witrynę www bukmachera Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Warto dodać, że legalny i sprawdzony przez typerów bukmacher internetowy Fortuna, to nie jedyny operator zakładów sportowych online, który umożliwia grę bez podatku. Podobne akcje promocyjne na grę bez podatku można spotkać również w BETFAN Zakłady Bukmacherskie, forBET Polska, czy też w LVBET Online.

Opinie o Happy Hours w Fortuna

Oferta Happy Hours w Fortuna jest bardzo wysoko oceniania. Typujący wystawiają wysokie noty promocji "Happy Hours" przede wszystkim ze względu na to, że jest ona niezwykle prosta i przejrzysta. Dodatkowo obstawiający zwracają uwagę na częstotliwość pojawiania się bonusu "Szczęśliwe Godziny".

Tak naprawdę gra bez podatku w Fortuna dostępna jest zawsze podczas najważniejszych imprez sportowych, a więc w kluczowych dla typera momentach. Sporo pozytywnych opinii zbiera również system udostępniania bonusu "Happy Hours", dzięki któremu grać bez podatku można w każdych warunkach.

FAQ

1. Jak grać Happy Hours w Fortuna?

Żeby aktywować "Happy Hours" w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, trzeba tylko postawić zakład przez internet u tego buka, a system sam naliczy korzystne współczynniki. 

2. Czy warto grać bez podatku w Fortuna?

Zdecydowanie warto obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku w Fortuna Polska. Polecamy akcję "Happy Hours" przede wszystkim ze względu na to, że zapewnia ona regularny dostęp do wyższych wygranych na kuponach. 

3. Czy gra bez podatku i "Happy Hours" to jest to samo?

Tak. Bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie udostępnia grę bez 12% podatku od gier losowych i hazardowych w postaci specjalnego bonusu "Happy Hours" - "Szczęśliwe Godziny". Zakłady bez podatku Fortuna to jest to samo co "Happy Hours Fortuna". 

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Fortuna Happy Hours
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.