sobota, 23 lutego 2019
Najnowsze: Zakłady specjalne na sport u legalnych bukmacherów

Bonus powitalny LV BET

Zakłady bukmacherskie LV BET - najwyższy bonus na start aż do 1 570 zł. W promocji powitalnej bonus na pierwszy zakład za 20 zł oraz 50 zł dla kibiców

Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus LV BET dla nowych graczy
 2. LV BET - bonus bez depozytu
 3. LV BET bonus 2018
 4. Bonusy LV BET dla stałych graczy
 5. Bonus LV BET - jak wykorzystać
 6. Jak obrócić bonus LV BET
 7. Bonusy LV BET w pytaniach i odpowiedziach
 8. 1. Bonus powitalny LV BET i bonus na start - czy to jest to samo?
 9. 2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do LV BET?
 10. 3. Ile trwa odbiór bonusu na start w LV BET Zakłady Bukmacherskie?
 11. 4. LV BET bonus za rejestrację - kiedy będzie na koncie?
 12. 5. Czy bonus na start LV BET mogę odebrać kilka razy?
 13. 6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od LV BET Zakłady Bukmacherskie?
 14. 7. Czy u buka LV BET jest freebet?
 15. 8. Jak zdobyć bonus bez depozytu w LV BET i na co go wykorzystać?
 16. 9. Czy bukmacher LV BET rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie
 17. 10. Czy LV BET posiada bonusy dla stałych graczy?
 18. 11. Jak często legalny bukmacher LV BET organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?
Zakłady bukmacherskie LV BET

Legalny bukmacher LV BET 

Wybieram LV BET

Bonus LV BET dla nowych graczy

Oferta powitalna u bukmachera LV BET jest bardzo atrakcyjna - LV BET bonus na start 1 500 zł to zdecydowanie jedna na najwyższych propozycji na polskim rynku bukmacherskim. Co więcej, bonus powitalny, oferowany przez LV BET, przyznawany jest aż od dwóch pierwszych depozytów, podczas gdy większość operatorów zakładów wzajemnych ogranicza się do bonusu tylko od pierwszej wpłaty. To sprawia, że LV BET oferta powitalna jest jeszcze bardziej atrakcyjna i zdecydowanie się wyróżnia.

Warto jednak wiedzieć, że w LV BET możemy bardzo łatwo zyskać na start jeszcze więcej. Jak to zrobić? Wystarczy tylko podczas procesu zakładania darmowego konta gracza wykorzystać nasz specjalny kod promocyjny LEGALSPORT. Co ważne, nie musicie go nawet wpisywać - przechodząc do formularza rejestracyjnego przez nasz LV BET link aktywacyjny (na przykład ten - KLIK! --> ZAKŁADAM DARMOWE KONTO GRACZA W LV BET I ZGARNIAM BONUS NA START <--) kod zostanie wprowadzony w sposób automatyczny, dzięki czemu macie pewność, że niczego nie pomylicie. A zdecydowanie warto to zrobić, bo z naszym kodem rejestracyjnym możecie otrzymać dodatkowo uniklany, niedostępny w stanardowej ofercie bukmachera freebet o wartości 20 zł! Dzięki temu Wasz bonus LV BET za rejestrację konta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny.

A więc LV BET bonus na start z kodem promocyjnym składa się w rzeczywistości z dwóch bonusów: pierwszy z nich to LV BET bonus od depozytu, a konkretnie od dwóch pierwszych depozytów: nawet 1 000 zł od pierwszej wpłaty i nawet 500 zł od drugiej wpłaty. Taki bonus dostanie każdy nowy gracz - niezależnie od tego, czy podczas rejestracji wykorzysta nasz specjalny kod promocyjny, czy nie. Jednak tylko z naszym kodem otrzymacie drugą część bonusu, czyli freebet 20 zł LV BET. Dzięki temu Wasz LV BET bonus powitalny wyniesie w sumie aż 1 520 zł na zakłady wzajemne.

Dlaczego warto sięgnąć po bonus LV BET z kodem promocyjnym? Bo freebet to szczególny rodzaj bonusu: nie wymaga wpłacania na konto bukmachera żadnych pieniędzy, by móc postawić pierwszy zakład! To proste: po prostu zakładasz konto z naszym specjalnym kodem, a bukmacher od razu przelewa na Twoje konto darmowy zakład o wartości 20 zł. Dzięki temu możesz przetestować dowolną strategię i sprawdzić, jak to wszystko działa, nie ryzykując własnych pieniędzy. Nie wiecie, jak wykorzystać bonus na start w LV BET? To żaden problem! Bukmacher nie stawia zbyt wielu ograniczeń, jeśli chodzi o zakłady, na jakie możecie przeznaczyć swój darmowy zakad, dzięki czemu tylko od Was zależy, czy na Waszym darmowym kuponie znajdą się selekcje dotyczące niższych lig piłkarskich, czy topowych rozgrywek amerykańskiej NBA.

Trudno więc zaprzeczyć, że bonus powitalny LV BET z kodm promocyjnym ma same korzyści. Po pierwsze, zyskujecie dodatkowe środki na gę - bonus o wartości 20 zł całkiem za darmo! Po drugie, Wasz dodatkowy bonus to unikalny freebet, niedostępny w standardowej ofercie bukmachera - bez kodu po prostu go nie dostaniecie. Po trzecie - w sumie na grę możecie zyskać nawet 1 520 zł, a to już suma, za którą można solidnie zaszaleć. Wszystko to sprawia, że bonus powitalny LV BET plasuje się wysoko we wszystkich rankingach bonusów na start. Nie ma w tym nic dziwnego - ciężko zaprzeczyć, że rejestracja darmowego konta grcza w LV BET z kodem bonusowym po prostu się opłaca!

Lista bonusów

Powitalny bonus - oferta specjalna dla nowych graczy
Bonus powitalny 1500 zł + 20 zł bez depozytu (freebet) + 50 zł

LV BET - bonus bez depozytu

Choć w standardowej ofercie powitalnej LV BET bonus bez depozytu nie występuje, a naszym specjalnym kodem bonusowym LEGALSPORT możecie powiększyć swój bonus rejestracyjny Lv BET właśnie o freebet! Jak to zrobić? Wystarczy, że założycie konto gracza w LV BET przez nasz link aktywacyjny - na przykład klikając na baner poniżej - a specjalny kod promocyjny, uprawniający do odbioru freebetu, zostanie wygenerowany i wprowadzony w odpowiednie pole automatycznie.

Kod bonusowy LEGALSPORT na darmowy zakład 20 zł w LV BET
Bonus bez depozytu w LV BETZgarnij freebet 20 zł w LV BET z kodem bonusowym

To dla Was nie tylko dodatkowa korzyść, ale też oszczędność czasu: nie musicie szukać guzika "Rejestracja" na stronie internetowej LV BET, bo nasz baner sam przeniesie Was do formularza rejestracyjnego. Nie musicie też zapamiętywać kodu, przepisywać go ani wklejać - wszystko zostanie przeprowadzone w sposób automatyczny, dzięki czemu możecie mieć pewność, że LV BET freebet 20 zł na pewno zostanie dopisany do Waszego nowego konta gracza.

Dlaczego warto zarejestrować się w LV BET właśnie z kodem bonusowym LEGALSPORT? Dlatego że LV BET darmowy bonus to nie lada gratka dla każdego typera! Każdy gracz wie, że freebety nie trafiają się często w świecie zakładów bukmacherskich, a to właśnie one stanowią najbardziej pożądany przez nich rodzaj bonusu bukmacherskiego. Wszystko dlatego, że za freebet możecie postawić swój pierwszy zakład bukmacherski całkiem za darmo - nie wpłacając żadnych pieniędzy na konto bukmachera! Z naszym kodem LEGALSPORT darmowy zakład o wartości 20 zł dostaniecie od LV BET całkiem za darmo - tylko za skorzystanie z naszego linka. Nie musicie robić nic, a możecie zyskać bardzo dużo - nie ma więce na co czekać! ==> ZAKŁADAM KONTO GRACZA W LV BET I ODBIERAM FREEBET 20 ZŁ <==

Specjalny bonus bez depozytu w LV BET to propozycja, dzięki której możecie dużo wygrać, a nie możecie stracić. Stawiając swój pierwszy darmowy zakład warto dobrze zastanowić się nad zdarzeniami, które umieścimy na naszym kuponie bukmacherskim, a konkretnie - nad ich kursami. Jeśli dobrze przemyślimy temat, a kurs całkowity naszego kuponu będzie wyższy, nasza wygrana również może się okazać naprawdę imponująca! Z drugiej strony, jeśli kupon okaże się nietrafiony - nic nie tracicie, bo przecież postawiliście go za pieniądze bukmachera, a nie własne!

LV BET bonus 2018

Oferta bonusowa bukmachera LV BET 2018 jest naprawdę imponująca i wyróżnia się na tle propozycji innych legalnie działających w naszym kraju operatorów. Na uwagę zasługuje chociażby LV BET bonus bukmacherski na start: w jego skład wchodzą bonusy od dwóch pierwszych depozytów (nawet 1 000 zł od pierwszej wpłaty i do 500 zł od drugiej wpłaty), czyli w sumie nawet 1 500 zł na zakłady wzajemne. Dodatkowo, zakładając darmowe konto gracza w LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT (<=== by założyć konto kliknij w ten link) można zyskać całkiem za darmo unikalny freebet o wartości 20 zł, dzięki czemu swój pierwszy zakład u tego bukmachera możemy postawić nie wpłacając swoich pieniędzy.

Warto dodać, że LV BET bonus online z kodem promocyjnym nie wymaga od nas czytania dodatkowych regulaminów czy wykonywania dodatkowych czynności: rejestrując się przez nasz link aktywacyjny nie musimy nawet pamiętać o wpisywaniu kodu, ponieważ zostanie on wprowadzony w odpowiednie miejsce automatycznie. To sprawia, że powitalny bonus internetowy w LV BET jest tak atrakcyjny dla graczy: nie traimy czasu, nie ryzykujemy swoich pieniędzy, a możemy wiele zyskać!

Bonusy LV BET dla stałych graczy

Oferta promocyjna w LV BET to nie tylko bonus na start, ale również systematycznie organizowane promocje dla stałych graczy, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej tego operatora. Bonusy bukmacherskie LV BET dla stałych graczy najczęściej dotyczą ważnych wydarzeń sportowych (np. kolejki polskiej Ekstraklasy, mecze Ligi Mistrzów czy Ligi Europy, rozgrywki amerykańskiej NBA czy najważniejsze turnieje tenisowe, np. Roland Garros), które są okazją do zgarnięcia dodatkowych środków na grę, freebetów czy atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Przykładem bonusów okresowych w LV BET może być chociażby promocja na europejskie puchary piłkarskie, w ramach której typerzy, stawiając zakłady na kolejne mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy, zbierają punkty do klasyfikacji końcowej. Co ważne, w wielu organizowanych przez LV BET konkursach i promocjach tego typu, zakładających klasyfikację końcową graczy, nagrody można wygrać dwukrotnie: po każdym etapie promocji oraz w klasyfikacji końcowej! Legalny bukmacher LV BET regularnie organizuje również promocne na nocne zakłady amerykańskich lig NBA i NHL, dodatkowymi bonusami nagradza również konkretne dyscypliny - np. zakłady postawione na e-sporty czy sporty wirtualne.

Warto zaznaczyć, że pod względem promocji dla stałych graczy LV BET jest bezkonkurencyjnym liderem na polskim rynku bukmacherskim: nie ma praktycznie tygodnia, w którym operator nie dały swoim graczom co najmniej jednej okazji do zyskania dodatkowych pieniędzy. Organizowane przez LV BET promocje online charakteryzują się prostymi zasadami, a regulamin każdego bonusu dostępny jest bezpośrednio na stronie promocji, co pozwala szybko i bez zbędnego szukania zapoznać się z jej warunkami.

Jednak w LV BET promocje online dla stałych graczy to nie tylko regularnie organizowane akcje, dotyczące konkretnych wydarzeń sportowych. Typerzy, korzystający na co dzień z usług LV BET, mogą pomnażać swoje środki również na inne sposoby. Jednym z nich jest tzw. LV BET Gruby Kupon, dający możliwość obstawiania wybranych przez bukmachera spotkań z kursem całkowitym nawet o 20% wyższym! Łatwo policzyć, że ewentualna wygrana wydarzenia, wytypowanego na Gruby Kupon, może przynieść znacznie większe zyski niż zakład postawiony bez promocji. Na uwagę zasługuje także promocja bukmacherska Multikozak w LV BET, premiująca wyższymi wygranymi kupony kombi z co najmniej czterema selekcjami. Przykładowo, stawiając kupon kombi, składający się z pięciu pozycji można powiększyć swoją wygraną o 10%, a umieszczając na kuponie siedem selekcji możemy ostatecznie wygrać aż o 20% więcej!

To jednak jeszcze nie koniec akcji promocyjnych, które LV BET przygotował dla swoich stałych graczy. Bukmacher pomyślał również o typerach, którzy lubią stawiać kupony wielokrotne, ale obawiają się, że któraś z selekcji może się okazać nietrafiona. Zabezpieczeniem dla nich może być przygotowany przez LV BET Bezpieczny Kupon 5+, gwarantujący zwrot 50 zł dla składającego się z pięciu zdarzeń kuponu, w którym jedno zdarzenie będzie rozliczone jako przegrane. Co ważne, bezpieczny kupon w LV BET można postawić nie jednorazowo, ale każdego tygodnia - zwrot 50 zł będzie dotyczył pierwszego w danym tygodniu zakładu, spełniającego warunki akcji promocyjnej.

w LV BET bonus na zakłady przyznawany jest także za posiadanie karnetów na mecze klubów piłkarskich, których sponsoerm jest ten bukmacher. Jeśli więc posiadasz karnet na mecze Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec lub Piasta Gliwice, a także Wisły Płock lub Arki Gdynia w aktualnym sezonie, otrzymasz od LV BET specjalny bonus 50 zł na zakłady wzajemne!

Legalny bukmacher LV BET ma dla swpoch graczy również system lojalnościowy, który opiera się na zbieraniu tzw. LV punktów. Punkty takie gromadzone są na koncie gracza od pierwszego postawionego zakładu. Za każde zagrane 25 zł bukmacher przyznaje 1 LV punkt, a dodatkowe ich ilości można zdobyć podczas akcji promocyjnych, organizowanych przez LV BET. LV punkty moźn wymieniać na gotówkę, a co szczególnie ważne, uzyskane w ten sposób pieniądze nie podlegają obrotowi - można od razu wypłacić je na swoje konto bankowe!

By skorzystać ze wszystkich promocji, organizowanych przez LV BET, trzeba tylko posiadać aktywne konto gracza. A ponieważ jgo założenie jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilkanaście minut, warto zrobić to już dziś. Nie czekaj - kliknij baner poniżej tego tekstu, który przekieruje Cię do strony powitalnej panelu rejestracyjnego LV BET. Pamiętaj, że zakładając konto przez nasz link aktywacyjny otrzymasz w ramach podziękowania specjalny freebet o wartości 20 zł, niedostępny w standardowej ofercie, dięki czemu swój pierwszy zakład bukmacherski w LV BET będziesz mógł postawic całkiem z darmo. A to tylko na początek - aktywacja darmowego konta gracza w LV BET otwiera przed Tobą dostęp do wszystkich promocji LV BET, w ramach których regularnie możesz wygrywać więcej, zyskiwać dodatkowe środki na grę i otrzymywać freebety.

Najlepsze promocje bukmacherskie w LV BET - złóż darmowe konto gracza z kodem bonusowym
Darmowe konto w LV BET z kodem bonusowymKod promocyjny LEGALSPORT do promocji w LV BET

Ponieważ LV BET bardzo często organiuje promocje bukmacherskie, warto na bieżąco śledzić stronę internetową bukmachera oraz nasz portal, gdzie znajdziecie zawsze aktualne informacje o kolejnych akcjach, w ramach których możecie zyskać jeszcze więcej w LV BET. Ponieważ ten legalny bukmacher posiada aplikację mobilną dla graczy, warto kontrolować, kiedy pojawi się LV BET bonus w aplikacji mobilnej. Być może operator zdecyduje się również na bonus bukmacherski za polecenie, który oferuje kilku działających na polskim rynku bukmacherów. Wśród regularnie organizowanych akcji promocyjnych może pojawić się także bonus LV BET bez podatku, dlatego bez wątpienia warto trzymać rękę na pulsie.

Bonus LV BET - jak wykorzystać

Bonusy i promocje w LV BET charakteryzują się bardzo prostymi zasadami, które nie sprawią problemu nawet pocztkującym graczom, dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Część typerów zastanawia się jednak, jak wykorzystać bonus bukmacherski w LV BET. Odpowiedź jest prosta - wszystko zależy od bonusu, na ogół jednak bukmacher nie nakłada na graczy specjalnych ograniczeń.

By Wam to zobrazować, przeanalizujemy pierwszą część promocji powitalnej LV BET, czyli bonus z mnożnikiem x100 od pierwszego depozytu, umożliwiający zyskanie dodatkowo nawet 1 000 zł na zakłady wzajemne. By wykorzystać ten bonus bukmacherski, należy - po tym, jak już założycie swoje darmowe konto gracza w LV BET - dokonać pierwszego depozytu, pamiętając, że kwota bonusu zależna będzie od jego wysokości. Konkretnie otrzymacie od buka 1% depozytu, a więc pry wpłacie 1 000 zł Wasz bonus wyniesie 10 zł. Nie obawiajcie się, to wcale nie jest mało, bo dodatkowo otrzymujecie mnożnik kursowy x100. Oznacza to, że stawiając za bonusowe 10 zł zakład o kursie całkowitym 2,50, w rzeczywistości otrzymacie kurs aż 250, co przy tej stawce oznacza, że jeśli kupon okaże się wygrany, na Wasze konto spłynie aż 2 200 zł! (stawka zakładu po odjęciu podatku od gier 8,8 zł x kurs 250 = 2 200 zł). Anagolicznie, wpłacając do buka 800 zł otrzymacie bonus 8 zł, co przy trafionym kuponie zapewni Wam wygraną w wysokości 1 760 zł.

By postawić kupon za środki bonusowe, musicie samodzielnie utworzyć go na stronie internetowej LV BET. Następnie przy swoim kuponie musicie wybrać opcję "Wykorzystaj bonus" i aktywować go, klikając przycisk "Aktywuj". Pamiętajcie, że aby ta opcja pojawiła się przy kuponie, musi on spełniać kilka warunków - w przeciwnym wypadku Wasz zakłada postawicie z konta depozytowego, czyli za wpłacone wcześniej pieniądze, a nie za bonus - i tym samym nie otrzymacie mnożnika kursowego x100. Jakie to warunki? Nie obawiajcie się, nie są one zbyt wymagające. Wystarczy, by Wasz kupon składał się z minimum trzech wydarzeń, z których każde musi posiadać minimalny kurs 1,25, a kurs całkowity kuponu nie może być niższy niż 2 50 (jeśli nie wiecie, jak obliczyć kurs całkowity na kuponie, informcje na ten temat znajdziecie w tekście pod linkiem). Spełnienie tych warunków nie powinno więc nastręczać większych problemów, a przy dość niskim kursie minimalnym każdego zdarzenia bez trudu wybierzecie na Wasz kupon spotkania, w których prawdopodobieństwo trafienia jest bardzo wysokie. Zwłaszcza, że na wykorzystanie bonusu macie aż 30 dni od dokonania depozytu, nie musicie się więc spieszyć i możecie rozważnie dobierać obstawiane mecze.

Inne pytanie to "na co wykorzystać bonus LV BET". Tu jednak macie pełną dowolność - w przypadku większość akcji promocyjnych, a także bonusu powitalnego w LV BET, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do zakładów, na które możecie postawić otrzymane od bukmachera pieniądze. Zależnie więc od Waszych zainteresowań i tego,  jakiej dyscyplinie sportowej czujecie się dobrze, możecie swój bonus bukmacherski LV BET wykorzystać na typowanie najbardziej medialnych rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy, ale również dobrze możecie stawiać niższe europejskie i egzotyczne ligi rozgrywekowe lub typować mecze NBA czy spotkania koszykarskie.

Jak obrócić bonus LV BET

Bonusy i promocje bukmacherskie w LV BET, podobnie jak u każdego innego bukmachera, wymagają, by gracz dokonał określonej ilości obrotów otrzymaną kwotą, zanim będzie mógł wypłacić ja na swoje konto bankowe. Zależnie od promocji, czasem jest to obrót dwukrotny, a czsem trzy- lub czterokrotny. Od regulaminu danej akcji zależy również, jakie dodatkowe warunki musi spełnić każdy kupon, zaliczający się do obrotu - czasami musi mieć kurs ogólny wyższy niż minimum założone przez bukmachera, czsem musi dotyczyć określonych dyscyplin sportowych lub odwrotnie - wyklucza niektóre sporty. To ważne, by zapoznać się z tymi regulacjami, ponieważ zazwyczaj niewykonanie określonej liczby obrotów w określonym czasie powoduje utratę bonusu. Z tego powodu warto, by każdy stawiany przez nas kupon mógł się zaliczyć do obrotu bonusem, przybliżając moment, w którym uzyskane pieniądze będziecie mogli już bez przeszkód przelać na Wasze konto bankowe.

Bonus powitalny z kodem rejestracyjnym w LV BET - jak go odebrać?
Bonus powitalny LV BET - jak odebraćW jaki sposób odebrać bonus na start LV BET z kodem promocyjnym?

Jak kwestia obrotu prezentuje się w przypadku bonusu powitalnego LV BET? Tutaj sytuacja jest o tyle specyficzna, że gracz nie otrzymuje w ramach bonusu pełnej kwoty, ale 1% wpłaconego depozytu i dodatkowo mnożnik kursowy x100. Z tego względu obrotowi podelga nie kwota samego przyznanego przez bukmachera bonusu, ale kwota depozytu, która uprawnia do odbioru tego depozytu. W przypadku bonusu na start LV BET czterokrotnie obrócić trzeba kwotę depozytu, jeśli więc wpłaciliśmy w ramach pierwszego depozytu 1 000 zł, musimy postawić na stronie buka zakłady wzajemne na kwotę 4 000 zł. Musimy przy tym pamiętać, że kurs minimalny każdego kuponu wynosi 2,0, a jeśli jest to kupon kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs minimalny 1,5, nie ma natomiast żadnego ograniczenia czasowego na wykonanie określonej liczby obrotów. Dodatkowhttps://www.legalsport.pl/go/lvbet/o kwotą depozytu możemy obracać zarówno przed wykorzystaniem naszego bonusu z mnożnikiem, jak i po jego użyciu.

Bonusy LV BET w pytaniach i odpowiedziach

Legalny bukmacher LV BET słynie z regularnie organizowanych akcji promocyjnych dla stałych graczy, bardzo imponująco prezentuje się też bonus powitalny tego buka. Jeśli więc chciecie dowiedzieć się więcej o ofercie bonusowej i promocyjnj LV BET, odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania znajdziecie właśnie tutaj - zapraszamy do lektury!

1. Bonus powitalny LV BET i bonus na start - czy to jest to samo?

Tak, pod pojęciami "bonus powitalny LV BET" i "bonus na start LV BET" kryje się to samo. Promocja powitalna u legalnego buka LV BET nazywana bywa też "bonusem za rejestrację", możecie się też spotkać z nazwą "bonus rejestracyjny LV BET". Niezależnie jednak od użytego określenia, wszystkie one odnoszą się do akcji promocyjnej, która skierowana jest do nowych grczy, którzy nie posiadają jeszcze zarejestrowanego konta gracza u tego bukmachera. Tylko taki typer uprawniony jest do uzyskania bonusu 1 500 zł od dwóch pierwszcyh depozytów.

Pamiętajcie przy tym, że LV BET bonus na start może być jeszcze bardziej korzystny, jeśli podczas rejestracji darmowego konta gracza wykorzystacie nasz specjalny kod rejestracyjny LV BET, który brzmi LEGALSPORT - z tym kodem, oprócz standardowego bonusu 1 000 zł od pierwszego depozytu i 500 zł od drugiego depozytu, otrzymacie dodatkowo unikalny, niedostępny w standardowej ofercie darmowy zakład o wartości 20 zł, dzięki czemu swój pierwszy kupon na stronie LV BET będziecie mogli postawić bez wpłacania własnych środków na konto buka! Wszystko co musicie zrobić, to założyć darmowe konto gracza przez ten link: ==> KLIK! ODBIERAM SUPER BONUS NA START LV BET <== - nie musicie nawet pamiętać ani kopiować naszego kodu, ponieważ pojawi się on w odpowiednim polu w sposób automatyczny!

2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do LV BET?

By otrzymać specjalny, podwyższony bonus na start w LV BET z kodem promocyjnym LEGALSPORT, wystarczy założyć darmowe konto gracza na stronie tego buka, wykorzystując specjalny kod promocyjny LEGALSPORT. Jak to zrobić? Po podwyższony bonus powitalny z kodem możecie sięgnąć, ropoczynając proces zakładania od kliknięcia w nasz specjalny link rejestracyjny - znajdziecie go na przykład tutaj ==> ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO W LV BET Z KODEM PROMOCYJNYM <==. Dlaczego warto to zrobić? Przede wszystkim dlatego, że tylko rejestracja darmowego LV Konta z kodem promocyjnym uprawnia Was do odbioru specjalnego bonusu na start, w skład którego wchodzi zarówno standardowy bonus od dwóch pierwszych depozytów, jak i specjalny freebet o wartości 20 zł, który dostępny jest tylko z naszym kodem.

Dodatkowo, zakładając konto gracza w LV BET pzrez nasz link rejestracyjny, nie musicie nawet pamiętać o kodzie promocyjnym, przepisywać go ani zapamiętywać - klikając w nasz link macie pewność, że kod pojawi się w polu "Kod promocyjny" automatycznie, wpisany poprawnie, więc na pewno podwyższony bonus na start LV BET nie przejdzie Wam koło nosa.

Zgarnij bonus na start LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT
Bonus powitalny z kodem LV BETLEGALSPORT - kod bonusowy do bonusu na start w LV BET

Po zakończeniu procesu rejestracji na Waszym koncie pojawi się specjalny bonus - zakład bez depozytu o wartości 20 zł, - by go otrzymać musicie tylko wysłać na adres promocje@lvbet.pl maila zatytułowanego "Bonus bez depozytu". Otrzymacie go pod postacią bonusu 1 zł i mnożnika kursowego x20, co w sumie oznacza, że gracz może postawić zakład o równowartości 20 zł. By otrzymać drugą część bonusu powitalnego w LV BET, należy dokonać dwóch pierwszych depozytów: po dokonaniu pierwszego z nich będziemy mogli aktywować bonus o wartości nawet 1 000 zł, a następnie bonus o wartości do 500 zł od drugiego depozytu. Warto przy tym pamiętać, że każdy element bonusu powitalnego w LV BET gracz musi aktyować samodzielnie, poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji na kuponie.

3. Ile trwa odbiór bonusu na start w LV BET Zakłady Bukmacherskie?

Odbiór bonusu powitalnego w LV BET jest bardzo szybki i nie zajmuje wiele czasu - można powiedzieć, że trwa on tyle, ile założenie darmowego konta gracza w LV BET i wpłata dwóch pierwszych depozytów, czyli w sumie nieco ponad pół godziny. Proces odbioru bonusu na start w LV BET Zakłady Bukmacherskie składa się bowiem z tych dwóch etapów: pierwszym z nich jest założenie konta gracza, a drugim - wpłata depozytów, ponieważ to właśnie one uprawniają do odbioru bonusu rejestracyjnego LV BET.

By założyć darmowe konto gracza w LV BET wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny, który wymaga podania podstawowych danych osobowych i adresowych, a także przesłania do bukmachera skanu naszego dokumentu tożsamości i podania numeru konta, na które przelewane będą nasze wygrane. By nie szukać guzika rozpocznającego proces rejestracji na stronie LV BET, skorzystajcie z powyższego linka - wówczas nie tylko zostaniecie przeniesieni od razu do strony powitalnej panelu rejestracyjnego, ale również będziecie mogli wykorzystać nasz specjalny kod bonusowy LEGALSPORT, dzięki któremu otrzymacie extra darmowy zakład 20 zł od LV BET! Proces rejestracji darmowego kobta LV BET z kodem bonusowym nie trwa dłużej niż standardowy proces, a można zyskać dodatkowe 20 zł, przyznawane w postaci freebetu, więc z pewnością warto skorzystać z tej wyjątkowej promocji.

Po wypełnieniu wszystkich danych w formularzu rejestracyjnym (kod promocyjny LEGALPORT wpisany zostanie automatycznie, więc nie musicie o nim pamiętać, kopiowac go ani przepisywać) Wasze konto zostanie zweryfikowane przez pracownika bukmachera - gdy to nastąpi, od razu będziecie mogli przejść do drugiego kroku, wymaganego do odbioru bonusu powitalnego, czyli wpłaty dwóch pierwszych depozytów. To również nie zamjie Wam wiele czasu - możecie wpłacić pieniądze m.in. przez szybkie płatności TPay, Dotpay oraz Przelewy24, za pomocą zwykłego przelewu bankowego lub przez Skrill. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak wpłacić pieniądze do LV BET, szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie pod linkiem.

4. LV BET bonus za rejestrację - kiedy będzie na koncie?

Wasz bonus rejestracyjny w LV BET pojawi się na Waszym koncie od razu po tym, jak zaksięgowane zostaną dwie pierwsze wpłaty, od których bonus jest uzaleźniony. Ile to będzie trwało, zależy więc przede wszystkim od metody płatności, jaką wybierzecie do dokonania dwóch pierwszych depozytów. Jeśli wykorzystacie tzw. szybkie płatności, pieniądze pojawią się na Waszym koncie w ciągu kilku minut, a wraz z nimi bonus powitalny LV BET. Jeśli natomiast będziecie chcieli skorzystać z tradycyjnego przelewu, może to zająć nieco więcej czasu.

Jeśli natomiast chodzi o extra freebet 20 zł LV BET, który możecie otrzymać za rejestrację z naszym specjalnym kodem bonusowym LEGALSPORT, to ten bonus pojawi się na Waszym koncie na Wasze życzenie - po wysłaniu na adres promocje@lvbet.pl maila zatytułowanego "Bonus Bez Depozytu". Kiedy więc wypełnicie wszystkie dane w formularzu rejestracyjnym, a buk zweryfikuje konto, od razu po pierwszym logowaniu na swoim koncie możecie wysłać tkiego maila. Według deklaracji buk przyznaje bonusy w ciągu 48 godzin, na ogół trwa to jednak znacznie szybciej i nawet już po upływie pół godziny znajdziecie na swoim koncie unikalny darmowy zakład o wartości 20 zł. Dzięki temu swój pierwszy zakład bukmacherski w LV BET będziecie mogli postawić całkowicie na koszt bukmchera, jeszcze przed dokonaniem pierwszego depozytu!

5. Czy bonus na start LV BET mogę odebrać kilka razy?

Niestety nie ma takiej możliwości. Bonus na start LV BET, nazywany również bonusem rejestracyjnym lub bonusem na powitanie, przeznaczony jest bowiem tylko dla nowych graczy, czyli dla tych typerów, którzy dopiero zakładają nowe konto gracza u tego operatora zakładów wzajemnych. A ponieważ każdy może założyć tylko jedno darmowe konto gracza w LV BET, więc i bonus powitalny jest jednorazowy - podobnie zresztą, jak u każdego innego legalnego bukmachera.

Pamiętajcie jednak, że LV BET bonus powitalny może być naprawdę bardzo korzystny, a jego wysokość uzależniona jest od wysokości dwóch pierwszych wpłat, jakich dokonacie na konto buka. Innymi słowy - im więcej wpłacicie, tym więcej otrzymacie w ramach bonusu. Maksymalny bonus powitalny od pierwszego depozytu to nawet 1 000 zł, a od drugiego - nawet 500 zł, i najbardziej optymalne będą dwie pierwsze wpłaty właśnie w takiej wysokości.

Zakładając darmowe konto gracza w LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT możecie również uzyskać extra bonus bez depozytu 20 zł, który otrzymacie, wysyłając na adres promocje@lvbet.pl e-mail, zatytułowany "Bonus Bez Depozytu". On również przyznawany jest jednorazowo, podobnie jak wszystkie pozostałe elementy bonusu na start w LV BET.

6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od LV BET Zakłady Bukmacherskie?

Na to pytanie nie ma jednej jednej odpowiedzi - wszystko zależy od Waszych preferencji i od tego, jakie kupony najbardziej lubicie stawiać oraz jakie dyscypliny sportowe interesują Was najbardziej. LV BET nie stawia większych ograniczeń odnośnie wykorzystania bonusu na start - trzeba tylko pamiętać, by każdy zakład posiadał kurs minimalny nie niższy niż próg ustalony przez buka i żeby składał się z co najmniej trzech zdarzeń. Jeśli natomiast chodzi o to, czy będzie to zakład przedmeczowy czy LIVE, czy będzie składał się tylko z selekcji na piłkę nożną czy na kilka dyscyplin - tu wszystko zależy od Was.

Warto przy tym pamiętać, że legalny bukmacher LV BET posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów wzajemnych na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, od szerokiej gamy selekcji futbolowych, przez zakłady bukmacherskie na koszykówkę, siatkówkę i boks, aż po mniej znane w Polsce sporty, takie jak biegi nariarskie, snooker czy netball. Dodatkowo LV BET posiada mnóstwo interesujących podtypów i naprawdę solidne kursy bukmacherskie, dzięki czemu jesteśmy pewni, że bez trudu wykorzystacie przyznany przez bukmachera bonus powitalny.

Kod rejestracyjny LEGALSPORT do powiększonego bonusu na start LV BET
1520 zł na start w LV BET z kodem bonusowymOdbierz 1 520 zł bonusu na start w LV BET z kodem

7. Czy u buka LV BET jest freebet?

W standardowej ofercie powitalnej legalnego bukmachera LV BET nie ma freebetu, czyli darmowego zakładu - obejmuje ona bonusy od dwóch pierwszych depozytów, w sumie do 1 500 zł. Warto jednak pamiętać, że również w LV BET możecie zyskać zakład bez depozytu - wystarczy, że podczas rejestracji darmowego konta gracza u tego buka wykorzystacie nasz specjalny kod bonusowy LEGALSPORT.

By otrzymać LV BET freebet 20 zł, wystarczy założyć darmowe konto gracza w LV BET, korzystając z naszego linka aktywacyjnego, który znajdziecie np. poniżej tego tekstu. Nie musicie pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego - zakłądając konto przez nasz link macie pewność, że kod będzie prawidłowo wpisany z odpowiednie miejsce. Po weryfikacji konta musicie jeszcze tylko wysłać na adres promocje@lvbet.pl maila zatytułowanego "Bonus bez depozytu" - to wystarczy, by buk przyznał Wam specjalny zakład o wartości 20 zł, dzięki któremu swój pierwszy kupon u tego bukmachera puścicie całkiem za darmo!

8. Jak zdobyć bonus bez depozytu w LV BET i na co go wykorzystać?

Zdobycie specjalnego freebetu o wartości 20 zł u legalnego bukmachera LV BET jest bardzo proste. Pierwszym krokiem jest rejestracja darmowego LV Konta przez nasz link aktywacyjny i z wykorzystaniem specjalnego kodu bonusowego LEGALPORT. Pamiętajcie, że rozpoczęcie procesu rejestracji przez nasz link (na przykład ten: ==> KLIK! Zakładam darmowe LV Konto<==) sprawia, że nie musicie pamiętać o kodzie promocyjnym - nie musicie go nigdzie wpisywać ani zapamiętywać, ponieważ zostanie to zrobione w sposób automatyczny.

Po założeniu i weryfikacji Waszego darmowego konta w LV BET musicie jeszcze tylko wysłać maila, zatytułowanego "Bonus bez depozytu", na adres promocje@lvbet.pl - w ciągu 48 godzin od jego wysłania (ale na ogół dzieje się to znacznie szybciej) specjalny freebet o wartości 20 zł pojawi się na Waszym koncie, umożliwiając puszczenie pierwszego kuponu bukmcherskiego w LV BET bez żadnej wpłaty.

Natomiast odpowiedź na pytanie "Na co wykorzystać bonus bez depozytu w LV BET?" zależy w głównej mierze od Waszych preferencji. Musicie pamiętać o kilku ograniczeniach, nałożonych przez bukmachera (kupon, który możecie postawić za freebet, musi się składać z co najmniej trzech zdarzeń, jego całkowity kurs nie może być niższy niż 2,5 a kurs minimalny każdej selekcji to 1,25), jednak poza tym wybór należy do Was. Możecie stawiać kupony przedmeczowe lub LIVE na dowolną dyscyplinę sportową lub na kilka dyscyplin - wszystko zależy od tego, w czym czujecie się dobrze i jakie interesujące spotkania akurat pojawią się w ofercie. Nie musicie się spieszyć - na wykorzystanie darmowego zakładu w LV BET macie 30 dni od jego przyznania.

9. Czy bukmacher LV BET rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie

Darmowy voucher bukmacherski na zakłady wzajemne u legalnego bukmachera LV BET możecie zyskać, zakładając konto gracza u tego buka z naszym specjalnym kodem bonusowym LEGALSPORT. W standardowej ofercie tego operatora nie ma darmowego vouchera, czyli bonusu bez depozytu, za który możecie postawić swój zakład bukmacherski całkiem za darmo. Wystarczy jednak wykorzystać podczas rejestracji darmowego konta specjalny kod promocyjny LEGALSPORT, by zyskać taką szansę.

Kod promocyjny LEGALSPORT do podwyższonego bonusu na start w LV BET
Kod bonusowy LEGALSPORT do LV BETOdbierz 1 520 zł na start w LV BET z kodem bonusowym

Jednak to nie wszystko. Poniewż LV BET słynie z regularnie organizowanych promocji bukmacherskich, na darmowe vouchery mogą liczyć także gracze, którzy na co dzień stawiają swoje kupony u tego buka. W wielu promocjach z oferty LV BET nagrodą jest właśnie darmowy zakład, który możecie wykorzystać na typowanie Waszej ulubionej dyscypliny sportowej. Pamiętajcie więc, by na bieżąco śledzić stronę internetową LV BEt oraz nasz portal, na którym awsze znajdziecie informacje o aktualnych bonusach i promocjach bukmacherskich w LV BET.

10. Czy LV BET posiada bonusy dla stałych graczy?

Tak, legalny bukmacher LV BET posiada w swojej ofercie wiele promocji bukmacherskich dla stałych graczy. Umożliwiają one zgarnianie wyższych wygranych i zyskiwanie dodatkowych środków na grę. Wart uwagi jest bonus bukmacherski "Gruby Kupon LV BET", który umożliwia typowanie wybranych wydarzeń z oferty buka z kursem aż 20% wyższym niż standardowo, a także akcja "Multikozak", w ramach kórej LV BET premiuje wyższą wygraną kupony kombi z określoną ilością selekcji. Przykładowo, Wasza wygrana na zakładzie składającym się z czterech selekcji zostanie powiększona o 7,5%, a jeśli traficie kupon, na którym znalazło się sześć zdarzeń, LV BET powiększy Waszą wygraną aż o 15%. Z kolei promocja "Bezpieczny Kupon 5+" skierowana jest do graczy, którzy lubią stawiać zakłady kombi, ale mają obawy, że któraś z selekcji okaże się nietrafiona. LV BET umożliwia "ubezpiecznie" takiego kuponu, dzięki czemu gracz może zyskać zwrot do 50 zł przy jednym przegranym zdarzeniu.

Dodatkowo LV BET przyznaje specjalne bonusy 50 zł graczom, którzy posiadają karnety na mecze, rozgrywane w danym sezonie przez drużyny, których sponsorem jest bukmacher, czyli np. Wisłę Kraków czy Łódź Widzew. A to jeszcze nie wszystko - by zyskiwać więcej, wszyscy gracze gromadzą tzw. LV Punkty za każdy postawiony u bukmachera kupon. Punkty można następnie zamieniać na gotówkę, którą typer może wykorzystać na dalszą grę lub od razu wypłacić na swoje konto bankowe, gdyż nie podlega ona obrotowi!

Warto też pamiętać, że LV BET systematycznie ogranizuje promocje związane z konkretnymi wydarzeniami ze świata sportu. W ramach tych akcji promocyjnych premiuje graczy dodatkowymi środkami na grę, freebetami lub atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Promocje bukmacherskie w LV BET organizowane są np. z okazji spotkan lub poszczególnych kolejek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub polskiej Ekstraklasy, ale też ważniejszych turniejów tenisowych lub rozgrywek amerykańskiej NBA i NHL. Z pewnością warto śledzić na bieżąco ofertę promocyjną LV BET, bo dzięki specjalnym akcjom można naprawdę wiele zyskać!

11. Jak często legalny bukmacher LV BET organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

Legalny bukmacher LV BET słynie z tego, że akcje promocyjne dla swoich stałych graczy organizuje bardzo regularnie - praktycznie nie ma tygodnia, by nie udostępnił typerom nowej promocji. LV BET należy pod tym względem do czołówki polskich operatorów zakładów bukmacherskich, a więc typerzy, którzy lubią korzystać z bonusów i promocji, z pewnością nie będą zawiedzeni. Akcje promocyjne pozwalają zyskać dodatkowe środki na grę lub freebety, więc nagrody również są warte uwagi. Warto również dodać, że LV BET nierzadko nagradza stałych graczy indywidualnymi bonusami bukmacherskimi, które przypisywane są bezpośrednio do konta gracza na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej buka.

do góry

Komentarze i opinie (1)

Bonus powitalny LV BET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
LVBETrulez
28.01.2019, godz. 13:53
to mój ulubiony buk, dzięki za podsumowanie
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.