czwartek, 20 czerwca 2024

eWinner zakład bez ryzyka na czerwiec 2024 r.

Bukmacher internetowy eWinner oferuje klientom świetny bonus bez ryzyka przegranej na start. Oferta specjalna ważna tylko z kodem.

Spis treści
Rozwiń
 1. Zakład bez ryzyka w eWinner na czerwiec 2024 r.
  1. eWinner cashback - warunki i zasady regulaminowe
 2. Jak odebrać bonus bez ryzyka w eWinner?
  1. Odbiór bonusu bez ryzyka eWinner w 2 krokach
  2. Metody płatności u bukmachera eWinner
 3. FAQ: Pytania o cashback u bukmachera eWinner
 4. Warto wiedzieć o bonusie bez ryzyka w eWinner
Cashback od eWinner Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym | Bonus bez ryzyka na konto bukmacherskie
Zakład bez ryzyka w eWinner Zakłady bukmacherskie

Jak już wspomnieliśmy, aby uruchomić na swoim profilu gracza wyborny eWinner bonus bez ryzyka przegranej, trzeba założyć bezpłatne konto użytkownika na witrynie www eWinner.

Bonus na pierwszy kupon
Darmowy zakład bez ryzyka działa tylko z kodem: LEGALSPORT

Należy jednak pamiętać, żeby podczas szybkiej rejestracji online w eWinner aktywować intratny kod promocyjny do bukmachera eWinner. Tylko rejestracja przez internet w eWinner z kodem bonusowym gwarantuje odbiór maksymalnego bonusu na start, w tym także oczywiście kompletnego cashbacku eWinner.

Druga część szykownego bonusu rejestracyjnego z kodem polecającym w eWinner Zakłady Bukmacherskie to bonus 50% od drugiego depozytu do 500 zł, który można przeznaczyć na dowolne typy znajdujące się w ofercie bukmacherskiej eWinner.

Bonus bez ryzyka w eWinner+ Powiększony bonus z kodem promocji+ Cashback na saldo depozytowe bez obrotu
Bonus bez ryzyka w eWinner
+ Powiększony bonus z kodem promocji
+ Cashback na saldo depozytowe bez obrotu
ODBIERAM w

Aktywny kod promocyjny do bonusu powitalnego, zwany inaczej kodem polecającym, to fraza LEGALSPORT. Z tego hasła do max. promocji powitalnych eWinner można korzystać 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Warto zaznaczyć, że kod rekomendujący eWinner działa nie tylko na komputerach czy laptopach, ale również na tabletach, na przykład marki Sony czy Samsung, i telefonach komórkowych z system Android lub iOS, w który opatrzone są produkty marki Apple. Na marginesie - urządzenia mobilne aktywują średnio 75% cashbacków w eWinner.

Uruchomienie ponadstandardowej oferty powitalnej eWinner z naszym kodem promocyjnym jest darmowe, tak więc na żadnym etapie gry i obstawiania zakładów nie zostaniecie obarczeni dodatkowymi kosztami czy prowizjami. Warto dodać, że eWinner cashback zalicza się do grona topowych bonusów bez ryzyka na polskim rynku zakładów. I potwierdzają to w pełni rankingi bukmacherskie uwzględniające najlepszych operatorów online.

Informacja o kodzie promocyjnym do bonusów eWinner - w tym do zakładu bez ryzyka eWinner
Kod promocyjny eWinner do cashbacku

Oznacza to, że eWinner zakład bez ryzyka może równać się do takich cashbacków jak: Betclic cashback, który w ostatnim czasie był najczęściej odbieranym cashbackiem, czy Fortuna zakład bez ryzyka, który nie posiada żadnych warunków regulaminowych. Godny uwagi cashback u legalnego bukmachera Fortuna można wypłacić w dowolnym momencie po rozliczeniu kuponu. A jak prezentuje się bonus bez ryzyka w eWinner? Już go prezentujemy!

Zakład bez ryzyka w eWinner na czerwiec 2024 r.

Bonus internetowy bez ryzyka o wartości w eWinner Zakłady Bukmacherskie jest bardzo popularny wśród fanów zakładów sportowych. Nagroda vipowska w postaci cashbacku eWinner (standardowe 100 zł + 10 złod nas w prezencie), którą można traktować również, jako swoistą niespodziankę, aktywowana jest w pierwszej kolejności przez typerów, którzy lubią obstawiać piłkarską Champions League, Premier League oraz koszykarską NBA i hokejową NHL.

Spora popularność zakładu bez ryzyka eWinner nie jest jednak dla nas dużym zaskoczeniem, ponieważ cashback eWinner posiada nie tylko powalające warunki regulaminowe, ale również relatywnie wysoką kwotę bonusową. Maksymalna kwota zwrotu z nietrafionego zakładu pozwala między innymi na zawarcie mega kuponu online z wysoką potencjalną wygraną. I nie da się ukryć, że to właśnie przyciąga typerów do bukmachera internetowego eWinner Zakłady Bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie eWinner

Bukmacher eWinner to nie jedyny bukmacher, który oferuje
MEGA ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA START
TOP3 CASHBACKI w Polsce: eWinner, Fortuna, Betclic

Przechodzę do zestawienia cashbacków

Warto dodać, że wykorzystanie zakładu bez ryzyka od legalnego i wiarygodnego bukmachera eWinner w wysokości można połączyć z oglądaniem legalnych transmisji na żywo. Jest to możliwe, bowiem operator zakładów sportowych eWinner posiada prawa telewizyjne do niektórych imprez sportowych. Legalny streaming eWinner jest dostępny w wersji desktopowej oraz mobilnej - gracze coraz częściej korzystają z drugiej opcji.

Oczywiście za dostęp do "eWinner TV" nie musicie dodatkowo płacić. Wystarczy regularnie obstawiać zakłady bukmacherskie na stronie internetowej eWinner. Co więcej, legalny polski bukmacher eWinner przygotował również dla swoich klientów świetny cashout, wyjątkową wyszukiwarkę kursów i program lojalnościowy, który polega na tym, że każdy postawiony w eWinner kupon bukmacherski online zostaje nagrodzony specjalnymi punktami. Punkty, po uzbieraniu konkretnej sumy, można za darmo wymienić na extra bonusy dodatkowe. Warty wyróżnienia jest również "Custom Bet" - #PostawNaSwoim.

Na czym polega "Custom Bet eWinner"? Jest to innowacyjna usługa, która polega na tym, że każdy typer, posiadający konto online w eWinner Zakłady Bukmacherskie, może wnieść niemal dowolny zakład bukmacherski na życzenie. Wystarczy przesłać propozycję własnego typu, który nie musi dotyczyć wyłącznie sportu (gracz może zaproponować zakład dotyczący m.in. wydarzeń rozrywkowych, społecznych czy nawet kulturalnych), a resztę za Was załatwi bukmacher eWinner Polska.

eWinner cashback - warunki i zasady regulaminowe

Warunki zapisane w regulaminie eWinner dotyczące bonusu bez ryzyka na 2024 r. są przejrzyste i naprawdę z perspektywy przeciętnego typującego bardzo korzystne. Wystarczy tylko spojrzeć na minimalny kurs bukmacherski na promocyjnym zakładzie, czy też obrót bukmacherski, aby dostrzec ogromny potencjał cashbacku eWinner.

Wymarzone zasady zakładu bez ryzyka eWinner w wysokości na czerwiec 2024 roku powodują nie tylko to, że gracze mogą zawierać swobodne i urozmaicone e-kupony bukmacherskie online, ale również to, że tak naprawdę żaden typer nie musi martwić się o szybką i potencjalną wypłatę pieniędzy na indywidualne konto bankowe. Minimalna wpłata obejmująca cashback to 20 zł.

Zasady i warunki regulaminowe cashbacku bez ryzyka w eWinner na czerwiec 2024 r.
Warunek Krótki opis warunku regulaminowego Parametr bukmacherski  
eWinner kod promocyjny

Żeby aktywować polecany przez typerów zakład bez ryzyka w eWinner Zakłady Bukmacherskie, trzeba uruchomić podczas rejestracji kod promocyjny. Kod bonusowy musicie wpisać lub wkleić na formularzu zgłoszeniowym w polu "Kod promocyjny".

Aktywny kod: LEGALSPORT
Obrót bonusem online

Obrót bukmacherski to z góry ustalona przez bukmachera internetowego kwota pieniędzy, za którą należy postawić zakłady bukmacherskie. Wykonanie obrotu równoznaczne jest z odblokowaniem opcji natychmiastowej wypłaty na rachunek bankowy.

BRAK
Minimalna liczba zdarzeń

Ustalona przez bukmachera online minimalna liczba zdarzeń, to nic innego, jak minimalna liczba meczów/typów, które muszą znaleźć się na zakładzie promocyjnym. Minimum 5 zdarzeń na kuponie sportowym = minimum 5 typów na promocyjnym zakładzie.

BRAK
Minimalny kurs ogólny

Minimalny kurs ogólny na kuponie oblicza się poprzez pomnożenie wszystkich współczynników z poszczególnych typów. Jeśli macie na przykład 3 mecze na zakładzie, to wówczas wykonujecie takie proste obliczenie: kurs 1 x kurs 2 x kurs 3 i to wszystko. Jeśli wynik będzie równy lub większy niż zapisany w regulaminie min. kurs, to wówczas będziecie mogli zawrzeć taki kupon. Natomiast, jeśli będzie Wam trochę brakowało do limitu, to wtedy musicie dołożyć jeden czy dwa typy.

BRAK
Czas na obrót bonusem

Potocznie "czas na obrót bonusem" nazywany jest "datą graniczną". Czas na obrót bonusem to czas, w którym musimy sobie odblokować możliwość wypłaty zgromadzonych środków na saldzie bonusowym. I teraz przykład, jeśli dostaliście bonusu 300 zł i macie na 2-krotny obrót 60 dni, to oznacza to, że w ciągu 2 miesięcy musicie postawić zakłady o łącznej wartości 600 zł. I to wszystko. Proste, prawda?

BRAK

Pełny regulamin promocji "cashback eWinner 2024" możecie oczywiście znaleźć na oficjalnej stronie internetowej bukmachera. W tym miejscu chcielibyśmy zaznaczyć, że wcześniejsze zapoznanie się z kompletnym regulaminem bonusu jest bardzo istotne, ponieważ pomaga wykorzystać promocję "zwrot na konto za nietrafiony kupon" od eWinner Zakłady Bukmacherskie optymalnie w 100%.

Jak odebrać bonus bez ryzyka w eWinner?

Odebrać bonus typu cashback na start, tak jak już wspominaliśmy, może odebrać każdy typer, który posiada aktywny profil użytkownika. U bukmachera eWinner założenie nowego konta online jest bardzo proste i intuicyjne, ponieważ eWinner udostępnia tak zwaną "szybką rejestrację online". Na obecnym rynku zakładów bukmacherskich jest to w tym momencie podstawa, dlatego też cieszymy się, że eWinner dostosował się do panujących standardów.

Metoda szybkiej rejestracji przez internet umożliwia założenie konta online do gry na serwisie bukmacherskim w ciągu zaledwie 60 sekund. Jedna minuta wystarczy, żeby wypełnić prosty formularz rejestracyjny eWinner, a następnie przesłać kompletny wniosek do bukmachera internetowego eWinner. Jest to możliwe, ponieważ na formularzu eWinner wystarczy podać tylko podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko, adres), dane logowania (login, hasło) oraz zatwierdzić regulamin i politykę prywatności (żeby założyć konto eWinner trzeba mieć skończone 18 lat).

Infografika o zakładzie bez ryzyka na start w eWinner
Powitalny cashback eWinner z kodem LEGALSPORT

Podczas szybkiej rejestracji w eWinner znajdziecie także pole z kodem promocyjnym. Jest to bardzo ważny moment rejestracji, ponieważ tylko aktywacja extra kodu bonusowego pozwala sięgnąć po zyskowny cashback eWinner , bonus 50% od drugiego depozytu 500 zł i inne vipowskie promocje. W pole "Kod promocyjny" należy wpisać hasło polecające ewinner, które brzmi LEGALSPORT. Uruchomienie kodu rekomendującego aktywuje z miejsca specjalną ofertę VIP.

Odbiór bonusu bez ryzyka eWinner w 2 krokach

Aktywować, czyli inaczej odebrać, atrakcyjny bonus bez ryzyka u bukmachera eWinner Zakłady Bukmacherskie za kod promocyjny ewinner można w dwóch prostych krokach. Poniżej przedstawiamy Wam krótki opis każdego kroku, tak abyście bez problemów mogli zagrać za cashback eWinner.

Krok 1: Nowe konto online w eWinner

Rozpocznij procedurę rejestracji nowego, tymczasowego konta bukmacherskiego eWinner > przeczytaj, jak zarejestrować się w eWinner. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego u operatora zakładów sportowych eWinner uzupełnij wszystkie podstawowe dane osobowe i zaakceptuj wszystkie potrzebne zgody.

Na końcu aktywuj nasz specjalny kod promocyjny ewinner, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT. Tylko z wyjątkowym kodem polecającym można zgarnąć max. bonusy i promocje eWinner na start, w tym ekskluzywny cashback eWinner o maksymalnej wartości . Przypominamy, hasło promocyjne należy wpisać na wniosku zgłoszeniowym w polu "Kod promocyjny".

WAŻNE! Konto tymczasowe umożliwia realizowanie depozytów oraz pozwala stawiać zakłady bukmacherskie. Jeżeli będziecie chcieli wypłacić uzbieraną gotówkę na prywatny rachunek bankowy, to wówczas musicie przekształcić konto tymczasowe eWinner na pełne konto bukmacherskie. Żeby to zrobić, trzeba wysłać do bukmachera eWinner skan dowodu osobistego oraz zweryfikować numer konta bankowego. Są to dwa podstawowe i konieczne warunki do spełnienia.

Krok 2: Pierwsza wpłata i zakład online

Następnie zaloguj się na swoje konto i jeżeli masz chwilę wolnego czasu, to rozejrzyj się po panelu sterowania. Zapoznaj się z system bukmacherskim eWinner, a w drugiej kolejności wejdź do zakładki z płatnościami. Wybierz odpowiednią metodę płatności i zrealizuj swój pierwszy depozyt na saldo gotówkowe - poniżej znajdziesz wszystkie dostępne metody płatności u bukmachera eWinner. Minimalna kwota depozytu, która aktywuje cashback eWinner to 20 zł.

Pamiętaj, że pierwsza wpłata na saldo depozytowe w eWinner nie jest połączona z mega bonusem od wpłaty (wpłacacie 500 zł, 250 zł dostajecie w formie bonusu za darmo) - bonus powitalny od depozytu w eWinner liczony jest od 2 wpłaty. Promocja od depozytu eWinner działa na prostych zasadach, im więcej pieniędzy wpłacicie na konto online eWinner, tym więcej kasy od legalnego polskiego operatora zakładów sportowych otrzymacie w prezencie.

Średnia wysokość pierwszego depozytu w eWinner Zakłady Bukmacherskie
Miesiąc Średnia wpłata na saldo depozytowe  Czy został aktywowany kod promocyjny
Styczeń 2024 r. 100 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Luty 2024 r. 105 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Marzec 2024 r. 150 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Kwiecień 2024 r. 120 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Maj 2024 r. 100 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Czerwiec 2024 r. 200 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Lipiec 2024 r. 95 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Sierpień 2024 r. 130 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Wrzesień 2024 r. 150 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Październik 2024 r. 170 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Listopad 2024 r. 200 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT
Grudzień 2024 r. 155 zł TAK > kod do eWinner: LEGALSPORT

Po wpłaceniu depozytu i zaksięgowaniu pieniędzy na koncie internetowym do gry można już przejść do zawarcia pierwszego kuponu online. Automatycznie zostanie on okraszony specjalnymi warunkami "cashbacku", dlatego też nic więcej nie musicie robić. Wystarczy wysłać skonstruowany zakład bukmacherski online i czekać na rozliczenie.

Jak traficie postawiony zakład, to wówczas 100% wygranej trafi na Wasze konto, natomiast jeśli nie uda się trafić kuponu, to wtedy bukmacher internetowy eWinner zasili Wasze konto kwotą zwrotu pomniejszoną o 12% podatek od gier.

 ZAKŁAD BEZ RYZYKA eWINNER Cashback eWinner działa po aktywacji kodu LEGALSPORT
 ZAKŁAD BEZ RYZYKA eWINNER 
Cashback eWinner działa po aktywacji kodu LEGALSPORT
STAWIAM w

Zakład bez ryzyka w eWinner Zakłady Bukmacherskie można wykorzystać na dowolne typy online znajdujące się w super ofercie sportowej eWinner. W pierwszej kolejności polecamy typy na hokej na lodzie, typy na koszykówkę, typy na tenis oraz typy na piłkę nożną. Oczywiście w wersji 2-drogowej, która zapewnia aż 50% szans na poprawne wytypowanie.

Metody płatności u bukmachera eWinner

Lista internetowych metod płatności u bukmachera eWinner Zakłady Bukmacherskie jest rozbudowana i różnorodna. Operator zakładów online eWinner udostępnia swoim graczom natychmiastowe, ekspresowe wpłaty na prywatne saldo depozytowe oraz szybkie wypłaty bonusów i środków pieniężnych.

Podstawową metodą płatności dla typerów online w eWinner jest internetowy przelew za pośrednictwem Blue Media (w przyszłości pewnie będzie również dostęp do przelewy24, PayU i DotPay), ale obstawiający bardzo chętnie korzystają również z Pay-by-Link, opcji BLIK (na stronie bukmachera wpisuje się 6-cyfrowy kod aktywacyjny z aplikacji banku) oraz płatności kartą kredytową czy debetową VISA/MasterCard.

Co więcej, bukmacher eWinner Polska w swoim asortymencie metod płatności ma również portfele elektroniczne. I tutaj możemy nadmienić, że najpopularniejszymi e-portfelami w Polsce są Skrill, Neteller oraz Paysafecard. Naturalnie, korzystanie z wszystkich metod płatności w eWinner Zakłady Bukmacherskie jest darmowe. Obecnie kwota minimalnego depozytu w eWinner Zakłady Bukmacherskie to 1 zł.

FAQ: Pytania o cashback u bukmachera eWinner

Poniżej przedstawiamy listę najczęściej pojawiających się pytań o zakład bez ryzyka przegranej od bukmachera internetowego eWinner Polska. Lista zapytań o eWinner cashback dodatkowo została opatrzona krótkimi odpowiedziami, tak abyście mogli w jednym miejscu zdobyć najpotrzebniejsze informacje o ubezpieczonym bonusie bez ryzyka eWinner.

✅ Czy cashback bez ryzyka eWinner jest legalny i darmowy?

Tak. Bukmacher eWinner Online jest legalnym polskim operatorem zakładów sportowych, tak więc korzystanie z jego oferty bukmacherskiej oraz promocyjnej jest jak najbardziej zgodne z prawem. Dla graczy, którzy chcą mieć 100% pewność, że eWinner jest legalny, podajemy numer licencji Ministerstwa Finansów: PS4.6831.29.2017.

Chcemy również nadmienić, że wszystkie oferowane bonusy bukmacherskie (zobacz, jak w eWinner odebrać bonus) w eWinner, w tym bez ryzyka, od depozytu i freebet są w pełni darmowe.

✅ Jak odebrać i aktywować cashback eWinner?

Bonus bez ryzyka przegranej w wysokości maksymalnej (100 zł w standardzie oraz dodatkowe 10 zł za nasz kod) w eWinner Zakłady Bukmacherskie odbiera się poprzez rejestrację darmowego konta online z kodem promocyjnym ewinner, jakim jest hasło odblokowujące max. bonusy LEGALSPORT.

W eWinner dostępna jest szybka rejestracja, tak więc nowy profil gracza eWinner można założyć w ciągu jeden minuty. Aktywacja cashbacku eWinner jest jeszcze prostsza! Żeby uruchomić zakład bez ryzyka eWinner, trzeba po prostu postawić pierwszy kupon bukmacherski online na stronie internetowej eWinner za minimum 20 zł i to wszystko.

✅ Czy warto odebrać zakład bez ryzyka w eWinner?

Zdecydowanie warto odebrać bonus bez ryzyka przegranej o wartości max. w eWinner. Cashback eWinner jest idealny nie tylko dla doświadczonego gracza, ale również dla początkującego typera ze względu na to, że opatrzony on został świetnymi warunkami regulaminowymi, które ułatwiają wypłatę bonusu na konto główne, gotówkowe.

Warto wiedzieć o bonusie bez ryzyka w eWinner

 • Pięciogwiazdkowy zakład bez ryzyka utraty własnych środków z salda gotówkowego w wysokości w eWinner jest w pełni darmowy. Aktywować przynoszący zyski cashback eWinner może każdy typer, który założy nowe konto online na stronie internetowej bukmachera eWinner z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT.
 • Naturalnie, eWinner (100 zł + 10 zł) cashback to nie jedyny bonus powitalny na start w wersji ponadstandardowej. Oprócz ulepszonego zakładu bez ryzyka, w eWinner można otrzymać także bonus 50% od drugiego depozytu 500 zł. Do tego macie premie tymczasowe i okazjonalne.
 • Z promocyjnego cashbacku eWinner może skorzystać nie tylko doświadczony obstawiający, ale również początkujący typer. Jest to możliwe, albowiem bezpieczny bonus bez ryzyka w eWinner jest opatrzony wspaniałymi warunkami oraz zasadami regulaminowymi. Pełny regulamin eWinner możecie znaleźć na stronie internetowej bukmachera.
03.04.2023, 13:46
Autor: M. Lesiak
Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. eWinner zakład bez ryzyka na czerwiec 2024 r.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.