piątek, 3 grudnia 2021
Najnowsze: Typy na mecz West Ham - Chelsea

Freebet na KSW w TotalBET

Bonus za kupon ze zdarzeniami na Konfrontację Sztuk Walki. Premia 25% + 50 zł standardowy freebet za wpisany kod promocyjny do formularza.

Freebet KSW + freebet 50 zł Rejestracja w Totalbet - wpisz kod LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Freebet KSW - jak działa
  1. Zasady premii Totalbet 25%
 2. Jak odebrać bonus Totalbet
 3. Regulamin Freebetu na KSW
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET KSW
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET KSW
  4. § 4 Reklamacje
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 4. Nagrody za rejestrację po wpisaniu promocyjnego kodu
  1. Premie i promocje w Totalbet
 5. FAQ - pytania o darmowy freebet na KSW
KSW freebet w Totalbet (za kupon bez kodu promocyjnego)

KSW (ang. Martial Arts Confrontation) to tradycyjnie u najlepszych bukmacherów internetowych okazja na dodatkowe freebety.

promocja totalbet
Zobacz jak się zapisać, aby odebrać freebet

Tym razem najwyższy bonus przygotował sponsor Warty Poznan, renomowany bukmacher online - Totalbet. Zwrot 25% do nawet 250 zł to gratka dla zarejestrowanych kibiców, lubiących typować nokauty czy remisy podczas pojedynków w zawodach KSW. Oczywiście pod promocję podlega każdy werdykt, decydujący o końcowym zwycięstwie lub przegranej zawodnika MMA. Jak działa ten bonusowy freebet i jak jest przyznawany przeczytasz niżej w artykule.

Pamiętaj też, że bukmacher bez podatku jakim jest Totalbet wspiera wygrane kupony dodatkową premią 14%, co pozwala jeszcze lepiej opracować strategię na ogranie tego operatora zakładów.

Freebet KSW - jak działa

Ekstra kasa za obstawianie jest w Twoim zasięgu - internetowy bukmacher opracował prosty sposób spełnienia warunków do przyznania bonusu od 4 zł do 250 zł. Ty decydujesz jaka będzie wysokość dodatkowej nagrody pieniężnej.

Zasady premii Totalbet 25%

Promocja bukmachera na bonus KSW obowiązuje od godziny 12:00 do godziny 20:00 w czasie weekendowych walk. System premiowy bukmachera naliczy bonus po postawieniu zakładu AKO za minimalną stawkę 20 PLN. Limit bonusu to 250 PLN (maksymalna wartość kuponu to 1000 zł). Nagroda jest dla typerów puszczających kupon zawierający minimum cztery zdarzenia z kursem każdego minimum 1,20 z oferty przedmeczowej (prematch). Zakłady LIVE oraz kupony systemowe i SOLO nie liczą się do freebetu na KSW.

Wysokie kursy na KSW + freebet 50 złBonus bez depozytu za kod promocyjny

Wysokie kursy na KSW + freebet 50 zł
Bonus bez depozytu za kod promocyjny

OBSTAWIAJ w

Aby premia została przyznana, na kuponie internetowym minimum jedno zdarzenie musi pochodzić z przedmeczowej oferty Totalbet na KSW. Po spełnieniu warunków promocji, gracz otrzyma Freebet na zakłady w wysokości 25% swojego kuponu. Bonus można przeznaczyć do typowania LIVE (obejmuje nie tylko MMA, ale także inne sporty jak piłka nożna, koszykówka czy ping pong). Na realizację wygranego u bukmachera bonusu jest 3 dni (72 godziny) od momentu jego przyznania.

Jak odebrać bonus Totalbet

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, wystarczą 2 proste założenia, żeby zakwalifikować się do grona nagrodzonych typerów i otrzymać w Totalbet bonus (kolejny poza powitalnym):

1. Stawiasz kupon z przynajmniej 4 zdarzeniami - wystarczy tylko 1 zdarzenie z oferty KSW by zakwalifikować się do promocji, choć zawodowi gracze na kuponie umieszczają więcej zdarzeń z karty walk
2. Kurs na kuponie nie może być niższy niż 1.20

Freebet na darmowe zakłady otrzymasz automatycznie i zostanie dopisany do salda głównego (depozytowego) z opcją dalszego stawiania zakładów lub wypłaty.

chcę freebet w promocji
Bonus 25% + darmowy freebet 50 zł za rejestrację
# kroki do odbioru freebetu (standardowe 50 zł jest za kod)

W promocji bukmacherskiej na konkretną galę KSW możesz wziąć udział 2 razy.

Regulamin Freebetu na KSW

Przedstawiamy szczegółowy regulamin ustalony przez zakłady bukmacherskie Totalbet w zakresie premii na walki w ramach gali KSW transmitowanej w TV.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału i organizacji sprzedaży premiowej pod nazwą „FREEBET KSW”.
2. Organizatorem FREEBET KSW jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 PLN, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).

darmowy zakład na ksw
Premia za rejestrację - bonus bez depozytu
KSW bonus od Totalbet łącz z zakładem be podatku i kodem


3. FREEBET KSW jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. FREEBET KSW obowiązuje od godz. 12:00 do godz. 20:00 w weekend w jaki organizowane są walki.
5. FREEBET KSW objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na internetowej stronie www.totalbet.pl

§ 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET KSW

1. W FREEBET KSW nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. FREEBET KSW przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie www.totalbet.pl (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie bukmacherskim Totalbet (zwane „Klientami”).
3. FREEBET KSW mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania FREEBET KSW dokonają zawarcia zakładu z Salda spełniającego poniższe warunki:
- zakład AKO z minimum czterema zdarzeniami pre-match za stawkę min. 20 PLN, z minimalnym kursem każdego pojedynczego zdarzenia 1,25;
- zakład zawierać będzie minimum jedno wydarzenia przedmeczowe na KSW, pozostałe wydarzenia mogą pochodzić z oferty PRZEDMECZOWEJ Sport
- do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe oraz z oferty specjalnej, np. oferta Totalboost, lub inne oferty specjalne oraz długoterminowe.
4. Promocją FREEBET KSW objęte mogą zostać dwa pierwsze zakłady danego użytkownika spełniające warunki promocji.
5. Uczestnictwo w FREEBET KSW jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET KSW

1. Klienci z tytułu udziału w FREEBET KSW są uprawnieni do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu o wartości 25% postawionego kuponu do 250 PLN.
2. Klient może uczestniczyć w FREEBET KSW dwukrotnie.
3. Kwota przyznanego Bonusu FREEBET KSW widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusu FREEBET KSW na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu FREEBET KSW na jego równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusu FREEBET KSW, należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Bonusu FREEBET KSW zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą FREEBET KSW, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET KSW na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus bukmacherski FREEBET KSW może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu live SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę określoną jako 25% wartości zawartego kuponu, z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET KSW nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego dwukrotnie.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET KSW doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET KSW zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET KSW zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
11. Bonus FREEBET KSW przysługuje dwukrotnie.
12. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus FREEBET KSW.
13. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za FREEBET KSW lub gdy minął termin ważności Bonus FREEBET KSW.
14. Bonus FREEBET KSW ważny jest przez 72 h od momentu jego przyznania.

§ 4 Reklamacje

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w FREEBET KSW lub dopuszczających do udziału w FREEBET KSW.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w FREEBET KSW oraz anulowania Bonusu w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w FREEBET KSW lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
4. FREEBET KSW przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto bonus FREEBET KSW, nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową FREEBET KSW na stronie internetowej bukmachera mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prezentowany bonus na galę walk jest kolejną już okazję na zebranie dodatkowych pieniędzy od sprawdzonego i renomowanego buka online (zobacz pełne porównanie wraz z rankiem internetowych bukmacherów). 

Konfrontacja Sztuk Walki, KSW to polska organizacja promująca walki MMA (Mixed Martial Arts), która została założona w Warszawie przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego i jest jedną z najprężniej działających w Europie oraz jedną z największych organizacji promujących ten sport na świecie. Zawodnicy walczą w wagach muszej i słomkowej (kobiety)  oraz od koguciej do ciężkiej (mężczyźni).

Nagrody za rejestrację po wpisaniu promocyjnego kodu

Totalbet posiada w ofercie typerskiej i kursowej bogate portfolio powitalnych promocji finansowych. Całkowite wykorzystanie przygotowanej kasy na start zapewnia unikalny kod LEGALSPORT, który w promocji rejestracyjnej gwarantuje 5000 zł bonusu za depozyt oraz bonus 20 + 20 zł + 10 zł bez depozytu (na nowe konto) u tego licencjonowanego bukmachera.

totalbet - rejestracja bez dowodu
Szybkie konto internetowe do stawiania zakładów

Promocyjny kod, który honorują również inni legalni bukmacherzy internetowi (Betfan, Totolotek) to LEGALSPORT. W Totalbet, w odróżnieniu od STS czy Fortuny kod należy wpisać ręcznie (zobacz jak działa kod w promocji na 2021) - sprawdź jego poprawność przed wysłaniem formularza do weryfikacji.

Premie i promocje w Totalbet

Zarówno nowi (po użyciu bonusowego kodu) jak i stali typerzy korzystający z aplikacji mobilnej Totalbet czy korzystający z wersji na komputery stacjonarne mogą korzystać z  licznych finansowych przywilejów. Poza realną grą w zakładach bez podatku 12%, popularność zdobyła gwarancja najwyższych kursów bukmacherskich (jako uzupełnienie boksu czy walk dotyczy e-sportu).

Coraz więcej klientów wybiera internetowe zakłady na karcianki (wojna i pochodne pokera, podobnie jak Bet Games u buka STS), które generują emocje takie jak kasyno internetowe. Zakłady na karciane rozdania poza Totalbet ma też BETFAN (TV Bet) oraz iforBET Zakłady Wzajemne.

Jeszcze większy prezent jest za kolejne doładowanie depozytu w ramach Reload, to kasowy bonus nawet do kwoty 5000 zł.

FAQ - pytania o darmowy freebet na KSW

1. Ile razy można korzystać w freebetu?

Podczas jednej gali KSW freebet można odebrać dwukrotnie, taki limit określił bukmacher.

2. Czy do aktywacji freebetu jest potrzebny kod?

Podczas obstawiania KSW promocyjny kod nie jest wymagany, natomiast przyda się przy rejestracji konta nowym kibicom walk w oktagonie. Każdy nowy typer Totalbet otrzyma za kod LEGALSPORT 50 zł za darmo na stawianie sportowych zakładów wzajemnych (kod wpisz w TYM formularzu rejestracyjnym).

3. Jakie jeszcze freebety oferuje Totalbet?

Poza powitalnym bonusem 5050 zł (zawiera darmowy zakład bez depozytu za 50 zł), możesz liczyć na freebet ekstraklasowy za 25 zł lub 50 zł oraz unikalny zestaw darmowych prezentów za wykorzystane depozyty na Ligę Mistrzów i Ligę Europy UEFA. Komplet benefitów uzupełniają promocyjne pieniądze (25 zł lub 50 zł) na zakłady przy obstawianiu topowych lig w Europie.

4. Kto jeszcze daje bonus bez depozytu?

Na typowanie MMA w ramach Konfrontacji Sztuk Walki masz jeszcze darmowe zakłady w postaci bonusu w Fortuna, LVBET czy STS. Pełną listę legalnych bukmacherów z premiami za założenie konta na darmowe obstawianie znajdziesz w dziale poświęconym bonusowi bez depozytu (w tabeli jest także ujęty Betclic, eWinner oraz forBET).

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Freebet na KSW w TotalBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nowy
skomentowano ponad miesiąc temu
ten bonus jest na kazdą galę KSW? czy zmienia sie wysokośc promocji?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.