piątek, 1 grudnia 2023
Najnowsze: BMSLAM Stal - Śląsk Wrocław promocje (03.12, 17:30)

Super Typer - promocja LVBET

Promocja bukmacherska Super Typer u legalnego bukmachera internetowego - do wygrania 20 000 zł.

Chcę wziąć udział w promocji LVBET
Przejście do rejestracji - kod promo wpisany zostanie automatycznie
Spis treści
Rozwiń
 1. Mecze Ekstraklasy do typowania w LVBET
  1. Typy na Ekstraklasę
 2. Regulamin promocji Super Typer
 3. Wygrany kupon w lidze super typerów
 4. Premie LV BET dla zarejestrowanych graczy
  1. Jaki kod promocyjny zastosować?
 5. Wcześniejsza promocja piłkarska LVBET Super Typer
  1. Nagroda 20 000 zł dla super typera
  2. Jaka jest minimalna stawka?
 6. FAQ - pytania o promocję Super Typer
Promocyjny konkurs z nagrodami super typer wymaga podania kodu promocyjnego
Promocja z nagrodami za 20 000 zł

Przygotuj na jednym kuponie wszystkie 8 meczów jednej kolejki Ekstraklasy, według zasady 1X2 (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości).

bonus na nowe konto 1590 zł
Specjalna premia na nowe konto za użycie kodu LEGALSPORT

Stawka minimalna na kuponie ustalona przez LVBET to 10 PLN. Zakłady bukmacherskie biorące udział w konkursie można stawiać tylko za środki własne, kupony bonusowe nie biorą udziału w promocji Super Typer.

Legalny bukmacher internetowy LVBET, sponsor Wisły Kraków czy Stali Mielec przygotował dla swoich graczy promocję, w ramach której za poprawne wytypowanie wyników wszystkich ośmiu spotkań tej kolejki można wygrać aż 20 000 zł!   

Wysokie kursy na Ekstraklasę + bonusy
Wysokie kursy na Ekstraklasę + bonusy
OBSTAWIAJ MECZE w

 Jakie są zasady promocji LVBET na ligę polską i jak się do niej zakwalifikować? Tego dowiecie się z poniższego tekstu.

Mecze Ekstraklasy do typowania w LVBET

Poniżej lista drużyn, które można obstawiać w promocji Super Typer

Śląsk Wrocław, Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin,Zagłębie Lubin
Łódzki KS, Górnik Zabrze
Piast Gliwice, Wisła Kraków
Lech Poznań, Legia Warszawa
Cracovia Kraków, Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk, Arka Gdynia
Wisła Płock, Korona Kielce

Pamiętajcie, że można stawiać tylko typy 1X2: 1 - zwycięstwo gości, X - remis, 2 - zwycięstwo gospodarzy.

Typy na Ekstraklasę

Dla początkujących i mniej doświadczonych typerów przygotowaliśmy analizę spotkań Ekstraklasy. Jakie polecamy typy? Zobacz artykuł o typach na mecze Ekstraklasy po koronawirusie. Warto przeczytać, znajdziecie tam podpowiedzi co typować wraz z kursami u najlepszych internetowych bukmacherów, w tym także LVBET.

Regulamin promocji Super Typer

Bukmacher ustalił następujące warunki dla chętnych wzięciem udziału w konkursie Super Typer:

1. Czas trwania konkursu - 3 dni meczowe kolejki Ekstraklasy.
2. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+) strony internetowej lvbet.pl.
3. W konkursie biorą udział kupony spełniające wymogi konkursu, postawione w czasie jego trwania.
4. Kupony kwalifikujące się do konkursu, to przedmeczowe kupony kombi z dokładnie 8 (ośmioma) selekcjami na dokładnie 8 spotkań 27. kolejki Ekstraklasy, które rozegrane zostaną w dniach promocji. Selekcje muszą obejmować wyłącznie typy według zasady 1X2 (Rynek główny - Zwycięzca meczu: zwycięstwo gospodarzy albo remis albo zwycięstwo gości) i obejmować wszystkie spotkania tej kolejki rozgrywek.
5. Minimalna stawka kuponu kwalifikująca do udziału w konkursie to 10 PLN.

FREEBET 20 ZŁ NA EKSTRAKLASĘ
Stawiaj zakłady za darmo - wykorzystaj kod promocyjny

6. Gracz, który posiadał największą wiedzę i doświadczenie, na podstawie których poprawnie wytypował 8 rezultatów meczów (8 z 8), otrzyma bonus w wysokości 20 000 PLN, z zastrzeżeniem postanowień pkt. 9. Postawiony kupon zostanie rozliczony jako wygrany. Kupon ten nie bierze udziału w promocji “MultiKozak”.
7. Za poprawne wytypowanie 7 rezultatów meczów (7 z 8) gracz otrzyma bonus w wysokości 5 000 PLN, z zastrzeżeniem postanowień pkt. 9. Postawiony kupon zostanie rozliczony jako przegrany. Kupon ten nie bierze udziału w promocji “Bezpieczny Kupon”.
8. Za poprawne wytypowanie 6 rezultatów meczów (6 z 8) gracz otrzyma bonus w wysokości 10 PLN. Postawiony kupon zostanie rozliczony jako przegrany.

Super Typer - konkurs dla najlepszych typujących w LVBET
Konkurs Super Typer wymaga rejestracji z kodem promocyjnym

9. W przypadku poprawnego wytypowania przez więcej, niż jednego gracza 8 z 8 meczów lub 7 z 8 meczów, bonus zostanie podzielony wśród tych graczy. Przykładowo, jeśli dwóch graczy wytypuje poprawnie 8 z 8 spotkań, każdy z nich otrzyma bonus w kwocie 10 000 PLN.
10. Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w ramach konkursu LVBET "Super Typer"
11. W konkursie biorą udział tylko zakłady za środki własne gracza (depozyty finansowe na saldzie głównym).
12. W konkursie nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
13. Pierwsze cztery kupony gracza kwalifikują się do konkursu. Piąty i kolejne postawione kupony nie biorą udziału w konkursie Super Typer.
14. Selekcja rozliczona jako “Zwrot”, po kursie 1.00, uznana będzie za selekcję nietrafioną.
15. Przyznany bonus podlega 1-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.
16. Ważność bonusu to 30 dni, od momentu jego przyznania.
17. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.
18. Bonusy zostaną dodane do kont graczy do godziny 17:00.
19. Laureaci konkursu otrzymają dodatkową nagrodę pieniężną na poczet pokrycia podatku od wygranych wynikającą z wartości nagród. Laureaci zgadzają się, że kwota dodatkowej nagrody pieniężnej nie podlega wypłacie na ich rzecz, lecz przeznaczona jest na zapłatę podatku należnego z tytułu wygranej w Konkursie.
20. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć konkursu, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
21. LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania konkursu w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
22. LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego konkursu/lub zmiany konkursu (w tym także jego odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
23. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania konkursu w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
24. Podana w treści wartość nagród jest wartością netto, po potrąceniu podatku od wygranych.
25. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Wygrany kupon w lidze super typerów

Przykładowy, wygrany super kupon z wygraną ponad 7200 zł prezentujemy poniżej. Typer obstawiający Ekstraklasę trafił wszystkie 8 spotkań kolejki, składając kupon z kursami od 1.64 do 3.50.

Wygrany kupon - Super Typer wygrał ponad 7000 zł stawiając 10 zł
Kupon super typera - trafione wszystkie mecze Ekstraklasy

Jak widać nie jest specjalnie trudne, a warto spróbować na nawet na niskiej stawce. Ten wygrany kupon miał kurs 909.88, co dało przebicie (po odjęciu podatku) ponad 700x w stosunku do postawionej kwoty. Jak chcesz grac regularnie bez bez podatku i wygrywać więcej o 14% sprawdź oferty bukmacherów bez podatku.

Premie LV BET dla zarejestrowanych graczy

Promocja na mecze piłkarskie to tylko jedna z licznych akcji bonusowych, które dla swoich stałych graczy systematycznie przygotowuje legalny bukmacher LV BET. O nowych bonusach i promocjach tego buka przeczytasz tutaj: LVBET Bonusy bukmacherskie).

Bonus na start z kodem w LV BET Zakłady Bukmacherskie - infografika
Darmowy zakład 20 PLN w LV BET Bonus rejestracyjne LV BET z kodem promocyjnym - freebet 20 zł

By wziąć w nich udział i zgarniać atrakcyjne nagrody (m.in. freebety bez wpłaty, nagrody bukmacherskie i wyższe wygrane) wystarczy tylko założyć konto bukmacherskie na LV BET online. Rejestracja internetowa jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka minut! By rozpocząć rejestrację wystarczy tylko kliknąć w baner.

Jaki kod promocyjny zastosować?

Pamiętajcie, by podczas rejestracji konta wykorzystać nasz specjalny wykorzystać nasz specjalny kod rejestracyjno-premiowy do LVBET, który brzmi LEGALSPORT. Tylko z tym kodem afiliacyjnym zgarniecie wyższy bonus powitalny na start typowania! Standardowa oferta dla nowych graczy w LV BET obejmuje bonusy od dwóch pierwszych depozytów, w sumie nawet 1500 zł, podczas gdy bonus z kodem zawiera dodatkowo unikalny freebet 20 PLN, niedostępny w standardowej ofercie! Do kompletu prezentów powitalnych buk dorzuca 20 zł na obstawianie esportu.

Konto bukmacherskie LVBET z kodem (tu przeczytasz jak zarejestrować konto typerskie do internetowych zakładów LVBET) to nie tylko wyższy bonus powitalny, dzięki któremu swój pierwszy zakład sportowy w LV BET postawicie całkiem za darmo, ale też nieograniczony dostęp do wszystkich akcji promocyjnych, z których ten buk jest znany (np Gruby Kupon).

Nie ma więc na co czekać - załóż konto do typowania na LV BET online już dziś i graj bezpiecznie z finansowymi bonusami.

Wcześniejsza promocja piłkarska LVBET Super Typer

W zakończonej, wcześniejszej promocji LVBET "Super Typer na Serie A" należało na jednym kuponie bukmacherskim wytypować wszystkie 10 spotkań rozegranych w ramach 27. kolejki włoskiej Serie A. Kupon musi być przedmeczowym kuponem kombi, a wszystkie typy muszą być zawarte jako zakłady 1x2, a więc obstawiać można tylko zwycięstwo gospodarzy, remis lub zwycięstwo gości.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Bonus powitalny z kodem LEGALSPORT 

Odbieram premię

Nagroda 20 000 zł dla super typera

Jeśli poprawnie wytypujesz wyniki wszystkich dziesięciu meczów, otrzymasz od LV BET bonus bukmacherski w wysokości 20 000 PLN. Dodatkowo Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany, co oznacza dodatkową kasę, nie weźmie jednak udziału w promocji "MultiKozak".

Za poprawne trafienie 9 z 10 wyników super nagroda to 5000 zł, a za 8 trafionych typów można zgarnąć 10 zł, a takie kupony zostaną rozliczone jako przegrane (dodatkowo kupon z trafionymi dziewięcioma spotkaniami nie kwalifikuje się do akcji "Bezpieczny kupon"). Jeśli okaże się, że więcej niż jeden gracz poprawnie określi 10 lub 9 wyników, nagrody zostaną pomiędzy nich podzielone - przykładowo, jeśli dwóch super typerów trafi wyniki wszystkich 10 spotkań, każdy z nich otrzyma bonus pieniężny 10 000 zł od bukmachera LVBET.

Jaka jest minimalna stawka?

Warto przy tym pamiętać, że do konkursu kwalifikują się pierwsze cztery kupony danego typera, które spełniają powyższe warunki. Dodatkowo kupony zaliczane do konkursu muszą być postawione za środki własne gracza, a minimalna stawka kuponu to 10 zł. Bonusy zostaną przypisane do kont graczy do 12 marca i podlegają jednokrotnemu obrotowi z minimalnym kursem kuponu 1.75.

FAQ - pytania o promocję Super Typer

1. Czy potrzebny jest kod do promocji?

Dla nowych klientów LVBET i początkujących typerów jest potrzebny promocyjny kod. Pojawi się on automatycznie na formularzu rejestracji jeśli klikniesz w ten LINK AKTYWACYJNY DO LVBET.

2. Czy już ktoś trafił super kupon?

Tak, w poprzednich edycjach są zwycięzcy, którzy zgarnęli mega nagrodę. Jeden z wygranych kuponów prezentujemy powyżej.

3.Czy można obstawiać za bonus?

W promocji Super Typer można obstawiać za depozyt własny, kupony bonusowe nie biorą udziału w promocji. Za freebet powitalny 20 PLN można obstawiać pozostałe wszystkie zdarzenia z oferty zakładów LIVE i prematch LVBET, w tym esport, ping pong czy FAME MMA LVBET.

4. Jaka jest minimalna stawka na kuponie?

Wg regulaminu Super Typer stawka minimalna to 10 zł. Zakłady na zdarzenia z meczów Ekstraklasy można obstawiać tylko za depozyt. Darmowe bonusy bez wpłaconych pieniędzy nie biorą udziału w promocji (w tym freebet bez depozytu 20 PLN LV BET).

5. Jak wypłacić bonus przyznany w konkursie Super Typer.

Przyznany bonus podlega 1-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

25.05.2020, 11:39
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Super Typer - promocja LVBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.