poniedziałek, 17 stycznia 2022
Najnowsze: Typy na mecz Polska – Niemcy. ME 2022 w piłce ręcznej

Kod bonusowy TOTALbet

Promocyjny kod do bonusu na start dla nowych klientów. Bonus powitalny z kodem rejestracyjnym: 500 zł + 2x freebet 10 zł - info na styczeń 2022

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 31 stycznia 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest kod promocyjny?
 2. Kod bonusowy na start TOTALbet
  1. Korzyści z kodu promocyjnego
 3. Bonusy za kod w TOTALbet
  1. Bonus powitalny
  2. Promocje dla regularnych typerów
 4. Gdzie wpisać zyskowny kod bonusowy TOTALbet?
  1. Kod promocyjny a szybka rejestracja TOTALbet
 5. 3 kroki, jak odebrać kod bonusowy TOTALbet
 6. Opinie graczy o kodzie promocyjny TOTALbet
 7. FAQ - kod bonusowy TOTALbet w pytaniach i odpowiedziach
Bonus na start 530 zł z kodem LEGALSPORT u legalnego bukmachera TOTALbet
Bonus powitalny TOTALbet z kodem promocyjnym

Legalny bukmacher TOTALbet oficjalnie wystartował ze swoją działalnością bukmacherską w połowie 2018 roku, jako ósmy operator zakładów wzajemnych z licencją Ministerstwa Finansów.

  Bonus 100% od depozytu na start  

Kod promocyjny do bonusu na styczeń 2022: LEGALSPORT

Wyciągając to, co najlepsze z ofert powitalnych legalnych bukmacherów takich jak Fortuna, LVBET czy STS, TOTALbet przygotował dla nowych graczy naprawdę atrakcyjny bonus powitalny na korzystnych warunkach regulaminowych. Na start od TOTALbet każdy typer otrzymuje bowiem bonus 100% do aż 500 zł, który można dodatkowo powiększyć, stosując nasz kod promocyjny do TOTALbet.

Warto dodać, że bukmacher TOTALbet oferuje też mnóstwo bonusów tymczasowych, które idealnie uzupełnią Wasze kupony bukmacherskie. Aby odebrać ekskluzywny pakiet bonusów vipowskich od TOTALbet, należy podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej wpisać na formularzu rejestracyjnym online w polu "kod promocyjny" specjalne hasło rabatowe LEGALSPORT. 

Co to jest kod promocyjny?

Wyjątkowy i korzystny kod promocyjny do legalnego bukmachera z koncesją MF to nic innego, jak ciąg liter i cyfr lub samych liter czy samych cyfr, który umożliwia odbiór ulepszonego bonusu powitalnego - specjalna oferta nie jest dostępna w standardowej ofercie bukmachera, tak więc zwracajcie na to uwagę! Bukmacherzy najchętniej w ramach promocji startowej rozdają bonusy 100% od wpłat czy bezpłatne freebety o różnych wartościach (od 10 zł do 50 zł, ale okazjonalnie zdarzają się też wyższe bonusy bez wpłaty). Od czasu do czasu można spotkać również zakłady bez ryzyka przegranej (w razie przegranej bukmacher zwraca stawkę zakładu na saldo depozytowe).

Ogólnie rzecz ujmując, kod rejestracyjny do bukmachera zapewnia dodatkową kasę na zakłady sportowe w ramach promocji powitalnej na start. Z takich pieniędzy korzysta się na początku swojej przygody z danym bukmacherem - przeważnie od kilku tygodniu do kilku miesięcy (wszystko zależy od zapisów w regulaminie promocji). Co ciekawe, pojęcie "kod promocyjny" u legalnych bukmacherów występuje pod różnymi postaciami: kod promocyjny to także "kod za rejestrację", "kod startowy", "kod rejestracyjny" czy "kod bonusowy".

Legalny bukmacher online

Bonus za kod promocyjny

Kod na 2022

STS Zakłady Bukmacherskie

1259 zł  +59 zł ekstra

Odkryj

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

1140 zł  +20 zł 

Odkryj

forBET Zakłady Bukmacherskie

2110 zł  +110 zł 

Odkryj

Totolotek Zakłady Bukmacherskie

1136 zł   +116 zł 

Odkryj

LVBET Zakłady Bukmacherskie

1570 zł  +20 zł 

Odkryj

eWinner Zakłady Bukmacherskie

1170 zł  +20 zł 

Odkryj

PZBuk Zakłady Bukmacherskie

500 zł

Odkryj

Milenium Zakłady Bukmacherskie

1030 zł +30 zł 

Odkryj

Totalbet Zakłady Bukmacherskie

520 zł +10 zł 

Odkryj

Betclic Zakłady Bukmacherskie

510 zł  +10 zł 

Odkryj

eToto Zakłady Bukmacherskie

200 zł

Odkryj

Betfan Zakłady Bukmacherskie

3090 zł  +90 zł ekstra

Odkryj

Warto dodać, że nasz kod promocyjny LEGALSPORT jest akceptowany przez każdego legalnego bukmachera internetowego w Polsce - tylko w Betclic kod promocyjny brzmi LEGALSPORTPL. Stosując ten kod możecie zgarniać podwyższone bonusy na start u legalnych buków online - powyżej znajdziecie informacje dotyczące ponadstandardowych ofert powitalnych z kodem promocyjnym.

Kod bonusowy na start TOTALbet

Podobnie jak inni legalni bukmacherzy internetowi w Polsce, np. Milenium, Betfan czy Fortuna, również TOTALbet Zakłady Bukmacherskie akceptuje nasz kod bonusowy LEGALSPORT. Hasło bonusowe należy wpisać bądź wkleić na internetowym formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny". Przed zakończeniem szybkiej rejestracji TOTLAbet sprawdźcie, czy Wasz kod promocyjny na pewno został wprowadzony, ponieważ nie będziecie mieli możliwości powrotu do tego etapu! A z całą pewnością warto wykorzystać unikalny kod do TOTALbet, ponieważ zyskacie z nim ponadstandardowy bonus powitalny, niedostępny w ofercie bez kodu.

Korzyści z kodu promocyjnego

Podstawową korzyścią z zastosowania naszego kodu promocyjnego do TOTALbet (hasło kodu to LEGALSPORT) jest podwyższony bonus na start, który wynosi aż 520 zł! Na tę kwotę składa się z podwojenia pierwszej wpłaty do 500 zł oraz darmowy zakład bukmacherski 10 zł, a także dodatkowy freebet 10 zł, który otrzymacie za użycie kodu.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Bonus na start w TOTALbet z kodem LEGALSPORT:
+ bonus 100% od pierwszej wpłaty do 500 zł 
+ freebet 10 zł 
+ dodatkowy freebet 10 zł za kod

Formularz rejestracyjny online

Dodatkową zaletą bonusów powitalnych z kodem promocyjnym do TOTALbet jest fakt, że wszystkie promocje, oferowane przez tego legalnego bukmachera, są opatrzone w wyjątkowo korzystnymi warunkami regulaminowymi, dlatego też może z nich skorzystać nie tylko doświadczony gracz, ale również początkujący obstawiający. Dla przykładu, bonus 500, czyli podwojenie pierwszej wpłaty do 500 zł, ma wpisany w regulamin tylko sześciokrotny obrót, a dodatkowo minimalna liczba zdarzeń została ustawiana na bardzo niskim poziomie - minimalnie 3 mecze na zakładzie z kursem ogólnym nie mniejszym niż 2.00. Czas na obrót bukmacherski w TOTALbet to aż dwa miesiące (60 dni) - w tym czasie będziecie mogli obstawić mnóstwo meczów piłki nożnej, hokeja na lodzie czy koszykówki.

Fragment regulaminu promocji powitalnej TOTALbet Bonus 500 zł:

Klienci z tytułu udziału w BONUSIE 500 są uprawnieni do otrzymania nagrody w postaci jednorazowego doładowania salda bonusowego (zwanego dalej: „Saldem bonus”) w wysokości pierwszego wpłaconego depozytu na Saldo, (zwanej dalej: „Bonusem”). Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty pierwszego depozytu, maksymalna kwota Bonusu ograniczona jest dla jednego Klienta do kwoty 500,00 zł.
2. Bonus przysługuje wyłącznie od pierwszego wpłaconego przez Klienta depozytu na Saldo.
3. Minimalna kwota pierwszego depozytu Klienta, na podstawie którego zostanie przyznany Bonus wynosi 1 zł.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusu na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu na jego równowartość w gotówce.
5. Kwota Bonusu widoczna jest na Saldzie bonus i nie jest wliczona do Salda. (...)

Jak widać, warunki internetowego bonusu powitalnego TOTALbet z kodem bonusowym LEGALSPORT są bardzo atrakcyjne i spokojnie konkurować mogą z promocjami innych legalnych bukmacherów w Polsce.

Dlaczego warto skorzystać z kodu promocyjnego LEGALSPORT podczas rejestracji w TOTALbet? Bo całkiem za darmo możecie otrzymać internetowy bonus powitalny od TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, w ramach którego zgarniacie dodatkowy freebet 10 zł na dowolne zakłady bukmacherskie. Sądzicie, że to niedużo? Zerknijcie do poniższej tabeli - znajdziecie w niej informacje, ile średnio wygrywali gracze, stawiający darmowy zakład bukmacherski za 10 zł w TOTALbet online!

Wygrane na 2022 rok za freebet 10 PLN z kodem promocyjnym TOTALbet 
Miesiąc odbioru bonusu Średnie wygrane bukmacherskie za darmowy zakład 10 zł
Styczeń 2022 r. 180 zł
Luty 2022 r. 220 zł
Marzec 2022 r. 195 zł
Kwiecień 2022 r. 150 zł
Maj 2022 r. 170 zł
Czerwiec 2022 r. 100 zł
Lipiec 2022 r. 180 zł
Sierpień 2022 r. 240 zł
Wrzesień 2022 r. 170 zł
Październik 2022 r. 190 zł
Listopad 2022 r. 200 zł
Grudzień 2022 r. 150 zł

Bonusy za kod w TOTALbet

Jeżeli podczas rejestracji nowego użytkownika online, na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, wpiszecie na formularzu rejestracyjnym online w polu "Kod promocyjny" hasło rabatowe LEGALSPORT, to otrzymacie dostęp do rozbudowanej listy atrakcyjnych bonusów bukmacherskich. Będzie to przede wszystkim podwyższony bonu powitalny, wynoszący nawet 520 zł, ale również liczne promocje dla regularnych typerów, pozwalające systematycznie zdobywać dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie w TOTALbet online.

Bonus powitalny

Stosując przy rejestracji TOTALbet nasz unikalny kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT, otrzymamy dostęp do ponadstandardowego pakietu dla nowych klientów. W skład oferty powitalnej TOTALbet z kodem rejestracyjnym wchodzą aż trzy bonusy:

 • bonus 100% od pierwszej wpłaty do 500 zł
 • darmowy zakład 10 zł << ODBIERAM FREEBET
 • dodatkowy freebet 10 zł za kod promocyjny

Jak widać, pełen pakiet powitalny TOTALbet z kodem polecającym to nawet 520 zł. Stosując nasz kod bonusowy do TOTALbet, oprócz standardowego bonusu na start, otrzymujecie także unikalny freebet 10 zł do wykorzystania na dowolne sporty z rozbudowanej oferty bukmacherskiej TOTALbet. To darmowe pieniądze, za które możecie postawić kupon bukmacherski bez żadnego ryzyka!

Promocje dla regularnych typerów

Oprócz podwyższonego bonusu na start, za kod promocyjny do TOTALbet otrzymamy również pełen dostęp do bonusów i promocji dla regularnych typerów. Podobnie jak np. LVBET, STS czy forBET, TOTALbet również systematycznie przygotowuje dla swoich graczy bonusy i promocje bukmacherskie, w ramach których można zgarnąć dodatkowe środki na grę. 

LEGALSPORT - kod rejestracyjny do TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - nfografika
Kod promocyjny do bonusu powitalnego TOTALbet
 • Kasomania - Specjalny konkurs dla regularnych graczy TOTALbet z pulą nagród prawie 500 000 zł w bonusach bukmacherskich. Jeżeli chcecie wziąć udział w takiej zabawie, to musicie się do niej po prostu zapisach. Możecie to zrobić na przykład w panelu gracza w zakładce "Loteria". Pamiętajcie, że tylko osoby zapisane biorą udział w loterii TOTALbet. 
 • TOTAL BONUS - Promocja aktywuje się automatycznie na koncie bukmacherskim online po zamieszczeniu przynajmniej 5 zdarzeń na kuponie akumulowanym. W najlepszym przypadku można zyskać +30% do ostatecznej wygranej. Żeby to zrobić, trzeba skonstruować kupon sportowy z minimum 10 meczami. Warto jeszcze dodać, że minimalna stawka takiego zakładu to zaledwie 1 zł.
 • Zakład bezpieczny - Specjalny bonus bukmacherski, dzięki któremu jedno zdarzenie źle wytypowane na kuponie akumulowanym nie zepsuje Wam całego zakładu. Jeżeli na Waszym kuponie sportowym źle wytypujecie jeden mecz, to wówczas bukmacher TOTALbet zwróci Wam stawkę pojedynczego kuponu. Oferta jest nielimitowana, więc można z niej korzystać cały czas.
 • TOTAL BOOST - Bonus dla regularnych graczy, który aktualizowany jest każdego dnia. Wówczas bukmacher TOTALbet wybiera kilka zdarzeń, łączy je w jeden typ, a potem podnosi ostateczny kurs bukmacherski, tak aby ostateczna wygrana była bardzo okazała i przekraczała tę ze standardowej oferty bukmacherskiej.
 • #Totalnie najlepsi - Zestawienie najbardziej wartościowych typów bukmacherskich na tle konkurencji. Operator zakładów sportowych TOTALbet najczęściej w takim zestawieniu umieszcza 10 selekcji z piłki nożnej, tenisa ziemnego, hokeja na lodzie czy koszykówki.
 • Super Total Bonus - Dzięki tej akcji promocyjnej można wygrać więcej na sportach wirtualnych. W maksymalnym wariancie można powiększyć sobie wygraną aż o 40%! Promocja Super Total Bonus od TOTALbet działa na prostych zasadach - im więcej zdarzeń z oferty Virtuals wrzucisz na swój zakład bukmacherski, tym większy bonus otrzymasz od bukmachera.

Jak widać lista promocji online, które można zgarnąć po rejestracji w TOTALbet z kodem bonusowym LEGALSPORT, jest naprawdę imponująca. Najciekawsze bonusy przedstawimy Wam w formie przejrzystej tabelki, tak abyście mogli zapoznać się ze wszystkimi opcjami.

Promocje i bonusy w TOTALBET Zakłady Bukmacherskie z kodem LEGALSPORT
NAZWA BONUSU TYP PROMOCJI  KWOTA DO ZGARNIĘCIA
Bonus 100% promocja na start max. 500 zł od 1 wpłaty
Kasomania dla regularnych typerów pula nagród 50 000 zł
Total Bonus dla regularnych typerów max. +30% do wygranej
Zakład bezpieczny dla regularnych typerów dopuszczalny 1 błąd na kuponie
Total Boost dla regularnych typerów podwyższony kurs na AKO
#Totalnie najlepsi dla regularnych typerów TOP 10 typów z kursami
Super Total Bonus dla regularnych typerów +40% do wygranej (SP*)
Cash-Out dla regularnych typerów opcja wypłaty przed rozliczeniem
Taśma na Ekstraklasę dla regularnych typerów pula nagród 5000 zł

* SP - Sporty Wirtualne.

Oczywiście dodatkowo TOTALbet Zakłady Bukmacherskie oferuje cyklicznie swoim klientom mega bonusy i promocje związane z konkretnymi wydarzeniami sportowymi, np. bonusy na wyścigi Formuły 1, mecze w ramach El Clasico czy też mistrzostwa świata lub Europy. W zimie można spotkać natomiast bonusy na skoki narciarskie oraz inne zimowe dyscypliny sportowe. Wybór jest naprawdę bardzo duży, w związku z tym jesteśmy pewni, że każdy typer znajdzie coś dla siebie.

Gdzie wpisać zyskowny kod bonusowy TOTALbet?

By móc cieszyć się z mega dodatkowych profitów, jakie niesie za sobą użycie internetowego kodu rejestracyjnego do TOTALbet online (przypominamy, że hasło kodu to LEGALSPORT), należy przede wszystkim założyć darmowe konto internetowe TOTALbet, co u tego warszawskiego legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów jest wyjątkowo proste i intuicyjne.

Kod promocyjny a szybka rejestracja TOTALbet

Proces rejestracji nowego konta bukmacherskiego przez internet w TOTALbet jest dwuetapowy, dzięki czemu swój pierwszy zakład bukmacherski, na przykład AKO lub SOLO, u tego buka możemy postawić już po kilku minutach. Po uzupełnieniu podstawowych danych bukmacher otwiera nam Konto Tymczasowe TOTALbet, które pozwala m.in. na dokonywanie wpłat oraz zawieranie zakładów sportowych bez limitu.

Co więcej, po utworzeniu takiego konta tymczasowego z kodem w wersji VIP, można od razu skorzystać z oferty powitalnej TOTALbet, która składa się z podwojenia pierwszej wpłaty do 500 zł, oraz z ekstra bonusów TOTALbet dla regularnych typerów. Pełną funkcjonalność internetowego konta do gry można odblokować dopiero po pełnej weryfikacji dokumentów tożsamości i przekształceniu w konto stałe. Jeżeli zabierzecie się za to od razu, to w ciągu 10 minut Wasze konto zyska status PREMIUM (range premium dostaje się za kod promocyjny LEGALSPORT). Wtedy też będziemy mogli skorzystać z extra freebetów TOTALbet - przypominamy, że jest to standardowy darmowy zakład 10 zł oraz dodatkowy freebet 10 zł za kod promocyjny.

Rejestracja z kodem bonusowym TOTALbet - infografika
Gdzie wpisać kod promocyjny do TOTALbet

Zakładanie Konta Tymczasowego w TOTALbet jest bardzo proste i wymaga od nas podania tylko podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, nazwa użytkownika, data urodzenia, obywatelstwo oraz numer PESEL. Po wypełnieniu podanych pól bukmacher przeprowadza weryfikację ukończenia 18. roku życia przez użytkownika, a następnie możemy już przystąpić do stawiania zakładów bukmacherskich w TOTALbet Polska.

Dla ułatwienia powyżej znajdziecie zdjęcie, na którym widoczny jest panel rejestracyjny Szybkiego Konta w TOTALbet - znajduje się tam również pole "Kod promocyjny", w które musicie wpisać nasz specjalny Kod bonusowy LEGALSPORT. Szczegółowe informacje o tym, jak się zarejestrować na stronie internetowej TOTALbet, znajdziecie tutaj: jak założyć konto gracza TOTALbet krok po kroku.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że z Konta Tymczasowego TOTALbet korzystać można jedynie przez 90 dni, a zmiany na konto stałe można dokonać w każdym dowolnym momencie - tak jak wspominaliśmy trwa to zaledwie kilka minut (około 10 minut - procedurę pełnej aktywacji konta można zdecydowanie przyspieszyć. Wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta).

Taka procedura odbywa się poprzez uzupełnienie m.in. adresu zamieszkania, numeru rachunku bankowego, numeru i serii dowodu osobistego oraz numeru telefonu użytkownika. Na koniec legalny i sprawdzony operator zakładów sportowych TOTALbet wymaga jeszcze od nas przesłania skanu dowodu osobistego lub paszportu (np. poprzez specjalnie udostępniony formularz).

Wówczas następuje pełna weryfikacja konta, która przeprowadzana jest na podstawie danych zawartych na fotokopii dokumentu tożsamości - zdjęcia muszą być wyraźne, ale można zasłonić niektóre dane: m.in. zdjęcie czy imiona rodziców. Pamiętajcie też, by podczas rejestracji koniecznie zaznaczyć pole z napisem "Chcę otrzymać bonus 100% od wpłaty" – jest to bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu od depozytu w TOTALbet! 

Warto nadmienić, że prawidłowy kod bonusowy upoważniający do odbioru powiększonego bonusu na start to LEGALSPORT. Hasło to wpisać można także jako Legalsport lub LegalSport, ponieważ wielkość liter nie ma tutaj znaczenia. Tym samym należy pamiętać, że przypadkowe kody promocyjne (np. TOTALBET, TOTALbet) po prostu nie działają i nie gwarantują dodatkowych korzyści.

3 kroki, jak odebrać kod bonusowy TOTALbet

Odbiór wyjątkowo zyskownego bonusu powitalnego dla nowych graczy od TOTALbet Zakłady Bukmacherskie jest prosty i intuicyjny. Do aktywacji ekstra bonusu TOTALbet nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza, dlatego jesteśmy pewni, że każdy typer bez problemów sobie poradzi z rejestracją u tego bukmachera z koncesją MF. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że dla części z Was będzie to pierwsza rejestracja u legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was krótką i przystępną instrukcję "krok po kroku", jak odebrać bonus za rejestrację z kodem promocyjnym w TOTALbet w trzech krokach. Dzięki temu w mgnieniu oka i bez problemów odbierzecie sobie aktywny kod promocji i bonusy na start.

Kod bonusowy LEGALSPORT w TOTALbet - infografika
LEGALSPORT - kod bonusowy TOTALbet Kod promocyjny LEGLSPORT u bukmachera TOTALbet to darmowy zakład 30 zł
 • Krok numer 1: Skopiuj lub zapisz aktualny kod bonusowy do bukmachera ===> LEGALSPORT, a następnie przejdź na oficjalną stronę internetową TOTALbet. Możesz to zrobić za pomocą tego linku aktywacyjnego: Formularz rejestracyjny TOTALbet z kodem promocyjnym. Zaznaczamy, że proces zakładania nowego konta bukmacherskiego online z kodem bonusowym w TOTALbet, który trwa dosłownie kilka minut, jest w pełni darmowy.
 • Krok numer 2: Po przejściu na witrynę internetową TOTALbet wypełnij poprawnie formularz rejestracyjny online. Pamiętaj, aby w polu "Kod promocyjny" wpisać lub wkleić wcześniej zapisany lub skopiowany specjalny kod bonusowy LEGALSPORT, który zapewnia mnóstwo dodatkowych korzyści po rejestracji. Pole "Kod promocyjny" znajduje się na samym dole wniosku online, po lewej stronie - tuż pod tym polem znajduje się sekcja "Wyrażenie zgody". I to wszystko, właśnie założyliście tymczasowe konto do gry TOTALbet z kodem promocyjnym.
 • Krok numer 3: Ostatni krok rejestracyjny w TOTALbet z kodem rabatowym jest ściśle związany z pierwszą wpłatą do bukmachera. Dzięki niej będziesz mógł zgarnąć bonus 100% od pierwszego depozytu do aż 500 zł. Wystarczy zrealizować wpłatę, na przykład 250 zł czy 300 zł, za pomocą karty kredytowej czy debetowej, aby uaktywnić bonus powitalny na start. Dla przykładu: jak wpłacisz na swoje saldo depozytowe 300 zł, to wówczas legalny bukmacher TOTALbet da Ci drugie 300 zł za darmo na zakłady bukmacherskie online. I to wszystko na jasnych i korzystnych warunkach regulaminowych.

Opinie graczy o kodzie promocyjny TOTALbet

Internetowy bonus na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT u bukmachera TOTALbet cieszy się bardzo dobrymi opiniami, sam TOTALbet regularnie zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP bukmacherów online. Typujący coraz chętniej sięgają po pakiet powitalny z kodem od tego legalnego i wiarygodnego bukmachera, dlatego też specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestaw ciekawych oraz merytorycznych opinii o kodzie bonusowym TOTALbet. Jakie opinie i rekomendacje zbiera extra bonus 100% do 500 zł z kodem startowym w TOTALbet? Przekonajmy się!

#1 Opinia dodana przez RadekPL: Bonusik od totalbet z kodem jest okej. Co prawda mógłby być nieco wyższy, ale dodatki do niego rekompensują wszystko. Udało mi się obrócić bonus tuż przed końcem czasu, dlatego też radość jest u mnie podwójna. Szkoda, że nie ma zakładu bez ryzyka, bo to moja ulubiona pozycja z bonusów, ale może kiedyś się doczekam takich promocji dla stałych graczy. Wracając do bonusu z kodem. Obstawiajcie za niego na piłkę nożną i Formułę 1. Te kombinacje dają prawdziwego kopa i pomagają ograć buka :) No i bym zapomniał. Grajcie tylko 2-drogowe typy, bo to naprawdę jest zyskowne. 

Rekomendacje dla legalnego bukmachera TOTALbet - infografika
TOTAlbet - dlaczego warto Czemu warto stawiać zakłady bukmacherskie w TOTALbet?

#2 Opinia dodana przez MaciejManU: Bonus na start z kodem od Totalbet to dla mnie czwarty bonus od legalnego bukmachera. Na razie idzie mi dobrze, jestem na najlepszej drodze, aby coś ugrać. Po raz pierwszy :D Na razie mam na koncie 2 500 zł, ale zaczynałem z pułapu maksymalnego bonusu. Jakby ktoś chciał wiedzieć, to stawiam sam tenis. Pozycje tylko na zwycięzcę, bo trochę się na tym znam i trochę sam gram, więc jest mi łatwiej. Ale ogólnie takie typy z tenisa są dla każdego, bo mają wysokie kursy.

#3 Opinia dodana przez Sławek: Promocja startowa z kodem w Totalbecie wygląda naprawdę całkiem fajnie. Kody do Totalbeta to podstawa, bo tylko tak się da coś wygrać - oczywiście zasada dotyczy też innych bukmacherów. Bonus w betku jest tak skonstruowany, że najlepiej grać wysokie kursy. I to najlepiej w podwójnej kombinacji. Ja sobie wybrałem kilka typów, liczba goli, kartki, kornery i na tym się opieram. Bez kodu byłaby lipa, bo nie byłoby darmowej kasy. A ona strasznie pomaga, bo gram sobie raz za kasę swoją, a raz za buka. Wtedy mogę przycisnąć i pograć ostro.

FAQ - kod bonusowy TOTALbet w pytaniach i odpowiedziach

Odbiór ekstra korzystnego bonusu na start od TOTALbet, który można przeznaczyć na promocyjne zakłady bukmacherskie online, jest niezwykle prosty i intuicyjny. Niemniej jednak część graczy może mieć dodatkowe pytania odnośnie kodu promocyjnego czy samej promocji dla nowych klientów. Dlatego też specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę najczęściej powtarzających się pytań od graczy, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Czy warto odebrać kod bonusowy w TOTALbet?

Zdecydowanie tak. Jeżeli chcecie uzyskać mega preferencyjne warunki bonusu na start i tym samym zyskać ekstra dodatkową kasę na dowolne zakłady sportowe online, to powinniście odebrać internetowy bonus powitalny dla nowych klientów w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie z kodem rabatowym LEGALSPORT. Pakiet bonusów startowych z kodem w TOTALbet został stworzony specjalnie dla Was. Kod bonusowy jest ważny 24 godziny i 7 dni w tygodniu.

Gracze chwalą sobie promocję startową z kodem promocyjnym w Totalbet przede wszystkim ze względu na dwie super promocje (bonus od depozytu do 500 zł oraz freebet 10 zł) i przejrzyste warunki regulaminowe. Dzięki maksymalnemu podwojeniu pierwszej wpłaty na saldo depozytowe można uzyskać budżet bukmacherski na poziomie aż 1 000 zł. Dodatkowo warto wspomnieć, że rejestracja w TOTALbet z kodu promocyjnego LEGALSPORT zapewnia również extra freebet 10 zł, a więc łącznie Wasz bonus powitalny z kodem promo wynieść może nawet 520 zł.

2. Gdzie znajdę specjalny kod bonusowy do TOTALbet?

Kod bonusowy do bukmachera TOTALbet bez problemów możecie znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "TOTALbet kod bonusowy" <<< kliknij i zobacz. Zasady skróconej rejestracji w TOTALbet z kodem są banalnie proste. Wystarczy, że podczas rejestracji nowego konta użytkownika do gry w TOTALbet wpiszecie lub wkleicie na internetowym formularzu rejestracyjnym w specjalnym polu "Kod promocyjny" hasło startowe LEGALSPORT. Wówczas automatycznie zostaniecie przeniesieni do grona typerów VIP, którzy będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunków regulaminowych oraz darmowej gotówki na zakłady bukmacherskie w TOTALbet online.

Oczywiście przy okazji odblokujecie sobie dostęp do cyklicznych bonusów dla regularnych typerów, które zdecydowanie ułatwiają codzienne typowanie wydarzeń sportowych o wysokich kursach bukmacherskich za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej online. Naturalnie, każdy typer, który założy konto bukmacherskie z kodem promocyjnym LEGALSPORT, będzie mógł skorzystać ze wszystkich dostępnych akcji promocyjnych.

Strona www oraz aplikacja bukmacherska TOTALbet - rejestracja z kodem promocyjnym
Kod promocyjny TOTALbet działa na stronie www i w aplikacji mobilnej TOTALbet

3. Ile jest ważny kod bonusowy TOTALbet?

Ekskluzywny kod bonusowy LEGALSPORT do legalnego i sprawdzonego bukmachera TOTALbet nie posiada daty ważności. A to oznacza, że można z niego korzystać 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Co prawda nie ma on żadnych limitów czasowych, jednak rekomendujemy, abyście od razu przeszli do internetowej rejestracji nowego konta bukmacherskiego z kodem promocyjnym LEGALSPORT, ponieważ operator zakładów sportowych TOTALbet w każdej chwili może zmodyfikować swoją promocję startową dla nowych klientów.

W efekcie może zmienić się nie tylko kwota bonusu powitalnego, ale również na przykład czas na obrót bukmacherski. Dlatego też, jeśli podoba Wam się aktualny kształt promocji, to od razu ją zgarnijcie na swoje konto bukmacherskie. Wtedy będziecie mieć 100% pewność, że odbierzecie bardzo solidny bonus na start z dużą dawką darmowej gotówki na kupony sportowe online.

4. Czy kod do bonusu TOTALbet można odebrać kilka razy?

Nie - nasz korzystny kod promocyjny LEGALSPORT do bukmachera TOTALbet można aktywować tylko raz - zyskowny kod bonusowy wykorzystuje się w momencie zakładania nowego konta bukmacherskiego do gry. Wyjątkowy kod rejestracyjny TOTALbet jest jednorazowy, albowiem za jego pomocą uzyskuje się preferencyjne warunki bonusu na start. A jak sama nazwa wskazuje, taką promocje powitalną dla nowych klientów można odebrać tylko na samym początku gry.

Oczywiście internetowy kod promocyjny LEGALSPORT, mimo iż jest jednorazowy, gwarantuje mnóstwo dodatkowych korzyści, które ułatwiają codzienne typowanie wydarzeń sportowych. Za jego pomocą można obstawiać za free wszystkie selekcje ze strony internetowej czy aplikacji mobilnej, nawet te z mega wysokimi kursami bukmacherskimi online.

Wszyscy typerzy, którzy założą darmowe konto klienta w TOTALbet z naszym kodem promocyjnym, otrzymają ekstra bonus na start 100% od depozytu do maksymalnie 500 zł i dwa freebety po 10 zł każdy, a to wszystko na mega korzystnych warunkach regulaminowych. Dodatkowo każdy obstawiający uzyska dostęp do promocji tymczasowych oraz bonusów okazjonalnych. Najnowsza lista promocji bukmacherskich w TOTALbet jest aktualizowana codziennie. Wystarczy tylko śledzić naszą podstronę o bonusach w TOTALbet, aby każdego dnia zgarniać nowe super promocje wpływające na jakość ewentualnych wygranych.

5. Czy kod bonusowy TOTALbet będzie ważny przy szybkiej rejestracji?

Zdecydowanie tak. Odbiór mega bonusu powitalnego z kodem promocyjnym TOTALbet przy szybkiej rejestracji jest jak najbardziej możliwy. Wystarczy tylko, że podczas zakładania nowego użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej totalbet wpiszecie, bądź wkleicie, w pole "Kod promocyjny" specjalne hasło rabatowe LEGALSPORT.

Nasz unikalny kod promocyjny do TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT, można zapisać również jako legalsport lub LegalSport lub LEGALsport. Jest to możliwe, ponieważ na internetowym formularzu rejestracyjnym online w TotalBet wielkość liter nie ma żadnego znaczenia. Trzeba tylko uważać, aby nie popełnić prostej literówki czy błędu. Wielu graczy wpisuje na przykład w pole "Kod promocyjny" hasło TOTALBET. Niestety taki kod za rejestrację nie działa. Dlatego też staracie się pilnować, aby za każdym razem wpisywać LEGALSPORT (kod promocyjny działa u wszystkich legalnych bukmacherów online z licencją Ministerstwa Finansów).

6. Co wchodzi w skład bonusu na start TOTALBET z kodem bonusowym?

Kod promocyjny LEGALSPORT zapewnia nie tylko wyjątkowo korzystne podwojenie pierwszego depozytu do aż 500 zł na zyskownych warunkach regulaminowych (Internetowy bonus na start w TOTALbet), ale także dwa darmowe zakłady bukmacherskie po 10 zł. Warto dodać, że jeden z nich jest dostępny tylko po zastosowaniu naszego kodu rejestracyjnego - w ofercie na start bez kodu bonus powitalny TOTALbet to tylko 510 zł.

7. Czy kod bonusowy TOTALbet jest darmowy?

Tak. Zyskowny kod bonusowy TOTALbet jest w pełni darmowy. Za aktywację wyjątkowego kodu promocyjnego LEGALSPORT u operatora zakładów sportowych TOTALbet nie są pobierane żadne opłaty. Płacić nie będziecie musieli również za jego użytkowanie w przyszłości. Dlatego też sformułowanie, że kod promocyjny LEGALSPORT jest bezpłatny jest w stu procentach prawdziwe.

Oczywiście, z takiego internetowego kodu promocyjnego LEGALSPORT (kod bonusowy należy wpisać w pole "Kod promocyjny na formularzu online) mogą skorzystać tylko typerzy online, którzy nie mają jeszcze założonego konta bukmacherskiego do gry w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Jeśli macie już konto internetowe do gry u tego buka, to z czystym sumieniem możecie skorzystać z innych dostępnych na polskim rynku opcji.

8. Bonus powitalny z kodem bonusowym TOTALBET - jak szybko wpłacić pieniądze na konto gracza?

Legalny i sprawdzony bukmacher TOTALbet udostępnia swoim klientom mnóstwo metod płatności, które gwarantują natychmiastowe zaksięgowanie gotówki na koncie bukmacherskim do gry i są w pełni bezpieczne - na liście dostępnych metod płatności totalbet znajduje się nie tylko BLIK czy PAYSAFECARD, ale również na przykład portfel MasterPass czy VISA CHECKOUT.

Opcji i wyborów na wpłatę kasy na internetowe saldo depozytowe w TotalBet jest naprawdę sporo, jednak w pierwszej kolejności rekomendujemy płatność kartą VISA lub MasterCard. Ta opcja wpłaty na konto bukmacherskie online zapewnia sporą wygodę i  oczywiście szybkie zaksięgowanie na koncie internetowym >>> Zakładam nowe konto w TOTALbet i składam pierwszy depozyt. Czas oczekiwania na zaksięgowanie to w tym przypadku zaledwie kilka minut.

Dodatkowo polecamy internetowe portale pośrednicze, takie jak: PayU czy dotpay. Oczywiście wszystkie internetowe metody płatności w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie są w 100% darmowe. A to oznacza, że nie jest pobierana żadna prowizja czy opłata z tytułu przelewu (opłaty mogą wynikać tylko z regulaminów banków) - dla przykładu: wpłacasz 150 zł, na koncie do gry masz 150 zł.

Grafika przedstawiająca stronę internetową TOTALbet na telefon i komputer czy tablet + kod promocyjny LEGALSPORT
Bonus na start z kodem w TOTALbet

9. Podwyższony bonus powitalny TOTALbet z kodem LEGALSPORT: jak to działa

Część graczy zastanawia się, jak działa kod bonusowy LEGALSPORT u legalnego buka TOTAlbet. To proste: zakładając konto gracza w TOTALbet przez nasz TOTALbet link rejestracyjny (można rozpocząć proces rejestracji na przykład klikając w powyższy baner) oraz wpisując kod bonusowy LEGALSPORT (<== skopiuj ten kod i wpisz go w pole zatytułowane "Kod promocyjny" podczas zakładania konta gracza) zostajemy automatycznie dopisani do listy graczy, którzy otrzymują preferencyjne warunki bonusu powitalnego.

Przejście przez nasz link oraz użycie kodu to dla bukmachera TOTALbet informacja, że powinniśmy otrzymać wyższy bonus na start - w jego skład wchodzi podwojenie pierwszej wpłaty do 500 zł oraz dwa freebety po 10 zł, przy czym jeden z nich jest skierowany tylko do graczy, stosujących kod promocyjny (nie jest dostępny w standardowej ofercie powitalnej TOTALbet).

10. Jak odebrać bonus powitalny z kodem u bukmachera TOTALbet?

Odbiór bonusu na start TOTALbet z kodem promocyjnym LEGALSPORT jest bardzo proste. W przypadku podwojenia pierwszej wpłaty do 500 zł wystarczy samo założenie Konta Tymczasowego oraz wpłata pierwszego depozytu – wówczas przyznana zostanie nam kwota bonusu równa kwocie wpłaty (maksymalnie do 500 zł), która będzie jednak nieaktywna do gry. Aby to zmienić, dokonać trzeba jednokrotnego obrotu depozytem, zawierając co najmniej 2 odmienne kupony SOLO lub AKO, o łącznym minimalnym kursie na poziomie 2,00. Na koniec warto dodać, że w celu wypłacenia bonusu należy sześciokrotnie nim obrócić – każdy kupon składać się musi z przynajmniej trzech z zdarzeń o kursach nie mniejszych niż 1,20 (kurs ogólny wynieść musi 2,00) – tylko takie zakłady wliczane będą do obrotu.

Zdecydowanie łatwiej otrzymać TOTALbet darmowy zakład 2x 10 zł. Zostaje on bowiem przyznany automatycznie, zaraz po przekształceniu naszego Konta Tymczasowego w stałe. Każdy freebet możemy przeznaczyć na dowolny zakład pojedynczy lub akumulowany – ważne, by jego łączny kurs wynosił minimum 2,00 (należy tego dokonać w ciągu 30 dni od momentu potwierdzenia weryfikacji konta). Co istotne, ewentualna wygrana z tego zakładu nie podlega już żadnemu obrotowi, co oznacza, że można ją od razu wypłacić na nasze konto bankowe!

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Kod bonusowy TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.