poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: HIGH League 6 kursy, typy

ForBET: minimalna stawka na zakładach

16.03.2023, 17:54
Aktualizacja: 16.03.2023, 12:12
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
  1. Jaka jest minimalna stawka kuponu w forBET?
    1. Minimalna stawka w forBET dla kuponu systemowego
  2. ForBET: minimalna stawka dla zakładów na gry karciane
  3. FAQ - pytania i odpowiedzi
Minimalne stawki zakładów w forBET online
Min. stawka na kuponie SOLO 1 PLN
Min. stawka kuponu AKO 1 PLN
Min. stawka kuponu systemowego 1 PLN (stawka łączna dla wszystkich kombinacji)
Min. stawka kuponu na karcianki 5 PLN
Stawiam zakłady w forBET

Ustalając minimalną stawkę na zakłady bukmacher forBET określa, poniżej jakiego pułapu finansowego nie możemy zejść, stawiając kupony na stronie www i w aplikacji mobilnej tego operatora.

Ile wynosi minimalna stawka na zakład w forBET online?

Warto wiedzieć, że inne zasady odnośnie najmniejszej wartości zakładów w forBET dotyczą kuponów SOLO i AKO, inne zakładów systemowych a jeszcze inne kuponów na gry karciane.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, za jaką minimalną stawkę możecie zagrać kupon AKO5 na piłkę ręczną, a za jaką zakład SOLO na pokera oraz co się stanie, jeśli spróbujecie puścić kupon za niższą kwotę, to zapraszamy Was do lektury.

Jaka jest minimalna stawka kuponu w forBET?

Podobnie jak u innych operatorów, minimalna stawka kuponu w forBET online wynosi 1 zł. A więc jeśli chcemy obstawić jakikolwiek zakład z oferty tego operatora, to możemy to zrobić za co najmniej 1 zł. Kupon za 0,60 zł czy 0,90 zł nie zostanie przepuszczony przez system, co w praktyce oznacza, że nie będziemy mogli postawić takiego zakładu.

Stawka 1 zł to najmniejsza kwota, za jaką możemy postawić zarówno kupon SOLO, jak i AKO. Nie ma więc znaczenia, ile selekcji wrzucimy na kupon – może być jedna, a może ich być siedem, w każdym przypadku minimalna stawka, za jaką możemy zagrać wynosi 1 zł.

gram kupony za 1 pln
Stawiam taśmy na faworytów za najniższą stawkę w forBET

Warto dodać, że typując za najniższą stawkę warto grać taśmy na faworytów – wówczas nawet mimo niewielkiej stawki kuponu i niskich kursów mamy szanse na solidne wygrane, ponieważ kurs każdego kolejnego zdarzenia mnoży się przez poprzednie.

Minimalna stawka w forBET dla kuponu systemowego

Jeśli chodzi o kupony systemowe, to minimalna stawka na jedną kombinację może być mniejsza niż 1 zł. Warunek jest taki, że że suma stawek wszystkich kombinacji wynosi minimum 1 PLN.

Jeśli więc wybieramy kupon systemowy z trzema kombinacjami i ustalamy na każdą z nich stawkę 0,50 z, to łączny kurs kuponu wyniesie 1.50 zł, a więc możemy go zgodnie z regulaminem postawić. Jeśli w takiej samej sytuacji ustalimy kurs jednej kombinacji na 0.3 zł, to kurs całkowity dla kuponu systemowego wyniesie 0.90 zł i nie będziemy mogli go zagrać.

Kupon systemowy z minimalną stawką w forBET

Oczywiście im więcej kombinacji na kuponie systemowym, tym niższa może być stawka na pojedynczą kombinację. Grając kupon z pięcioma kombinacjami możemy ustawić stawkę nawet na poziomie 0.20 zł, bo łączna suma kuponu i tak wyniesie 1 zł, więc będziemy go mogli bez problemu puścić i system nam go nie zablokuje.

Co się stanie jeśli w forBET spróbuję zagrać kupon za mniej niż 1 PLN?

Warto wiedzieć, że podczas tworzenia kuponów na stronie www lub w aplikacji mobilnej forBET mamy możliwość ręcznego wpisywania stawki. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by dopisać do naszego kuponu np. Stawkę 0.50 zł. Co więcej, system nawet przeliczy nam wygraną w oparciu o taką stawkę – przykładowo, grając kupon SOLO z kursem 2.50 i podając stawkę 0.50 zł otrzymamy informację, że nasza ewentualna wygrana wynosi 1.10 PLN.

Zagłosuj

Czy grasz w forBET kupony za minimalne stawki?

Minimalna stawka na zakład w forBET - ankieta
Tak
Nie
Od czasu do czasu

Jednak problem pojawi się w momencie zatwierdzania kuponu, a więc gdy będziemy chcieli kliknąć button „Zagraj”. Wówczas system nie przepuści nam takiego kuponu, dopóki nie skorygujemy stawki i nie ustalimy jej na co najmniej 1 PLN.

Czy minimalna stawka kuponu dotyczy wszystkich dyscyplin?

Minimalna kwota zakładu, jaki możemy postawić w forBET online, dotyczy wszystkich dyscyplin sportowych dostępnych w ofercie operatora. Za mniej niż 1 PLN nie postawimy więc ani zakładu na piłkę nożną, ani na e-sport czy hokej na lodzie. Te same zasady dotyczą zarówno najbardziej medialnych dyscyplin, jak piłka ręczna, tenis ziemny, boks czy koszykówka, jak i sportów niszowych typu bandy, krykiet czy szachy. Podobnie sprawa ma się w przypadku zakładów na sporty wirtualne.

Bonus forBET można wykorzystać do gry za minimalne stawki
forBET Zakłady Bukmacherskie
  • 2080 zł za depozyt 100% więcej
  • 1200 zł bonus bez ryzyka
  • 30 zł darmowy zakład
  • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Co najmniej 1 zł to również minimalna stawka na zakład niezależnie od obstawianych selekcji. Nie ma znaczenia, czy gramy typy główne, specjalistyczne selekcje czy zakłady łączone z BetArchitekta – w każdym przypadku system przepuści nam tylko taki kupon, który ma ustaloną stawkę na poziomie co najmniej 1 PLN.

ForBET: minimalna stawka dla zakładów na gry karciane

Osobną kategorią zakładów w ofercie forBET są gry karciane, na które obowiązuje inna stawka niż na pozostałe kupony. Minimalna stawka kuponu na karcianki w forBET to 5 zł. Ta informacja znajduje się na samym kuponie – w miejscu, w którym podajemy kwotę wyświetla się komunikat, że stawki na karcianki mieszczą się w przedziale 5-1000 zł.

Kupon na karcianki w forBET online

Dla ułatwienia stawki w zakładach karcianych możemy wybierać jednym kliknięciem (np. 5 zł, 10 zł, 50 zł, 100 zł), a następnie regulować je przyciskami „–” i „+”. Regulacja kwoty następuje co złotówkę, jednak jeśli wybierzemy kwotę 5 zł, to poniżej tej stawki nie możemy już zejść.

Warto wiedzieć, że obstawiając gry kasynowe w forBET również, jak w przypadku innych zakładów, możemy ręcznie wpisać mniejszą kwotę, np. 1 zł czy 3 zł. Jednak przy zatwierdzaniu kuponu system go odrzuci i pojawi się komunikat, że musimy wybrać stawkę co najmniej 5 PLN.

Jeśli więc chcemy puścić w forBET kupon na poker z polskim stołem, indyjski poker, black jacka czy wojnę, to możemy to zrobić tylko wówczas, gdy zdecydujemy się zagrać za minimum 5 zł.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaka jest minimalna stawka dla kuponu pojedynczego w forBET?

Kupon SOLO w forBET możemy zagrać za kwotę nie niższą niż 1 PLN. Dotyczy to zakładów pojedynczych na wszystkie dyscypliny sportowe, dostępne w ofercie buka.

2️⃣ Za jaką najmniejszą kwotę mogę zagrać w forBET kupon na sporty wirtualne?

Podobnie jak w przypadku klasycznych sportów, minimalna stawka dla kuponu n sporty wirtualne w forBET wynosi 1 zł.

3️⃣ Czy w forBET mogę zagrać kupon systemowy za mniej niż 1 zł?

W przypadku kuponów systemowych w forBET możemy ustalać niższe stawki na pojedyncze kombinacje, jednak łączna suma stawek na całym kuponie nie może być mniejsza niż 1 zł.

Komentarze (0)
ForBET: minimalna stawka na zakładach
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Jaki bukmacher akceptuje Paysafecard
Jaki bukmacher akceptuje Paysafecard
407
21
Paysafecard to prosta i szybka metoda zasilenia bukmacherskiego bankrollu do typowania zakładów sportowych. Opcję wpłaty przez tzw. błyskawiczne płatności eportfelem lub kartą przedpłaconą Paysafecard mają w swojej ofercie topowi bukmacherzy internetowi, w tym STS, Betclic, BETFAN czy forBET.
LVBET – jak wpłacić pieniądze?
LVBET – jak wpłacić pieniądze?
4459
80
Typerzy, którzy chcieliby skorzystać z oferty legalnego polskiego bukmachera z licencją MF, jakim jest buk LVBET, mogą zasilić swoje konto bukmacherskie online na kilka sposobów. Co więcej, LVBET jako jedyny z legalnych buków akceptuje wpłaty Paymenticon. Honoruje również wpłaty za pośrednictwem Skrilla.
Depozyt u bukmachera – co to jest?
Depozyt u bukmachera – co to jest?
6144
146
Założenie bezpłatnego konta i rejestracja przez internet u legalnego polskiego bukmachera z naszym kodem promocyjnym [ LEGALSPORT ] to pierwsza rzecz, którą należy zrobić, jeżeli chcemy na dobre wejść w internetowy świat zakładów sportowych. Następnie musimy złożyć swój pierwszy depozyt, czyli wpłacić pieniądze. I to właśnie tym tematem zajmiemy się tym razem.
Cashback w zakładach bukmacherskich
Cashback w zakładach bukmacherskich
1649
46
Legalnie działający na terenie naszego kraju operatorzy zakładów wzajemnych bardzo często, aby przyciągnąć do siebie nowych graczy, organizują promocje bukmacherskie. Jedną z nich jest tak zwany cashback. Niektórzy typujący, szczególnie początkujący, mogą mieć problem z rozszyfrowaniem tego sformułowania, dlatego też dziś zajmiemy się tym tematem i postaramy się wytłumaczyć Wam, o co tak naprawdę chodzi z tym zwrotem gotówki za kupon.
Pay Express - ekspresowe wypłaty w TOTALbet
Pay Express - ekspresowe wypłaty w TOTALbet
1225
62
Licencjonowani operatorzy zakładów sportowych starają się pozyskać największą liczbę klientów. Jedną z najskuteczniejszych metod przyciągania do siebie nowych obstawiających jest nieustanny rozwój, w tym wprowadzanie udogodnień dla typerów. Takie opcje dostępne są w TOTALbet, który swoim graczom  udostępnia błyskawiczne wypłaty na konto bankowe. Na czym polega to praktyczne rozwiązanie i jak działa?
Jakie konto bankowe do zakładów bukmacherskich?
Jakie konto bankowe do zakładów bukmacherskich?
3113
124
Do obstawiania zakładów bukmacherskich online potrzebny jest nam nie tylko profil typerski u wybranego operatora (lub - częściej - większej liczby operatorów), ale również konto bankowe, na które bukmacher będzie przelewał nasze wygrane. Jak więc wybrać najlepszy rachunek bankowy do typowania online?
Czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać?
Czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać?
20837
540
Wielu graczy, rozpoczynając swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich online, zadaje sobie pytanie: czy da się zarabiać na zakładach bukmacherskich? Odpowiedź oczywiście brzmi: tak, można zarabiać u bukmachera. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że nie jest to takie łatwe.
Jak liczy się zarobek bukmachera?
Jak liczy się zarobek bukmachera?
2575
58
Wbrew pozorom organizatorzy zakładów sportowych nie zarabiają na nietrafionych typach graczy, tylko na obrocie. Im więcej osób skorzysta z oferty danego operatora, tym większy będzie jego przychód.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.