wtorek, 1 grudnia 2020
Najnowsze: Super Extra w Superbet - najlepsze kursy na faworytów

Jak obstawiać boks w TOTALbet

Boks w TOTALbet - jak skutecznie grać typy na ten sport walki? Zakłady na bokserskie walki z najwyższymi kursami od legalnego bukmachera TOTALbet.

Kod do bonusów na boks Gra bez podatku | Wysokie kursy Boost - dostępne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. TOTALbet: jak typować boks – porady dla graczy
  1. Stawiaj na faworytów
  2. Wykorzystaj możliwości
  3. Stawiaj na sumy
  4. Nie unikaj typów na pełen dystans
  5. Puszczaj kupony na metodę zwycięstwa
 2. Obstawianie boksu w TOTALbet – przykładowy kupon online
 3. Bonusy na bokserskie typy w TOTALbet
  1. Bokserskie zakłady bez podatku
  2. Stawiaj bezpiecznie na boks
  3. Akcje kursowe w TOTALbet
  4. Premia startowa na boks z kodem
 4. FAQ: pytania graczy o typowanie boksu w TOTALbet
Boks - jak obstawiać w TOTALbet?

TOTALbet to legalny bukmacher, który posiada koncesję Ministerstwa Finansów na działalność w Internecie o numerze PS4.6831.15.2017.

Całkowicie darmowy kupon na boks
Freebet do 50 PLN na pojedynki bokserskie w TOTALbet

Ten buk bez wątpienia pochwalić się może kluczową pozycją wśród polskich fanów obstawiania sportów. Typerzy doceniają przede wszystkim bardzo atrakcyjną ofertę zakładów sportowych, obejmującą w pierwszej kolejności sporty najbardziej medialne, w tym oczywiście zakłady bukmacherskie na boks, który w naszym kraju ma wyjątkowo bogatą tradycję.

Dzięki tak szerokiej i różnorodnej ofercie sportowej TOTALbet cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami typerów i zajmuje wysokie miejsca w rankingu najlepszych buków z licencją MF online, skutecznie konkurując m.in. z BETFAN, Superbet, Fortuną czy LVBET.

Oferta na boks w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
TOTALbet oferta zakładów bukmacherskich na boks

Boks zajmuje ważne miejsce w ofercie bukmacherskiej TOTALbet. Wchodząc na stronę tego warszawskiego buka lub aplikację mobilną od razu rzuci Wam się w oczy zakładka z typami na ten sport walki. Co ciekawe, w TOTALbet zakłady na boks obejmują selekcje na oficjalne i towarzyskie pojedynki, ale również starcia niepotwierdzone. Dzięki temu bez problemu wybierzecie coś dla siebie, ponieważ oferta jest naprawdę rozbudowana.

Oczywiście TOTALbet proponuje swoim graczom zarówno zakłady bokserskie z rynków głównych, jak i całą gamę opłacalnych podtypów, wśród których najczęściej wybierane są te dotyczące liczby rund oraz metody zwycięstwa (np. remis, typy na nokaut, techniczny nokaut, dyskwalifikację lub poddanie się rywala). Ale to jeszcze nie wszystko. U tego zbierającego mega pozytywne recenzje bukmachera boks obstawiać można także poprzez wytypowanie czy dany zawodnik będzie liczony lub czy walka potrwa tyle rund, na ile została zakontraktowana.

Zyskowne zakłady i podtypy na boks w TOTALbet Promocje kursowe na walki bokserskieAtrakcyjne bonusy bukmacherskie na sporty walki

Zyskowne zakłady i podtypy na boks w TOTALbet
Promocje kursowe na walki bokserskie
Atrakcyjne bonusy bukmacherskie na sporty walki

ZAGRAJ w

Na koniec warto dodać, że obstawianie pojedynków na ringach całego świata u sponsora strategicznego Warty Poznań możliwe jest na dwa sposoby. Pierwszy z nich to niezwykle intuicyjna witryna internetowa (www.totalbet.pl), po której poruszanie się nie powinno przysporzyć problemów nawet osobom stroniącym od komputera.

Problemów z pewnością nie będą mieli także ci z Was, którzy preferują obstawianie zakładów sportowych z urządzeń przenośnych – TOTALbet przygotował dla Was pełną praktycznych rozwiązań aplikację mobilną. Co ważne, działa ona zarówno na smartfonach z system Android, jak i iOS.

TOTALbet: jak typować boks – porady dla graczy

Zakłady na sporty walki, w tym na boks, cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich graczy bukmacherskich. Analiza oferty bukmacherskiej TOTALbet na boks wyraźnie pokazuje, że ten licencjonowany buk online jest świadom rosnącego zainteresowania typowaniem tego sportu i udostępnia graczom stale udoskonalaną ofertę bokserską. Jeśli więc interesuje Was, jakie są najlepsze typy na boks w TOTALbet i jak efektywnie typować tę dyscyplinę sportu, to zapraszamy do zapoznania się z poniższymi wskazówkami.

Stawiaj na faworytów

Znaczna część miłośników emocji bukmacherskich, i to niezależnie od upodobań dotyczących sportu, najczęściej sięga po typy klasyczne, które jak wiadomo odnoszą się do tego co najważniejsze, czyli zwycięstwa. Wyjątku nie stanowi tutaj także boks w TOTALbet. Nie zmienia to jednak faktu, że w tym wypadku szczególnie rekomendujemy Wam typowanie faworytów, co wiąże się z jednymi z najwyższych kursów bukmacherskich na rynku.

TOTALbet online - typy na wygraną w boksie
Zakłady na zwycięstwo w boksie w TOTALbet

Idealnie oddaje to selekcja na triumf Ołeksandra Usyka w starciu z Derecka Chisory. Sponsor strategiczny Warty Poznań wycenił taki scenariusz na 1.12. Z kolei identyczny typ m.in. w PZBuk i eTOTO postawicie jedynie za współczynnik 1.08. Oczywiście to tylko przykład, i to jeden z naprawdę licznych - podobnie przedstawia się to również w wielu innych pojedynkach bokserskich. Jeśli więc nie lubicie zagłębiać się w podtypy a na swoich internetowych kuponach bukmacherskich na boks widnieją głównie selekcje na zwycięstwo, to TOTALbet jest najlepszym bukmacherem dla Was.

Wykorzystaj możliwości

Przewagę omawianego przez nas bukmachera w kwestii oferty na boks nad innymi bukmacherami widać również, jeśli weźmiemy pod uwagę czas udostępniania podtypów na dane pojedynki bokserskie, co niejednokrotnie ma kluczowe znaczenie przede wszystkim dla bardziej doświadczonych graczy.

Za przykład posłużyć nam tutaj może starcie Wasyla Łomaszenki z Teofimo Lopezem, do którego TOTALbet kilka dni wcześniej dopisał kilkanaście selekcji. Takiego szczęścia nie mają z pewnością m.in. typerzy PZBuk, STS czy Totolotek, bowiem wymienieni operatorzy zakładów wzajemnych w tym samym czasie oferują jedynie typy na wygraną danego boksera. Oczywiście podobnie jak w przypadku różnicy kursowej w zakładach na zwycięzcę - to tylko jeden z wielu przykładów wskazujących na znaczną przewagę TOTALbet nad innymi legalnymi bukami online jeśli chodzi o ofertę bokserską.

Stawiaj na sumy

Z oferty legalnego bukmachera TOTALbet powinni korzystać także fani boksu, którzy upodobali sobie umieszczanie zakładów na sumy rund. Oczywiście za takim rozwiązaniem przemawia nie tylko bogata oferta tego warszawskiego podmiotu online, ale też niezwykle zyskowne współczynniki bukmacherskie.

TOTALbet online - zakłady total na boks
Typy na liczbę rund w boksie w TOTALbet

Wspomnianą przewagę znakomicie oddają zakłady na poniżej/powyżej 8.5 rundy w pojedynku Lewisa Ritsona z Miguelem Vazquezem, przy którym TOTALbet umieścił kursy na poziomie 2.70 i 1.40. Z kolei firma bukmacherska forBET oferuje na tę linię kolejno 2.65 i 1.38. To naprawdę spora różnica, która będzie miała znaczenie zwłaszcza przy wyższych stawkach - i to zarówno jeśli swoje kupony bukmacherskie na boks gracie w formie SOLO, jak i w przypadku kuponów akumulowanych.

Nie unikaj typów na pełen dystans

Bez cienia wątpliwości propozycję sponsora strategicznego ekstraklasowej Warty Poznań dotyczącą boksu polecamy również amatorom zakładów dotyczących tego, czy dana walka potrwa pełen dystans. W tym aspekcie kluczową rolę odgrywają również kursy, a więc jedna z najważniejszych rzeczy na jaką zwracają uwagę typerzy i to zarówno ci początkujący, jak i bardziej doświadczeni.

Typy na dystans w boksie w TOTALbet online
TOTALbet - selekcje na czas trwania walki bokserskiej

Jako przykład podamy tutaj walkę Thomas Patrick Ward vs Thomas Essomba, do której TOTALbet dopisał kolejno kursy na poziomie 1.25 (zakład na „tak”) oraz 3.55 (typ na „nie”). Zdecydowanie gorzej te scenariusze wycenili inni koncesjonowani bukmacherzy internetowi - np. w STS znajdziemy kurs 1.23 na „tak” i 3.45 na "nie".

Puszczaj kupony na metodę zwycięstwa

W wygrywaniu sporych pieniędzy w TOTALbet pomóc Wam może także obstawianie bokserskich zakładów na rodzaj zwycięstwa. Wynika to z faktu, że do takich selekcji sponsor strategiczny Warty Poznań zawsze dopisuje wyjątkowo wysokie współczynniki bukmacherskie. Doskonałym tego przykładem jest pojedynek Wasyla Łomaszenki z Teofimo Lopezem i m.in. typy na triumf jednego lub drugiego boksera przez decyzję sędziego – kolejno kursy na poziomie 1.90 i 8.50.

Zakłady na rodzaj wygranej w boksie w TOTALbet
TOTALbet online - selekcje na metodę zwycięstwa w boksie

Jeśli jednak zdecydujecie się postawić któryś z tych zakładów np. w LVBET, to zagracie je za kurs 1.84 i 8.20. Co ważne, w TOTALbet bardziej opłacalne okaże się również puszczenie zakładu na wygraną zawodnika z Hondurasu przed czasem – kurs 6.50 do 6.20 u głównego sponsora Białej Gwiazdy.

Obstawianie boksu w TOTALbet – przykładowy kupon online

By przekonać Was, że puszczanie bokserskich typów w TOTALbet naprawdę ma sens, poniżej stworzyliśmy przykładowy kupon AKO składający się tylko i wyłącznie z selekcji na tę dyscyplinę sportu. I tak na naszym kuponie kombie znalazło się łącznie pięć wydarzeń bokserskich z kursami zaczynającymi się od 1.23, a kończącymi się na poziomie 1.90.

Pierwsze dwa zakłady tyczą się tego, co najważniejsze w każdym sporcie, a więc zwycięstwa, a kolejne dwa dotykają już bardziej szczegółowych kwestii (sposobu wygranej, trwania walki oraz liczby rund). Dzięki takiej liczbie selekcji TOTALbet doliczył do naszego kuponu bonus +14% (gra bez podatku) ora nagrodę w postaci dodatkowych 3% (promocja TOTAL Bonus).

TOTALbet online - kupon kombi na boks
Przykładowy kupon na boks w TOTALbet

Na nasz kupon postanowiliśmy przeznaczyć stosunkowo niską stawkę, bo 100 zł. Mimo to, nasza potencjalna wygrana wynieść może ponad 700 zł (dokładnie 712.76 zł), co z pewnością zadowoli wielu miłośników emocji bukmacherskich. Oczywiście to jest tylko przykład i Wasz kupon przybrać może zupełnie inną formę – TOTALbet oferuje Wam w tym zakresie naprawdę wiele możliwości, więc nie będziecie mieć z tym żadnego problemu. Tak czy owak polecamy przetestować nasze wskazówki i przekonać się, jak skutecznie obstawiać boks w TOTALbet.

Bonusy na bokserskie typy w TOTALbet

Bonusy bukmacherskie to dla wielu graczy słowo klucz i to niezależnie od tego, jakie dyscypliny sportowe umieszczają oni na swoich kuponach. Z tego też względu bardzo dobrze wypowiadają się oni o systemie promocyjnych operatora zakładów wzajemnych TOTALbet, który na tym polu naprawdę ma się czym pochwalić!

Bokserskie zakłady bez podatku

Jedną z kluczowych promocji w całej ofercie sponsora strategicznego Warty Poznań jest gra bez podatku w TOTALbet, która, jak wiadomo, umożliwia stawianie selekcji za pełną stawkę. O czym należy więc wiedzieć, aby i do Waszego kuponu TOTALbet dodał specjalny bonus w postaci 14%? Tak naprawdę jedynie o tym, aby na kuponie AKO znalazły się przynajmniej trzy bokserskie selekcje z kursem nie mniejszym niż 1.20. Myślicie, że trudno znaleźć taki zakład? Idealnie o tym świadczy chociażby typ na zwycięstwo Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem z kursem na poziomie 1.33.

TOTALbet online - gra za pełną stawkę na pojedynki bokserskie
Boks bez podatku w TOTALbet

Co ważne, z grą za współczynnik 1.00 wiąże się także promocja TOTAL Bonus, gdzie łącznie Wasza wygrana powiększyć się może nawet o 113% (nie licząc 14% za grę bez podatku). Akcja aktywuje się na wszystkich kuponach kombi z minimum czterema selekcjami z kursem 1.20 lub większym. Pamiętajcie, że im więcej typów wybierzecie, tym zgarniecie większy bonus.

Stawiaj bezpiecznie na boks

Ten warszawski bukmacher przygotował także coś ekstra dla miłośników tzw. taśm, a więc kuponów z wieloma wydarzeniami. Mowa tutaj o safebecie, czyli bezpiecznym zakładzie, który zabezpiecza mocno rozbudowane kupony wielokrotne. Jeśli więc i Wy utworzycie taki kupon z przynajmniej 10 zdarzeniami (przy zachowaniu minimalnego kursy na poziomie 1.20) i jeden typ okaże się nietrafiony, to wówczas TOTALbet zwróci Wam na konto całą stawkę, przeznaczoną na zakład. Dzięki temu z unikniecie rozczarowania związanego z tym ze spalonym kuponem i to tylko dlatego, że jedna selekcja okazała się nietrafiona.

Akcje kursowe w TOTALbet

Do dyspozycji swoich graczy TOTALbet oddał także wiele niezwykle zyskownych akcji kursowych, w tym promocję TOTAL Boost oraz TOTAL Hit, które obejmują wydarzenia na wiele różnych sportów.

TOTAL Boost - najlepsze kursy na boks w TOTALbet
Promocja kursowa na boks w TOTALbet

Tym samym warto je śledzić, bowiem okazać się może, że znajdziecie tam ekstra doładowany współczynnik bukmacherski właśnie na boks. W sięganiu po wysokie nagrody pomoże Wam także inicjatywa #TOTALNIEnajlepsi, gdzie każdego dnia prezentowane jest zestawienie zdarzeń z najwyższymi kursami na rynku (więcej o tej akcji przeczytacie w tym miejscu).

Premia startowa na boks z kodem

Jeżeli wiecie już jak stawiać boks u sponsora strategicznego Warty Poznań, to pewnie chcielibyście się dowiedzieć jak w ogóle rozpocząć u niego typowanie? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Wystarczy, że założycie profil gracza i to najlepiej z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

Rekomendacje dla bukmachera TOTALbet
Dlaczego warto założyć konto gracza w TOTALbet?

Tylko takie postępowanie sprawi, że do Waszego konta TOTALbet dopisze zdecydowanie najlepsze warunki bonusu powitalnego. Tym samym wpisanie naszego kodu premiowego w czasie rejestracji profilu do typowania u tego warszawskiego buka doprowadzi do przyznania Wam największego na rynku bonusu od depozytu aż do 5000 zł oraz paczki freebetów o łącznej wartości 50 zł, co z pewnością pomoże Wam w skutecznym obstawianiu boksu i nie tylko. W TOTALbet równie opłacalne okazać się może typowanie innych sportów walki, ale też e-sportu czy sportów wirtualnych.

FAQ: pytania graczy o typowanie boksu w TOTALbet

Wbrew wyobrażeniom wielu ludzi boks wcale nie jest pomijany przez miłośników obstawiania zakładów wzajemnych w TOTALbet. Stąd też na forach związanych z tą tematyką znaleźć można wiele pytań dotyczących jego obstawiania u tego warszawskiego podmiotu. Aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości, poniżej znajdziecie profesjonalne odpowiedzi na te kwestie, które zostały przygotowane przez nasz dział złożony z ekspertów tego sportu walki.

1. Czy warto obstawiać boks w TOTALbet?

Bez cienia wątpliwości w TOTALbet warto typować wszystkie dyscypliny sportowe. Wyjątku nie stanowi tutaj także boks, na który ten warszawski buk przygotował naprawdę godną polecenia ofertę, obejmującą nie tylko klasyczne zakłady na zwycięstwo, ale też wiele innych, w tym m.in. typy na liczbę rund, selekcje na metodę triumfu oraz zakłady na czas trwania walki.

2. Które bokserskie typy są najlepsze w TOTALbet?

W TOTALbet wszystkie bokserskie selekcje są warte Waszej uwagi. Wynika to oczywiście z faktu, że ten warszawski bukmacher należycie podchodzi do całej swojej oferty, w tym na takie sporty jak właśnie boks. My rekomendujemy Wam w szczególności klasyczne zakłady na zwycięstwo w boksie. Nie oznacza to jednak wcale, że u sponsora strategicznego Warty Poznań należy unikać bokserskich podtypów, bo jest zupełnie inaczej. Wśród nich z pewnością wybierać powinniście te dotyczące liczby rund, sposobu zwycięstwa oraz czasu danej walki. 

3. Czy TOTALbet oferuje bonusy bukmacherskie miłośnikom typowania boksu?

TOTALbet posiada wiele atrakcyjnych promocji, które wykorzystać można do typowania wszystkich dyscyplin sportu, w tym oczywiście boksu. Bez wątpienia swoją uwagę zwrócić powinniście na grę bez podatku oraz akcję TOTAL Bonus, która pozwoli Wam powiększyć wygraną nawet o 113%. Równie opłacalny okazać się może się bezpieczny zakład, który całkowicie zredukuje ryzyko utraty stawki w przypadku jednego nietrafionego zakładu.

Nie zapominajcie również o bardzo opłacalnych akcjach kursowych, w których zawsze trafić możecie na wydarzenia związane z boksem – TOTAL Boost, TOTAL Hit oraz #TOTALNIEnajlepsi.

4. W jaki sposób można stawiać boks w TOTALbet?

U sponsora strategicznego obstawianie boksu możliwe jest zarówno z poziomu komputerów (poprzez stronę internetową www.totalbet.pl), jak i wyjątkowo nowoczesnej apki mobilnej, która oferuje Wam błyskawiczne przelewy na konto oraz dostęp do całej gamy statystyk. Oczywiście z pełnej propozycji TOTALbet skorzystać możecie także za pomocą witryny mobilnej.

5. Czy do puszczania kuponów na boks w TOTALbet potrzebny jest kod promocyjny?

Kod premiowy nie jest konieczny do korzystania z pełnej oferty tego warszawskiego bukmachera. Nie oznacza to jednak, że nie warto z niego skorzystać. My polecamy Wam w szczególności kod afiliacyjny LEGALSPORT, który zapewni Wam największe korzyści.

Jeśli więc zdecydujecie się w czasie rejestracji profilu gracza wpisać w odpowiednie miejsce nasz kod promocyjny, to wówczas zgarniecie największy na rynku bonus od wpłaty nawet do 5000 zł oraz wyjątkowy powitalny freebet w kwocie 50 zł. Chyba przyznacie, że obok takich pieniędzy trudno przejść obojętnie!

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać boks w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.