piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Ekstraklasa gdzie oglądać?

Dlaczego gracze wybierają Fortunę?

08.06.2022, 21:23
Aktualizacja: 26.01.2023, 13:25
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Dlaczego gracze stawiają zakłady w Fortuna
  1. Fortuna - bukmacher z wysokimi kursami
  2. Korzyści i zalety - wyższe kursy na faworytów przyciągają typerów
  3. Gracze Fortuny cenią regularne promocje dla stałych graczy
  4. Legalność bukmachera Fortuna ważna dla typujących
 2. Czy warto wybrać bukmachera Fortuna na start
  1. Czy gracze chętnie odbierają premię powitalną?
  2. Super zaleta - weryfikacja tożsamości bez skanu dowodu
  3. Dlaczego warto skorzystać ze Strefy Typera w Fortunie będąc nowym graczem?
 3. Czy opłaca się grać w zakładach bukmacherskich Fortuna
  1. Gra bez podatku przyciąga regularnych typerów?
  2. Czy gracze lubią korzystać z Early Cashout?
  3. Czy opłaca się program Fortuna Klub Plus?
 4. Czemu gracze lubią stawiać zakłady u bukmachera Fortuna
  1. Czy aplikacja Fortuny podoba się graczom?
  2. Fortuna - bukmacher z kompetentną obsługą klienta
 5. Dlaczego gracze wybierają Fortunę: wybrane opinie i komentarze
 6. Bukmacher Fortuna na tle innych legalnych operatorów
 7. FAQ: najczęściej zadawane pytania
Pakiet powitalny na wrzesień 2023
Bukmacher
Kod do bonusu Fortuna LEGALSPORT
Bonus bez ryzyka HIT! 600 zł
Freebety za depozyt min. 1 zł  30 zł
Gra bez podatku  Happy Hours
Odbieram bonus Fortuna 630 zł
Dlaczego gracze wybierają Fortunę Zakłady Bukmacherskie?

Organizator zakładów wzajemnych Fortuna działa na polskim rynku od 1996 roku. Starsi gracze mogą pamiętać tego buka jeszcze pod nazwą Profesjonał. Od ponad 10 lat istnieje też możliwość zawierania zakładów online w Fortunie.

Czy bycie pionierem na polskim rynku bukmacherskim pomogło temu popularnemu bukmacherowi w osiągnięciu obecnej rynkowej pozycji? Na pewno doświadczenie miało ogromny wpływ, ale nie tylko. Tak więc, dlaczego w 2023 roku obstawiający chętnie zakładają profil typera i obstawiają zakłady sportowe w Fortunie? Sprawdźmy!

Dlaczego gracze stawiają zakłady w Fortuna

Co najbardziej wpływa na fakt, że Fortuna Zakłady Bukmacherskie to jeden z topowych bukmacherów, zarówno dla stałych graczy, posiadających już od dawna konto do betowania, jak również nowych klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką i typowaniem? Obstawianie w Fortunie - czy się opłaca?

Fortuna - bukmacher z wysokimi kursami

Typerzy wybierają Fortunę ze względu na wysokie kursy, jakie posiada w swojej ofercie online ten popularny bukmacher. Grający chętnie korzystają z sekcji HIT DNIA, gdzie mają możliwość wrzucenia na kupon bukmacherski zdarzenia z wyższym mnożnikiem niż w ofercie regularnej. Można to nazwać miniboostem kursowym. Najczęściej dotyczy on kilku zdarzeń najbardziej popularnych w danym dniu meczowym.

Wysokie kursy w Fortunie - przykładKorona Kielce vs. Chrobry GłogówKursy - regularna oferta: (1X2) 2.01 - 3.50 - 3.70Boost Hit Dnia: (1X2) 2.07 - 3.60 - 3.83

Wysokie kursy w Fortunie - przykład
Korona Kielce vs. Chrobry Głogów
Kursy - regularna oferta: (1X2) 2.01 - 3.50 - 3.70
Boost Hit Dnia: (1X2) 2.07 - 3.60 - 3.83

Przykładowo baraż o grę w PKO BP Ekstraklasie, pomiędzy Koroną Kielce a Chrobrym Głogów, typerzy mogli zagrać standardowo po kursach (1X2): 2.01 - 3.50 - 3.70, a w Hicie Dnia mnożniki na to samo spotkanie miały wartość 2.07 - 3.60 - 3.83. Oczywiście nie oznacza to, że typujący nie znajdą w Fortunie dobrych kursów w regularnej ofercie z zakładami. U tego operatora dobrze obsadzone, na atrakcyjnych mnożnikach, są m.in. typy na ligę angielską, hiszpańską czy polską oraz zakłady na NBA czy selekcje na siatkówkę i hokej na lodzie.

Korzyści i zalety - wyższe kursy na faworytów przyciągają typerów

Bukmacher Fortuna, posiadający licencję Ministerstwa Finansów, pozwala również skorzystać z atrakcyjnej kursowej opcji SUPEROFERTA+, która jest popularna wśród typujących. Spora część graczy wybiera Fortunę tylko po to, aby grać na faworytów po wysokich kursach, niedostępnych u konkurencji. W Superofercie znajdują się spotkania oznaczone literą F (faworyt), które typujący wrzucają na swoje kupony bukmacherskie, by stworzyć wielozdarzeniowe AKO - im więcej typów, tym wyższy kurs na faworyta i wyższa wygrana na koncie.

Superoferta+ w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

To nowatorskie i korzystne dla graczy podejście świetnie się przyjęło i jest często wykorzystywane przez użytkowników operatora Fortuna. Konkretny przykład - pod lupę weźmy mecz Huddersfield - Nottingham. Było to spotkanie o awans do Premier League, faworytem był zespół gości. W standardowej ofercie typerzy mogli znaleźć kurs 2.20 na opcję "2". Korzystając z Superoferty+ na kuponie AKO4, kurs na Nottingham wzrastał do 2.34, przy zagraniu wielozdarzeniowego kuponu AKO7, wartość mnożnika podnoszona była do 2.53, a na taśmie z AKO11 wynosiła aż 2.83, co wyraźnie wpływało na wysokość wygranej!

Wysokie kursy na faworytów i w regularnej ofercie przyciągają nowych obstawiających do Fortuny, ale warto zaznaczyć, że nie jest to jedyny magnes dla bukmacherskich graczy oferowany przez tego buka. Dlaczego jeszcze gracze wybierają betowanie w Fortunie? Wysokie i regularnie podnoszone współczynniki chodzą bowiem w parze ze świetnie dopasowanymi promocjami, które przybierają różne formy, trafiając tym samym do każdego obstawiającego.

Gracze Fortuny cenią regularne promocje dla stałych graczy

Legalny bukmacher Fortuna, chętnie polecany i rekomendowany przez betujących, posiada nie tylko mega ofertę dla nowych klientów, w skład której wchodzą następujące benefity bonus bez ryzyka 600 zł i bonus bez depozytu 30 zł - w sumie do zgarnięcia z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT jest 630 zł: odbieram bonus powitalny Fortuna, ale także pamięta o graczach, którzy od dawna stawiają zakłady na stronie internetowej tego buka oraz aplikacji mobilnej na telefon.

To sprawia, że obstawiający nie tylko chętnie się rejestrują za darmo u tego buka, ale także ochoczo z jego usług korzystają w dłuższej perspektywie. Jako potwierdzenie tej tezy można dodać, że obecnie (na dzień - 29 wrzesień 2023 r.) aż 8 na 10 typerów zostaje z Fortuną na dłużej, a 7 na 10 planowało taki zabieg od samego początku, właśnie ze względu na opłacalny i korzystny pakiet promocyjny dla stałych klientów. W poniższej tabelce przedstawiamy promocje tymczasowe oraz okazjonalne, z których typerzy Fortuny chętnie i regularnie korzystają.

Jaka promocja? Na czym polega? Korzyści dla gracza
Środa z Fartem

Z promocji można skorzystać w każdą środę. Warunkiem jest zrobienie depozytu w godz. 18:00-20:00 oraz zagranie kuponu AKO4 z oferty prematch za stawkę dokładnie 50 zł

Bonus: 50 zł w pkt FKP
Godziny Mistrzów

Głównym warunkiem promocji Godziny Mistrzów w Fortunie jest zrobienie depozytu w godz. 18:00 - 20:00, a następnie zagranie kuponu SOLO, AKO lub systemowego za stawkę 100 zł na zdarzenia prematch lub live. Kupon musi zostać zagrany w ciągu 24 godzin

Jeżeli promocyjny kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma 50 zł na grę w pkt FKP
Sobotnia dokładka Warunek: w trakcie trwania promocji, tzn. w każdą sobotę w godz. 12:00 - 15:00, należy zrobić depozyt za min. 50 zł, a następnie w ciągu 24 godzin obstawić kupon z kursem min. 3.00 na jakiekolwiek wydarzenia z oferty przedmeczowej za stawkę min. 50 zł W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma nagrodę o wartości 50 zł w FKP
Poleć przyjaciela

Promocja polega na zapraszaniu znajomych do rejestracji konta w Fortunie za pomocą specjalnego linku. Jeżeli zaproszona osoba zweryfikuje swoje konto w ciągu 28 dni, obie strony otrzymają bonus. Z promocji można skorzystać 20 razy w roku kalendarzowym

Obie strony otrzymują po spełnieniu warunków regulaminowych 2800 pkt FKP, czyli równowartość 20 zł
AKO Bonusy

Każdy kupon postawiony w Fortuna, na którym znajduje się 5 lub więcej zdarzeń, jest objęty promocją AKO Bonusy. Oznacza to, że im więcej typów gracz umieści na kuponie, tym otrzyma większy bonus (dodatkowy mnożnik od wartości 1.07 do 1.50). Należy pamiętać, że min. kurs każdego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30. Promocja dotyczy tylko kuponów prematch

W zależności od liczby zdarzeń na kuponie gracz otrzyma od 7% do 50% wyższą wygraną na kuponie

Legalność bukmachera Fortuna ważna dla typujących

Dlaczego warto wybrać Fortunę? W dzisiejszych czasach kwestia bezpieczeństwa cyfrowego jest bardzo ważna. Zdają sobie z tego sprawę bukmacherscy typerzy, którzy podkreślają bardzo wyraźnie, że zakładają profile do betowania w Fortunie między innymi dlatego, że ten buk bardzo poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa. Aby zapewnić poufność danych osobowych, przed nieupoważnionym dostępem, bukmacher Fortuna stosuje najnowsze technologiczne środki bezpieczeństwa, takie jak SSL czy firewall. Kluczowa dla klientów Fortuny jest także licencja Ministerstwa Finansów o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565, która zapewnia dostęp do legalnych zakładów. 

Czy warto wybrać bukmachera Fortuna na start

Mega bonus powitalny 630 zł z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT, szybka i bezproblemowa rejestracja bez dowodu oraz Strefa Typera u koncesjonowanego bukmachera Fortuna, to zalety, które najbardziej przekonują nowych graczy do rejestracji konta do obstawiania zakładów właśnie u tego operatora. W dalszej części tekstu szczegółowo prześwietlimy ten temat i rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat tego czy Fortuna to dobry buk na start!

Czy gracze chętnie odbierają premię powitalną?

Dlaczego gracze wybierają Fortunę przy zakładaniu pierwszego konta do betowania? Między innymi z powodu promocji powitalnej. Po użyciu naszego hasła promocyjnego LEGALSPORT nowy użytkownik otrzymuje profity o łącznej wartości 630 zł. Do dyspozycji gracz dostaje zestaw benefitów zawierający: bonus bez ryzyka 600 zł i bonus bez depozytu 30 zł. Jest to jeden z najlepszych dostępnych na rynku bonusów.

Bonus na start dla nowych graczy
 • Bez ryzyka 600 zł (bez obrotu)
 • Freebet 30 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

630 zł

Dodatkowo polecany pakiet rejestracyjny Fortuny 630 zł opatrzony jest mega warunkami regulaminowymi. Dzięki temu początkujący użytkownicy mogą zyskać darmowe środki na grę na świetnych zasadach i typować ulubione dyscypliny bez ryzyka. Tak więc czy warto w Fortunie zarejestrować konto bukmacherskie będąc początkującym typerem? Uważamy, że jak najbardziej!

Super zaleta - weryfikacja tożsamości bez skanu dowodu

Rozpoznawalny bukmacher Fortuna uprościł sposób weryfikacji nowego konta do obstawiania. Nowi gracze często wybierają tego buka ze względu na możliwość rejestracji bez przesyłania skanu dowodu osobistego. Pełna weryfikacja tożsamości odbywa się poprzez funkcję mojeID, która jest mega prosta w obsłudze.

Dlaczego warto użyć tej formy uwierzytelnienia? Naszym zdaniem jest to najbezpieczniejsza forma zweryfikowania nowego użytkownika. Gracz po prostu korzysta z logowania do systemu bankowości internetowej, a Fortuna sprawdza wiek i tożsamość w oparciu o dane, które zostały wcześniej zweryfikowane przez bank.

Dlaczego warto skorzystać ze Strefy Typera w Fortunie będąc nowym graczem?

Strefa Typera w Fortunie to idealne miejsce dla nowych użytkowników. Początkujący chętnie korzystają (a także polecają swoim znajomym i przyjaciołom) z zawartych tam informacji, nie tylko w kontekście wiedzy czysto teoretycznej, ale również by zaczerpnąć inspirację np. porównując kupony wrzucone przez innych graczy czy publikując własne i czytając opinie na ich temat. Można też zadawać pytania na forum, by uzyskać odpowiedź od bardziej doświadczonych graczy: chcę skorzystać ze Strefy Typera

Czy opłaca się grać w zakładach bukmacherskich Fortuna

Wysokość wygranych na kuponach sportowych (pojedynczych, akumulowanych czy systemowych) ma olbrzymie znaczenie przy wyborze bukmachera, u którego zamierzamy obstawiać. Czy opłaca się grać w Fortunie? Sprawdźmy.

Gra bez podatku przyciąga regularnych typerów?

Bukmacher Fortuna umożliwia opłacalną i atrakcyjną grę bez podatku podczas każdego weekendu oraz całodobowo na całą ofertę live. Takie zestawienie gry na pełnych stawkach sprawia, że gracze chętnie puszczają kupony w Fortunie, kosztem innych bukmacherów, którzy nie dysponują grą bez podatku. Jak z niej skorzystać? Wystarczy obstawić kupon w wyznaczonych godzinach, by w zamian otrzymać ewentualną wygraną wyższą o 14%. Jakie warunki musi spełnić gracz?

Co najmniej trzy zdarzenia na kuponie AKO, każde z kursem minimum 1.30. Happy Hours w Fortunie obowiązują w każdą sobotę i niedzielę od godziny 12:00 do 15:00, natomiast na ofertę live całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Legalny organizator zakładów sportowych Fortuna przewiduje też dodatkowe terminy promocji na podwyższony kurs, co jest mega zaletą i podkręca jeszcze bardziej opłacalność z betowania. Kiedy najbardziej opłaca się postawić kupon w Fortunie? Sprawdź klikając w link: Happy Hours w Fortunie

Czy gracze lubią korzystać z Early Cashout?

Jedną z opcji, którą typerzy cenią sobie podczas stawiania zakładów bukmacherskich, jest możliwość zamknięcia kuponu w dowolnym momencie. Koncesjonowany operator zakładów wzajemnych Fortuna oferuje również taką opcję swoim graczom. Czy opłaca się z niej korzystać? Gracze Fortuny uważają, że tak, albowiem 90% z nich skorzystało już z tego narzędzia przynajmniej dwa razy - jest to opcja dla każdego użytkownika, bez względu na doświadczenie. Każdy gracz indywidualnie może bowiem ocenić szanse, kiedy warto skorzystać z opcji early cash out.

Czy opłaca się program Fortuna Klub Plus?

Typujący podczas wyboru bukmachera zwracają często uwagę na program lojalnościowy, jaki ma do zaoferowania. Dlatego też część graczy pozostała lojalna operatorowi Fortuna, ponieważ każda ich aktywność na koncie do typowania jest nagradzana punktami. Opłaca się to zarówno bukmacherowi, ponieważ gracz zawiera zakłady u niego a nie u konkurencji, jak też i typerowi ponieważ otrzymuje profity za regularną grę.

Fortuna Klub Plus - program lojalnościowy ceniony przez typerów

Fortuna Klub Plus to program, z którego korzystają zarówno użytkownicy punktów naziemnych, jak i gracze online. Schemat działania jest mega prosty - typer zbiera punkty, które później może wymienić na nagrody. Dostępne są one w Fortuna e-Shop. Występują pod postacią freebetów, cashbacków (bonusów bez ryzyka) oraz premii od depozytów.

Czemu gracze lubią stawiać zakłady u bukmachera Fortuna

Gracze rejestrują konto bukmacherskie po to, by sprawnie i bezproblemowo z niego korzystać. To właśnie kolejny atut i zaleta Fortuny - bukmachera z licencją MF - przejrzysta strona internetowa, gdzie nawet nowy gracz może w intuicyjny sposób odnaleźć to czego szuka. Nie tylko najbardziej popularna sekcja, czyli zakłady bukmacherskie, ale także sporty wirtualne, gry karciane Bet On Games oraz zdarzenia LIVE działają bez zarzutu! I to wszystko sprawia, że typujący lubią grać u tego buka! 

Czy aplikacja Fortuny podoba się graczom?

Gracze cenią sobie możliwość zawierania zakładów poza domem, dlatego też kilka słów należy poświęcić aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna, która umożliwia typowanie ponad 40 dyscyplin sportowych. Oprócz możliwości skorzystania ze statystyk i wyników na żywo, w usłudze Fortuna TV są też dostępne darmowe transmisje oferowane są na takie rozgrywki piłkarskie jak La Liga, Ligue 1, Serie A czy Bundesliga, a także inne dyscypliny sportu jak koszykówka (NBA, Euroliga), piłka ręczna czy hokej. Warto dodać, że apka jest 100% odbiciem strony internetowej, tak więc spotkacie na niej wszelkie udogodnienia, jakie oferuje bukmacher Fortuna.

Fortuna - bukmacher z kompetentną obsługą klienta

Na postrzeganie danego bukmachera, i ewentualne jego polecanie, ma spory wpływ to, jak traktuje on swoich klientów po rejestracji. W Fortunie początkujący gracze w razie problemów mają do dyspozycji kompetentnych konsultantów, którzy pomagają rozwiązywać problemy i cierpliwie odpowiadają na pytania. Można też wybrać inny sposób komunikacji - drogą mailową np. w przypadku złożenia reklamacji: zakładam konto w Fortuna

Dlaczego gracze wybierają Fortunę: wybrane opinie i komentarze

Poniżej zamieszczamy kilka komentarzy użytkowników, które są odpowiedzią na pytanie "dlaczego wybrali internetowego bukmachera Fortuna":

"Polecanie Fortuna? Otworzyłem konto w Fortunie podczas Euro 2016, od tego czasu korzystam z niego, bo spełnia moje oczekiwania. Często jestem poza domem, więc korzystam z aplikacji mobilnej. Jeżeli coś dobrze działa, to po co to zmieniać? ;)" - to opinia użytkownika o pseudonimie Luciano10

"Do gry w Fortunie zaprosił mnie kolega, pamiętam, że dostałem jakieś punkty za rejestrację - zagrałem za nie kupon i mi wszedł. Czasami dostaję maile z promocjami, że jest bonus do odebrania i to jest fajna sprawa, także ogólnie polecam Fortunę. Ich apka też jest ok" - tak ocenia gracz Mariusz_L

"Czy się opłaca stawianie w Fortuna? Korzystam z wielu bukmacherów, ale Fortunę jak najbardziej mogę polecić. Mają wysokie kursy i dobrą ofertę na piłkę nożną. Dla mnie ważne jest, że nie muszę długo czekać na wypłatę kuponu, z czym wcześniej miałem problem u innego buka. Tutaj dzieje się to szybko i od razu można zagrać następny kupon" - twierdzi valdi1908

Tak więc wśród graczy dominują pozytywne opinie na temat internetowego bukmachera Fortuna. Warto poczytać takie komentarze użytkowników przed rejestracją konta do typowania, by utwierdzić się w przekonaniu właściwego wyboru.

Bukmacher Fortuna na tle innych legalnych operatorów

Godny polecenia bukmacher z licencją MF Fortuna, posiadający wiele zalet, wyróżnia się pod wieloma względami na tle konkurencji. Przede wszystkim jest od bardzo dawna obecny na polskim rynku, co powoduje że posiada olbrzymią bazę zadowolonych klientów. Fortuna jest jednym z liderów pod względem ilości punktów naziemnych, ich liczba przekracza 400. Przykładowo Superbet posiada ich około 100, a BETFAN ponad 50 punktów stacjonarnych.

Odkąd istnieje możliwość zawierania zakładów bukmacherskich przez Internet, również na tym polu koncesjonowany organizator zakładów wzajemnych Fortuna pokazuje się z dobrej strony. Zarówno strona www, jak i aplikacja mobilna działają bez zarzutu. Gracze chwalą błyskawiczne wpłaty i wypłaty, które pozwalają bez problemu relokować kapitał.

Bonus Fortuna dla nowych graczy - gwarancja zadowolenia

Oferta na zdarzenia przedmeczowe jak i live jest obszerna i spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających typerów. Na najpopularniejsze zdarzenia znaleźć można nawet kilkaset dodatkowych zakładów! Kolejnym powodem dlaczego gracze obstawiają w Fortunie jest też łatwość wyszukiwania zdarzeń i intuicyjne tworzenie i edytowanie kuponów online. Także promocja powitalna o wartości 630 zł jest jedną z najlepszych dostępnych w Polsce.

Naszym celem nie jest zniechęcenie graczy do innych bukmacherów, a przesłanie nie dotyczy, aby tylko i wyłącznie grać w Fortunie i nigdzie indziej. Chodzi nam o pokazanie zalet tego koncesjonowanego operatora, które gracz może wykorzystać dla własnych korzyści - podwyższenia kursu przez AKO Bonusy, skorzystania z promocji, zagrania boostu itp. Którego bukmachera wybrać? Zachęcamy do posiadania kilku konto bukmacherskich, by mieć możliwość wyboru najlepszych opcji na daną chwilę.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Dlaczego gracze wybierają Fortunę?

Bukmacher Fortuna to kompletny operator, który dostarcza klientom bogatą ofertę zakładów, wysokie kursy i mega promocje. Co jeszcze przyciąga obstawiających? O tym przeczytacie w naszym powyższym tekście.

2️⃣ Dlaczego obstawiający lubią typować w zakładach bukmacherskich Fortuna?

Dobra renoma Fortuny bierze się z tego, że zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna na telefon działają płynnie oraz nie mają przerw technicznych. Więcej w naszym powyższym tekście.

Komentarze (0)
Dlaczego gracze wybierają Fortunę?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.