środa, 28 lutego 2024

Jak się zarejestrować u bukmachera?

Proces zakładania nowego konta gracza u licencjonowanych bukmacherów. Jak bezpiecznie zarejestrować się u buka?

Po rejestracji do odbioru pakiet powitalny 1660 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Rejestracja internetowego konta u bukmachera
  1. Jakie warunki trzeba spełnić żeby założyć konto u bukmachera?
  2. Jak wygląda formularz do rejestracji konta gracza?
  3. Jakie dane należy podać podczas zakładania konta bukmacherskiego? 
  4. Szybkie konto bukmacherskie: na czym polega taka rejestracja?
  5. Czy można od razu zarejestrować konto stałe u bukmachera?
  6. Czy można mieć więcej niż jedno konto u bukmachera?
  7. Czy po założeniu konta można edytować dane?
 2. Jak założyć konto u bukmachera krok po kroku
  1.  Rejestracja konta u bukmachera - czy zawsze przebiega tam samo?
 3. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Jak się zarejestrować u legalnego bukmachera

Na starcie musimy podkreślić, że swoje konto typerskie można zarejestrować wyłącznie u bukmacherów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów, umożliwiającą organizację zakładów wzajemnych w Polsce zgodnie z ustawą hazardową. 

Gram u legalnego buka z licencją
Odbieram pakiet nagród finansowych 335 zł na nowe konto

Na polskim rynku bukmacherskim legalnie funkcjonuje już 25 certyfikowanych operatorów, oferujących sprawdzone zakłady przez Internet. Do topowych polskich bukmacherów online należą STS, Fortuna, Superbet, BETFAN i TOTALbet, a także forBET, Betclic i eWinner. Na liście legalnych polskich bukmacherów znajduje się też LVBET, eToto, Fuksiarz, Totolotek i NobleBET, a zamykają ją PZBuk, Betcris oraz Betway (lista legalnych bukmacherów w Polsce).

Rejestracja konta u koncesjonowanego operatora zapewni Wam nie tylko bezpieczeństwo danych i pieniędzy czy profesjonalną ofertę selekcji, ale także możliwość uzyskania finansowych premii powitalnych, które najbardziej atrakcyjne będą z kodem LEGALSPORT. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jak otworzyć konto bukmacherskie, by następnie móc cieszyć się z trafionych kuponów i wygranych pieniędzy.

Rejestracja internetowego konta u bukmachera

U polskich operatorów zakładów sportowych online rejestracja konta bukmacherskiego jest bardzo prosta i schematyczna, czyli u każdego buka przebiega bardzo podobnie. Proces zakładania konta u bukmachera został stworzony w taki sposób, by był jak najbardziej intuicyjny i przejrzysty dla typujących. A więc niezależnie od tego, u jakiego bukmachera otworzycie swój internetowy profil typerski, zawsze będziecie musieli podać mniej więcej te same dane, np. numer PESEL czy adres e-mail.

1
★★★★★
★★★★★
Ocena: 4.7
2
★★★★★
★★★★★
Ocena: 4.6
3
★★★★★
★★★★★
Ocena: 4.8

Warto dodać, że rejestracja konta u bukmachera jest bardzo szybka - zazwyczaj aktywacja profilu do obstawiania nie zajmuje więcej niż 2-3 minuty. Wynika to z faktu, że niemal każdy koncesjonowany buk internetowy w Polsce udostępnia graczom opcję tzw. szybkiej rejestracji konta, co wymaga podania tylko najbardziej podstawowych danych.

Nie musicie szukać dowodu by wpisać w formularz jego numer, nie musicie znać numeru swojego rachunku bankowego - to wszystko będzie Wam potrzebne dopiero później, gdy będziecie przekształcać swoje szybkie konto tymczasowe w tzw. konto stałe.

Jakie warunki trzeba spełnić żeby założyć konto u bukmachera?

Gracz, aby mógł założyć własne unikalne konto u bukmachera, musi najpierw spełnić podstawowy warunek proceduralny: w dniu rejestracji musi być pełnoletni, czyli mieć ukończony osiemnasty rok życia.

Zakładam darmowe konto online
Korzystam z opcji szybkiej rejestracji z kontem w 2 minuty

Każdy z koncesjonowanych operatorów ma ustawowy obowiązek weryfikowania wieku swoich użytkowników i ta kwestia jest bardzo mocno przez nich przestrzegana. Niepełnoletnie osoby nie mogą korzystać z usług oferowanych przez legalne firmy bukmacherskie ani założyć konta typerskiego.

Drugi warunek, jaki musicie spełnić, by móc zarejestrować konto online u polskiego bukmachera, to posiadanie własnego rachunku bankowego, na który będą wypłacane Wasze wygrane. Numer konta musicie podać podczas przekształcania konta tymczasowego w konto stałe.

Jak wygląda formularz do rejestracji konta gracza?

U każdego legalnego bukmachera online w Polsce formularz rejestracji jest bardzo prosty i najczęściej składa się z dwóch kroków. Formularze rejestracyjne są do tego bardzo przejrzyste i intuicyjne, więc nowe konto bez problemu założy nawet osoba, która nie miała do tej pory do czynienia z zakładami bukmacherskimi.

Każdy formularz rejestracyjny ma podobną budowę i wymaga:

 • Podania podstawowych danych osobowych
 • Ustalenia danych logowania do konta (login i hasło)
 • Podania kodu promocyjnego (najlepszy jest kod LEGALSPORT)
 • Zaznaczenie oświadczeń (m.in. potwierdzenie pełnoletności)

Poszczególne dane i kroki mogą się różnić w zależności u bukmachera, jednak schemat jest zawsze ten sam.

Jakie dane należy podać podczas zakładania konta bukmacherskiego? 

Podczas zakładania nowego profilu trzeba podać - oprócz danych do logowania, czyli loginu i hasła - podstawowe dane osobowe takie jak imię i nazwisko, datę urodzenia, numer PESEL (dlaczego bukmacher wymaga numeru PESEL).

U większości bukmacherów online należy także potwierdzić swój numer telefonu komórkowego (na ten numer kod SMS umożliwiający zatwierdzenie profilu). Niekiedy na tym etapie należy również podać adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym lub określić źródło pochodzenia środków na grę.

Jakie dane osobowe trzeba podać w BETFAN Zakłady Bukmacherskie?

To, jakich danych osobowych wymagają poszczególni bukmacherzy we wstępnej procedurze weryfikacji, jest sprawą indywidualną. Np. w STS, BETFAN, NobleBET czy Superbet wystarczy podać tylko dane logowania, imię, nazwisko i numer PESEL.

ForBET: dane osobowe w procesie rejestracji nowego konta online

Z kolei w forBET, Fortunie i Betclic, gdzie rejestracja jest najbardziej rozbudowana, konieczne będą jeszcze dane adresowe, data urodzenia, a także dokument tożsamości. Na koniec w ramach uzupełnienia trzeba przedstawić numer rachunku bankowego, na który bukmacher będzie przelewał wygrane.

 • Kod promocyjny jest potrzebny podczas rejestracji konta u bukmachera

Bardzo ważnym elementem formularza rejestracyjnego jest pole z napisem Kod promocyjny, w które należy wpisać / wkleić specjalny kod, umożliwiający odbiór wyższych premii powitalnych w stosunku do standardowych ofert.

Kod LEGALSPORT działa podczas rejestracji konta u każdego legalnego bukmachera

Warto wybrać taki kod, który honorują wszyscy operatorzy z licencją MF. Najlepszym kodem, działającym u każdego bukmachera, jest nasz afiliacyjny kod LEGALSPORT, zapewniający ekskluzywne pakiety startowe. Przykładowo, w forBET promocja na nowe konto z kodem  5310 zł, w TOTAMbet 338 zł,  w LV BET na dzień dobry otrzymacie 2090 zł, a w Noblebet pakiet startowy z kodem to 1553 zł.

Szybkie konto bukmacherskie: na czym polega taka rejestracja?

Licencjonowani bukmacherzy online, wychodząc na przeciw oczekiwaniom typerów, umożliwiają założenie tzw. konta tymczasowego przez szybką rejestrację. Podczas takiej rejestracji nie ma konieczności podawania szczegółowych danych np. przesyłania skanów dokumentu tożsamości. Szybka rejestracja to określenie na podstawowy proces rejestracyjny, czyli opcję, którą udostępnia każdy bukmacher internetowy. Można więc powiedzieć, że szybka rejestracja to po prostu rejestracja konta bukmacherskiego.

Zaletą takiej rejestracji jest możliwość zawarcia zakładu z bukmacherem zaledwie po kilku minutach od wypełnienia formularza. Jednak konto tymczasowe posiada pewne ograniczenia, które nie pozwalają na taką swobodę jak w przypadku stałego konta gracza.

Zagłosuj

Jaki bukmacher ma najprostszą rejestrację konta gracza?

Rejestracja konta gracza - gdzie jest najprostsza
STS
Fortuna
TOTALbet
Superbet
forBET
Inny bukmacher

Profil założony jako tymczasowy jest przede wszystkim ograniczony czasowo, czyli będzie ważny przez określony przez bukmachera czas. Termin ważności konta tymczasowego jest różny - w Fortunie wynosi niespełna miesiąc (28 dni), w eWinner jest to dokładnie 30 dni, w Betclic, Superbet i TOTALbet 90 dni, a z kolei STS, Noblebet i LV BET nie wprowadzili swoim klientom żadnych ograniczeń czasowych.

Po drugie, z konta tymczasowego nie można dokonywać wypłat wygranych. Będzie to możliwe dopiero po weryfikacji danych oraz numeru rachunku bankowego przez system funkcjonujący u buka. Kolejnym ograniczeniem są także limity stawek i wpłat na konto, ponieważ u większości operatorów gracz bez dowodu będzie mógł dokonywać depozytów i obstawiać zakłady do łącznej sumy stawek 5000 zł (m.in. w TOTALbet, Betclic, eWinner czy BETFAN).

Szybka rejestracja konta gracza w Star Typ Sport Online

Dodatkowo bukmacherzy wprowadzają również limity wygranej na jednym kuponie, który zazwyczaj wynosi poniżej progu podatkowego, czyli 2279,99 zł (m.in. w Fortunie, Superbet) oraz w pewien sposób ograniczają bonusy startowe poprzez wyłączenie kilku elementów promocyjnych. 

Czy można od razu zarejestrować konto stałe u bukmachera?

Każda rejestracja konta u bukmachera daje graczowi dostęp do konta tymczasowego. Jednak jeśli chcecie, to swoje konto tymczasowe możecie od razu po rejestracji zweryfikować, czyli założyć konto stałe.

Jak zarejestrować konto stałe u bukmachera?

 • Zalogować się na swój profil typerski
 • Wejść w dane konta a następnie wybrać opcję weryfikacji profilu.
 • Podać uzupełniające dane osobowe, przesłać skan dokumentu tożsamości oraz podać numer rachunku bankowego.
 • Zatwierdzić dane, które zostaną wysłane do weryfikacji

Po uzupełnieniu wszystkich danych są one weryfikowane przez pracownika bukmachera, co trwa zazwyczaj kilka-kilkanaście minut. Po tym czasie możemy już korzystać ze wszystkich funkcjonalności konta stałego. Konto bez dowodu osobistego w STS - jak założyć?

Czy można mieć więcej niż jedno konto u bukmachera?

U danego bukmachera można posiadać wyłącznie jedno konto gracza, ale na szczęście nie musicie wybierać tylko jednej firmy do obstawiania zakładów sportowych. Profil do obstawiania można zarejestrować u każdego bukmachera online osobno. To znaczy, że kont bukmacherskich możecie mieć wiele, jednak u danego bukmachera - np. Superbet - możecie zarejestrować tylko jedno konto gracza.

Zalety rejestracji konta w Superbet+ Aktywny profil już po dwóch minutach+ Dostęp do pełnej oferty zakładów prematch i LIVE+ Pakiet na start + zyskowne promocje dla graczy

Zalety rejestracji konta w Superbet
+ Aktywny profil już po dwóch minutach
+ Dostęp do pełnej oferty zakładów prematch i LIVE
+ Pakiet na start + zyskowne promocje dla graczy

Właśnie taką praktykę stosują doświadczeni typerzy - otwierają konto u kilku buków i typują tam, gdzie w danej chwili jest to najbardziej opłacalne lub też korzystają z bonusów okazjonalnych, dzięki czemu mają dodatkową kasę na typy.

Czy po założeniu konta można edytować dane?

Edytować wcześniej wprowadzone dane możemy bez najmniejszych problemów na dwa różne sposoby. Pierwsza opcja wiąże się z modyfikacją udostępnionych informacji za pomocą panelu gracza. Nie sprawi ona typującym żadnych problemów (jest niezwykle intuicyjna) i co więcej, dotyczy ona niemal wszystkich wpisanych danych.

Wyjątkiem są takie pola jak: nazwa użytkownika, imię i nazwisko, numer PESEL oraz numer dowodu osobistego. Tutaj bezpośrednia edycja nie wchodzi w grę, gdyż wszystkie pozycje są odgórnie zablokowane przez buka. Jeżeli chcemy zmodyfikować, którąś z wyżej wymienionych pozycji, to niezwłocznie musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta (np. za pomocą czatu czy maila).

Jak założyć konto u bukmachera krok po kroku

Rejestracja internetowego konta gracza u każdego operatora zakładów bukmacherskich jest schematyczna i składa się z kilku prostych kroków,  o których szczegółowo piszemy poniżej.

 • Krok pierwszy - rozpoczęcie procesu rejestracji

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego bukmachera i odpalenie jego strony internetowej lub aplikacji mobilnej online. Następnie trzeba kliknąć w przycisk "REJESTRACJA", "ZAREJESTRUJ SIĘ", "ZAŁÓŻ KONTO" lub "OTWÓRZ KONTO" (w zależności od bukmachera), który zlokalizowany jest w prawym górnym rogu witryny. 

Przycisk do rejestracji nowego konta w TOTALBET Online
 • Krok drugi - wypełnienie formularza rejestracyjnego

Następnie na ekranie wyświetli się formularz rejestracyjny (składający się z dwóch lub trzech etapów), gdzie należy uzupełnić wszystkie potrzebne dane indywidualne dotyczące gracza oraz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe i ewentualnie oświadczenia. Jak otworzyć konto typerskie w Fortunie.

Dane personalne w czasie zakładania konta gracza w Fortuna Online
 • Krok trzeci - podanie kodu LEGALSPORT

Nie zapomnijcie uzupełnić pola z oznaczeniem kod rejestracyjny, gdzie należy wpisać nasze hasło LEGALSPORT, dzięki czemu aktywowany zostanie luksusowy pakiet premii nagród startowych od buka. 

Podsumowanie rejestracji w Superbet - kod promocyjny + zatwierdzenie konta

Na koniec należy tylko kliknąć przycisk potwierdzający chęć założenia nowego konta - "REJESTRACJA". Nasz kod jest w 100% darmowy i sprawia, że bonus startowy u bukmachera będzie najlepszy na rynku.

 • Krok czwarty - weryfikacja konta przez SMS / e-mail

Po poprawnym przejściu procesu rejestracji konta trzeba jeszcze zweryfikować adres e-mail, klikając w link przesłany przez bukmachera. Niektóre firmy bukmacherskie weryfikują również numer telefonu poprzez wpisanie kodu z SMS.

Jak wspominaliśmy, do uzyskania wszystkich możliwości i funkcji zarejestrowanego konta bukmacherskiego należy przekształcić swój profil na konto stałe. Przekształcenia dokonacie, przesyłając skany dowodu osobistego, podając numer rachunku bankowego i ustalając limity na grę. Po poprawnej weryfikacji i akceptacji konta przez pracowników bukmachera można swobodnie już obstawiać zakłady sportowe, korzystać z bonusów i różnych udogodnień.

 Rejestracja konta u bukmachera - czy zawsze przebiega tam samo?

TOTALbet, forBET, STS, Superbet czy Fortuna - model rejestracji internetowego konta gracza w zasadzie u wszystkich bukmacherów, posiadających koncesję na zakłady sportowe w internecie, jest taki sam. Rejestracja konta u poszczególnych bukmacherów różni się zaledwie drobnymi szczegółami i niektórymi danymi, które u jednego buka musimy podać, a u innego nie.

O ile rejestracja konta u bukmachera jest niemal taka sama u każdego buka online, tak już w kwestii powitalnych premii pieniężnych, jakie możemy zgarnąć po rejestracji, bukmacherzy różnią się pomiędzy sobą naprawdę mocno.

Jeśli chcecie wiedzieć, na jakie premie możecie liczyć u poszczególnych operatorów, to informacje na ten temat znajdziecie w poniższej tabeli.Dla każdego buka przygotowaliśmy też link, który przekieruje Was bezpośrednio do okienka z formularzem rejestracyjnym u konkretnego operatora. Rejestracja konta online w Superbet - przejdź teraz.

Rejestracja darmowego konta online u legalnych bukmacherów

Rekomendowany bukmacher      Premia na  powitanie               Rejestracja profilu     typera    
TOTALbet Bonus na start 338 zł Zakładam konto gracza
forBET Bonus na start 5310 zł Zakładam konto gracza
STS Bonus na start 1660 zł Zakładam konto gracza
SuperBET Bonus na start 3755 zł Zakładam konto gracza
BETFAN Bonus na start 300 zł Zakładam konto gracza
Go+Bet Bonus na start 925 zł Zakładam konto gracza
Fortuna Bonus na start 335 zł Zakładam konto gracza
LV BET Bonus na start 2090 zł Zakładam konto gracza
PZBuk Bonus na start 2023 zł Zakładam konto gracza
Betclic Bonus na start 200 zł Zakładam konto gracza
eToto Bonus na start 807 zł Zakładam konto gracza
Fuksiarz Bonus na start 750 zł Zakładam konto gracza
Betcris Bonus na start 1400 zł Zakładam konto gracza
Betway Bonus na start 400 zł Zakładam konto gracza

 

Po rejestracji konta oprócz rozbudowanej propozycji typów i podtypów, każdy z nowych użytkowników danego bukmachera może liczyć szeroki pakiet udogodnień w zakresie obsługi konta czy wpłaty środków, ale i także na atrakcyjne bonusy i promocje startowe o których szerzej piszemy w następnej sekcji.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣  Jak mogę się zarejestrować u bukmachera?

Jeśli chcesz założyć konto online u koncesjonowanych organizatorów zakładów wzajemnych, to przede wszystkim musisz być pełnoletni, czyli mieć ukończony 18. rok życia. Dopiero wtedy możesz rozpocząć rejestrację - w tym celu musisz wejść na stronę www lub do apki mobilnej buka, a następnie wypełnić prosty formularz rejestracyjny składający się z podstawowych informacji takich jak m.in. adres e-mail, login, hasło, imię i nazwisko, numer telefonu czy dane osobowe. Na koniec należy zweryfikować swoje konto poprzez link aktywacyjny przesłany przez bukmachera na maila.

2️⃣  Ile zazwyczaj trwa rejestracja konta typerskiego?

Proces rejestracji internetowego profilu typera jest bardzo prosty i zajmuje, w zależności od bukmachera, od dwóch do maksymalnie pięciu minut. Jeśli chcecie założyć od razu pełne konto, to musicie pamiętać, że bukmacher potrzebuje zweryfikować Wasze dane poprzez sprawdzenie dokumentów potwierdzających tożsamość. To może wydłużyć procedurę rejestracyjną nawet do kilku godzin, jednak w tym czasie możecie już zawierać zakłady.

3️⃣ Czy rejestracja u profilu bukmachera jest bezpieczna?

Założenie własnego konta do typowania u bukmachera, który znajduje się wśród legalnych podmiotów w naszym kraju jest w pełni bezpieczne. Każdy taki operator posiada specjalne zezwolenie Ministerstwa Finansów  na organizację zakładów sportowych w sieci, dzięki czemu zapewnione Wam zostaje bezpieczeństwo pieniędzy oraz danych osobowych.

4️⃣ Jakie korzyści można uzyskać po rejestracji konta bukmacherskiego?

Największym benefitem po rejestracji konta będzie oczywiście bonus startowy, który oferuje każdy bukmacher bez wyjątku. Najbardziej korzystną finansowo promocję na powitanie uzyskacie jeżeli podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wykorzystacie nasz darmowy kod afiliacyjny LEGALSPORT. Dodatkowo regularnie można zdobyć też okazjonalne i czasowe bonusy na grę oraz korzystać z praktycznych udogodnień przy typowaniu.

5️⃣ Czy rejestracja u buka jest płatna?

Nie, założenie konta i korzystanie ze wszystkich usług bukmacherskich takich jak zawieranie zakładów, wpłaty czy wypłaty środków są w 100% darmowe.

24.01.2024, 10:07
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Jak się zarejestrować u bukmachera?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.