poniedziałek, 20 września 2021
Najnowsze: Typy na mecz Chicago Fire - New England Revolution

Totalbet bonusy | wrzesień 2021

Bonusy dla nowych i stałych graczy u legalnego bukmachera TOTAlbet. Promocja powitalna 5050 PLN z kodem + gra bez podatku + bonusy na AKO

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 30 września 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus TOTALbet dla nowych graczy
  1. Extra freebet 10 PLN za kod
  2. Jak odebrać bonus z kodem
 2. Zakład bez ryzyka w TOTALbet
 3. TOTALbet - bonus bez depozytu
  1. Freebet TOTALbet - zasady i warunki
 4. TOTALbet bonusy na 2021
 5. Bonusy TOTALbet dla stałych graczy
 6. Bonus TOTALbet – jak wykorzystać
 7. Jak obrócić bonus TOTALbet
 8. Jakie opinie ma bonus TOTALbet?
 9. FAQ - bonusy TOTALbet w pytaniach i odpowiedziach

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie posiada bardzo rozbudowaną ofertę promocyjną dla typerów. Zawiera ona zarówno najwyższy na rynku bonus na start (5050 PLN z kodem LEGALSPORT), jak i szeroki wachlarz premii finansowych dla regularnych typerów. Dzięki bonusom online u tego buka można regularnie zdobywać wyższe wygrane, darmowe zakłady bukmacherskie czy stawiać kupony bez ryzyka przegranej.

Bonus TOTALbet dla nowych graczy

Legalny bukmacher TOTALbet, który swoją działalność na polskim rynku zakładów sportowych prowadzi od 2018 roku, pod względem oferty bonusowej i promocyjnej nie odstaje od konkurencji, a nawet wyprzedza wielu buków internetowych. Widać to doskonale m.in. na przykładzie bonusu na start, który jest najwyższy na rynku.

Z kodem promocyjnym TOTALbet możemy na start podwoić pierwszą wpłatę do kwoty nawet 5000 zł, a także odebrać paczkę freebetów na kwotę aż 50 PLN. Trudno więc zaprzeczyć, że w TOTAlbet bonus na start pozwala znacząco zwiększyć swój bukmacherski bankroll, a co za tym idzie - ilość postawionych kuponów, co z kolei zwiększa nasze szanse na wygraną bukmacherską!

TOTALbet bonus powitalny w wersji standardowej obejmuje bonus 100% od pierwszej wpłaty, który maksymalnie może wynieść nawet 5000 zł (tzw. TOTALbet bonus 5000 zł). Oznacza to, że maksymalny bonus na start TOTALbet to właśnie 5000 zł. Możemy go odebrać zarówno przez stronę www bukmachera, jak i jej wersję mobilną oraz przez intuicyjną i wygodną aplikację bukmacherską. Co ważne, premia powitalna w TOTALbet online cechuje się bardzo prostymi warunkami odbioru i obrotu, dzięki czemu bez trudu poradzą sobie z nimi nawet początkujący gracze bukmacherscy.

Bonus 100% w TOTALbet - fragment regulaminu

 1. Załóż konto na TOTALbet.pl
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty. Minimalna kwota, która zostanie podwojona, to 10 zł. Maksymalny bonus wynosi 5000 zł.
 3. Wybierz formę bonusu: 4x4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) czy 5x3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami). Pamiętaj, kurs każdego zdarzenia to minimum 1.25
 4. Jednokrotny obrót depozytem uwolni 25% lub 20% bonusu. Np. obrót 5000 zł (wersja 4x4) - uwalnia 1250 zł. Kwoty trafiają na saldo główne i można je wypłacić/przeznaczyć na dalszą grę.
 5. Kontynuuj obrót depozytem, by uwolnić kolejne bloki bonusu - aż do 100% pierwszego depozytu.
 6. Zabrakło Ci depozytu, a chcesz nadal uwalniać bonus? Nie ma problemu, kolejne depozyty też zaliczają się do obrotu.
 7. Pamiętaj, że gdy aktywny jest Bonus 5000, kupony nie będą objętą promocją Total Bonus.

Dodatkowo po pełnej rejestracji mamy do odbioru darmowe zakłady na kwotę 40 zł. Pierwsze 20 zł otrzymamy już po pełnej rejestracji konta (łącznie z weryfikacją). Jeśli podczas procesu zakładania darmowego konta typerskiego potwierdzimy zgody marketingowe, TOTALbet przyzna nam dodatkowo freebet 5 zł.

Freebety 40 PLN w TOTALbet - jak odebrać bonusy bez depozytu
Jak odebrać darmowy zakład 20+20 PLN w TOTALbet online?

Kolejne 5 zł otrzymamy po dokonaniu pierwszej wpłaty na nasze konto (zasilenie konta gracza w TOTALbet możliwe jest m.in. przez szybkie płatności PayU, BLIK czy Paysafecard) w kwocie co najmniej 5 zł. Kolejny zakład bez depozytu zgarniemy po postawieniu pierwszego kuponu bukmacherskiego z naszego salda depozytowego (czyli za własne środki, nie za bonus bukmacherski), a po pierwszym kuponie na sporty wirtualne (przeczytaj więcej o virtuals w TOTAlbet) buk przyzna nam ostatni freebet 5 zł. Łącznie możemy więc odebrać aż 40 zł w darmowych zakładach bukmacherskich do wykorzystania na dowolne sporty z oferty TOTALbet online.

Pamiętajcie, że freebety powitalne w TOTALbet nie są objęte warunkami obrotu. Oznacza to, że jeśli darmowy kupon okaże się wygrany, to wygrane pieniądze trafiają od razu na nasze konto depozytowe. Nie musimy nimi obracać, by odblokować możliwość wypłaty na rachunek bankowy - a to naprawdę korzystna oferta!

Extra freebet 10 PLN za kod

Warto jednak wiedzieć, że w TOTALbet oferta powitalna może być jeszcze bardziej korzystna. By znacznie poprawić jej warunki, wystarczy tylko podczas rejestracji darmowego konta bukmacherskiego TOTALbet (proces rejestracyjny rozpoczniesz klikając w ten link ===> AKTYWNY KOD DO BONUSU TOTALBET <=== lub w powyższy baner) wykorzystać specjalny kod bonusowy TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT. Dzięki temu, oprócz standardowego bonusu od depozytu TOTALbet, otrzymamy również unikalny, niedostępny w standardowej ofercie powitalnej darmowy zakład 10 zł, dzięki czemu paczka powitalnych freebetów wzrośnie do kwoty 50 zł.

Bonus powitalny 5050 PLN dostępny z kodem promocyjnym w TOTALbet
Pakiet powitalny TOTALbet online z kodem

Nietrudno zorientować się, że rejestracja konta internetowego TOTALbet online z kodem promocyjnym to dla gracza same korzyści. Nasz zysk z kodem bonusowym to darmowy zakład 10 PLN, który umożliwia postawienie kuponu bukmacherskiego TOTALbet całkowicie na koszt bukmachera - nie musimy dokonywać żadnej wpłaty, by go otrzymać. Freebet 10 PLN TOTALbet otrzymamy za samą rejestrację i pełną aktywację konta bukmacherskiego, jako dodatek do standardowych bonusów bez depozytu z oferty powitalnej tego buka.

Jak odebrać bonus z kodem

By otrzymać podwyższony bonus za rejestrację TOTALbet, który obejmuje podwojenie pierwszej wpłaty do 5000 zł oraz bonus bez depozytu 50 zł, wystarczy tylko założyć konto internetowe TOTALbet online z kodem promocyjnym (TU dowiesz się, jak się zarejestrować).

Nie wiecie, gdzie wpisać kod do TOTALbet? To bardzo proste! Nasz unikalny kod LEGALSPORT należy wpisać lub wkleić w pole „Kod promocyjny”, który znajduje się w środkowej części formularza rejestracyjnego - podgląd formularza dostępny jest na poniższej infografice.

TOTALbet online - proces zakładania konta z kodem LEGALSPORT
Rejestracja z kodem promocyjnym w TOTALbet

Nie ulega wątpliwości że w TOTALbet bonus z kodem jest znacznie bardziej atrakcyjny niż standardowa oferta powitalna. By to udowodnić, podpowiemy Wam, jak wykorzystać bonus na start TOTALbet z kodem promocyjnym - poniżej zamieszczamy przykładowy kupon bukmacherski, postawiony za freebet 10 PLN TOTALbet. Jak widzicie, 10 zł to tylko z pozoru niewielka kwota - jeśli dobrze przemyślicie kursy bukmacherskie swojego kuponu, Wasz darmowy zakład może Wam przynieść naprawdę solidną wygraną, która dodatkowo nie jest obciążona warunkami obrotu!

Pamiętajcie przy tym, że legalny bukmacher TOTALbet nie narzuca żadnych ograniczeń jeśli chodzi o sporty, które możecie obstawiać za freebet. Jest to dla typerów bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ na swoim darmowym kuponie możemy umieścić te dyscypliny sportowe, w których czujemy się najsilniejsi, co zwiększa szansę na wygraną. A że oferta bukmacherska TOTALbet jest bardzo rozbudowana i obejmuje niemal 30 dyscyplin sportowych (m.in. piłkę nożną, tenis czy hokej na lodzie, ale również boks, golf, kręgle oraz piłkę wodną), każdy gracz bez trudu znajdzie w niej coś dla siebie.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet
Kupon bukmacherski za freebet TOTALbet 10 PLN z kodem promocyjnym
Górnik Zabrze vs Arka Gdynia, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.37
Manchester City vs Tottenham, Champions League, typ 1, kurs - 1.33
Eintracht Frankfurt vs Benfica Lizbona, Europa League, typ 1 kurs - 1.82
St. Louis Blues vs Winnipeg Jets, NHL, typ 1, kurs - 2.10
Eibar vs Atletico Madryt, La Liga, typ 2, kurs - 2.55
---------------------------
Kurs całkowity kuponu: 30.72 | Stawka kuponu : 10 PLN 
Ewentualna wygrana: 270,34 PLN
TOTALbet rejestracja z kodem

Podsumowując, bonus na start z kodem TOTALbet obejmuje aż dwie różne promocje: podwojenie pierwszej wpłaty do 5000 zł oraz pakiet bonusów bez depozytu na kwotę 50 zł. To naprawdę bardzo korzystna oferta, trudno się więc dziwić, że oferowany przez legalnego bukmachera TOTALbet pakiet powitalny znajduje się, według typerów, wysoko w rankingu powitalnych premii na start (TU wszystkie bonusy powitalne dla porównania).

Jeżeli chcecie regularnie obstawiać zakłady online przez internet u dwóch różnych bukmacherów, to do bukmachera TOTALbet możecie sobie bez problemów dobrać operatora zakładów sportowych eWinner, który także udostępnia ciekawe bonusy i promocje ewinner dla swoich klientów. Polecamy również szeroki pakiet promocji w STS orz w BETFAN, które pod względem akcji promocyjnych również stoją wysoko w TOP bukmacherów internetowych.

Zakład bez ryzyka w TOTALbet

Bez wątpienia TOTALbet przykłada wielką wagę do swojej oferty promocyjnej, dzięki czemu znaleźć w niej można m.in. bonus 100% od depozytu oraz freebet 50 PLN bez obrotu (więcej informacji o bonusie bez wpłaty na start w TOTALbet). Bonus bez depozytu, który możemy zgarnąć w TOTAlbet z kodem promocyjnym, pozwala nam na postawienie zakładu bukmacherskiego bez ryzyka przegranej - gramy bowiem na koszt bukmachera, więc nie ryzykujemy swoich pieniędzy. W takiej sytuacji ewentualna przegrana nas nie zaboli, a wygrana to dla nas czysty zysk.

Legalny bukmacher TOTALbet nie posiada jednak w ofercie powitalnej klasycznego zakładu bez ryzyka, który polega na tym, że  bukmacher zwraca nam stawkę za nietrafiony kupon (cashback znajdziemy np. w ofercie na start Fortuna, STS czy Betclic). Ponieważ jednak TOTALbet systematycznie rozwija swoją ofertę promocyjną dla graczy, nie jest wykluczone, że zakład bez ryzyka wkrótce pojawi się jako element bonusu powitalnego TOTALbet.

Zalety legalnego bukmachera TOTALbet - infografika
Dlaczego warto wybrać TOTAlbet

Warto przy tym pamiętać, że zakład bez ryzyka przegranej w TOTALbet pojawia się jako promocja tymczasowa dla stałych graczy. Pamiętajcie więc, by śledzić nowości na portalu bukmachera www.totalbet.pl oraz naszą stronę - gdy tylko pojawi się cashback w TOTAlbet, z pewnością Was o tym poinformujemy.

Już teraz natomiast gracze, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie w TOTAlbet, mogą skorzystać z formy zakładu bez ryzyka - jest to tzw. Zakład Bezpieczny TOTAlbet. Taka opcja chroni nasz kupon przed przegraną z powodu jednego nietrafionego typu - standardowo jedna wytypowana niepoprawnie selekcja powoduje utratę środków za kupon, jednak zakład postawiony jako TOTALbet Zakład Bezpieczny przy jednym nietrafionym typie powoduje zwrot stawki za kupon - de facto więc nic nie zyskujemy, ale też nic nie tracimy.

By nasz kupon mógł być postawiony jako bezpieczny, musi posiadać minimum 10 zdarzeń, każde z minimalnym kursem 1.9, i musi być puszczony za co najmniej 10 zł z salda głównego.

TOTALbet - bonus bez depozytu

Darmowy zakład bez wpłaty znajduje się w standardowej ofercie powitalnej legalnego bukmachera TOTALbet. Każdy nowy gracz może uzyskać freebety powitalne bez obrotu na łączną kwotę 40 PLN. Za co możemy otrzymać bonusy bez depozytu na start?

 • 20 PLN za pełną rejestrację konta
 • 5 PLN za wyrażenie zgód marketingowych
 • 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego
 • 5 PLN na pierwszy kupon na virtuals

To jednak nie wszystko! Ten operator zakładów sportowych wraz z naszym portalem przygotował dla graczy wyjątkowy kod bonusowy do TOTALbet (przeczytaj więcej), który brzmi LEGALSPORT i który aktywuje powiększony bonus powitalny. Z darmowym kodem rejestracyjnym, oprócz podwojenia pierwszej wpłaty do 5000 zł oraz freebetów 40 zł, pakiet na start TOTALbet obejmuje również unikalny extra freebet 10 PLN, który w standardowej ofercie jest niedostępny!

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Konto internetowe TOTALbet online z kodem bonusowym to dostęp do unikalnego freebetu 10 PLN niedostępnego w standardowej ofercie!

Łącznie darmowe zakłady na start w TOTAlbet z kodem to aż 50 PLN.

Wyjątkowy bonus bez depozytu 10 zł TOTALbet możemy przeznaczyć można na typowanie dowolnych zdarzeń z bardzo bogatej oferty sportowej TOTALbet, która obejmuje niemal 30 dyscyplin (więcej informacji o ofercie bukmacherskiej TOTAlbet). Co ważne, buk nie stawia żadnych ograniczeń jeśli chodzi o sporty, które wrzucimy na nasz darmowy kupon bukmacherski, dzięki czemu za freebet możemy obstawiać zarówno najpopularniejsze sporty, jak piłka nożna, hokej czy koszykówka, jak i te mniej rozpowszechnione, które również są w ofercie bukmacherskiej TOTALbet dostępne (np. squash, tenis stołowy czy unihokej).

Aby móc cieszyć się z tego bezzwrotnego prezentu od buka TOTALbet wystarczy jedynie założyć konto internetowe TOTALbet online z kodem promocyjnym LEGALSPORT, który należy wpisać lub wkleić w pole zatytułowane "Kod promocyjny", znajdujące się w środkowej części panelu rejestracyjnego. Proces zakładania konta możesz rozpocząć, klikając w poniższy baner lub ten ==> LINK AKTYWACYJNY DO BONUSU TOTALBET <=== - oba przekierują Cię bezpośrednio do strony internetowej tego legalnego bukmachera, skąd już tylko krok dzieli Cię od rejestracji konta TOTALbet online.

odbieram darmowe 50 pln na start
Freebety bez depozytu w TOTALbet online z kodem LEGALSPORT

Pamiętaj, że kod bonusowy TOTALbet należy wykorzystać już podczas rejestracji Szybkiego Konta TOTALbet (taka rejestracja wymaga podania jedynie najważniejszych danych i trwa zaledwie kilka minut), jednak, by go odebrać, wymagana jest pełna weryfikacja konta bukmacherskiego.

By dokonać weryfikacji wystarczy zalogować się na swoje konto TOTALbet online i podać wymagane przez bukmachera dane, np. numer konta bankowego, oraz przesłać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Po zakończeniu weryfikacji darmowy zakład 10 PLN TOTALbet automatycznie zostanie dopisany do naszego konta, dlatego sugerujemy, by nie zwlekać z weryfikacją i już na początku poświęcić dodatkowe kilka minut na uzupełnienie wymaganych danych.

Freebet TOTALbet - zasady i warunki

Warto przyjrzeć się jeszcze warunkom regulaminowym bonusu bez depozytu TOTALbet, ponieważ są one bardzo proste i przejrzyste. Kupon bukmacherski za freebet TOTALbet może być kuponem SOLO lub AKO - by go puścić, należy z widocznej na kuponie listy wybrać freebet. Nie ma znaczenia, ile selekcji umieścimy na naszym kuponie - istotny jest jedynie minimalny kurs całkowity kuponu, który musi być nie mniejszy niż 2.00.

Poniżej przedstawiamy Wam przykładowy kupon za darmowy zakład TOTALbet - jak łatwo zauważyć, gratisowe 10 PLN, które otrzymujemy od legalnego bukmachera TOTALbet, łatwo przekuć w naprawdę solidną wygraną!

Zakłady bukmacherskie TOTALbet
Kupon bukmacherski za freebet 10 PLN TOTALbet z kodem bonusowym:
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.17
Valencia vs Villarreal, Liga Europy, typ 1, kurs - 1.82
FC Porto vs Liverpool, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.12
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.37
--------------------------------
Kurs ogólny kuponu: 19.84 zł | Stawka kuponu: 10 PLN
Ewentualna wygrana: 174,59 zł
TOTALbet rejestracja online

Co szczególnie ważne, bonus bez depozytu 10 PLN TOTALbet nie jest obciążony warunkami obrotu! W praktyce oznacza to, że jeśli nasz kupon bukmacherski za freebet okaże się trafiony, to wygrana zostanie tylko pomniejszona o kwotę freebetu, czyli 10 zł - całą resztę możemy od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

To rzadko spotykana sytuacja na polskim rynku bukmacherskim, gdzie na ogół kwotą darmowego zakładu należy dokonać przynajmniej jednokrotnego obrotu nim bukmacher odblokuje nam możliwość jego wypłaty na konto bankowe. Dlatego tym bardziej warto skorzystać z tej wyjątkowej promocji i założyć konto internetowe TOTALbet z kodem promocyjnym. Wystarczy, że klikniesz w ten link aktywacyjny ==>  odbieram darmowy zakład TOTALbet z kodem bonusowym  <=== i wpiszesz / wkleisz hasło bonusowe LEGALSPORT w pole "Kod promocyjny", by otrzymać całkowicie darmowe 10 zł, umożliwiające postawienie kuponu bukmacherskiego w TOTALbet bez żadnej wpłaty!

TOTALbet bonusy na 2021

Internetowy bukmacher TOTALbet przygotował dla typerów bonusy bukmacherskie, które skierowane są zarówno do nowych, jak i do stałych graczy. Ten operator zakładów sportowych akceptuje również unikalny darmowy kod bonusowy, który brzmi LEGALSPORT i został przygotowany specjalnie dla czytelników naszego serwisu. W TOTALbet bonus online dla nowych graczy z kodem bonusowym jest jeszcze bardziej atrakcyjny!

Oferta bonusowa i promocyjna TOTALbet na rok 2021 obejmuje m.in.:

 • Bonus na start 100% (TOTALbet BONUS 5000) - bonus od depozytu TOTALbet, który umożliwia podwojenie pierwszej wpłaty nawet do kwoty 5000 zł. By go otrzymać, wystarczy założyć konto bukmacherskie TOTALbet online i dokonać depozytu co najmniej 10 zł.

Bonus 100% TOTALbet należy aktywować, stawiając kupon z trzema, czterema lub więcej zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich 1.25. Aktywuje to bonus w wariancie 5x3 lub 4x4. By wypłacić przyznany bonus na swoje konto bankowe, należy dokonać obrotu: 3x5 (pięciokrotny obrót kuponami z trzema selekcjami, co uwolni 20% bonusu) lub 4x4 (czterokrotny obrót kuponami z czterema selekcjami - jednokrotny obrót depozytem uwolni wówczas 25% kwoty bonusu).

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - bonus na start z kodem bonusowym
Oferta powitalna TOTALbet z kodem promocyjnym
 • Darmowy zakład 50 PLN - unikalny freebet TOTALbet, który w pełnej kwocie dostępny jest dla nowych graczy tylko z użyciem zyskownego kodu bonusowego TOTALbet (bez kodu otrzymamy bonusy bez depozytu tylko na 40 zł). By otrzymać bonus, należy założyć konto internetowe TOTALbet online z kodem bonusowym, który brzmi "LEGALSPORT" - należy wpisać go lub wkleić w pole zatytułowane "Kod promocyjny".

Następnie należy dokonać weryfikacji konta (wymagane będzie m.in. podanie numeru konta bankowego) - po aktywacji standardowego konta bukmacherskiego TOTALbet darmowy zakład zostanie dopisany do naszego konta, łącznie z freebetem 20 + 5 zł. Kolejne 15 zł otrzymamy kolejno za dokonanie depozytu (min. 10 zł), pierwszy kupon z salda głównego i pierwszy kupon na wirtuale.

 • Gra bez podatku - w TOTALbet możemy stawiać kupony bukmacherskie bez podatku 12% przez cały czas. Promocja dostępna jest przez całą dobę i na całą ofertę bukmachera. Za pełną stawkę możemy stawiać kupony pre-match oraz LIVE - wystarczy tylko stworzyć kupon z co najmniej trzema selekcjami, a minimalny kurs każdego zdarzenia to tylko 1.20.
 • Sporty wirtualne bez podatku - standardowa oferta na grę bez podatku w TOTAlbet nie obejmuje kuponów na virtuals, jednak sporty wirtualne również mogą nam przynieść podwyższone wygrane! W ramach akcji promocyjnej na wirtuale wygrane z kuponów zagranych za co najmniej 1 zł mogą być wyższe od 14% przy trzech zdarzeniach aż do 40% przy dziesięciu selekcjach na sporty wirtualne na kuponie.
chcę grać bez podatku
Podwyższone wygrane dla kuponów AKO w TOTALbet
 • TOTAL Bonus - promocja bukmacherska TOTALbet zwiększająca wygrane z kuponów bukmacherskich AKO. TOTAL Bonus w TOTALbet online aktywuje się automatycznie dla wszystkich kuponów zawierających powyżej trzech selekcji i spełniających warunki promocji (minimalna stawka kuponu 1 zł, minimalny kurs każdego zdarzenia 1.2) oraz łączy się z grą bez podatku. Przykładowo, dla kuponu z sześcioma zdarzeniami otrzymamy +14% w ramach bez podatku oraz dodatkowe 5% TOTAL Bonusu, a więc łącznie nasza wygrana będzie podniesiona o 19%.
 • TOTAL Boost - akcja bonusowa, w ramach której legalny bukmacher TOTAlbet znacznie podnosi kurs bukmacherski wybranego wydarzenia z oferty sportowej. Wyższy kurs przekłada się na wyższą wygraną bukmacherską z takiego kuponu.
 • Zakład Bezpieczny TOTALbet - promocja umożliwiająca zabezpieczenie kuponu bukmacherskiego przez przegraną z powodu jednego nietrafionego typu. Zakład Bezpieczny aktywuje się automatycznie dla każdego kuponu, spełniającego warunki promocji bukmacherskiej (minimalna stawka 10 zł z salda głównego, co najmniej 10 zdarzeń na kuponie, minimalny kurs każdego zdarzenia 1.2) - w przypadku niepoprawnie wytypowanego jednego zdarzenia TOTALbet zwraca stawkę za kupon.
Rekomendacje dla legalnego bukmachera TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
Rekomendacje dla TOTALbet TOTALbet ma bonusy dla nowych i stałych graczy
 • Freebet urodzinowy 10 PLN - każdy typer w dniu swoich urodzin może odebrać w TOTAlbet online darmowy zakład bukmacherski na kwotę 10 zł. By go otrzymać, wystarczy po zalogowaniu się na swoje konto napisać do BOK TOTAlbet z prośbą o dopisanie bonusu bez depozytu. Pamiętajcie, że oferta skierowana jest wyłącznie do Klientów, których konto ma status ZWERYFIKOWANY i którzy zawarli minimum jeden zakład z salda głównego.
 • Kasomania - loteria legalnego bukmachera TOTALbet, w ramach której wygrać można atrakcyjne nagrody i bonusy bukmacherskie (pula nagród to ponad 550 000 zł) oraz samochód. W loterii Kasomania może wziąć udział każdy zarejestrowany gracz TOTALbet który się do niej zapisze, a nagrody losowane są co tydzień i co miesiąc.
 • Cash-out TOTALbet - możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu bukmacherskiego przed rozliczeniem wszystkich zawartych na nim zdarzeń.

Bonusy TOTALbet dla stałych graczy

Zakładając konto internetowe u bukmachera TOTALbet skorzystać można nie tylko z wyjątkowo atrakcyjnego bonusu na start, ale także z całej gamy promocji stałych i tymczasowych kierowanych do typerów którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie SOLO i AKO w TOTALbet.

Pełen dostęp do oferty bonusowej i promocyjnej TOTALbet uzyskasz, rejestrując konto TOTALbet online z kodem promocyjnym - by to zrobić, po prostu kliknij w poniższy baner lub ten link ===>  zakładam darmowe konto gracza w TOTALbet  <===, a w formularzu rejestracyjnym w pole zatytułowane "Kod promocyjny" wpisz lub wklej nasze hasło bonusowe LEGALSPORT.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

TOTALbet regularnie organizuje dla graczy atrakcyjne akcje bonusowe!
Gra bez podatku | TOTAL Bonus | TOTAL Boost | Zakład Bezpieczny i wiele więcej

TOTALbet rejestracja online

Legalny bukmacher TOTALbet systematycznie rozwija swój system bonusowy dla stałych graczy, chcąc zachęcić ich w ten sposób do regularnej gry. W TOTALbet bonusy online. Jedną z nich jest akcja „TOTAL bonus”, która pozwala uzyskiwać znacznie wyższe wygrane. By z niej skorzystać, wystarczy postawić dowolny kupon AKO, składający się co najmniej pięciu zdarzeń. Warto w tym miejscu jeszcze pamiętać, że znaczenie ma tutaj również sam kurs każdego typu, który nie może być mniejszy niż 1,20. Co istotne, najwyższy bonus extra może tutaj wynieść aż 30% - zależne jest to od ilości zdarzeń na kuponie. Zauważyć tutaj również trzeba z akcji tej skorzystać można wiele razy.

Nie można zapominać, że legalny bukmacher TOTALbet systematycznie organizuje również dla swoich stałych graczy tzw. TOTALbet promocje czasowe. Takie bonusy okazjonalne najczęściej są aktywowane z okazji najważniejszych wydarzeń sportowych i dotyczą nie tylko rozgrywek piłki nożnej (np. Cashback TOTALbet na Ligę Mistrzów, promocja na rozgrywki Ekstraklasy) ale również m.in. tenisa (promocje TOTALbet na turnieje wielkoszlemowe), koszykówki czy e-sportów. W ramach promocji czasowych gracze mają szansę otrzymania darmowych zakładów bukmacherskich, atrakcyjnych bonusów lub powiększenia swoich wygranych na poszczególnych selekcjach.

Bonus TOTALbet – jak wykorzystać

Jak już wspomnieliśmy, bonus powitalny u legalnego bukmachera TOTALbet jest bardzo okazały i już na samym starcie swojej przygody z ofertą sportową tego operatora pozwala zyskać solidny zastrzyk gotówki na typowanie zakładów bukmacherskich – w przypadku zastosowania kodu rabatowego LEGALSPORT nasz bukmacherski bankroll na start może się powiększyć aż o 5050 zł! Od razu warto też zaznaczyć, że na korzyść tej atrakcyjnej oferty powitalnej TOTALbet przemawia również regulamin promocji, który jest bardzo przejrzysty. Określa on, jak odebrać bonus powitalny TOTALbet, ile obrotów należy wykonać by móc przelać pieniądze na swoje konto itd.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - oferta e-sportowa
Oferta na e-sport w TOTALbet online

Na co więc wykorzystać bonus powitalny TOTALbet? Tu wszystko zależy od preferencji typera, bowiem regulamin promocji na start TOTALbet nie ogranicza nas w kwestii dyscyplin sportowych, które chcemy typować za bonus. Oznacza to, że przyznane pieniądze przeznaczyć możemy na obstawianie dowolnych, wybranych przez siebie selekcji – na nasze bonusowe kupony bukmacherskie możemy wrzucać zarówno sporty cieszące się dużą popularnością, czyli m.in. piłkę nożną, zakłady na e-sport i tenis, jak i te mniej medialne, do których zaliczyć można bandy, kręgle, rzutki oraz piłkę wodną.

Nie ma też żadnych ograniczeń odnośnie rodzajów zakładów - za bonus na start możemy obstawiać zakłady typu pre-match, zakłady na żywo oraz zakłady długoterminowe.

Jak obrócić bonus TOTALbet

W przypadku podwojenia pierwszej wpłaty do 5000 zł u bukmachera TOTALbet warunki obrotu bonusem są bardzo korzystne. W TOTALbet bonus od depozytu należy aktywować poprzez postawienie kuponu z trzema, czterema lub więcej zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich 1.25. W ten sposób wybieramy formę obrotu bonusem - może to być opcja 5x3 (pięciokrotny obrót kuponami AKO z trzema selekcjami) lub 4x4 (cztery obroty kuponami AKO z czterema zdarzeniami).

Każdy obrót pełną kwotą bonusu (np. przy depozycie 1000 zł musimy postawić zakłady na 1000 zł) odblokowuje 20% lub 25% bonusu do wypłaty. Oznacza to, że w celu wypłaty takiej części bonusu stawki wszystkich kuponów muszą dać łączną sumę przyznanego bonusu. Następnie dokonujemy kolejnych obrotów aż do odblokowania całości bonusu. Jeśli nie jesteście pewni, jak obrócić bonus powitalny TOTALbet, poniżej przedstawiamy Wam przykładowy kupon bukmacherski, który spełnia warunki obrotu.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet
Przykładowy kupon spełniający warunki obrotu bonusem na start TOTALbet:
Valencia - Arsenal, Liga Europy, typ 1, kurs - 2.55
Denver Nuggets - San Antonio Spurs, NBA, typ 1, kurs - 1.48
Tottenham - Ajax Amsterdam, typ 1, kurs - 2.37
Atletico Madryt - Valencia, La Liga, typ 1, kurs - 2.17
---------------------------------------------
Kurs całkowity kuponu: 19.41 | Stawka kuponu: 100 zł 
Ewentualna wygrana: 1 708.08 zł
Idę do TOTALbet

 

Jeśli nie jesteście pewni, jak obrócić bonus powitalny TOTALbet, poniżej przedstawiamy Wam przykładowy kupon bukmacherski, który spełnia warunki obrotu.

Druga część bonusu powitalnego TOTALbet, czyli darmowe zakłady na kwotę 50 zł, jest zwolniona z warunków obrotu! Oznacza to, że jeśli nasz kupon bukmacherski za freebet okaże się trafiony, to nasza wygrana zostanie tylko pomniejszona o kwotę freebetu - całą resztę możemy od razu wpłacić na nasze konto bankowe! To rzadka sytuacja na polskim rynku bukmacherskim, gdzie w większości przypadków darmowy zakład obciążony jest co najmniej jednokrotnym obrotem nim odblokowana zostanie możliwość wypłaty.

Ta wyjątkowa promocja dostępna jest dla wszystkich graczy, którzy założą konto internetowe TOTALbet z kodem bonusowym - by to zrobić, wystarczy tylko kliknąć w poniższy baner lub ten link aktywacyjny ==> ODBIERAM FREEBET 15 PLN TOTALBET <===, a następnie dokonać rejestracji konta bukmacherskiego TOTALbet. Pamiętajcie, że darmowy zakład 15 zł otrzymacie dopiero po pełnej weryfikacji konta! Wówczas zyskacie też możliwość wypłaty wygranych na swoje konto bankowe - ta opcja dla Konta Tymczasowego TOTALbet jest zablokowana.

Jakie opinie ma bonus TOTALbet?

Zarówno typerzy obstawiający regularnie zakłady bukmacherskie w TOTALbet, jak i ci, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z ofertą tego legalnego bukmachera, mają bardzo dobre zdanie o ofercie powitalnej TOTALbet. Gracze doceniają optymalną kwotę bonusu oraz fakt, że bonus na start TOTALbet z kodem bonusowym powiększony został o freebet, czyli najbardziej pożądany bonus bukmacherski. Chcecie przekonać się, jakie są opinie graczy o bonusie powitalnym TOTALbet? Zapraszamy do lektury poniższych wpisów! Z kolei więcej opinii o TOTALbet (nie tylko o pakiecie powitalnym, ale też o ofercie kursowej i promocjach) znajdziecie TUTAJ.

#1 Opinia dodana przez Super Mario: Osobiście bardzo polecam bonus na start w TOTAlbet. Na duży plus jest przede wszystkim jego kwota: 5000 zł dodatkowo to akurat tyle, żeby można było postawić naprawdę sporo fajnych kuponów. Założyłem konto online z kodem i dodatkowo otrzymałem freebet, co naprawdę bardzo mi się spodobało - w sumie bez tego freebetu ten bonus na start nie byłby aż taki fajny, a tu można było sobie zagrać za darmo ;).

-------------------------------------

#2 Opinia dodana przez Katarzyna: Jak bonus powitalny TOTALbet to tylko z kodem! Nie wiem kto nie lubi dostawać coś za darmo, dla mnie w każdym razie to naprawdę solidna zachęta. Nic nie tracisz, nic nie robisz dodatkowo, tylko wpisujesz albo wklejasz kod - i masz za darmo dodatkowe 10 zł. Jak się dobrze przemyśli ten darmowy zakład to można naprawdę sporo wygrać, dlatego polecam!

-------------------------------------

#3 Opinia dodana przez HP&1/2BP: Gram w TOTALbet od samego początku, ale muszą przyznać, że teraz wysokość pakietu na start dużo bardziej imponuje. Ja odebrałem tylko 500 zł i jeden freebet 10 zł, a teraz można dostać nawet 5000 zł i darmowe zakłady na 50 zł. Jakbym trochę poczekał to bym zgarnął dużo więcej darmowej kasy ;).

-------------------------------------

#4 Opinia dodana przez Mateusz35: Ja sobie bardzo cenię w TOTALbet bardzo łatwe warunki obrotu bonusem na start. Owszem, ten kilkukrotny obrót jest trochę męczący, ale z kolei nie muszę spełniać jakichś trudnych warunków jeśli chodzi o kursy, dyscypliny, nie ma żadnych mnożników. No i regulamin jest bardzo prosty, a w przypadku freebetu z kodem bonusowym to praktycznie żaden - jedynie trzeba pamiętać o kursie minimalnym 2,0, poza tym to stawiasz jak chcesz i co chcesz :).

FAQ - bonusy TOTALbet w pytaniach i odpowiedziach

Bukmacher TOTALbet online przywiązuje dużą wagę do systemu bonusów i promocji, który jest bardzo atrakcyjny zarówno dla nowych, jak i dla stałych graczy. Ponieważ jednak u części typerów pojawiają się pytania związane z poszczególnymi akcjami promocyjnymi, zebraliśmy dla Was najczęstsze pytania o bonusy i promocje TOTALbet, a nasi eksperci przygotowali na nie szczegółowe odpowiedzi.

1. Bonus powitalny TOTALbet i bonus na start - czy to jest to samo?

Tak, oba sformułowania oznaczają dokładnie to samo i odnoszą się one do akcji promocyjnych, kierowanych do początkujących graczy, którzy nie posiadają jeszcze swojego konta internetowego w TOTALbet. Możecie się również spotkać z określeniem "bonus dla nowych graczy TOTALbet" oraz "TOTALbet oferta powitalna" - stosowane są one zamiennie.

Każdy nowy typer za zarejestrowanie się w TOTALbet skorzystać może z wyjątkowej oferty powitalnej, która składa się z dwóch elementów. Pierwszym z nich jest bonus od depozytu do kwoty 5000 zł. Z kolei drugi o paczka freebetów na 50 zł. Warto przy tym pamiętać, że darmowy zakład TOTALbet w pełnej wysokości dostępny jest tylko dla graczy, którzy podczas rejestracji konta wykorzystają darmowy kod promocyjny TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT - bez kodu otrzymamy tylko 40 zł darmowych zakładów.

2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do TOTALbet?

By cieszyć się z najlepszego bonusu na start u legalnego bukmachera TOTALbet z kodem bonusowym LEGALSPORT, wystarczy założyć darmowe konto internetowe TOTALbet przy zastosowaniu wspomnianego kodu. By rozpocząć proces rejestracyjny należy kliknąć w ten link ==> ODBIERAM EXTRA BONUS TOTALBET <==, a kod bonusowy TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT, wystarczy wpisać w pole „Kod promocyjny” (znajdziecie je w dolnej części kolumny obejmującej dane dotyczące konta).

To wystarczy, byśmy mogli skorzystać z podwyższonej oferty powitalnej TOTALbet, która zawiera bonus od depozytu do kwoty 5000 zł oraz unikalny freebet 50 zł.

3. Ile trwa odbiór bonusu na start w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie?

Oferta powitalna TOTALbet składa się z dwóch elementów – pierwszym z nich jest bonus od depozytu do kwoty 5000 zł, a drugim zestaw bonusów bez wpłaty na 50 zł, dostępny po zastosowaniu kodu promocyjnego LEGALSPORT. By otrzymać pierwszą część bonusu, czyli podwojenie pierwszej wpłaty, należy założyć darmowe konto internetowe TOTALbet z kodem bonusowym, a następnie dokonać pierwszej wpłaty. Wówczas do naszego konta legalny bukmacher TOTALbet dopisze bonus 100% do kwoty 5000 zł, który będzie uwalniany do wypłaty stopniowo po dokonaniu wymaganego obrotu.

Równie łatwo odebrać można drugą część promocji na start, czyli bonusy bez depozytu 50 zł. Wszystko, co musimy zrobić, to założyć konto TOTALbet online z kodem bonusowym, a następnie dokonać jego pełnej aktywacji - wówczas otrzymamy 20+5 zł z podstawowego zestawu freebetów i extra freebet 10 zł za kod. Pozostałe 15 zł dostaniemy za pierwszą wpłatę minimum 10 zł, pierwszy zakład z salda głównego i pierwszy kupon na wirtuale.

4. Bonus za rejestrację TOTALbet - kiedy będzie na koncie?

Legalny bukmacher TOTALbet przygotował dla nowych graczy dwuczęściową ofertę na start. Pierwszym jej elementem jest bonus, który zapewnia aż 100% od wpłaty, nawet do kwoty 5000 zł. Aby go otrzymać, wystarczy jedynie poprawnie przejść cały proces rejestracyjny oraz dokonać pierwszego depozytu. Wówczas przyznana zostanie nam kwota równa naszej pierwszej wpłacie, która jednak będzie nieaktywna do wypłaty - by ją odblokować, należy dokonać czterokrotnego obrotu kuponami po 4 selekcje (po każdym pełnym obrocie odblokujemy do wypłaty 25% bonusu) lub pięciokrotnego kuponami po 3 selekcje (odblokujemy po 20% bonusu).

Z kolei darmowy zakład 50 PLN TOTALbet może być na naszym koncie w ciągu paru minut. By otrzymać pierwsze 35 zł należy tylko poprawnie przejść proces rejestracyjny ze zgodami marketingowymi oraz zweryfikować swoje konto. Od razu po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymamy też kolejny freebet 5 zł, z następne aktywują się po puszczeniu pierwszego kuponu i pierwszego zakładu na sporty wirtualne.

Bonus powitalny z kodem rejestracyjnym w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - infografika
Bonus na start TOTALbet z kodem promocyjnym

5. Czy bonus na start TOTALbet mogę odebrać kilka razy?

Nie, bonus powitalny przyznany zostać może tylko raz. Wynika to z faktu, że oferowany jest on jedynie graczom, którzy nie posiadają jeszcze konta online u bukmachera TOTALbet. Oczywiście nie tylko legalny bukmacher TOTALbet posiada takie warunki bonusu na start - identycznie sytuacja przedstawia się u innych organizatorów zakładów sportowych.

Pamiętać jednak należy, że nawet jednorazowe skorzystanie ze wspomnianej oferty na start przynieść może naprawdę spore korzyści. Najlepiej oddaje to fakt, że bonus powitalny u tego warszawskiego bukmachera składa się z dwóch równie atrakcyjnych elementów – bonusu od depozytu do kwoty 5000 zł oraz darmowych zakładów na 50 zł.

By otrzymać taką kwotę na start gratis, należy tylko założyć konto internetowe TOTALbet online (by rozpocząć rejestrację, po prostu kliknij w ten link ==> odbieram extra bonus na start TOTALbet <==), wpisać w trakcie rejestracji specjalny kod bonusowy TOTALbet który brzmi "LEGALSPORT", a następnie dokonać pełnej aktywacji konta oraz dokonać pierwszej wpłaty.

6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od TOTALbet Zakłady Bukmacherskie?

Wielką zaletą oferty powitalnej bukmachera TOTALbet, która składa się z dwóch elementów, jest fakt, że można wykorzystać je według własnego uznania. Takiemu działaniu niewątpliwie sprzyja bogata oferta zakładów sportowych TOTALbet, które zawierać można na około 30 dyscyplin. Dzięki temu typować można nie tylko sporty bardzo medialne, jak m.in. piłkę nożną, hokej na lodzie, koszykówkę, e-sport czy tenis, ale także te bardziej niszowe, czyli np. bandy, rzutki, tenis stołowy, unihokej oraz waterpolo. Co więcej, rozważyć można także dodanie do swojego kuponu typów z zakresu e-sportu oraz całej gamy podtypów (np. dokładny wynik, suma bramek lub punktów).

Oczywiście warto tutaj pamiętać, że zarówno w wypadku podwojenia pierwszej wpłaty, jak i freebetu, spełnić trzeba określone wymogi, z którymi dokładnie zapoznać się można na stronie bukmachera – najlepiej w zakładce „Regulaminy” na stronie internetowej www.totalbet.pl.

7. Czy u buka TOTALbet jest freebet?

Wszyscy gracze, którzy założą konto internetowe TOTALbet online z kodem bonusowym LEGALSPORT, mogą otrzymać freebet na 50 zł. Konto bukmacherskie TOTALbet z kodem bonusowym to nie tylko bonus 100% od pierwszego depozytu i standardowy pakiet darmowych zakładów 20+20 zł, ale również unikalny darmowy zakład w wysokości aż 10 zł, który dostępny jest tylko po zastosowaniu naszego zyskownego kodu TOTALbet.

Co szczególnie ważne, powitalne bonusy bez depozytu w TOTALbet nie są obciążone warunkami obrotu. Dzięki temu wygraną z kuponu bukmacherskiego, postawionego za freebet TOTALbet, możemy od razu wpłacić na swoje konto bankowe, nie przejmując się obracaniem tej kwoty określoną ilość razy, tak jak ma to miejsce u innych bukmacherów. Z tego względu z pewnością warto założyć konto TOTAlbet online z kodem promocyjnym - by to zrobić, po prostu kliknij w ten ==> link aktywacyjny do bonusu TOTALbet <==.

8. Jak zdobyć bonus bez depozytu w TOTALbet i na co go wykorzystać?

Jak już wspomnieliśmy, odebranie darmowego zakładu u bukmachera TOTALbet jest wyjątkowo proste. Przeznaczony jest on bowiem dla każdego nowego typera, który zdecyduje się założyć darmowe konto TOTALbet online z kodem bonusowym LEGALSPORT i je zweryfikować. Bonus bez depozytu możemy wykorzystać na dowolne sporty, a co najważniejsze, wygrana z bonusu nie podlega żadnemu obrotowi. To oznacza, że można ją od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie zakładów wzajemnych.

9. Czy bukmacher TOTALbet rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie?

Operator zakładów wzajemnych TOTALbet oferuje nowym graczom darmowy voucher bukmacherski w kwocie 50 zł. Dzięki takiemu bezzwrotnemu prezentowi od firmy możemy postawić kilka kuponów całkowicie za darmo – bez dokonywania pierwszej wpłaty. Co ważne, voucher na 50 PLN TOTALbet dostępny jest tylko dla graczy, którzy założą konto internetowe TOTAlbet z kodem bonusowym TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT - bez kodu pakiet freebetów wynosi tylko 40 zł.

10. Czy TOTALbet posiada bonusy dla stałych graczy?

Tak, warszawski legalny bukmacher internetowy TOTALbet równie mocno jak o początkujących graczy, dba o tych stałych. Tym samym oferuje on im całą gamę promocji bukmacherskich, wśród których w oczy rzuca się przede wszystkim gra bez podatku dostępna na całą ofertę 24/7, a także akcja „TOTAL bonus”, która pozwala uzyskiwać znacznie wyższe wygrane (przyznany bonus zależny jest od ilości zdarzeń na kuponie).

Równie ciekawie prezentuje się także promocja „Bezpieczny zakład”, gdzie możliwe jest obstawianie zakładów złożonych bez ryzyka utraty pieniędzy w momencie, gdy jeden typ okaże się nietrafiony. Dodatkowo doświadczeni typerzy obojętnie nie przejdą również obok promocji „TOTALboost”, która pozwala stawiać poszczególne zakłady specjalne z podwyższonym kursem.

11. Jak często legalny bukmacher TOTALbet organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

Bukmacher TOTALbet robi wszystko, aby ze swoją ofertą sportową trafić do jak największej liczby graczy i to nie tylko tych nowych, ale również takich, którzy chcą regularnie stawiać zakłady bukmacherskie w TOTALbet. Z tego względu systematycznie organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy, do których należy m.in. akcja bonusowa „TOTAL bonus”, „Bezpieczny zakład” oraz „TOTALboost”. Warto tutaj pamiętać, że z każdej promocji bukmacherskiej dla stałych graczy TOTALbet skorzystać można wiele razy.

Dodatkowo warszawski operator zakładów sportowych TOTALbet co jakiś czas proponuje stałym graczom także promocje tymczasowe. Jedną z nich jest regularnie wznawiana loteria Kasomania, gdzie za każdy zakład bukmacherski o określonej wartości typer otrzymuje biorące udział w loterii losy, a do wygrania są atrakcyjne bonusy bukmacherskie oraz rzeczowe. TOTALbet organizuje też akcje bonusowe związane z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sporu, np. kolejnymi etapami rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy Ekstraklasy, a także wydarzeniami ze świata koszykówki, tenisa czy hokeja. Biorący udział w promocjach okazjonalnych TOTALbet typerzy mogą zgarnąć freebety, bonusy bukmacherskie oraz wyższe wygrane dzięki podniesionym kursom bukmacherskim.

do góry

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Totalbet bonusy | wrzesień 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.