sobota, 3 grudnia 2022
Najnowsze: Kursy i typy na Japonia - Chorwacja

Gra bez podatku w Fortuna

Bukmacher internetowy eFortuna udostępnia klientom ekskluzywną grę bez 12% podatku od gier.

Graj bez podatku w Fortuna
Z promocji może skorzystać każdy zarejestrowany typer online
Spis treści
Rozwiń
 1. Fortuna bez podatku
  1. Jak aktywować grę bez podatku w Fortuna
  2. Regulamin promocji "Happy Hours"
  3. Kto może skorzystać z promocji na grę bez podatku
 2. Gra z podatkiem vs Gra bez podatku | Fortuna 2022 r.
 3. Przykłady promocji Happy Hours w Fortuna
 4. Opinie o grze bez podatku w Fortuna
 5. FAQ: Pytania graczy o grę bez podatku w Fortuna
zdjęcie promocji Happy Hours w Fortunie - graj bez podatku w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Happy Hours u legalnego bukmachera Fortuna

Operator zakładów bukmacherskich Fortuna, który posiada wszystkie licencje Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów sportowych w Polsce przez internet i w punktach stacjonarnych, udostępnia graczom grę bez podatku za pomocą akcji marketingowej "Happy Hours".

Przetestuj grę bez podatku za bonus
Do odbioru są nagrody o łącznej wartości 630 zł

Akcja promocyjna w Fortuna "Szczęśliwe Godziny" polega na tym, że w wybranych godzinach typerzy mogą zawierać dowolne, czasami specjalnie dedykowane, typy bukmacherskie online za pełną stawkę pojedynczego zakładu bukmacherskiego. Czasami akcja przybiera formę nielimitowanej! Przy standardowej grze z podatkiem obstawiający puszczają kupony sportowe online za 88% pierwotnej stawki.

Gra bez podatku w Fortuna- na całą ofertę bukmacherską,- dla każdego typera bez wyjątku,- łączy się z bonusami na zakłady.
Gra bez podatku w Fortuna
- na całą ofertę bukmacherską,
- dla każdego typera bez wyjątku,
- łączy się z bonusami na zakłady.
GRAM w

Żeby Wam to bardzo dobrze zobrazować, przedstawimy to wszystko na prostym przykładzie. Jeśli zdecydujecie się postawić zakład bukmacherski za 100 złotych z podatkiem od gier losowych i hazardowych, to wtedy realnie puszczacie kupon online za 88 zł - pozostałe 12% odtrącane jest na poczet podatku. Natomiast, jeżeli skorzystacie z mega atrakcyjnej promocji Fortuny na grę bez podatku, to wówczas możecie cieszyć się stawką realną na maksymalnym poziomie 100 zł. Dzięki temu bonusowi Fortuna na każdym kuponie sportowym można zwiększyć sobie za darmo potencjalną wygraną, która idealnie uzupełni Wasz budżet bukmacherski zwany bankrollem.

Fortuna bez podatku

Akcje promocje w ramach "Happy Hours" są cyklicznie uruchamiane przez bukmachera Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Najczęściej akcja "Szczęśliwe Godziny" w eFortuna aktywowana jest podczas ważnych wydarzeń sportowych, jak na przykład mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy, czy też Turniej Czterech Skoczni w skokach narciarskich.

Trzeba być jednak bardzo czujmy i na bieżąco śledzić ofertę bonusową, albowiem zdarza się, że iFortuna wypuszcza tę promocję również w innych terminach, które nie są związane z bardzo medialnymi imprezami sportowymi. Biorąc pierwszy przykład z brzegu. Na przykład ostatnio promocja "Happy Hours Fortuna" obwiązywała podczas piłkarskich meczów 1. ligi polskiej.

Jak aktywować grę bez podatku w Fortuna

Żeby aktywować zyskowną grę bez 12% podatku w Fortuna, należy posiadać aktywne i zweryfikowane konto bukmacherskie online w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Takie bezpłatne iKonto Fortuna z kodem promocyjnym można otworzyć na przykład bezpośrednio z naszego specjalnego linku aktywacyjnego, np. klikając w poniższy baner. Jeśli skorzystacie z poniższego linku przekierowującego do eFortuna, to wówczas nasz kod promocyjny, jakim jest fraza bonusowa LEGALSPORT (wielkość liter podczas wpisywania nie ma znaczenia, dopuszczalne wersje LegalSport lub legalsport), wpisze się na formularzu rejestracyjnym fortuna automatycznie.

Kod do Fortuny Zakłady Bukmacherskie - z kodem do zgarnięcia są wyższe bonusy bukmacherskie online

Następnie musicie, oczywiście jeżeli nie zrobiliście tego wcześniej, doładować swoje saldo depozytowe w Fortuna. Możecie do tego wykorzystać kod BLIK z aplikacji banku lub kartę kredytową/debetową VISA czy MasterCard. Wszystkie metody płatności Fortuna znajdziecie w tym miejscu > lista bezpiecznych metod płatności w Fortuna. Zaznaczamy, że wszystkie opcje na wpłatę pieniędzy dostępne w Fortuna są bezpieczne.

Jak już macie gotówkę na saldzie depozytowym w Fortuna, to już możecie przejść do obstawiania zakładów bukmacherskich z oferty sportowej - część z nich możecie postawić za bonusy powitalne (w poniższej tabelce prezentujemy komplet premii za rejestrację). Pamiętajcie, że kupon online możecie stworzyć o dowolnej porze dnia lub nocy, jednak musicie zwracać uwagę na regulamin, gdyż może on wskazywać inaczej i będziecie musieli zawrzeć kupon o konkretnej godzinie.

Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 600 zł (bez obrotu)
 • Freebet 30 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

630 zł

Bonus powitalny za kod do fortuna: LEGALSPORT
Odbieram
Kod do Fortuna: LEGALSPORT

Po wybraniu odpowiednich typów sportowych z wysokim kursem bukmacherskim w Fortuna, teraz możecie aktywować "bonus fortuna na grę bez podatku". Chociaż tak de facto nie musicie nic robić, ponieważ specjalny mnożnik 1,14 na Waszym kuponie włączy się automatycznie. Nie jest to standard u wszystkich operatorów, tak więc warto to zaznaczyć.

Regulamin promocji "Happy Hours"

Przeważnie promocje z rodziny "Happy Hours" dotyczą wszystkich form zakładów. Oznacza to, że z gry bez podatku można korzystać nie tylko w punktach stacjonarnych Fortuna, ale również na stronie internetowej (zakłady online) oraz w aplikacji mobilnej na telefon (zakłady mobilne). Dodatkowo warto zaznaczyć, że w ramach bonusu "Szczęśliwe Godziny" można typować kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, które wśród typerów cieszą się coraz większą popularnością - ten zapis regulaminu dotyczy niemal wszystkich akcji marketingowych na grę bez podatku.

Promocja "Happy Hours" nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi bukmachera Fortuna: superofertą, hitem dnia, bonusami kursowymi AKO, Fortuną na Start oraz Zakładem Bezpiecznym. Kupony sportowe objęte promocją "Szczęśliwe Godziny" nie podlegają ponadto wcześniejszej wypłacie (Early Cash Out - cashout Fortuna).

Minimalna stawka wymagana do zawarcia kuponu bukmacherskiego online przez internet lub w punkcie naziemnym w ramach "Happy Hours" wynosi na ogół w Fortunie 20 zł. Warto jednak zdecydowanie podnosić swoje stawki pojedynczego zakładu na tę promocję, ponieważ dzięki nim można zgarniać zdecydowanie wyższe wygrane. A to przy standardowej grze z podatkiem nie zawsze jest możliwe.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje swoim klientom mega grę bez 12% podatku
Oferta promocyjna obowiązuje w wybranych dniach i godzinach
Warto na bieżąco śledzić ofertę bonusów w eFortuna

Przechodzę do bukmachera Fortuna

Warto zwrócić swoją uwagę również na rodzaj zakładu - za pomocą "Happy Hours" można stawiać nie tylko zakłady przedmeczowe, ale również i LIVE. W regulaminach poszczególnych promocji "Szczęśliwe Godziny Fortuna" jest to dobrze za każdym razem pokazane, tak więc zachęcamy Was do czytania kompletnych regulaminów. Czytanie regulaminów pomaga zrozumieć zasady każdej promocji, a to przekłada się na optymalne wykorzystanie możliwości bonusu bukmacherskiego w ponadstandardowej specyfikacji.

Kto może skorzystać z promocji na grę bez podatku

Z internetowej promocji "Happy Hours" może skorzystać każdy typer, który posiada bezpłatne konto bukmacherskie do zakładów internetowych w eFortuna. Takie specjalne iKonto Fortuna, za pomocą którego można między innymi realizować depozyty, obstawiać zakłady sportowe, aktywować promocje, wypłacać bonusy i wygrane z trafionych kuponów, można założyć w kilka minut. Skróconą, uproszczoną rejestrację w Fortuna można przeprowadzić z tego linku aktywującego >> iKonto - szybka rejestracja w Fortuna.

Bukmacherski kod do operatora eFortuna Zakłady Bukmacherskie zapewniający maksymalny bonus rejestracyjny za założenie konta online

Przejście do wyjątkowego linku przekierowującego do Fortuny jest bezpieczne i zapewnia między innymi odbiór maksymalnych bonusów na start z kodem rejestracyjnym, plus grę bez podatku w ramach akcji "Happy Hours". Aktualny kod promocji do bonusu powitalnego Fortuna na grudzień 2022 na r. to zawsze aktywne hasło bonusowe LEGALSPORT (z kodu polecającego fortuna, który zapewnia bonus bez ryzyka 600 zł i bonus bez depozytu 30 zł, można korzystać 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu - także w niedzielę czy święta). Ważne! Mega kod rejestracyjny do maksymalnych bonusów na start i gry bez podatku jest darmowy i nigdy nie zostaną za niego naliczone jakiekolwiek opłaty czy prowizje bukmacherskie.

Gra z podatkiem vs Gra bez podatku | Fortuna 2022 r.

W tej sekcji pokażemy Wam dlaczego warto obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortunie bez podatku od gier. Typowanie meczów sportowych bez dodatkowego obciążenia podatkowego ma wiele zalet, ale oczywiście najważniejsze i zawsze priorytetowe są pieniądze. W związku z tym poniżej przedstawimy Wam dwa kupony bukmacherskie - jeden zawarliśmy z podatkiem, a drugi puściliśmy w ramach "Happy Hours Fortuna".

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Kupon sportowy z 12% podatkiem od gier
 
1. Korona Kielce vs Jagiellonia Białystok, Ekstraklasa, typ: over 3,5 gola – kurs 2,64.
2. Atalanta Bergamo vs AC Milan, Serie A, typ: powyżej 10.5 RR – kurs 2.25.
3. Houston Rockets vs Los Angeles Lakers, NBA, typ: 2 – kurs 2.05.
4. GKS Tychy vs Comarch Cracovia, Polska Hokej Liga, typ: 1 – kurs 1.73.
----------------------------
Kurs ogólny – 21.07 | Stawka zakładu – 120 PLN | Ewentualna wygrana: 2224.99 zł
Przechodzę na www.efortuna.pl
Zakłady bukmacherskie Fortuna
Kupon sportowy bez podatku w ramach "Happy Hours"
 
1. Korona Kielce vs Jagiellonia Białystok, Ekstraklasa, typ: over 3,5 gola – kurs 2,64.
2. Atalanta Bergamo vs AC Milan, Serie A, typ: powyżej 10.5 RR – kurs 2.25.
3. Houston Rockets vs Los Angeles Lakers, NBA, typ: 2 – kurs 2.05.
4. GKS Tychy vs Comarch Cracovia, Polska Hokej Liga, typ: 1 – kurs 1.73.
-----------------------------------
Kurs ogólny – 21.07 | Stawka zakładu – 120 PLN | Ewentualna wygrana: 2528.40 zł
Przechodzę na stronę internetową buka

Różnica na korzyść gry bez podatku w Fortuna jest wyraźna, dlatego też wydaje nam się, że nie potrzebujecie dodatkowej motywacji, żeby korzystać regularnie z promocji "Happy Hours". Dodatkową kasę z nadwyżki za trafione kupony bukmacherskie online bez podatku możecie przeznaczyć na kolejne zakłady sportowe AKO czy SOLO na piłkę nożną, koszykówkę, czy też piłkę ręczną. Bez problemów możecie spożytkować ją również, jako pomoc przy obrocie bonusu na start z kodem promocyjnym, jakim jest hasło rabatowe LEGALSPORT >> Zobacz, jak odebrać bonus powitalny za rejestrację.

Pamiętajcie, że im więcej zakładów sportowych przez internet w Fortunie postawicie, tym więcej specjalnych punktów FKP dostaniecie. Za darmowe punkty FKP (Fortuna Klub Plus) można nabywać w e-shopie Fortuna nagrody niespodzianki w postaci freebetów, bezpiecznych zakładów bez ryzyka oraz bonusów od depozytów. Nagrody Fortuna za regularną grę odbiera się poprzez szybką i w 100% darmową aktywację.

Przykłady promocji Happy Hours w Fortuna

Przykładów promocji w ramach akcji "Happy Hours" jest mnóstwo, w związku z tym najciekawsze propozycje zebraliśmy w jedną całość i wpisaliśmy je w tabelkę. Dzięki temu szybko będziecie mogli zapoznać się z mega ofertą bonusową na grę bez podatku u tego buka. Będziecie mogli również złapać ogólny zarys i schemat promocji, albowiem co roku Fortuna w ramach "Szczęśliwych Godzin" udostępnia podobne bonusy z grą bez podatku.

Bonusy i promocje na 2022 rok w ramach "Happy Hours" w Fortuna
Miesiąc Bonus bukmacherski w ramach akcji "Szczęśliwe Godziny" Rodzaj promocji online
Styczeń 2022 r. Gra bez podatku - promocja na skoki narciarskie prematch
Luty 2022 r. Gra bez podatku - promocja na wszystkie typy online prematch
Marzec 2022 r. Gra bez podatku - promocja na Formułę 1 prematch
Kwiecień 2022 r. Gra bez podatku - promocja na wszystkie typy online live
Maj 2022 r. Gra bez podatku - promocja na Ligę Mistrzów UEFA prematch
Czerwiec 2022 r. Gra bez podatku - promocja na 1. ligę prematch/live
Lipiec 2022 r. Gra bez podatku - promocja na piłkarską Ekstraklasę prematch
Sierpień 2022 r. Gra bez podatku - promocja na Premier League prematch
Wrzesień 2022 r. Gra bez podatku - promocja na reprezentację prematch/live
Październik 2022 r. Gra bez podatku - promocja na NBA prematch
Listopad 2022 r. Gra bez podatku - promocja na sporty zimowe live
Grudzień 2022 r. Gra bez podatku - promocja na wszystkie mecze piłki nożnej prematch/live

Powyżej przedstawiliśmy tylko wybrane i najbardziej korzystne promocje związane z grą bez podatku w iFortuna. Żeby być w stu procentach na bieżąco z ofertą bonusową eFortuna, należy cyklicznie śledzić naszą stronę internetową oraz witrynę www bukmachera Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Warto dodać, że legalny i sprawdzony przez typerów bukmacher internetowy Fortuna, to nie jedyny operator zakładów sportowych online, który umożliwia grę bez podatku. Podobne akcje promocyjne na grę bez podatku można spotkać również w BETFAN Zakłady Bukmacherskie, forBET Polska, czy też w LVBET Online.

Opinie o grze bez podatku w Fortuna

Gra bez 12% podatku od gier hazardowych i losowych w Fortuna jest bardzo wysoko oceniania. Typujący wystawiają wysokie noty promocji "Happy Hours" przede wszystkim ze względu na to, że jest ona niezwykle prosta i przejrzysta. Dodatkowo obstawiający zwracają uwagę na częstotliwość pojawiania się bonusu "Szczęśliwe Godziny". Tak naprawdę promocja na grę bez podatku w Fortuna dostępna jest zawsze podczas najważniejszych imprez sportowych, a więc w kluczowych dla typera momentach. Sporo pozytywnych opinii zbiera również system udostępniania bonusu "Happy Hours", dzięki któremu grać bez podatku można w każdych warunkach.

FAQ: Pytania graczy o grę bez podatku w Fortuna

Poniżej przedstawiamy specjalne dla Was listę najczęściej pojawiających się pytań dotyczących ekskluzywnej gry bez podatku w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Dzięki temu macie dostęp do podstawowych i merytorycznych informacji o grze bez podatku "Happy Hours' w eFortuna.

1. Jak grać bez podatku w Fortuna?

Aktywacja bonusu na grę bez podatku w eFortuna jest bardzo prosta. Żeby aktywować "Happy Hours" w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, trzeba tylko postawić zakład przez internet u tego buka. W efekcie podatek od gier zostanie zniwelowany w mgnieniu oka.

2. Czy warto grać bez podatku w Fortuna?

Zdecydowanie warto obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku w Fortuna Polska. Polecamy akcję promocyjną "Happy Hours" przede wszystkim ze względu na to, że zapewnia ona regularny dostęp do wyższych wygranych na kuponach. A dodatkowo działa ona na bardzo korzystnych i przejrzystych warunkach regulaminowych, z którymi poradzi sobie każdy obstawiający przez internet.

3. Czy gra bez podatku i "Happy Hours" to jest to samo?

Tak. Bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie udostępnia grę bez 12% podatku od gier losowych i hazardowych w postaci specjalnego bonusu "Happy Hours" - "Szczęśliwe Godziny". Dlatego też gra bez podatku Fortuna to jest to samo, co "Happy Hours Fortuna". Więcej szczegółów o grze bez podatku znajdziecie powyżej.

10.09.2019, 10:57
Aktualizacja: 10.09.2019, 10:57
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze (0)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.