środa, 27 stycznia 2021
Najnowsze: Tottenham - Liverpool FC: typy, zakłady, kursy

Jak obstawiać MMA w TOTALbet

Sztuki walki w TOTALbet - jak typować MMA? Skuteczne puszczanie kuponów na sporty walki z najwyższymi kursami w TOTALbet online.

Kod do bonusów na MMA 5050 PLN do wykorzystania na sporty walki z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. TOTALbet: jak typować MMA – praktyczny poradnik
  1. Korzystaj z możliwości szerokiej oferty
  2. Graj na czas
  3. Wybieraj faworytów
  4. Puszczaj kupony na sumy
  5. Obstawiaj czas zakończenia walki
  6. Nie unikaj zakładów na metodę triumfu
  7. Graj zakłady specjalne
 2. Typowanie MMA w TOTALbet - przykładowy kupon
 3. Promocje na MMA w TOTALbet
  1. Gra bez podatku na MMA
  2. Safebet na mieszane sztuki walki
  3. Ekstra doładowane kursy na MMA
  4. Super premia powitalna na MMA z kodem
 4. FAQ – Pytania o obstawianie MMA W TOTALbet
MMA w TOTALbet - jak obstawiać zakłady na mieszane sztuki walki

MMA to w chwili obecnej królowa sportów walki. Za taki stan rzeczy odpowiada przede wszystkim charakter tej dyscypliny, w której rywalizacja toczy się praktycznie przy marginalnych ograniczeniach, co niejednokrotnie przekłada się na spektakularne widowiska.

MMA bez podatku w TOTALbet
Bonus +14% na zakłady na MMA w TOTALbet

Z tego też powodu sukcesywnie rośnie grono graczy bukmacherskich, którzy regularnie umieszczają na swoich kuponach bukmacherskich online właśnie zakłady na mieszane sztuki walki.

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę TOTALbet, który już od dłuższego czasu oferuje całą gamę niezwykle zyskownych selekcji na starcia najlepszych zawodników na świecie.  Co ważne, o podejściu wspomnianego buka do tej dyscypliny sportu najlepiej świadczy fakt, że został on sponsorem drugiej co do wielkości polskiej organizacji MMA, czyli FEN (Fight Exclusive Night). Dodatkowo warto pamiętać, że TOTALbet pochwalić się może również wsparciem finansowym najbardziej prestiżowych nagród w polskich mieszanych sztukach walki, a więc Heraklesów.

TOTALbet sponsorem MMA
TOTALbet jest sponsorem gali FEN i Heraklesów

Spore zainteresowanie tego warszawskiego legalnego bukmachera MMA widać także w jego ofercie zakładów wzajemnych – wszystkie selekcje na rywalizacje współczesnych gladiatorów znalazły się u niego w specjalnej dedykowanej zakładce. Być może jest to tylko szczegół, ale wiele innych polskich podmiotów bukmacherskich wspomniane typy szufladkuje po prostu w sportach walki – tak wygląda to m.in. w przypadku operatora STS. Tymczasem w TOTALbet zakłady bukmacherskie na MMA znajdziemy w osobnej zakładce, dzięki czemu łatwiej wyszukać interesujące nas walki.

Dlaczego warto obstawiać MMA w TOTALbet? Oczywiście główną zasługą sponsora FEN na tym polu jest w szczególności jego bardzo rozbudowana oferta zakładów sportowych. Oznacza to, że przed każdą większą galą na stronie tego buka bez najmniejszych problemów znajdziecie wszystkie interesujące Was pojedynki. Co znamienne, TOTALbet nie ogranicza się jedynie do selekcji na zwycięstwo danej rywalizacji. Gracze, typujący MMA u tego buka postawić mogą również typy na liczbę rund oraz sposób rozstrzygnięcia, czas trwania walki (wygrana w pierwszych 60 sekundach lub triumf danej rundzie).

Szeroka propozycja typów i podtypów na MMA Najlepsze promocje na MMA w TOTALbetWysokie kursy na sporty walki

Szeroka propozycja typów i podtypów na MMA
Najlepsze promocje na MMA w TOTALbet
Wysokie kursy na sporty walki

ZAGRAJ w

W tym miejscu należy także wspomnieć o tym, że TOTALbet nie ogranicza się tylko i wyłącznie do klasycznych zakładów na MMA. Oznacza to, że w jego ofercie raz na jakiś czas pojawiają się także selekcje specjalne, dotyczące najważniejszych wydarzeń ze świata królowej sportów walki.

Oczywiście, mieszane sztuki walki u tego warszawskiego organizatora zakładów wzajemnych obstawiać można zarówno w trybie przedmeczowym (zakłady pre-match na MMA), jak i  LIVE (zakłady na żywo), co znacząco zwiększa szanse na wygraną, zwłaszcza w przypadku emocjonujących walk o dynamicznym przebiegu.

Na koniec dodać trzeba, że klienci licencjonowanego organizatora TOTALbet wszystkie selekcje na Mixed Martial Arts obstawiać mogą nie tylko poprzez niezwykle intuicyjną stronę internetową (dostępna pod adresem www.totalbet.pl), ale też super nowoczesną aplikację mobilną zawierająca w sobie wiele praktycznych rozwiązań i dostępną na tablety i smartfony z systemem Andorid.

Ekstra premia z kodem do 5050 zł w TOTALbet
Kod premiowy do bonusu w TOTALbet

Jak więc widać, oferta TOTALbet na MMA przedstawia się naprawdę imponująco. Dzięki temu coś dla siebie znajdą nie tylko początkujący typerzy, ale również i ci, którzy znają zakłady bukmacherskie jak własną kieszeń. Nie zmienia to jednak faktu, że wśród jednych i drugich z pewnością często pada pytanie jak efektywnie typować mieszane sztuki walki właśnie u tego warszawskiego bukmachera. Jeśli więc interesuje Was ta kwestia, to zapraszamy do dalszej lektury tego tekstu.

TOTALbet: jak typować MMA – praktyczny poradnik

Jak już wspomnieliśmy, mieszane sztuki walki z każdym dniem zyskują na popularności i to zarówno w gronie polskich widzów, jak i graczy bukmacherskich. By odpowiedzieć na tę tendencję, TOTALbet systematycznie rozbudowuje i udoskonala swoją ofertę zakładów na MMA, dbając przy tym o atrakcyjne współczynniki bukmacherskie.

Najlepsze kursy na gale UFC i FENDedykowane bonusy na MMA dla typerówZakłady na MMA bez podatku przez całą dobę

Najlepsze kursy na gale UFC i FEN
Dedykowane bonusy na MMA dla typerów
Zakłady na MMA bez podatku przez całą dobę

GRAJ w

Sprawdźmy więc, po które więc selekcje najlepiej sięgać u sponsora federacji Fight Exclusive Night i jakie typy na MMA w TOTALbet mogą nam przynieść największe wygrane.

Korzystaj z możliwości szerokiej oferty

Jak już wiecie, oferta TOTALbet na mieszane sztuki walki prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Przede wszystkim chodzi tutaj o mnogość możliwości, jakie swoim graczom udostępnia ten cieszący się dobrymi opiniami warszawski organizator zakładów wzajemnych. Z tego powodu nie musicie na siłę selekcjonować typów tylko z jednej gali, ale łączyć na kuponie propozycje z wielu różnych gal i walk.

Co ważne, pod tym względem TOTALbet wyróżnia się na tle innych bukmacherów, którzy nie przedstawiają graczom tak bogatej i różnorodnej oferty na MMA. Przykładowo, w czasie, gdy TOTALbet proponuje zakłady na sześć różnych wydarzeni, dotyczących mieszanych sztuk walki (np. UFC 255, Serbian Batlle Chamionship, UFC Fight Night, Bellator MMA, KSW), oferta Totolotka lub eToto obejmuje tylko jedno widowisko.

TOTALbet online - rozbudowana oferta na MMA
Oferta z zakładami na MMA w TOTALbet

Warto pamiętać również o tym, że TOTALbet znacznie większe możliwości typowania MMA daje Wam także w kwestii liczby podtypów na daną rywalizację. Idealnie oddaje to przykład walki Thiago Santos vs Glover Teixeira z UFC Fight Night, do której sponsor strategiczny Warty Poznań dopisał aż 28 selekcji. Zdecydowana większość bukmacherów proponuje mniejszą liczbę typów, czego przykładem może być oferta BETFAN oraz STS – w obu tych firmach liczba wspomnianych zakładów wynosi poniżej dziesięciu.

A to tylko jeden z wielu przykładów - porównując ofertę zakładów na MMA w TOTALbet i u innych koncesjonowanych bukmacherów internetowych, np. w Fortunie, PZBuk czy Superbet, dość często będziecie mogli zauważyć, że TOTALbet ma szerszą ofertę nie tylko jeśli chodzi o liczbę wydarzeń, ale także ilość proponowanych selekcji. A to otwiera duże pole do konstruowania ciekawych i dochodowych kuponów bukmacherskich na MMA właśnie w TOTALbet i udowadania, że mieszane sztuki walki szczególnie opłaca się typować właśnie u tego buka.

Graj na czas

Wszyscy posiadacze profilu gracza w TOTALbet mają nad typerami, grającymi u innych operatorów bukmacherskich jeszcze jedną bardzo ważną przewagę. Chodzi nam o czas dodawania selekcji na poszczególne wydarzenia związane z mieszanymi sztukami walki. TOTALbet pod tym względem plasuje się w czołówce polskich operatorów zakładów wzajemnych, co oznacza, że niejednokrotnie udostępnia on typy znacznie wcześniej niż inne podmioty bukmacherskie.

Dla przykładu, gracze sponsora FEN mogą wrzucać na swoje internetowe kupony zakłady bukmacherskie na galę UFC FIGHT NIGHT nawet z trzytygodniowym wyprzedzeniem. U konkurencji bardzo często wspomniane selekcje pojawiają się zaledwie kilka dni przed walką.

Wybieraj faworytów

Znaczna część miłośników emocji bukmacherskich najchętniej wybiera klasyczne zakłady na zwycięstwo, i to bez względu na dyscyplinę sportu. Podobnie wygląda to w TOTALbet, gdzie podczas obstawiania mieszanych sztuk walki szczególnie rekomendujemy Wam selekcje na faworytów. Dlaczego?

TOTALbet online - zakłady na faworytów
Zakłady na zwycięstwo w MMA w TOTALbet

Przede wszystkim ze względu na bardzo wysokie współczynniki bukmacherskie. Różnicę pomiędzy kursami na MMA w TOTALbet i u innych buków idealnie oddaje na przykład walka Ian Heinisch vs Brendan Allen na gali UFC Fight Niht, gdzie do triumfu drugiego zawodnika dopisany został kurs na poziomie 1.85.  Dla porównania, taką selekcję w Fortunie puścić możecie za 1.75.

Podobnie przedstawia się to na przykładzie starcia Claudia Gadelha vs Xiaonan Yan na tej samej gali, gdzie zwycięstwo Chinki wycenione zostało na współczynnik 1.72. Z kolei w Betclic na wygraną tej zawodniczki oferuje kurs na poziomie 1.65. Jak widać, różnica jest całkiem spora, co szczególne znaczenie ma w przypadku gry za wysokie stawki lub kuponów AKO, gdzie nawet niewielka różnica w kursach może się finalnie przełożyć na duże różnice w wygranych. 

Puszczaj kupony na sumy

W TOTALbet z pewności wyróżnić także zakłady na sumy w walkach MMA. Dokładnie chodzi tutaj o selekcje dotyczące liczby rund w danych pojedynkach. Obstawiając mieszane sztuki walki w TOTALbet powinniście zwrócić swoją uwagę na takie typy przede wszystkim ze względu na wysokość kursów bukmacherskich.

Typy na total MMA w TOTALbet
MMA w TOTALbet - zakłady na sumy

Za przykład niech posłuży nam tutaj walka Trevin Giles vs Bevon Lewis i zakłady poniżej/powyżej  2.5 rundy. W pierwszym wypadku TOTALbet oferuje kolejno kursy na poziomie 2.66 i 1.42. Z kolei Betclic do identycznych zakładów dopisał kolejny współczynnik 2.60 i 1.39. I podobnie jak w przypadku wcześniejszych porad - to również tylko jeden z wielu przykładów, które wskazują, że typowanie MMA w TOTALbet może być szczególnie opłacalne.

A jeśli do tego dodamy jeszcze grę bez podatku dostępną przez całą dobę bez żadnych ograniczeń i przy bardzo atrakcyjnych warunkach regulaminowych (tylko trzy selekcje na kuponie z minimalnym kursem 1.20), łatwo może się okazać, że typowanie zakładów na sumy w TOTALbet może nam przynieść zdecydowanie wyższe wygrane, niż granie takich selekcji u innych operatorów z rankingu bukmacherów online (TU aktualne zestawienie bukmacherów na 2021).

Obstawiaj czas zakończenia walki

Znaczną przewagę omawianego przez nas buka nad konkurencją widać także, jeżeli weźmiemy pod uwagę zakłady na rundę, w której zakończy się dana walka. Jako przykład niech nam tu posłuży starcie Raoni Barcelos vs Khalid Taha, gdzie kursy zaczynają się od 3.00 (koniec walki w pierwszej rundzie), a kończą na poziomie 25.00 (koniec starcia w trzeciej rundzie).

Zakłady na koniec walki w MMA - TOTALbet online
MMA w TOTALbet - typy na koniec walki

Co ciekawe, takich selekcji na próżno szukać chociażby u bukmachera BETFAN. Podobnie sprawa przedstawia się z podtypami na triumf wybranego zawodnika w danej rundzie. Tego typu zakładów nie obejmuje m.in. propozycja bukmachera STS. Natomiast u tych operatorów, u których podobne selekcje są dostępne, kursy są na ogół niższe niż w TOTALbet. Jeśli więc lubicie obstawiać zakłady na to, w której rundzie zakończy się walka, zdecydowanie najlepszym bukmacherem do tego typu selekcji będzie dla Was TOTALbet.

Nie unikaj zakładów na metodę triumfu

Skorzystanie z oferty zakładów na MMA w TOTALbet polecamy również tym z Was, którzy upodobali sobie w szczególności zakłady na rodzaj zwycięstwa danego zawodnika. W TOTALbet w każdym wypadku macie do dyspozycji trzy różne możliwości – przez poddanie, przez decyzję oraz przez KO, TKO lub dyskwalifikację. Z kolei na przykład w eWinner do wyboru macie tylko dwie pierwsze zakłady.

TOTALbet online - typy na rodzaj zwycięstwa
Zakłady na metodę zwycięstwa w MMA w TOTALbet

W TOTALbet takie podtypy widnieją m.in. przy pojedynku Giga Chikadze vs Jamey Simmons. Dodatkowo do wszystkich tych selekcji ten warszawski operator zakładów wzajemnych dopisał naprawdę wysokie współczynniki bukmacherskie – wahają się one od poziomu 3.20 (Giga Chikadze zatriumfuje przez decyzję) i sięgają nawet 17.00 (Jamey Simmons wygra przez poddanie).

Graj zakłady specjalne

Jak ws;pominaliśmy, już standardowa oferta na MMA u bukmachera TOTALbet robi wrażenie. By dodatkowo ją wzbogacić, regularnie proponuje on swoim graczom coś ekstra, czyli selekcje specjalne. Idealnym tego przykładem są typy na potencjalną walkę pomiędzy dwoma mistrzami UFC, a więc Janem Błachowiczem oraz z Israelem Adesanyą, gdzie kurs na zwycięstwo Polaka wynosi 2.70, a Nigeryjczyka 1.45. Co ważne, tego typu zakładów próżno szukać u konkurencji – typów na prawdopodobny pojedynek zawodnika z Cieszyna nie obejmują propozycje m.in. BETFAN, Betclic czy STS.

Typy specjalne na MMA w TOTALbet
MMA w TOTALbet - zakłady specjalne

Pamiętajcie, że wyżej wymienione selekcje to jedynie niewielka część niezwykle bogatej propozycji tego warszawskiego bukmachera na mieszane sztuki walki. Tym samym bez wahania możemy stwierdzić, że w TOTALbet opłaca się stawiać także inne zakłady na tę dyscyplinę sportu. Na sam koniec należy zaznaczyć, że z pełnej oferty na MMA w TOTALbet skorzystać możecie zarówno z poziomu swoich komputerów (strona internetowa www.totalbet.pl), jak i urządzeń mobilnych (apka moblina TOTALbet działająca na smartfonach i tabletach).

Typowanie MMA w TOTALbet - przykładowy kupon

Aby nie być gołosłownym, specjalnie dla Was przygotowaliśmy przykładowy kupon online na mieszane sztuki walki w TOTALbet zawierający omówione wyżej zakłady.

Nasz internetowy kupon w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie składa się z sześciu selekcji, dzięki czemu możemy skorzystać nie tylko z gry bez podatku, ale też promocji TOTAL Bonus. Pierwsze trzy zdarzenia to klasyczne typy na zwycięstwo. Następne dwa podtypy dotyczą liczby rund oraz czasu zakończenia walki. Kupon AKO zamyka zakład na metodę zwycięstwa.

TOTALbet online - kupon AKO na MMA
Przykładowy kupon w TOTALbet

Jak widzicie, w naszej selekcji unikaliśmy zakładów niezwykle ryzykownych, o czym najlepiej świadczą współczynniki bukmacherskie, które zaczynają się od 1.42 (zakład klasyczny na zwycięstwo), a kończą na poziomie 3.00 (typ na czas zakończenia walki). Jeśli dodamy do tego stawkę w kwocie 60 zł, to nasza wygrana wynieść może aż 1719,27 zł, co z pewnością robi wrażenie. Warto dodać, że sam bonus w ramach tego kuponu wynosi blisko 82 zł. 

Oczywiście musicie wiedzieć, że stworzony przez nas kupon stanowi jedynie przykład, co oznacza, że Wasz wyglądać może zupełnie inaczej, a tym samym składać się z całkowicie innych selekcji. Nie zmienia to jednak faktu, że według nas to właśnie opisane przez nas typy prezentują się u tego cieszącego się dobrymi opiniami najlepiej.

Promocje na MMA w TOTALbet

Jak już wspomnieliśmy, oferta TOTALbet na mieszane sztuki walki daje Wam naprawdę bardzo szerokie możliwości tworzenia bardzo różnorodnych kuponów online. Oznacza to, że spore pieniądze zgarnąć możecie nie tylko za puszczanie kuponów pojedynczych, czyli SOLO, ale również tych wielokrotnych (AKO). Naszym zdaniem u tego warszawskiego organizatora zakładów sportowych najlepiej skupić się na tych drugich, czyli kombi. Dlaczego? Ze względu na mega zyskowne bonusy bukmacherskie!

Gra bez podatku na MMA

Najlepszą promocją do wykorzystania podczas typowania MMA na kuponach AKO u tego buka jest nielimitowana gra bez podatku w TOTALbet. Jak z niej skorzystać i stawiać internetowe kupony bukmachers,kie za pełną stawkę? To bardzo proste! Jeśli na Waszym kuponie znajdą się co najmniej trzy selekcje z kursem nie mniejszym niż 1.20, to wówczas TOTALbet zagwarantuje Wam grę bez podatku, co zwiększy Wasze potencjalne wygrane aż o 14%.

W TOTALbet można typować MMA za pełną stawkę bez ograniczeń czasowych
Gra bez podatku w TOTALbet obejmuje zakłady na MMA

Co ważne, zakłady bukmacherskie bez podatku w TOTALbet nie są objęte żadnymi ograniczeniami czasowymi ani ilościowymi. To znaczy, że każdy kupon na MMA (ale też na inne sporty, w tym siatkówkę czy e-sport)

MMA bez podatku w TOTALbet to jeszcze nie wszystko - z tą akcją bezpośrednio łączy się promocja TOTAL Bonus, w której zgarnąć możecie premię w postaci nawet 113% od wygranej. Aby skorzystać z promocji i zgarnąć dodatkowy bonus, musicie jedynie dodać do kuponu, kwalifikującego się do gry bez podatku, dwa dodatkowe typy z kursem minimalnym 1.20 - do akcji TOTAL bonus kwalifikują się kupony AKO od pięciu typów. Pamiętajcie, że im więcej wyselekcjonujecie zdarzeń, tym większa czeka Wasz nagroda!

Safebet na mieszane sztuki walki

Niezwykle rozbudowana oferta selekcji na pojedynki współczesnych gladiatorów sprawia, że bez najmniejszych problemów możecie dodatkowo ubezpieczyć Wasz kupon na MMA. Wystarczy, że składać się będzie on z przynajmniej 10 zakładów z kursem 1.20 lub większym –  jeśli jeden z typów okaże się nietrafiony, nie stracicie nawet złotówki, bo TOTALbet zwróci Wam całą stawkę.

Ekstra doładowane kursy na MMA

Jak przystało na sponsora federacji Fight Exclusive Night, TOTALbet dla miłośników MMA przygotował całą gamę zakładów z podwyższonymi współczynnikami bukmacherskimi. Mowa tutaj przede wszystkim o takich promocjach jak TOTAL Hit oraz promocji kursowej TOTAL Boost, gdzie co jakiś czas pojawiają się prawdziwe perełki bukmacherskie.

TOTALbet online - promocje kursowe
Promocja kursowa TOTAL Boost

W szybkim podreperowaniu stanu Waszego konta pomóc Wam powinna również inicjatywa  #TOTALNIEnajlepsi – to właśnie dzięki niej dowiecie się jakie zdarzenia szczególnie warto obstawiać u tego warszawskiego operatora zakładów wzajemnych.

Super premia powitalna na MMA z kodem

Pamiętajcie, że jedynym warunkiem typowania tych ekstra selekcji w TOTALbet jest poprawne przejście procesu rejestracyjnego (przeczytaj, jak się zarejestrować w TOTALbet). My polecamy Wam w szczególności założenie konta gracza z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT, który zagwarantuje Wam zdecydowanie najlepsze warunki powitalnej promocji bukmacherskiej.

Premia do 5050 zł z kodem w TOTALbet
Ekstra bonus z kodem w TOTALbet

Niezwykle opłacalna oferta powitalna TOTALbet z kodem obejmuje paczkę całkowicie darmowych zakładów o łącznej wartości 50 zł oraz największy na polskim rynku bonus od wpłaty aż do 5000 zł. Musicie przyznać, że wspomniane prezenty potrafią przyprawić o zawrót głowy, tym bardziej że wykorzystać je można praktycznie bez żadnych ograniczeń – oznacza to, że przeznaczyć możecie je na puszczanie Waszych wymarzonych kuponów na MMA, ale też np. sporty wirtualne czy e-sport.

FAQ – Pytania o obstawianie MMA W TOTALbet

Wzrost zainteresowania mieszanymi sztukami walki wśród miłośników obstawiania sprawia, że na forach bukmacherskich znaleźć można wiele pytań, dotyczących typowania tej dyscypliny sportu. Poniżej zebraliśmy te najczęściej zadawane i udzieliliśmy na nie eksperckich odpowiedzi. Jeśli więc interesuje Was, jakie kwestie najbardziej nurtują graczy i zależy Wam na rozwianiu wszelakich wątpliwości, to zachęcamy Was do lektury.

1️⃣ Czy warto obstawiać MMA w TOTALbet?

W TOTALbet warto typować wszystkie możliwe sporty. Wynika to z faktu, że ten warszawski bukmacher przygotował dla Was wyjątkowo rozbudowaną ofertę z wieloma zyskownymi selekcjami. Wśród nich znajdują się oczywiście również te dotyczące mieszanych sztuk walki, które cieszą się coraz większą popularnością. Warto pamiętać, że kursy bukmacherskie sponsora FEN należą do jednych z największych na rynku, co oznacza, że spore pieniądze przynieść Wam może nie tylko puszczanie kuponów AKO, ale również SOLO.

2️⃣ Które zakłady na MMA wypadają w TOTALbet najlepiej?

U tego licencjonowanego organizatora zakładów wzajemnych wszystkie typy na mieszane sztuki walki prezentują się bardzo dobrze. Nie zmienia to jednak faktu, że my szczególnie polecamy Wam klasyczne selekcje na zwycięstwo i stawianie na faworytów, bowiem to zawsze wiąże się z grą za bardzo wysokie współczynniki bukmacherskie. Bez wahania rekomendujemy Wam również podtypy na rodzaj triumfu oraz całą gamę zakładów na żywo.

3️⃣ Czy TOTAlbet posiada promocje na MMA?

TOTALbet pochwalić się może wieloma bardzo atrakcyjnymi akcjami promocyjnymi. Nic więc dziwnego, że wśród nich znaleźć można i takie, które idealnie nadają się do typowania mieszanych sztuk walki. Wśród nich wymienić można z pewnością grę bez podatku oraz akcję TOTAL Bonus, gdzie zgarnąć można bonus nawet do 113%. Fani tej dyscypliny sportu swoją uwagę zwrócić powinni również na bezpieczny zakład oraz całą gamę promocji kursowych, które dodatkowo zwiększają szansę na wysokie wygrane.

4️⃣ W jaki sposób można typować MMA w TOTALbet?

W TOTALbet mieszane sztuki walki, jak i wszystkie inne dyscypliny sportowe, obstawiać można na kilka sposobów. Po pierwsze, kupon na MMA puścić możecie za pomocą zbierającej same pozytywne recenzje strony internetowej (www.totalbet.pl). Po drugie,  zawsze skorzystać możecie również z wyjątkowo funkcjonalnej aplikacji mobilnej, która działa zarówno na urządzeniach z system Android, jak i iOS. Co istotne, zagrać w TOTALbet można również poprzez witrynę mobilną.

5️⃣ Czy do typowania MMA w TOTALbet potrzebny jest kod premiowy?

Aby rozpocząć grę u tego warszawskiego operatora zakładów wzajemnych, wystarczy posiadać konto gracza - kod bonusowy nie jest wymagany. Mimo to polecamy Wam rejestrację profilu typera razem z naszym kodem premiowym LEGALSPORT.

Dlaczego? To bardzo proste! Tylko bowiem takie działanie sprawi, że już na samym początku zyskacie szanse na zgarniecie zdecydowanie najlepszego na rynku bonusu powitalnego. Jeśli więc w czasie uzupełniania kolejnych pół formularza rejestracyjnego zdecydujecie się użyć wspomnianego kodu, to liczyć możecie na bonus od wpłaty nawet do 5000 zł oraz freebet o wartości 50 zł - a wszystko to do wykorzystania na typowanie MMA z wysokimi kursami.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać MMA w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.