poniedziałek, 16 września 2019
Najnowsze: Bukmacher LVBET z nową wersją strony internetowej

Kod bonusowy TOTALbet

Promocyjny kod do bonusu na start dla nowych klientów

Odbierz kod promocyjny BetFan Oferta na bonus BetFan VIP ważna do 30 września 2019
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest kod promocyjny?
 2. Kod bonusowy na start TOTALbet
 3. Ekstra korzyści z kodu bonusowego
 4. Bonusy za kod w TOTALbet
 5. Gdzie wpisać zyskowny kod bonusowy TOTALbet?
 6. 3 kroki, jak odebrać kod bonusowy TOTALbet
 7. Opinie graczy o kodzie promocyjny TOTALbet
 8. Kod bonusowy TOTALbet w pytaniach i odpowiedziach
 9. Czy warto odebrać kod bonusowy w TOTALbet
 10. Gdzie znajdę specjalny kod bonusowy do TOTALbet?
 11. Ile jest ważny kod bonusowy TOTALbet?
 12. Czy kod do bonusu TOTALbet można odebrać kilka razy?
 13. Czy kod bonusowy TOTALbet będzie ważny przy szybkiej rejestracji?
 14. Co wchodzi w skład bonusu na start TOTALBET z kodem bonusowym?
 15. Czy kod bonusowy TOTALbet jest darmowy?
 16. Bonus powitalny z kodem bonusowym TOTALBET - jak szybko wpłacić pieniądze na konto gracza?
 17. Podwyższony bonus powitalny TOTALbet z kodem LEGALSPORT: jak to działa
 18. Jak odebrać bonus powitalny z kodem u bukmachera TOTALbet?
Bonus na start 530 zł z kodem LEGALSPORT u legalnego bukmachera TOTALbet
Bonus powitalny TOTALbet z kodem promocyjnym

Legalny bukmacher TOTALbet oficjalnie wystartował ze swoją działalnością bukmacherską w połowie 2018 roku, jako ósmy operator zakładów wzajemnych z licencją Ministerstwa Finansów.

  Bonus 100% od depozytu na start w TOTALbet  
  Oferta powitalna z kodem promocyjnym >  

Wyciągając to, co najlepsze z ofert powitalnych konkurencji, TOTALbet przygotował dla nowych graczy naprawdę atrakcyjny bonus powitalny na korzystnych warunkach regulaminowych. Na start od TOTALbet każdy typer otrzymuje bowiem bonus 100% do aż 500 złotych.

Warto dodać, że bukmacher TOTALbet oferuje dodatkowo mnóstwo bonusów tymczasowych, które idealnie uzupełnią Wasze kupony bukmacherskie. Aby odebrać ekskluzywny pakiet bonusów vipowskich od TOTALbet, należy podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej wpisać na formularzu rejestracyjnym online w polu "kod promocyjny" specjalne hasło rabatowe LEGALSPORT. Jak dokładnie to zrobić i ile można zyskać, korzystając z kodu promocyjnego LEGALSPORT? Tego wszystkiego dowiecie się z dalszej części tekstu!

Co to jest kod promocyjny?

Zyskowny kod bonusowy do bukmachera odgrywa w zakładach sportowych bardzo ważną rolę. Dlatego też postanowiliśmy, że już na samym początku zaprezentujemy Wam dokładną definicję "kodu promocyjnego". Dzięki niej zrozumiecie, jaką rolę odgrywa on w świecie zakładów bukmacherskich, a także zobaczycie, jak go najlepiej wykorzystać i tym samym osiągnąć zysk z bukmacherki.

Wyjątkowy i korzystny kod promocyjny do legalnego bukmachera z koncesją MF, to nic innego, jak ciąg liter i cyfr lub samych liter czy samych cyfr, który umożliwia odbiór ulepszonego bonusu powitalnego - specjalna oferta nie jest dostępna w standardowej ofercie bukmachera, tak więc zwracajcie na to uwagę! Bukmacherzy najchętniej w ramach promocji startowej rozdają bonusy 100% od wpłat czy bezpłatne freebety o różnych wartościach (od 10 zł do 50 zł, ale okazjonalnie zdarzają się też wyższe bonusy bez wpłaty). Od czasu do czasu można spotkać również zakłady bez ryzyka przegranej (w razie przegranej bukmacher zwraca stawkę zakładu na saldo depozytowe).

Infografika przedstawiająca informację o bonusie na start w TOTALbet z kodem promocyjnym LEGALSPORT
Bonus na start w TOTALbet z kodem promocyjnym

Ogólnie rzecz ujmując, wyjątkowy kod rejestracyjny do bukmachera zapewnia dodatkową kasę na zakłady sportowe w ramach promocji powitalnej na start. Z takich pieniędzy korzysta się na początku swojej przygody z danym bukmacherem - przeważnie od kilku tygodniu do kilku miesięcy (wszystko zależy od zapisów w regulaminie promocji). Co ciekawe, pojęcie "kod promocyjny" u legalnych bukmacherów występuje pod różnymi postaciami: kod promocyjny to także "kod za rejestrację", "kod startowy", "kod rejestracyjny" czy "kod bonusowy". Zapoznanie się ze wszystkimi wersjami pozwoli Wam sprawnie odbierać bonusy oraz promocje dla nowych graczy na start.

Kod bonusowy na start TOTALbet

U legalnego bukmachera TOTALbet można zgarnąć mnóstwo korzyści za kod bonusowy LEGALSPORT, który należy wpisać, bądź wkleić, na internetowym formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny". Na początek TOTALbet udostępni Wam ciekawy pakiet startowy dla nowych graczy. Taki zestaw na start składa się z podwojenia pierwszej wpłaty do 500 złotych, a także z bonusów okazjonalnych zapewniających sporo kasy na zakłady bukmacherskie online.

Wszystkie promocje oferowane przez TOTALbet są opatrzone w wyjątkowo korzystnymi warunkami regulaminowymi, dlatego też może z nich skorzystać nie tylko wytrawny i doświadczony gracz, ale również początkujący obstawiający. Dla przykładu. Bonus 500, czyli podwojenie pierwszej wpłaty do 500 złotych ma wpisane w regulamin tylko sześciokrotny obrót. A dodatkowo minimalna liczba zdarzeń została ustawiana na bardzo niskim poziomie - minimalnie 3 mecze na zakładzie z kursem ogólnym nie mniejszym niż 2.00.

Jak widać, nie są to warunki nie do spełnienia. Tym bardziej że czas na obrót bukmacherski w TOTALbet to aż dwa miesiące (60 dni) - w tym czasie będziecie mogli obstawić mnóstwo meczów piłki nożnej, hokeja na lodzie czy koszykówki. Tak wygląda bonus 100% w TOTALbet. Przekonajmy się teraz, jakie bonusy i promocje tymczasowe oferuje TOTALbet Zakłady Bukmacherskie.

Ekstra korzyści z kodu bonusowego

Na początku trzeba zaznaczyć, że warunki internetowego bonusu powitalnego TOTALbet z kodem bonusowym LEGALSPORT są bardzo atrakcyjne i spokojnie konkurować mogą z promocjami innych legalnych bukmacherów w Polsce (tu sprawdzisz, którzy operatorzy zakładów bukmacherskich działają w naszym kraju zgodnie z prawem ==> lista legalnych bukmacherów + bonusy z kodem promocyjnym).

Pozwalają one bowiem nie tylko skorzystać z podwojenia pierwszej wpłaty do 500 zł, ale również otrzymać mega zyskowne bonusy dodatkowe dla stałych typerów. Dzięki temu można sobie zdecydowanie podbić TOTALbet bonus na start. Wpisanie kodu rejestracyjnego LEGALSPORT automatycznie przekieruje Was do wszystkich mega korzyści u tego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów. 

Dlaczego warto skorzystać z kodu promocyjnego LEGALSPORT podczas rejestracji w TOTALbet? Bo całkiem za darmo możecie otrzymać internetowy bonus powitalny od TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, a także między innymi wyjątkowy TOTAL BONUS - promocja, dzięki której można wygrać więcej na kuponach AKO. Jak promocja dla kuponów akumulowanych od TOTALbet wygląda od środka? Przekonajmy się.

Standardowy zakład bukmacherski zawarty za 50 zł:

1. FC Nuremberg vs Werder Brema, Bundesliga, typ: 2 - kurs 1,52.
2. Olympique Lyon vs Olympique Marsylia, Ligue 1, typ: powyżej 3.5 ŻK - kurs 1,77.
3. AS Roma vs AC Milan, Serie A, typ: powyżej 2.5 gola - kurs 1,50.
4. Los Angeles Lakers vs Phoenix Suns, NBA, typ: powyżej 215.5 punktów - kurs 1,57.
5. Wisła Kraków vs Górnik Zabrze, Ekstraklasa, typ: powyżej 10.5 RR - kurs 2,17.
6. FC Barcelona vs Real Madryt, Primera Division, typ: powyżej 2.5 ŻK goście - kurs 2,30.
7. Golden State Warriors vs Milwaukee Bucks, NBA, typ: 1 - kurs 1,80.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny kuponu – 56.92 | Stawka zakładu – 50 PLN | Ewentualna wygrana: 2 128.81 PLN


 

Zakład bukmacherski w ramach promocji TOTAL BONUS:

1. FC Nuremberg vs Werder Brema, Bundesliga, typ: 2 - kurs 1,52.
2. Olympique Lyon vs Olympique Marsylia, Ligue 1, typ: powyżej 3.5 ŻK - kurs 1,77.
3.
AS Roma vs AC Milan, Serie A, typ: powyżej 2.5 gola - kurs 1,50.
4. Los Angeles Lakers vs Phoenix Suns, NBA, typ: powyżej 215.5 punktów - kurs 1,57.
5. Wisła Kraków vs Górnik Zabrze, Ekstraklasa, typ: powyżej 10.5 RR - kurs 2,17.
6. FC Barcelona vs Real Madryt, Primera Division, typ: powyżej 2.5 ŻK goście - kurs 2,30.
7. Golden State Warriors vs Milwaukee Bucks, NBA, typ: 1 - kurs 1,80.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny kuponu – 56.92 | Stawka zakładu – 50 PLN | Ewentualna wygrana: 2 504.48 PLN

  Zysk za kupon w ramach akcji TOTAL BONUS: 375.67 zł  
Stawiam taki kupon bukmacherski na stronie TOTALBET >>> 

Bonusy za kod w TOTALbet

Jeżeli podczas rejestracji nowego użytkownika online, na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, wpiszecie na formularzu rejestracyjnym online w polu "Kod promocyjny" hasło rabatowe LEGALSPORT, to wówczas, oprócz oferty powitalnej - bonus 100% do 500 zł, otrzymacie także dostęp do bardzo długiej listy bonusów dla regularnych typerów.

Najlepsze bonusy dla regularnych typerów od TOTALbet Zakłady Bukmacherskie:

Kasomania: Specjalny konkurs dla regularnych graczy TOTALbet, podczas którego można wygrać ponad 500 tysięcy złotych i nagrody rzeczowe (m.in samochód: Mercedes CLA). Jeżeli chcecie wziąć udział w takiej zabawie, to musicie się do niej po prostu zapisach. Możecie to zrobić na przykład w panelu gracza w zakładce "Loteria". Pamiętajcie, że tylko osoby zapisane biorą udział w loterii TOTALbet. 

TOTAL BONUS: Promocja aktywuje się automatycznie na koncie bukmacherskim online po zamieszczeniu przynajmniej 5 zdarzeń na kuponie akumulowanym. W najlepszym przypadku można zyskać +30% do ostatecznej wygranej. Żeby to zrobić, trzeba skonstruować kupon sportowy z minimum 10 meczami. Warto jeszcze dodać, że minimalna stawka takiego zakładu to zaledwie 1 zł.

Zakład bezpieczny: Specjalny bonus bukmacherski, dzięki któremu jedno zdarzenie źle wytypowane na kuponie akumulowanym nie zepsuje Wam całego zakładu. Jeżeli na Waszym kuponie sportowym źle wytypujecie jeden mecz, to wówczas bukmacher TOTALbet zwróci Wam stawkę pojedynczego kuponu. Oferta jest nielimitowana, więc można z niej korzystać cały czas.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Załóż konto w TOTALbet z kodem promocyjnym LEGALSPORT i zyskaj więcej na start!
Bonus powitalny TOTALbet z kodem: 500 zł od pierwszej wpłaty + bonusy dla stałych graczy

Idę do TOTALbet Online

TOTAL BOOST: Bonus dla regularnych graczy, który aktualizowany jest każdego dnia. Wówczas bukmacher TOTALbet wybiera kilka zdarzeń, łączy je w jeden typ, a potem podnosi ostateczny kurs bukmacherski, tak aby ostateczna wygrana była bardzo okazała i przekraczała tę ze standardowej oferty bukmacherskiej >>> Chcę obstawić zdarzenia z dopalaczem w TOTALbet.

#Totalnie najlepsi: Zestawienie najbardziej wartościowych typów bukmacherskich na tle konkurencji. Operator zakładów sportowych TOTALbet najczęściej w takim zestawieniu umieszcza 10 selekcji z piłki nożnej, tenisa ziemnego, hokeja na lodzie czy koszykówki.

Super Total Bonus: Dzięki tej akcji promocyjnej można wygrać więcej na sportach wirtualnych. W maksymalnym wariancie można powiększyć sobie wygraną aż o 40%! Promocja Super Total Bonus od TOTALbet działa na prostych zasadach - im więcej zdarzeń z oferty Virtuals wrzucisz na swój zakład bukmacherski, tym większy bonus otrzymasz od bukmachera.

Oczywiście dodatkowo TOTALbet Zakłady Bukmacherskie oferuje cyklicznie swoim klientom mega bonusy i promocje związane z konkretnymi wydarzeniami sportowymi. I tutaj możemy wymienić na przykład wyścigi Formuły 1, mecze w ramach El Clasico, czy też mistrzostwa świata lub Europy. W zimie można spotkać natomiast bonusy na skoki narciarskie oraz inne zimowe dyscypliny sportowe. Wybór jest naprawdę bardzo duży, w związku z tym jesteśmy pewni, że każdy typer znajdzie coś dla siebie.

Gdzie wpisać zyskowny kod bonusowy TOTALbet?

By móc cieszyć się z mega dodatkowych profitów, jakie niesie za sobą użycie internetowego kodu rejestracyjnego LEGALSPORT, należy przede wszystkim założyć darmowe konto internetowe TOTALbet, co u tego warszawskiego legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Dlatego też jesteśmy pewni, że każdy gracz - bez wyjątku - poradzi sobie z bezpłatną rejestracją w TOTALbet bez problemów. 

Proces rejestracji nowego konta bukmacherskiego przez internet w TOTALbet jest dwuetapowy, dzięki czemu swój pierwszy zakład bukmacherski, na przykład AKO lub SOLO, u tego buka możemy postawić już po kilku minutach. Po uzupełnieniu podstawowych danych, bukmacher otwiera nam Konto Tymczasowe TOTALbet, które pozwala m.in. na dokonywanie wpłat oraz zawieranie zakładów sportowych bez limitu.

Co więcej, po utworzeniu takiego konta tymczasowego z kodem w wersji VIP, można od razu skorzystać z oferty powitalnej TOTALbet, która składa się z podwojenia pierwszej wpłaty do 500 złotych, oraz z ekstra bonusów TOTALbet dla regularnych typerów. Pełną funkcjonalność internetowego konta do gry można odblokować dopiero po pełnej weryfikacji dokumentów tożsamości i przekształceniu w konto stałe. Jeżeli zabierzecie się za to od razu, to w ciągu 10 minut Wasze konto zyska status PREMIUM (range premium dostaje się za kod promocyjny LEGALSPORT).

Szybkie konto gracza TOTALbet - infografika
TOTALbet - panel rejestracyjny Jak założyć szybkie konto gracza w TOTALbet z kodem bonusowym

Zakładanie Konta Tymczasowego w TOTALbet jest bardzo proste i wymaga od nas podania tylko podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, nazwa użytkownika, data urodzenia, obywatelstwo oraz numer PESEL. Po wypełnieniu podanych pól bukmacher przeprowadza weryfikację ukończenia 18. roku życia przez użytkownika, a następnie możemy już przystąpić do stawiania zakładów bukmacherskich w TOTALbet Polska.

Dla ułatwienia obok tekstu znajdziecie zdjęcie, na którym widoczny jest panel rejestracyjny Szybkiego Konta w TOTALbet - znajduje się tam również pole "Kod promocyjny", w które musicie wpisać nasz specjalny Kod bonusowy LEGALSPORT. Szczegółowe informacje o tym, jak się zarejestrować na stronie internetowej TOTALbet, znajdziecie tutaj: jak założyć konto gracza TOTALbet krok po kroku.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że z Konta Tymczasowego TOTALbet korzystać można jedynie przez 90 dni, a zmiany na konto stałe można dokonać w każdym dowolnym momencie - tak jak wspominaliśmy trwa to zaledwie kilka minut (około 10 minut - procedurę pełnej aktywacji konta można zdecydowanie przyspieszyć. Wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta).

  OTWIERAM KONTO TYMCZASOWE W TOTALBET  
Przechodzę do bukmachera >>>

Taka procedura odbywa się poprzez uzupełnienie m.in. adresu zamieszkania, numeru rachunku bankowego, numeru i serii dowodu osobistego oraz numeru telefonu użytkownika. Na koniec legalny i sprawdzony operator zakładów sportowych TOTALbet wymaga jeszcze od nas przesłania skanu dowodu osobistego lub paszportu (np. poprzez specjalnie udostępniony formularz).

Wówczas następuje pełna weryfikacja konta, która przeprowadzana jest na podstawie danych zawartych na fotokopii dokumentu tożsamości - zdjęcia muszą być wyraźne, ale można zasłonić niektóre dane: m.in. zdjęcie czy imiona rodziców.

Oczywiście proces rejestracyjny w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie wymaga również m.in. akceptacji regulaminu oraz potwierdzenia prawdziwości podanych danych oraz zapewnienia, że środki wpłacane na internetowe konto bukmachera pochodzą z legalnych źródłem.

Pamiętajcie też, by podczas rejestracji koniecznie zaznaczyć pole z napisem "Chcę otrzymać bonus 100% od wpłaty" – jest to bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu od depozytu w TOTALbet! Opcjonalnie możecie też zaznaczyć drugą opcję, a więc "Chcę przystąpić do Loterii KASOMANIA". Wówczas staniecie przed szansą wygrania 550 000 zł lub samochodu marki Mercedes. Do zgarnięcia są również inne nagrody i niespodzianki, dlatego też rekomendujemy, abyście bliżej przyjrzeli się loterii KASOMANII.

Warto nadmienić, że prawidłowy kod bonusowy upoważniający do odbioru powiększonego bonusu na start to LEGALSPORT. Hasło to wpisać można także jako Legalsport lub LegalSport, ponieważ wielkość liter nie ma tutaj znaczenia. Tym samym należy pamiętać, że przypadkowe kody promocyjne (np. TOTALBET, TOTALbet) po prostu nie działają i nie gwarantują dodatkowych korzyści.

3 kroki, jak odebrać kod bonusowy TOTALbet

Odbiór wyjątkowo zyskownego bonusu powitalnego dla nowych graczy od TOTALbet Zakłady Bukmacherskie jest prosty i intuicyjny. Do aktywacji ekstra bonusu TOTALbet nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza bukmacherska, dlatego też wydaje nam się, że każdy typer bez problemów sobie poradzi z rejestracją u tego bukmachera z koncesją MF. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że dla części z Was będzie to pierwsza rejestracja u legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was krótką i przystępną instrukcję "krok po kroku", jak odebrać bonus za rejestrację z kodem promocyjnym w TOTALbet w trzech krokach. Dzięki temu w mgnieniu oka i bez problemów odbierzecie sobie aktywny kod promocji i bonusy na start.

Krok numer 1: Skopiuj lub zapisz aktualny kod bonusowy do bukmachera ===> LEGALSPORT, a następnie przejdź na oficjalną stronę internetową TOTALbet. Możesz to zrobić za pomocą tego linku aktywacyjnego: Formularz rejestracyjny TOTALbet z kodem promocyjnym. Zaznaczamy, że proces zakładania nowego konta bukmacherskiego online z kodem bonusowym w TOTALbet, który trwa dosłownie 10 minut, jest w pełni darmowy.

Krok numer 2: Po przejściu na witrynę internetową TOTALbet wypełnij poprawnie formularz rejestracyjny online. Pamiętaj, aby w polu "Kod promocyjny" wpisać lub wkleić wcześniej zapisany lub skopiowany specjalny kod bonusowy LEGALSPORT, który zapewnia mnóstwo dodatkowych korzyści po rejestracji. Pole "Kod promocyjny" znajduje się na samym dole wniosku online, po lewej stronie - tuż pod tym polem znajduje się sekcja "Wyrażenie zgody". I to wszystko, właśnie założyliście tymczasowe konto do gry TOTALbet z kodem promocyjnym.

Kod bonusowy LEGALSPORT w TOTALbet - infografika
LEGALSPORT - kod bonusowy TOTALbet Kod promocyjny LEGLSPORT u bukmachera TOTALbet to darmowy zakład 30 zł

Krok numer 3: Ostatni krok rejestracyjny w TOTALbet z kodem rabatowym jest ściśle związany z pierwszą wpłatą do bukmachera. Dzięki niej będziesz mógł zgarnąć bonus 100% od pierwszego depozytu do aż 500 złotych. Wystarczy zrealizować wpłatę, na przykład 250 zł czy 300 zł, za pomocą karty kredytowej czy debetowej, aby uaktywnić bonus powitalny na start. Dla przykładu: jak wpłacisz na swoje saldo depozytowe 300 zł, to wówczas legalny i bezpieczny bukmacher TOTALbet da Ci drugie 300 złotych za darmo na zakłady bukmacherskie online. I to wszystko na jasnych i korzystnych warunkach regulaminowych.

Opinie graczy o kodzie promocyjny TOTALbet

Internetowy bonus na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT u bukmachera TOTALbet cieszy się naprawdę bardzo dobrymi opiniami. Typujący coraz chętniej sięgają po pakiet powitalny z kodem od tego legalnego i wiarygodnego bukmachera, dlatego też specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestaw ciekawych oraz merytorycznych opinii o kodzie bonusowym TOTALbet. Jakie opinie i rekomendacje zbiera extra bonus 100% do 500 zł z kodem startowym w TOTALbet? Przekonajmy się!

#1 Opinia dodana przez RadekPL: Bonusik od totalbet z kodem jest okej. Co prawda mógłby być nieco wyższy, ale dodatki do niego rekompensują wszystko. Udało mi się obrócić bonus tuż przed końcem czasu, dlatego też radość jest u mnie podwójna. Szkoda, że nie ma zakładu bez ryzyka, bo to moja ulubiona pozycja z bonusów, ale może kiedyś się doczekam takich promocji dla stałych graczy. Wracając do bonusu z kodem. Obstawiajcie za niego na piłkę nożną i Formułę 1. Te kombinacje dają prawdziwego kopa i pomagają ograć buka :) No i bym zapomniał. Grajcie tylko 2-drogowe typy, bo to naprawdę jest zyskowne. 

#2 Opinia dodana przez MaciejManU: Bonus na start z kodem od Totalbet to dla mnie czwarty bonus od legalnego bukmachera. Na razie idzie mi dobrze, jestem na najlepszej drodze, aby coś ugrać. Po raz pierwszy :D Na razie mam na koncie 2 500 zł, ale zaczynałem z pułapu maksymalnego bonusu. Jakby ktoś chciał wiedzieć, to stawiam sam tenis. Pozycje tylko na zwycięzcę, bo trochę się na tym znam i trochę sam gram, więc jest mi łatwiej. Ale ogólnie takie typy z tenisa są dla każdego, bo mają wysokie kursy.

Rekomendacje dla legalnego bukmachera TOTALbet - infografika
TOTAlbet - dlaczego warto Czemu warto stawiać zakłady bukmacherskie w TOTALbet?

#3 Opinia dodana przez Sławek: Promocja startowa z kodem w Totalbecie wygląda naprawdę całkiem fajnie. Kody do Totalbeta to podstawa, bo tylko tak się da coś wygrać - oczywiście zasada dotyczy też innych bukmacherów. Bonus w betku jest tak skonstruowany, że najlepiej grać wysokie kursy. I to najlepiej w podwójnej kombinacji. Ja sobie wybrałem kilka typów, liczba goli, kartki, kornery i na tym się opieram. Bez kodu byłaby lipa, bo nie byłoby darmowej kasy. A ona strasznie pomaga, bo gram sobie raz za kasę swoją, a raz za buka. Wtedy mogę przycisnąć i pograć ostro.

Kod bonusowy TOTALbet w pytaniach i odpowiedziach

Odbiór ekstra korzystnego bonusu na start od TOTALbet, który można przeznaczyć na promocyjne zakłady bukmacherskie online, jest niezwykle prosty i intuicyjny. Niemniej jednak część graczy może mieć dodatkowe pytania odnośnie kodu promocyjnego czy samej promocji dla nowych klientów. Dlatego też specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę najczęściej powtarzających się pytań od graczy w tych aspektach i dołożyliśmy od siebie do nich odpowiedzi. Chcecie dowiedzieć się, "ile jest ważny kod bonusowy" lub "czy kod bonusowy TOTALbet jest darmowy"? Zapraszamy do lektury.

Czy warto odebrać kod bonusowy w TOTALbet

Zdecydowanie tak. Jeżeli chcecie uzyskać mega preferencyjne warunki bonusu na start i tym samym zyskać ekstra dodatkową kasę na dowolne zakłady sportowe online, to powinniście w pierwszej kolejności odebrać internetowy bonus powitalny dla nowych klientów w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie z kodem rabatowym LEGALSPORT. Pakiet bonusów startowych z kodem w TOTALbet został stworzony specjalnie dla Was. Kod bonusowy jest ważny 24 godziny i 7 dni w tygodniu.

  Kod promocyjny LEGALSPORT do bukmachera TOTALBET >>> ODBIERAM
Przechodzę do TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

Gracze chwalą sobie promocję startową z kodem promocyjnym w Totalbet przede wszystkim ze względu na ciekawe warunki regulaminowe oraz wysokość bonusu 100% (max. 500 zł). Dzięki maksymalnemu podwojeniu pierwszej wpłaty na saldo depozytowe można uzyskać budżet bukmacherski, zwany bankrollem, na poziomie aż 1 000 złotych. Dodatkowo warto wspomnieć, że rejestracja w TOTALbet z kodu promocyjnego LEGALSPORT zapewnia również dostęp do cyklicznych bonusów tymczasowych, które wśród graczy cieszą się sporą popularnością. Wybór jest naprawdę spory, w związku z tym jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. W odróżnieniu od Fortuna, gdzie kod wpisuje się automatycznie - kod na Totalbet trzeba wpisać ręcznie.

Gdzie znajdę specjalny kod bonusowy do TOTALbet?

Kod bonusowy do bukmachera TOTALbet bez problemów możecie znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "TOTALbet kod bonusowy" <<< kliknij i zobacz. Jeżeli chcecie zaoszczędzić swój cenny czas lub nie chcecie przechodzić do nowej podstrony, na której możecie znaleźć mnóstwo cennych i dodatkowych informacji o kodzie bonusowym, to w tym momencie możecie skorzystać ze skróconej drogi rejestracyjnej z kodem promocyjnym. Jak ją aktywować?

Zasady skróconej rejestracji w TOTALbet z kodem są banalnie proste. Wystarczy, że podczas rejestracji, nowego konta użytkownika do gry w TOTALbet, wpiszecie lub wkleicie na internetowym formularzu rejestracyjnym w specjalnym polu "Kod promocyjny" hasło startowe LEGALSPORT. Jeśli wykonacie tę czynność prawidłowo, to wówczas automatycznie zostaniecie przeniesieni do grona typerów VIP, którzy będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunków regulaminowych oraz darmowej gotówki na ZAKŁADY BUKMACHERSKIE w TOTALBET.

Oczywiście przy okazji odblokujecie sobie dostęp do cyklicznych bonusów dla regularnych typerów, które zdecydowanie ułatwiają codzienne typowanie wydarzeń sportowych o wysokich kursach bukmacherskich za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej online. Naturalnie, każdy typer, który założy konto bukmacherskie z kodem promocyjnym LEGALSPORT, będzie mógł skorzystać ze wszystkich dostępnych akcji promocyjnych.

Ile jest ważny kod bonusowy TOTALbet?

Ekskluzywny kod bonusowy LEGALSPORT do legalnego i sprawdzonego bukmachera TOTALbet nie posiada daty ważności. A to oznacza, że można z niego korzystać 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Co prawda nie ma on żadnych limitów czasowych, jednak rekomendujemy, abyście od razu przeszli do internetowej rejestracji nowego konta bukmacherskiego z kodem promocyjnym LEGALSPORT, ponieważ operator zakładów sportowych TOTALbet w każdej chwili może zmodyfikować swoją promocję startową dla nowych klientów.

Bonus na start z kodem rejestracyjnym online - TOTALbet

W efekcie może zmienić się nie tylko kwota bonusu powitalnego, ale również na przykład czas na obrót bukmacherski. Dlatego też, jeśli podoba Wam się aktualny kształt promocji, to od razu ją zgarnijcie na swoje konto bukmacherskie. Wtedy będziecie mieć 100% pewność, że odbierzecie bardzo solidny bonus na start z dużą dawką darmowej gotówki na kupony sportowe online.

Na marginesie musimy zaznaczyć, że rejestracja darmowego konta bukmacherskiego w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie trwa statystycznie zaledwie 5 minut. Ma to związek z tym, że proces zakładania nowego użytkownika u tego buka składa się z dwóch etapów, o których więcej możecie przeczytać w sekcji "Gdzie wpisać zyskowny kod bonusowy TOTALbet?", która znajduje się powyżej.

Czy kod do bonusu TOTALbet można odebrać kilka razy?

Nie. Korzystny kod promocyjny LEGALSPORT do bukmachera TOTALbet można aktywować tylko raz - zyskowny kod bonusowy wykorzystuje się w momencie zakładania nowego konta bukmacherskiego do gry. Wyjątkowy kod rejestracyjny TOTALbet jest jednorazowy, albowiem za jego pomocą uzyskuje się preferencyjne warunki bonusu na start. A jak sama nazwa wskazuje, taką promocje powitalną dla nowych klientów można odebrać tylko na samym początku gry u tego legalnego operatora zakładów sportowych.

Oczywiście internetowy kod promocyjny LEGALSPORT, mimo iż jest zaledwie jednorazowy oraz w pełni bezpłatny, gwarantuje mnóstwo dodatkowych korzyści, które koniec końców ułatwiają codzienne typowanie wydarzeń sportowych. Za jego pomocą można obstawiać za free wszystkie selekcje ze strony internetowej czy aplikacji mobilnej, nawet te z mega wysokimi kursami bukmacherskimi online.

Grafika przedstawiająca stronę internetową TOTALbet na telefon i komputer czy tablet + kod promocyjny LEGALSPORT
Bonus na start z kodem w TOTALbet

Wszyscy typerzy, którzy założą darmowe konto klienta w TOTALbet z kodem promocyjnym LEGALSPORT, otrzymają ekstra bonus na start 100% od depozytu do maksymalnie 500 złotych na mega korzystnych warunkach regulaminowych. Dodatkowo każdy obstawiający uzyska dostęp do promocji tymczasowych oraz bonusów okazjonalnych. Najnowsza lista promocji bukmacherskich w TOTALbet jest aktualizowana codziennie. Wystarczy tylko śledzić naszą podstronę o bonusach w TOTALbet >>>Bonusy i promocje TOTALbet<<<, aby każdego dnia zgarniać nowe super promocje wpływające na jakość ewentualnych wygranych.

Czy kod bonusowy TOTALbet będzie ważny przy szybkiej rejestracji?

Zdecydowanie tak. Odbiór mega bonusu powitalnego z kodem promocyjnym TOTALbet przy szybkiej rejestracji jest jak najbardziej możliwy. Wystarczy tylko, że podczas zakładania nowego użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej totalbet wpiszecie, bądź wkleicie, w pole "Kod promocyjny" specjalne hasło rabatowe LEGALSPORT. Jeśli tę czynność wykonacie prawidłowo, to wówczas TOTALbet automatycznie przekieruje Was na ścieżkę VIP z interesującymi promocjami bukmacherskimi (na start + dla stałych graczy).

Unikalny kod promocyjny LEGALSPORT można zapisać również jako legalsport lub LegalSport lub LEGALsport. Jest to możliwe, ponieważ na internetowym formularzu rejestracyjnym online w TotalBet wielkość liter nie ma żadnego znaczenia. Trzeba tylko uważać, aby nie popełnić prostej literówki czy błędu. Wielu graczy wpisuje na przykład w pole "Kod promocyjny" hasło TOTALBET. Niestety taki kod za rejestrację nie działa. Dlatego też staracie się pilnować, aby za każdym razem wpisywać LEGALSPORT (kod promocyjny działa u wszystkich legalnych bukmacherów online z licencją Ministerstwa Finansów) >>> Odbieram bonus za rejestrację w TOTALbet z kodem promocyjnym.

Co wchodzi w skład bonusu na start TOTALBET z kodem bonusowym?

Kod promocyjny LEGALSPORT zapewnia nie tylko wyjątkowo korzystne podwojenie pierwszego depozytu do aż 500 zł na zyskownych warunkach regulaminowych (Internetowy bonus na start w TOTALbet), ale także gwarantuje szybki dostęp do pomniejszych promocji tymczasowych oraz okazjonalnych. W efekcie każdy bukmacherski gracz, bez względu na stopień wtajemniczenia w zakłady sportowe online, może wybrać najbardziej optymalne bonusy dla siebie i tym samym ograć buka bez większych trudności.

Jakie promocje online można zgarnąć po rejestracji w TOTALbet z kodem bonusowym LEGALSPORT? Najciekawsze oraz najbardziej wartościowe bonusy i promocje przedstawimy Wam w formie przejrzystej i czytelnej tabelki, tak abyście mogli zapoznać się ze wszystkimi opcjami bardzo wnikliwie.

Promocje i bonusy w TOTALBET Zakłady Bukmacherskie z kodem LEGALSPORT

NAZWA BONUSU TYP PROMOCJI  KWOTA DO ZGARNIĘCIA
Bonus 100% promocja na start max. 500 zł od 1 wpłaty
Kasomania dla regularnych typerów pula nagród 50 000 zł
Total Bonus dla regularnych typerów max. +30% do wygranej
Zakład bezpieczny dla regularnych typerów dopuszczalny 1 błąd na kuponie
Total Boost dla regularnych typerów podwyższony kurs na AKO
#Totalnie najlepsi dla regularnych typerów TOP 10 typów z kursami
Super Total Bonus dla regularnych typerów +40% do wygranej (SP*)
Cash-Out dla regularnych typerów opcja wypłaty przed rozliczeniem
Taśma na Ekstraklasę dla regularnych typerów pula nagród 5000 zł

* SP - Sporty Wirtualne.

Naturalnie, w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie można znaleźć także promocje bukmacherskie związane z konkretnymi wydarzeniami sportowymi: rozpoczynają się one kilka dni przed promowanym wydarzeniem i trwają aż do jego rozpoczęcia. I tutaj możemy wymienić na przykład El Clasico, Derby Anglii czy też mecze związane z piłkarską Ligą Mistrzów i Ligą Europy.

Promocje bukmacherskie, które z czystym sumieniem można nazwać krótkoterminowymi, aktualizowane są w TOTALbet na bieżąco, tak więc warto zarejestrować się niezwłocznie u tego legalnego i sprawdzonego bukmachera z kodem promocyjnym LEGALSPORT, a następnie śledzić najnowsze promocje na stronie internetowej lub na aplikacji mobilnej TOTALbet >>> Rejestracja w TOTALBET z kodem bonusowym.

Czy kod bonusowy TOTALbet jest darmowy?

Tak. Zyskowny kod bonusowy TOTALbet jest w pełni darmowy. Za aktywację wyjątkowego kodu promocyjnego LEGALSPORT u operatora zakładów sportowych TOTALbet nie są pobierane żadne opłaty. Płacić nie będziecie musieli również za jego użytkowanie w przyszłości. Dlatego też sformułowanie, że kod promocyjny LEGALSPORT jest bezpłatny jest w stu procentach prawdziwe.

Oczywiście, z takiego internetowego kodu promocyjnego LEGALSPORT (kod bonusowy należy wpisać w pole "Kod promocyjny na formularzu online) mogą skorzystać tylko typerzy online, którzy nie mają jeszcze założonego konta bukmacherskiego do gry w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Jeśli macie już konto internetowe do gry u tego buka, to z czystym sumieniem możecie skorzystać z innych dostępnych na polskim rynku opcji. Nasze rekomendacje znajdziecie w tym miejscu >>> Najnowsze i aktualne bonusy na start od legalnych bukmacherów.

  Kod bonusowy do bukmachera TOTALbet >>> Link Aktywacyjny do bonusu na start  

Na koniec musimy zaznaczyć, że z kodu promocyjnego LEGALSPORT możecie skorzystać w każdej chwili, albowiem działa on 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Co więcej, korzystny kod rejestracyjny można aktywować na przykład w święta czy też dni wolne od pracy, tak więc nie ma żadnych ograniczeń czasowych.

Bonus powitalny z kodem bonusowym TOTALBET - jak szybko wpłacić pieniądze na konto gracza?

Legalny i sprawdzony bukmacher TOTALbet udostępnia swoim klientom mnóstwo metod płatności, które gwarantują natychmiastowe zaksięgowanie gotówki na koncie bukmacherskim do gry i są w pełni bezpieczne - na liście dostępnych metod płatności totalbet znajduje się nie tylko BLIK czy PAYSAFECARD, ale również na przykład portfel MasterPass czy VISA CHECKOUT.

Opcji i wyborów na wpłatę kasy na internetowe saldo depozytowe w TotalBet jest naprawdę sporo, jednak w pierwszej kolejności rekomendujemy płatność kartą VISA lub MasterCard. Ta opcja wpłaty na konto bukmacherskie online zapewnia sporą wygodę i  oczywiście szybkie zaksięgowanie na koncie internetowym >>> Zakładam nowe konto w TOTALbet i składam pierwszy depozyt. Czas oczekiwania na zaksięgowanie to w tym przypadku zaledwie kilka minut.

Dodatkowo polecamy internetowe portale pośrednicze, takie jak: PayU czy dotpay. Oczywiście wszystkie internetowe metody płatności w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie są w 100% darmowe. A to oznacza, że nie jest pobierana żadna prowizja czy opłata z tytułu przelewu (opłaty mogą wynikać tylko z regulaminów banków) - dla przykładu: wpłacasz 150 zł, na koncie do gry masz 150 zł.

Podwyższony bonus powitalny TOTALbet z kodem LEGALSPORT: jak to działa

Część graczy zastanawia się, jak działa kod bonusowy LEGALSPORT u legalnego buka TOTAlbet. To proste: zakładając konto gracza w TOTALbet przez nasz TOTALbet link rejestracyjny (można rozpocząć proces rejestracji na przykład klikając w poniższy baner) oraz wpisując kod bonusowy LEGALSPORT (<== skopiuj ten kod i wpisz go w pole zatytułowane "Kod promocyjny" podczas zakładania konta gracza) zostajemy automatycznie dopisani do listy graczy, którzy otrzymują preferencyjne warunki bonusu powitalnego.

Przejście przez nasz link oraz użycie kodu to dla bukmachera TOTALbet informacja, że powinniśmy otrzymać wyższy bonus na start. Ta informacja zostaje w bazie danych bukmachera, dlatego, jeśli w przyszłości TOTALbet będzie organizował specjalne akcje promocyjne dla typerów korzystających z kodu promocyjnego, my również zakwalifikujemy się do takich promocji. Na marginesie dodamy, że o wszystkich aktualnych akcjach bonusowych u legalnego bukmachera TOTALbet przeczytacie w tym miejscu: TOTALbet bonusy i promocje.

Jak odebrać bonus powitalny z kodem u bukmachera TOTALbet?

Odbiór bonusu na start TOTALbet z kodem promocyjnym LEGALSPORT jest bardzo proste. W przypadku podwojenia pierwszej wpłaty do 500 zł wystarczy samo założenie Konta Tymczasowego oraz wpłata pierwszego depozytu –wówczas przyznana zostanie nam kwota bonusu równa kwocie wpłaty (maksymalnie do 500 zł), która będzie jednak nieaktywna do gry. Aby to zmienić, dokonać trzeba jednokrotnego obrotu depozytem, zawierając co najmniej 2 odmienne kupony SOLO lub AKO, o łącznym minimalnym kursie na poziomie 2,00. Na koniec warto dodać, że w celu wypłacenia bonusu należy sześciokrotnie nim obrócić – każdy kupon składać się musi z przynajmniej trzech z zdarzeń o kursach nie mniejszych niż 1,20 (kurs ogólny wynieść musi 2,00) – tylko takie zakłady wliczane będą do obrotu.

Zdecydowanie łatwiej otrzymać TOTALbet darmowy zakład 30 zł. Zostaje on bowiem przyznany automatycznie, zaraz po przekształceniu naszego Konta Tymczasowego w stałe. Freebet ten możemy przeznaczyć na dowolny zakład pojedynczy lub akumulowany – ważne, by jego łączny kurs wynosił minimum 2,00 (należy tego dokonać w ciągu 30 dni od momentu potwierdzenia weryfikacji konta). Co istotne, ewentualna wygrana z tego zakładu nie podlega już żadnemu obrotowi, co oznacza, że można ją od razu wypłacić na nasze konto bankowe!

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Kod bonusowy TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.