niedziela, 9 maja 2021
Najnowsze: Jakie kursy ma Superbet

Jak obstawiać MMA w forBET

Jak skutecznie puszczać kupony online na MMA w forBET? Typy na sztuki walki z ekstra kursami od legalnego buka forBET.

Bonus na MMA 2410 zł Pakiet na start forBET z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. forBET: jak typować MMA – poradnik dla graczy
  1. Skorzystaj z bogactwa oferty
  2. Graj przed czasem
  3. Stawiaj na zwycięzców
  4. Wybieraj typy under/over
  5. Wytypuj czas trwania walki
 2. Typowanie MMA w forBET – przykładowy kupon
 3. Promocje bukmacherskie na MMA w forBET
  1. Super premia powitalna z kodem
 4. FAQ: Pytanie i odpowiedzi dotyczące typowanie MMA w forBET
MMA w forBET 0 skuteczne typowanie mieszanych sztuk walki

forBET pochwalić się może kluczową pozycją wśród polskich amatorów bukmacherskich emocji, dzięki czemu regularnie zajmuje wysokie lokaty w TOP rankingach najlepszych bukmacherów online.

MMA bez podatku w forBET
Realna gra bez podatku na start +14% aktywna przez 14 dni

Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim jego bardzo rozbudowana oferta zakładów wzajemnych, obejmująca nie tylko  piłkę nożną, tenis ziemny czy hokej na lodzie, ale również sporty walki, a wśród nich MMA. A ponieważ ta dyscyplina ma wśród graczy forBET coraz więcej zwolenników, postanowiliśmy przygotować dla Was praktyczny poradnik, jak skutecznie typować MMA w forBET.

Podobnie jak w przypadku innych dyscyplin sportowych, typy na Mixed Martial Arts forBET umieścił z lewej strony swojej witryny głównej, pod zakładką sporty walki. Co istotne, tam czekają na Was zakłady na wiele różnych wydarzeń podporządkowanych do poszczególnych organizacji, w tym oczywiście m.in. UFC, Bellator, One Championship czy Cage Cury FC. Oczywiście to tylko kilka przykładów, bowiem forBET udostępnia swoim graczom także selekcje dedykowane np. KSW czy FEN (Fight Exclusive Night). Generalnie oferta forBET na MMA jest naprawdę rozbudowana, dzięki czemu typerzy bez trudu mogą tworzyć zyskowne kupony internetowe.

Infografika - rekomendacje dla typowanie MMA w forBET online
Dlaczego warto obstawiać MMA w forBET?

Oczywiście, oprócz klasycznych selekcji z rynków głównych forBET przygotował również szeroką ofertę różnorodnych podtypów, dotyczących różnych rozstrzygnięć w ramach poszczególnych walk. Dzięki temu obstawiać możecie m.in. liczbę rund, wygraną zawodnika w konkretnej rundzie oraz czas trwania walki.

Pamiętajcie, że z tej wyjątkowo rozwiniętej oferty korzystać możecie na kilka różnych sposobów. Po pierwsze, obstawianie MMA w forBET możliwe jest za pomocą intuicyjnej i przejrzystej strony internetowej, którą znajdziecie pod adresem www.iforbet.pl. Swój wymarzony kupon puścić możecie z poziomu nowoczesnej aplikacji mobilnej, działającej na większości urządzeń przenośnych (aplikacja bukmacherska forBET jest kompatybilna ze smartfonami oraz tabletami z system Android oraz iOS). Dostęp do pełnej propozycji tego warszawskiego buka zyskać możecie także poprzez witrynę mobilną.

forBET: jak typować MMA – poradnik dla graczy

Skuteczne obstawianie danej dyscypliny sportu wymaga nie tylko wiedzy, ale również umiejętności wyselekcjonowania najbardziej zyskownych typów - nie tylko z oferty danego buka, ale również w porównaniu do konkurencji. Ponieważ oferta forBET na MMA prezentuje się naprawdę okazale, przygotowaliśmy dla Was poradnik, jak skutecznie obstawiać tę dyscyplinę sportu, by regularnie zgarniać wysokie wygrane bukmacherskie.

Oferta na MMA w forBET+ Szeroka oferta typów i podtypów+ Atrakcyjne współczynniki bukmacherskie+ Szybki czas dodawania typów na poszczególne walki

Oferta na MMA w forBET
+ Szeroka oferta typów i podtypów
+ Atrakcyjne współczynniki bukmacherskie
+ Szybki czas dodawania typów na poszczególne walki

GRAJ w

Znajdziecie poniżej sprawdzone typy na MMA w forBET i podpowiedzi, jakie zakłady wrzucać na swoje internetowe kupony SOLO i AKO, by regularnie powiększać swój bukmacherski bankroll.

Skorzystaj z bogactwa oferty

Jak już wspomnieliśmy, oferta forBET na mieszane sztuki walki została dopracowana praktycznie w każdym calu. Widać to doskonale chociażby po dostępnych galach u poszczególnych operatorów zakładów wzajemnych. Zdecydowana większość z nich ogranicza się tylko do wydarzeń z górnej półki, zupełnie pomijając te mniej ?medialne", podczas gdy forBET udostępnia typerom szeroki wachlarz możliwości.

forBET online - oferta na MMA
Oferta na mieszane sztuki walki w forBET

Dzięki temu gracze, stawiający swoje internetowe kupony na MMA właśnie w forBET, mogą sprawdzić się w typowaniu m.in. wydarzeń Cage Fury Fighting Championships, czyli z amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki, działającej głównie w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Co ważne, takich selekcji na próżno szukać u takich legalnych bukmacherów jak np. PZBuk, TOTALbet, Totolotek czy Betclic.

Graj przed czasem

Analizując ofertę na mieszane sztuki walki w forBET rzuca się w oczy mnogość możliwości do wyboru - niezależnie od tego, kiedy zajrzymy do zakładki z typami. To zasługa polityki bukmachera, która zakłada dodawanie selekcji na MMA z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, czego nie można powiedzieć o wielu konkurencyjnych podmiotach.

Idealnie te dysproporcje w uzupełniana oferty oddają zakłady na wydarzenia PFL lub Oktagon, które forBET umieścił w swojej ofercie kilkadziesiąt dni przed wejściem zawodników do ringu. Aby jednak być dokładnym, musimy dodać, że tyczy się to przede wszystkim selekcji głównych, a więc tych dotyczących wygranej danego sportowca. Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki temu stworzenie opłacalnego kuponu online jest po prostu o wiele łatwiejsze niż np. w STS, Fortunie czy eWinner, które zakłady na takie wydarzenia dodają do swojej oferty znacznie później niż forBET.

Stawiaj na zwycięzców

Jak wiadomo, fani każdej dyscypliny sportu zdecydowanie najczęściej sięgają po zakłady na zwycięstwo danego zawodnika lub drużyny. Identycznie sytuacja przedstawia się w przypadku amatorów mieszanych sztuk walki. Co zatem przemawia za klasycznymi typami na MMA właśnie w forBET?

To bardzo proste – kluczową rolę odgrywają tutaj atrakcyjne współczynniki bukmacherskie dające nadzieję na naprawdę spore zyski. Za przykład niech posłuży nam walka Anthony Johnson vs Yoel Romero (Bellator), do której forBET dopisał dwa identyczne kursy, bo 1.87. Z kolei w Fortunie starcie to postawić można kolejno na 1.85 i 1.84, co w każdym wypadku działa na korzyść sponsora Arki Gdynia.

Zakłady na zwycięstwo w MMA w forBET
Typy klasyczne na MMA w forBET

Przewagę kursową omawianego przez nas operatora zakładów sportowych widać także w porównaniu z innymi licencjonowani podmiotami bukmacherskimi. I tak np. forBET do potyczki Brendan Allen vs Karl Roberson (UFC) dopisał kolejno współczynniki na poziomie 1.75 i 2.10. Z pewnością o takim szczęściu mówić nie mogą gracze STS, gdzie scenariusz ze zwycięstwem pierwszego zawodnika wyceniony został na 1.71, a drugiego na 2.08.

Wybieraj typy under/over

Fanom mieszanych sportów walki w forBET przypaść do gustu powinny również zakłady na liczbę rund w poszczególnych walkach (under/over), ponieważ kursy dopisane do danych rozstrzygnięć potrafią wręcz zdeklasować konkurencję. Widać to doskonale chociażby po walce Kevin Holland vs Marvin Vettori (UFC Fight Night) i selekcji poniżej 1.5 rundy, którą forBET wycenił na współczynnik 4.05. A jak do tej kwestii podszedł np. TOTALbet? Sponsor strategiczny Warty Poznań na takie rozstrzygnięcie zdecydował się ustalić kurs na poziomie 3.00. Jak więc widać różnica jest kolosalna.

forBET online - typy uner/over na MMA
Zakłady na sumy w MMA w forBET

Omawiając zakłady na sumy w forBET nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie o ich zakresie. I tak do wyżej wspomnianej walki ten warszawski buk dopisał sześć różnych możliwości, a np. BETFAN zaledwie dwie. Analizując ofertę forBET na tle konkurencji szybko zauważycie, że takich przykładów łatwo można znaleźć znacznie więcej - forBET wyprzedza wielu innych licencjonowanych buków zarówno jeśli chodzi o kursy bukmacherskie w zakładach under/over, jak i liczbie możliwości, jakie udostępnia swoim graczom.

Wytypuj czas trwania walki

W ofercie na MMA u renomowanego bukmachera forBET polecić Wam możemy także selekcje dotyczące czasu trwania danej walki. Wynika to z faktu, że choć tego typu zakłady wydają się być standardem, to nie do końca tak jest. Idealnie oddaje to przykład starcia Scott Holtzman vs Mateusz Gamrot, które u sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa wytypować możecie poprzez selekcje na zakończenie walki w pierwszych 60 sekundach (kurs 15.00).

MMA w forBET online - typy na czas walki
Zakłady na czas trwania walki w forBET

Dodatkowo w forBET przy tym zdarzeniu umieścił również typ na czas trwania tej potyczki (walka potrwa pełen dystans ze współczynnikiem 2.55). Wydaje się to wręcz nieprawdopodobne, ale tego typu zakładów na próżno szukać chociażby w Betclic.

Na koniec zaznaczyć trzeba, że to tylko niewielka część pełnego wachlarza wyjątkowo atrakcyjnych typów na MMA w forBET. My postawiliśmy na takie rozwiązania, ponieważ wydają się one nam po prostu najlepsze i najbardziej zyskowne. Nie oznacza to jednak, że w forBET nie warto sięgać po inne selekcje, bowiem i tam czekają na Was prawdziwe perełki - wszystko zależy od Waszych preferencji.

Typowanie MMA w forBET – przykładowy kupon

Jak widzicie, propozycja na MMA w forBET przedstawia się naprawdę zachęcająco. Jest to więc idealny moment, aby teorię przełożyć na praktykę i pokazać Wam, jak może wyglądać przykładowy kupon na tą niesamowicie widowiskową dyscyplinę sportu. Jesteście gotowi? To zaczynamy.

Kupon online na mieszane sztuki walki w forBET
Przykładowy kupon na MMA w forBET

Na naszym wirtualnym kuponie umieściliśmy łącznie sześć zakładów - oczywiście wszystkie z nich wyselekcjonowaliśmy z mieszanych sztuk walk. Trzy pierwsze to klasyczne zakłady na zwycięstwo. Do tego wszystkiego dorzuciliśmy jeszcze trzy całkiem sensowne podtypy. Mowa tutaj o dwóch zakładach na liczbę rund oraz jednej selekcji na czas trwania starcia (walka nie zakończy się przed czasem).

Po wysokości kursów (od 1.37 do 1.73) widać, że staraliśmy się unikać zakładów mało prawdopodobnych. Mimo wszystko udało nam się stworzyć kupon online, który przy stawce 50 zł, zapewnić nam może prawie dziesięciokrotność naszego wkładu (dokładnie 489.85 zł wygranej). Według nas jest to bardzo dobra wygrana, szczególnie że nasz kupon wcale nie jest przesadnie rozbudowany, a i stawka nie powala na kolana.

A jeśli taki kupon puścicie w ciągu pierwszych dwóch tygodni po aktywacji konta typerskiego, to Wasza wygrana może wzrosnąć o dodatkowe ponad 66 zł - wszystko dzięki możliwości skorzystania z wyjątkowej promocji dla nowych graczy, jaką jest gra bez podatku na start +14% aktywna przez 14 dni. Z tą opcją wygrana z naszego przykładowego wynosi już 556,5 zł!

Promocje bukmacherskie na MMA w forBET

Jak już wiecie, zakłady na MMA w forBET umieszczać możecie zarówno na kuponach pojedynczych, jak i wielokrotnych. Do wyboru tych pierwszych skusić Was powinny przede wszystkim wysokie współczynniki bukmacherskie, które w wielu wypadkach zagwarantować Wam mogą naprawdę spore zarobki nawet w przypadku gry SOLO. Z kolei za tzw. taśmami przemawia regularnie wznawiana przez bukmachera gra bez podatku, pozwalająca zgarniać z kuponów AKO - również tych na MMA - wygrane wyższe aż o 14%.

Warto dodać, że forBET regularnie przygotowuje również dedykowane tymczasowe bonusy na MMA na najważniejsze walki i gale mieszanych sztuk walki. Przykłady? Bonus na galę Konfrontacji Sztuk Walki 49 z premią za każde poprawnie wytypowane zdarzenie. A to oczywiście tylko przykład - takich akcji promocyjnych na MMA w forBET znajdziecie o wiele więcej!

Super premia powitalna z kodem

Oczywiście forBET nie zapomniał również o typerach, którzy dopiero planują założyć swój profil typerski u tego buka. Dla nich operator przygotował mega zyskowny pakiet powitalnych premii finansowych 2410 zł, składający się z kilku różnorodnych bonusów. To m.in. bonus 100% od wpłaty 2000 zł (i dodatkowe 80 PLN za użycie kodu), a także bonus bez depozytu 30 zł i zakład bez ryzyka na start 100 zł - oczywiście bonusy te możecie wykorzystać na dowolne sporty, w tym również na internetowe kupony na MMA.

Infografika - kod LEGALSPORT do forBET online
Kod LEGALSPORT do bonusu powitalnego forBET 2410 zł

Powitalny pakiet w forBET uzupełnia mnożnik MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł i wspomniana już gra bez podatku na start +14% aktywna przez 14 dni po rejestracji konta. By zyskać dostęp do maksymalnego bonusu na start w forBET, wystarczy tylko aktywować swój profil typerski (sprawdź jak się zarejestrować w forBET online), wykorzystując przy tym nasz kod afiliacyjny LEGALSPORT. To wystarczy, by zyskać preferencyjne warunki premii powitalnej.

FAQ: Pytanie i odpowiedzi dotyczące typowanie MMA w forBET

Mamy nadzieję, że udało się nam Was przekonać, że warto obstawiać mieszane sztuki walki właśnie u tego renomowanego bukmachera. Jeśli jednak coś jeszcze wydaje się Wam nie do końca jasne, to zachęcamy Was do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie puszczania kuponów na MMA i odpowiedziami, których udzielili nasi eksperci.

1️⃣ Czy w forBET warto typować MMA?

Tak, ponieważ oferta tego warszawskiego buka na MMA jest bardzo rozbudowana i pełna atrakcyjnych współczynników bukmacherskich. >> Sprawdzone typy na MMA

2️⃣ Jakie zakłady na MMA najlepiej grać w forBET?

Polecamy Wam przede wszystkim typy na zwycięstwo, warto stawiać również zakłady na liczbę rund oraz na czas trwania poszczególnych pojedynków. >> Jak obstawiać MMA w forBET?

3️⃣ Czy forBET posiada promocje na Mixed Martial Arts ?

Tak - to m.in. gra bez podatku czy bonus urodzinowy które można wykorzystać na MMA, buk regularnie przygotowuje też okazjonalne bonusy na najważniejsze walki.

4️⃣ Czy w forBET można zawierać zakłady MMA przez telefon?

Dostęp do pełnej oferty forBET możliwy jest zarówno z poziomu urządzeń stacjonarnych (poprzez stronę internetową), jak i wszystkich marek smartfonów (z poziomu apki mobilnej).

5️⃣ Czy do typowania mieszanych sztuk walk w forBET potrzebny jest kod?

Nie, do obstawiania MMA w forBET nie potrzebujecie kodu premiowego. Jeżeli jednak zależy Wam na ekstra doładowanym pakiecie powitalnym nawet do 2410 zł, to rekomendujemy Wam użycie naszego kodu afiliacyjnego LEGALSPORT.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać MMA w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.