niedziela, 3 grudnia 2023
Najnowsze: Virtus Bologna - Barcelona promocje (06.12, 20:30)

Jak obstawiać piłkę ręczną w Superbet

Zakłady sportowe na zmagania piłkarzy ręcznych w Superbet. Które selekcje na handball najlepiej obstawiać u katowickiego operatora?

Najlepszy pakiet nagród powitalnych 3754 zł na handball
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak obstawiać piłkę ręczną w Superbet - porady dla typerów
  1. Graj nawet tydzień przed meczem
  2. Korzystaj z zakładu bez remisu
  3. Typuj wynik pierwszej połowy
  4. Graj na overy
  5. Stawiaj zakłady łączone
 2. Superbet: poglądowy kupon online na szczypiorniak
 3. Zestaw promocji bukmacherskich
  1.  Bonus powitalny z kodem
 4. FAQ: pytania graczy o handball w Superbet
Pierwszy tydzień bez ryzyka przegranej - specjalny freebet dla czytelników serwisu LegalSport.pl
Superbet Zakłady Bukmacherskie

Freebet 54 zł za depozyt i aplikację mobilnej

 • kod do freebetu: LEGALSPORT

54 zł

Z dzisiejszego poradnika typera dowiecie się jak skutecznie betować zakłady na tzw. szczypiorniaka i które typy warto wrzucać na internetowe kupony SOLO i AKO w Superbet, aby systematycznie dokonywać wypłat wygranych na rachunek bankowy.

Jak skutecznie obstawiać mecze piłki ręcznej w Superbet Online

Wywodzący się z Rumunii bukmacher Superbet ma jeszcze dość krótki staż, ale jest już jednak bardzo medialny i posiada szerokie grono odbiorców w naszym kraju. Wiarygodność tego organizatora potwierdza też zezwolenie Ministra Finansów które otrzymał w dniu 18 października 2019 roku (numer PS4.6831.5.2019).

Od tego czasu buk czyni ogromne postępy i rozwija się w niezwykłym tempie o czym świadczy bardzo mocno rozbudowana oferta zakładów sportowych, obejmująca w sumie ponad dwadzieścia sportów, gdzie jedna z pozycji zarezerwowana jest dla piłki ręcznej.

Superbet w swojej ofercie na handball udostępnia kursy z niską marżą bukmacherską zarówno na rozgrywki ligowe z różnych krajów Europy (m.in. polska PGNiG Superliga, niemiecka Bundesliga, hiszpańska ASOBAL, francuska Starligue, norweska REMA 1000-ligaen czy duńska Herre Handbold Ligaen), rozgrywki pucharowe (Liga Mistrzów, Liga Mistrzyń, European Legaue czy MOL Liga), jak i również turnieje międzynarodowe takie jak Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy EHF, Igrzyska Olimpijskie oraz turnieje młodzieżowe.

Dlaczego warto typować u legalnego polskiego bukmachera Superbet

Co w tym wszystkim najważniejsze, bukmacher którego twarzą jest Jerzy Dudek nie ogranicza swojej propozycji zakładów tylko do podstawowych typów głównych jak np. zwycięstwo w meczu, liczba bramek czy handicap, ale proponuje również szczegółowe podtypy jak wynik do przerwy, zakład bez remisu, połowa z większą liczbą goli, zakład łączony mecz/ liczba goli czy wynik 1.połowy/wynik meczu oraz zakłady specjalne, które dotyczą indywidualnych osiągnięć zawodników. Oczywiście piłka ręczna jest dostępna w Superbet w pełnej wersji typów pre-match, LIVE oraz długoterminowych.

Nie zapominajcie o tym, że mecze piłkarzy ręcznych będziecie mogli obstawiać na interaktywnej witrynie internetowej www.superbet.pl, stronie mobilnej, a także nowoczesnej aplikacji bukmacherskiej dla urządzeń z oprogramowaniem Android i iOS. W kolejnej sekcji naszego tekstu poznacie praktyczne wskazówki jak dobrze typować handball u katowickiego buka.

Jak obstawiać piłkę ręczną w Superbet - porady dla typerów

Wbrew pozorom typowanie dyscypliny, w której Sławomir Szmal czy Karol Bielecki są legendami nie jest wcale takie proste. Najpierw trzeba odpowiedni się przygotować i poznać wszystkie najważniejsze zasady, statystyki i specyfikę całego sportu. Dopiero wtedy kolejnym krokiem będzie weryfikacja oferty bukmacherskiej Superbet, która jak zauważyliście jest mocno rozwinięta. Mamy nadzieję, że nasz poradnik typera sprawi, że w krótkim czasie zakłady na handball będą powiększać Wasz budżet. 

Graj nawet tydzień przed meczem

Superbet swoją pierwszą propozycję typów na handball ustala zwykle na około tydzień przed rozpoczęciem pojedynków ligowych. Oczywiście w ofercie pojawią się wtedy tylko podstawowe rynki główne (pozostałe selekcje są systematycznie dodawane), ale mimo wszystko warto w tym momencie szukać swojej przewagi nad bukmacherem.

Superbet: pierwsza oferta zakładów na piłkę ręczną

Pierwsze prognozy kursów mogą być nie do końca dopracowane, ponieważ analitycy bukmacherów również potrzebują czasu na oszacowanie szans poszczególnych drużyn poprzez weryfikację wielu czynników, dlatego też od razu po wypuszczeniu oferty na ręczną można wyłapać ciekawe valuebety i sięgnąć po wysokie wygrane gotówkowe (wszystko o valuebetach przeczytasz tutaj).

Korzystaj z zakładu bez remisu

Remisy w piłce ręcznej zdarzają się stosunkowo rzadko, ale z pewnością każdy typer obstawiający szczypiorniaka przegrał typ trzy-drogowy ze względu na wynik remisowy. W takich przypadkach zbawieniem okazuje się dwutorowa opcja zakład bez remisu. Dodatkowo u katowickiego buka współczynniki na te selekcje są niezwykle konkurencyjne.

Piłka ręczna w Superbet: zakład bez remisu

Różnicę przeliczników na korzyść Superbet widać np. w starciu Aalborg Handbold vs Telekom Veszprem w ramach prestiżowych rozgrywek Ligi Mistrzów. Kurs na remis - nie ma zakładu na zespół Aalborg w Superbet ustalono na poziomie 1.72. O siedem groszy niższą wartość zaproponowali TOTALbet, Betclic, BETFAN czy STS. W PZBuk mnożnik na ten typ był jeszcze gorszy - 1.55, a np. LVBET w ogóle nie oferuje takich rynków.

Typuj wynik pierwszej połowy

Inną opłacalną selekcją do typowania piłki ręcznej w Superbet Zakłady Bukmacherskie będzie zakład na wynik pierwszej połowy (1X2). Jak widzimy na zdjęciu poniżej spośród siedmiu licencjonowanych operatorów to właśnie rumuńska spółka jest czołowym bukiem w kraju jeżeli chodzi o wysokość proponowanych kursów na rezultat do przerwy.

Handball w Superbet Online: typy na wynik do przerwy

Przykładowo na mecz pomiędzy Porto, a Montpellier sponsor GKS Tychy wystawił najwyższe przeliczniki zarówno na opcję numer 1, jak i na opcję numer 2. Oczywiście wyższe kursy na "jedynkę" lub "dwójkę" powodują, że najgorzej prezentuje się mnożnik na remis, ale jak wiemy już to wyniki remisowe w szczypiorniaku nie występują na porządku dziennym.

Graj na overy

Z handballowej oferty Superbet z pewnością często powinni korzystać miłośnicy zakładów obejmujących liczbę bramek w meczu, a dokładnie overów, czyli selekcji powyżej pewnej linii goli. Zauważyliśmy, że właśnie w tej kwestii operator z Katowic ponownie zostawia innych daleko w tyle pod względem wystawianych kursów online.

Handball w Superbet - zakłady na liczbę bramek: powyżej/over

Idealnie oddaje to spotkanie polskiej Superligi Azoty Puławy - Górnik Zabrze, gdzie kurs na sekcję powyżej 61,5 bramek w meczu był najwyższy właśnie u renomowanego bukmachera Superbet. Kolejni w zestawieniu STS i Fortuna oferowali wartości kursowe 1,98, LV BET 1,97, a BETFAN 1,95. Totolotek, PZBuk czy Betclic udostępnili jeszcze niższe wartości. 

Stawiaj zakłady łączone

W Superbet nie można pomijać także zakładów umożliwiających połączenie ze sobą dwóch odrębnych selekcji z jednego zdarzenia. Bukmacher którego ambasadorem jest Sławomir Peszko wystawia aż trzy różne typy łączone do których zaliczyć należy takie kompilacje: wynik meczu + liczba bramek, wynik 1. połowy + liczba goli oraz wynik do przerwy + wynik meczu.

Piłka ręczna u operatora Superbet - zakłady łączone

Większość legalnych firm bukmacherskich tworzy zaledwie po jednym wariancie zakładów łączonych, a są to m.in. TOTALbet, STS, BETFAN czy eToto. Jedynie Betclic i Fortuna starają się dorównać Superbet i rozwijają tę selekcję zakładów na dwa, a czasem i nawet trzy linie rynkowe do wyboru w trybi epre-match i LIVE.

Superbet: poglądowy kupon online na szczypiorniak

Przyszedł czas, aby wiedzę teoretyczną przełożyć na praktykę, dlatego przygotowaliśmy dla Was przykładowy kupon akumulowany złożony wyłącznie z typów wyselekcjonowanych w naszym poradniku. Jako stawkę zakładu wykorzystaliśmy freebet od depozytu 34 złotych, który jest do uzyskania z kodem LEGALSPORT podczas rejestracji nowego konta online. W sumie postawiliśmy na pięć zdarzeń przedmeczowych z ligi polskiej, niemieckiej, duńskiej oraz Ligi Mistrzów.

Zakłady bukmacherskie Superbet
Kupon bukmacherski na piłkę ręczną w Superbet Zakłady Sportowe:
Hannover vs Flensburg, Bundesliga, typ: 2 (wynik do przerwy), kurs - 1.52
Gwardia Opole vs MKS Kalisz, PGNiG Superliga, typ: over 51,5 goli, kurs - 1.55
Montpellier vs Vive Kielce, Liga Mistrzów, typ: 2 bez remisu, kurs - 1.40
Holstebro vs HOJ, Herre Handbold Ligaen, typ: 1/1, kurs - 1.60
Magdeburg vs Melsungen, Bundesliga, typ: 1/+ 54,5 goli, kurs - 1.75
--------
Kurs całkowity: 9.23 | Stawka zakładu: 34 PLN
Wygrana współczynnik : 276,16 PLN
Wygrana MOCNE UDERZENIE: 295,50 PLN (bonus +7%)
Typuję handball w Superbet Online
Gram piłkę ręczną za bonus startowy

Standardowa wygrana z tego kuponu przy kursie ogólnym 9.23 to nieco ponad 275 złotych. Jako, że na kuponie znalazło się pięć typów po minimum 1.20 kursie dla pojedynczego zdarzenia, to do tego kuponu AKO aktywował się też bonus Mocne Uderzenie w wysokości +7% do wygranej, dając finalnie kolejne 20 złotych extra do bankrollu.

Zestaw promocji bukmacherskich

Wielu graczy jednoznacznie przyznaje, że w skutecznym obstawianiu meczów piłki ręcznej niezwykle pomocne okazują się oferowane przez bukmacherów dodatkowe bonusy. W tej kwestii na wysokości zadania stanął koncesjonowany organizator zakładów sportowych Superbet, który stworzył świetnie rozbudowany system promocyjny.

Jedną z najlepszych ofert bonusowych u tego buka jest tzw. Mocne Uderzenie w Superbet, czyli bonus zwiększający wygrane nawet o 100% na kuponach AKO. Extra premia uzależniona jest od liczby zdarzeń zawartych na kuponie, a warunkiem do spełnienia jest typowanie ze zdarzeń po kursie nie niższym od 1.20.

Promocja Super Przewaga - wygrany typ jeszcze przed końcem meczu

Ponadto, w Superbet warto korzystać także z loterii pieniężnych Super Spin i Super Game, za pomocą których można uzyskać konkretne profity na zakłady wzajemne. Ciekawym rozwiązaniem dla typujących szczypiorniaka będzie też opcja Super Przewaga umożliwiająca rozliczenie zakładu przez końcem meczu.

Wystarczy tylko, że drużyna na którą zagracie uzyska 6 goli przewagi w dowolnym momencie meczu, to bez względu na wynik końcowy typ zostanie uznany jako wygrany. Inny sposób na wcześniejsze zamknięcie kuponu to oczywiście cash-out, działające w trypie pre-match i LIVE. Na koniec nie możemy zapominać też o bonusach dostępnych w poszczególne dni tygodnia - wszystkie bonusy są działają w ramach Kalendarza Promocji Superbet.

 Bonus powitalny z kodem

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości czy warto obstawiać piłkę ręczną w Superbet to bonus startowy powinien je bardzo szybko rozwiać. Szybka i co najważniejsze darmowa rejestracja konta typerskiego z naszym promocode LEGALSPORT zapewni Wam najwyższy na rynku pakiet nagród powitalnych od katowickiego bukmachera o łącznej wartości 3754 zł.

Atrakcyjny bonus startowy z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Ten ekskluzywny VIP bonus jest kierowany do wszystkich czytelników naszego serwisu, którzy wykorzystają hasło LEGALSPORT podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w Superbet. W zamian do konta gracza zostaną uruchomione: bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, cashback 3500 zł.

FAQ: pytania graczy o handball w Superbet

Na forach bukmacherskich piłka ręczna wzbudza spore zainteresowanie wśród graczy, dlatego też w podsumowaniu naszego poradnika znajdziecie zestaw pytań i odpowiedzi na temat związany z typowaniem piłki ręcznej u koncesjonowanego operatora zakładów Superbet Online.

➡️ Dlaczego piłkę ręczną warto typować w Superbet?

Przede wszystkim dlatego, że katowicki bukmacher sportowy udostępnia niezwykle bogatą ofertę typów na piłkę ręczną zarówno w wersji zakładów przedmeczowych, ja i na żywo. W Superbet bez najmniejszych problemów zagracie na rozmaite rozgrywki klubowe obejmujące mecze ligowe czy pucharowe oraz na najważniejsze starcia reprezentacji narodowych. Do pojedynczych spotkań udostępnianych zostaje około dwudziestu rynków do typowania przy których pojawiają się naprawdę korzystne przeliczniki.

➡️ Jakie kursy Superbet oferuje na handball?

Pod względem współczynników kursowych Superbet plasuje się w ścisłej czołówce legalnych bukmacherów w kraju. Jeżeli chodzi o piłkę ręczną to sponsor Górnika Zabrze oferuje kursy z marżą online na poziomie 4-5% co pozwala typerom na zgarnięcie dużo lepszych wygranych finansowych niż u konkurencji. Najbardziej opłacalne mnożniki wystawiane są dla pojedynków w sekcji zakładów przedmeczowych.

➡️ Które selekcje na piłkę ręczną są dochodowe?

Naszym zdaniem spośród wszystkich typów i podtypów na han

dball w Superbet Online najbardziej zyskowne powinny okazać się kursy na zakład bez remisu, wynik do przerwy, over'y bramkowe w wersji powyżej/poniżej oraz zakłady łączone w różnych wariantach zestawień. Oczywiście przy tradycyjnych selekcjach na zwycięstwo w meczu również znajdziecie korzystne wartości.

➡️ Jakie promocje na szczypiorniaka proponuje SuperBet?

Superbet rozwinął swój system promocyjny na tyle mocno, że praktycznie każdy bonus można spożytkować na zakłady handballu. Najbardziej zyskowny okaże się na pewno bonus na start, który z kodem LEGALSPORT wynosi nawet 3754 zł. Korzystne będą także dwie loterie pieniężne, tygodniowy Kalendarz Promocji, bonus do kuponów AKO Mocne Uderzenie oraz Super Przewaga.

➡️ Czy Superbet ma zakłady specjalne na piłkę ręczną?

Tak, sponsor GKS Tychy dba o to, aby zakładka z typami specjalnymi była nie tylko rozbudowana, ale także obejmowała jak najwięcej sportów. Wśród dostępnych rynków nie brakuje oczywiście tzw. specjałów, które dotyczą indywidualnych osiągnięć zawodników w meczu i zakładów długoterminowych na zwycięzców w danych rozgrywkach.

➡️ Jak można obstawiać handball w Superbet?

Piłkę ręczną jak i inne dyscypliny sportowe można w Superbet obstawiać na kilka sposobów. Pierwszy najbardziej popularny to strona internetowa, która znajduje się pod adresem www.superbet. Do tego swoje kupony można puszczać poprzez stronę web na telefon, nowoczesną aplikację mobilną i w tradycyjnych punktach naziemnych.

26.01.2023, 14:57
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Jak obstawiać piłkę ręczną w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.