piątek, 29 września 2023
Najnowsze: La Liga: gdzie oglądać? Transmisje na żywo online i TV

Zamknij kupon przed czasem – Cashout w Betclic

Wcześniejsze wypłata przed rozliczeniem kuponu - funkcjonalny cash-out w Betclic Online. Jak korzystać z wygodnej opcji Betclic cashout?

Multi+ | Boost | Jackpot - dostępne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest Cashout?
 2. Jak działa Cash-out w Betclic?
  1. Jak sprawdzić czy cashout jest dostępny?
  2. Wygrane w ramach kontroli kuponu
  3. Jakie kupony można zamknąć przed czasem?
 3. Betclic: atrakcyjne bonusy finansowe
  1. Multi+ dla kuponów AKO
  2. Mega kursy Betclic Boost
  3. Streaming LIVE
  4. Premia powitalna z kodem w Betclic
 4. FQA: Opcja Cash-out w Betclic - pytania i odpowiedzi
Pakiet powitalny w Betclic
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

Betclic jest w pełni licencjonowanym, a także zaufanym operatorem zakładów bukmacherskich. Spółka BEM Operations Limited to absolutny TOP polskich firm bukmacherskich przede wszystkim dzięki znakomicie dopracowanej ofercie zakładów i bogatemu portfolio bonusów i akcji promocyjnych.

Betclic Cashout - wcześniejsze rozliczenie kuponu bukmacherskiego online

Mnóstwo przychylnych opinii typujących pojawiających się w sieci na temat tego buka powoduje, że rejestracja nowego konta właśnie w Betclic jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej typerów.

Cashback 200 zł na start
Betclic bonus na start na nowe konto typerskie z kodem

Bukmacher, który sponsoruje siatkarską reprezentację Polski mężczyzn oferuje swoje usługi w bardzo wszechstronny sposób. Kupony zarówno pre-match, jak i na żywo można tam z łatwością zawierać na stronie internetowej www.betclic.pl, a także na dedykowanej dla wszystkich smartfonów i tabletów funkcjonalnej aplikacji mobilnej.

Mega promocje dla nowych i stałych graczyWygodny Cashout dla kuponów SOLO i AKOBoost kursowy + premia dla kuponów AKO Multi+
Mega promocje dla nowych i stałych graczy
Wygodny Cashout dla kuponów SOLO i AKO
Boost kursowy + premia dla kuponów AKO Multi+
STAWIAJ w

Betclic Polska, oprócz szeregu promocji zwiększających wygrane online, wprowadził też do swojej oferty opcję Cashout, która ma pomóc obstawiającym odzyskać swoje pieniądze poprzez wcześniejsze zamknięcie kuponu, ale i nie tylko. Na czym dokładnie polega ta funkcja? O tym szczegółowo piszemy w dalszej części tekstu.

Co to jest Cashout?

Funkcja Cash-out, inaczej znana także jako wcześniejsza wypłata, to po prostu możliwość zamknięcia internetowego kuponu bukmacherskiego przed rozliczeniem wszystkich zdarzeń.

Cashout można wykorzystać na dwa sposoby. Pierwszy umożliwia typerowi sięgnięcie po określoną przez bukmachera wygraną z zakładu jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich pozycji (np. gdy cztery z pięciu meczów zostały dobrze wytypowane i gracz nie chce czekać na rozstrzygnięcie ostatniego meczu i ryzykować przed niespodziewaną porażką). W tym przypadku proponowana kwota wypłaty będzie niższa od ewentualnej wygranej, ale zarazem wyższa niż stawka kuponu.

Betclic Cashback - zamknięcie zakładu online przed czasemDostępny dla kuponów SOLO i AKOMożliwość wykorzystania dla zakładów prematch i LIVE
Betclic Cashback - zamknięcie zakładu online przed czasem
Dostępny dla kuponów SOLO i AKO
Możliwość wykorzystania dla zakładów prematch i LIVE
GRAJ w

Drugi sposób pozwala odzyskać część zainwestowanych funduszy, gdy mamy wątpliwości czy nasz typ będzie trafiony. Taka sytuacja ma miejsce najczęściej w momencie, gdy zespół czy zawodnik, na którego postawiliśmy pieniądze, gra słabo i w danej chwili przegrywa, mając zdecydowanie mniejsze szanse na ostateczny triumf. Wtedy właśnie bukmacher wystawia cashout, lecz z niższą kwotą niż ta, za jaką postawiliśmy swój kupon. Jest to więc forma odzyskania części gotówki przeznaczonej na internetowy zakład bukmacherski.

Najważniejszym warunkiem do wykorzystania opcji cash-out jest to, aby wszystkie pozycje na kuponie były już trafione lub jeszcze otwarte. Kupon nie może zawierać ani jednego przegranego zakładu. Funkcja ta jest bardzo przydatna dla graczy preferujących obstawianie zakładów z większą liczbą selekcji, czyli kuponów akumulowanych tzw. AKO. Wtedy prawdopodobieństwo przegranej wzrasta, ponieważ aby zgarnąć wygraną należy trafić wszystkie obstawione mecze.

Jak działa Cash-out w Betclic?

Wycofanie swojego zakładu przed ostatecznym rozliczeniem kuponu u legalnego bukmachera Betclic Zakłady Sportowe działa na wszystkich dostępnych kanałach do typowania sportu. Nie ważne czy obstawiliście swoje typy na komputerze poprzez stronę internetową czy też przy użyciu telefonu komórkowego lub tabletu w aplikacji mobilnej – opcja cashout będzie zawsze do Waszej dyspozycji.

Cashout w Betclic jest dostępny dla kuponów SOLO i AKO
Betclic Cashout - opcja zamknięcia kuponu przed czasem

To bardzo wygodne, ponieważ z naszych obserwacji jednoznacznie wynika, że wycofanie zakładów w Betclic ma miejsce najczęściej przy okazji obstawiania wydarzeń sportowych na żywo – cashout w telefonie pozwoli Wam na zysk finansowy w dowolnym miejscu i czasie.

Jak sprawdzić czy cashout jest dostępny?

Jeżeli będziecie chcieli sprawdzić czy Wasz kupon może być wcześniej rozliczony, należy zalogować się na swoje konto typerskie i wejść w zakładkę Moje Kupony. Teraz będziecie mieli podgląd wszystkich swoich kuponów granych w Betclic - wybierzcie kupon, który ma status otwarty, a następnie pole z Cashout. Po otwarciu okienka wystarczy tylko kliknąć w niebieskie pole z proponowaną przez buka kwotą pieniędzy, a następnie potwierdzić swoją decyzję o przedwczesnym zamknięciu zakładu. To wszystko - proponowana suma pieniędzy automatycznie pojawi się na Waszym koncie depozytowym.

Instrukcja krok po kroku jak zamknąć kupon onilne
Jak działa funkcja Cash-out w Betclic Zakłady Sportowe?

Gdyby jednak przy wybranym zakładzie będzie brakować opcji wcześniejszej wypłaty środków, oznacza to że bukmacher nie pozwala Wam na zamknięcie zakładu przed czasem. Bacznie obserwujcie wtedy swój kupon, ponieważ jest szansa, że za kilka minut cashout jednak się pojawi - wszystko zależy od aktualnych wydarzeń związanych z kuponem i algorytmem, który ustala jaki kupon kwalifikuje się do ewentualnych wypłat.

Wygrane w ramach kontroli kuponu

Decyzja o przedwczesnym wycofaniu kuponu należy zawsze do gracza, ale sama usługa cashout udostępniania jest przez bukmachera. W praktyce oznacza to, że z wcześniejszego zamknięcia zakładu można skorzystać tylko wtedy, gdy ta opcja pojawi się na wskazanie operatora.

Co ważne, w Betlic – w przeciwieństwie do kilku innych konkurentów – z wariantu wcześniejszego rozliczenia kuponu można skorzystać także wtedy, gdy proponowana przez bukmachera kwota jest niższa od stawki, za jaką zagraliście swój kupon onilne. Przykładowo w PZBuk z funkcji Cash-out skorzystać można jedynie w chwili, gdy proponowana wygrana przekracza wniesioną stawkę zakładu, co w dużej mierze utrudnia poczynania graczy.

Kwota na jaką możemy liczyć w przypadku zamknięcia kuponu online przy wykorzystaniu opcji Cash-out w 100% zależy od systemu bukmacherskiego Betclic. Gracz nie ma żadnego wpływu na wysokość proponowanego zwrotu, nie może również negocjować postawionej przez buka kwoty pieniędzy. Oznacza to, że albo zgadzamy się na ofertę bukmachera albo czekamy na końcowe rozstrzygnięcie kuponu, ryzykując tym samym utratę całej zainwestowanej stawki w przypadku nietrafionego typu.

Jakie kupony można zamknąć przed czasem?

W Betclic opcja zamknięcia kuponu internetowego przed czasem obejmuje wszystkie rodzaje zakładów, które dotyczą typów i podtypów zarówno w ramach zdarzeń przedmeczowych, jak i LIVE. Dodatkowo zabezpieczenie zakładu przed przegraną i startą gotówki jest możliwe w przypadku kuponów pojedynczych, a także akumulowanych (wielokrotnych).

Kontrola własnego zakładu w Betclic będzie możliwa przy okazji obstawiania dowolnych dyscyplin sportowych. Nie ma znaczenia czy zagracie n anajbardziej popularne sporty takie jak piłka nożna, tenis ziemny lub siatkówka (sprawdź jak typować w Betclic) czy też na nieco bardziej niszowe, do których należą rugby, krykiet oraz snooker – opcja cash-out obejmuje pełną ofertę sportową, jaką udostępnia sponsor Piasta Gliwice.

Symbol funkcji cashout w zakładach sportowych Betclic
Betclic: jak rozpoznać który zakład kwalifikuje się do opcji Cash-out?

Dla ułatwienia bukmacher wprowadził dodatkowe oznaczenie, pozwalające rozpoznanie który typ kwalifikuje się do rozliczenia kuponu przed końcowym rozstrzygnięciem. W prawym górnym rogu okienka z zakładem znajdziecie charakterystyczną niebieską ikonkę, symbolizującą Cash-out w Betclic (przykład na zdjęciu powyżej).

Betclic: atrakcyjne bonusy finansowe

Wysoka pozycja spółki Betclic w rankingu polskich operatorów bukmacherskich to w dużej mierze zasługa mega dochodowych promocji bukmacherskich, które wpływają na wysokość wygranych z kuponów internetowych onilne. Musicie pamiętać, że opcja rozliczenia kuponu przed rozegraniem wszystkich spotkań z kuponu to nie jedyna bardzo korzystna akcja promocyjna, oferowana przez wrocławską firmę.

Multi+ dla kuponów AKO

Świetnym bonusem od Betclic, z którego warto korzystać na bieżąco przy okazji typowania ulubionych dyscyplin sportowych jest MULTI+, czyli extra dodatek do kuponów akumulowanych. Bonus załącza się automatycznie na każdym zakładzie, składającym się z minimum pięciu zdarzeń (poszczególna pozycja musi mieć kurs co najmniej 1.20). W takim przypadku premia do wygranej kształtuje się na poziomie 7%, dając Wam zauważalny zysk.

Multi+ - extra bonus dla kuponów AKONawet +120% premii do wygranychAktywuje się automatycznie
Multi+ - extra bonus dla kuponów AKO
Nawet +120% premii do wygranych
Aktywuje się automatycznie
GRAJ w

Maksymalna nagroda pieniężna z tej promocji może wynieść nawet plus 50% - do tego potrzebne będzie wytypowanie 13 spotkań np. piłkarskich, siatkarskich czy hokejowych. Promocję MULTI+ można aktywować bez żadnych limitów na wielu kuponach każdego dnia.

Mega kursy Betclic Boost

Kolejne udogodnienie, które proponuje Betclic dotyczy bezpośrednio wysokości kursów na wybrane wydarzenia sportowe rozgrywane w danym dniu. Bukmacher codziennie powiększa współczynniki na wybrane przez siebie pozycje z oferty zakładów sportowych w ramach tzw. opcji BOOST.

Betclic Boost - promocja kursowa dla graczy

Super Kursy w Betclic, bo tak inaczej nazywana jest ta promocja, umożliwiają typującemu grę po kursach nawet o 40% wyższych niż te, które ukazują się w standardowej propozycji zakładów.

Streaming LIVE

Miłośnicy obstawiania sportu na żywo, a także gracze, który lubią śledzić poczynania drużyn na które postawili własne pieniądze mają w Betclic możliwość oglądania meczów na żywo za pośrednictwem bezpłatnej platformy streamingowej BETCLIC TV. To zdecydowanie ułatwia analizę konkretnego spotkania, a co za tym dalej idzie – zwiększa szansę na końcową wygraną na kuponie.

Premia powitalna z kodem w Betclic

Największym zainteresowaniem wśród typerów cieszy się jednak promocja powitalna dla nowych graczy. Każdy kto zarejestruje swoje konto do obstawiania zakładów sportowych (sprawdź jak aktywować profil typerski w Betclic) z naszym wyjątkowych kodem do premii LEGALSPORT otrzyma od Betclic extra cashback ze zwrotem na konto bonusowe na pierwszym kuponie online.

Bonus na start od Betclic to cashback 200 zł do wykorzystania na całą ofertę zakładów dostępnych u wrocławskiego buka. Ten unikalny zakład daje Wam zabezpieczenie przed ewentualną porażką i stratą własnych funduszy. W przypadku „pudła” na kuponie, bukmacher zwróci na indywidualne konto gracza stawkę zakładu, pomniejszoną o 12% podatek od gier.

FQA: Opcja Cash-out w Betclic - pytania i odpowiedzi

W ostatnich tygodniach zamykanie kuponów przy użyciu funkcji cashout w Betclic cieszy się dużym zainteresowaniem wśród typujących. Z tego powodu specjalnie dla czytelników naszego serwisu zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania na temat tego elementu gry.

1️⃣ Czy warto korzystać z cashout w Betclic?

Bez wątpienia warto wykorzystywać opcję zamknięcia kuponu przed rozliczeniem wszystkich zdarzeń w przypadku zabezpieczenia zakładu przed ewentualną porażką i startą całej sumy zainwestowanej gotówki. Jeżeli widzisz, że dokonałeś złego wyboru i po zawarciu zakładu z bukmacherem uważasz jednak, że Twój typ okaże się przegrany, wycofaj go żeby uratować chociaż część pieniędzy. W ten sposób zaoszczędzony budżet możesz przeznaczyć na kolejne typy i podtypy w Betclic.

2️⃣ Jak działa cashout w Betclic?

Cashout w Betclic działa na bardzo prostych zasadach – został stworzony przede wszystkim do rozliczenia kuponu jeszcze przed zakończeniem wszystkich zdarzeń. Jeżeli np. postawicie zakład akumulowany złożony z 5 zdarzeń i trzy z nich zostały już poprawnie rozstrzygnięcie to nie musicie czekać na kolejne dwa spotkania i bez żadnego ryzyka wcześniej zamknąć zakład. Oczywiście wygrana z cashout będzie adekwatnie niższa niż przewidywana wygrana, ale będzie przynajmniej pewna.

3️⃣ Czy funkcja cashout jest dodatkowo płatna?

Nie, funkcja wcześniejszego rozliczenia internetowego kuponu w Betclic jest w 100% darmowa. Bukmacher nie pobiera z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Naliczana jest jedynie marża bukmacherska, która przy wypłacie jest jednak nieodczuwalna.

4️⃣ Czy inni bukmacherzy też mają opcję zamknięcia zakładu?

Tak - funkcja umożliwiająca rozliczenie kuponu przed czasem w ostatnim czasie stała się popularna również na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Oprócz Betclic opcja cash-out jest dostępna praktycznie u wszystkich operatorów gier sportowych np. w Fortunie, STS, LVBET, TOTALbet czy PZBuk. Co ciekawe w forBET zamknięcie kuponu będzie możliwe jedynie z poziomu aplikacji mobilnej.

21.10.2020, 17:16
Aktualizacja: 28.04.2022, 14:18
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Zamknij kupon przed czasem – Cashout w Betclic
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.