piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Mallorca - Barcelona | Typy, kursy, zakłady

eWinner Wielki Kurs

Mega współczynniki na wybrane zdarzenia z oferty sportowej eWinner. Wielki Kurs - 10.00 na topowe selekcje.

Kod do bonusów eWinner
Gra bez podatku | Darmowe Zakłady | Combo Dnia
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działa promocja Wielki Kurs w eWinner?
  1. Wysoki kursy w eWinner - jak działa promocja?
  2. Jakie sporty można grać z boostem kursowym?
  3. Przykładowe selekcje z kursem 10.00
 2. eWinner Wielki Kurs - regulami promocji
 3. eWinner - inne korzyści dla typerów
  1. Pakiet powitalny z kodem
 4. FAQ: pytania graczy o Wielki Kurs w eWinner
Wielki Kurs w eWinner - promocja na mega współczynniki bukmacherskie

Kursy bukmacherskie mają bezpośrednie przełożenie na wysokość wygranej. Nie ma znaczenia, czy stawiamy kupony SOLO czy AKO - im wyższy kurs, tym więcej możemy zgarnąć.

Bonus 110 zł bez ryzyka
Pierwszy zakład z zabezpieczeniem stawki w eWinner online

Z tego powodu tak dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju promocje kursowe u legalnych bukmacherów internetowych. A jest ich całkiem sporo, bo promocje tego typu oferuje większość bukmacherów z TOP rankingu najlepszych operatorów (TU sprawdzisz aktualny ranking bukmacherów online na 2022).

Jest więc Betclic Boost, gdzie każdego dnia można grać typy z kursem podniesionym nawet o 40%, są podwyższone kursy Matchday BOOST  w BETFAN, który działa na podobnych zasadach, są promocje TOTAL Bonus - wyższe wygrane dla kuponów AKO w TOTALbet czy Superoferta+ w Fortunie. Każdy z tych programów bonusowych podnosi kursy na wybrane wydarzenia z oferty sportowej, na ogół o 20-40%, zależnie od bukmachera i aktualnej oferty na dane wydarzenie.

Wysokie kursy na piłkę nożną, hokej, tenis, e-sportMega pakiet powitalny 610 złPromocja Wielki Kurs - typy ze współczynnikiem 10.00

Wysokie kursy na piłkę nożną, hokej, tenis, e-sport
Mega pakiet powitalny 610 zł
Promocja Wielki Kurs - typy ze współczynnikiem 10.00

GRAJ w

Na tym tle zdecydowanie wyróżnia się propozycja, jaką dla swoich graczy przygotował koncesjonowany buk eWinner online. U tego operatora regularnie możemy stawiać zakłady, których współczynnik został podniesiony do szalonego poziomu 10.00! I nie są to mało realne selekcje na liczbę rzutów rożnych czy zakłady łączone, tylko klasyczne typy na zwycięstwo. To oznacza, że boost kursowy w eWinner jest naprawdę imponujący i może się przełożyć na ogromną różnicę w wygranej.

Jak działa promocja Wielki Kurs w eWinner?

Zasady funkcjonowania mega zyskownej promocji eWinner Wielki Kurs są bardzo proste. Z akcji może skorzystać każdy typer, który posiada zarejestrowany profil do obstawiania zakładów sportowych u tego buka. Jeśli nie masz jeszcze konta bukmacherskiego a chciałbyś obstawiać kupony z mega kursami, sprawdź jak się zarejestrować w eWinner - szybka rejestracja bez dowodu to zaledwie dwie minuty.

Po aktywacji profilu i zalogowaniu się na swoje konto wystarczy już tylko oczekiwać na informację, że promocja Wielki Kurs w eWinner jest aktywna. Buk informuje o tym zawsze z wyprzedzeniem za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz w systemie mailingowym. To ważne, bo z mega podwyższonego kursu na wybrane wydarzenie sportowe z oferty eWinner może skorzystać tylko określona liczba graczy - zazwyczaj jest to pierwsze 50 osób, które od startu promocji wrzucą daną selekcję na swój internetowy kupon bukmacherski.

Wysoki kursy w eWinner - jak działa promocja?

Jak to wygląda w praktyce i jak skorzystać z akcji bonusowej eWinner na najwyższe kursy bukmacherskie? To bardzo proste! W momencie startu kolejnej edycji promocji kursowej eWinner po prostu wrzucamy na swój kupon selekcję, objętą mega kursem, wybieramy stawkę kuponu i gramy. Istotne jest to, że wydarzenie z boostem kursowym 10.00 możemy zagrać tylko na kuponie SOLO - czyli nie możemy dołożyć do niego żadnych innych selekcji z oferty przedmeczowej ani LIVE.

gram wielki kurs 10.00
Korzystam z promocji na mega współczynniki w eWinner online

Znaczenie ma też stawka kuponu internetowego z mega kursem - zazwyczaj bukmacher ustala maksymalną stawkę na 10 zł. Oznacza to, że jeśli znajdziemy się w pierwszej pięćdziesiątce osób, które aktywują Wielki Kurs w eWinner i będą mogły zagrać wybraną selekcję ze współczynnikiem 10.00, ale zechcemy postawić kupon np. za 99 zł, to nie będziemy mieli takiej możliwości z uwagi na limit stawki. Istotny jest również fakt, że zakład z boostem kursowym możemy postawić tylko za środki z salda głównego (a więc nie za bonus bukmacherski).

Po spełnieniu kryteriów regulaminowych po prostu gramy nasz kupon i czekamy na rozstrzygnięcie spotkania, w ramach którego eWinner aktywował promocję Wielki Kurs. Zazwyczaj mega współczynnikami opatrzone są typy na faworyta w danym spotkaniu, więc nie musimy specjalnie się martwić o powodzenie naszego kuponu, choć oczywiście warto mieć świadomość, że w sporcie nigdy nic nie wiadomo.

Jeśli jednak buk przewidział trafnie i faworyt faktycznie wygra swoje starcie, to na naszym koncie pojawi się wygrana w wysokości 88 zł - to naprawdę imponująca kwota jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że pochodzi z kuponu pojedynczego, postawionego za jedyne 10 zł! Zwłaszcza, że taki sam kupon, zagrany ze standardowym kursem, przyniósłby nam zazwyczaj wygraną rzędu 10-20 zł, zależnie od pierwotnego współczynnika na dane wydarzenie. To z pewnością wystarczający argument by przekonać wszystkich, że warto się spieszyć i grać typy z najwyższymi kursami w eWinner - kto pierwszy ten lepszy!

Z promocji Wielki Kurs eWinner można korzystać na stronie www i w aplikacji
eWinner Wielki Kurs - promocja na mega współczynniki

Warto przy tym pamiętać, że promocja kursowa od eWinner jest aktywna nie tylko na stronie internetowej tego zaufanego bukmachera, ale również w intuicyjnej aplikacji mobilnej na telefon i tablet, która działa bez problemu na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Android oraz iOS (można z niej korzystać m.in. na smartfonach iPhone, Xiaomi czy Samsung). Niezależnie od tego, czy swoje internetowe kupony bukmacherskie w eWinner stawiacie na desktopie, czy na komórce, w każdym przypadku możecie więc wziąć udział w promocji i typować wybrane selekcje z Wielkim Kursem 10.00.

Jakie sporty można grać z boostem kursowym?

eWinner Wielki Kurs jest promocją odnawialną, co oznacza, że ten koncesjonowany bukmacher internetowy aktywuje swój boost kursowy regularnie z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń. Oczywiście duża część selekcji, objętych współczynnikiem 10.00 dotyczy piki nożnej - to zrozumiałe, bo to najpopularniejsza dyscyplina sportowa wśród kuponów, a rozmaite selekcje na futbol znajdziemy na niemal 90% kuponów bukmacherskich online.

Nie znaczy to jednak, że miłośnicy innych sportów nie mają możliwości skorzystania z boosta kursowego eWinner i pomnożenia swojej wygranej bukmacherskiej. Mega współczynniki pojawiają się też na najbardziej medialne selekcje z koszykówki, siatkówki czy tenisa, a także hokeja - zależnie od aktualnego kalendarza sportowego i rozgrywek.

Wielki Kurs to mega współczynnik 10.00Boost kursowy na topowe selekcje z oferty sportowej

Wielki Kurs to mega współczynnik 10.00
Boost kursowy na topowe selekcje z oferty sportowej

TYPUJ w

Jest więc bardzo możliwe, że w kolejnych edycjach pojawią się mega kursy również na te dyscypliny, które dotychczas nie miały okazji zanotować wyboostowanego współczynnika na poziomie 10.00 - może to być np. typ na MMA, wyścigi F1, żużel czy e-sport (przeczytaj więcej o e-sportowej ofercie eWinner). Ostatnie dwie opcje są o tyle prawdopodobne, że eWinner jest aktywnym sponsorem tych sportów - jest oficjalnym sponsorem Speedway Ekstraligi oraz sponsorem strategicznym Polskiej Ligi Esportowej. To przekłada się na szczególną uwagę, jaką buk poświęca sponsorowanym dyscyplinom i mocno rozbudowanej ofercie.

Przykładowe selekcje z kursem 10.00

Jak wspomnieliśmy, promocja na mega współczynniki eWinner Wielki Kurs jest aktywowana z okazji różnych rozgrywek sportowych w ramach licznych dyscyplin. Dotychczas z imponującym kursem 10.00 można było zagrać m.in. następujące selekcje:

 • Chelsea wygra z West Bromwich Albion (standardowa wygrana 12.58 PLN)
 • Bayern Monachium wygra z PSG (standardowa wygrana 18.22 PLN)
 • Trefl Sopot wygra z Asseco Arką Gdynia (standardowa wygrana 11.44 PLN)
 • Manchester City wygra z Realem Madryt (standardowa wygrana 15.84 PLN)
 • Milwaukee Bucks wygra z Houston Rockets (standardowa wygrana 14.34 PLN)
 • Shapovalov wygra z Fritzem (standardowa wygrana 13.90 PLN)
 • Iga Świątek wygra z Genie Bouchard (standardowa wygrana 13.38 PLN)

Jak widać, eWinner udostępnia promocję Wielki Kurs na naprawdę topowe wydarzenia, a różnica standardowej wygranej przy stawce 10 zł z możliwością zgarnięcia 88 zł przy zastosowaniu promocji kursowej jest imponująca. Kto nie chciałby zgarnąć 88 zł zamiast 12 zł czy 18 zł, skoro to kilkadziesiąt zł całkiem za darmo?

Nic więc dziwnego, że typerzy bardzo dobrze oceniają akcję eWinner Wielki Kurs, za którą bukmacher zbiera regularnie pozytywne opinie. Dzięki temu pod względem oferty bonusowej może spokojnie konkurować nie tylko z PZBuk czy Superbet, ale również z STS, forBET czy LVBET.

Gracze mogą wybierać, jaki typ zostanie wystawiony z kursem 10.00 w eWinner
eWinner Wielki Kurs - głosowanie graczy na selekcję z kursem 10.00

Co ciekawe, eWinner nierzadko oddaje też w ręce typerów wybór odnośnie tego, jaka selekcja będzie dostępna z mega podwyższonym współczynnikiem w kolejnej edycji promocji. Buk ogłasza wówczas w swoich mediach społecznościowych głosowanie, w ramach którego to gracze wybierają, którą z czterech selekcji chcieliby postawić z Wielkim Kursem 10.00. A ponieważ każda z wybranych przez eWinner selekcji jest na ogół bardzo interesująca i ma dużą szansę na trafienie, to typerzy mocno angażują się w głosowanie na swój typ.

eWinner Wielki Kurs - regulami promocji

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości odnośnie korzystania z mega zyskownej promocji Wielki Kurs od zaufanego bukmachera internetowego eWinner, to zachęcamy do zapoznania się z poniższym regulaminem sprzedaży promocyjnej.

 • Promocja „Wielki Kurs” obowiązuje w okresach i wskazanych przez Ewinner na stronie internetowej https://ewinner.pl/promocje/wielki-kurs
 • Promocja polega na powiększeniu przez Ewinner kursu na wybrane i wskazane przez Ewinner na stronie internetowej zdarzenie z oferty zakładów sportowych do wysokości kursu wynoszącej 10.00.
 • Maksymalna łączna stawka zakładu to 10 PLN.
 • Do udziału w Promocji kwalifikuje się 50 pierwszych graczy, którzy zawrą zakłady na zasadach określonych niniejszym Regulaminem we wskazanym przez Ewinner okresie.
Mega współczynnik 10.00 na wybrane typy z oferty sportowej eWinner
Promocja eWinner Wielki Kurs
 • Zakład może zostać zagrany jedynie w formie zakładu SOLO.
 • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie, czyli "Cash Out”.
 • Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
 • Promocja nie łączy się z promocjami „Zwrot za pierwszy zakład do 150zł! Wypłać lub graj dalej!” i “NBA/NHL bez podatku”.
 • W pozostałym zakresie, obowiązuje ogólny regulamin promocji.
 • Opublikowanie niniejszego Regulaminu w Aplikacji Ewinner, to oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet.

eWinner - inne korzyści dla typerów

Wielki Kurs to mega zyskowna promocja bukmacherska, ale oczywiście niejedyna w bogatym portfolio bonusowym legalnego bukmachera internetowego eWinner. Ten wiarygodny buk z licencją MF oferuje graczom również inne benefity, w tym darmowe zakłady, cashbacki czy podwyższone kursy. Gracze wrzucający na swoje kupony zakłady bukmacherskie na CS:GO, LOL czy Dota 2 chętnie korzystają z promocji eWinner Esport Defuse, w ramach której regularnie można zdobywać freebety 25 zł.

korzystam z promocji eWinner
Odbieram darmowe zakłady i stawiam na wyższe kursy

Z kolei dla miłośników amerykańskich lig sportowych bukmacher przygotował promocję NBA i NHL bez podatku, podnoszącą wygrane z internetowych kuponów na te ligi aż o 14%. Premie finansowe eWinner dotyczą też innych dyscyplin, w tym piłki nożnej, tenisa czy żużlu, a wszyscy typerzy mogą korzystać z promocji Combo Dnia w eWinner, czyli podwyższonych kursów na typy łączone każdego dnia.

Pakiet powitalny z kodem

Świetną propozycję eWinner Zakłady Bukmacherskie przygotował również dla nowych graczy. Bonus na start od eWinner to wyjątkowe promocje - cashback na pierwszy kupon bez obrotu 110 zł oraz bonus 50% od drugiego depozytu 500 zł. Łącznie to aż 610 zł dodatkowej kasy od bukmachera, którą można wykorzystać na typowanie dowolnych kuponów internetowych.

Pakiet powitalnych premii 610 zł z kodem LEGALSPORT w eWinner

Warto dodać, że najlepszy pakiet premii powitalnych eWinner dostępy jest tylko z kodem LEGALSPORT - bez kodu cashback powitalny eWinner wynosi tylko 100 zł. A jeśli chcecie więcej bonusów, to ten kod promocyjny możecie wykorzystać także u innych bukmacherów - u każdego zapewnia on ponadstandardowy pakiet powitalnych korzyści (TU porównasz bonusy na nowe konto z kodem) - dodatkowe freebety, cashbacki i extra premie.

FAQ: pytania graczy o Wielki Kurs w eWinner

Zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się pytania, dotyczące promocji Wielki Kurs w eWinner, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1️⃣ Jak działa Wielki Kurs w eWinner?

Promocja na wysokie współczynniki w eWinner Zakłady Bukmacherskie ma bardzo proste zasady działania. Regularnie bukmacher udostępnia wybrany typ na faworyta z maksymalnie podniesionym kursem 10.00. Promocja jest dostępna dla pierwszych 50 osób, które w czasie trwania promocji postawią kupon SOLO z wybraną selekcją.

2️⃣ Jak postawić kupon online z mega kursem?

By skorzystać z promocji wystarczy być jednym z pierwszych 50 graczy, którzy od chwili startu promocji wrzucą bonusowy typ na swój kupon internetowy. By promocja była aktywna, kupon na typ z mega kursem musi być postawiony za maksymalnie 10 zł, pochodzące ze środków własnych gracza, i musi być kuponem pojedynczym.

3️⃣ Czy do promocji potrzebny jest kod?

Nie potrzebujesz kodu do promocji, jeśli masz już aktywy profil typerski w eWinner. Jeśli natomiast nie posiadasz jeszcze konta do obstawiania zakładów sportowych u tego bukmachera, a chcesz grać kupony z mega kursami w ramach promocji, to pamiętaj o kodzie promocyjnym LEGALSPORT - należy wykorzystać go przy rejestracji konta bukmacherskiego eWinner. Ten kod nie tylko zapewnia dostęp do pełnej oferty bonusowej, w tym akcji Wielki Kurs, ale też aktywuje najwyższy bonus powitalny od eWinner - 610 zł.

4️⃣ Czy Wielki Kurs można grać za bonus?

Nie, zgodnie z regulaminem promocji eWinner środki, za które stawiamy kupon z boostem kursowym, muszą pochodzić z salda bonusowego gracza. Wielki Kurs nie łączy się również z promocją powitalną i  z bonusem “NBA/NHL bez podatku”.

07.10.2020, 09:34
Aktualizacja: 07.10.2020, 09:34
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

eWinner Wielki Kurs
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.