środa, 24 lipca 2024

Promocje w LVBET 2024

20.07.2024, 06:58
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. LVBET promocje
 2. Jakie promocje organizuje LVBET?
 3. Promocje dla nowych graczy LVBET
 4. Promocje LVBET dla starych typerów
 5. Jakie promocje obowiązują w LVBET na dziś?
 6. FAQ - pytania i odpowiedzi
LVBET promocje bukmacherskie

W Zakładach Bukmacherskich LVBET z promocji możesz skorzystać w każdy dzień tygodnia. W poniedziałki możesz odebrać zwrot do 30 zł za przegrany kupon, we wtorek środę oraz czwartek masz szansę grać sporty wirtualne z nagrodami, a w weekend czeka Cię premia na Player Betsy i tak w każdy tydzień, całe 365 dni w roku.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej promocjom oferowanym przez LVBET oraz dowiemy się, jak można z nich skorzystać.

LVBET promocje

Bukmacher LVBET posiada dostępne promocje, które mają przyciągać zarówno stałych graczy jak i nowych klientów, oferując im dodatkowe korzyści zachęcające do aktywnego uczestnictwa w zakładach bukmacherskich. Pierwsze promocje są skrojone dla aktywnych graczy, na przykład promki sezonowe lub związane z konkretnymi wydarzeniami sportowymi - obecnie można znaleźć ich aż 11. Mogą to być podwyższone kursy, cashbacki na przegrane zakłady, darmowe zakłady, konkursy z nagrodami lub nawet specjalne oferty dla wybranych dyscyplin sportowych.

Dodatkowym uzupełnieniem jest możliwość skorzystania z nagrody na pierwsze zakłady, która została przygotowana dla nowych graczy, a do zgarnięcia jest łącznie 2090 zł.

Aktualne promocje bukmacherskie na 24 lipiec 2024
Kombi Boosty +75% do wygranej
premia za apkę +20 zł za pobranie apki
Promocja podbici faworyci podkręcone kursy o nawet +15%
Bonusowy 2pack + 14% do kuponu AKO3
Promocje PlayerBets do 30 zł codziennie
Promki na e-sport do 20 zł
Bezpiecznik kupon do 50 zł jeżeli jedno nie wejdzie
Nagrody za karnety + 50 zł za zakup karnetu
PRZECHODZĘ DO PROMOCJI LVBET

Warto regularnie odwiedzać stronę LVBET lub zapisywać się do ich newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi promocjami.

Należy także pamiętać, że promocje zazwyczaj podlegają określonym warunkom i zasadom, które warto dokładnie przeczytać przed skorzystaniem z oferty.

Kiedy najlepiej zapisać się do promocji LVBET?

Oczywiście w weekend - kiedy to najwięcej dzieje się w świecie sportu - wtedy też bukmacher organizuje najliczniejsze promocje i popularyzuje weekendowe granie. Zapisać się można również już w poniedziałek, aby przez cały tydzień grania zakładów mieć aktywne specjalne oferty.

W jaki sposób LVBET informuje graczy o promocjach?

Najczęstszymi kanałami informacji o specjalnych promkach dla graczy są social-media np. telewizja, internet, a także skrzynka mailowa. Oczywiście oferty takie trafiają tylko do graczy, którzy posiadają włączone zgody marketingowe na swoim koncie bukmacherskim.

3 cechy promocji LVBET:

 • dodatkowy zysk dla gracza
 • zmniejszenie ryzyka utraty własnych środków finansowych
 • możliwość postawienia zakładu z minimalnym wkładem na poziomie np. 5 zł

Jakie promocje organizuje LVBET?

W zależności od liczby wydarzeń sportowych oraz rozgrywanych pojedynków bukmacher LVBET przygotowuje następujące rodzaje promocji:

 • weekendowa - (od piątku do niedzieli) - w tej promocji można uzyskać np. nagrody na Ekstraklasę, Premier League
 • powitalna - skierowana do nowych graczy
 • za lojalność - typerzy którzy regularnie grają u buka LVBET mogą liczyć na dodatkowe oferty promocyjne
 • za aktywność - dla grających za duże sumy przewidziane są ekstra promocje
 • vipowska - dodatkowa nagroda za zrealizowany wysoki obrót

Aktywni stali gracze mogą liczyć na benefity lojalnościowe, natomiast dla nowych przewidziane są ekstra premie w postaci promocyjnych kursów lub podwojonych wpłat.

Czy LVBET przygotowuje promocje na reprezentacje?

Tak, w Zakładach Bukmacherskich LVBET na mecze kadry narodowej można skorzystać z atrakcyjnych ofert jak choćby ubezpieczone zakłady do 20 zł, czy nagrody w kwocie 5 zł za każdą bramkę zdobytą przez Biało-Czerwonych.

Promocje dla nowych graczy LVBET

Dla nowo zakładających konto w LVBET bukmacher przygotował atrakcyjną paczkę prezentów, z której mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy np. założą konto: TUTAJ

Poniżej przedstawiamy na jakie promocje nowi gracze bukmachera mogą liczyć :

 • 2000 zł nagroda za depozyt
 • 20 zł za free
 • 600 PLN na gry i wirtualki

W LV BET możesz odebrać premię finansową na nowe konto na Wirtualki. Jest to kwota dodatkowych 600 PLN przy pierwszej wpłacie. Wówczas, premia ta zastępuje standardową promocję 2000 PLN, ale gracz wciąż może skorzystać z drugiego i trzeciego prezentu, wchodzącego w skład pakietu powitalnego, czyli na sumy 600 zł oraz 900 zł.

Zagłosuj

Która promocja LVBET jest najlepsza?

LVBET - jaka promocja jest najlepsza?
LV Kombi Boost
Cashback 30 PLN
Player Bets
Bonusowy 2pack

Dodatkowo LVBET od czasu do czasu przygotowuje specjalne oferty z podwyższonymi kursami dla nowych typerów, w których np. wygraną Barcelony z Realem mogą zagrać z megakursem 100.00, zamiast regularnie 2.20.

Promocje LVBET dla starych typerów

W świecie zakładów sportowych ważne jest nie tylko przyciągnięcie nowych graczy, ale również utrzymanie i nagradzanie tych, którzy już są częścią danej platformy. Dlatego legalny bukmacher LVBET stworzył specjalne promocje i oferty skierowane do swoich stałych typerów. Jeśli jesteś graczem, który regularnie obstawia zakłady sportowe i szuka dodatkowych korzyści, to sprawdź poniżej co na Ciebie czeka, jeżeli jesteś pełnoletnim graczem:

1. Promocja LV KOMBI BOOST - każdy użytkownik buka LVBET może powiększać regularnie swoje wygrane na kuponach akumulowanych. Wystarczy stworzyć akumulowany zakład kombinacyjny z minimum 3 typów z minimalnym kursem 1.25 na pojedynczą selekcję. Dzięki temu otrzymamy boost - przy najniższej linii (3 zdarzenia) wygrana w promce podniesiona zostaje o +3%, natomiast najwyższa (11 selekcji) o aż +75%. Przykładowo - tworzysz zakład z 6 zdarzeniami z łącznym standardowym kursem 6.30 - dzięki LV KOMBI Boost w Lvbet Twój łączny kurs zostanie podniesiony o 11% i wyniesie 6.99.

2. 20 PLN premii za apkę - w tej promocji, jeśli kupon okaże się przegrany dostaniesz zwrot 20 zł. Pamiętaj aby zakład zagrać z apki mobilnej za minimum 20 zł z minimalnym łącznym kursem 1.75.

3. Promocja Podbici faworyci - lubisz grać zakłady SOLO za większe sumy? W takich wypadkach gracze szukają najwyższych kursów, tak aby zmaksymalizować zysk w przypadku powodzenia. Bukmacher LVBET codziennie po godzinie 9:00 przygotowuje specjalne podkręcone mnożniki na faworytów. Nawet jeżeli u innego bukmachera znajdziesz wyższy kurs wystarczy napisać do bukmachera LVBET, a on przebije stawkę!

4. Cashback 30 PLN - codzienny zwrotem stawki 30 PLN w LVBET. Wystarczy w każdy poniedziałek wcisnąć przycisk "BIORĘ UDZIAŁ W PROMOCJI", dokonać wpłaty za minimum 60 PLN, a następnie postawić 60 PLN na zakłady sportowe. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, to dostaniesz zwrot 30 PLN w formie premii z mnożnikiem kursu x30. Aby otrzymać zwrot, Twój zakład musi zostać rozliczony do godziny 23:59 tego samego dnia.

5. LV Jackpot - możesz skorzystać z mega Jackpotu. Masz dwie opcje do wyboru - gry za własne środki finansowe oraz gry za darmo. Wystarczy, że odpowiesz na pytania przygotowane przez bukmachera i będziesz zbierać punkty. Jeżeli znajdziesz się na szczycie rankingu, masz szansę otrzymać główną nagrodę z Jackpota LVBET.

6. Bonusowy 2pack - zagraj NBA, NHL, NFL i MLB bez podatku od niedzieli do czwartku! Wystarczy, że przygotujesz kupon z 3 selekcjami oraz kursem całkowitym kuponu minimum 2.50, a otrzymasz +14% do wszystkich wygranych w LVBET.

7. Promocja Player Bets - zagraj zakład na dowolne wydarzenia z oferty Player Bets u bukmachera Lvbet za minimum 30 PLN, a jeśli okaże się przegrany, następnego dnia dostaniesz zwrot 30 PLN w bonusie. Zakład musi być rozliczony do 23:59 w dniu jego zawarcia, aby otrzymać 30 PLN następnego dnia. Ta promocja obowiązuje w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę (od godziny 00:01 do 23:59). Gracz każdego dnia może otrzymać zwrot 30 PLN za kwalifikujące zakłady.

8. Bezpiecznik Kupon - postaw kupon kombi 4+, a jeśli jedno zdarzenie okaże się nietrafione otrzymasz zwrot do 50 PLN. W tej promocji mogą wziąć udział gracze, którzy postawili zakład kombi za 20 PLN składający się z minimum 4 zdarzeń.

9. Operacja e-sport zwrot 100 PLN - aktywni typerzy lubiący obstawiać e-sport mogą skorzystać z promocji LVBET, w której wystarczy zagrać kupon/kupony AKO z minimum 2 selekcjami ze sportów gamingowych od czwartku 00:00 do środy 23:59 za minimum łącznie 500 zł, a otrzymasz ekstra 100 zł premii finansowej. Dodatkową kasę możesz odbierać co tydzień, dopóki promocja trwa.

10. Promocja Dwie dychy na sporty wirtualne - zagraj zakłady na Sporty Wirtualne za 100 PLN w danym tygodniu i odbierz nagrodę w promocji LVBET w kwocie 20 PLN w przyszłym tygodniu.  Graj przez cały tydzień - od poniedziałku do niedzieli z oferty sportów wirtualnych i wykonaj obrót minimum 100 PLN a otrzymasz bonus 20 PLN następny poniedziałek.

11. 50 PLN za karnet: Śląska, Stali lub Nafciarzy - jako, że bukmacher LVBET jest sponsorem Śląska Wrocław, Stali Mielec oraz Wisły Płock to z tej okazji dla graczy przygotował atrakcyjną promocję, w której możesz otrzymać prezent 50 PLN za przesłanie kopii karnetu na sezon 2023/2024 (lub na rundę jesienną).

Jakie promocje obowiązują w LVBET na dziś?

Na dziś 24 lipiec 2024 możesz skorzystać z takich promocji w LVBET jak:

 • zwrot 30 zł za Player Bets
 • bezpieczny kupon
 • 20 zł za pobranie apki
 • boost do kuponów akumulowanych (AKO)

Możesz skorzystać zarówno z jednej promocji, jak i z wielu - nie ma ograniczeń co do ilości ofert wykorzystanych jednego dnia. Pamiętaj tylko, że jedna promocja obowiązuje raz dziennie.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jak często LVBET organizuje promocje?

Legalny bukmacher LVBET promki dla swoich graczy organizuje regularnie od poniedziałku do niedzieli przez cały rok.

2️⃣ Kto może wziąć udział w promocjach?

Te oferty promocyjne są przeznaczone dla każdego pełnoletniego gracza, który posiada konto lub zdecyduje się je założyć.

3️⃣ Na czym polegają promocje LVBET?

Promocje w Lvbet to specjalne oferty dostępne dla graczy na platformie bukmacherskiej polegające na oferowaniu - np. cashbacków, premii, czy nagród bez wpłat.

4️⃣ Czy promocje bukmacherskie LVBET są darmowe?

Tak, wszystkie 11 dostępnych na dzień 24 lipiec 2024 ofert promocyjnych w LVBET są w pełni darmowe.

5️⃣ Jak działa promocja LVBET Kombi Boost?

Składając kupon akumulowany w LVBET bukmacher doda do Twojego kuponu odpowiedni boost, w zależności od ilości zdarzeń. Działanie jest automatyczne - system sam wykrywa, ile dokładnie musi przypisać boostu do Twojego kuponu.

6️⃣ Jakie LVBET posiada narzędzia marketingowe do propagowania swoich promocji?

Specjalne oferty bukmachera LVBET możemy znaleźć między innymi w reklamach na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Mocny marketing prowadzony również jest na stadionach piłkarskich, gdzie promocje propagowane są na banerach LED.

do góry
Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. Promocje w LVBET 2024
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
LVBETrulez
skomentowano ponad miesiąc temu
to mój ulubiony buk, dzięki za podsumowanie
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.