piątek, 8 grudnia 2023
Najnowsze: Besiktas - Fenerbahce promocje (09.12, 17:00)

Fortuna - godziny otwarcia punktów stacjonarnych

W jakich godzinach można zawrzeć kupon bukmacherski w punktach naziemnych Fortuny?

Spis treści
Rozwiń
 1. Punkty stacjonarne Fortuny – godziny otwarcia
  1. Lokale naziemne z wydłużonym czasem otwarcia pod typowanie Ligi Mistrzów
  2. Punkty z wydłużonym czasem otwarcia pod weekendowe typowanie
  3. Lokale naziemne z wydłużonym czasem otwarcia w święta
 2. Nie ma lokalu w mojej okolicy - jak obstawiać w Fortunie?
 3. Bonusy w Fortuna Online
  1. Mega paczka promocyjna 635 zł za założenie konta
  2. Promocje tymczasowe i okazjonalne dla stałych klientów
 4. FAQ: Pytania graczy o punkty Fortuna
 5. Warto wiedzieć o punktach przyjmowania zakładów Fortuna
Godziny otwarcia punktów Fortuna - w których godzinach można zawierać stacjonarnie kupony bukmacherskie w Fortunie?
Godziny otwarcia punktów Fortuna

Koncesjonowany i w pełni wiarygodny organizator bukmacherski Fortuna działa systematycznie na aktualnych branżowych trendach, stale rozwijając swoją bogatą ofertę dla stałych klientów.

bonus 635 zł w fortuna
Obstawiaj kupony sportowe w Fortuna bez wychodzenia z domu!

W efekcie w punktach naziemnych u tego buka można stawiać nie tylko zakłady przedmeczowe i na żywo w wersji AKO, SOLO czy SYSTEM, ale także zdarzenia i kursy ze Sportów Wirtualnych. Fortuna stawia na innowacyjność, tak więc mityczną kartkę i ołówek zamieniła ona na nowoczesne maszyny, które pozwalają na samodzielne typowanie, bez pomocy sprzedawcy. Unikalną cechą samoobsługowych terminali jest możliwość łączenia zdarzeń z różnych produktów na jednym kuponie oraz dostępność do atrakcyjnych bonusów kursowych.

Bonus na start online w Fortuna
 • Bez ryzyka 600 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

635 zł

Jeśli premie współczynnikowe z punktów stacjonarnych Wam nie wystarczają, to możecie spróbować swoich sił w betowaniu przez internet. Wówczas możecie liczyć na zdecydowanie korzystniejsze nagrody finansowe. Obecnie Fortuna przyznaje swoim sieciowym graczom na start okazały bonus w wysokości 635 zł. W skład tego ekskluzywnego pakietu promocyjnego wchodzą: bonus bez ryzyka 600 zł i bonus bez depozytu 30 z + 5 zł za każdy udostępniony kupon. Więcej na temat bonusu powitalnego za szybką rejestrację bez dowodu z naszym kodem LEGALSPORT znajdziecie tutaj: aktywne bonusy Fortuna na 2023.

Punkty stacjonarne Fortuny – godziny otwarcia

Bukmacher Fortuna, który działa w Polsce zgodnie z prawem na mocy licencji Ministerstwa Finansów o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565, podchodzi do godzin otwarcia swoich punktów w sposób bardzo elastyczny, co jest korzystne dla typerów. Oznacza to, że na bieżąco dostosowuje je do rozgrywanych wydarzeń sportowych.

Skutkiem tego są na przykład wydłużone godziny pracy w niektórych najpopularniejszych punktach stacjonarnych. Najczęściej godzina zamknięcia lokalu jest przesuwana do przodu z okazji meczów Ligi Mistrzów lub reprezentacji Polski. Zmiana godzin otwarcia lokali Fortuny następuje również w momencie, w którym rozpoczyna się wielka impreza sportowa, jak chociażby mistrzostwa świata czy mistrzostwa Europy. W większości oddziały naziemne Fortuny pracują jednak w takich samych godzinach.

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Godziny otwarcia większości punktów
w poniedziałki od 10:00 do 17:30,
od wtorku do czwartku od 9:30 do 18:30,
w piątki – od 9:00 do 19:00,
w soboty – od 8:30 do 17:30,
w niedziele – od 8:30 do 17:00.
Przechodzę do bukmachera Fortuna

Ogólnie godziny otwarcia punktów przyjmowania kuponów bukmacherskich w Fortuna są dopasowane do każdego obstawiającego. W lokalu stacjonarnym u tego bezpiecznego buka z powodzeniem dowolny zakład pojedynczy czy kombinacyjny postawią zarówno ci, którzy lubią rano betować na przykład mecze tenisa ziemnego, jak i ci, którzy preferują typowanie europejskich pucharów lub sportów amerykańskich po pracy.

Powyżej zaprezentowaliśmy uśrednione i najczęściej występujące godziny otwarcia fortunowskich lokali. Jeśli chcecie mieć stuprocentową pewność, w jakich godzinach urzęduje Wasz oddział, to zachęcamy Was gorąco do skorzystania ze specjalnej i prostej wyszukiwarki online lokali naziemnych Fortuny, która znajduje się na oficjalnej stronie bukmachera: godziny otwarcia punktów Fortuna. Warto to zrobić, albowiem niektóre z nich na przykład w weekendy są czynne nawet do 22:00!

Lokale naziemne z wydłużonym czasem otwarcia pod typowanie Ligi Mistrzów

Typowanie fazy grupowej oraz pucharowej UEFA Champions League cieszy się w oddziałach stacjonarnych sporą popularnością. Klienci Fortuny często obstawiają spotkania Ligi Mistrzów i na marginesie można wspomnieć, że zazwyczaj robią to za pośrednictwem typów handicapowych oraz overów i underów bramkowych. Zainteresowanie typami na LM jest ogromne, dlatego też poniżej wyróżniliśmy kilka punktów z całej Polski, które umożliwiają zabetowanie wieczornych spotkań Ligi Mistrzów tuż przed ich rozpoczęciem.

Przykładowe punkty stacjonarne Fortuny z wydłużonym czasem otwarcia - idealne pod typowanie Ligi Mistrzów

Oczywiście to tylko kilka przykładów, które mają tylko potwierdzić, że puszczanie kuponów w punktach stacjonarnych na Champions League jest w Fortunie możliwe, nawet tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Całą listę z punktami o wydłużonym czasie pracy znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Fortuny.

Punkty z wydłużonym czasem otwarcia pod weekendowe typowanie

Typowanie rozbudowanych kuponów akumulowanych na weekend z selekcjami na topowe europejskie rozgrywki piłkarskie, to jest to, na co regularnie czekają bukmacherscy typerzy. Obstawianie Premier League, Serie A czy Bundesligi na zakładach AKO przynosi najwięcej frajdy i dodatkowo zapewnia największy zysk, chociażby ze względu na atrakcyjne kursy. Takie kupony bukmacherskie oczywiście najczęściej stawia się z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Przeważnie takie piłkarskie KOMBI puszcza się w piątek wieczorem lub sobotę rano, tak aby załapać się w pełni na najbardziej optymalne mnożniki.

Punkty stacjonarne Fortuny pod weekendowe typowanie zakładów bukmacherskich - wydłużone godziny otwarcia

Najczęściej termin zapadalności takich sportowych kuponów przypada na godziny wieczorne w sobotę, tak więc warto regularnie zawierać stacjonarne kupony w takich punktach, w których po rozliczeniu zakładu będziemy mogli od razu wypłacić wygraną lub zagrać szybką i pewną kontrę. Tradycyjnie pełną listę z takimi oddziałami znajdziecie na stronie bądź aplikacji mobilnej na telefon Fortuny: lista punktów stacjonarnych Fortuny. Wyżej zaprezentowaliśmy, jak pracują Punkty Przyjmowania Zakładów Fortuna (PPZ) w tygodniu i w weekend, tak więc teraz przyszedł najwyższy czas na opracowanie dni świątecznych.

Lokale naziemne z wydłużonym czasem otwarcia w święta

Fortuna Zakłady Bukmacherskie, tak jak każdy inny legalny operator stacjonarny z oficjalną koncesją Ministerstwa Finansów, ogranicza swoją pracę w święta. Oznacza to, że punkty naziemne działają w ramach innego, okrojonego harmonogramu. Dotyczy to na przykład Świąt Wielkanocnych oraz Świąt Bożego Narodzenia. Wówczas najczęściej oddziały naziemne otwarte są mniej więcej do godziny 15:00, ale zalecamy by przed wizytą w oddziale Fortuny sprawdzić, o której dokładnie się on zamyka, bo każdy lokal może mieć indywidualną politykę.

Punkty stacjonarne Fortuny - godziny otwarcia + promocje + lista lokali naziemnych

Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia punktów stacjonarnych w święta znajdziecie oczywiście na stronie internetowej Fortuny: godziny otwarcia punktów w święta. Naturalnie, zdarzają się w roku kalendarzowym dni zaznaczone na czerwono, które sprawiają, że lokalne naziemne są zamknięte (o ile prywatny właściciel punktu nie zdecyduje inaczej). Do takich świąt zaliczają się, chociażby Święto Zmarłych 1 listopada, czy też Nowy Rok.

Bez wątpienia zawieranie kuponów w oddziałach stacjonarnych Fortuny Zakłady Bukmacherskie, które działają również w niedziele bez handlu, zapewnia anonimowość, ale przy tym mocno ogranicza długoterminową strategię i zysk za pomocą godzin otwarcia w tygodniu i w święta, których kompletnie nie sposób ominąć (czasami przez to uciekają typerom mega pewniaki oraz surebety i valuebety, które wymagają szybkiej reakcji). Żeby zacząć optymalnie betować w Fortunie, należy przejść na stawianie online! Jak to zrobić i jakie są tego dodatkowe plusy? Szczegóły dotyczące gry przez internet znajdziecie tutaj: rejestracja online w Fortuna.

Nie ma lokalu w mojej okolicy - jak obstawiać w Fortunie?

Bukmacher Fortuna bez wątpienia należy do grona topowych polskich operatorów. Wielu typerów stawia nawet tego buka ponad takimi firmami jak STS, forBET czy BETFAN, dlatego też nie dziwi nas fakt, że niemal wszyscy chcą puszczać przeróżne zakłady z wysokimi kursami z oferty właśnie u tego licencjonowanego organizatora bukmacherskiego. Część graczy ma prosty dostęp do punktów stacjonarnych i może korzystać z usług Fortuny regularnie w miejscu swojego zamieszkania. A co z typerami, którzy nie mają blisko siebie oddziału naziemnego?

Tacy obstawiający powinni, idąc śladami klientów Fortuny, którzy nie chcą zwlekać z betowaniem kuponów, przejść na typowanie online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej na telefon z systemem iOS/Android. Rejestracja nowego profilu u tego buka trwa zaledwie 60 sekund. Co więcej, do aktywacji konta nie jest potrzebny skan dowodu osobistego, co jest super korzyścią. Trzeba pamiętać tylko o uruchomieniu naszego kodu.

Formularz rejestracyjny Fortuny - zakładanie konta z kodem promocyjnym

Nasze zniżkowe hasło bukmacherskie brzmi LEGALSPORT i wpisuje się je na wniosku internetowym w polu "Kod promocyjny". Dzięki niemu można aktywować najwyższy pakiet bonusów powitalnych o łącznej wartości 635 zł. Jeśli chodzi o typowanie przez internet w Fortunie, to nie różni się ono w ogóle od betowania w punktach stacjonarnych i jest w 100% bezpieczne. Bukmacher dostarcza bowiem wszystkim swoim platformom identyczne oferty z atrakcyjnymi kursami, które realnie biją konkurencję. Rozbieżności, na korzyść typowania przez internet, zaczynają się w momencie, w którym zerkniemy sobie na listę z promocjami online.

Bonusy w Fortuna Online

W sprzedażowych punktach stacjonarnych Fortuny jest mniej promocji i nagród finansowych, a także zdecydowanie mniej premii indywidualnych, które są dopisywane automatycznie do konkretnych profili typerskich. Jeśli lubicie stawiać kupony akumulowane, systemowe czy pojedyncze za różnego rodzaju bonusy, na przykład benefity bez depozytu, czyli bez wpłaty własnej gotówki na saldo główne, to powinniście zarejestrować się za darmo na platformie online Fortuny Zakłady Bukmacherskie z naszym unikalnym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Oczywiście szybka rejestracja nowego użytkownika w eFortuna z naszym hasłem rabatowym, które zapewnia maksymalny pakiet nagród i niespodzianek w wersji VIP, jest w 100% darmowa i bezpieczna. Na jakie dokładnie bonusy bukmacherskie można liczyć, jeśli obstawia się przez internet u tego buka? Wszystkie fortunowskie benefity można podzielić na dwie grupy. Pierwsza paczka to bonusy za rejestrację, które otrzymuje się zaraz po utworzeniu konta użytkownika. Natomiast druga to promocje okazjonalne i tymczasowe dla regularnych typerów.

Mega paczka promocyjna 635 zł za założenie konta

Na początku na tapet weźmy unikalny zestaw nagród gotówkowych za założenie bezpłatnego konta w Fortuna z naszym kodem LEGALSPORT, który nie jest dostępy w lokalach naziemnych! W max. wariancie z tego bonusu można uzyskać 635 zł. Dla tych, co są zdecydowani założyć konto teraz, podpowiadamy, że w skład tego zestawu na grudzień 2023 wchodzą: bonus bez ryzyka 600 zł i bonus bez depozytu 30 z + 5 zł za każdy udostępniony kupon. Oczywiście cały uzyskany bankroll można przeznaczyć na dowolne typy bukmacherskie znajdujące się w ofercie kursowej Fortuny.

Bonusy na start w Fortuna Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym. Udoskonalona wersja premii startowych.

Naturalnie, bukmacher Fortuna, to nie jedyny operator zakładów sportowych, który udostępnia swoim klientom mega bonus na start z naszym kodem promocyjnym. Jeśli chcecie odebrać kilka promocji powitalnych z hasłem bonusowym, to oprócz bonusu Fortuna, polecamy także bonus na start STS, bonus BETFAN oraz bonus za rejestrację w Noblebet. Ciekawą opcją jest także zestaw freebetów powitalnych 39 zł w TOTALbet. Listę ze wszystkimi promocjami powitalnymi znajdziecie tutaj: bonusy na start od legalnych bukmacherów.

Promocje tymczasowe i okazjonalne dla stałych klientów

Jeśli popatrzymy na promocje online i benefity stacjonarne, to szala znów przechyla się na korzyść internetowej wersji Fortuny. Sporą zaletą tego licencjonowanego i cenionego bukmachera jest to, że proponuje on swoim klientom bonus Happy Hours +14%, czyli grę bez podatku. Gra na pełnych stawkach w Fortuna odbywa się na następujących warunkach: minimalna liczba zdarzeń 3, minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30, minimalna stawka kuponu to 2 zł +  kuponów zawartych za pełną stawkę nie można wypłacać za pomocą opcji "cashout".

Fortuna Klub Plus - dodatkowe bonusy okazjonalne: freebety, cashbacki i premie 100%

Oprócz tego zgarnąć można m.in. takie odnawialne premie pieniężne i kursowe jak: HIT DNIA , POJEDYNEK , bonus wirtualne sporty 30 zł oraz bonus typera 50 zł (z niektórych bonusów można korzystać każdego dnia!). Na sporą uwagę zasługują również bonusy w eShop Fortuna . Do zgarnięcia jest  od 10 zł do 150 zł    . Wszystko w ramach freebetów, cashbacków i nagród od depozytu. Prezenty zdobywa się poprzez zdobywanie punktów, a te z kolei gromadzi się za regularne stawianie zakładów bukmacherskich.

FAQ: Pytania graczy o punkty Fortuna

Poniższe pytania to zbiór najciekawszych i najczęściej pojawiających się zapytań o punkty stacjonarne Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Oczywiście, do każdego pytania dodaliśmy od siebie krótką odpowiedź, tak abyście bez zbędnego szukania mogli dotrzeć do najpotrzebniejszych informacji.

1️⃣ Jakie są godziny otwarcia punktów stacjonarnych Fortuna?

Bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie bardzo dobrze dostosował godziny otwarcia swoich punktów naziemnych. Rozkład godzin otwarcia lokali stacjonarnych w Fortunie wygląda następująco: poniedziałek: 10:00-17:30, od wtorku do czwartku: 9:30-18:30, piątek: 9:00-19:00, sobota: 8:30-17:30, niedziela: 8:30-17:00. Więcej informacji o godzinach otwarcia i ofercie sportowej Fortuny przeczytacie w powyższym artykule.

2️⃣ Czy w niedzielę bez handlu też można obstawiać stacjonarnie w Fortunie?

Zakłady Bukmacherskie Fortuna są otwarte w niedziele niehandlowe. Więcej informacji znajdziecie w naszym powyższym artykule.

3️⃣ Czy warto zamienić punkty stacjonarne na typowanie online w Fortunie?

Zdecydowanie warto rozważyć przejście z punktów naziemnych Fortuna do typowania w internecie. Jest to korzystna opcja dla każdego obstawiającego, albowiem Fortuna dla graczy internetowych regularnie przygotowuje bonusy i promocje ułatwiające typowanie wydarzeń sportowych. Bonusy u tego buka to najczęściej freebety oraz zakłady bez ryzyka przegranej - cashbacki Fortuna. Dodatkowo na stronie internetowej i aplikacji mobilnej Fortuna można grać bez podatku w ramach akcji "Happy Hours", a także obstawiać podwyższone kursy online na wiele wydarzeń i meczów.

4️⃣ Czy w punktach stacjonarnych Fortuna działa kod promocyjny?

Kod do promocji Fortuna działa tylko przy rejestracji bez dowodu i bonusach online. Stacjonarne premie działają na innych zasadach regulaminowych, zwykle bez kodu. Więcej informacji znajdziecie w powyższym tekście.

Warto wiedzieć o punktach przyjmowania zakładów Fortuna

Bukmacher Fortuna ma otwarte punkty stacjonarne 7 dni w tygodniu, także w święta i dni wolne od pracy. Godziny otwarcia punktów sprzedaży Fortuny: pon.: 10:00-17:30, wt.-czw.: 9:30-18:30, pt.: 9:00-19:00, sob.: 8:30-17:30, niedz.: 8:30-17:00.

Obstawianie w sprzedażowych punktach stacjonarnych Fortuny można zamienić na typowanie meczów sportowych online przez internet, albowiem Fortuna Zakłady Bukmacherskie udostępnia swoim klientom legalną platformę bukmacherską do stawiania typów internetowych: działa ona na stronie oraz aplikacji mobilnej.

Na stronie internetowej Fortuny lub w aplikacji mobilnej na telefon można zgarnąć kilka świetnych bonusów i promocji. Żeby aktywować pełnej pakiet vipowskich bonusów online, należy podczas rejestracji w Fortunie aktywować kod zniżkowy fortuna, który brzmi LEGALSPORT.

26.01.2023, 13:26
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Fortuna - godziny otwarcia punktów stacjonarnych
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.