Forma w lidze
Real Madryt w tabeli
3. miejsce / 27 punktów Awans do Ligi Mistrzów UEFA
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 zwycięstw z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
17:3 bramki
3,40 gola/mecz
12 pkt
11:7 bramki
1,83 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Realu Madryt
Wartość drużyny: 1,5 mld €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Francja | 27 | napastnik | 11 | 200 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 23 | pomocnik | 11 | 160 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,80 średnia ocena | Francja | 27 | napastnik | 11 | 200 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 984 minut | Francja | 27 | napastnik | 11 | 200 mln € |
Przewidywany skład Realu Madryt 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 30 |
2
|
Atletico Madryt
|
11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 28 |
3
|
Real Madryt
|
11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 27 |
4
|
Real Betis
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 23 |
5
|
Real Sociedad
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 19 |
Wyniki Realu Madryt
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
AEK Ateny
2
Real Madryt
3
|
||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Real Madryt
3
|
||
| La Liga, 11. kolejka | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Barcelona
1
Real Madryt
2
|
||
| La Liga, 10. kolejka | |||
Terminarz Realu Madryt
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
dziś
21:00
|
Valencia
Real Madryt
|
||
| La Liga, 12. kolejka | |||
|
21 Lis
21:00
|
Real Madryt
Celta Vigo
|
||
| La Liga, 13. kolejka | |||
|
24 Lis
21:00
|
Real Madryt
PSV Eindhoven
|
||
| Liga Mistrzów, 5. runda | |||
Ostatnie transfery Realu Madryt
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Argentyna |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
125 mln € | |
| 02 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
40 mln € |
Real Madryt to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga. Swoim domowym obiektem jest Estadio Santiago Bernabéu, który może pomieścić 85 454 widzów. Zespół prowadzi Jose Mourinho. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliarda euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Real Madryt?
Klub piłkarski Real Madryt zdobył w swojej historii 108 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Hiszpanii oraz Puchar Hiszpanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Hiszpanii, Liga Mistrzów, Superpuchar Europy, Puchar Europy, Puchar klubowych Mistrzostw Świata, Puchar Interkontynentalny, Copa Eva Duarte, Puchar UEFA, Puchar Interkontynentalny FIFA, Klub roku, Klub roku w Europie (ECA), International Champions Cup oraz Puchar Ligi Hiszpańskiej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Real Madryt w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Realu Madryt trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 170 mln €, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 55 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Yan Diomande z RB Lipsk za 125 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Gonzalo Garcia do Fulham za 40 mln €.
Które miejsce zajmuje Real Madryt w tabeli La Ligi?
Real Madryt zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 27 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Realu Madryt?
W wyjściowym ustawieniu Realu Madryt między słupkami staje T. Courtois, a linię obrony najczęściej tworzą A. Rudiger, I. Konate, D. Huijsen oraz M. Cucurella. W środku pola grają A. Guler, Y. Diomande, J. Bellingham, B. Silva oraz A. Tchouameni, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Mbappe. Trener Jose Mourinho ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Kiedy Real Madryt gra następny mecz?
Najbliższy mecz Realu Madryt to spotkanie z Valencią, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio de Mestalla w ramach La Ligi (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Realu Madryt?
Ostatni mecz Realu Madryt to wygrana z AEK Ateny 2:3 w Lidze Mistrzów, 4 listopada 2026. Bramki zdobyli Koita, Bellingham, Pilios, Mbappe oraz Valverde. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Real Madryt w tym sezonie?
Bilans Realu Madryt w tym sezonie to 11 meczów i wynik 9-0-2 przy 28 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Realu Madryt w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Real Madryt w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Realu Madryt
Real Madryt terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
21:00
|
Valencia
Real Madryt
|
Wyjazd Estadio de Mestalla | Łatwy | ||
| La Liga, 12. kolejka | |||||
|
21 Lis
21:00
|
Real Madryt
Celta Vigo
|
U siebie Estadio Santiago Bernabéu | Umiarkowany | ||
| La Liga, 13. kolejka | |||||
|
24 Lis
21:00
|
Real Madryt
PSV Eindhoven
|
U siebie Estadio Santiago Bernabéu | – | ||
| Liga Mistrzów, 5. runda | |||||
|
28 Lis
21:00
|
Real Madryt
Deportivo Alaves
|
U siebie Estadio Santiago Bernabéu | Umiarkowany | ||
| La Liga, 14. kolejka | |||||
|
02 Gru
19:00
|
Real Sociedad
Real Madryt
|
Wyjazd Reale Arena | Trudny | ||
| La Liga, 23. kolejka | |||||
|
06 Gru
17:00
|
Athletic Bilbao
Real Madryt
|
Wyjazd San Mamés Barria | Umiarkowany | ||
| La Liga, 15. kolejka | |||||
|
09 Gru
21:00
|
Arsenal
Real Madryt
|
Wyjazd Emirates Stadium | – | ||
| Liga Mistrzów, 6. runda | |||||
|
13 Gru
17:00
|
Real Madryt
Osasuna
|
U siebie Estadio Santiago Bernabéu | Łatwy | ||
| La Liga, 16. kolejka | |||||
|
20 Gru
17:00
|
Deportivo La Coruna
Real Madryt
|
Wyjazd Estadio Abanca-Riazor | Umiarkowany | ||
| La Liga, 17. kolejka | |||||
|
03 Sty
17:00
|
Real Madryt
Getafe
|
U siebie Estadio Santiago Bernabéu | Łatwy | ||
| La Liga, 18. kolejka | |||||
Kiedy Real Madryt gra następny mecz?
Najbliższy mecz Realu Madryt to spotkanie z Valencią, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio de Mestalla w ramach La Ligi (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Realu Madryt w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Real Madryt w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Realu Madryt w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Real Madryt wyniki
| Data | Mecz | Ustawienie | Rożne | Kartki | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
AEK Ateny
2
Real Madryt
3
|
4-2-3-1 | 7/7 | 1/3 | ||
| Liga Mistrzów, 4. runda | ||||||
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Real Madryt
3
|
4-2-3-1 | 6/10 | 0/2 | ||
| La Liga, 11. kolejka | ||||||
|
25 Paź
Koniec
|
Barcelona
1
Real Madryt
2
|
4-2-3-1 | 6/12 | 3/6 | ||
| La Liga, 10. kolejka | ||||||
|
21 Paź
Koniec
|
Real Madryt
4
RB Lipsk
1
|
4-2-3-1 | 7/8 | 1/2 | ||
| Liga Mistrzów, 3. runda | ||||||
|
18 Paź
Koniec
|
Real Madryt
4
Sevilla
1
|
4-2-3-1 | 1/3 | 2/4 | ||
| La Liga, 9. kolejka | ||||||
|
14 Paź
Koniec
|
AS Roma
3
Real Madryt
4
|
4-2-3-1 | 9/14 | 1/4 | ||
| Liga Mistrzów, 2. runda | ||||||
|
10 Paź
Koniec
|
Real Madryt
1
Villarreal
0
|
4-2-3-1 | 9/12 | 6/8 | ||
| La Liga, 8. kolejka | ||||||
|
20 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Real Madryt
1
|
4-2-3-1 | 1/4 | 3/5 | ||
| La Liga, 7. kolejka | ||||||
|
15 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Real Madryt
3
|
4-2-3-1 | 5/7 | 2/6 | ||
| La Liga, 6. kolejka | ||||||
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Rayo Vallecano
1
|
4-2-3-1 | 11/16 | 0/1 | ||
| La Liga, 5. kolejka | ||||||
Real Madryt ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 41 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 - w 11 z 11 meczów, ze średnią 2,45 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Realu Madryt?
Ostatni mecz Realu Madryt to wygrana z AEK Ateny 2:3 w Lidze Mistrzów, 4 listopada 2026. Bramki zdobyli Koita, Bellingham, Pilios, Mbappe oraz Valverde. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Real Madryt - tabela La Liga
Jakie miejsce w tabeli La Liga zajmuje Real Madryt w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 34 | 30 | |
2
|
Atletico Madryt
|
11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 14 | 28 | |
3
|
Real Madryt
|
11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 18 | 27 | |
4
|
Real Betis
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 3 | 23 | |
5
|
Real Sociedad
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 0 | 19 | |
6
|
Sevilla
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:19 | -2 | 18 | |
7
|
Athletic Bilbao
|
10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 4 | 15 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 1 | 14 | |
9
|
Racing Santander
|
12 | 4 | 2 | 6 | 17:30 | -13 | 14 | |
10
|
Deportivo Alaves
|
12 | 3 | 4 | 5 | 15:17 | -2 | 13 | |
11
|
Villarreal
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
Celta Vigo
|
11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | -5 | 12 | |
14
|
Getafe
|
11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 12 | |
15
|
Espanyol
|
11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Osasuna
|
11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | -11 | 11 | |
17
|
Elche
|
11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 10 | |
18
|
Levante
|
11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | -5 | 10 | |
19
|
Valencia
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | -9 | 9 | |
20
|
Malaga
|
12 | 0 | 5 | 7 | 9:23 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | 34 | 30 | |
2
|
Atletico Madryt
|
11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | 14 | 28 | |
3
|
Real Madryt
|
11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | 18 | 27 | |
4
|
Real Betis
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | 3 | 23 | |
5
|
Real Sociedad
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 0 | 19 | |
6
|
Sevilla
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:19 | -2 | 18 | |
7
|
Athletic Bilbao
|
10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 4 | 15 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | 1 | 14 | |
9
|
Racing Santander
|
12 | 4 | 2 | 6 | 17:30 | -13 | 14 | |
10
|
Deportivo Alaves
|
12 | 3 | 4 | 5 | 15:17 | -2 | 13 | |
11
|
Villarreal
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
Celta Vigo
|
11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | -5 | 12 | |
14
|
Getafe
|
11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 12 | |
15
|
Espanyol
|
11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Osasuna
|
11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | -11 | 11 | |
17
|
Elche
|
11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 10 | |
18
|
Levante
|
11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | -5 | 10 | |
19
|
Valencia
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | -9 | 9 | |
20
|
Malaga
|
12 | 0 | 5 | 7 | 9:23 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
6 | 5 | 0 | 1 | 24:7 | 17 | 15 | |
| 2 |
Real Madryt
|
5 | 5 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 15 | |
| 3 |
Real Betis
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:8 | 4 | 15 | |
| 4 |
Atletico Madryt
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 13 | |
| 5 |
Getafe
|
6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 12 | |
| 6 |
Athletic Bilbao
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 11 | |
| 7 |
Racing Santander
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:11 | 0 | 11 | |
| 8 |
Real Sociedad
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | 10 | |
| 9 |
Sevilla
|
6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 10 | |
| 10 |
Deportivo Alaves
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 11 |
Rayo Vallecano
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 12 |
Deportivo La Coruna
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 13 |
Celta Vigo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 14 |
Osasuna
|
5 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 8 | |
| 15 |
Levante
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:12 | 1 | 7 | |
| 16 |
Villarreal
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 17 |
Espanyol
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 18 |
Malaga
|
6 | 0 | 3 | 3 | 6:12 | -6 | 3 | |
| 19 |
Valencia
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 | 2 | |
| 20 |
Elche
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
5 | 5 | 0 | 0 | 22:5 | 17 | 15 | |
| 2 |
Atletico Madryt
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 15 | |
| 3 |
Real Madryt
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 4 |
Real Sociedad
|
6 | 3 | 0 | 3 | 13:13 | 0 | 9 | |
| 5 |
Elche
|
6 | 2 | 3 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 6 |
Real Betis
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 7 |
Sevilla
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:12 | -2 | 8 | |
| 8 |
Villarreal
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 9 |
Espanyol
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 10 |
Valencia
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 11 |
Deportivo La Coruna
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Athletic Bilbao
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 13 |
Celta Vigo
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:4 | -3 | 4 | |
| 14 |
Racing Santander
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:19 | -13 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Alaves
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 16 |
Osasuna
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:19 | -12 | 3 | |
| 17 |
Levante
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 18 |
Rayo Vallecano
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:13 | -7 | 2 | |
| 19 |
Malaga
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 | 2 | |
| 20 |
Getafe
|
5 | 0 | 0 | 5 | 0:12 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Real Madryt w tabeli La Ligi?
Real Madryt zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 27 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Realu Madryt w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Realu Madryt na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Real Madryt na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,2
- Strzały celne / mecz 7,0
- Asysty / mecz 1,73
- Udane dryblingi / mecz 13,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,91
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 16,5
- Przechwyty / mecz 9,0
- Wybicia / mecz 18,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Realu Madryt
-
Kylian Mbappe 12
-
Jude Bellingham 4
-
Alejandro Baena Rodriguez 4
-
Yan Diomande 3

-
Jonathan David 3
-
Arda Guler 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Realu Madryt i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Realu Madryt to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valencia - Real Madryt Po przerwie pada 43% bramek Realu Madryt.Przebieg meczu Realu Madryt i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 9-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 3-0-2 |
Gdy Real Madryt otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Realu Madryt
82% bramek Realu Madryt pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Real Madryt zdobywa w sezonie średnio 2,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,40.
Aktualne serie Realu Madryt
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Realu Madryt, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Real Madryt wygra mecz Valencia - Real Madryt Real Madryt nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Realu Madryt
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 82%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 0%
W 82% meczów Realu Madryt padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valencia - Real Madryt Powyżej 2,5 bramki padło w 82% meczów Realu Madryt.Real Madryt - faule i karne
- Faule / mecz 8,7
- Faule rywali / mecz 13,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Real Madryt fauluje średnio 8,7 razy na mecz, a wymusza 13,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Realu Madryt, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Valencia - Real Madryt Real Madryt popełnia 8,7 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Real Madryt zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Real Madryt wygra mecz Valencia - Real Madryt Real Madryt zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Realu Madryt ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Realu Madryt, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Real Madryt wygra drugą połowę meczu Valencia - Real Madryt Drugą połowę Real Madryt wygrywał w 5 z 11 meczów.Real Madryt - strzały
- Celne / mecz 7,0
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Real Madryt oddaje 13,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valencia - Real Madryt Real Madryt oddaje 13,2 strzałów na mecz.Real Madryt - posiadanie piłki
- U siebie 55,0%
- Na wyjeździe 49,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 11
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 11 meczów. Średnio Real Madryt utrzymuje przy piłce 51,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Real Madryt wygra mecz Valencia - Real Madryt Real Madryt utrzymuje średnio 51,9% posiadania piłki.Real Madryt - podania
- Kluczowe / mecz 14,4
- Dośrodkowania / mecz 14,9
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 47
- Celność długich podań 61%
Real Madryt wymienia średnio 515 podań na mecz przy celności 90%, z czego 14,4 to podania kluczowe.
Real Madryt - czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 0,91
- Bez straty do przerwy 82%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 18%
Czyste konto Realu Madryt to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Valencia - Real Madryt Czyste konto Real Madryt zachowuje w 27% meczów.Real Madryt - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Real Madryt wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Valencia - Real Madryt Powyżej 8,5 rożnego padło w 64% meczów Realu Madryt.Real Madryt - kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 55%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 27%
Real Madryt ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Realu Madryt - 2,6. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Valencia - Real Madryt Real Madryt ogląda średnio 1,9 żółtych kartek na mecz.Real Madryt według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 3-0-2 | 1,80 | 2,20 | 1,20 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,67 | 0,33 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Real Madryt zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Real Madryt na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,50 3,00 | 4,00 4,40 | 1,17 1,00 |
|
2.
|
2,60 2,50 | 2,20 1,83 | 0,60 0,83 |
|
3.
|
3,00 2,00 | 3,40 1,83 | 0,60 1,17 |
|
4.
|
2,50 1,60 | 2,00 1,20 | 1,33 1,40 |
|
5.
|
2,00 1,50 | 1,40 2,17 | 1,40 2,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Realu Madryt
Skrajne wyniki i osiągnięcia Realu Madryt w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Real Madryt - Malaga 4:0 La Liga, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Real Betis - Real Madryt 1:0 La Liga, 4.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Real Madryt - Real Sociedad 4:1, La Liga, 26.08.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Bellingham, Espanyol - Real Madryt 1:2, La Liga, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Guler, Real Madryt - Malaga 4:0, La Liga, 30.08.2026
Jakie statystyki ma Real Madryt w tym sezonie?
Bilans Realu Madryt w tym sezonie to 11 meczów i wynik 9-0-2 przy 28 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Real Madryt - zawodnicy
Jak wygląda kadra Realu Madryt w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Realu Madryt 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Realu Madryt
-
Raul Asencio Obrońca Złamanie nogi pauzuje od 38 dniopuszczone: 7 meczów
-
Thibaut Courtois Bramkarz Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 120 dni
-
Ferland Mendy Obrońca Uraz biodra pauzuje od 187 dniopuszczone: 25 meczów
Kadra Realu Madryt
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
27 | Francja | 200 mln € | 31,3 mln € | 11 | 100% | 12 | 2 | 984' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
19 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 120 mln € | 750 tys. € | 11 | 100% | 3 | 2 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Brazylia | 130 mln € | 25 mln € | 8 | 73% | 1 | 3 | 585' | 2 | 1 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Hiszpania | 40 mln € | 420 tys. € | 11 | 100% | 2 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Maroko | 35 mln € | 7,3 mln € | 11 | 100% | 0 | 0 | 143' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
20 | Brazylia | 40 mln € | 2,1 mln € | 7 | 64% | 0 | 0 | 78' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Brazylia | 45 mln € | 16,7 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
23 | Anglia | 160 mln € | 20,8 mln € | 11 | 100% | 4 | 3 | 868' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Turcja | 100 mln € | 5,2 mln € | 11 | 100% | 2 | 3 | 660' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Urugwaj | 90 mln € | 16,7 mln € | 10 | 91% | 0 | 2 | 801' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Francja | 70 mln € | 12,5 mln € | 7 | 64% | 0 | 1 | 538' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Francja | 50 mln € | 12,5 mln € | 11 | 100% | 0 | 1 | 288' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
32 | Portugalia | 22 mln € | 18,7 mln € | 11 | 100% | 0 | 1 | 460' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | Hiszpania | 20 mln € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
28 | Hiszpania | 60 mln € | 10,9 mln € | 11 | 100% | 0 | 0 | 745' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Hiszpania | 60 mln € | 9 mln € | 10 | 91% | 0 | 0 | 772' | 2 | 1 | |||||||
| 16 |
|
27 | Francja | 45 mln € | 9,3 mln € | 11 | 100% | 0 | 0 | 900' | 4 | 0 | |||||||
| 24 |
|
30 | Holandia | 25 mln € | 5,1 mln € | 11 | 100% | 0 | 0 | 447' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
28 | Anglia | 60 mln € | 16,7 mln € | 11 | 100% | 0 | 1 | 356' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Hiszpania | 50 mln € | 9 mln € | 11 | 100% | 1 | 0 | 246' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
33 | Niemcy | 6 mln € | 14,6 mln € | 11 | 100% | 1 | 0 | 306' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Brazylia | 18 mln € | 14,6 mln € | 3 | 27% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Hiszpania | 18 mln € | 6,3 mln € | 3 | 27% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Francja | 4 mln € | 10,4 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Belgia | 15 mln € | 15 mln € | 10 | 91% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
27 | Ukraina | 12 mln € | 4,6 mln € | 11 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Realu Madryt
1,5 mld €
śr. 57,5 mln € / zawodnika
Ile Real Madryt wydaje na pensje
295,2 mln € rocznie
śr. 11,4 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Hiszpania (6 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Realu Madryt w sezonie 2026/2027
Real Madryt wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Realu Madryt
Jak wygląda skład Realu Madryt?
W wyjściowym ustawieniu Realu Madryt między słupkami staje T. Courtois, a linię obrony najczęściej tworzą A. Rudiger, I. Konate, D. Huijsen oraz M. Cucurella. W środku pola grają A. Guler, Y. Diomande, J. Bellingham, B. Silva oraz A. Tchouameni, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Mbappe. Trener Jose Mourinho ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Real Madryt - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Real Madryt w sezonie 2026/2027.
Real Madryt transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Argentyna | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 19 |
|
125 mln € | |
| 02 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
|
40 mln € | |
| 02 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 21 |
|
10 mln € | |
| 01 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 21 |
|
1 mln € | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 21 |
|
25 mln € | |
| 07 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
|
4 mln € | |
| 04 Lip 2026 |
|
Holandia | 30 |
|
20 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Portugalia | 32 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Realu Madryt
Real Madryt bilans transferowy
- -166,5 mln € 2026
- -128 mln € 2025
- +21 mln € 2024
- -150 mln € 2023
- +21,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Realu Madryt
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Real Madryt w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Realu Madryt trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 170 mln €, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 55 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Yan Diomande z RB Lipsk za 125 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Gonzalo Garcia do Fulham za 40 mln €.
Real Madryt - trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Real Madryt? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe - z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Real Madryt?
Klub piłkarski Real Madryt zdobył w swojej historii 108 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Hiszpanii oraz Puchar Hiszpanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Hiszpanii, Liga Mistrzów, Superpuchar Europy, Puchar Europy, Puchar klubowych Mistrzostw Świata, Puchar Interkontynentalny, Copa Eva Duarte, Puchar UEFA, Puchar Interkontynentalny FIFA, Klub roku, Klub roku w Europie (ECA), International Champions Cup oraz Puchar Ligi Hiszpańskiej.