sobota, 6 czerwca 2020
Najnowsze: Typujemy galę UFC 250

Fortuna kod promocyjny VIP na 2020

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - jak działa kod promocyjny w pakiecie VIP. Max bonus Fortuna z kodem promo na czerwiec 2020

Odbierz kod promocyjny Fortuna Oferta na bonus Fortuna VIP ważna do 30 czerwca 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod bonusowy VIP w Fortuna
  1. 3 bonusy za kod rejestracyjny Fortuna VIP
 2. Kod bonusowy Fortuna za free - jak odebrać
 3. Jak wpisać kod bonusowy Fortuna?
 4. Warunki i zasady kodu bonusowego Fortuna
  1. Jak odebrać bonus 100% Fortuna za kod
  2. Odbiór zakładu bez ryzyka Fortuna z kodem promocyjnym VIP
  3. Freebet 20 PLN Fortuna za kod rejestracyjny - warunki odbioru
 5. Opinie o kodzie promocyjnym Fortuna
 6. FAQ – pytania i odpowiedzi o Fortuna kod bonusowy VIP
 7. Warto wiedzieć o kodzie rejestracyjnym Fortuna VIP
Kod bonusowy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - zdjęcie do tekstu
Kod bonusowy Fortuna Bonus powitalny z kodem rabatowym Fortuna

Bonus powitalny z kodem rabatowym pozwala zyskać dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie u danego operatora, jest więc doskonałą zachętą do założenia konta internetowego właśnie u tego buka. Z tego względu wszyscy legalni bukmacherzy akceptują kod bonusowy, poprawiający warunki bonusu dla nowych graczy. Nie inaczej jest w przypadku legalnego bukmachera Fortuna.

  1140 PLN na start w Fortuna  

  Odbieram z kodem bonusowym >  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Online przy współpracy z naszym serwisem przygotowała wyjątkowy kod do bonusu u legalnego buka Fortuna, który brzmi LEGALSPORT i znacząco zwiększa ofertę powitalną dla nowych graczy. Chcesz dowiedzieć się, jakie są korzyści z kodu bonusowego Fortuna i ile można zyskać na start, zakładając konto bukmacherskie Fortuna online z kodem rabatowym? Zapraszamy do lektury!

Kod bonusowy VIP w Fortuna

Na początku warto wspomnieć, że już podstawowa wersja bonusu powitalnego w Fortuna Zakłady Bukmacherskie prezentuje się naprawdę imponująco i pozwala zgarnąć dodatkowo aż 1120 zł na start. Na ekstra bonus Fortuna dla nowych klientów składa się nie tylko bonus od depozytu w wysokości nawet 1000 zł (tzw. Fortuna bonus 1000), ale również zakład bez ryzyka 100 zł oraz freebet 20 zł. Jednak na start w Fortuna można zyskać jeszcze więcej - wystarczy tylko podczas zakładania konta wykorzystać unikalny kod rejestracyjny eFortuna VIP, który brzmi LEGALSPORT.

Pierwszym i najważniejszym krokiem do uzyskania ulepszonych warunków bonusu powitalnego jest założenie nowego konta internetowego Fortuna online. Jeśli proces rejestracji rozpoczniecie przez nasz link aktywacyjny (na przykład ten ==>    Extra bonus Fortuna z kodem rejestracyjnym  <===, możecie też kliknąć w poniższy baner), to o kodzie bonusowym nie musicie już pamiętać - pojawi się on w odpowiednim miejscu automatycznie. Nie tracicie więc czasu, a możecie tylko zyskać!

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bonus powitalny Fortuna z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT:
+ bonus od depozytu 1000 zł
+ freebet 20 zł
+ darmowy zakład 120 zł (tylko z kodem promocyjnym)

Aktywny kod promocji Fortuna

3 bonusy za kod rejestracyjny Fortuna VIP

U legalnego bukmachera iFortuna kod w wersji VIP sprawi, że na start będziecie dysponować dużo większym potencjałem finansowym, przeznaczonym na kupony bukmacherskie. Na początek do Waszej dyspozycji został wypuszczony bonus 100% od pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 1000 zł. W praktyce oznacza to, że bukmacher podwaja Waszą pierwszą wpłatę na konto internetowe Fortuna: jeżeli pierwszy raz wpłacicie 800 zł, do wykorzystania na zakłady będziecie mieli aż 1600 zł. Analogicznie pierwsza wpłata w wysokości 1000 zł skutkuje przyznaniem bonusu 1000 zł, co daje aż 2000 zł na początek naszej przygody z ofertą bukmacherską Fortuna. Warto przy tym dodać, że w przeszłości bonus od depozytu Fortuna wynosił tylko 400 zł (Fortuna bonus 400).

Drugi element promocji jest również bardzo atrakcyjny – specjalna oferta Fortuna z kodem bonusowym obejmuje bowiem także zakład bez ryzyka w wysokości 120 zł - bez kodu zakład bez ryzyka Fortuna to tylko 100 zł. W momencie gdy postawicie swój pierwszy zakład bukmacherski Fortuna i okaże się on przegrany, buk zwróci Wam całą stawkę, za kupon aż do kwoty 120 zł. Te dodatkowe 20 zł, które otrzymujecie, zakładając konto internetowe Fortuna z kodem promocyjnym, może się przełożyć na znacznie wyższą wygraną - przekonacie się o tym, analizując dwa poniższe kupony bukmacherskie. Pierwszy z nich został postawiony za standardowe 100 zł, a drugi za Fortuna bonus 120 zł z kodem promocyjnym eFortuna VIP. Jak widać, stawiając kupon bukmacherski za 120 zł z kodem polecającym Fortuna możecie wygrać o wiele więcej!

Zakład bez ryzyka eFortuna 100 zł

Ajax vs Juventus, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.25
Villarreal vs Valencia, Liga Europy, typ 1, kurs - 2.60
Lech Poznań vs Jagiellonia, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.12
Nunberg vs Schalke, Bundesliga, typ 2, kurs - 2.22
AC Milan vs Lazio, Serie A, typ 1, kurs - 2.58

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs całkowity kuponu: 71.03| Stawka za kupon: 100 PLN| Ewentualna wygrana: 6250.64 zł

--------------------------

Zakład bez ryzyka Fortuna 120 zł z kodem bonusowym VIP

Ajax vs Juventus, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.25
Villarreal vs Valencia, Liga Europy, typ 1, kurs - 2.60
Lech Poznań vs Jagiellonia, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.12
Nunberg vs Schalke, Bundesliga, typ 2, kurs - 2.22
AC Milan vs Lazio, Serie A, typ 1, kurs - 2.58

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs całkowity kuponu: 71.03| Stawka za kupon: 120 PLN | Ewentualna wygrana: 7500.77 zł
>>>Stawiam zakład bez ryzyka 120 zł z kodem bonusowym Fortuna<<<

Ekskluzywny pakiet vipowski Fortuna obejmuje też extra bonus bez depozytu, czyli freebet 20 zł (Fortuna bonus 20). Dzięki temu możecie postawić zakład bukmacherski Fortuna całkowicie za pieniądze bukmachera - nie musicie dokonywać żadnej wpłaty, a więc są to de facto darmowe pieniądze Fortuna. Jeśli przegracie, przegrana Was nie zaboli bo przecież gracie całkowicie za pieniądze bukmachera, a w przypadku wygranej cała kasa to dla Was czysty zysk!

Z pewnością więc warto skorzystać z wyjątkowej oferty powitalnej u tego legalnego bukmachera - bonus za rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna wynosi bowiem aż 1140 PLN, co plasuje ofertę dla nowych graczy tego buka w czołówce polskich legalnych bukmacherów. Aktualny kod bonusowy do bukmachera Fortuna pozwala zyskać w sumie nawet 2140 zł na start - na tę kwotę składa się 1000 zł pierwszego depozytu + 1000 zł bonusu od depozytu + 120 zł zakład bez ryzyka + 20 zł freebet Fortuna.

Jak wspomnieliśmy, w przeszłości bonus od depozytu Fortuna wynosił tylko 400 zł, a freebet Fortuna 10 zł, a więc obecna oferta prezentuje się naprawdę imponująco i warto z niej skorzystać. Jedyne, co musicie zrobić to kliknąć w ten link ==>ekskluzywny pakiet VIP Fortuna z kodem rabatowym<=== i założyć darmowe iKonto Fortuna z kodem rejestracyjnym! Możecie to zrobić zarówno przez stronę internetową efortuna (dla graczy, którzy preferują zakłady bukmacherskie na desktopie lub laptopie), jak i aplikację mobilną Fortuna, która działa na smartfony i tablety z systemem operacyjnym IOS lub Android.

Kod bonusowy Fortuna za free - jak odebrać

Najlepszy pakiet powitalny Fortuna z kodem bonusowym pozwala zyskać za darmo nawet 1140 zł na start. Jego dodatkową zaletą jest fakt, że bardzo łatwo możecie go odebrać - kod rejestracyjny Fortuna, który brzmi LEGALSPORT, znajdziecie na przykład w tej zakładce - Fortuna kod bonusowy. Nie dziwi nas więc, że gracze bukmacherscy coraz chętniej wykorzystują zyskowny kod bonusowy Fortuna, pozwalający w łatwy sposób otrzymać dodatkowe środki, które można wykorzystać na typowanie dowolnych sportów. na swój kupon bukmacherski można więc wrzucić zarówno typy na piłkę nożną, jak i zakłady bukmacherskie na koszykówkę lub piłkę ręczną.

Kod rabatowy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Kod bonusowy Fortuna LEGALSPORT - kod promocyjny do bukmachera Fortuna

Wyjątkowy kod bonusowy eFortuna, który możecie odebrać za free, bardzo łatwo możecie też wykorzystać - tak naprawdę wcale nie musicie o nim pamiętać, ponieważ zostanie on wpisany w sposób automatyczny! Co dokładnie zrobić, by założyć konto bukmacherskie Fortuna z kodem i zgarnąć powiększony pakiet startowy dla nowych graczy Fortuna, przeczytacie w poniższej sekcji "Jak wpisać kod bonusowy Fortuna" - przekonacie się, że to naprawdę proste!

Jak wpisać kod bonusowy Fortuna?

Jak wspomnieliśmy, wykorzystanie kodu promocyjnego Fortuna jest bardzo intuicyjne, dzięki czemu rejestracja iKonta Fortuna z kodem bonusowym LEGALSPORT nie sprawi problemu nawet początkującym graczom bukmacherskim. Nie musicie nawet pamiętać o tym, by nasz kod kopiować lub wpisywać - jeśli proces rejestracyjny rozpoczniecie przez nasz link aktywacyjny (na przykład ten ==>  Kod bonusowy do bukmachera Fortuna  <===), kod wygenerowany zostanie w sposób automatyczny i będzie już wpisany we właściwe miejsce, czyli w pole zatytułowane "Kod promocyjny". Gdyby z jakichś powodów kod nie był wpisany automatycznie, możecie wprowadzić go ręcznie - najprościej będzie skopiować ten kod ==> LEGALSPORT <==, a następnie wkleić go w pole "Kod promocyjny".

Bonus dla nowych graczy z kodem LEGALSPORT w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Bonus powitalny z kodem Fortuna - jak odebrać Jak odebrać bonus na start Fortuna z kodem rejestracyjnym

Pamiętajcie, że tylko formularz z wpisanym kodem bonusowym Fortuna pozwoli Wam zgarnąć podwyższony bonus dla nowych graczy, który obejmuje bonus 100% od pierwszej wpłaty, freebet 20 z oraz extra promocyjny zakład bez ryzyka za 120 zł. Dlatego przed kliknięciem guzika "Zarejestruj" upewnijcie się, że kod rabatowy Fortuna, który brzmi LEGALSPORT, na pewno jest wpisany w odpowiednie miejsce.

Co ważne, możliwa jest u legalnego bukmachera iFortuna szybka rejestracja z kodem bonusowym - dzięki temu swój pierwszy zakład bukmacherski u tego legalnego buka możecie postawić już po kilku minutach, a kod rejestracyjny w dalszym ciągu jest akceptowany! Proces rejestracyjny możecie zakończyć po pewnym czasie, uzupełniając wymagane przez bukmachera Fortuna dane.

Warunki i zasady kodu bonusowego Fortuna

Wykorzystując wyjątkowy kod promocyjny w wersji VIP podczas zakładania konta internetowego Fortuna online możecie odebrać ponadstandardowy bonus powitalny w wersji VIP. Dzięki zastosowaniu kodu promocyjnego możecie zgarnąć na start nawet 2140 zł, z czego aż 1140 zł otrzymujecie od tego legalnego bukmachera całkowicie za darmo. Co równie ważne, extra bonusy Fortuna możecie odebrać na szczególnie korzystnych warunkach regulaminowych. Wynika to z faktu, że warunki i zasady kodu bonusowego Fortuna oraz bonusu na start dla nowych graczy są naprawdę proste - przekonacie się o tym sami, zapoznając się z tabelą, w której zebraliśmy najważniejsze zasady bonusu powitalnego Fortuna.

Bonus powitalny Fortuna z kodem promocyjnym LEGALSPORT - warunki
Nazwa bonusu Minimalny kurs kuponu Minimalna liczba zdarzeń Liczba obrotów
Bonus 100% od depozytu 1.90 3 zdarzenia 4x (30 dni)
Zakład bez ryzyka 120 zł Brak Brak Brak (10 dni na zawarcie zakładu)
Darmowy zakład 20 zł Brak Brak Brak (7 dni na zawarcie zakładu)

 

Jak odebrać bonus 100% Fortuna za kod

Odbiór pierwszej części bonusu powitalnego od eFortuna Zakłady Bukmacherskie Online jest banalnie prosty. Wystarczy, że w ciągu 10 dni na swoje indywidualne konto bukmacherskie Fortuna (iKonto Fortuna) dokonacie pierwszego depozytu na kwotę 1 000 zł - dzięki temu odbierzecie maksymalny bonus Fortuna, Kwoty wynosi drugie 1000 zł. W tym momencie do wykorzystania na zakłady sportowe dysponujecie kwotą aż 2 000 zł (1 000 na saldzie bonusowym).

Odbiór zakładu bez ryzyka Fortuna z kodem promocyjnym VIP

W przypadku drugiego elementu promocji, czyli zakładu bez ryzyka Fortuna, musicie założyć iKonto w terminie 10 dni, licząc od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji – sugerujemy Wam, żebyście rejestracje ukończyli od razu. Aby zakwalifikować się do promocji wystarczy, że w terminie 10 dni od prawidłowego założenia konta gracza efortuna zawrzecie dowolny kupon bukmacherski. Jeżeli Wasz pierwszy zakład okaże się wygrany, cała suma trafia na Wasze konto. Jeżeli pierwszy kupon będzie źle obstawiony, wówczas bukmacher Fortuna na Wasze konto online zwróci stawkę za postawiony zakład – w przypadku gry za 100 zł, Fortuna zwraca 88 złotych (pomniejszona o 12% podatek). Zakładając iKonto Fortuna z kodem bonusowym otrzymujecie wyższy zakład bez ryzyka 120 zł - buk zwróci Wam więc kwotę 105,60 zł.

Fragment regulaminu promocji Fortuna cashback 120 zł:

(...) 3. Aby otrzymać bonus, Uczestnik musi zawrzeć pierwszy od rejestracji kupon w okresie wskazanym przez Organizatora (Czas na Grę), który to zakład okaże się przegrany.
4. Kupon może być zawarty przez Internet jak i w punkcie stacjonarnym.
5. Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta Uczestnika w terminie 3 dni, licząc od momentu rozstrzygnięcia się kuponu objętego bonusem.
6. Każdy Klient może skorzystać jeden raz z niniejszej Promocji.
7. Otrzymany bonus na zasadach niniejszej Promocji, Klient może przeznaczyć jedynie na zawarcie zakładów wzajemnych u Organizatora.
8. Bonus nie może zostać wypłacony. (...)

Freebet 20 PLN Fortuna za kod rejestracyjny - warunki odbioru

Równie proste są Warunki odbioru darmowego zakłady 20 zł, który otrzymujecie w punktach FKP (Fortuna Klub Plus) - możecie je wymieniać na zakłady. Tu również nie musicie pamiętać o minimalnej liczbie zdarzeń na kuponie czy minimalnym kursie - swój darmowy zakład bukmacherski Fortuna możecie postawić całkowicie według własnego uznania!

By przekonać się, że odbiór darmowego zakładu bukmacherskiego Fortuna z kodem promo VIP naprawdę się opłaca, rzućcie okiem do poniższej tabeli. Zebraliśmy tam informację, ile średnio wygrywają typerzy, stawiający swój pierwszy darmowy zakład za freebet Fortuna. Jak widać, darmowe pieniądze od Fortuna mogą się przełożyć na naprawdę interesującą wygraną, i to bez żadnego ryzyka z naszej strony!

Średnie wygrane bukmacherskie za freebet 20 PLN Fortuna z kodem promo VIP
Miesiąc odbioru bonusu Ile wygrywali gracze
Styczeń 2020 r. 120 zł
Luty 2020 r. 90 zł
Marzec 2020 r. 85 zł
Kwiecień 2020 r. 155 zł
Maj 2020 r. 180 zł
Czerwiec 2020 r. 70 zł
Lipiec 2020 r. 50 zł
Sierpień 2020 r. 80 zł
Wrzesień 2020 r. 110 zł
Październik 2020 r. 115 zł
Listopad 2020 r. 85 zł
Grudzień 2020 r. 100 zł

 

Jak widzicie, za regułami odbioru kodu bonusowego i bonusu powitalnego Fortuna nie kryją się żadne tajemnice. Pamiętajcie jednak, by dla pewności zapoznać się ze szczegółowym regulaminem promocji, który znajdziecie na stronie internetowej efortuna. Dodatkowo, jeśli potrzebujecie bardziej szczegółowych informacji na temat odbioru bonusu powitalnego za kod promocyjny Fortuna VIP, znajdziecie je w tym tekście ==>Jak odebrać bonus powitalny Fortuna.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bonus powitalny Fortuna z kodem rejestracyjnym to nawet 1140 zł na start:
1000 zł pierwszej wpłaty
1000 zł bonusu od wpłaty
120 zł zakład bez ryzyka
20 zł darmowy zakład

Bardzo podobne MAX zasady bonusowe występują również u innych legalnych polskich bukmacherów internetowych. Przykładowo, legalny polski operator zakładów sportowych Betclic oferuje swoim klientom bonus na start "betclic cashback 500" w formie powitalnej z kodem promocyjnym - pakiet na start Betclic również ma bardzo korzystne warunki odbioru oraz obrotu bonusem, z którymi poradzi sobie nawet początkujący gracz bukmacherski. Jeśli poszukujecie prostych warunków odbioru, warto zwrócić uwagę również na buka STS online - w STS kod promocyjny VIP zapewnia dostęp do bonusu 1159 zł, który również ma bardzo prosty regulamin. Atrakcyjny bonus powitalny na prostych i przejrzystych warunkach znajdziecie też u bukmachera eWinner, a dodatkowo stosując w eWinner kod rejestracyjny otrzymacie podwyższony bonus na start: Wasz cashbak wyniesie nie 150 zł, a aż 170 zł, a do tego otrzymacie standardowe bonusy 100% od drugiego i trzeciego depozytu.

Opinie o kodzie promocyjnym Fortuna

Gracze bukmacherscy wysoko oceniają akceptowany przez legalnego bukmachera Fortuna kod promocyjny, podkreślając jego liczne zalety. Opinie typerów o kodzie rejestracyjnym Fortuna VIP są bardzo pozytywne między innymi dlatego, że kod do Fortuny jest bardzo prosty w zastosowaniu: by zgarnąć dodatkowe korzyści na start, wystarczy tylko wpisać go lub wkleić w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym.

Według typerów kod promocyjny do Fortuny w wersji VIP zasługuje na uwagę również dlatego, że pozwala odebrać ponadstandardowy pakiet bonusów powitalnych, który łącznie może wynieść nawet 1140 zł. Za kod rejestracyjny otrzymujemy w tym przypadku podwyższony fortuna Cashback 120 zł - w wersji bez kodu promocyjnego możemy zgarnąć zakład bez ryzyka Fortuna online w wysokości tylko 100 zł. 

Ponieważ bonus powitalny Fortuna online dla nowych klientów z kodem promocyjnym VIP należy do najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku jeśli chodzi o warunki odbioru i obrotu bonusem, nikogo nie dziwi, że Fortuna regularnie zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP bukmacherów internetowych w Polsce. Typerzy potwierdzają, że Fortuna to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawanych operatorów zakładów sportowych w Polsce, dlatego nowi gracze chętnie rejestrują swoje konta typerskie, stosując unikalny Fortuna kod promocyjny VIP, który brzmi LEGALSPORT.

FAQ – pytania i odpowiedzi o Fortuna kod bonusowy VIP

Według graczy wykorzystanie kodu bonusowego Fortuna i odbiór podwyższonego bonusu powitalnego są bardzo proste. Czasem jednak typerzy mają pytania o kod promocyjny Fortuna - chcą na przykład wiedzieć w jaki sposób kod rabatowy działa albo jakie bonusy i promocje Fortuna dostępne są po użyciu kodu. Specjalnie dla Was nasi eksperci zebrali więc najczęściej powtarzające się pytania typerów o kod Fortuna i przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Czy kod bonusowy Fortuna działa tak samo jak u innych bukmacherów?

Akceptowany przez legalnego bukmachera Fortuna kod bonusowy LEGALSPORT jest najlepszym kodem promocyjnym na polskim rynku, ponieważ działa u wszystkich legalnych bukmacherów. Każdy operator zakładów sportowych ma własną politykę promocji, dlatego też wykorzystując kod u różnych buków, otrzymujemy w zamian różne oferty. Działanie samego kodu jest jednak takie samo u wszystkich bukmacherów. Aby zgarnąć korzyści płynące z wykorzystania kodu LEGALSPORT najpierw należy założyć nowe konto online, a podczas procesu rejestracji wpisać kod promocyjny w odpowiednie miejsce (najczęściej jest to pole zatytułowane "Kod bonusowy", "Kod promocji" itd). Na koniec należy już tylko spełnić warunki, zawarte w regulaminie promocji, by cieszyć się podwyższonym bonusem powitalnym z kodem rabatowym.

Dokładnie tak samo działa kod bonusowy Fortuna, przy czym zakładając iKonto bukmacherskie u tego operatora z przez nasz link aktywacyjny (na przykład klikając w poniższy baner) nie musicie nawet pamiętać o kodzie referencyjnym, gdyż zostanie on wygenerowany w sposób automatyczny. Zasada działania pozostaje jednak ta sama, a wykorzystując nasz zyskowny kod promocyjny na Fortunę możecie liczyć na podwyższony bonus na start.

W standardowej ofercie powitalnej Fortuna znajdziemy podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1 000 zł, a także zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł i freebet 20 zł. Nasz wyjątkowy kod bonusowy sprawi, że Twój bonus na start będzie się składał nie tylko z podwojenia wpłaty do nawet 1000 zł i darmowego zakładu 20 zł, ale i z ulepszonego zakładu bez ryzyka – zamiast 100 zł, Fortuna zapewni Ci 120 zł do wykorzystania na zakłady bukmacherskie pre-match lub LIVE bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka.

Konto online z kodem rejestracyjnym u legalnego bukmachera Fortuna - infografika
Fortuna - korzyści z iKonta z kodem Dlaczego warto założyć iKonto Fortuna z kodem bonusowym

2. Czy za kod rejestracyjny Fortuna trzeba płacić?

Nie, kod promocyjny Fortuna, który brzmi LEGALSPORT, jest całkowicie darmowy. Gracz, który wykorzysta nasz wyjątkowy kod rejestracyjny nie ponosi żadnych kosztów – co więcej uzyskuje same korzyści. To ile ich będzie zależy już od samego typera i taktyki jaką przyjmie na zawieranie zakładów sportowych w Fortunie. Sugerujemy Wam, aby dokładnie przemyśleć swój plan działania, żeby z kodu bonusowego wycisnąć najwięcej jak się da.

Pamiętajcie, że najlepsze i zawsze aktualne kody do Fortuna znajdziecie na portalu LegalSport.pl - wystarczy tylko wejść w zakładkę "Fortuna kod promocyjny", by zgarnąć darmowy kod rejestracyjny, dzięki któremu na start można zyskać nawet 1140 PLN całkiem za free!

3. Czy kod na start Fortuna gwarantuje specjalne bonusy dodatkowe?

Zakładając iKonto Fortuna z kodem promocyjnym możecie liczyć nie tylko na podwyższony bonus na start (nawet 1000 zł w ramach bonusu 100% od pierwszej wpłaty + zakład bez ryzyka aż 120 zł + freebet 20 zł w punktach FKP), ale również pełen dostęp do wszystkich bonusów i promocji, które dla swoich stałych graczy regularnie organizuje legalny bukmacher Fortuna (o najnowszych akcjach bonusowych przeczytacie tutaj: Bonusy bukmacherskie Fortuna).

Konto bukmacherskie Fortuna z kodem rejestracyjnym daje Wam więc dostęp do promocji Happy Hours, która umożliwia stawianie zakładów bukmacherskich bez podatku, możecie też skorzystać z opcji cashback - to zakład bez ryzyka, ponieważ możecie zamknąć swój kupon przed czasem jeśli obawiacie się, że jedna nietrafiona selekcja go "położy". Do Waszej dyspozycji jest też e-shop Fortuna z licznymi bonusami i nagrodami, Strefa Typera a także Fortuna Klub Plus, w ramach którego gromadzicie punkty FKP.

Dodatkowo legalny bukmacher Fortuna regularnie organizuje dla graczy promocje tymczasowe, pozwalające zgarnąć dodatkowe środki na grę, atrakcyjne bonusy bukmacherskie i freebety. Bonusy okazjonalne Fortuna związane są np. z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi (bonus Fortuna na Ligę Mistrzów, Fortuna promocja bukmacherską na Ekstraklasę, bonus na wielkoszlemowe turnieje tenisowe itd), ale również największymi świętami.

Jak widać, oferta promocyjna Fortuna, dostępna po rejestracji z kodem bonusowym Fortuna VIP jest naprawdę rozbudowana, dzięki czemu Wasze zakłady internetowe Fortuna online mogą być jeszcze bardziej korzystne, a Wasze szanse na wygraną bukmacherską Fortuna zwiększają się. Pamiętajcie więc, by na bieżąco śledzić stronę internetową efortuna oraz naszą zakładkę Fortuna bonusy i promocje, gdzie znajdziecie wszystkie aktualne promocje tymczasowe Fortuna. 

Promocje dla regularnych typerów z kodem rejestracyjnym w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Bonusy dla stałych graczy Fortuna z kodem promo VIP

4. Czy Fortuna akceptuje kod bonusowy po założeniu konta?

Podstawowym warunkiem odbioru podwyższonego bonusu powitalnego Fortuna jest wykorzystanie naszego zyskownego kodu promocyjnego Fortuna podczas zakładania konta bukmacherskiego u tego bukmachera. Pamiętajcie, by założyć konto przez nasz  ==> link aktywacyjny do bonusu Fortuna z kodem <== (wówczas kod zostanie wygenerowany automatycznie) lub wpisać / wkleić kod bonusowy LEGALSPORT, jeśli zakładanie konto bezpośrednio przez stronę internetową Fortuna - tylko wówczas otrzymacie na start nawet 1140 zł. Jeśli o tym zapomnicie i pole "Kod bonusowy" pozostanie puste, nie macie już możliwości odbioru specjalnego podwyższonego pakietu na start Fortuna.

Jeżeli dojdzie do sytuacji, że kod bonusowy Fortuna nie działa należy w pierwszym momencie kliknąć w zakładkę Pomoc i wybrać formularz kontaktowy i zgłosić błąd, dokładnie opisując całą sytuację. Rekomendujemy, aby podać jak najwięcej informacji – to w znacznym stopniu przyspieszy cały proces rozwiązywania problemu. Drugim, również dogodnym sposobem kontaktu jest wiadomość za pośrednictwem Facebooka lub Twittera. Oczywiście jeżeli chcemy skorzystać z tego typu narzędzi, musimy posiadać konto na którymś z tych portali społecznościowych.

5. Czy Fortuna kod bonusowy jest najlepszy?

U legalnego bukmachera Fortuna kos rejestracyjny VIP zapewnia ponadstandardowy bonus powitalny w kwocie nawet 1140 zł. W skład oferty dla nowych klientów Fortuna VIP wchodzi bonus 100% od depozytu do 1000 zł, cashback 120 zł oraz freebet 20 zł. Warto jednak wiedzieć, że kod promocyjny Fortuna, który brzmi LEGALSPORT, działa również u innych legalnych bukmacherów online, umożliwiając odbiór ponadstandardowych bonusów na start.

Przykładowo, u legalnego bukmacher LVBET kod promocyjny VIP (przypominamy, że hasło rejestracyjne u każdego legalnego buka brzmi LEGALSPORT) pozwala zgarnąć nie tylko standardowe bonusy od dwóch pierwszych wpłat, ale także unikalny freebet 20 zł, niedostępny w standardowej ofercie. Z kolei kod rejestracyjny do legalnego bukmachera forBET online daje dostęp do bonusów na łączną kwotę 2110 zł: w skład pakietu powitalnego wchodzą m.in. bonusy od trzech pierwszych depozytów oraz extra bonus 50 zł za użycie kodu, cashback 50 zł oraz freebet 10 zł. Ten ekskluzywny kod rejestracyjny działa również u bukmachera BetFan oraz w Milenium, u każdego z buków zapewniając najlepszy pakiet bonusów powitalnych.

Warto wiedzieć o kodzie rejestracyjnym Fortuna VIP

 • Legalny bukmacher internetowy Fortuna akceptuje ekskluzywny kod promocyjny, który zapewnia dodatkowe korzyści na start
 • Pakiet powitalny Fortuna dla nowych klientów z kodem promocyjnym Fortuna VIP obejmuje aż trzy promocje: bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł, cashback 120 zł (zakład bez ryzyka Fortuna bez kodu to tylko 100 zł) oraz freebet 20 zł, czyli łącznie aż 1140 PLN na start
 • Wszystkie bonusy powitalne, dostępne z kodem polecającym Fortuna, cechują się prostymi warunkami odbioru i obrotu
Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Fortuna kod promocyjny VIP na 2020
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.