wtorek, 29 września 2020
Najnowsze: Kto ma lepsze kursy: Betclic czy LVBET?

Fortuna kod promocyjny VIP na 2020

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - jak działa kod promocyjny w pakiecie VIP. Max bonus Fortuna z kodem promo na wrzesień 2020

Odbieram kod promocyjny do Fortuna Aktualne hasło bonusowe: LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod bonusowy VIP w Fortuna
  1. 3 bonusy za kod rejestracyjny Fortuna VIP
 2. Kod bonusowy Fortuna za free - jak odebrać
 3. Jak wpisać kod bonusowy Fortuna?
 4. Warunki i zasady kodu bonusowego Fortuna
  1. Jak odebrać bonus 100% Fortuna za kod
  2. Odbiór zakładu bez ryzyka Fortuna z kodem promocyjnym VIP
  3. Freebet 20 PLN Fortuna za kod rejestracyjny - warunki odbioru
 5. Opinie o kodzie promocyjnym Fortuna
 6. FAQ – pytania i odpowiedzi o Fortuna kod bonusowy VIP
Kod bonusowy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - zdjęcie do tekstu
Bonus powitalny z kodem rabatowym Fortuna

Bonus powitalny z kodem rabatowym pozwala zyskać dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie u danego operatora, jest więc doskonałą zachętą do założenia konta internetowego właśnie u tego buka.

1145 PLN na start w Fortuna
Odbieram z kodem bonusowym LEGALSPORT

Z tego względu wszyscy legalni bukmacherzy akceptują kod bonusowy, poprawiający warunki bonusu dla nowych graczy. Nie inaczej jest w przypadku legalnego bukmachera Fortuna. eFortuna Zakłady Bukmacherskie Online przy współpracy z naszym serwisem przygotowała wyjątkowy i ekskluzywny kod do bonusu u legalnego buka Fortuna, który brzmi LEGALSPORT i znacząco zwiększa ofertę powitalną dla nowych graczy.

Chcesz dowiedzieć się, jakie są korzyści z kodu bonusowego Fortuna i ile można zyskać na start, zakładając konto bukmacherskie Fortuna online za darmo z super dochodowym kodem rabatowym? Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do lektury!

Kod bonusowy VIP w Fortuna

Na początku warto wspomnieć, że już podstawowa wersja bonusu powitalnego w Fortuna Zakłady Bukmacherskie prezentuje się naprawdę imponująco i pozwala zgarnąć dodatkowo aż 2230 zł na start. Na ekstra bonus Fortuna dla nowych klientów składa się nie tylko bonus od depozytu w wysokości nawet 2000 zł (tzw. Fortuna bonus 2000), ale również zakład bez ryzyka 200 zł oraz freebet 20 zł. Jednak na start w Fortuna można zyskać jeszcze więcej - wystarczy tylko podczas zakładania konta wykorzystać unikalny kod rejestracyjny eFortuna VIP, który brzmi LEGALSPORT.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bonus powitalny Fortuna z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT:
+ bonus od depozytu 2000 zł
+ freebet 20 zł
+ darmowy zakład 210 zł (tylko z kodem promocyjnym)

Aktywny kod promocji Fortuna

Pierwszym i najważniejszym krokiem do uzyskania ulepszonych warunków bonusu powitalnego jest założenie nowego konta internetowego Fortuna online. Jeśli proces rejestracji rozpoczniecie przez nasz link aktywacyjny (na przykład ten ==>    Extra bonus Fortuna z kodem rejestracyjnym  <===, możecie też kliknąć w powyższy baner), to o kodzie bonusowym nie musicie już pamiętać - pojawi się on w odpowiednim miejscu automatycznie. Nie tracicie więc czasu, a możecie tylko zyskać!

3 bonusy za kod rejestracyjny Fortuna VIP

U legalnego bukmachera iFortuna kod w wersji VIP sprawi, że na start będziecie dysponować dużo większym potencjałem finansowym, przeznaczonym na kupony bukmacherskie. Na początek do Waszej dyspozycji został wypuszczony bonus 100% od pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 2000 zł. W praktyce oznacza to, że bukmacher podwaja Waszą pierwszą wpłatę na konto internetowe Fortuna: jeżeli pierwszy raz wpłacicie 800 zł, do wykorzystania na zakłady będziecie mieli aż 1600 zł. Analogicznie pierwsza wpłata w wysokości 2000 zł skutkuje przyznaniem bonusu 2000 zł, co daje aż 4000 zł na początek naszej przygody z ofertą bukmacherską Fortuna. Warto przy tym dodać, że w przeszłości bonus od depozytu Fortuna wynosił tylko 400 zł (Fortuna bonus 400).

Drugi element promocji jest również bardzo atrakcyjny – specjalna oferta Fortuna z kodem bonusowym obejmuje bowiem także zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł - bez kodu zakład bez ryzyka Fortuna to tylko 200 zł. W momencie gdy postawicie swój pierwszy zakład bukmacherski Fortuna i okaże się on przegrany, buk zwróci Wam całą stawkę, za kupon aż do kwoty 210 zł. Te dodatkowe 10 zł, które otrzymujecie, zakładając konto internetowe Fortuna z kodem promocyjnym, może się przełożyć na znacznie wyższą wygraną - przekonacie się o tym, analizując dwa poniższe kupony bukmacherskie.

Pierwszy z nich został postawiony za standardowe 200 zł, a drugi za Fortuna bonus 210 zł z kodem promocyjnym eFortuna VIP. Jak widać, stawiając kupon bukmacherski za 210 zł z kodem polecającym Fortuna możecie wygrać o wiele więcej! Pamiętajcie, że po rejestracji musicie oba dodatkowe bonusy aktywować na Waszym profilu klienta.

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Zakład bez ryzyka eFortuna 200 zł
 
Ajax vs Juventus, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.25
Villarreal vs Valencia, Liga Europy, typ 1, kurs - 2.60
Lech Poznań vs Jagiellonia, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.12
Nunberg vs Schalke, Bundesliga, typ 2, kurs - 2.22
AC Milan vs Lazio, Serie A, typ 1, kurs - 2.58
----------------------------------------------------
Kurs: 71.03| Stawka: 200 PLN| Wygrana: 12 501,28 zł 
 
******************************
 
Zakład bez ryzyka Fortuna 210 zł z kodem LEGALSPORT
 
Ajax vs Juventus, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.25
Villarreal vs Valencia, Liga Europy, typ 1, kurs - 2.60
Lech Poznań vs Jagiellonia, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.12
Nunberg vs Schalke, Bundesliga, typ 2, kurs - 2.22
AC Milan vs Lazio, Serie A, typ 1, kurs - 2.58
----------------------------------------------------
Kurs: 71.03| Stawka: 120 PLN | Wygrana: 13 126,34 zł
Przechodzę na stronę internetową Fortuny

Ekskluzywny pakiet vipowski Fortuna obejmuje też extra bonus bez depozytu, czyli freebet 20 zł (Fortuna bonus 20). Dzięki temu możecie postawić zakład bukmacherski Fortuna całkowicie za pieniądze bukmachera - nie musicie dokonywać żadnej wpłaty, a więc są to de facto darmowe pieniądze Fortuna. Jeśli przegracie, przegrana Was nie zaboli bo przecież gracie całkowicie za pieniądze bukmachera, a w przypadku wygranej cała kasa to dla Was czysty zysk!

Z pewnością więc warto skorzystać z wyjątkowej oferty powitalnej u tego legalnego bukmachera - bonus za rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna wynosi bowiem aż 2230 PLN, co plasuje ofertę dla nowych graczy tego buka w czołówce polskich legalnych bukmacherów. Aktualny kod bonusowy do bukmachera Fortuna pozwala zyskać w sumie nawet 4230 zł na start - na tę kwotę składa się 2000 zł pierwszego depozytu + 2000 zł bonusu od depozytu + 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł freebet Fortuna.

Jak wspomnieliśmy, w przeszłości bonus od depozytu Fortuna wynosił tylko 400 zł, a freebet Fortuna 10 zł, a więc obecna oferta prezentuje się naprawdę imponująco i warto z niej skorzystać. Jedyne, co musicie zrobić to kliknąć w ten link ==>ekskluzywny pakiet VIP Fortuna z kodem rabatowym<=== i założyć darmowe iKonto Fortuna z kodem rejestracyjnym! Możecie to zrobić zarówno przez stronę internetową efortuna (dla graczy, którzy preferują zakłady bukmacherskie na desktopie lub laptopie), jak i aplikację mobilną Fortuna, która działa na smartfony i tablety z systemem operacyjnym IOS lub Android. No i oczywiście pamiętajcie o aktywacji bonusów dodatkowych po założeniu konta.

Kod bonusowy Fortuna za free - jak odebrać

Najlepszy pakiet powitalny Fortuna z kodem bonusowym pozwala zyskać za darmo nawet 2230 zł na start. Jego dodatkową zaletą jest fakt, że bardzo łatwo możecie go odebrać - kod rejestracyjny Fortuna, który brzmi LEGALSPORT, znajdziecie na przykład w tej zakładce - Fortuna kod bonusowy.

Nie dziwi nas więc, że gracze bukmacherscy coraz chętniej wykorzystują zyskowny kod bonusowy Fortuna, pozwalający w łatwy sposób otrzymać dodatkowe środki, które można wykorzystać na typowanie dowolnych sportów. Na swój kupon bukmacherski można więc wrzucić zarówno typy na piłkę nożną, jak i zakłady bukmacherskie na koszykówkę lub piłkę ręczną. Wykorzystać możecie także esport.

Kod rabatowy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika. LEGALSPORT - kod promocyjny do bukmachera Fortuna

Wyjątkowy kod bonusowy eFortuna, który możecie odebrać za free, bardzo łatwo możecie też wykorzystać - tak naprawdę wcale nie musicie o nim pamiętać, ponieważ zostanie on wpisany w sposób automatyczny! Co dokładnie zrobić, by założyć konto bukmacherskie Fortuna z kodem i zgarnąć powiększony pakiet startowy dla nowych graczy Fortuna, przeczytacie w poniższej sekcji "Jak wpisać kod bonusowy Fortuna" - przekonacie się, że to naprawdę proste!

Jak wpisać kod bonusowy Fortuna?

Jak wspomnieliśmy, wykorzystanie kodu promocyjnego Fortuna jest bardzo intuicyjne, dzięki czemu rejestracja iKonta Fortuna z kodem bonusowym LEGALSPORT nie sprawi problemu nawet początkującym graczom bukmacherskim. Nie musicie nawet pamiętać o tym, by nasz kod kopiować lub wpisywać - jeśli proces rejestracyjny rozpoczniecie przez nasz link aktywacyjny (na przykład ten ==>  Kod bonusowy do bukmachera Fortuna  <===), kod wygenerowany zostanie w sposób automatyczny i będzie już wpisany we właściwe miejsce, czyli w pole zatytułowane "Kod promocyjny".

Gdyby z jakichś powodów kod nie był wpisany automatycznie, możecie wprowadzić go ręcznie - najprościej będzie skopiować ten kod ==> LEGALSPORT <==, a następnie wkleić go w pole "Kod promocyjny". Prosta czynność, która nie wymaga skomplikowanych działań.

Bonus dla nowych graczy z kodem LEGALSPORT w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Jak odebrać bonus na start Fortuna z kodem rejestracyjnym

Pamiętajcie, że tylko formularz z wpisanym kodem bonusowym Fortuna pozwoli Wam zgarnąć podwyższony bonus dla nowych graczy, który obejmuje bonus 100% od pierwszej wpłaty, freebet 20 z oraz extra promocyjny zakład bez ryzyka za 210 zł. Dlatego przed kliknięciem guzika "Zarejestruj" upewnijcie się, że kod rabatowy Fortuna, który brzmi LEGALSPORT, na pewno jest wpisany w odpowiednie miejsce.

Co ważne, możliwa jest u legalnego bukmachera iFortuna szybka rejestracja z kodem bonusowym - dzięki temu swój pierwszy zakład bukmacherski u tego legalnego buka możecie postawić już po kilku minutach, a kod rejestracyjny w dalszym ciągu jest akceptowany! Proces rejestracyjny możecie zakończyć po pewnym czasie, uzupełniając wymagane przez bukmachera Fortuna dane. Przypominamy, bo bonusy dodatkowe należy aktywować w profilu po rejestracji!

Warunki i zasady kodu bonusowego Fortuna

Wykorzystując wyjątkowy kod promocyjny w wersji VIP podczas zakładania konta internetowego Fortuna online możecie odebrać ponadstandardowy bonus powitalny w wersji VIP. Dzięki zastosowaniu kodu promocyjnego możecie zgarnąć na start nawet 4230 zł, z czego aż 2230 zł otrzymujecie od tego legalnego bukmachera całkowicie za darmo. Co równie ważne, extra bonusy Fortuna możecie odebrać na szczególnie korzystnych warunkach regulaminowych.

Bonus powitalny Fortuna z kodem promocyjnym LEGALSPORT - warunki
Nazwa bonusu Minimalny kurs kuponu Minimalna liczba zdarzeń Liczba obrotów
Bonus 100% od depozytu 1.90 3 zdarzenia 4x (30 dni)
Zakład bez ryzyka 120 zł Brak Brak Brak
Darmowy zakład 20 zł Brak Brak Brak 

Wynika to z faktu, że warunki i zasady kodu bonusowego Fortuna oraz bonusu na start dla nowych graczy są naprawdę proste - przekonacie się o tym sami, zapoznając się z tabelą, w której zebraliśmy najważniejsze zasady bonusu powitalnego Fortuna.

Jak odebrać bonus 100% Fortuna za kod

Odbiór pierwszej części bonusu powitalnego od eFortuna Zakłady Bukmacherskie Online jest banalnie prosty. Wystarczy, że w ciągu 3 dni na swoje indywidualne konto bukmacherskie Fortuna (iKonto Fortuna) dokonacie pierwszego depozytu na kwotę 2000 zł - dzięki temu odbierzecie maksymalny bonus Fortuna, Kwoty wynosi drugie 2000 zł. W tym momencie do wykorzystania na zakłady sportowe dysponujecie kwotą aż 4000 zł (2000 na saldzie bonusowym).

Odbiór zakładu bez ryzyka Fortuna z kodem promocyjnym VIP

W przypadku drugiego elementu promocji, czyli zakładu bez ryzyka Fortuna, musicie założyć iKonto w terminie 3 dni, licząc od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji – sugerujemy Wam, żebyście rejestracje ukończyli od razu.

Jeżeli Wasz pierwszy zakład okaże się wygrany, cała suma trafia na Wasze konto. Jeżeli pierwszy kupon będzie źle obstawiony, wówczas bukmacher Fortuna na Wasze konto online zwróci stawkę za postawiony zakład – w przypadku gry za 100 zł, Fortuna zwraca 88 złotych (pomniejszona o 12% podatek). Zakładając iKonto Fortuna z kodem bonusowym otrzymujecie wyższy zakład bez ryzyka 210 zł. Bonus należy aktywować przed zawarciem kuponu.

Freebet 20 PLN Fortuna za kod rejestracyjny - warunki odbioru

Równie proste są Warunki odbioru darmowego zakłady 20 zł, który otrzymujecie w punktach FKP (Fortuna Klub Plus) - możecie je wymieniać na zakłady. Tu również nie musicie pamiętać o minimalnej liczbie zdarzeń na kuponie czy minimalnym kursie - swój darmowy zakład bukmacherski Fortuna możecie postawić całkowicie według własnego uznania!

By przekonać się, że odbiór darmowego zakładu bukmacherskiego Fortuna z kodem promo VIP naprawdę się opłaca, rzućcie okiem do poniższej tabeli. Zebraliśmy tam informację, ile średnio wygrywają typerzy, stawiający swój pierwszy darmowy zakład za freebet Fortuna. Jak widać, darmowe pieniądze od Fortuna mogą się przełożyć na naprawdę interesującą wygraną, i to bez żadnego ryzyka z naszej strony! 

Średnie wygrane bukmacherskie za freebet 20 PLN Fortuna z kodem promo VIP
Miesiąc odbioru bonusu Ile wygrywali gracze
Styczeń 2020 r. 120 zł
Luty 2020 r. 90 zł
Marzec 2020 r. 85 zł
Kwiecień 2020 r. 155 zł
Maj 2020 r. 180 zł
Czerwiec 2020 r. 70 zł
Lipiec 2020 r. 50 zł
Sierpień 2020 r. 80 zł
Wrzesień 2020 r. 110 zł
Październik 2020 r. 115 zł
Listopad 2020 r. 85 zł
Grudzień 2020 r. 100 zł

Jak widzicie, za regułami odbioru kodu bonusowego (pamiętajcie, że bonus aktywuje się na koncie ręcznie) i bonusu powitalnego Fortuna nie kryją się żadne tajemnice. Pamiętajcie jednak, by dla pewności zapoznać się ze szczegółowym regulaminem promocji, który znajdziecie na stronie internetowej efortuna. Dodatkowo, jeśli potrzebujecie bardziej szczegółowych informacji na temat odbioru bonusu powitalnego za kod promocyjny Fortuna VIP, znajdziecie je w tym tekście ==>Jak odebrać bonus powitalny Fortuna.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bonus powitalny Fortuna z kodem rejestracyjnym to nawet 4230 zł na start:
2000 zł pierwszej wpłaty
2000 zł bonusu od wpłaty
210 zł zakład bez ryzyka
20 zł darmowy zakład

Bardzo podobne MAX zasady bonusowe występują również u innych legalnych polskich bukmacherów internetowych. Przykładowo, legalny polski operator zakładów sportowych Betclic oferuje swoim klientom bonus na start "betclic cashback 500" w formie powitalnej z kodem promocyjnym - pakiet na start Betclic również ma bardzo korzystne warunki odbioru oraz obrotu bonusem, z którymi poradzi sobie nawet początkujący gracz bukmacherski.

Jeśli poszukujecie prostych warunków odbioru, warto zwrócić uwagę również na buka STS online - w STS kod promocyjny VIP zapewnia dostęp do bonusu 1179 zł, który również ma bardzo prosty regulamin. Atrakcyjny bonus powitalny na prostych i przejrzystych warunkach znajdziecie też u bukmachera eWinner, a dodatkowo stosując w eWinner kod rejestracyjny otrzymacie podwyższony bonus na start: Wasz cashback będzie podniesiony.

Opinie o kodzie promocyjnym Fortuna

Gracze bukmacherscy wysoko oceniają akceptowany przez legalnego bukmachera Fortuna kod promocyjny, podkreślając jego liczne zalety. Opinie typerów o kodzie rejestracyjnym Fortuna VIP są bardzo pozytywne między innymi dlatego, że kod do Fortuny jest bardzo prosty w zastosowaniu: by zgarnąć dodatkowe korzyści na start, wystarczy tylko wpisać go lub wkleić w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym.

Według typerów kod promocyjny do Fortuny w wersji VIP zasługuje na uwagę również dlatego, że pozwala odebrać ponadstandardowy pakiet bonusów powitalnych, który łącznie może wynieść nawet 2230 zł. Za kod rejestracyjny otrzymujemy w tym przypadku podwyższony fortuna Cashback 210 zł - w wersji bez kodu promocyjnego możemy zgarnąć zakład bez ryzyka Fortuna online w wysokości tylko 200 zł. 

Ponieważ bonus powitalny Fortuna online dla nowych klientów z kodem promocyjnym VIP należy do najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku jeśli chodzi o warunki odbioru i obrotu bonusem, nikogo nie dziwi, że Fortuna regularnie zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP bukmacherów internetowych w Polsce. Typerzy potwierdzają, że Fortuna to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawanych operatorów zakładów sportowych w Polsce, dlatego nowi gracze chętnie rejestrują swoje konta typerskie, stosując unikalny Fortuna kod promocyjny VIP, który brzmi LEGALSPORT.

FAQ – pytania i odpowiedzi o Fortuna kod bonusowy VIP

Według graczy wykorzystanie kodu bonusowego Fortuna i odbiór podwyższonego bonusu powitalnego są bardzo proste. Czasem jednak typerzy mają pytania o kod promocyjny Fortuna - chcą na przykład wiedzieć w jaki sposób kod rabatowy działa albo jakie bonusy i promocje Fortuna dostępne są po użyciu kodu. Specjalnie dla Was nasi eksperci zebrali więc najczęściej powtarzające się pytania typerów o kod Fortuna i przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Czy kod bonusowy Fortuna działa tak samo jak u innych bukmacherów?

Akceptowany przez legalnego bukmachera Fortuna kod bonusowy LEGALSPORT jest najlepszym kodem promocyjnym na polskim rynku, ponieważ działa u wszystkich legalnych bukmacherów. Każdy operator zakładów sportowych ma własną politykę promocji, dlatego też wykorzystując kod u różnych buków, otrzymujemy w zamian różne oferty. Działanie samego kodu jest jednak takie samo u wszystkich bukmacherów.

Aby zgarnąć korzyści płynące z wykorzystania kodu LEGALSPORT najpierw należy założyć nowe konto online, a podczas procesu rejestracji wpisać kod promocyjny w odpowiednie miejsce (najczęściej jest to pole zatytułowane "Kod bonusowy", "Kod promocji" itd). Na koniec należy już tylko spełnić warunki, zawarte w regulaminie promocji, by cieszyć się podwyższonym bonusem powitalnym z kodem rabatowym.

2. Czy za kod rejestracyjny Fortuna trzeba płacić?

Nie, kod promocyjny Fortuna, który brzmi LEGALSPORT, jest całkowicie darmowy. Gracz, który wykorzysta nasz wyjątkowy kod rejestracyjny nie ponosi żadnych kosztów – co więcej uzyskuje same korzyści. To ile ich będzie zależy już od samego typera i taktyki jaką przyjmie na zawieranie zakładów sportowych w Fortunie. Sugerujemy Wam, aby dokładnie przemyśleć swój plan działania, żeby z kodu bonusowego wycisnąć najwięcej jak się da.

Pamiętajcie, że najlepsze i zawsze aktualne kody do Fortuna znajdziecie na portalu LegalSport.pl - wystarczy tylko wejść w zakładkę "Fortuna kod promocyjny", by zgarnąć darmowy kod rejestracyjny, dzięki któremu na start można zyskać nawet 2230 PLN całkiem za free!

3. Czy kod na start Fortuna gwarantuje specjalne bonusy dodatkowe?

Zakładając iKonto Fortuna z kodem promocyjnym możecie liczyć nie tylko na podwyższony bonus na start (nawet 2000 zł w ramach bonusu 100% od pierwszej wpłaty + zakład bez ryzyka aż 210 zł + freebet 20 zł w punktach FKP), ale również pełen dostęp do wszystkich bonusów i promocji, które dla swoich stałych graczy regularnie organizuje legalny bukmacher Fortuna (o najnowszych akcjach bonusowych przeczytacie tutaj: Bonusy bukmacherskie Fortuna).

Konto bukmacherskie Fortuna z kodem rejestracyjnym daje Wam więc dostęp do promocji Happy Hours, która umożliwia stawianie zakładów bukmacherskich bez podatku, możecie też skorzystać z opcji cashback - to zakład bez ryzyka, ponieważ możecie zamknąć swój kupon przed czasem jeśli obawiacie się, że jedna nietrafiona selekcja go "położy". Do Waszej dyspozycji jest też e-shop Fortuna z licznymi bonusami i nagrodami, Strefa Typera a także Fortuna Klub Plus, w ramach którego gromadzicie punkty FKP.

Dodatkowo legalny bukmacher Fortuna regularnie organizuje dla graczy promocje tymczasowe, pozwalające zgarnąć dodatkowe środki na grę, atrakcyjne bonusy bukmacherskie i freebety. Bonusy okazjonalne Fortuna związane są np. z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi (bonus Fortuna na Ligę Mistrzów, Fortuna promocja bukmacherską na Ekstraklasę, bonus na wielkoszlemowe turnieje tenisowe itd), ale również największymi świętami.

Jak widać, oferta promocyjna Fortuna, dostępna po rejestracji z kodem bonusowym Fortuna VIP jest naprawdę rozbudowana, dzięki czemu Wasze zakłady internetowe Fortuna online mogą być jeszcze bardziej korzystne, a Wasze szanse na wygraną bukmacherską Fortuna zwiększają się. Pamiętajcie więc, by na bieżąco śledzić stronę internetową efortuna oraz naszą zakładkę Fortuna bonusy i promocje, gdzie znajdziecie wszystkie aktualne promocje tymczasowe Fortuna. 

4. Czy Fortuna akceptuje kod bonusowy po założeniu konta?

Podstawowym warunkiem odbioru podwyższonego bonusu powitalnego Fortuna jest wykorzystanie naszego zyskownego kodu promocyjnego Fortuna podczas zakładania konta bukmacherskiego u tego bukmachera. Pamiętajcie, by założyć konto przez nasz  ==> link aktywacyjny do bonusu Fortuna z kodem <== (wówczas kod zostanie wygenerowany automatycznie) lub wpisać / wkleić kod bonusowy LEGALSPORT, jeśli zakładanie konto bezpośrednio przez stronę internetową Fortuna - tylko wówczas otrzymacie na start nawet 2230 zł. Jeśli o tym zapomnicie i pole "Kod bonusowy" pozostanie puste, nie macie już możliwości odbioru specjalnego podwyższonego pakietu na start Fortuna.

Jeżeli dojdzie do sytuacji, że kod bonusowy Fortuna nie działa należy w pierwszym momencie kliknąć w zakładkę Pomoc i wybrać formularz kontaktowy i zgłosić błąd, dokładnie opisując całą sytuację. Rekomendujemy, aby podać jak najwięcej informacji – to w znacznym stopniu przyspieszy cały proces rozwiązywania problemu. Drugim, również dogodnym sposobem kontaktu jest wiadomość za pośrednictwem Facebooka lub Twittera. Oczywiście jeżeli chcemy skorzystać z tego typu narzędzi, musimy posiadać konto na którymś z tych portali społecznościowych.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Fortuna kod promocyjny VIP na 2020
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.