środa, 19 czerwca 2024

Fortuna - godziny otwarcia punktów stacjonarnych

08.04.2024, 13:49
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Punkty stacjonarne Fortuny – godziny otwarcia
  1. Lokale naziemne z wydłużonym czasem otwarcia pod typowanie Ligi Mistrzów
  2. Punkty z wydłużonym czasem otwarcia pod weekendowe typowanie
  3. Lokale naziemne z wydłużonym czasem otwarcia w święta
 2. Nie ma lokalu w mojej okolicy - jak obstawiać w Fortunie?
 3. Nagrody w Fortuna
 4. FAQ: Pytania graczy o punkty Fortuna
 5. Warto wiedzieć o punktach przyjmowania zakładów Fortuna
Godziny otwarcia punktów Fortuna - w których godzinach można zawierać stacjonarnie kupony bukmacherskie w Fortunie?
Godziny otwarcia punktów Fortuna

Koncesjonowany i w pełni wiarygodny organizator bukmacherski Fortuna działa systematycznie na aktualnych branżowych trendach, stale rozwijając swoją bogatą ofertę dla stałych klientów.

W efekcie w punktach naziemnych u tego buka można stawiać nie tylko zakłady przedmeczowe i na żywo w wersji AKO, SOLO czy SYSTEM, ale także zdarzenia i kursy ze Sportów Wirtualnych. Fortuna stawia na innowacyjność, tak więc mityczną kartkę i ołówek zamieniła ona na nowoczesne maszyny, które pozwalają na samodzielne typowanie, bez pomocy sprzedawcy. Unikalną cechą samoobsługowych terminali jest możliwość łączenia zdarzeń z różnych produktów na jednym kuponie oraz dostępność do atrakcyjnych bonusów kursowych.

Bonus na start online w Fortuna
 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Jeśli premie współczynnikowe z punktów stacjonarnych Wam nie wystarczają, to możecie spróbować swoich sił w betowaniu przez internet. Wówczas możecie liczyć na zdecydowanie korzystniejsze nagrody finansowe. Obecnie Fortuna przyznaje swoim sieciowym graczom na start okazały bonus w wysokości 335 zł. W skład tego ekskluzywnego pakietu promocyjnego wchodzą: bonus bez ryzyka 600 zł i bonus bez depozytu 30 z + 5 zł za każdy udostępniony kupon. Więcej na temat bonusu powitalnego za szybką rejestrację bez dowodu z naszym kodem LEGALSPORT znajdziecie tutaj: aktywne bonusy Fortuna na 2024.

Punkty stacjonarne Fortuny – godziny otwarcia

Bukmacher Fortuna, który działa w Polsce zgodnie z prawem na mocy licencji Ministerstwa Finansów o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565, podchodzi do godzin otwarcia swoich punktów w sposób bardzo elastyczny, co jest korzystne dla typerów. Oznacza to, że na bieżąco dostosowuje je do rozgrywanych wydarzeń sportowych.

Skutkiem tego są na przykład wydłużone godziny pracy w niektórych najpopularniejszych punktach stacjonarnych. Najczęściej godzina zamknięcia lokalu jest przesuwana do przodu z okazji meczów Ligi Mistrzów lub reprezentacji Polski. Zmiana godzin otwarcia lokali Fortuny następuje również w momencie, w którym rozpoczyna się wielka impreza sportowa, jak chociażby mistrzostwa świata czy mistrzostwa Europy. W większości oddziały naziemne Fortuny pracują jednak w takich samych godzinach.

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Godziny otwarcia większości punktów
w poniedziałki od 10:00 do 17:30,
od wtorku do czwartku od 9:30 do 18:30,
w piątki – od 9:00 do 19:00,
w soboty – od 8:30 do 17:30,
w niedziele – od 8:30 do 17:00.
Przechodzę do bukmachera Fortuna

Ogólnie godziny otwarcia punktów przyjmowania kuponów bukmacherskich w Fortuna są dopasowane do każdego obstawiającego. W lokalu stacjonarnym u tego bezpiecznego buka z powodzeniem dowolny zakład pojedynczy czy kombinacyjny postawią zarówno ci, którzy lubią rano betować na przykład mecze tenisa ziemnego, jak i ci, którzy preferują typowanie europejskich pucharów lub sportów amerykańskich po pracy.

Powyżej zaprezentowaliśmy uśrednione i najczęściej występujące godziny otwarcia fortunowskich lokali. Jeśli chcecie mieć stuprocentową pewność, w jakich godzinach urzęduje Wasz oddział, to zachęcamy Was gorąco do skorzystania ze specjalnej i prostej wyszukiwarki online lokali naziemnych Fortuny, która znajduje się na oficjalnej stronie bukmachera: godziny otwarcia punktów Fortuna. Warto to zrobić, albowiem niektóre z nich na przykład w weekendy są czynne nawet do 22:00!

Lokale naziemne z wydłużonym czasem otwarcia pod typowanie Ligi Mistrzów

Typowanie fazy grupowej oraz pucharowej UEFA Champions League cieszy się w oddziałach stacjonarnych sporą popularnością. Klienci Fortuny często obstawiają spotkania Ligi Mistrzów i na marginesie można wspomnieć, że zazwyczaj robią to za pośrednictwem typów handicapowych oraz overów i underów bramkowych. Zainteresowanie typami na LM jest ogromne, dlatego też poniżej wyróżniliśmy kilka punktów z całej Polski, które umożliwiają zabetowanie wieczornych spotkań Ligi Mistrzów tuż przed ich rozpoczęciem.

Przykładowe punkty stacjonarne Fortuny z wydłużonym czasem otwarcia - idealne pod typowanie Ligi Mistrzów

Oczywiście to tylko kilka przykładów, które mają tylko potwierdzić, że puszczanie kuponów w punktach stacjonarnych na Champions League jest w Fortunie możliwe, nawet tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Całą listę z punktami o wydłużonym czasie pracy znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Fortuny.

Punkty z wydłużonym czasem otwarcia pod weekendowe typowanie

Typowanie rozbudowanych kuponów akumulowanych na weekend z selekcjami na topowe europejskie rozgrywki piłkarskie, to jest to, na co regularnie czekają bukmacherscy typerzy. Obstawianie Premier League, Serie A czy Bundesligi na zakładach AKO przynosi najwięcej frajdy i dodatkowo zapewnia największy zysk, chociażby ze względu na atrakcyjne kursy. Takie kupony bukmacherskie oczywiście najczęściej stawia się z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Przeważnie takie piłkarskie KOMBI puszcza się w piątek wieczorem lub sobotę rano, tak aby załapać się w pełni na najbardziej optymalne mnożniki.

Punkty stacjonarne Fortuny pod weekendowe typowanie zakładów bukmacherskich - wydłużone godziny otwarcia

Najczęściej termin zapadalności takich sportowych kuponów przypada na godziny wieczorne w sobotę, tak więc warto regularnie zawierać stacjonarne kupony w takich punktach, w których po rozliczeniu zakładu będziemy mogli od razu wypłacić wygraną lub zagrać szybką i pewną kontrę. Tradycyjnie pełną listę z takimi oddziałami znajdziecie na stronie bądź aplikacji mobilnej na telefon Fortuny: lista punktów stacjonarnych Fortuny. Wyżej zaprezentowaliśmy, jak pracują Punkty Przyjmowania Zakładów Fortuna (PPZ) w tygodniu i w weekend, tak więc teraz przyszedł najwyższy czas na opracowanie dni świątecznych.

Lokale naziemne z wydłużonym czasem otwarcia w święta

Fortuna Zakłady Bukmacherskie, tak jak każdy inny legalny operator stacjonarny z oficjalną koncesją Ministerstwa Finansów, ogranicza swoją pracę w święta. Oznacza to, że punkty naziemne działają w ramach innego, okrojonego harmonogramu. Dotyczy to na przykład Świąt Wielkanocnych oraz Świąt Bożego Narodzenia. Wówczas najczęściej oddziały naziemne otwarte są mniej więcej do godziny 15:00, ale zalecamy by przed wizytą w oddziale Fortuny sprawdzić, o której dokładnie się on zamyka, bo każdy lokal może mieć indywidualną politykę.

Punkty stacjonarne Fortuny - godziny otwarcia + promocje + lista lokali naziemnych

Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia punktów stacjonarnych w święta znajdziecie oczywiście na stronie internetowej Fortuny: godziny otwarcia punktów w święta. Naturalnie, zdarzają się w roku kalendarzowym dni zaznaczone na czerwono, które sprawiają, że lokalne naziemne są zamknięte (o ile prywatny właściciel punktu nie zdecyduje inaczej). Do takich świąt zaliczają się, chociażby Święto Zmarłych 1 listopada, czy też Nowy Rok.

Bez wątpienia zawieranie kuponów w oddziałach stacjonarnych Fortuny Zakłady Bukmacherskie, które działają również w niedziele bez handlu, zapewnia anonimowość, ale przy tym mocno ogranicza długoterminową strategię i zysk za pomocą godzin otwarcia w tygodniu i w święta, których kompletnie nie sposób ominąć (czasami przez to uciekają typerom mega pewniaki oraz surebety i valuebety, które wymagają szybkiej reakcji). Żeby zacząć optymalnie betować w Fortunie, należy przejść na stawianie online! Jak to zrobić i jakie są tego dodatkowe plusy? Szczegóły dotyczące gry przez internet znajdziecie tutaj: rejestracja online w Fortuna.

Nie ma lokalu w mojej okolicy - jak obstawiać w Fortunie?

Bukmacher Fortuna bez wątpienia należy do grona topowych polskich operatorów. Wielu typerów stawia nawet tego buka ponad takimi firmami jak STS, forBET czy BETFAN, dlatego też nie dziwi nas fakt, że niemal wszyscy chcą puszczać przeróżne zakłady z wysokimi kursami z oferty właśnie u tego licencjonowanego organizatora bukmacherskiego. Część graczy ma prosty dostęp do punktów stacjonarnych i może korzystać z usług Fortuny regularnie w miejscu swojego zamieszkania. A co z typerami, którzy nie mają blisko siebie oddziału naziemnego?

Tacy obstawiający powinni, idąc śladami klientów Fortuny, którzy nie chcą zwlekać z betowaniem kuponów, przejść na typowanie online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej na telefon z systemem iOS/Android. Rejestracja nowego profilu u tego buka trwa zaledwie 60 sekund. Co więcej, do aktywacji konta nie jest potrzebny skan dowodu osobistego, co jest super korzyścią. Trzeba pamiętać tylko o uruchomieniu naszego kodu.

Nagrody w Fortuna

W sprzedażowych punktach stacjonarnych Fortuny jest mniej promocji i nagród finansowych, a także zdecydowanie mniej premii indywidualnych, które są dopisywane automatycznie do konkretnych profili typerskich. Jeśli lubicie stawiać kupony akumulowane, systemowe czy pojedyncze za różnego rodzaju okazje finansowe, to powinniście otworzyć za darmo na platformie online Fortuny Zakłady Bukmacherskie z naszym unikalnym kodem o treści LEGALSPORT.

Oczywiście szybka rejestracja nowego użytkownika w eFortuna z naszym hasłem, które zapewnia maksymalny pakiet nagród i niespodzianek w wersji VIP, jest w 100% darmowa i bezpieczna. Na jakie dokładnie bonusy bukmacherskie można liczyć, jeśli obstawia się przez internet u tego buka? 

Na początku na tapet weźmy unikalny zestaw nagród gotówkowych za założenie bezpłatnego konta w Fortuna z naszym kodem LEGALSPORT, który nie jest dostępy w lokalach naziemnych! W maksymalnym wariancie z tego pakietu można uzyskać 335 zł. Dla tych, co są zdecydowani założyć konto teraz, podpowiadamy, że w skład tego zestawu na czerwiec 2024 wchodzą: bonus bez ryzyka 600 zł i bonus bez depozytu 30 z + 5 zł za każdy udostępniony kupon. 

Bonusy na start w Fortuna Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym. Udoskonalona wersja premii startowych.

Jeśli popatrzymy na promocje online i benefity stacjonarne, to szala znów przechyla się na korzyść internetowej wersji Fortuny. Sporą zaletą tego licencjonowanego i cenionego bukmachera jest to, że proponuje on swoim klientom grę bez podatku. Dodatkowo można otrzymywać nagrody w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Prezenty zdobywa się poprzez zdobywanie punktów, a te z kolei gromadzi się za regularne stawianie zakładów bukmacherskich.

FAQ: Pytania graczy o punkty Fortuna

Poniższe pytania to zbiór najciekawszych i najczęściej pojawiających się zapytań o punkty stacjonarne Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Oczywiście, do każdego pytania dodaliśmy od siebie krótką odpowiedź, tak abyście bez zbędnego szukania mogli dotrzeć do najpotrzebniejszych informacji.

1️⃣ Jakie są godziny otwarcia punktów stacjonarnych Fortuna?

Bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie bardzo dobrze dostosował godziny otwarcia swoich punktów naziemnych. Rozkład godzin otwarcia lokali stacjonarnych w Fortunie wygląda następująco: poniedziałek: 10:00-17:30, od wtorku do czwartku: 9:30-18:30, piątek: 9:00-19:00, sobota: 8:30-17:30, niedziela: 8:30-17:00. Więcej informacji o godzinach otwarcia i ofercie sportowej Fortuny przeczytacie w powyższym artykule.

2️⃣ Czy w niedzielę bez handlu też można obstawiać stacjonarnie w Fortunie?

Zakłady Bukmacherskie Fortuna są otwarte w niedziele niehandlowe. Więcej informacji znajdziecie w naszym powyższym artykule.

3️⃣ Czy warto zamienić punkty stacjonarne na typowanie online w Fortunie?

Zdecydowanie warto rozważyć przejście z punktów naziemnych Fortuna do typowania w internecie. Jest to korzystna opcja dla każdego obstawiającego, albowiem Fortuna dla graczy internetowych regularnie przygotowuje bonusy i promocje ułatwiające typowanie wydarzeń sportowych. 

4️⃣ Czy w punktach stacjonarnych Fortuna działa kod promocyjny?

Kod do promocji Fortuna działa tylko online. Stacjonarne premie działają na innych zasadach regulaminowych, zwykle bez kodu. 

Warto wiedzieć o punktach przyjmowania zakładów Fortuna

Bukmacher Fortuna ma otwarte punkty stacjonarne 7 dni w tygodniu, także w święta i dni wolne od pracy. Godziny otwarcia punktów sprzedaży Fortuny: pon.: 10:00-17:30, wt.-czw.: 9:30-18:30, pt.: 9:00-19:00, sob.: 8:30-17:30, niedz.: 8:30-17:00.

Obstawianie w sprzedażowych punktach stacjonarnych Fortuny można zamienić na typowanie meczów sportowych online przez internet, albowiem Fortuna Zakłady Bukmacherskie udostępnia swoim klientom legalną platformę bukmacherską do stawiania typów internetowych: działa ona na stronie oraz aplikacji mobilnej.

Na stronie internetowej Fortuny lub w aplikacji mobilnej na telefon można zgarnąć kilka świetnych bonusów i promocji. Żeby aktywować pełnej pakiet vipowskich bonusów online, należy podczas rejestracji w Fortunie aktywować kod zniżkowy fortuna, który brzmi LEGALSPORT.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Fortuna - godziny otwarcia punktów stacjonarnych
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.