wtorek, 4 października 2022
Najnowsze: Inter - Barcelona | Kursy, typy

Bonus powitalny LVBET | październik 2022

Zakłady bukmacherskie LVBET - najwyższy bonus na start aż do 1570 zł. W promocji powitalnej bonus na pierwszy zakład za 20 zł oraz 50 zł dla kibiców

Odbierz kod promocyjny LVBET
Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 31 października 2022
Spis treści
Rozwiń
  1. Bonus LVBET dla nowych graczy
  2. LVBET - bonus bez depozytu
  3. LVBET bonus na październik 2022
  4. Bonusy LVBET dla stałych graczy
  5. Jak wykorzystać bonus LVBET?
  6. Jak obrócić bonus LVBET?
  7. FAQ: Bonusy LVBET w pytaniach i odpowiedziach

Internetowa oferta powitalna u bukmachera LVBET jest bardzo atrakcyjna - LVBET bonus na start 1570 zł to zdecydowanie jedna na najwyższych propozycji bonusowych na polskim rynku bukmacherskim.

Co więcej, bonus powitalny, oferowany przez LVBET, przyznawany jest aż od dwóch pierwszych depozytów, podczas gdy większość legalnych operatorów zakładów sportowych ogranicza się do bonusu tylko od pierwszej wpłaty (tak działa na przykład bonus STS lub kod do Fortuna lub promocja na start eWinner). To sprawia, że LVBET oferta powitalna na start jest jeszcze bardziej atrakcyjna i zdecydowanie się wyróżnia na tle polskiej i legalnej konkurencji.

Bonus LVBET dla nowych graczy

Warto jednak wiedzieć, że w LVBET możemy bardzo łatwo zyskać na start jeszcze więcej. Jak to zrobić? Wystarczy tylko podczas procesu zakładania darmowego konta bukmacherskiego do gry wykorzystać specjalny i wyjątkowy lvbet kod promocyjny: LEGALSPORT. Co ważne, nie musicie go nawet wpisywać - przechodząc do formularza rejestracyjnego przez specjalny link aktywacyjny do max. pakietu nagród kod zostanie wprowadzony w sposób automatyczny, dzięki czemu macie pewność, że niczego nie pomylicie >>> Zobacz, jak zarejestrować darmowy profil gracza w LVBET.

A zdecydowanie warto to zrobić, bo ze specjalnym kodem rejestracyjnym możecie otrzymać dodatkowo unikalny, niedostępny w standardowej ofercie bukmachera freebet o wartości aż 20 zł na dowolne typy z oferty sportowej online! Dzięki temu Wasz bonus LVBET za rejestrację konta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny oraz zyskowny.

Bonus powitalny z kodem rejestracyjnym w LV BET - jak go odebrać?
Bonus powitalny LV BET - jak odebrać W jaki sposób odebrać bonus na start LV BET z kodem promocyjnym?

LVBET bonus na start z kodem promocyjnym składa się w rzeczywistości z dwóch bonusów: pierwszy z nich to LVBET bonus od depozytu, a konkretnie od dwóch pierwszych depozytów: nawet 1 000 zł od pierwszej wpłaty i nawet 500 zł od drugiej wpłaty na saldo gotówkowe. Taki bonus dostanie każdy nowy gracz. Jednak tylko z ekskluzywnym kodem polecającym, który brzmi LEGALSPORT, otrzymacie drugą część bonusu, czyli freebet 20 zł LVBET na dowolne typy bukmacherskie z oferty online. Dzięki temu Wasz LVBET bonus powitalny na start wyniesie w sumie aż 1520 zł na zakłady bukmacherskie <<< jest to tak zwany maksymalny pakiet nagród VIP w LVBET.

Dlaczego warto sięgnąć po bonus LVBET z kodem promocyjnym? Bo freebet to szczególny rodzaj bonusu: nie wymaga wpłacania na konto bukmachera żadnych pieniędzy, by móc postawić pierwszy zakład sportowy! To proste: po prostu zakładacie konto ze specjalnym kodem promocyjnym, a bukmacher od razu przelewa na Wasze konto darmowy zakład o wartości 20 zł. W przypadku LVBET otrzymuje się freebet z mnożnikiem x20.

Dzięki temu możecie przetestować dowolną strategię i sprawdzić, jak to wszystko działa, nie ryzykując własnych pieniędzy. Nie wiecie, jak wykorzystać internetowy bonus na start w LV BET? To żaden problem! Bukmacher nie stawia zbyt wielu ograniczeń, jeśli chodzi o zakłady, na jakie możecie przeznaczyć swój darmowy zakład, dzięki czemu tylko od Was zależy, czy na Waszym darmowym kuponie znajdą się selekcje dotyczące na przykład niższych lig piłkarskich czy topowych rozgrywek amerykańskiej NBA.

Trudno więc zaprzeczyć, że mega atrakcyjny bonus powitalny LVBET z kodem promocyjnym ma same korzyści. Po pierwsze, zyskujecie dodatkowe środki na grę - bonus o wartości 20 zł całkiem za darmo! Po drugie, Wasz dodatkowy bonus to unikalny freebet, niedostępny w standardowej ofercie bukmachera - bez kodu po prostu go nie dostaniecie. Po trzecie - w sumie na grę możecie zyskać nawet 1 520 zł, a to już suma, za którą można solidnie zaszaleć.

Wszystko to sprawia, że internetowy bonus powitalny LVBET plasuje się wysoko we wszystkich rankingach bonusów na start. Nie ma w tym nic dziwnego - ciężko zaprzeczyć, że szybka rejestracja darmowego konta gracza w LVBET z kodem bonusowym po prostu się opłaca!

Równie dobre oferty na start można znaleźć u bukmachera Betfan Zakłady Bukmacherskie, który proponuje innowacyjny bonus od trzech pierwszych wpłat, oraz u operatora zakładów sportowych Fortuna Polska - bonus efortuna to bezpieczny zakład bez ryzyka, bonus od pierwszego depozytu i dodatkowo freebet bez depozytu. Zarówno cashback, jak i bonus bez wpłaty przyznawane są w Fortunie Zakłady Sportowe na saldo gotówkowe (depozytowe). Jak chcecie do kompletu dobrać jeszcze jednego bukmachera, to polecamy także bonusy i promocje STS Zakłady Bukmacherskie.

LVBET - bonus bez depozytu

Choć w standardowej ofercie powitalnej LVBET bonus bez depozytu nie występuje, to ze specjalnym kodem bonusowym LEGALSPORT możecie powiększyć swój bonus rejestracyjny LVBET właśnie o freebet! Jak to zrobić? Wystarczy, że założycie konto bukmacherskie online w LVBET przez ekskluzywny link aktywacyjny (inaczej lvKonto) - na przykład klikając w ten link aktywacyjny >>> Nowe konto online do gry u bukmachera LVBET. Warto dodać, że specjalny kod promocyjny, uprawniający do odbioru freebetu, zostanie wygenerowany i wprowadzony w odpowiednie pole automatycznie.

Specjalny link rejestracji, dający ekstra freebet z mnożnikiem x20 o wartości 20 zł, to dla Was nie tylko dodatkowa korzyść, ale też oszczędność czasu: nie musicie szukać guzika "Rejestracja" na stronie internetowej LVBET, bo nasz baner sam przeniesie Was do formularza rejestracyjnego. Nie musicie też zapamiętywać kodu polecającego, przepisywać go ani wklejać - wszystko zostanie przeprowadzone w sposób automatyczny, dzięki czemu możecie mieć pewność, że LVBET freebet 20 zł, plus bonus od pierwszej i drugiej wpłaty, na pewno zostanie dopisany do Waszego nowego konta bukmacherskiego online. Dlaczego warto zarejestrować się w LVBET z kodem bonusowym lvbet, jakim jest hasło LEGALSPORT?

Rekomendacje dla bukmachera LVBET | Rejestracja z kodem bonusowym lvbet, czyli hasłem LEGALSPORT
Dlaczego warto odebrać bonus powitalny w LVBET z kodem promocyjnym?

Dlatego że LVBET darmowy bonus to nie lada gratka dla każdego typera! Każdy regularny gracz wie, że freebety nie trafiają się często w świecie zakładów bukmacherskich, a to właśnie one stanowią najbardziej pożądany przez nich rodzaj bonusu bukmacherskiego. Wszystko dlatego, że za freebet możecie postawić swój pierwszy zakład bukmacherski całkiem za darmo - nie wpłacając żadnych pieniędzy na konto bukmachera! Z lvbet kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, darmowy zakład o wartości 20 zł dostaniecie od LVBET całkiem za darmo - tylko za skorzystanie z naszego linka aktywacyjnego, który umieściliśmy na przykład w banerze powyżej. Nie musicie robić nic, oprócz standardowej rejestracji, a możecie zyskać bardzo dużo - nie ma więc na co czekać!

Specjalny bonus bez depozytu w LVBET to propozycja, dzięki której możecie dużo wygrać, a nie możecie stracić. Stawiając swój pierwszy darmowy zakład warto dobrze zastanowić się nad zdarzeniami, które umieścimy na elektronicznym kuponie bukmacherskim, a konkretnie - nad ich kursami. Jeśli dobrze przemyślimy temat, a kurs całkowity naszego kuponu będzie wyższy, nasza wygrana również może się okazać naprawdę imponująca! Z drugiej strony, jeśli kupon okaże się nietrafiony - nic nie tracicie, bo przecież postawiliście promocyjny zakład specjalny online LVBET za pieniądze bukmachera, a nie własne!

LVBET bonus na październik 2022

Oferta bonusowa bukmachera LVBET Online na 2022 rok jest naprawdę imponująca i wyróżnia się na tle propozycji innych legalnie działających w Polsce operatorów zakładów sportowych. Na uwagę zasługuje chociażby LVBET bonus bukmacherski na start: w skład promocji powitalnej lvbet wchodzą bonusy od dwóch pierwszych depozytów (nawet 1 000 zł od pierwszej wpłaty i do 500 zł od drugiej wpłaty), czyli w sumie nawet 1 500 zł na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo, zakładając darmowe konto typera w LVBET z kodem bonusowym lvbet, który brzmi LEGALSPORT, można zyskać całkiem za darmo unikalny freebet o wartości 20 zł, dzięki czemu swój pierwszy zakład u tego wiarygodnego i bezpiecznego polskiego bukmachera możecie postawić nie wpłacając swoich pieniędzy. Do kompletu macie kolejne 50 zł za karnet na mecze drużyn współpracujących z LVBET Polska - łącznie promo bonusy LVBET to 1570 zł.

AKTYWNE KODY PROMOCYJNE DO LEGALNYCH BUKMACHERÓW
LEGALNY BUKMACHER  KOD PROMOCYJNY CZY KOD JEST DARMOWY?
LVBET Zakłady Bukmacherskie kod bonusowy lvbet > LEGALSPORT  TAK
Betclic Zakłady Bukmacherskie kod promocyjny betclic > LEGALSPORTPL  TAK
STS Zakłady Bukmacherskie kod bonusowy sts > LEGALSPORT  TAK
Betfan Zakłady Bukmacherskie betfan kod rejestracyjny > LEGALSPORT  TAK
Fortuna Zakłady Bukmacherskie kod polecający VIP fortuna > LEGALSPORT  TAK
Totalbet Zakłady Bukmacherskie totalbet kod bonusowy > LEGALSPORT  TAK
Milenium Zakłady Bukmacherskie kod promocyjny milenium > LEGALSPORT TAK
forBET Zakłady Bukmacherskie kod rekomendujący iforbet > LEGALSPORT  TAK
eToto Zakłady Bukmacherskie etoto kod do rejestracji VIP > LEGALSPORT TAK
Totolotek Zakłady Bukmacherskie totolotek kod promocji > LEGALSPORT TAK

Warto dodać, że LVBET bonus online z kodem promocyjnym, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT, nie wymaga od Was czytania dodatkowych regulaminów czy wykonywania dodatkowych czynności: rejestrując się przez bezpieczny i sprawdzony link aktywacyjny do LVBET (ref link) automatycznie przechodzicie do formularza/wniosku online w LVBET. To sprawia, że powitalny bonus internetowy w LVBET jest tak atrakcyjny dla graczy: nie tracicie czasu, nie ryzykujecie swoich pieniędzy, a możecie wiele zyskać!

Bonusy LVBET dla stałych graczy

Oferta promocyjna w LVBET to nie tylko bonus na start, ale również systematycznie organizowane promocje dla stałych graczy, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej na telefon komórkowy lub tablet tego operatora zakładów sportowych. Bonusy bukmacherskie LVBET dla stałych graczy najczęściej dotyczą ważnych wydarzeń sportowych (np. kolejki polskiej Ekstraklasy, mecze Ligi Mistrzów czy Ligi Europy, rozgrywki amerykańskiej NBA czy najważniejsze turnieje tenisowe, np. Roland Garros), które są okazją do zgarnięcia dodatkowych środków na grę, freebetów czy atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Przykładem bonusów okresowych w LVBET może być chociażby promocja na europejskie puchary piłkarskie, w ramach której typerzy, stawiając zakłady na kolejne mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy, zbierają punkty do klasyfikacji końcowej. Co ważne, w wielu organizowanych przez LVBET konkursach i promocjach tego typu, zakładających klasyfikację końcową graczy, nagrody można wygrać dwukrotnie: po każdym etapie promocji oraz w klasyfikacji końcowej! Legalny bukmacher LVBET regularnie organizuje również promocje na nocne zakłady amerykańskich lig NBA i NHL, dodatkowymi bonusami nagradza również konkretne dyscypliny - np. zakłady postawione na e-sporty czy sporty wirtualne.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Legalny polski bukmacher LVBET oferuje mega bonus na start online 

Wybieram LVBET Polska, zakładam nowy profil gracza

Warto zaznaczyć, że pod względem promocji dla stałych graczy LVBET jest bezkonkurencyjnym liderem na polskim rynku bukmacherskim: nie ma praktycznie tygodnia, w którym wiarygodny operator zakładów bukmacherskich nie dały swoim graczom co najmniej jednej okazji do zyskania dodatkowych pieniędzy. Organizowane przez LV BET promocje online charakteryzują się prostymi zasadami, a regulamin każdego bonusu dostępny jest bezpośrednio na stronie www promocji, co pozwala szybko i bez zbędnego szukania zapoznać się z jej warunkami.

Jednak w LVBET Zakłady Bukmacherskie promocje online dla stałych graczy to nie tylko regularnie organizowane akcje, dotyczące konkretnych wydarzeń sportowych. Typerzy, korzystający na co dzień z usług LVBET, mogą pomnażać swoje środki również na inne sposoby.

Jednym z nich jest tzw. LVBET Gruby Kupon, dający możliwość obstawiania wybranych przez bukmachera spotkań z kursem całkowitym nawet o 20% wyższym! Łatwo policzyć, że ewentualna wygrana wydarzenia, wytypowanego na Gruby Kupon, może przynieść znacznie większe zyski niż zakład postawiony bez promocji. Na uwagę zasługuje także promocja bukmacherska Multikozak w LVBET, premiująca wyższymi wygranymi kupony kombi z co najmniej czterema selekcjami. Przykładowo, stawiając kupon kombi, składający się z pięciu pozycji można powiększyć swoją wygraną o 10%, a umieszczając na kuponie siedem selekcji możemy ostatecznie wygrać aż o 20% więcej!

To jednak jeszcze nie koniec akcji promocyjnych, które LVBET Zakłady Bukmacherskie przygotował dla swoich stałych graczy. Legalny polski bukmacher pomyślał również o typerach, którzy lubią stawiać kupony wielokrotne, ale obawiają się, że któraś z selekcji może się okazać nietrafiona. Zabezpieczeniem dla nich może być przygotowany przez LVBET Bezpieczny Kupon 5+, gwarantujący zwrot 50 zł dla składającego się z pięciu zdarzeń kuponu, w którym jedno zdarzenie będzie rozliczone jako przegrane. Co ważne, bezpieczny kupon w LVBET można postawić nie jednorazowo, ale każdego tygodnia - zwrot 50 zł będzie dotyczył pierwszego w danym tygodniu zakładu, spełniającego warunki akcji promocyjnej.

w LVBET bonus na zakłady bukmacherskie z oferty sportowej online przyznawany jest także za posiadanie karnetów na mecze klubów piłkarskich, których sponsorem jest bukmacher LVBET. Jeśli więc posiadacie karnet na mecze Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec lub Piasta Gliwice, a także Wisły Płock lub Arki Gdynia w aktualnym sezonie, otrzymacie od LVBET specjalny bonus 50 zł na zakłady bukmacherskie!

Legalny bukmacher LVBET ma dla swoich graczy również system lojalnościowy, który opiera się na zbieraniu tzw. LVPunktów. Specjalne punkty za grę i nie tylko gromadzone są na koncie bukmacherskim od pierwszego postawionego zakładu bukmacherskiego. Za każde zagrane 25 zł bukmacher przyznaje 1 LV punkt, a dodatkowe ich ilości można zdobyć podczas akcji promocyjnych, organizowanych przez LVBET Zakłady Bukmacherskie. LV punkty można wymieniać na gotówkę, a co szczególnie ważne, uzyskane w ten sposób pieniądze nie podlegają obrotowi - można od razu wypłacić je na swoje konto bankowe za pomocą szybkiego przelewu do PKO, Alior, Pekao czy mBank!

Najlepsze promocje bukmacherskie w LV BET - złóż darmowe konto gracza z kodem bonusowym
Kod promocyjny LEGALSPORT do promocji w LV BET

Aby skorzystać ze wszystkich promocji, organizowanych przez LVBET Polska, trzeba tylko posiadać aktywne konto bukmacherskie online. A ponieważ jego założenie jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilkanaście minut, warto zrobić to bez większej zwłoki czasowej. Nie czekajcie - kliknijcie w baner powyżej tego tekstu, który przekieruje Was do bezpiecznej i sprawdzonej strony powitalnej panelu rejestracyjnego LVBET Zakłady Bukmacherskie.

Pamiętajcie, że zakładając konto bukmacherskie przez wyjątkowo zyskowny link aktywacyjny otrzymacie w ramach podziękowania specjalny freebet z mnożnikiem kursowym x20 o wartości 20 zł, niedostępny w standardowej ofercie, dzięki temu Wasz pierwszy zakład bukmacherski w LVBET będziecie mogli postawić całkiem z darmo. A to tylko na początek - aktywacja darmowego konta gracza w LV BET otwiera przed Wami również dostęp do wszystkich promocji LVBET, w ramach których regularnie możecie wygrywać więcej, zyskiwać dodatkowe środki na grę i otrzymywać freebety z mnożnikiem za free.

Ponieważ licencjonowany bukmacher LVBET bardzo często organizuje promocje bukmacherskie, warto na bieżąco śledzić stronę internetową bukmachera oraz nasz portal, gdzie znajdziecie zawsze aktualne informacje o kolejnych akcjach promocyjno-bonusowych, w ramach których możecie zyskać jeszcze więcej w LVBET.

Ponieważ ten legalny bukmacher posiada aplikację mobilną dla graczy na telefon komórkowy i tablet, warto kontrolować, kiedy pojawi się LVBET bonus w aplikacji mobilnej. Być może operator zdecyduje się również na bonus bukmacherski za polecenie znajomemu usług LVBET, który oferuje kilku działających na polskim rynku bukmacherów. Wśród regularnie organizowanych akcji promocyjnych może pojawić się także bonus LVBET bez podatku, dlatego bez wątpienia warto trzymać rękę na pulsie.

Ogólnie bonusy LVBET zbierają bardzo dobre rekomendacje - typerzy oceniają LVBET na mocną 9 w 10 stopniowej skali, więc wynik jest bardzo dobry i świetnie wygląda w rankingach. Podobne opinie zbiera Betclic Zakłady Bukmacherskie, który ceniony jest za innowacyjność, wysoki bonus powitalny oraz za świetne, mega indywidualne podejście do klienta. Nie gorzej wyglądają opinie o Betfan Polska, który oferuje swoim klientom bonusy bukmacherskie każdego dnia. Następne w kolejności są rekomendacje dla najpopularniejszego polskiego bukmachera eFortuna. Pozytywne opinie o Fortunie dotyczą w pierwszej kolejności bardzo przyjemnych warunków regulaminowych.

Jak wykorzystać bonus LVBET?

Bonusy i promocje w LVBET charakteryzują się bardzo prostymi zasadami, które nie sprawią problemu nawet początkującym graczom, dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Część typerów zastanawia się jednak, jak wykorzystać bonus bukmacherski w LV BET. Odpowiedź jest prosta - wszystko zależy od bonusu, na ogół jednak bukmacher nie nakłada na graczy specjalnych ograniczeń.

By Wam to zobrazować, przeanalizujemy pierwszą część promocji powitalnej LVBET, czyli bonus z mnożnikiem x100 od pierwszego depozytu, umożliwiający zyskanie dodatkowo nawet 1000 zł na zakłady bukmacherskie. By wykorzystać ten bonus bukmacherski, należy - po tym, jak już założycie swoje darmowe konto gracza w LV BET - dokonać pierwszego depozytu, pamiętając, że kwota bonusu zależna będzie od jego wysokości. Konkretnie otrzymacie od buka 1% depozytu, a więc przy wpłacie 1000 zł Wasz bonus wyniesie 10 zł.

Nie obawiajcie się, to wcale nie jest mało, bo dodatkowo otrzymujecie mnożnik kursowy x100. Oznacza to, że stawiając za bonusowe 10 zł zakład o kursie całkowitym 2,50, w rzeczywistości otrzymacie kurs aż 250, co przy tej stawce oznacza, że jeśli kupon okaże się wygrany, na Wasze konto spłynie aż 2200 zł! (stawka zakładu po odjęciu podatku od gier 8,8 zł x kurs 250 = 2 200 zł). Analogiczna, wpłacając do buka 800 zł otrzymacie bonus 8 zł, co przy trafionym kuponie zapewni Wam wygraną w wysokości 1 760 zł.

By postawić kupon za środki bonusowe, musicie samodzielnie utworzyć go na stronie internetowej LVBET. Następnie przy swoim kuponie musicie wybrać opcję "Wykorzystaj bonus" i aktywować go, klikając przycisk "Aktywuj". Pamiętajcie, że aby ta opcja pojawiła się przy kuponie, musi on spełniać kilka warunków - w przeciwnym wypadku Wasz zakład postawicie z konta depozytowego, czyli za wpłacone wcześniej pieniądze, a nie za bonus - i tym samym nie otrzymacie mnożnika kursowego x100.

  BONUS NA START LVBET  
Pierwsza wpłata - mnożnik x100, druga wpłata mnożnik x50
+ 20 zł w ramach freebetu 

Jakie warunki ma bonus online LVBET? Nie obawiajcie się, nie są one zbyt wymagające. Wystarczy, by Wasz kupon składał się z minimum trzech wydarzeń, z których każde musi posiadać minimalny kurs 1,25, a kurs całkowity kuponu nie może być niższy niż 2 50 (jeśli nie wiecie, jak obliczyć kurs całkowity na kuponie, informacje na ten temat znajdziecie w tekście pod linkiem). Spełnienie tych warunków nie powinno więc nastręczać większych problemów, a przy dość niskim kursie minimalnym każdego zdarzenia bez trudu wybierzecie na Wasz kupon spotkania, w których prawdopodobieństwo trafienia jest bardzo wysokie. Zwłaszcza, że na wykorzystanie bonusu macie aż 30 dni od dokonania depozytu, nie musicie się więc spieszyć i możecie rozważnie dobierać obstawiane mecze.

Inne pytanie graczy o bonus to "na co wykorzystać bonus LV BET". Odpowiedź na to pytanie jest mega prosta. W przypadku bonusu bukmacherskiego od LVBET Zakłady Bukmacherskie macie pełną dowolność - nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do zakładów, na które możecie postawić otrzymane od bukmachera pieniądze. Zależnie więc od Waszych zainteresowań i tego, jakiej dyscyplinie sportowej czujecie się dobrze, możecie swój bonus bukmacherski LVBET wykorzystać na typowanie najbardziej medialnych rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy, ale również dobrze możecie stawiać niższe europejskie i egzotyczne ligi rozgrywek lub typować mecze NBA czy spotkania koszykarskie.

Co ciekawe, analogicznie można wykorzystać promocje w Betclic, który oferuje świetne akcje promocyjne dla stałych klientów, bonusy w forBET, który specjalizuje się w świetnych akcjach promo tygodniowych, oraz promocje PZBuk. Polskie Zakłady Bukmacherskie słyną przede wszystkim z bonusów bez obrotu.

Jak obrócić bonus LVBET?

Bonusy i promocje bukmacherskie w LVBET, podobnie jak u każdego innego bukmachera, wymagają, by gracz dokonał określonej ilości obrotów otrzymaną kwotą, zanim będzie mógł wypłacić ja na swoje konto bankowe. Zależnie od promocji, czasem jest to obrót dwukrotny, a czasem trzy lub czterokrotny.

Od regulaminu danej akcji promocyjnej zależy również, jakie dodatkowe warunki musi spełnić każdy kupon bukmacherski, zaliczający się do obrotu - czasami musi mieć kurs ogólny wyższy niż minimum założone przez bukmachera, czasem musi dotyczyć określonych dyscyplin sportowych lub odwrotnie, wyklucza niektóre sporty. To ważne, by zapoznać się z tymi regulacjami, ponieważ zazwyczaj niewykonanie określonej liczby obrotów w określonym czasie powoduje utratę bonusu. Z tego powodu warto, by każdy stawiany przez nas kupon mógł się zaliczyć do obrotu bonusem, przybliżając moment, w którym uzyskane pieniądze będziecie mogli już bez przeszkód przelać na Wasze konto bankowe.

Jak kwestia obrotu prezentuje się w przypadku bonusu powitalnego LVBET? Tutaj sytuacja jest o tyle specyficzna, że gracz nie otrzymuje w ramach bonusu pełnej kwoty depozytu, ale 1% wpłaconego depozytu i dodatkowo lukratywny mnożnik kursowy x100. Z tego względu obrotowi podlega nie kwota samego przyznanego przez bukmachera bonusu, ale kwota depozytu, która uprawnia do odbioru tego bonusy online.

W promocji na start LV BET odbierasz maksymalne bonusy
Bonusy LV BET z kodem - promocja powitalna

W przypadku bonusu na start LVBET trzeba czterokrotnie obrócić kwotę depozytu, jeśli więc wpłaciliśmy w ramach pierwszego depozytu 1000 zł, musimy postawić na stronie internetowej operatora zakładów sportowych LVBET zakłady bukmacherskie na kwotę 4000 zł. Musimy przy tym pamiętać, że kurs minimalny każdego kuponu wynosi 2.00, a jeśli jest to kupon kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs minimalny 1,50. Nie ma natomiast żadnego ograniczenia czasowego na wykonanie określonej liczby obrotów. Dodatkowo kwotą depozytu możemy obracać zarówno przed wykorzystaniem naszego bonusu z mnożnikiem, jak i po jego użyciu. Pełna dowolność i niekonwencjonalne podejście do bonusu powitalnego przez LVBET powoduje, że gracze oceniają warunki promocji startowej na mocną 9.00 w 10.00 stopniowej skali.

FAQ: Bonusy LVBET w pytaniach i odpowiedziach

Legalny, sprawdzony i bezpieczny bukmacher LVBET słynie z regularnie organizowanych akcji promocyjnych dla stałych graczy, bardzo imponująco prezentuje się też bonus powitalny tego bukmachera. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie bonusowej i promocyjnej LVBET, odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania znajdziecie właśnie tutaj - zapraszamy do lektury!

1. Bonus powitalny LVBET i bonus na start - czy to jest to samo?

Tak, pod pojęciami "bonus powitalny LVBET" i "bonus na start LVBET" kryje się to samo. Promocja powitalna u legalnego buka LVBET nazywana bywa też "bonusem za rejestrację", możecie się też spotkać z nazwą "bonus rejestracyjny LVBET". Niezależnie jednak od użytego określenia, wszystkie zwroty związane z bonusem LVBET odnoszą się do akcji promocyjnej, która skierowana jest do nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze zarejestrowanego konta online do gry u bukmachera LVBET (Las Vegas Bet). Tylko taki typer uprawniony jest do uzyskania bonusu 1500 zł od dwóch pierwszych depozytów.

Pamiętajcie przy tym, że LVBET bonus na start może być jeszcze bardziej korzystny, jeśli podczas rejestracji darmowego profilu gracza wykorzystacie specjalny kod rejestracji LVBET, który brzmi LEGALSPORT, to oprócz standardowego bonusu 1000 zł od pierwszego depozytu i 500 zł od drugiego depozytu, otrzymacie dodatkowo unikalny, niedostępny w standardowej ofercie darmowy zakład o wartości 20 zł.

Dzięki czemu swój pierwszy kupon sportowy przez internet na stronie www LVBET będziecie mogli postawić bez wpłacania własnych środków na konto bukmachera! Wszystko, co musicie zrobić, to założyć darmowe konto online przez ten link aktywacyjny: ==> KLIK! ODBIERAM SUPER BONUS NA START LVBET <== . Nie musicie nawet pamiętać ani kopiować wyjątkowego kodu bonusowego, ponieważ pojawi się on w odpowiednim polu w sposób automatyczny!

2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do LVBET?

By otrzymać specjalny, podwyższony bonus na start w LVBET z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, wystarczy założyć darmowe konto online na stronie internetowej bukmachera, wykorzystując specjalny lvbet kod promocyjny LEGALSPORT. Jak to zrobić?

Po podwyższony bonus powitalny z kodem możecie sięgnąć, rozpoczynając proces zakładania od kliknięcia w bezpieczny link rejestracyjny - znajdziecie go na przykład tutaj ==> SZYBKIE KONTO W LV BET Z KODEM PROMOCYJNYM <==. Dlaczego warto to zrobić? Przede wszystkim dlatego, że tylko rejestracja darmowego LVKonta z kodem promocyjnym uprawnia Was do odbioru specjalnego bonusu na start, w skład którego wchodzi zarówno standardowy bonus od dwóch pierwszych depozytów, jak i specjalny freebet o wartości 20 zł, który dostępny jest tylko z bezpłatnym lvbet kodem promocyjnym.

Jak założyć nowe konto online z kodem rejestracyjnym  LVBET Zakłady Bukmacherskie (aktualny kod: LEGALSPORT)
Jak zarejestrować się w LVBET Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym?

Dodatkowo, zakładając profil bukmacherski w LVBET przez link rejestracyjny, nie musicie nawet pamiętać o kodzie promocyjnym, przepisywać go ani zapamiętywać - klikając w ref link macie pewność, że hasło rabatowe pojawi się w polu "Kod promocyjny" automatycznie, więc na pewno podwyższony bonus na start LVBET nie przejdzie Wam koło nosa.

Po zakończeniu procesu szybkiej i bezpiecznej rejestracji na Waszym koncie pojawi się specjalny bonus - zakład bez depozytu o wartości 20 zł, - by go otrzymać musicie tylko wysłać na adres promocje@lvbet.pl maila zatytułowanego "Bonus bez depozytu". Otrzymacie go pod postacią bonusu 1 zł i mnożnika kursowego x20, co w sumie oznacza, że gracz może postawić zakład o równowartości 20 zł.

By otrzymać drugą część bonusu powitalnego w LVBET, należy dokonać dwóch pierwszych depozytów: po dokonaniu pierwszego z nich będziemy mogli aktywować bonus o wartości nawet 1000 zł, a następnie bonus o wartości do 500 zł od drugiego depozytu. Warto przy tym pamiętać, że każdy element bonusu powitalnego w LVBET gracz musi aktywować samodzielnie, poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji na kuponie.

3. Ile trwa odbiór bonusu na start w LVBET Zakłady Bukmacherskie?

Odbiór bonusu powitalnego w LVBET Zakłady Bukmacherskie jest bardzo szybki i nie zajmuje wiele czasu - można powiedzieć, że trwa on tyle, ile założenie darmowego konta gracza w LVBET i wpłata dwóch pierwszych depozytów, czyli w sumie nieco ponad pół godziny (profil gracza można założyć w 60 sekund!).

Proces odbioru bonusu na start w LVBET składa się z tych dwóch etapów: pierwszym z nich jest założenie bezpłatnego konta bukmacherskiego do gry online, a drugim - wpłata depozytów na saldo gotówkowe, ponieważ to właśnie one uprawniają do odbioru bonusu rejestracyjnego LVBET z kodem promocyjnym lvbet.

By założyć darmowe konto online w LVBET wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny, który wymaga podania podstawowych danych osobowych i adresowych, a także przesłania do legalnego polskiego bukmachera skanu dokumentu tożsamości i podania numeru konta bankowego, na które przelewane będą wszystkie wygrane. By nie szukać guzika rozpoczynającego proces rejestracji na stronie internetowej LVBET, skorzystajcie z poniższego linka aktywacyjnego lvbet.

Wówczas nie tylko zostaniecie przeniesieni od razu do strony powitalnej panelu rejestracyjnego, ale również będziecie mogli wykorzystać specjalny lvbet kod bonusowy LEGALSPORT, dzięki któremu otrzymacie extra darmowy zakład 20 zł od LVBET! Proces rejestracji darmowego konta LVBET z kodem bonusowym nie trwa dłużej niż standardowy proces, a można zyskać dodatkowe 20 zł, przyznawane w postaci freebetu, więc z pewnością warto skorzystać z tej wyjątkowej promocji.

Po wypełnieniu wszystkich danych w formularzu rejestracyjnym (kod promocyjny lvbet, który brzmi LEGALSPORT, wpisany zostanie automatycznie, więc nie musicie o nim pamiętać, kopiować go ani przepisywać - warto jednak rzucić okiem, czy aby na pewno lvbet aktywował kod bonusowy w odpowiednim miejscu na wniosku online) Wasze konto zostanie zweryfikowane przez pracownika bukmachera - gdy to nastąpi, od razu będziecie mogli przejść do drugiego kroku, wymaganego do odbioru bonusu powitalnego, czyli wpłaty dwóch pierwszych depozytów.

To również nie zajmie Wam wiele czasu - możecie wpłacić pieniądze m.in. przez szybkie płatności TPay, Dotpay oraz Przelewy24, za pomocą zwykłego przelewu bankowego lub przez Skrill. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak wpłacić pieniądze do LV BET, szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie pod linkiem.

4. LVBET bonus za rejestrację - kiedy będzie na koncie?

Wasz kompletny bonus rejestracyjny w LVBET pojawi się na Waszym koncie bukmacherskim online od razu po tym, jak zaksięgowane zostaną dwie pierwsze wpłaty, od których bonus typu MAX jest uzależniony. Ile to będzie trwało, zależy więc przede wszystkim od metody płatności, jaką wybierzecie do dokonania dwóch pierwszych depozytów.

Jeśli wykorzystacie tzw. szybkie płatności, pieniądze pojawią się na Waszym koncie w ciągu kilku minut, a wraz z nimi bonus powitalny LVBET z kodem promocyjnym. Jeśli natomiast będziecie chcieli skorzystać z tradycyjnego przelewu, może to zająć nieco więcej czasu.

Jeśli natomiast chodzi o extra freebet 20 zł LVBET, który możecie otrzymać za rejestrację ze specjalnym kodem bonusowym lvbet, jakim jest hasło LEGALSPORT, to ten bonus pojawi się na Waszym koncie na Wasze życzenie - po wysłaniu na adres promocje@lvbet.pl maila zatytułowanego "Bonus Bez Depozytu". Kiedy więc wypełnicie wszystkie dane w formularzu rejestracyjnym, a buk zweryfikuje konto, od razu po pierwszym logowaniu na swoim koncie możecie wysłać takiego maila.

Według deklaracji buk przyznaje bonusy w ciągu 48 godzin, na ogół trwa to jednak znacznie szybciej i nawet już po upływie pół godziny znajdziecie na swoim koncie unikalny darmowy zakład o wartości 20 zł. Dzięki temu swój pierwszy zakład bukmacherski przez internet w LVBET będziecie mogli postawić całkowicie na koszt bukmachera, jeszcze przed dokonaniem pierwszego depozytu!

5. Czy bonus na start LVBET mogę odebrać kilka razy?

Niestety nie ma takiej możliwości. Internetowy bonus na start LVBET, nazywany również bonusem rejestracyjnym lub bonusem na powitanie, przeznaczony jest bowiem tylko dla nowych graczy, czyli dla tych typerów, którzy dopiero zakładają nowe konto gracza u tego operatora zakładów bukmacherskich. A ponieważ każdy może założyć tylko jedno darmowe konto gracza w LVBET, więc i bonus powitalny jest jednorazowy - podobnie zresztą, jak u każdego innego legalnego bukmachera.

Pamiętajcie jednak, że LVBET bonus powitalny z kodem bonusowym lvbet, który brzmi LEGALSPORT, może być naprawdę bardzo korzystny, a jego wysokość uzależniona jest od wysokości dwóch pierwszych wpłat, jakich dokonacie na konto buka. Innymi słowy - im więcej wpłacicie, tym więcej otrzymacie w ramach bonusu. Maksymalny bonus powitalny od pierwszego depozytu to nawet 1000 zł, a od drugiego - nawet 500 zł, i najbardziej optymalne będą dwie pierwsze wpłaty właśnie w takiej wysokości.

Promo kod do bonusów LV BET - razem 1570 zł
Bonusy LV BET dla nowych z promo kodem

Zakładając darmowe konto gracza w LVBET z kodem bonusowym LEGALSPORT możecie również uzyskać extra bonus bez depozytu 20 zł, który otrzymacie, wysyłając na adres promocje@lvbet.pl e-mail, zatytułowany "Bonus Bez Depozytu". On również przyznawany jest jednorazowo, podobnie jak wszystkie pozostałe elementy bonusu na start w LVBET.

6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od LVBET?

Na to pytanie nie ma jednej jednej odpowiedzi - wszystko zależy od Waszych preferencji i od tego, jakie kupony najbardziej lubicie stawiać oraz jakie dyscypliny sportowe interesują Was najbardziej. LVBET nie stawia większych ograniczeń odnośnie wykorzystania bonusu na start - trzeba tylko pamiętać, by każdy zakład posiadał kurs minimalny nie niższy niż próg ustalony przez buka i żeby składał się z co najmniej trzech zdarzeń. Jeśli natomiast chodzi o to, czy będzie to zakład przedmeczowy czy LIVE, czy będzie składał się tylko z selekcji na piłkę nożną czy na kilka dyscyplin - tu wszystko zależy od Was.

Warto przy tym pamiętać, że legalny polski bukmacher LVBET posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, od szerokiej gamy selekcji futbolowych, przez zakłady bukmacherskie na koszykówkę, siatkówkę i boks, aż po mniej znane w Polsce sporty, takie jak biegi narciarskie, snooker czy netball. Dodatkowo LVBET posiada mnóstwo interesujących podtypów i naprawdę solidne kursy bukmacherskie, dzięki czemu jesteśmy pewni, że bez trudu wykorzystacie przyznany przez bukmachera bonus powitalny.

7. Czy u bukmachera LVBET jest freebet?

W standardowej ofercie powitalnej legalnego bukmachera LVBET nie ma freebetu, czyli darmowego zakładu sportowego bez wpłaty - normalna promocja online dla nowych graczy obejmuje tylko bonusy od dwóch pierwszych depozytów, w sumie do 1500 zł. Warto jednak pamiętać, że również w LVBET możecie zyskać zakład bez depozytu - wystarczy, że podczas rejestracji darmowego konta gracza u tego buka wykorzystacie atrakcyjny i darmowy lvbet kod bonusowy LEGALSPORT.

By otrzymać LVBET freebet 20 zł, wystarczy założyć darmowe konto gracza w LV BET, korzystając z wyjątkowego linka aktywacyjnego. Dodatkowo nie musicie pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego - zakładając konto przez link rejestracyjny macie pewność, że kod polecający będzie prawidłowo wpisany z odpowiednie miejsce. Po weryfikacji konta musicie jeszcze tylko wysłać na adres promocje@lvbet.pl maila zatytułowanego "Bonus bez depozytu" - to wystarczy, by buk przyznał Wam specjalny zakład o wartości 20 zł, dzięki któremu swój pierwszy kupon u tego bukmachera puścicie całkiem za darmo!

8. Czy LVBET rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie

Darmowy voucher bukmacherski na zakłady sportowe u legalnego bukmachera LVBET możecie zyskać, zakładając konto gracza u tego buka ze specjalnym kodem bonusowym lvbet >>> LEGALSPORT. W standardowej ofercie tego operatora nie ma darmowego vouchera, czyli bonusu bez depozytu, za który możecie postawić swój zakład bukmacherski całkiem za darmo. Wystarczy jednak wykorzystać podczas rejestracji darmowego konta specjalny kod promocyjny LEGALSPORT, by zyskać taką szansę.

Jednak to nie wszystko. Ponieważ LVBET słynie z regularnie organizowanych promocji bukmacherskich, na darmowe vouchery mogą liczyć także gracze, którzy na co dzień stawiają swoje kupony u tego buka. W wielu promocjach z oferty LV BET nagrodą jest właśnie darmowy zakład, który możecie wykorzystać na typowanie Waszej ulubionej dyscypliny sportowej. Pamiętajcie więc, by na bieżąco śledzić stronę internetową LVBET oraz nasz portal, na którym zawsze znajdziecie informacje o aktualnych bonusach i promocjach bukmacherskich w LVBET.

9. Czy LVBET posiada bonusy dla stałych graczy?

Tak, legalny polski bukmacher LVBET posiada w swojej ofercie wiele promocji bukmacherskich dla stałych graczy. Umożliwiają one zgarnianie wyższych wygranych i zyskiwanie dodatkowych środków na grę. Wart uwagi jest bonus bukmacherski "Gruby Kupon LV BET", który umożliwia typowanie wybranych wydarzeń z oferty buka z kursem aż 20% wyższym niż standardowo, a także akcja "Multikozak", w ramach której LV BET premiuje wyższą wygraną kupony kombi z określoną ilością selekcji.

Przykładowo, Wasza wygrana na zakładzie składającym się z czterech selekcji zostanie powiększona o 7,5%, a jeśli traficie kupon bukmacherski, na którym znalazło się sześć zdarzeń, LVBET powiększy Waszą wygraną aż o 15%. Z kolei promocja "Bezpieczny Kupon 5+" skierowana jest do graczy, którzy lubią stawiać zakłady kombi, ale mają obawy, że któraś z selekcji okaże się nietrafiona. LV BET umożliwia "ubezpieczenie" takiego kuponu, dzięki czemu gracz może zyskać zwrot do 50 zł przy jednym przegranym zdarzeniu.

Dodatkowo LV BET przyznaje specjalne bonusy 50 zł graczom, którzy posiadają karnety na mecze, rozgrywane w danym sezonie przez drużyny, których sponsorem jest bukmacher, czyli np. Wisłę Kraków czy Łódź Widzew. A to jeszcze nie wszystko - by zyskiwać więcej, wszyscy gracze gromadzą tzw. LV Punkty za każdy postawiony u bukmachera kupon. Punkty można następnie zamieniać na gotówkę, którą typer może wykorzystać na dalszą grę lub od razu wypłacić na swoje konto bankowe, gdyż nie podlega ona obrotowi!

Warto też pamiętać, że LVBET systematycznie organizuje promocje związane z konkretnymi wydarzeniami ze świata sportu. W ramach tych akcji promocyjnych premiuje graczy dodatkowymi środkami na grę, freebetami lub atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Promocje bukmacherskie w LVBET organizowane są np. z okazji spotkań lub poszczególnych kolejek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub polskiej Ekstraklasy, ale też ważniejszych turniejów tenisowych lub rozgrywek amerykańskiej NBA i NHL. Z pewnością warto śledzić na bieżąco ofertę promocyjną LV BET, bo dzięki specjalnym akcjom można naprawdę wiele zyskać!

10. Jak często LVBET organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

Legalny bukmacher LVBET słynie z tego, że akcje promocyjne dla swoich stałych graczy organizuje bardzo regularnie - praktycznie nie ma tygodnia, by nie udostępnił typerom nowej promocji. LVBET należy pod tym względem do czołówki polskich operatorów zakładów bukmacherskich, a więc typerzy, którzy lubią korzystać z bonusów i promocji, z pewnością nie będą zawiedzeni. Akcje promocyjne pozwalają zyskać dodatkowe środki na grę lub freebety, więc nagrody również są warte uwagi. Warto również dodać, że LVBET nierzadko nagradza stałych graczy indywidualnymi bonusami bukmacherskimi, które przypisywane są bezpośrednio do konta gracza na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej buka.

do góry

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonus powitalny LVBET | październik 2022
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
LVBETrulez
skomentowano ponad miesiąc temu
to mój ulubiony buk, dzięki za podsumowanie
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.