niedziela, 3 grudnia 2023
Najnowsze: Aston Villa - Manchester City (06.12, 21:15) promocje

Turniej e-sportowy w LVBET

Promocja bukmacherska na e-sport u legalnego bukmachera LVBET. Turniej e-sportowy z nagrodami - do wygrania bonusy do 3000 PLN.

Kod promocyjny na turniej E-sportowy
Zarejestruj się z kodem - pakiet powitalny czeka
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak dołączyć do turnieju LVBET
  1. Jakie kupony biorą udział w promocji?
  2. Esportowy turniej - przykładowy kupon
  3. Turniej LVBET - co do wygrania?
  4. Oferta na e-sport w LVBET
 2. Promocje LVBET na e-sport i nie tylko
  1. Promocyjny kod
Turniej esportowy dla graczy w LVBET online

Zakłady bukmacherskie na e-sporty, podobnie jak i same rozgrywki e-sportowe, zyskują coraz większą popularność w naszym kraju. 

freebet 20 pln na esport
Darmowy zakłąd na start w LVBET z kodem promocji

Z tego względu rosną nie tylko nagrody w ramach e-sportowych turniejów (pula nagród na same tylko rozgrywki w grę e-sportową Fortnite w ramach IEM w Katowicach wynosiła 600 000 dolarów!), ale i oferta zakładów bukmacherskich na e-sporty u wszystkich legalnych bukmacherów - rozbudowane propozycje znajdziecie m.in. w STS, BETFAN czy TOTALbet.

Wyjątku nie stanowi LVBET, który dla swoich graczy przygotował dodatkowo atrakcyjny turniej, związany z typowaniem najpopularniejszych rozgrywek e-sportowych. Trzeba przyznać, że jest o co walczyć, bo premia finansowa za zajęcie pierwszej lokaty to aż 3000 PLN, a i pozostałe nagrody robią wrażenie!

Jak dołączyć do turnieju LVBET

Zasady turnieju e-sportowego w LVBET są bardzo proste i nie odbiegają zbytnio od regulaminów innych tego typu promocji, dlatego poradzi sobie z nimi nawet początkujący typer. By wziąć udział w akcji rankingowej tego buka, musicie tylko posiadać aktywny profil gracza i stawiać kupony na e-sport podczas trwania turnieju (8.06-5.07).

Szeroka oferta zakładów na e-sportyPremie i bonusy dla nowych i stałych graczy
Szeroka oferta zakładów na e-sporty
Premie i bonusy dla nowych i stałych graczy
GRAJ w

Do promocji nie musicie się zapisywać, nie jest Wam też potrzebny kod promocyjny, by ją aktywować (jedyny kod jaki potrzebujecie to LEGALSPORT - użyjcie go przy rejestracji jeśli nie posiadacie jeszcze konta typerskiego w LVBET online).

Jakie kupony biorą udział w promocji?

Do e-sportowego turnieju kwalifikują się automatycznie wszystkie kupony bukmacherskie na e-sport, spełniające warunki promocji. Mogą to być zakłady pojedyncze (SOLO) i kombi (tzw AKO), obstawiane w opcji przedmeczowej i na żywo. Co ważne, na turniejowym kuponie muszą się znajdować wyłącznie selekcje z oferty e-sportów: możecie więc obstawiać selekcje na CS:GO, Dota 2, Starcraft i Starcraft 2, a także na LoL, Warcraft oraz King of Glory). 

Zakłady bukmacherskie LV BET

Najlepsze typy bukmacherskie na e-sporty znajdziesz w LV BET
CS:GO | League of Legends | Dota 2 | StarCraft 2 | Call of Duty | Warcraft | King of Glory

Odbieram bonus z kodem

Znaczenie ma również stawka kuponu oraz kurs minimalny. Każdy zakład, za który zostaną nam przyznane punkty turniejowe, musi być postawiony za minimum 10 zł ze środków własnych gracza (do turnieju nie są wliczane kupony za środki z konta bonusowego), a jego kurs musi wynosić co najmniej 1,5. Poza tym nie ma żadnych ograniczeń - na kuponach możecie umieszczać dowolne selekcje, a więc nie tylko typy na zwycięzców całej rozgrywki, ale też cały wachlarz innych opcji, np. zakłady na wygraną w poszczególnych grach, liczbę zabójstw, typy handicapowe na poszczególne mapy czy zakłady na sumę rund.

Wszystkie zakłady bukmacherskie na e-sporty w LVBET, spełniające warunki promocji, są przeliczane na punkty według poniższego wzoru:

 • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
 • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Dzięki temu na Waszych kontach punkty rankingowe będą gromadzić się niezależnie od tego, jak zostanie rozliczony kupon. To duże udogodnienie, bo nie musicie martwić się, że przegrane kupony dla Was nie "pracują". Pamiętajcie jedynie, że zakłady systemowe  oraz kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out nie biorą udziału w promocji.

Esportowy turniej - przykładowy kupon

Tak jak wspominaliśmy, LVBET nie nakłada praktycznie żadnych ograniczeń na nasze rankingowe kupony online - znaczenie ma tylko stawka, kurs oraz fakt, by zawierały one tylko selekcje e-sportowe. To otwiera nam mnóstwo możliwości jeśli chodzi o tworzenie naszych zakładów - przykładowy kupon, kwalifikujący się do akcji, znajdziecie poniżej.

Zakłady bukmacherskie LV BET
Turniej e-sportowy LVBET - przykładowy kupon:
Atlando VS Nevermind, CS:GO ESEA, typ 2, kurs - 1.63
London Spitfire VS Chengdu Hunters, Overwatch League, typ 1, kurs - 1.59
Team Vitality VS Rogue, EU LOL Championship, typ 2, kurs - 1.42
---------------------------
Kurs całkowity:  3.68 | Stawka kuponu: 50 PLN | Ewentualna wygrana: 161.92 PLN
Punkty dla wygranej: 552 | Punkty dla przegranej: 150
LVBET rejestracja online

Jak widzicie, nasz kupon przyniesie nam punkty niezależnie od tego, czy okaże się trafiony czy nie. Jeśli kupon "nie wejdzie", do naszego konta typerskiego zostanie dopisane punktów rankingowych, a jeśli wytypujemy poprawnie, to oprócz wygranej z kuponu zyskamy również punktów, które pozwolą nam wspinać się coraz wyżej w e-sportowym rankingu LVBET!

Turniej LVBET - co do wygrania?

Punkty, gromadzone przez graczy w turnieju esportowym, pozwalają im rywalizować w specjalnym rankingu. Ranking podzielony jest na dwie części - bonusy bukmacherskie od LVBET otrzymają najlepsi gracze po dwóch tygodniach (8.06 - 21.06) oraz gracze, którzy znajdą się na pierwszych dziesięciu miejscach na zakończenie turnieju w dniu w dniu 4.07 (punkty za 8.06 - 4.07). Oba rankingi aktualizowane są dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz w czwartki.

W pierwszym rankingu nagroda za zajęcie pierwszego miejsca to 1000 zł, druga lokata premiowana jest bonusem 800 zł, a za ostatnie miejsce na podium buk przyznaje premię finansową 600 zł. Czwarte i piąte miejsce to bonus 400 zł, typer z szóstej lokaty otrzyma 300 zł, a gracze z pozycji 7-10 dostaną po 200 zł bonusu. Z kolei w rankingu głównym przedział nagród to 300-3000 zł, a podium premiowane jest kolejno bonusami 3000 zł, 2000 zł i 1500 zł.

Pamiętajcie, że kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej trzy razy w terminie do 60 dni od momentu jej przyznania z ostatecznym kursem minimalnym każdego kuponu 1.75, a sporty wirtualne nie zaliczają się do obrotu bonusem.

Turniej e-sportowy LVBET - fragment regulaminu:

 • (...) W przypadku tej samej ilości punktów, gracz z wyższą sumą wygranych zakładów w promocji zajmie wyższe miejsce w rankingu.
 • Ranking jest aktualizowany dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz czwartki.
 • Przedział nagród, które dodane zostaną po pierwszej części turnieju od 200 PLN do 1000 PLN jest widoczny obok rankingu. Bonusy zostaną dodane w dniu: 22.06.2020 do godziny 17:00 za punkty zdobyte w okresie 8.06 0:00 - 21.06 23:59.
 • Przedział nagród głównych, które dodane zostaną po zakończeniu turnieju od 300 PLN do 3000 PLN jest widoczny obok rankingu. Bonusy zostaną dodane w dniu: 6.07.2020 do godziny 17:00 za punkty zdobyte w okresie 8.06 0:00 - 5.07 23:59.
 • Kwota wygranego bonusu musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 60 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75. Sporty wirtualne nie zaliczają się do obrotu bonusem.
 • LV BET zastrzega sobie prawo zamknięcia konta gracza oraz konfiskaty środków w przypadku dowodu oszustwa lub nadużycia.
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszelkie decyzje podjęte przez LV BET są rozstrzygające.

Oferta na e-sport w LVBET

Bukmacher LVBET online posiada bardzo szeroką ofertę na e-sport, która obejmuje wszystkie popularne turnieje rozgrywane w ramach najpopularniejszych gier. Na swoje kupony SOLO i AKO możecie więc wrzucać m.in. zakłady na League of Legends, kultową strzelankę CS:GO czy na rozgrywki w King of Glory, StarCraft i StarCraft 2, a także typy na Overwatch, Call of Duty czy Rainbow Six.

LVBET udostępnia graczom możliwość obstawiania takich turniejów jak ESL ESA Pro League czy Blast Premier w CS:GO, LoL Champions Korea Summer czy Pacific Championship Series w LoL, a także Parimatch League oraz BTS Pro Series: Ameryka i Azja Południowa w ramach oferty na Call of Duty (TU więcej o ofercie na esport w LVBET).

LVBET Zakłady Bukmacherskie - oferta na e-sport
Oferta na rozgrywki e-sportowe w LVBET online

Oczywiście, w ramach wszystkich rozgrywek i turniejów możecie obstawiać mecze zarówno w opcji pre-match, jak i na żywo. Jeśli preferujecie stawianie kuponów bukmacherskich na e-sport na komórce, to możecie skorzystać z wygodnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej, która działa płynnie na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym IOS i Android, a więc możecie przez nią grać m.in. na telefonach Huawei, Samsung czy iPhone. Z kolei miłośnicy typowania na desktopie czy laptopie mają do dyspozycji witrynę internetową www.lvbet.pl, która jest równie dopracowana i intuicyjna co apka bukmacherska.

Promocje LVBET na e-sport i nie tylko

By mieć dostęp do turnieju e-sportowego i innych promocji LVBET (informacje o aktualnych akcjach bonusowych znajdziesz tutaj ==> bonusy i promocje bukmacherskie w LVBET), trzeba tylko założyć internetowe konto gracza, co możecie zrobić w ciągu 2-3 minut. Akcje promocyjne w LVBET online dotyczą oczywiście nie tylko e-sportu, ale też sportów wirtualnych oraz klasycznych dyscyplin, takich jak piłka nożna, tenis czy darts.

Na e-sport możecie też wykorzystać pakiet premii powitalnych w LVBET online, dzięki któremu na start do zdobycia jest dodatkowe 1520 zł. Te pieniądze możecie przeznaczyć na obstawianie swoich ulubionych komputerowych rozgrywek, ale też innych sportów - wszystko zależy od Waszych preferencji.

Czemu warto wybrać LV BET - infografika
Dlaczego warto wybrać LV BET Zakłady Bukmacherskie - zalety bukmachera

Szczególnie warto założyć profil typerski z użyciem kodu afiliacyjnego LEGALSPORT, który umożliwia zdobycie dodatkowych korzyści w ramach bonusu powitalnego LVBET. Rejestrując konto gracza z kodem zyskujemy na start nie tylko bonus z mnożnikiem od dwóch pierwszych depozytów (nawet 1000 zł od pierwszej wpłaty i do 500 zł od drugiej wpłaty), ale również unikalny darmowy zakład 20 PLN.

Promocyjny kod

Pamiętajcie, że najlepszy kod promocyjny LEGALSPORT działa też u innych buków - dzięki jego wykorzystaniu będziecie mogli zdobyć dodatkowe środki na typowanie e-sportu również w forBET, Fortunie, eWinner czy PZBuk.

17.06.2019, 01:21
Autor: R. Grycz
Komentarze (1)
Turniej e-sportowy w LVBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
WirtualMan
skomentowano ponad miesiąc temu
Wkręciłem się na maxa w te e-sporty... Coś fajnego. Najpierw grasz, a potem oglądasz, jak pykają inni;)

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.