sobota, 25 marca 2023
Najnowsze: Hiszpania - Norwegia kursy, typy

Promocje LVBET | marzec 2023

08.11.2018, 09:10
Aktualizacja: 11.01.2023, 13:16
Autor: R. Grycz
Odbierz kod promocyjny LVBET
Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 31 marca 2023

Internetowa oferta powitalna u bukmachera LVBET jest bardzo atrakcyjna - LVBET bonus na start 1570 zł to zdecydowanie jedna na najwyższych propozycji bonusowych na polskim rynku bukmacherskim.

Co więcej, bonus powitalny, oferowany przez LVBET, przyznawany jest aż od dwóch pierwszych depozytów, podczas gdy większość legalnych operatorów zakładów sportowych ogranicza się do bonusu tylko od pierwszej wpłaty (tak działa na przykład bonus STS lub kod do Fortuna lub promocja na start eWinner). To sprawia, że LVBET oferta powitalna na start jest jeszcze bardziej atrakcyjna i zdecydowanie się wyróżnia na tle polskiej i legalnej konkurencji.

FAQ: Bonusy LVBET w pytaniach i odpowiedziach

Legalny, sprawdzony i bezpieczny bukmacher LVBET słynie z regularnie organizowanych akcji promocyjnych dla stałych graczy, bardzo imponująco prezentuje się też bonus powitalny tego bukmachera. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie bonusowej i promocyjnej LVBET, odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania znajdziecie właśnie tutaj - zapraszamy do lektury!

1. Bonus powitalny LVBET i bonus na start - czy to jest to samo?

Tak, pod pojęciami "bonus powitalny LVBET" i "bonus na start LVBET" kryje się to samo. Promocja powitalna u legalnego buka LVBET nazywana bywa też "bonusem za rejestrację", możecie się też spotkać z nazwą "bonus rejestracyjny LVBET". Niezależnie jednak od użytego określenia, wszystkie zwroty związane z bonusem LVBET odnoszą się do akcji promocyjnej, która skierowana jest do nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze zarejestrowanego konta online do gry u bukmachera LVBET (Las Vegas Bet). Tylko taki typer uprawniony jest do uzyskania bonusu 1500 zł od dwóch pierwszych depozytów.

Pamiętajcie przy tym, że LVBET bonus na start może być jeszcze bardziej korzystny, jeśli podczas rejestracji darmowego profilu gracza wykorzystacie specjalny kod rejestracji LVBET, który brzmi LEGALSPORT, to oprócz standardowego bonusu 1000 zł od pierwszego depozytu i 500 zł od drugiego depozytu, otrzymacie dodatkowo unikalny, niedostępny w standardowej ofercie darmowy zakład o wartości 20 zł.

Dzięki czemu swój pierwszy kupon sportowy przez internet na stronie www LVBET będziecie mogli postawić bez wpłacania własnych środków na konto bukmachera! Wszystko, co musicie zrobić, to założyć darmowe konto online przez ten link aktywacyjny: ==> KLIK! ODBIERAM SUPER BONUS NA START LVBET <== . Nie musicie nawet pamiętać ani kopiować wyjątkowego kodu bonusowego, ponieważ pojawi się on w odpowiednim polu w sposób automatyczny!

2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do LVBET?

By otrzymać specjalny, podwyższony bonus na start w LVBET z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, wystarczy założyć darmowe konto online na stronie internetowej bukmachera, wykorzystując specjalny lvbet kod promocyjny LEGALSPORT. Jak to zrobić?

Po podwyższony bonus powitalny z kodem możecie sięgnąć, rozpoczynając proces zakładania od kliknięcia w bezpieczny link rejestracyjny - znajdziecie go na przykład tutaj ==> SZYBKIE KONTO W LV BET Z KODEM PROMOCYJNYM <==. Dlaczego warto to zrobić? Przede wszystkim dlatego, że tylko rejestracja darmowego LVKonta z kodem promocyjnym uprawnia Was do odbioru specjalnego bonusu na start, w skład którego wchodzi zarówno standardowy bonus od dwóch pierwszych depozytów, jak i specjalny freebet o wartości 20 zł, który dostępny jest tylko z bezpłatnym lvbet kodem promocyjnym.

Jak założyć nowe konto online z kodem rejestracyjnym  LVBET Zakłady Bukmacherskie (aktualny kod: LEGALSPORT)
Jak zarejestrować się w LVBET Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym?

Dodatkowo, zakładając profil bukmacherski w LVBET przez link rejestracyjny, nie musicie nawet pamiętać o kodzie promocyjnym, przepisywać go ani zapamiętywać - klikając w ref link macie pewność, że hasło rabatowe pojawi się w polu "Kod promocyjny" automatycznie, więc na pewno podwyższony bonus na start LVBET nie przejdzie Wam koło nosa.

Po zakończeniu procesu szybkiej i bezpiecznej rejestracji na Waszym koncie pojawi się specjalny bonus - zakład bez depozytu o wartości 20 zł, - by go otrzymać musicie tylko wysłać na adres promocje@lvbet.pl maila zatytułowanego "Bonus bez depozytu". Otrzymacie go pod postacią bonusu 1 zł i mnożnika kursowego x20, co w sumie oznacza, że gracz może postawić zakład o równowartości 20 zł.

By otrzymać drugą część bonusu powitalnego w LVBET, należy dokonać dwóch pierwszych depozytów: po dokonaniu pierwszego z nich będziemy mogli aktywować bonus o wartości nawet 1000 zł, a następnie bonus o wartości do 500 zł od drugiego depozytu. Warto przy tym pamiętać, że każdy element bonusu powitalnego w LVBET gracz musi aktywować samodzielnie, poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji na kuponie.

3. Ile trwa odbiór bonusu na start w LVBET Zakłady Bukmacherskie?

Odbiór bonusu powitalnego w LVBET Zakłady Bukmacherskie jest bardzo szybki i nie zajmuje wiele czasu - można powiedzieć, że trwa on tyle, ile założenie darmowego konta gracza w LVBET i wpłata dwóch pierwszych depozytów, czyli w sumie nieco ponad pół godziny (profil gracza można założyć w 60 sekund!).

Proces odbioru bonusu na start w LVBET składa się z tych dwóch etapów: pierwszym z nich jest założenie bezpłatnego konta bukmacherskiego do gry online, a drugim - wpłata depozytów na saldo gotówkowe, ponieważ to właśnie one uprawniają do odbioru bonusu rejestracyjnego LVBET z kodem promocyjnym lvbet.

By założyć darmowe konto online w LVBET wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny, który wymaga podania podstawowych danych osobowych i adresowych, a także przesłania do legalnego polskiego bukmachera skanu dokumentu tożsamości i podania numeru konta bankowego, na które przelewane będą wszystkie wygrane. By nie szukać guzika rozpoczynającego proces rejestracji na stronie internetowej LVBET, skorzystajcie z poniższego linka aktywacyjnego lvbet.

Wówczas nie tylko zostaniecie przeniesieni od razu do strony powitalnej panelu rejestracyjnego, ale również będziecie mogli wykorzystać specjalny lvbet kod bonusowy LEGALSPORT, dzięki któremu otrzymacie extra darmowy zakład 20 zł od LVBET! Proces rejestracji darmowego konta LVBET z kodem bonusowym nie trwa dłużej niż standardowy proces, a można zyskać dodatkowe 20 zł, przyznawane w postaci freebetu, więc z pewnością warto skorzystać z tej wyjątkowej promocji.

Po wypełnieniu wszystkich danych w formularzu rejestracyjnym (kod promocyjny lvbet, który brzmi LEGALSPORT, wpisany zostanie automatycznie, więc nie musicie o nim pamiętać, kopiować go ani przepisywać - warto jednak rzucić okiem, czy aby na pewno lvbet aktywował kod bonusowy w odpowiednim miejscu na wniosku online) Wasze konto zostanie zweryfikowane przez pracownika bukmachera - gdy to nastąpi, od razu będziecie mogli przejść do drugiego kroku, wymaganego do odbioru bonusu powitalnego, czyli wpłaty dwóch pierwszych depozytów.

To również nie zajmie Wam wiele czasu - możecie wpłacić pieniądze m.in. przez szybkie płatności TPay, Dotpay oraz Przelewy24, za pomocą zwykłego przelewu bankowego lub przez Skrill. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak wpłacić pieniądze do LV BET, szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie pod linkiem.

4. LVBET bonus za rejestrację - kiedy będzie na koncie?

Wasz kompletny bonus rejestracyjny w LVBET pojawi się na Waszym koncie bukmacherskim online od razu po tym, jak zaksięgowane zostaną dwie pierwsze wpłaty, od których bonus typu MAX jest uzależniony. Ile to będzie trwało, zależy więc przede wszystkim od metody płatności, jaką wybierzecie do dokonania dwóch pierwszych depozytów.

Jeśli wykorzystacie tzw. szybkie płatności, pieniądze pojawią się na Waszym koncie w ciągu kilku minut, a wraz z nimi bonus powitalny LVBET z kodem promocyjnym. Jeśli natomiast będziecie chcieli skorzystać z tradycyjnego przelewu, może to zająć nieco więcej czasu.

Jeśli natomiast chodzi o extra freebet 20 zł LVBET, który możecie otrzymać za rejestrację ze specjalnym kodem bonusowym lvbet, jakim jest hasło LEGALSPORT, to ten bonus pojawi się na Waszym koncie na Wasze życzenie - po wysłaniu na adres promocje@lvbet.pl maila zatytułowanego "Bonus Bez Depozytu". Kiedy więc wypełnicie wszystkie dane w formularzu rejestracyjnym, a buk zweryfikuje konto, od razu po pierwszym logowaniu na swoim koncie możecie wysłać takiego maila.

Według deklaracji buk przyznaje bonusy w ciągu 48 godzin, na ogół trwa to jednak znacznie szybciej i nawet już po upływie pół godziny znajdziecie na swoim koncie unikalny darmowy zakład o wartości 20 zł. Dzięki temu swój pierwszy zakład bukmacherski przez internet w LVBET będziecie mogli postawić całkowicie na koszt bukmachera, jeszcze przed dokonaniem pierwszego depozytu!

5. Czy bonus na start LVBET mogę odebrać kilka razy?

Niestety nie ma takiej możliwości. Internetowy bonus na start LVBET, nazywany również bonusem rejestracyjnym lub bonusem na powitanie, przeznaczony jest bowiem tylko dla nowych graczy, czyli dla tych typerów, którzy dopiero zakładają nowe konto gracza u tego operatora zakładów bukmacherskich. A ponieważ każdy może założyć tylko jedno darmowe konto gracza w LVBET, więc i bonus powitalny jest jednorazowy - podobnie zresztą, jak u każdego innego legalnego bukmachera.

Pamiętajcie jednak, że LVBET bonus powitalny z kodem bonusowym lvbet, który brzmi LEGALSPORT, może być naprawdę bardzo korzystny, a jego wysokość uzależniona jest od wysokości dwóch pierwszych wpłat, jakich dokonacie na konto buka. Innymi słowy - im więcej wpłacicie, tym więcej otrzymacie w ramach bonusu. Maksymalny bonus powitalny od pierwszego depozytu to nawet 1000 zł, a od drugiego - nawet 500 zł, i najbardziej optymalne będą dwie pierwsze wpłaty właśnie w takiej wysokości.

Promo kod do bonusów LV BET - razem 1570 zł
Bonusy LV BET dla nowych z promo kodem

Zakładając darmowe konto gracza w LVBET z kodem bonusowym LEGALSPORT możecie również uzyskać extra bonus bez depozytu 20 zł, który otrzymacie, wysyłając na adres promocje@lvbet.pl e-mail, zatytułowany "Bonus Bez Depozytu". On również przyznawany jest jednorazowo, podobnie jak wszystkie pozostałe elementy bonusu na start w LVBET.

6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od LVBET?

Na to pytanie nie ma jednej jednej odpowiedzi - wszystko zależy od Waszych preferencji i od tego, jakie kupony najbardziej lubicie stawiać oraz jakie dyscypliny sportowe interesują Was najbardziej. LVBET nie stawia większych ograniczeń odnośnie wykorzystania bonusu na start - trzeba tylko pamiętać, by każdy zakład posiadał kurs minimalny nie niższy niż próg ustalony przez buka i żeby składał się z co najmniej trzech zdarzeń. Jeśli natomiast chodzi o to, czy będzie to zakład przedmeczowy czy LIVE, czy będzie składał się tylko z selekcji na piłkę nożną czy na kilka dyscyplin - tu wszystko zależy od Was.

Warto przy tym pamiętać, że legalny polski bukmacher LVBET posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, od szerokiej gamy selekcji futbolowych, przez zakłady bukmacherskie na koszykówkę, siatkówkę i boks, aż po mniej znane w Polsce sporty, takie jak biegi narciarskie, snooker czy netball. Dodatkowo LVBET posiada mnóstwo interesujących podtypów i naprawdę solidne kursy bukmacherskie, dzięki czemu jesteśmy pewni, że bez trudu wykorzystacie przyznany przez bukmachera bonus powitalny.

7. Czy u bukmachera LVBET jest freebet?

W standardowej ofercie powitalnej legalnego bukmachera LVBET nie ma freebetu, czyli darmowego zakładu sportowego bez wpłaty - normalna promocja online dla nowych graczy obejmuje tylko bonusy od dwóch pierwszych depozytów, w sumie do 1500 zł. Warto jednak pamiętać, że również w LVBET możecie zyskać zakład bez depozytu - wystarczy, że podczas rejestracji darmowego konta gracza u tego buka wykorzystacie atrakcyjny i darmowy lvbet kod bonusowy LEGALSPORT.

By otrzymać LVBET freebet 20 zł, wystarczy założyć darmowe konto gracza w LV BET, korzystając z wyjątkowego linka aktywacyjnego. Dodatkowo nie musicie pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego - zakładając konto przez link rejestracyjny macie pewność, że kod polecający będzie prawidłowo wpisany z odpowiednie miejsce. Po weryfikacji konta musicie jeszcze tylko wysłać na adres promocje@lvbet.pl maila zatytułowanego "Bonus bez depozytu" - to wystarczy, by buk przyznał Wam specjalny zakład o wartości 20 zł, dzięki któremu swój pierwszy kupon u tego bukmachera puścicie całkiem za darmo!

8. Czy LVBET rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie

Darmowy voucher bukmacherski na zakłady sportowe u legalnego bukmachera LVBET możecie zyskać, zakładając konto gracza u tego buka ze specjalnym kodem bonusowym lvbet >>> LEGALSPORT. W standardowej ofercie tego operatora nie ma darmowego vouchera, czyli bonusu bez depozytu, za który możecie postawić swój zakład bukmacherski całkiem za darmo. Wystarczy jednak wykorzystać podczas rejestracji darmowego konta specjalny kod promocyjny LEGALSPORT, by zyskać taką szansę.

Jednak to nie wszystko. Ponieważ LVBET słynie z regularnie organizowanych promocji bukmacherskich, na darmowe vouchery mogą liczyć także gracze, którzy na co dzień stawiają swoje kupony u tego buka. W wielu promocjach z oferty LV BET nagrodą jest właśnie darmowy zakład, który możecie wykorzystać na typowanie Waszej ulubionej dyscypliny sportowej. Pamiętajcie więc, by na bieżąco śledzić stronę internetową LVBET oraz nasz portal, na którym zawsze znajdziecie informacje o aktualnych bonusach i promocjach bukmacherskich w LVBET.

9. Czy LVBET posiada bonusy dla stałych graczy?

Tak, legalny polski bukmacher LVBET posiada w swojej ofercie wiele promocji bukmacherskich dla stałych graczy. Umożliwiają one zgarnianie wyższych wygranych i zyskiwanie dodatkowych środków na grę. Wart uwagi jest bonus bukmacherski "Gruby Kupon LV BET", który umożliwia typowanie wybranych wydarzeń z oferty buka z kursem aż 20% wyższym niż standardowo, a także akcja "Multikozak", w ramach której LV BET premiuje wyższą wygraną kupony kombi z określoną ilością selekcji.

Przykładowo, Wasza wygrana na zakładzie składającym się z czterech selekcji zostanie powiększona o 7,5%, a jeśli traficie kupon bukmacherski, na którym znalazło się sześć zdarzeń, LVBET powiększy Waszą wygraną aż o 15%. Z kolei promocja "Bezpieczny Kupon 5+" skierowana jest do graczy, którzy lubią stawiać zakłady kombi, ale mają obawy, że któraś z selekcji okaże się nietrafiona. LV BET umożliwia "ubezpieczenie" takiego kuponu, dzięki czemu gracz może zyskać zwrot do 50 zł przy jednym przegranym zdarzeniu.

Dodatkowo LV BET przyznaje specjalne bonusy 50 zł graczom, którzy posiadają karnety na mecze, rozgrywane w danym sezonie przez drużyny, których sponsorem jest bukmacher, czyli np. Wisłę Kraków czy Łódź Widzew. A to jeszcze nie wszystko - by zyskiwać więcej, wszyscy gracze gromadzą tzw. LV Punkty za każdy postawiony u bukmachera kupon. Punkty można następnie zamieniać na gotówkę, którą typer może wykorzystać na dalszą grę lub od razu wypłacić na swoje konto bankowe, gdyż nie podlega ona obrotowi!

Warto też pamiętać, że LVBET systematycznie organizuje promocje związane z konkretnymi wydarzeniami ze świata sportu. W ramach tych akcji promocyjnych premiuje graczy dodatkowymi środkami na grę, freebetami lub atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Promocje bukmacherskie w LVBET organizowane są np. z okazji spotkań lub poszczególnych kolejek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub polskiej Ekstraklasy, ale też ważniejszych turniejów tenisowych lub rozgrywek amerykańskiej NBA i NHL. Z pewnością warto śledzić na bieżąco ofertę promocyjną LV BET, bo dzięki specjalnym akcjom można naprawdę wiele zyskać!

10. Jak często LVBET organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

Legalny bukmacher LVBET słynie z tego, że akcje promocyjne dla swoich stałych graczy organizuje bardzo regularnie - praktycznie nie ma tygodnia, by nie udostępnił typerom nowej promocji. LVBET należy pod tym względem do czołówki polskich operatorów zakładów bukmacherskich, a więc typerzy, którzy lubią korzystać z bonusów i promocji, z pewnością nie będą zawiedzeni. Akcje promocyjne pozwalają zyskać dodatkowe środki na grę lub freebety, więc nagrody również są warte uwagi. Warto również dodać, że LVBET nierzadko nagradza stałych graczy indywidualnymi bonusami bukmacherskimi, które przypisywane są bezpośrednio do konta gracza na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej buka.

do góry
Komentarze (1)
Promocje LVBET | marzec 2023
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
LVBETrulez
skomentowano ponad miesiąc temu
to mój ulubiony buk, dzięki za podsumowanie
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.