czwartek, 22 lutego 2024

Zakłady na wojnę andar bahar

31.01.2023, 08:06
Autor: J. Zalewski
Szeroka oferta typów na wojnę andar bahar z wysokimi współczynnikami
Spis treści
Rozwiń
 1. Andar bahar - na czym polega?
 2. Gdzie można obstawiać wojnę andar bahar?
 3. Jak typować andar bahar?
  1. Andar bahar - jak zagrać?
  2. Jakie kombinacje można obstawiać?
  3. Najwyższe kursy na andar bahar
 4. Promocje na wojnę andar bahar u buków online
  1. Bonusy na karcianki online
 5. FAQ: pytania graczy o wojnę andar bahar
Zakłady bukmacherskie na wojnę w wersji andar bahar

Wielu graczy internetowe zakłady wzajemne postrzega głównie przez pryzmat piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy innych dyscyplin sportowych. Jednak oferty bukmacherów z licencją MF coraz częściej dotyczą również gier karcianych takich jak np. wojna czy poker.

andar bahar w Superbet
Bogata oferta zdarzeń i rozgrywki w trybie 24/7

Karcianki u koncesjonowanych operatorów można obstawiać w trybie całodobowym przez siedem dni w tygodniu, dzięki czemu są one doskonałą odskocznią i zarazem alternatywą dla tradycyjnych selekcji sportowych. Wyjątkowo dużym zainteresowaniem wśród typujących internetowe typy online cieszy się wojna, czyli jedna z najprostszych gier dostępnych na rynku. Dziś skupimy się przede wszystkim na zakładach bukmacherskich na wojnę w wersji indyjskiej - Andar Bahar.

Andar bahar - na czym polega?

Wojna w wariancie Andar Bahar wywodzi się z Indii i jest ciekawą odmianą klasycznej gry w wojnę, w której używa się jednej standardowej talii złożonej z 52 kart. Celem rozgrywki nie jest, jak ma to miejsce w standardowej wojnie uzyskanie wyższej karty od przeciwnika, ale doprowadzenie do wojny z tzw. jokerem (wyłonienie takiej samej karty co joker).

wojna: Andar Bahar
Streaming na żywo gry karcianej andar bahar w forBET Online
Podgląd gry karcianej Wojna: Andar Bahar w forBET Zakłady Sportowe

Rozdanie rozpoczyna się od potasowania talii przez krupiera (najczęściej są nimi kobiety) i odkrycia jednej z kart, która pełni rolę jokera. Karta ta zostaje umieszczona w wyznaczonym i widocznym miejscu na stole. Następnie krupier zaczyna rozdawać po jednej karcie na zmianę po stronach Andar i Bahar. Głównym celem rozgrywki i zarazem zadaniem typujących jest odgadnięcie, czy karta o wartości odpowiadającej jokerowi zostanie umieszczona po stronie Andar czy też Bahar. Gdy tak się stanie rozdawanie natychmiast zostaje przerwane, a któraś ze stron wygra. Zatem w tej grze podstawowym rynekiem typerskim jest zakład dwudrogowy, dający 50% szans na poprawne wytypowanie, czyli wygraną pieniężną na konto gracza. Gra nie może zakończyć się remisem.

Gdzie można obstawiać wojnę andar bahar?

Obecnie internetowe gry karciane są dostępne u każdego polskiego bukmachera posiadającego koncesję MF na zakłady wzajemne. Jednak wojnę w wersji andar bahar, która jest stosunkowo nową usługą na rynku można obstawiać tylko u wybranych buków. Nie wszystkie firmy zdecydowały się rozszerzyć swoją ofertę karcianek online o indyjską wojnę. Selekcje typerskie na andar bahar znajdziemy w sumie u dziesięciu operatorów - w tabeli poniżej prezentujemy pełną listę.

Legalni bukmacherzy z ofertą zakładów online na wojnę andar bahar
forBET Bonus 5310 zł z kodem LEGALSPORT
Superbet Bonus 3754 zł z kodem LEGALSPORT
BetFan Bonus 300 zł z kodem LEGALSPORT
Noblebet Bonus 1553 zł z kodem LEGALSPORT
eToto Bonus 807 zł z kodem LEGALSPORT
LV BET Bonus 2090 zł z kodem LEGALSPORT
Betcris Bonus 1400 zł z kodem LEGALSPORT
PzBuk Bonus 2023 zł z kodem LEGALSPORT
betters Bonus 345 zł z kodem LEGALSPORT
Go + Bet Bonus 1000 zł z kodem LEGALSPORT

 

Wszystkie firmy bukmacherskie usługi systemowe do szybkich karcianek na żywo, w tym na Wojnę: Andar Bahar czerpie od sprawdzonego dostawcy gier loteryjnych TVBet. W praktyce oznacza to, że transmisja z poszczególnych rozgrywek jest u każdego operatora dokładnie taka sama. Podobnie jak cały interfejs, w którym gracze oprócz zakładki z kursami do obstawiania mogą korzystać z innych sekcji takich jak: poradnik jak grać (z opisem i filmem instruktarzowym) czy wyniki z poprzednich rozdań tak ważne przy analizie przed zawarciem zakładu. Minimalne różnice widać za to w wartościach kursowych, które bukmacherzy modyfikują według własnej polityki uznaniowej.

Wojna: Andar Bahar w propozycji zakładów online w Superbet
gram w indyjską wojnę
Wojna andar bahar w ofercie legalnego bukmachera Superbet

Co ważne, gra andar bahar rozgrywana jest w trybie live przez 24 godziny na dobę przez siedem dni tygodniu. Oznacza to, że typerzy mają nielimitowany dostęp do zakładów online na wojnę w odmianie indyjskiej - mogą puszczać typy zarówno w dzień, jak i w godzinach nocnych, kiedy zwykle tradycyjnych opcji rynkowych na sport jest znacznie mniej.

Jak typować andar bahar?

Najważniejszym warunkiem do postawienia zakładu online na wojnę Andar Bahar jest posiadanie w pełni zweryfikowanego konta gracza i środków na saldzie głównym. W tym miejscu sugerujemy Wam, żeby w podczas rejestracji wykorzystać nasz kod premiowy LEGALSPORT - wówczas u każdego bukmachera otrzymacie ekskluzywny bonus na start z extra kasą do wykorzystania na zakłady karciane. Bez iKonta typera postawienie kuponu na karcianki jest wykluczone. Możliwy jest za to jedynie podgląd rozdania na żywo podczas danej rozgrywki.

Proces obstawiania internetowego zakładu na wojnę andar bahar niczym nie różni się od zawarcia standardowego zakładu na wydarzenia sportowe. Spośród dostępnych selekcji wystarczy tylko wybrać odpowiedni kurs (lub kilka kursów z różnych rozdań), następnie ustalić wysokość stawki za jaką zostanie puszczony kupon i na koniec postawić zakład poprzez kliknięcie w button. Absolutnie nie jest to skomplikowana procedura. Dodatkowo, typy na andar bahar można również mieszać z rynkami obejmującymi inne gry.

Andar bahar - jak zagrać?

Wersja wojny andar bahar odbywa się w bardzo szybkiej formule (jedno rozdanie może trwać maksymalnie do trzech minut) i oferuje znacznie więcej możliwości niż standardowa wojna. W przypadku indyjskiej wojny obstawiający mogą wybierać łącznie spośród 17 rynków typerskich: dwa obejmują andar/bahar, dwa wygrywający kolor karty, pięć samego jokera (dwa na kolor i trzy na wartość +/-/= 7) oraz osiem, które dotyczą liczby kart jakie zostaną wyłożone na stół. 

Wojna Andar Bahar w BETFAN - podgląd na I etap rozgrywki

Sama gra składa się z dwóch etapów. W pierwszym krupier tasuje karty i wykłada jedną z nich na stół - ta karta pełni rolę jokera. Zanim jednak to się stanie przez około 30-40 sekund otwarte są rynki na wskazanie andar/bahar, kolor wygrywającej karty i przede wszystkim kolor i wartość jokera. Co ważne, jokera można typować tylko w pierwszym etapie rozgrywki. 

Po tym jak została przedstawiona karta - joker rozpoczyna się drugi etap rozgrywki. Tym razem w miejscu typów o kolor i wartość jokera (po prawej stronie ekranu) pojawiają się selekcje na liczbę kart, które zostaną rozdane w danej partii. Zakłady są podzielone na osiem przedziałów: 1-5 kart, 6-10 kart, 11-15 kart, 16-25 kart, 26-30 kart, 31-35 kart, 36-40 kart oraz 41 i więcej kart na stole.

Drugi etap rozgrywki na wojnę andar bahar w LV BET
stawiam na liczbę kart
Selekcje na andar-bahar w LV BET Zakłady Bukmacherskie

Typujący ponownie mają około 30-40 sekund na zawarcie zakładu dotyczącego tego konkretnego rozdania. W dalszym ciągu możliwa jest gra na pozostałe rynki, czyli kto wygra andar czy bahar oraz kolor wygrywającej karty. W momencie kiedy krupier zaczyna wykładać kolejne karty na stół, wszystkie rynki do czasu rozstrzygnięcia zostają zamknięte. Następna rozgrywka rozpoczyna się automatycznie bez żadnej przerwy. 

Jakie kombinacje można obstawiać?

Mimo, że czasu na wybór wartości kursowych i zagranie kuponu online jest bardzo mało, to jest możliwość stawiania na dowolną ilość rynków bukmacherskich, które po każdym wyborze znajdą się na naszym kuponie. Niestety w wojnie andar-bahar nie można zawierać zakładów typu akumulator (AKO). Każde zdarzenie będzie bowiem obstawione na zakładzie pojedynczym (osobnym), a jego wynik będzie niezależny od wyniku każdego innego. Bukmacherzy wprowadzili też funkcję "za jednym kliknięciem", która umożliwia zawarcie zakładu (po wcześniej ustalonej stawce) od razu po kliknięciu w konkretny rynek.

Kombinacje zakładów online na grę Wojna: Andar Bahar
Kombinacja wszystkich typów
Zakłady wzajemne na wojnę andar bahar

Najwyższe kursy na andar bahar

We wcześniejszej sekcji powiedzieliśmy już o tym, że w ramach karcianej wojny Andar Bahar do dyspozycji typujących jest łącznie 17 selekcji bukmacherskich przy których dopisane są współczynniki kursowe. Nikogo raczej nie trzeba przekonywać, że wysokość kursu jest niezwykle istotna, bo ma największy wpływ na to jaka będzie wygrana z internetowego kuponu u bukmachera. Specjalnie dla Was wybraliśmy opcje zakładowe przy których licencjonowani operatorzy dopisują najwyższe przeliczniki kursów na indyjską wojnę.

Najwyższe współczynniki kursowe na Wojnę: Andar Bahar
Typ bukmacherski andar-bahar Wysokość kursu online
1. Karty które zostaną rozdane: 41 i więcej 100.00 - 120.00
2. Karty które zostaną rozdane: 36-40 50.00 - 65.00
3. Karty które zostaną rozdane: 31-35 25.00 - 27.00
4. Wartość karty JOKER dokładnie 7 10.00 - 12.00
5. Karty które zostaną rozdane: 26-30 10.00 - 12.00
6. Kto wygra - andar/bahar (typ dwu-drogowy) 1.84 - 1.96

Oprócz wygranych pieniężnych, obstawiający mogą również otrzymać dodatkowy bonus w postaci jackpota. W każdej grze dostępne są maksymalnie trzy jackpoty: jackpot, mega jackpot, a także WOJNA: Andar Bahar Jackpot.

Promocje na wojnę andar bahar u buków online

W dzisiejszych czasach typerzy mają duży komfort obstawiania gier karcianych, ponieważ u każdego operatora mogą odebrać promocję powitalną, która z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT zapewni dodatkowe środki na zakłady online. U polskich bukmacherów znajdziemy aż trzy różne rodzaje bonusów: bonus od wpłaty (nawet od kilku depozytów), darmowe zakłady (freebety) oraz zakłady bez ryzyka przegranej (cashbacki). Co ciekawe, często uzupełnieniem ofert są jeszcze korzystne gry bez podatku +14%.

Bonusy powitalne od legalnych operatorów bukmacherskich za kod LEGALSPORT

Spośród podmiotów, które w swojej propozycji gier karcianych posiada wojnę Andar Bahar najwyższy bonus startowy proponuje wiarygodny buk Superbet, gdzie premia na powitanie wynosi 3754 zł. Składa się na nią extra cashback  3500 zł, bonus za depozyt 200 zł, a także freebet od depozytu 34 zł. Niewiele gorzej w tej kwestii wypadają też dwie inne spółki: LV BET oraz forBET, którzy zachęcają nowych graczy do swoich usług bonusami o łącznej wartości kolejno 2090 zł i 5310 zł.

Bonusy bez wpłaty za rejestrację z kodem LEGALSPORT
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet 34 zł od depozytu 50 zł
 • +20 zł ekstra bez depozytu - za apkę
 • Obrót bonusem: nie wymagany

54 zł

Freebet
Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Darmowy bonus na konto (Fortuna Klub Plus)
 • Obrót bonusem: nie wymagany
 • Dodatkowy freebet 10 zł za depozyt min. 1 zł
 • Extra bonus 5 zł za udostępniony kupon

35 zł

Freebet
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • darmowe zakłady za rejestrację

39 zł

Freebet
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • minimalny kurs całkowity kuponu 2.00
 • min. zagrany depozyt 50 zł
 • czas na obrót: nie ma

Prześlij maila z tematem "forBET bonus 30 zł"
na adres: bonus [@] legalsport.pl

30 zł

Freebet
Fuksiarz Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet za pobranie aplikacji,
 • Minimalna wpłata 25 zł.

50 zł

Freebet
LVBET Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet za rejestrację
 • Obrót: 2x

20 zł

Freebet
Go+Bet Zakłady Bukmacherskie
 • Darmowy zakład za depozyt 100 zł
 • Premia bez depozytu 25 zł
 • Min. kurs kuponu 3.00, selekcji 1.40

125 zł

Freebet
eToto Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet za aplikację
 • Aktywacja po 3 pełnym depozycie

107 zł

PZBuk Zakłady Bukmacherskie
 • Darmowy zakład na start na 23 zł
 • Freebet po pierwszej wpłacie
 • Bardzo proste warunki regulaminowe

23 zł

Freebet

Bonusy na karcianki online

To jednak nie wszystko, gdyż firmy bukmacherskie wzbogacają swoje portfolia promocyjne o różnego rodzaju bonusy okazjonalne związane z grami karcianymi. Niezwykle atrakcyjny bonus pod względem finansowym dla swoich graczy przygotował Noblebet. Spóka z Dąbrowy Górniczej postanowiła urozmaicić swój pakiet startowy o bonus 100% od depozytu do kwoty 400 złotych, który można spożytkować na platformie gier karcianych. Więcej o promocji Noblebet można przeczytać tutaj.

50 złotych extra na gry karciane w BETFAN Zakłady Sportowe

Podobną politykę stosują też inni organizatorzy zakładów wzajemnych. BetFAN w każdy poniedziałek rozdaje darmowe freebety w wysokości 50 zł za zagranie kuponu z tą samą kwotę na gry karciane. Z kolei forBET udostępnia specjalny ranking typera na karcianki Graj All In, w którym do zgarnięcia są nagrody i bonusy za najwyższy obrót. Swoją promkę na gry karciane oferuje również Superbet, gdzie będziecie mieć szansę na bonus 20 zł na karty online.

FAQ: pytania graczy o wojnę andar bahar

Gry z wykorzystaniem kart znaczą coraz więcej w internetowych zakładach co potwierdzają też wpisy graczy na forach i serwisach bukmacherskich. Dziś skupiliśmy się głównie na pytaniach dotyczących wojny, a dokładnie wersji Andar Bahar, które w sieci pojawiają się nadzwyczaj często.

🔷 Czym jest wojna Andar Bahar?

Wojna andar bahar to indyjska gra karciana, w której chodzi o to aby doprowadzić do wojny z jokerem, czyli kartą wyłonioną przez krupiera na początku rozgrywki. Zadaniem typującego jest wskazanie po jakiej stronie wypadnie taka sama figura jak joker. Rynki bukmacherskie w ramach tej gry obejmują też selekcje na kolor wygrywającej karty, kolor samego jokera, joker wyższy lub niższy od 7 oraz liczbę kart, które zostaną rozdane podczas jednej partii.

🔷 Gdzie można obstawiać Andar Bahar?

Wojna w wersji indyjskiej znajduje się obecnie w ofercie zakładów online u dziesięciu rodzimych bukmacherów. Legalne live typy na andar bahar można obstawiać w forBET, Superbet, LV BET, BetFan, Noblebet, eToto, PzBuk, Betcris, betters oraz GO + Bet.

🔷 Czy andar bahar można obstawiać w nocy?

Tak, wojna andar bahar jak i inne gry karciane rozgrywana jest w trybie na żywo przez 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Usługę karcianek dla bukmacherów dostarcza TVBet, który wprowadza jedynie sporadyczne przerwy techniczne, kiedy typowanie nie będzie możliwe.

🔷 Czy do korzystania z gry w karty andar bahar konieczne jest konto gracza?

Tak, aby móc zawierać zakłady gotówkowe na wojnę andar bahar należy posiadać profil typerski u jednego z legalnych operatorów bukmacherskich. Należy pamiętać o tym, że najlepsze warunki do gry uzyskacie poprzez rejestrację konta z darmowym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Komentarze (0)
Zakłady na wojnę andar bahar
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.