środa, 28 lutego 2024

Dlaczego gracze wybierają Fortunę?

02.02.2024, 19:06
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Dlaczego gracze stawiają zakłady w Fortuna
  1. Fortuna - bukmacher z wysokimi kursami
  2. Gracze Fortuny cenią regularne benefity dla stałych graczy
  3. Legalność bukmachera Fortuna ważna dla typujących
 2. Czemu gracze lubią stawiać zakłady u bukmachera Fortuna
  1. Czy aplikacja Fortuny podoba się graczom?
  2. Fortuna - bukmacher z kompetentną obsługą klienta
 3. Dlaczego gracze wybierają Fortunę: wybrane opinie i komentarze
 4. FAQ: najczęściej zadawane pytania
Pakiet powitalny na luty 2024
Bukmacher
Kod do bonusu Fortuna LEGALSPORT
Bonus bez ryzyka HIT! 300 zł
Freebety za depozyt min. 1 zł  35 zł
Gra bez podatku  Happy Hours
Odbieram bonus Fortuna 335 zł
Dlaczego gracze wybierają Fortunę Zakłady Bukmacherskie?

Organizator zakładów wzajemnych Fortuna działa na polskim rynku od 1996 roku. Starsi gracze mogą pamiętać tego buka jeszcze pod nazwą Profesjonał. Od ponad 10 lat istnieje też możliwość zawierania zakładów online w Fortunie.

Czy bycie pionierem na polskim rynku bukmacherskim pomogło temu popularnemu bukmacherowi w osiągnięciu obecnej rynkowej pozycji? Na pewno doświadczenie miało ogromny wpływ, ale nie tylko. Tak więc, dlaczego w 2024 roku obstawiający chętnie zakładają profil typera i obstawiają zakłady sportowe w Fortunie? Sprawdźmy!

Dlaczego gracze stawiają zakłady w Fortuna

Co najbardziej wpływa na fakt, że Fortuna Zakłady Bukmacherskie to jeden z topowych bukmacherów, zarówno dla stałych graczy, posiadających już od dawna konto do betowania, jak również nowych klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką i typowaniem? Obstawianie w Fortunie - czy się opłaca?

Fortuna - bukmacher z wysokimi kursami

Typerzy wybierają Fortunę ze względu na wysokie kursy, jakie posiada w swojej ofercie online ten popularny bukmacher. Grający chętnie korzystają z sekcji HIT DNIA, gdzie mają możliwość wrzucenia na kupon bukmacherski zdarzenia z wyższym mnożnikiem niż w ofercie regularnej. Można to nazwać miniboostem kursowym. Najczęściej dotyczy on kilku zdarzeń najbardziej popularnych w danym dniu meczowym.

Wysokie kursy w Fortunie - przykładKorona Kielce vs. Chrobry GłogówKursy - regularna oferta: (1X2) 2.01 - 3.50 - 3.70Boost Hit Dnia: (1X2) 2.07 - 3.60 - 3.83

Wysokie kursy w Fortunie - przykład
Korona Kielce vs. Chrobry Głogów
Kursy - regularna oferta: (1X2) 2.01 - 3.50 - 3.70
Boost Hit Dnia: (1X2) 2.07 - 3.60 - 3.83

Przykładowo baraż o grę w PKO BP Ekstraklasie, pomiędzy Koroną Kielce a Chrobrym Głogów, typerzy mogli zagrać standardowo po kursach (1X2): 2.01 - 3.50 - 3.70, a w Hicie Dnia mnożniki na to samo spotkanie miały wartość 2.07 - 3.60 - 3.83. Oczywiście nie oznacza to, że typujący nie znajdą w Fortunie dobrych kursów w regularnej ofercie z zakładami. U tego operatora dobrze obsadzone, na atrakcyjnych mnożnikach, są m.in. typy na ligę angielską, hiszpańską czy polską oraz zakłady na NBA czy selekcje na siatkówkę i hokej na lodzie.

Spora część graczy wybiera Fortunę tylko po to, aby grać na faworytów po wysokich kursach, niedostępnych u konkurencji. W Superofercie znajdują się spotkania oznaczone literą F (faworyt), które typujący wrzucają na swoje kupony bukmacherskie, by stworzyć wielozdarzeniowe AKO - im więcej typów, tym wyższy kurs na faworyta i wyższa wygrana na koncie.

Superoferta+ w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

To nowatorskie i korzystne dla graczy podejście świetnie się przyjęło i jest często wykorzystywane przez użytkowników operatora Fortuna. Konkretny przykład - pod lupę weźmy mecz Huddersfield - Nottingham. Było to spotkanie o awans do Premier League, faworytem był zespół gości. W standardowej ofercie typerzy mogli znaleźć kurs 2.20 na opcję "2". Korzystając z Superoferty+ na kuponie AKO4, kurs na Nottingham wzrastał do 2.34, przy zagraniu wielozdarzeniowego kuponu AKO7, wartość mnożnika podnoszona była do 2.53, a na taśmie z AKO11 wynosiła aż 2.83, co wyraźnie wpływało na wysokość wygranej!

Wysokie kursy na faworytów i w regularnej ofercie przyciągają nowych obstawiających do Fortuny, ale warto zaznaczyć, że nie jest to jedyny magnes dla bukmacherskich graczy oferowany przez tego buka. Dlaczego jeszcze gracze wybierają betowanie w Fortunie? Wysokie i regularnie podnoszone współczynniki chodzą bowiem w parze ze świetnie dopasowanymi promocjami, które przybierają różne formy, trafiając tym samym do każdego obstawiającego.

Gracze Fortuny cenią regularne benefity dla stałych graczy

Legalny bukmacher Fortuna, chętnie polecany i rekomendowany przez betujących, posiada nie tylko mega ofertę dla nowych klientów, ale także pamięta o graczach, którzy od dawna stawiają zakłady na stronie internetowej tego buka oraz aplikacji mobilnej na telefon.

To sprawia, że obstawiający nie tylko chętnie się korzystają z darmowego u tego buka, ale także ochoczo z jego usług korzystają w dłuższej perspektywie. Jako potwierdzenie tej tezy można dodać, że obecnie (na dzień - 28 luty 2024 r.) aż 8 na 10 typerów zostaje z Fortuną na dłużej, a 7 na 10 planowało taki zabieg od samego początku, właśnie ze względu na opłacalny i korzystny pakiet promocyjny dla stałych klientów. W poniższej tabelce przedstawiamy promocje tymczasowe oraz okazjonalne, z których typerzy Fortuny chętnie i regularnie korzystają.

Jaka promocja? Na czym polega? Korzyści dla gracza
Środa z Fartem

Z promocji można skorzystać w każdą środę. Warunkiem jest zrobienie depozytu w godz. 18:00-20:00 oraz zagranie kuponu AKO4 z oferty prematch za stawkę dokładnie 50 zł

Bonus: 50 zł w pkt FKP
Godziny Mistrzów

Głównym warunkiem promocji Godziny Mistrzów w Fortunie jest zrobienie depozytu w godz. 18:00 - 20:00, a następnie zagranie kuponu SOLO, AKO lub systemowego za stawkę 100 zł na zdarzenia prematch lub live. Kupon musi zostać zagrany w ciągu 24 godzin

Jeżeli promocyjny kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma 50 zł na grę w pkt FKP
Sobotnia dokładka Warunek: w trakcie trwania promocji, tzn. w każdą sobotę w godz. 12:00 - 15:00, należy zrobić depozyt za min. 50 zł, a następnie w ciągu 24 godzin obstawić kupon z kursem min. 3.00 na jakiekolwiek wydarzenia z oferty przedmeczowej za stawkę min. 50 zł W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma nagrodę o wartości 50 zł w FKP
Poleć przyjaciela

Promocja polega na zapraszaniu znajomych do rejestracji konta w Fortunie za pomocą specjalnego linku. Jeżeli zaproszona osoba zweryfikuje swoje konto w ciągu 28 dni, obie strony otrzymają bonus. Z promocji można skorzystać 20 razy w roku kalendarzowym

Obie strony otrzymują po spełnieniu warunków regulaminowych 2800 pkt FKP, czyli równowartość 20 zł
AKO Bonusy

Każdy kupon postawiony w Fortuna, na którym znajduje się 5 lub więcej zdarzeń, jest objęty promocją AKO Bonusy. Oznacza to, że im więcej typów gracz umieści na kuponie, tym otrzyma większy bonus (dodatkowy mnożnik od wartości 1.07 do 1.50). Należy pamiętać, że min. kurs każdego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30. Promocja dotyczy tylko kuponów prematch

W zależności od liczby zdarzeń na kuponie gracz otrzyma od 7% do 50% wyższą wygraną na kuponie

Legalność bukmachera Fortuna ważna dla typujących

Dlaczego warto wybrać Fortunę? W dzisiejszych czasach kwestia bezpieczeństwa cyfrowego jest bardzo ważna. Zdają sobie z tego sprawę bukmacherscy typerzy, którzy podkreślają bardzo wyraźnie, że zakładają profile do betowania w Fortunie między innymi dlatego, że ten buk bardzo poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa. Aby zapewnić poufność danych osobowych, przed nieupoważnionym dostępem, bukmacher Fortuna stosuje najnowsze technologiczne środki bezpieczeństwa, takie jak SSL czy firewall. Kluczowa dla klientów Fortuny jest także licencja Ministerstwa Finansów o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565, która zapewnia dostęp do legalnych zakładów. 

Czemu gracze lubią stawiać zakłady u bukmachera Fortuna

Gracze otwierają konta w Fortuna, by sprawnie i bezproblemowo z nich korzystać. To właśnie kolejny atut i zaleta Fortuny - bukmachera z licencją MF - przejrzysta strona internetowa, gdzie nawet nowy gracz może w intuicyjny sposób odnaleźć to czego szuka. Nie tylko najbardziej popularna sekcja, czyli zakłady bukmacherskie, ale także sporty wirtualne, gry karciane Bet On Games oraz zdarzenia LIVE działają bez zarzutu! I to wszystko sprawia, że typujący lubią grać u tego buka! 

Czy aplikacja Fortuny podoba się graczom?

Gracze cenią sobie możliwość zawierania zakładów poza domem, dlatego też kilka słów należy poświęcić aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna, która umożliwia typowanie ponad 40 dyscyplin sportowych. Oprócz możliwości skorzystania ze statystyk i wyników na żywo, w usłudze Fortuna TV są też dostępne darmowe transmisje oferowane są na takie rozgrywki piłkarskie jak La Liga, Ligue 1, Serie A czy Bundesliga, a także inne dyscypliny sportu jak koszykówka (NBA, Euroliga), piłka ręczna czy hokej. Warto dodać, że apka jest 100% odbiciem strony internetowej, tak więc spotkacie na niej wszelkie udogodnienia, jakie oferuje bukmacher Fortuna.

Fortuna - bukmacher z kompetentną obsługą klienta

Na postrzeganie danego bukmachera, i ewentualne jego polecanie, ma spory wpływ to, jak traktuje on swoich klientów po rejestracji. W Fortunie początkujący gracze w razie problemów mają do dyspozycji kompetentnych konsultantów, którzy pomagają rozwiązywać problemy i cierpliwie odpowiadają na pytania. Można też wybrać inny sposób komunikacji - drogą mailową np. w przypadku złożenia reklamacji: zakładam konto w Fortuna

Dlaczego gracze wybierają Fortunę: wybrane opinie i komentarze

Poniżej zamieszczamy kilka komentarzy użytkowników, które są odpowiedzią na pytanie "dlaczego wybrali internetowego bukmachera Fortuna":

"Polecanie Fortuna? Otworzyłem konto w Fortunie podczas Euro 2016, od tego czasu korzystam z niego, bo spełnia moje oczekiwania. Często jestem poza domem, więc korzystam z aplikacji mobilnej. Jeżeli coś dobrze działa, to po co to zmieniać? ;)" - to opinia użytkownika o pseudonimie Luciano10

"Do gry w Fortunie zaprosił mnie kolega, pamiętam, że dostałem jakieś punkty za rejestrację - zagrałem za nie kupon i mi wszedł. Czasami dostaję maile z promocjami, że jest bonus do odebrania i to jest fajna sprawa, także ogólnie polecam Fortunę. Ich apka też jest ok" - tak ocenia gracz Mariusz_L

"Czy się opłaca stawianie w Fortuna? Korzystam z wielu bukmacherów, ale Fortunę jak najbardziej mogę polecić. Mają wysokie kursy i dobrą ofertę na piłkę nożną. Dla mnie ważne jest, że nie muszę długo czekać na wypłatę kuponu, z czym wcześniej miałem problem u innego buka. Tutaj dzieje się to szybko i od razu można zagrać następny kupon" - twierdzi valdi1908

Tak więc wśród graczy dominują pozytywne opinie na temat internetowego bukmachera Fortuna. Warto poczytać takie komentarze użytkowników przed rejestracją konta do typowania, by utwierdzić się w przekonaniu właściwego wyboru.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Dlaczego gracze wybierają Fortunę?

Bukmacher Fortuna to kompletny operator, który dostarcza klientom bogatą ofertę zakładów, wysokie kursy i mega promocje. 

2️⃣ Dlaczego obstawiający lubią typować w zakładach bukmacherskich Fortuna?

Dobra renoma Fortuny bierze się z tego, że zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna na telefon działają płynnie oraz nie mają przerw technicznych. 

Komentarze (0)
Dlaczego gracze wybierają Fortunę?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.