poniedziałek, 27 maja 2024

Zakłady bukmacherskie Warszawa

10.01.2024, 10:34
Autor: R. Grycz
Bonus 760 zł za obstawianie online
Spis treści
Rozwiń
 1. Gdzie w Warszawie można obstawiać zakłady bukmacherskie?
  1. Który bukmacher ma najwięcej punktów stacjonarnych w Warszawie?
  2. Czy w Warszawie są zakłady bukmacherskie VIP?
  3. Warszawa - mapa bukmacherów
 2. Zakłady bukmacherskie stacjonarne czy online?
  1. Dlaczego warto stawiać zakłady sportowe online?
  2. Bonusy dla graczy w zakładach internetowych
 3. FAQ

Zakłady bukmacherskie Warszawa obejmują szeroki wybór punktów do naziemnego obstawiania zakładów sportowych. W Warszawie swoje lokale mają dwaj najwięksi legalni bukmacherzy w Polsce, czyli STS i Fortuna. W stolicy przynajmniej po jednym "ziemniaku" posiadają też inni bukmacherzy, którzy inwestują w rozwój sieci punktów stacjonarnych - w Warszawie możemy obstawiać zakłady sportowe w lokalach forBET, Superbet czy LVBET,

Zakłady bukmacherskie w Warszawie

Choć zdecydowana większość bukmacherów oferuje typerom możliwość obstawiania zakładów tylko online (przez stronę internetową lub aplikację bukmacherską), bukmacherskie punkty stacjonarne wciąż cieszą się powodzeniem wśród klientów.

stawiam zakłady w forbet
Gram w punktach stacjonarnych w Warszawie lub online

Lokale stacjonarne bukmacherów są popularne przede wszystkim wśród osób starszych, a także tych, dla których z puszczaniem kuponów wiąże się pewien rytuał, obejmujący wyprawę do punktu, śledzenie wyświetlanych danych i analizowanie szans danego typu wraz z innymi obstawiającymi.

Sprawdziliśmy, jakie dostępne są zakłady bukmacherskie w Warszawie i gdzie w stolicy miłośnicy typowania mogą puścić swój sportowy kupon w lokalu naziemnym.

Gdzie w Warszawie można obstawiać zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie w Warszawie można obstawiać w lokalach stacjonarnych należących do kilku buków, m.in. STS, Fortuny czy Superbet. Dzięki temu typerzy, którzy są przywiązani do puszczania kuponów bukmacherskich w punktach naziemnych, mają w Warszawie do wyboru wiele punktów w różnych lokalizacjach.

Który bukmacher ma najwięcej punktów stacjonarnych w Warszawie?

Najwięcej lokali naziemnych w Warszawie ma legalny bukmacher STS, na drugim miejscu plasuje się Fortuna.

Zakłady bukmacherskie Warszawa obejmują sieć lokali należących do największego polskiego bukmachera STS, który ma w stolicy ponad 30 punktów. Ponad 20 lokali stacjonarnych w Warszawie ma też bukmacher Fortuna, a więc niezależnie od ulicy w stolicy, do najbliższego lokalu Fortuny czy STS z pewnością dostaniemy się łatwo i szybko.

Punkty stacjonarne bukmachera STS w Warszawie+ Ponad 30 lokali w różnych częściach stolicy+ Wygodne, komfortowe i klimatyzowane punkty+ Punkt Premium na Al. Solidarności+ Nowoczesne wyposażenie lokali (terminale samoobsługowe, tablety, duże ekrany)

Punkty stacjonarne bukmachera STS w Warszawie
+ Ponad 30 lokali w różnych częściach stolicy
+ Wygodne, komfortowe i klimatyzowane punkty
+ Punkt Premium na Al. Solidarności
+ Nowoczesne wyposażenie lokali (terminale samoobsługowe, tablety, duże ekrany)

Znacznie mniejszą liczbą punktów bukmacherskich w Warszawie, bo zaledwie pięcioma, może się pochwalić rumuński bukmacher Superbet. Dwa punkty do stacjonarnego grania kuponów sportowych w stolicy ma forBET, zakłady bukmacherskie możemy też obstawiać w punktach LVBET, który takich placówek ma w stolicy dziewięć.

Czy w Warszawie są zakłady bukmacherskie VIP?

Tak, w Warszawie znajdziemy bukmacherskie punkty stacjonarne klasy VIP lub PREMIUM. Dzięki temu naziemne zakłady bukmacherskie w Warszawie możemy obstawiać w bardzo komfortowych warunkach. Część lokali naziemnych w stolicy to punkty o podwyższonym standardzie, czyli tzw. lokale VIP - przykładem może być tu Superbet Premium Store, zlokalizowany pod adresem Aleje Jerozolimskie 33.

W tym punkcie mamy możliwość tradycyjnego puszczania kuponów bukmacherskich, ale też typowania ich na specjalnych nowoczesnych i prostych w obsłudze maszynach, na których możemy też zalogować się na nasz internetowy profil typerski. Lokal jest bardzo obszerny i komfortowy, dzięki czemu możemy grać swoje kupony sportowe w naprawdę przyjemnej atmosferze.

1
★★★★★
★★★★★
Ocena: 4.7
2
★★★★★
★★★★★
Ocena: 4.6
3
★★★★★
★★★★★
Ocena: 4.8

Nowoczesne i komfortowe punkty stacjonarne VIP w stolicy posiada też STS. To tzw. STS Premium, czyli sieć oddziałów legalnego bukmachera STS o podwyższonym standardzie. W Warszawie lokal STS Premium znajdziemy np. na skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Jana Pawła II. Jest on wyposażony w samoobsługowe terminale, czyli automaty do zakładów bukmacherskich, mogą też korzystać z intuicyjnych tabletów, a transmisje spotkań wyświetlane są na dużych ekranach.

Warszawa - mapa bukmacherów

Analizując dane dotyczące bukmacherskich lokali naziemnych w Warszawie musimy przyznać, że mapa stolicy pokryta jest naziemnymi lokalami bukmacherskimi dość równomiernie, co oznacza, że w każdej dzielnicy Warszawy znajdziecie jakiś punkt do naziemnego typowania zakładów sportowych.

Zastanawiacie się, gdzie znajdują się punkty do obstawiania w Warszawie i jak wygląda mapa bukmacherów w Warszawie? Jeśli chodzi o lokale naziemne STSu, to znajdziecie je np. na ul. Zwoleńskiej 1233, na ul Sabały 26 czy na Kleszczowej 2A, punkty do stacjonarnego grania kuponów sportowych bukmachera STS znajdują się też na ul. Barkocińskiej 6 i na Al. Solidarności 66.

Z kolei stacjonarny punkt bukmacherski w Warszawie legalnego operatora Fortuna zlokalizowany jest np. na ul. Puławskiej 83, na Marcinkowskiego 11, na Al. Krakowskiej 64 czy na Elbląskiej 67.

Zakłady bukmacherskie w Warszawie-Centrum
Bukmacher Adres lokalu Godziny otwarcia

Widok 20 lok.1
00-023 Warszawa

Pn: 10:00-17:30
Wt-Czw: 9:30-18:30
Pt: 9:00-19:00
So-Nd: 8:30-17:30

Jana Pawła II 46/48 LOK. 20
00-148 Warszawa

Pn: 10:00-17:30
Wt-Czw: 9:30-18:30
Pt: 9:00-19:00
So: 8:30-17:30
Nd: 8:30-17:00

Al. Jerozolimskie 33
00-508 Warszawa
Pn-Nd: 9:00-23:00
Al. Solidarności 66
00-240 Warszawa
Pn-Nd: 08:00-22:45
Al. Solidarności 82a (lokal PREMIUM)
00-003 Warszawa
Pn-Nd: 09:00-23:45
Al. Jerozolimskie 54/Dworzec PKP lok.S02
00-024 Warszawa
Pn-Nd: 08:00-22:45
Wspólna 69 lok. U3
00-687 Warszawa
Pn: 09:00-18:00
Wt-So: 09:00-20:00
Nd: 09:00-18:00
Francuska 49 Kl.A
03-905 Warszawa
Pn: 09:00-18:00
Wt-So: 09:00-20:00
Nd: 09:00-18:00
Grójecka 62a
02-339 Warszawa
Pn-Nd: 08:00-22:45

Jak widać, mapa bukmacherów w Warszawie jest pokryta naprawdę wieloma punktami, a typerzy preferujący granie swoich sportowych kuponów w lokalach mają całkiem spory wybór. Niezależnie od tego, gdzie mieszkacie, bukmacher w Warszawie jest dla Was bez trudu dostępny.

Zakłady bukmacherskie stacjonarne czy online?

Stawianie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych to tylko jedna z dostępnych opcji. Co więcej, nie każdy legalny polski bukmacher udostępnia typerom możliwość grania w tzw. "ziemniakach", ponieważ w dobie szybkiego internetu nie każdy operator zakładów sportowych chce inwestować w rozwój sieci lokali naziemnych.

Alternatywą dla puszczani zakładów w punktach stacjonarnych jest gra online - kupony sportowe możemy stawiać przez strony internetowe bukmacherów oraz korzystając z ich aplikacji mobilnych.

Dlaczego warto stawiać zakłady bukmacherskie w Fortunie

Warunkiem typowania zakładów sportowych online jest rejestracja konta bukmacherskiego u wybranego bukmachera (jednego lub u większej ich liczby) - proces rejestracyjny niemal u każdego buka jest bardzo prosty i zajmuje zaledwie dwie minuty (przykładowo, tu instrukcja jak się zarejestrować w BETFAN). Aktywacja konta daje nam dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo bukmachera, która jest dokładnie taka sama jak w punktach naziemnych.

Dlaczego warto stawiać zakłady sportowe online?

Podstawową zaletą typowania zakładów bukmacherskich online, która sprawia, że warto wybrać tę metodę, jest wygoda - nasze kupony możemy grać w dowolnym miejscu i czasie, np. podczas jazdy autobusem, na przerwie w pracy, w środku nocy gdy nie możemy spać. Nie musimy przy tym zastanawiać się, do której jest czynny punkt bukmacherski - internetowe zakłady sportowe są dostępne 24/7.

Zalety typowania zakładów sportowych online:

+ Dostępne w każdym miejscu i o każdej porze, w trybie 24/7
+ Bez wychodzenia z domu, bez konieczności sprawdzania godzin otwarcia lokalu naziemnego
+ Taka sama oferta sportowa i kursowa jak w punktach
+ Wygodny dostęp do zakładów przez intuicyjną stronę www lub aplikację mobilną
+ Bonusy powitalne dla graczy

Kolejną zaletą typowania online jest fakt, że oferta sportowa bukmachera w internecie jest dokładnie taka sama jak w punktach stacjonarnych, a przy tym mamy do niej łatwiejszy dostęp dzięki intuicyjnym wyszukiwarkom kursowym. Nie można też zapominać o tym, że obstawiając zakłady bukmacherskie online mamy po prostu większy wybór, ponieważ wielu legalnych bukmacherów udostępnia swoją ofertę tylko w sieci. Wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce jest 25 i każdy z nich ma stronę www oraz aplikację mobilną, podczas gdy punkty stacjonarne udostępnia graczom tylko kilku operatorów.

Bonusy dla graczy w zakładach internetowych

Kolejnym ważnym argumentem, przemawiającym za typowaniem zakładów sportowych online, są bardzo atrakcyjne powitalne bonusy finansowe, które otrzymujemy od bukmachera za aktywację konta internetowego. Każdy bukmacher online ma dla typerów specjalny bonus - najlepsze pakiety powitalne dla nowych graczy znajdziecie w poniższej tabeli.

760 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
335 zł na zakłady
- cashback 300 zł
Sprawdź KOD
3310 zł na zakłady
- freebet 1200 zł
Sprawdź KOD
3755 zł na zakłady
- cashback 3500 zł
Sprawdź KOD
777 zł na zakłady
- za depozyty 700 zł
Sprawdź KOD
338 zł na zakłady
- cashback 333 zł
Sprawdź KOD

300 zł  na zakłady
- 200% więcej za wpłaty 300 zł

Sprawdź KOD

Pamiętajcie przy tym, by bonusy powitalne u bukmacherów online odbierać z kodem LEGALSPORT - kod wystarczy wpisać / wkleić w formularzu rejestracyjnym. Tylko z tym kodem otrzymacie najlepsze warunki finansowe premii, co oznacza po prostu więcej kasy na obstawianie internetowych zakładów sportowych.

FAQ

1️⃣ Gdzie znajdują się zakłady bukmacherskie w Warszawie?

Punkty stacjonarne legalnych bukmacherów w Warszawie dostępne są na terenie całej stolicy. Warszawa pokryta jest dość gęstą siatką lokali stacjonarnych, więc każdy miłośnik typowania w punkcie z pewnością znajdzie "ziemniaka" w stosunkowo niewielkiej odległości od swojej lokalizacji.

2️⃣ Który bukmacher ma zakłady w Warszawie?

Na terenie Warszawy znajdują się punkty stacjonarne kilku legalnych polskich bukmacherów: jest to STS, Fortuna, forBET, Superbet i LVBET. 

3️⃣ Jak wygląda mapa bukmacherów w Warszawie?

Stacjonarne zakłądy bukmacherskie zlokalizowane są w różnych punktach mapy stolicy - lokale naziemne STS znajdziecie np. na ul. Komisji Edukacji Narodowej 97 lok.UH 16, na Puławskiej 73/75 czy na Targowej 37, a jeśli chcecie puścić swój kupon w punkcie Fortuny to do wyboru macie m.in. lokale na ul. Meander 2A, Fieldorfa 14 lok. 101 czy na ul Widocznej 1A.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Zakłady bukmacherskie Warszawa
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.