poniedziałek, 18 stycznia 2021
Najnowsze: Jak ograć bukmachera stosując system

Ekstraklasowy freebet w Totalbet - 25 zł za 50 zł

Bonus specjalny na zakłady piłkarskie dla nowych i starych graczy typujących Ekstraklasę. Typują ligę polską za darmową kasę od buka.

Odbieram freebet Totalbet Bonus specjalny na Ekstraklasę
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak odebrać freebet ESA 25 zł + 50 zł na start
  1. Bonus po rejestracji 
  2. Premia 25 zł za depozyt 50 zł lub 100 zł
  3. Czy w Totalbet kod promocyjny do bonusu jest niezbędny?
 2. Obrót bonusem Totalbet
 3. Jak wypłacić bonus
 4. Jak wygrywać w Totalbet za freebet
  1. Kupon za 10 zł - wygrana 2663 zł
 5. Regulamin promocji Freebet Ekstraklasa
  1. REGULAMIN Totalbet SPRZEDAŻY PREMIOWEJ FREEBET EKSTRAKLASA
  2. Warunki uczestnictwa w akcji FREEBET EKSTRAKLASA w Totalbet
  3. Zasady uczestnictwa w Totalbet FREEBET EKSTRAKLASA
 6. FAQ - pytania o freebety Totalbet
Bonus za free - postaw bet na Ekstraklasę, użyj kod afiliacyjno-promocyjny
Bez depozytu postawisz zakład na Ekstraklasę

Najlepsi bukmacherzy jak Totalbet, STS czy Fortuna wiedzą jak dbać o graczy. Pierwszy z wymienionych specjalnie z okazji najbliższej kolejki Ekstraklasy, wprowadził do pakietu promocji dodatkowy freebet 25 zł.

Rejestracja w Totalbet
Chcę odebrać wszystkie nagrody finansowe za 5050 zł

Ta gratyfikacja finansowa wymaga jedynie wpłaty depozytu w wysokości 50 zł lub 100 zł (w zależności od aktualnej promocji) na saldo główne. Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 50% postawionego zakładu bukmacherskiego przez internet, będzie do Twojej dyspozycji po realizacji prostych warunków regulaminowych.

Poza freebetem możesz też grać i stawiać zakłady online bez podatku w Totalbet oraz obstawiać wirtualną piłkę nożną, która przynosi zyski nie tylko na kuponach SOLO, ale również i AKO. Do bezpodatkowej gry (wygrane wyższe o 14%), ze współczynnikiem 1,00 kwalifikują się kupony zawierające minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1,20. Warunki w Totalbet Zakłady Bukmacherskie są lepsze, niż u innego bukmachera bez podatku jakim jest BETFAN (3 zdarzenia z kursem 1.35).

Jak odebrać freebet ESA 25 zł + 50 zł na start

Bonus Totalbet na start bez dodatkowego wkładu finansowego za 50 zł + 25 zł na Ekstraklasę (premia ESA) możesz odebrać w kilku prostych krokach. System odbioru promocji został tak dostosowany, że początkujący typer bez problemu w kilka chwil aktywuje sobie dodatkową kasę na koncie.

Bonus po rejestracji 

1. Zarejestruj nowe konto internetowe w Totalbet (tu LINK do bezpośredniej rejestracji z naszym kodem).
2. W trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego wpisz lub wklej nasz kod promocyjny LEGALSPORT, dzięki temu zagwarantujesz sobie udział w promocji i dodatkowych profitach finansowych (40 zł standardowe + 10 zł za kod). Ważne też jest, aby zaznaczyć zgody marketingowe, wtedy przyznane zostaną Tobie gratisy za 20 zł (4x 5zł). W ten sposób zyskasz 50 zł freebet na stawianie zakładów bukmacherskich za darmo.
3. Aktywuj konto i wpłać depozyt 50 zł lub 100 zł, to na Ekstraklasie możesz zarobić kolejne 25 zł. Po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Promocji FREEBET 25 ZŁ zaznacz na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus Freebet Ekstraklasa.

Premia 25 zł za depozyt 50 zł lub 100 zł

W zależności od fazy rozgrywek Ekstraklasy, pieniężna nagroda w wysokości 25 zł jest przydzielana za depozyt 50 zł lub 100 zł. Zobacz aktualną promocję na stronie internetowej Totalbet.pl (freebet ESA) i zdecyduj, która kolejka Ekstraklasy najbardziej Ci pasuje do zakładania się o wyniki. Poniżej grafiki z warunki dla obydwu wariantów.

Wysokie kursy + freebety na zakłady

Wysokie kursy + freebety na zakłady

OBSTAWIAM EKSTRAKLASĘ w
Jak wziąć udział w promocji Totalbet (gdzie wpisać kod promocyjny do freebetu)
Warunki promocji freebet ESA i depozytem 50 zł
Freebet za 25 zł z depozytem 100 zł (też kod online jest potrzebny)
Warunki promocji Totabet ESA z depozytem za 100 zł

Zatem Twój łączny budżet, przy wykorzystaniu zaledwie 50 zł własnych środków pieniężnych to kwota 125 zł - ponad 150% więcej. Górny limit bonusowy to 5000 zł - o tyle więcej możesz powiększyć bankroll na polską piłkę nożną przy kolejnych zasileniach salda depozytowego (cały bonus powitalny w Totalbet 5050 zł opisany jest TU).

Czy w Totalbet kod promocyjny do bonusu jest niezbędny?

Tak, podobnie jak w PZBuk, Totolotku czy eWinner, promocyjny kod w Totalbet na rok 2021 też jest potrzebny. Kod zabezpiecza bowiem dla gracza profity i aktywne promocje, aby mógł wziąć w nich udział. Pamiętaj, że freebet startowy to nie wszystko - masz jeszcze vouchery na eSport, promocje na karcianą wojnę, gwarancję najwyższych kursów czy gry wirtualne bez podatku. Na urodziny otrzymasz też dodatkowy freebet okolicznościowy i jeszcze jeden upominek - Freebet 10 zł.

Dla początkujących graczy przygotowaliśmy instrukcję "Jak stawiać zakłady w Totalbet po rejestracji z kodem". Przeczytaj i wybierz jaki rodzaj zakładów oraz które promocje bukmacherskie (poza freebetami) najbardziej Tobie odpowiadają. Graj z głową i bez nadmiernego ryzyka (chyba, że stawiasz kupon z ubezpieczeniem od przegranej na wysokim kursie).

Obrót bonusem Totalbet

Jak już wspomnieliśmy, wymagania obrotu bonusem są stosunkowo łatwe do spełnienia. Do poprawnego zaliczenia kuponu jako spełniającego wymogi konkursowe, wystarczy zakład akumulowany AKO z minimum czterema zdarzeniami z oferty przedmeczowej, za stawkę min. 50 zł, z minimalnym kursem 1,20 każdego pojedynczego zdarzenia .

Bonus bez depozytu w Totalbet
Premia 50 zł +10 zł ekstra za kod + 20 zł za zgody

Do obrotu liczą się zakłady LIVE oraz przedmeczowe, z zastrzeżeniem że dotyczą tylko tej rundy rozgrywek Ekstraklasy. Obrót możesz realizować zarówno w aplikacji mobilnej jak z komputera, w przeglądarce internetowej.

Jak wypłacić bonus

Wygrany kupon możesz wypłacić, zlecając przelew na swoje konto w dowolnym polskim banku (Mbank, ING czy Pekao - bez znaczenia). Wypłatę możesz zrealizować, gdy trafisz postawiony wcześniej kupon solo lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę 25 zł z minimalnym kursem całkowitym na kuponie 2,00 na ofertę prematch lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych.

Wygrana pojawi się na saldzie głównym (depozytowym) od razu po rozliczeniu kuponu. Ty decydujesz czy zlecić wypłatę i wziąć gotówkę do kieszeni, czy typować kolejne zakłady wzajemne i sportowe.

Jak wygrywać w Totalbet za freebet

Historia wygranych w Totalbet pokazuje, że jest liczne grono kilku tysięcy szczęśliwców, którzy skasowali duże sumy za wygrane kupony na niskiej stawce. Nie tylko w BETFAN, LVBET czy STS (najdłuższa taśma za 2 zł z 98 zdarzeniami), ale w Totalbet można wygrywać.

Kupon za 10 zł - wygrana 2663 zł

Co prawda na kuponie są ligi zagraniczne (Serie A, La Liga), ale ważna jest przede wszystkim niska stawka. Za kupon za zaledwie 10 zł gracz zyskał wygraną 266x większą od postawionej kwoty i po odliczeniu podatku wypłacił na swoje konto 2663,30 zł.

Kupon piłkarski w Totalbet

Pod kątem wysokości kursów kupon spełnia oczekiwania regulaminowe bukmachera - wyszukaj podobne kursy na Ekstraklasę i złóż kupon pod wysoką wypłatę.

Regulamin promocji Freebet Ekstraklasa

Bukmacher przygotował szczegółowe warunki dla klientów zainteresowanych odbiorem freebetu. Zobacz co trzeba spełnić, aby freebet został przyznany oraz w jaki sposób nagrodę można wypłacić.

REGULAMIN Totalbet SPRZEDAŻY PREMIOWEJ FREEBET EKSTRAKLASA

1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału i organizacji sprzedaży premiowej pod nazwą „FREEBET EKSTRAKLASA”.

2. Organizatorem FREEBET EKSTRAKLASA jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 zł, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).

3. Promocja jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

4. Akcja promocyjna obowiązuje od 27.05.2020 od godziny 12:30 do 30.05.2020 do godziny 20:00.

5. Premia Freebet Ekstraklasa objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na stronie internetowej www.totalbet.pl

Warunki uczestnictwa w akcji FREEBET EKSTRAKLASA w Totalbet

1. W promocji na Freebet Ekstraklasa nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. Pakiet nagród przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie www.totalbet.pl (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie www.totalbet.pl (zwane „Klientami”).

Warunki promocji, obrotu i wypłaty


3. W promocji mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania Freebet Ekstraklasa dokonają zawarcia zakładu z Salda spełniającego poniższe warunki:
- zakład AKO z minimum czterema zdarzeniami z oferty przedmeczowej, za stawkę min. 50 zł, z minimalnym kursem każdego pojedynczego zdarzenia 1,20;
- zakład zawierać będzie wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej 27. Kolejki Ekstraklasy, odbywającej się 27.05 - 31.05.2020.
- do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe oraz z oferty specjalnej, np. oferta Totalboost, lub inne oferty specjalne oraz długoterminowe.
4. Promocją Freebet Ekstraklasa objęty może zostać tylko jeden, pierwszy zakład danego użytkownika.
5. Uczestnictwo jest dobrowolne.

Zasady uczestnictwa w Totalbet FREEBET EKSTRAKLASA

1. Klienci z tytułu udziału w akcji bonusowej Freebet Ekstraklasa są uprawnieni do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu o wartości 25 zł (zwanego dalej „FREEBET 25 ZŁ”).
2. Klient może uczestniczyć w działaniach FREEBET EKSTRAKLASA wyłącznie jeden raz.
3. Kwota przyznanego Bonusu Freebet 25 ZŁ widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu Freebet 25 ZŁ na jego równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusu Freebet 25 ZŁ należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET EKSTRAKLASA co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET 25 ZŁ na warunkach określonych w Regulaminie.

Bez depozytu freebet za obstawianie Ekstraklasy - działa z kodem do promocji
Freebet piłkarski w Totalbet

6. Bonus freebet 25 zł może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę 25 zł z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00 na ofertę prematch lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych.
7. Bonus freebet 25 zł nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus Freebet 25 zł doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonus Freebet 25 zł zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
12. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus Freebet 25 zł.
13. Promocja Totalbet kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za Bonus Bez Depozytu 25 zł lub gdy minął termin ważności.
14. Bonus Freebet 25 zł ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania.

FAQ - pytania o freebety Totalbet

1. Czy bonus na ESA mogę łączyć z freebetem powitalnym?

Tak, freebet 25 zł za zakłady z depozytem 50 zł lub 100 zł można łączyć z powitalnym bonusem za 50 zł. Wymagane jest wtedy konto do typowania online założone z kodem promocyjnym LEGALSPORT (taki obowiązuje w Totalbet w roku 2021).

2. Jak długo trwa akcja freebetowa?

Promocja "ESA bonus Totalbet" trwa do zakończenia rozgrywek Ekstraklasy (zgodnie z regulaminem Totalbet).

3. Jaki depozyt jest potrzebny do promocji?

Aby zmaksymalizować korzyści finansowe, w zależności od fazy promocji będzie konieczny depozyt na 50 zł lub 100 zł i postawienie zakładów. Otrzymasz wtedy 25 zł premii, natomiast do powitalnego vouchera za 50 zł nie potrzebujesz żadnego depozytu.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Ekstraklasowy freebet w Totalbet - 25 zł za 50 zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Chętny
skomentowano ponad miesiąc temu
Na Ekstraklasę jest bonus, ale na Bundesligę nie ma - dlaczego? Prosba do działu marketingu o więcej freebetów
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.