czwartek, 23 maja 2024

Fortuna Pewniak

09.04.2024, 16:36
Autor: J. Zalewski
Spis treści
Rozwiń
 1. Pewniak w Fortuna - jak działa
  1. Przykładowe edycje Pewniaka:
 2. Pewniak w Fortunie - co warto wiedzieć?
  1. Pewniak Fortuny - jakie kupony biorą udział 
  2. Jak odebrać kasę z Pewniaka Fortuna?
 3. FAQ
Pewniak Fortuna - gwarantowany bonus bukmacherski za aktywne typowanie

Buk w Pewniaku zachęca typerów do aktywnego obstawiania kuponów sportowych, a typerzy otrzymują dodatkowe środki na grę.

By nagrodzić swoich graczy za regularne stawianie kuponów bukmacherskich, eFortuna cyklicznie aktywuje promocję "Pewniak", w ramach której przyznaje kasę za samo wrzucanie na kupony określonych rozgrywek. Nie m znaczenia, czy kupony są wygrane czy przegrane - wystarczy grać, by odebrać gwarantowany bonus w Fortuna online!

Pewniak w Fortuna - jak działa

W tej sekcji znajdziecie aktualną akcję z cyklu Pewniak, dzięki czemu będziecie mogli regularnie odbierać nagrody bukmacherskie od Fortuny. Ta wiedza umożliwi zdobycie dodatkowych środków na kupony SOLO i AKO u tego legalnego buka internetowego.

Aktualny Pewniak na maj 2024Odbierz gwarantowany prezent w Fortuna
Aktualny Pewniak na maj 2024
Odbierz gwarantowany prezent w Fortuna
TYPUJ w

Jak widać, zasady regulaminowe Pewniaka w Fortunie są wyjątkowo proste, a co najważniejsze - premię finansową od bukmachera otrzymujecie za samo typowanie, niezależnie od tego, czy Wasze kupony wejdą czy nie. Jedyne, co musicie zrobić, by odebrać nagrodę, to zalogować się na swoje konto typerskie i stawiać zakłady internetowe w dni obowiązywania promocji.

 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Nie masz konta w Fortuna online a chcesz dołączyć do promocji? Możesz aktywować swój profil bukmacherski za darmo w ciągu kilku minut - TU przeczytasz jak zarejestrować iKonto Fortuna. Pamiętaj, by w formularzu wpisać / wkleić kod o treści LEGALSPORT - zapewnia on nie tylko dostęp do Pewniaka, ale też do specjalnego VIPowskiego zestawu premii finansowych!

Przykładowe edycje Pewniaka:

Pewniak 20 zł za aktywność w Fortuna online

Pewniak za aktywność - Europejska piłka wróciła na boiska - w końcu jest co obstawiać! Zwłaszcza, że za aktywność w Fortunie można zgarnąć gwarantowane 20 zł. Wystarczy w dniach trwania promocji stawiać co najmniej jeden kupon dziennie (AKO, SOLO lub Maxikombi - wynik kuponu nie ma znaczenia) ze stawką minimalną 20 PLN, aby otrzymać premię. Za zagranie kuponu w jeden dzień trwania promocji otrzymasz 5 PLN, za typowanie przez dwa dni otrzymasz 10 PLN, a obstawianie przez trzy dni promocji to 20 PLN.

Pewniak na powrót Ekstraklasy w Fortunie

Pewniak na powrót Ekstraklasy - na wznowienie gry w piłkarskiej Ekstraklasie Fortuna przygotowała specjalny prezent. Buk świętuje powrót polskiej piłki, nagradzając typerów gwarantowanym benefitem w wysokości 40 zł. Kasę otrzymają wszyscy gracze, którzy zdecydują się postawić dowolny kupon prematch lub LIVE (SOLO, AKO, MAXIKOMBI) zawierający zdarzenie związane z meczami Ekstraklasy za min. 40 zł. Nie ma znaczenia czy kupon będzie wygrany czy przegrany.

Fortuna - piłkarski Pewniak 20 zł na Ekstraklasę i Bundesligę

Piłkarski Pewniak - we wtorek i środę z okazji powrotu do gry polskiej piłki oraz kolejnej rundy gier w Bundeslidze Fortuna daje graczom możliwość otrzymania gwarantowanych 20 zł. Zasady są proste. Wystarczy w oba dni trwania akcji postawić min. 1 piłkarski kupon za min. 20 zł (bez zakładów typu Ekspert+, Hit Dnia i zakładów specjalnych). Nie ma znaczenia, czy kupon będzie wygrany czy przegrany - po spełnieniu tych warunków każdy typer otrzyma 20 zł w punktach FKP.

Pewniak na UFC - promocja bukmacherska Fortuna online

Pewniak na UFC - w nocy ze środy na czwartek czeka nas kolejny kąsek dla fanów dobrego MMA, czyli UFC Fight Night. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promkę „Pewniak na UFC”. Wystarczy postawić kupon AKO lub MAXIKOMBI, zawierający co najmniej jedno zdarzenie z oferty prematch na UFC Fight Night ze stawką min. 20 PLN, aby otrzymać premię w wysokości 2800 punktów FKP (równowartość 20 PLN). Nie ma znaczenia, czy zakłady będą wygrane czy przegrane.

 

Pewniak na LIVE - promocja dla graczy z bonusem 20 zł w Fortuna online

Pewniak na LIVE - wszystkim fanom zakładów sportowych na żywo legalny polski bukmacher Fortuna daje możliwość otrzymania gwarantowanego pakietu w wysokości 20 zł (przyznawane w punktach FKP). Jedyne, co należy zrobić, by odebrać Pewniaka od Fortuny, to podczas trwania promocji postawić internetowy kupon bukmacherski AKO lub MAXIKOMBI na live za minimum 20 zł. Nie m znaczenia, czy kupon LIVE w Fortuna okaże się wygrany czy przegrany - bonus będzie dodany niezależnie od wyniku.

Esportowy pewniak 25 zł w Fortunie

Esportowy pewniak - by wziąć udział, wystarczy przez 5 dni trwania postawić co najmniej 5 kuponów bukmacherskich online (na stronie www, jej wersji mobilnej lub w aplikacji bukmacherskiej), każdy innego dnia i każdy za minimum 10 PLN. Na każdym z kuponów musi się znaleźć przynajmniej jedno zdarzenie z oferty prematch na esport. Po spełnieniu tych warunków każdy gracz zgarnie gwarantowane 25 PLN od bukmachera Fortuna online.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - Ekstraklasowy Pewniak 20 zł bez obrotu

Ekstraklasowy Pewniak - dla fanów polskiej piłki Fortuna ma Pewniaka 20 zl bez warunków obrotowych! Postaw 3 kupony prematch o wartości min. 20 zł brutto każdy zawierające co najmniej 1 zdarzenie związane z piłkarską Ekstraklasą, a otrzymasz dodatkową kasę. Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 09.02., a środki zostaną dopisane do iKont graczy w dniu po jej zakończeniu do końca dnia. Pamiętaj, że akcja nie obejmuje kuponów zawartych w ramach zakładów specjalnych i Hitu Dnia.

Pewniak w Fortunie - co warto wiedzieć?

Okazja z pewną kasą na kolejne zakłady w Fortuna Zakłady Bukmacherskie dedykowana jest wszystkim graczom, którzy regularnie obstawiają swoje kupony bukmacherskie AKO, SOLO i MAXIKOMBI u tego bukmachera. Nie ma znaczenia, czy lubimy typować zakłady sportowe na komórce w aplikacji mobilnej, czy na desktopie lub komputerze stacjonarnym, korzystając z witryny www - promocja jest dostępna we wszystkich kanałach.

Regularne promocje dla stałych graczyPewniak | Bezpiecznik | Happy Hour bez podatku
Regularne promocje dla stałych graczy
Pewniak | Bezpiecznik | Happy Hour bez podatku
GRAJ w

By z niej skorzystać, wystarczy posiadać profil do typowania w Fortuna online i w czasie trwania danej odsłony akcji stawiać kupony bukmacherskie, spełniające jej warunki. Poszczególne odsłony promocji trwają od jednego do kilku dni i w tym czasie należy postawić określoną liczbę kuponów bukmacherskich, zazwyczaj według zasady, że każdego dnia promocji należy zagrać przynajmniej jeden zakład.

Jak to działa w praktyce? Podczas akcji "Piłkarski Pewniak" musisz postawić co najmniej dwa kupony bukmacherskie online, każdy innego dnia (czyli zarówno we wtorek, jak i w środę musisz zagrać kupon) i każdy za co najmniej 20 zł brutto. Na każdym kuponie musi się znaleźć co najmniej jedno zdarzenie z oferty na piłkę nożną, ale nie ma znaczenia, czy grasz LIVE czy premach oraz czy obstawiasz kupony pojedyncze czy kombi. Spełnisz te warunki? Na Twoim koncie ląduje 20 zł (w punktach FKP).

Pewniak Fortuny - jakie kupony biorą udział 

Zasady poszczególnych edycji akcji eFortuny różnią się od siebie, dlatego trudno jest jednoznacznie określić, jakie kupony kwalifikują Was do otrzymania extra nagród. Przykładowo, w jednej edycji wymagane może być obstawianie kuponów tylko z oferty przedmeczowej, w innej - tylko typowanie na LIVE. Podobnie jest w przypadku poszczególnych dyscyplin i rozgrywek - zdarzenia, które powinny się znaleźć na kuponie, każdorazowo określa regulamin danej edycji.

Regulamin każdego Pewniaka określa następujące kwestie:

 • Rozgrywki których dotyczy promocja - dana odsłona "Pewniaka Fortuny" może dotyczyć ogólnie danej dyscypliny (np. "Piłkarski pewniak", w ramach którego na kuponach musi się znaleźć co najmniej jedna selekcja na piłkę nożną) lub konkretnych rozgrywek (Pewniak na galę UFC czy na Turniej Czterech Skoczni)
 • Rodzaj zakładów - zależnie od edycji Pewniaka, w ramach promocji można stawiać dowolne kupony online (pojedyncze, "double", AKO i MAXIKOMBI), lub tylko określone rodzaje - mogą to być np. tylko kupony pojedyncze lub tylko AKO/ MAXIKOMBI
 • Sposób obstawiania - zależnie od edycji, do bonusu mogą nas uprawniać zarówno zakłady na żywo oraz przedmeczowe, lub tylko jedne z nich - np. w ramach pewniaka na LIVE do promocji zaliczają się tylko kupony postawione z oferty na żywo
 • Czas na stawianie promocyjnych kuponów - jedną z najważniejszych kwestii jest czas trwania promocji. Kupony, które zapewniają nam premię finansową muszą być postawione w określonych ramach czasowych, np. pomiędzy 14 a 17 maja.
 • Częstotliwość typowania - w regulaminie promocji bukmacher najczęściej określa, jak często musimy stawiać nasze kupony internetowe w Fortuna, by otrzymać bonus. Zwykle do promocji kwalifikuje nas co najmniej jeden kupon, puszczony każdego dnia trwania akcji. Jeśli więc dana edycja Pewniaka trwa pięć dni, to musimy nie tylko postawić co najmniej pięć kuponów online, ale też każdy z nich musi być postawiony innego dnia promocji. W ten sposób eFortuna premiuje regularne obstawianie.

Jest jednak kilka punktów stałych, które powtarzają się za każdym razem. Przede wszystkim jest to fakt, że Fortuna nie narzuca nam żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o minimalny kurs kuponu ani też kurs pojedynczego zdarzenia - tu panuje pełna dowolność, co jest dla typerów dużym udogodnieniem. Znaczenie ma jedynie stawka każdego kuponu, która w większości edycji jest ustawiona na poziomie 20 zł.

Co ważne, do otrzymania gwarantowanego bonusu od Fortuny uprawnia Was już samo postawienie odpowiedniej liczby kuponów, spełniających warunki promocji. Nie ma znaczenia, czy okazały się one trafione czy któryś z nich nie wszedł - w każdym przypadku premia (zazwyczaj w postaci punktów Fortuna Klub Plus, które można wymienić na zakłady) zostanie dopisana do Waszego konta.

Jak odebrać kasę z Pewniaka Fortuna?

Po spełnieniu warunków promocji bonus zostanie w ciągu 24 godzin dopisany do iKonta Fortuna - znajdziecie go w sekcji "bonusy/przegląd". Przyznaną nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania (czyli musicie go w tym czasie wykorzystać). Jeśli Wasze kupony zakwalifikowały się do otrzymania premii, zostaniecie przez bukmachera o tym powiadomieni drogą mailową, SMS-ową lub poprzez komunikat pop-up, nie musicie się więc obawiać, że nie zauważycie bonusu i nie zdążycie go aktywować zanim wygaśnie.

Pamiętajcie też, że każdemu graczowi przysługuje jedna premia w postaci punktów Fortuna Klub Plus, bez względu na liczbę zawartych zakładów, spełniających warunki promocji. Co ważne, bonusu nie trzeba obracać, ale nie można go wypłacić na swój rachunek bankowy, ponieważ jest on przyznawany w punktach FKP - jest więc przeznaczony do obstawiania kuponów bukmacherskich w Fortunie.

FAQ

1. Czy warto wziąć udział w "Pewniak Fortuny"?

Tak, polecamy Wam tę akcję bonusową przede wszystkim dlatego, że możecie otrzymać gwarantowany prezent finansowy niezależnie od wyniku Waszych kuponów - a to zawsze się opłaca! Akcja jest regularnie odnawiana, więc możecie z niej korzystać za każdym razem i odbierać extra środki na zakłady bukmacherskie w Fortunie. 

2. Ile wynosi gwarantowana premia w Pewniaku?

Wysokość nagrody w każdej edycji reguluje osobny regulamin, jednak w zdecydowanej większości przypadków jest to 20 zł. W niektórych odsłonach akcji "Pewniak Fortuny"  premia wynosi 25 zł.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Fortuna Pewniak
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.