piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Widzew Łódź - Raków Częstochowa kurs 50.00 w STS

Jaki bukmacher akceptuje Plix?

23.09.2022, 01:08
Aktualizacja: 29.09.2022, 01:54
Autor: M. Stępień
Po wpłacie przez Plix dostępny jest pakiet powitalnych premii na 3423 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Plix w zakładach bukmacherskich
  1. Który bukmacher akceptuje płatności Plix?
  2. Rodzaj konta Plix a transakcje do bukmachera
  3. Jak wpłacić pieniądze do bukmachera przez Plix?
  4. Dlaczego warto wpłacać kasę do bukmachera Plixem?
  5. Czy płatności to bukmachera przez Plix są bezpieczne?
  6. Czy wpłata depozytu do bukmachera przez Plix jest darmowa?
  7. Wypłata wygranej przez Plix
  8. Plix u bukmachera: wady i zalety
 2. Jaki jest najlepszy bukmacher z Plix?
  1. Jakiego bukmachera z Plix wybrać?
 3. FAQ - pytania i odpowiedzi
Jaki bukmacher akceptuje Plix?

Topowi bukmacherzy internetowi stale poszerzają ofertę metod płatności, jakimi typerzy mogą zasilić swój bukmacherski bankroll. Jedną z metod płatności do bukmachera jest Plixpay – nowoczesny e-portfel należący do EMP Systems Limited, wcześniej znany graczom jako Paymenticon.

Wpłaty przez Plix można dokonać u dwóch legalnych polskich bukmacherów: w Noblebet i LVBET. Jednak ze względu na rosnące zainteresowanie tą metodą wpłaty depozytu wśród graczy jesteśmy przekonani, że do listy bukmacherów z wpłatą Plixem dołączą kolejni operatorzy, chociażby STS, Fortuna, forBET czy Superbet.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jak wpłacić pieniądze do bukmachera przez Plixpay, jak przebiega płatność depozytu Plixem i czy warto wybrać tę metodę zasilania bukmacherskiego bankrollu.

Plix w zakładach bukmacherskich

Wpłata depozytu przez Plix dostępna jest u topowych bukmacherów internetowych od 2018, choć wtedy jeszcze ten elektroniczny portfel nazywał się Paymenticon. Po rebrandingu zasady płatności do bukmachera nie zmieniły się: nadal można wpłacać depozyty tą metodą bez prowizji, a pieniądze pojawiają się na naszym bankrollu najpóźniej po minucie.

Plix w zakładach bukmacherskich LVBET+ Możliwość wpłaty i wypłaty środków przez Plix+ Limit wpłaty tylko 1 zł+ Płatności Plix bez prowizji+ Jedyny bukmacher z wypłatami przez Plix

Plix w zakładach bukmacherskich LVBET
+ Możliwość wpłaty i wypłaty środków przez Plix
+ Limit wpłaty tylko 1 zł
+ Płatności Plix bez prowizji
+ Jedyny bukmacher z wypłatami przez Plix

Plix to metoda przeprowadzania transakcji finansowych do bukmachera podobna do Skrill czy Neteller – to również tzw. eportfel, który umożliwia nam dokonywanie wpłat depozytu do bukmachera oraz wypłaty wygranych (wypłata przez Plix jest dostępna tylko w zakładach bukmacherskich LVBET).

Zgodnie z wynikami przeprowadzonej przez nas ankiety, metodę zasilenia konta u bukmachera przez Plix wybiera 2% typerów.

Który bukmacher akceptuje płatności Plix?

Płatności depozytu metodą Plix akceptuje dwóch legalnych bukmacherów internetowych: jest to Noblebet i LVBET. U każdego z tych operatorów bukmacherskich można wpłacić pieniądze przez Plix bez prowizji, zachowując pełne bezpieczeństwo transakcji.

Bukmacherzy z Plix na 2022 r.
Bukmacher Czy akceptuje wpłaty Plix? Czy akceptuje wypłaty Plix? Rejestracja
TAK TAK Zakładam konto
TAK NIE Zakładam konto

Choć bukmacherzy z Plix należą do mniejszości wśród polskich internetowych operatorów zakładów sportowych, jesteśmy przekonani, że ta metoda zasilania bankrollu będzie dołączać do oferty metod płatności również wśród innych buków.

Wynika to z faktu, że wpłaty przez Plix cieszą się rosnącą popularnością wśród typerów, którzy cenią sobie szybkość, bezpieczeństwo i anonimowość tej metody. Zakłady bukmacherskie z Plix to też doskonała opcja dla graczy podczas obstawiania zakładów LIVE bo umożliwia błyskawiczne zasilenie konta.

Wyniki głosowania

Jaki będzie następny legalny bukmacher z Plix?

Legalni bukmacherzy z Plix
STS
23 %
Fortuna
27 %
forBET
15 %
TOTALbet
8 %
Superbet
27 %

Naszym zdaniem do grona internetowych bukmacherów z Plixem dołączyć mogą już wkrótce STS, Fortuna, forBET, Superbet i TOTALbet. Każdy z tych operatorów przywiązuje dużą wagę do technologicznych innowacji, oferując graczom praktyczne rozwiązania takie jak błyskawiczne wypłaty (m.in. szybkie wypłaty Quick Pay w forBET), narzędzia do tworzenia własnych zakładów łączonych czy nowoczesne aplikacje bukmacherskie. Włączenie Pliaxpay do oferowanych metod płatności u tych bukmacherów onliine wydaje się więc naturalnym krokiem.

Rodzaj konta Plix a transakcje do bukmachera

Operator płatności Plix umożliwia swoim klientom posiadanie jednego z czterech rodzajów kont:

 • niezarejestrowane (anonimowe)
 • limitowane
 • standardowe
 • rozszerzone

Od tego, jaki rodzaj Plix posiadamy, zależą ewentualne opłaty w naszych transakcjach finansowych u bukmachera.

Limity transakcyjne

Jeśli mamy konto niezarejestrowane, to w ciągu roku możemy przeprowadzić transakcje u bukmachera (wpłaty i wypłaty) na łączną kwotę 500 euro (ok. 2355 zł). Takie konto jest całkowicie anonimowe, jest to więc najlepsza metoda dla typerów, którzy nie chcą ujawniać swoich danych finansowych podczas transakcji u bukmachera.

zakładam konto z plixem
Robię wpłaty przez Plix do Noblebet bez prowizji

Dla konta limitowanego ustalona jest górna granica wypłat i jest to 1000 euro (ok. 4700 zł) rocznie, nie ma natomiast limitu wpłat do bukmachera.

W przypadku konta standardowego limit transakcji to aż 2500 euro, (ok. 11 800 zł), jest to więc najbardziej korzystna opcja, jeśli chcemy przeprowadzać transakcje u bukmachera na wysokie kwoty.

Zakładanie konta standardowego w Plix przebiega tak samo, jak rejestracja konta typerskiego u bukmachera, a więc jest to weryfikacja danych KYC (ang. know your customer – wymaga potwierdzenia tożsamości oraz adresu zamieszkania typera). Musimy podać swoje dane osobowe i przesłać skan dokumentu tożsamości do weryfikacji przez pracowników Plix (sprawdź czemu trzeba przesłać skan dowodu do bukmachera).

Ostatnią opcją jest konto rozszerzone Plix, które możemy mieć po dokonaniu wszystkich niezbędnych weryfikacji. Z kontem rozszerzonym Plix możemy wpłacać pieniądze do bukmachera bez żadnych limitów (a konkretniej, dzienny limit transakcji to aż 5000 euro, czyli ok 23 550 zł).

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera przez Plix?

Wpłata depozytu do bukmachera prze Plix jest bardzo prosta i wymaga przejścia tylko kilku kroków. Podstawowym warunkiem zlecenia przelewu do bukmachera Plixem jest posiadanie konta typerskiego u operatora akceptującego taką metodę płatności (jeśli jeszcze go nie masz, załóż bezpłatne konto w Noblebet lub zarejestruj się w LVBET) oraz posiadanie pieniędzy na eportfelu Plix.

Wpłata depozytu bukmacherskiego przez Plix krok po kroku

 • Zaloguj się na swój profil bukmacherski w Noblebet lub LVBET
 • Kliknij button „Wpłata”, a następnie wybierz Plix jako metodę płatności
 • Określ kwotę, jaką chcesz przelać na swój bukmacherski bankroll
 • Zaloguj się do aplikacji mobilnej Plixpay i zatwierdź transakcję.

Po wykonaniu tych kroków pieniądze powinny po kliku chwilach znaleźć się na Twoim koncie typerskim. Księgowanie wpłaty depozytu przez Plix zajmuje zwykle kilkadziesiąt sekund.

Dlaczego warto wpłacać kasę do bukmachera Plixem?

Warto wybrać zasilenie bankrollu bukmacherskiego przez Plix ze względu na szybkość i bezpieczeństwo tej metody oraz fakt, że zapewnia ona typerom anonimowość.

Gracze bukmacherscy cenią sobie płatności do buka przez Plix ponieważ jest to metoda bardzo prosta i szybka. Plix to jedna z metod tzw. płatności błyskawicznych: dokonanie przelewu depozytu na konto typerskie trwa kilkadziesiąt sekund, a kasa jest u bukmachera praktycznie od razu po zatwierdzeniu transakcji. To bardzo ważne jeśli chcemy obstawić kupon LIVE, a akurat skończyły nam się środki na koncie bukmacherskim.

LVBET akceptuje wpłaty i wypłaty przez Plix

Warto płacić depozyt do bukmachera Plixem również dlatego, że jest to metoda całkowicie bezpieczna. Plix korzysta z zaawansowanych systemów szyfrujących, zapewniających pełne bezpieczeństwo każdej transakcji przelewu środków do bukmachera.

Czemu warto zasilać depozyt u bukmachera przez Plix?

 • Pełne bezpieczeństwo transakcji i danych osobowych typera
 • Szybkość transakcji: pieniądze są na koncie u bukmachera po mniej niż minucie
 • Anonimowość wpłat bukmacherskich: nie musimy podawać numeru konta bankowego ani karty płatniczej
 • Darmowe wpłaty do bukmachera bez prowizji
 • Możliwość kontrolowania wydatków na obstawianie zakładów bukmacherskich

Typerzy cenią sobie również anonimowość, jaką zapewniają wpłaty do bukmachera przez eportfel Plix. Podczas transakcji do bukmachera Pliksem nie trzeba ujawniać swoich danych osobowych ani finansowych (nie podajemy numeru rachunku bankowego ani karty płatniczej).

Kolejny powód, dla którego warto wybrać wpłaty do bukmachera przez Plix to fakt, że korzystnie z epotmonetki Plix możemy kontrolować wysokość wydatków na zakłady bukmacherskie. E-portfel Plix możemy zasilać miesięcznie określoną kwotą, co daje nam możliwość typowania kuponów SOLO i AKO tylko do tej kwoty. Mamy więc pewność, że nie przekroczymy limitu, jaki ustaliliśmy sobie na zakłady bukmacherskie.

Czy płatności to bukmachera przez Plix są bezpieczne?

Tak, wpłata depozytu do bukmachera przez Plixpay to metoda bardzo bezpieczna. Plix stosuje protokoły szyfrujące SSL i SafeCharge zgodne z wymogami licencji Malta Financial Services Authority oraz Przepisami Europejskiego Obszaru Gospodarczego, więc możemy zasilać nasz bukmacherski bankroll tą metodą bez obawy o utratę pieniędzy.

Płatności Plix w Noblebet+ Szybkie wpłaty w 1 minutę+ Brak prowizji za zasilenie konta Plixem+ Bezpieczeństwo transakcji przez Plix

Płatności Plix w Noblebet
+ Szybkie wpłaty w 1 minutę
+ Brak prowizji za zasilenie konta Plixem
+ Bezpieczeństwo transakcji przez Plix

Plix wykorzystuje też elektroniczne i fizyczne procedury, które zabezpieczają dane osobowe i pieniądze typera. To m.in. indywidualnie przypisane dane autoryzujące użytkownika oraz jednorazowe kody SMS wysłane przy każdej operacji. Dane finansowe gracza (dane karty i konta bankowego) pozostają w pełni bezpieczne, ponieważ nie musimy ich podawać, korzystając z transakcji przez Plixpay do bukmachera.

Czy wpłata depozytu do bukmachera przez Plix jest darmowa?

Tak, wpłata depozytu do bukmachera przez Plix jest bezpłatna. Bukmacher ani operator eportfela Plix nie pobiera żadnej prowizji za przesłanie pieniędzy na nasze konto u operatora zakładów sportowych.

Nie ma też żadnego limitu transakcji: zasilenie bukmacherskiego depozytu Plixem jest możliwe dowolną liczbę razy i zawsze pozostaje bezpłatna.

Warto jednak pamiętać, że Plix pobiera od nas miesięczną opłatę w wysokości 5 euro (lub równowartości w walucie, w której prowadzimy nasz portfel – w Polsce będzie to ok. 24 zł), jeśli nasz eportfel jest nieużywany (nie ma na nim żadnych transakcji przez okres 12 miesięcy). Warto więc regularnie korzystać z płatności Plix do bukmachera, co pozwoli nam uniknąć dodatkowych opłat.

Wypłata wygranej przez Plix

Eportfel Plix jest akceptowany jako metoda wypłaty wygranych przez jednego bukmachera internetowego w Polsce - jest to LVBET. W Noblebet niestety nie mamy takiej możliwości.

Korzystając z Plix możemy przeprowadzić transakcje bez prowizji raz w tygodniu, o ile posiadamy zarejestrowane konto u tego operatora płatności. Każda kolejna wypłata od bukmachera w danym tygodniu obciążona będzie prowizją w wysokości 1%, pobieraną przez Plix.

Zakłady bukmacherskie LV BET
LVBET to jedyny bukmacher z wypłatami na eportfel Plix
Przejście do bukmachera

Jeśli Twoje konto założone na Plix nie zostało zarejestrowane (konto anonimowe), to od każdej wypłaty wygranej od bukmachera będziesz musiał odliczyć 1% prowizji dla Plixpay.

Plix u bukmachera: wady i zalety

Zakłady bukmacherskie z Plix to metoda coraz bardziej popularna, ponieważ jest to jeden z najprostszych i najszybszych sposobów dokonywania transakcji finansowych podczas typowania zakładów sportowych. Wciąż jednak niewielu polskich bukmacherów internetowych udostępnia możliwość zasilenia konta przez Plix.

Płatności do bukmachera przez Plix: zalety

✔️ Błyskawiczne transakcje

✔️ Bezpieczeństwo danych i pieniędzy gracza

✔️ Pełna anonimowość (dla konta niezarejestrowanego)

✔️ Brak opłat za wpłaty depozytu do bukmachera

Płatności do bukmachera przez Plix: wady

❌ Metoda dostępna tylko u dwóch bukmacherów: Noblebet i LVBET

❌ Prowizja 1% od drugiej i kolejnych wypłat wygranych bukmacherskich w ciągu jednego tygodnia

Jak widzicie, zalety wpłaty depozytów bukmacherskich Plixem zdecydowanie przeważają nad wadami. Zwłaszcza, że największa wada tej metody, czyli fakt, że jest dostępna tylko u dwóch bukmacherów internetowych, będzie niwelowana wraz z każdym kolejnym operatorem zakładów sportowych, który zdecyduje się włączyć Plix do oferowanych metod płatności.

Jaki jest najlepszy bukmacher z Plix?

Naszym zdaniem najlepszy bukmacher z Plix to LVBET, ponieważ umożliwia nie tylko wpłatę depozytu tą metodą bez limitu, ale również wypłaty wygranych na elektroniczny portfel Plix.

LVBET to najlepszy bukmacher zlix

LVBET akceptuje wpłaty przez Plix jako jeden z dwóch bukmacherów internetowych w Polsce (obok Noblebet), a jako jedyny daje też graczom opcję dokonania wypłaty środków z konta typerskiego.

Jakiego bukmachera z Plix wybrać?

Jeśli zastanawiacie się, jakiego bukmachera z Plix wybrać, to polecamy Wam LVBET. Jak pisaliśmy powyżej, ten bukmacher umożliwia graczom zarówno wpłaty depozytów, jak i wypłaty wygranych z użyciem eportfela Plixpay.

Dodatkową zaletą LVBET jest fakt, że ten bukmacher akceptuje poza Plixem jeszcze siedem innych opcji zasilania konta (m.in. ApplePay, BLIK czy Paysafecard), co daje typerom szeroki możliwości wyboru najlepszej dla siebie metody.

Pakiet powitalny jest dostępny po zasileniu konta Plix
LV BET Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus powitalny za wpłaty 3000 zł
 • Zakład bez ryzyka 333 zł
 • Za darmo 20 zł - freebet za rejestrację
 • Bonusy na wirtuale, na esport, dla kibica - 90 zł
 • Gra bez podatku 12%

3423 zł

Bonus na start LVBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
LVBET kod promo: LEGALSPORT

Zalet LVBET jako bukmachera z Plixem jest też fakt, że po pierwszym zasileniu swojego konta bukmacherskiego tą metodą (ale i każdą inną) otrzymacie świetny pakiet promocji powitalnych na 3423 zł. Pamiętajcie, że najlepszy zestaw premii na nowe konto LVBET z wpłatami Plix otrzymacie po użyciu kodu LEGALSPORT podczas rejestracji (sprawdź jak zarejestrować konto do zakładów w LVBET).

Dlaczego jeszcze warto wybrać LVBET na zakłady bukmacherskie z Plix? Ponieważ ten buk ma bardzo szeroką ofertę typów prematch i LIVE (ponad 30 dyscyplin, w tym jako jeden z nielicznych ma w ofercie zakłady na lacrosse i krykiet), atrakcyjne współczynniki bukmacherskie, a także zakłady na e-sport, sporty wirtualne i gry karciane. Każdy z tych sportów możecie obstawiać za środki, przelane do bukmachera przez Plix.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ U jakiego bukmachera wpłacę depozyt przez Plix?

Płatności Plix obejmują dwóch legalnych operatorów internetowych online: Noblebet i LVBET. Depozyt przez Plix możesz wpłacić tylko u tych dwóch bukmacherów.

2️⃣ Ile czasu zajmuje przelew na konto typerskie Plixem?

Cała transakcja uzupełnienia bankrollu bukmacherskiego przez Plix zajmuje nie dłużej niż dwie minuty. Wystarczy zlecić płatność depozytu na koncie bukmacherskim, potwierdzić kwotę a następnie zatwierdzić transakcję w aplikacji Plixpay.

3️⃣ Ile trwa księgowanie wpłaty do bukmachera przez Plix?

Księgowanie płatności depozytu metodą Plix trwa zazwyczaj mniej niż minutę.

4️⃣ Jaka jest minimalna kwota wpłaty do bukmachera Plixem?

Zarówno w Noblebet, jak i LVBET minimalna kwota depozytu przez Plix wynosi 1 zł.

5️⃣ Ile kosztuje zasilenie bukmacherskiego bankrollu przez Plix?

Wpłata pieniędzy na nasz bukmacherski bankroll przez Plix jest całkowicie bezpłatna. Nie płacimy żadnej prowizji za przelew ani do bukmachera, ani do Plix.

6️⃣ Czy moje wpłaty na zakłady bukmacherskie Plix są bezpieczne?

Tak, Plix u bukmachera to całkowicie bezpieczna metoda płatności. Operator Plixpay wykorzystuje zaawansowane algorytmy szyfrujące, a dodatkowo bezpieczeństwo transakcji finansowych zapewnia również bukmacher.

7️⃣ Czy Plix jest podobny do Skrill?

Tak, Plix i Skrill są podobne, ponieważ oba systemy to tzw. eportfele elektroniczne, umożliwiające nam zasilanie konta bukmacherskiego ze źródła innego niż nasz rachunek bankowy. Do popularnych eportfeli obsługiwanych przez polskich bukmacherów internetowych zalicza się jeszcze Neteller.

8️⃣ Czy mogę wypłacić wygraną bukmacherską na portfel Plix?

Tak, istnieje możliwość wypłaty wygranej na konto Plix. Taką opcję umożliwia graczom legalny bukmacher LVBET.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jaki bukmacher akceptuje Plix?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.