piątek, 22 października 2021
Najnowsze: Typy na mecz Anwil Włocławek – King Szczecin

Mega wysoka wygrana w Fortunie - 4 mln zł

Na tak okazałą wygraną złożyło się kilka kuponów bukmacherskich. Wszystkie typy na zwycięskich zakładach online dotyczyły piłki nożnej.

20 zł na kupon AKO w Fortuna Darmowy freebet można wykorzystać w aplikacji online
Spis treści
Rozwiń
 1. Rekordowa wygrana w Fortunie - prawie 4 mln zł
  1. Kupon numer 1: wygrana 4 x 582 588 zł
  2. Kupon numer 2: wygrana 2 x 327 405 zł
  3. Kupon numer 3: wygrana 1 x 354 689 zł
  4. Kupon numer 4: wygrana 2 x 310 355 zł 
 2. Gra bez podatku w Fortuna
  1. Jak aktywować bonus "Happy Hours"?
  2. Kod promocyjny do gry bez podatku
 3. FAQ - wielka wygrana w pytaniach i odpowiedziach
Wysoka wygrana w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Typer zgarnął na swoje konto prawie 4 mln zł

Na tą rekordową wygraną w Fortuna Zakłady Bukmacherskie w stu procentach złożyły się rozbudowane internetowe zakłady akumulowane (AKO/KOMBI). Typer swój pakiet kuponów online ostatecznie złożył z dziewięciu pewnych zakładów na piłkę nożną.

Powitalny cashback 600 zł
Postaw kupon w Fortuna z ubezpieczeniem utraty kapitału

Ostateczna wygrana robi mega wrażenie, ale na uwagę przede wszystkim zasługują stawki pojedynczych zakładów. Nie są one bowiem w ogóle wygórowane. Najwyższa kwota, za jaką został postawiony kupon z wygraną przekraczającą 350 000 zł, to zaledwie 130 zł! W efekcie każdy typer stawiający internetowe zakłady sportowe na www.efortuna.pl może powtórzyć wyczyn tego obstawiającego.

Jeżeli jesteście zainteresowani podjęciem wyzwania, które polega na ograniu bukmachera Fortuna, to pamiętajcie, że pierwsze kupony u tego operatora możecie postawić za darmo i bez ryzyka. Wystarczy tylko, że zarejestrujecie się w eFortuna przy użyciu naszego kodu do nagród i prezentów ponadstandardowych LEGALSPORT.

Mega wygrane za bonusy? Tak, to możliwe!Aktywuj kod LEGALSPORT i zgarnij cashback 210 plnBonus bez ryzyka można wykorzystać na dowolny kupon

Mega wygrane za bonusy? Tak, to możliwe!
Aktywuj kod LEGALSPORT i zgarnij cashback 210 pln
Bonus bez ryzyka można wykorzystać na dowolny kupon

ODBIERAM w

Po bezpłatnej rejestracji otrzymacie nie tylko freebet na start 20 zł w punktach FKP (Fortuna Klub Plus) czy cashback 600 zł, ale również podwojenie drugiej wpłaty 20 zł. Taki zestaw internetowych bonusów powitalnych za kod pozwoli Wam za darmo odwzorować zakłady bukmacherskie, które złożyły się na ekstra wygraną o łącznej wartości 3 960 526 zł. Jak wyglądały szczęśliwe kupony? Zapraszamy do lektury.

Rekordowa wygrana w Fortunie - prawie 4 mln zł

Na rekordową wygraną u bukmachera internetowego Fortuna, który w rankingach opinii oraz recenzji zawsze zajmuje wysokie miejsca, złożyło się kilka ciekawych kuponów AKO. W sumie szczęśliwy obstawiający o pseudonimie tom***, tak jak już wspominaliśmy, zawarł i trafił dziewięć zakładów bukmacherskich. Jak rozkładały się wygrane na pojedynczych kuponach?

Konrad Komarczuk poinformował o wysokiej wygranej w Fortunie za pośrednictwem Twittera

Już wszystko prezentujemy: 4 x 582 588 zł, 2 x 327 405 zł, 1 x 354 689 zł oraz 2 x 310 355 zł. W sumie 3 960 526 zł. Pierwszy o wysokiej wygranej poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Konrad Komarczuk, a więc szef zakładów bukmacherskich Fortuna. Zanim przejdziemy do omawiania poszczególnych kuponów, to chcemy zaznaczyć, że listę z najwyższymi wygranymi nagrodami pieniężnymi u bukmacherów w Polsce znajdziecie W TYM MIEJSCU (m.in. wygrane w STS i kupon za milion, wygrane w TOTALbet i forBET).

Kupon numer 1: wygrana 4 x 582 588 zł

Pierwszy kupon, który tak jak pozostałe został zawarty w ramach zakładu bezpiecznego z jednym błędem, zagwarantował typerowi wygraną na poziomie 582.588,86 zł. Co warte zaznaczenia, kupon został cztery razy powtórzony (wygrana łączna z tych zakładów to 2 330 355,44 zł). Gracz zdecydował się na taki ruch, ponieważ maksymalna wygrana w Fortunie na jednym kuponie to 600 000 zł.

Wysoka wygrana na kuponie w Fortuna. Gracz w sumie wygrał niemal 4 mln zł

Jeżeli chodzi o inne parametry tego internetowego kuponu, to wyglądają one następująco: kurs ogólny na zakładzie wyniósł ostatecznie 5 516.94, natomiast stawka pojedynczego zakładu to 120 zł minus podatek od gier losowych (to znacznie mniej niż startowy cashback bez ryzyka za nasz promo kod LEGALSPORT, który opiewa na kwotę aż 600 zł).

Warto zwrócić uwagę również na fakt, że gracz w pełni skupił się na meczach Ligi Europy UEFA. Co więcej, oparł on swój zakład w pierwszej kolejności na tak zwanych typach z podpórką, które działają w systemie 1X, X2, 12. Z szerszej perspektywy takie podejście jest bardzo dobre, albowiem gwarantuje ono aż 50% szans na wygraną.

Kupon numer 2: wygrana 2 x 327 405 zł

Drugi kupon sportowy online, obstawiony przez internet w eFortunie, zapewnił szczęśliwemu typującemu wygraną bukmacherską w wysokości 327 405,41 zł. Poniższy zakład został dwa razy powtórzony przez typera (łączna wygrana 654 810,82 zł). Stawka tego zakładu to 120 zł, a więc oznacza to, że na dwa kupony wydał on w sumie tylko 240 zł. Jeśli zestawimy stawkę zakładu z wygraną, to wygląda to naprawdę imponująco.

Trafił mega kupon w Fortunie. W sumie wygrał prawie 4 mln zł

Jeżeli zwróciliście uwagę na typy bukmacherskie z Ligi Europy na powyższym kuponie i skojarzyliście, że wszystkie są dokładnie takie same, jak w pierwszym zestawieniu, to macie bardzo dobre oko. Typer zdecydował się bowiem powtórzyć większość selekcji. Kurs łączny na zakładzie jest trochę niższy niż w pierwszej propozycji, tak więc można domniemywać, że typer wyrzucił z tej wersji kuponu najmniej pewne - jego zdaniem - pozycje.

Kupon numer 3: wygrana 1 x 354 689 zł

Kupon z trzeciej serii jest dokładnym odbiciem powyższego zakładu bukmacherskiego. Wskazuje na to nie tylko identyczny kurs ogólny, który wynosi 3 100.43, ale również łączna liczba zdarzeń. Różni się on tylko tym, że został puszczony za wyższą stawkę bukmacherską: 130 zł minus 12% podatek. Podniesienie stawki o 10 złotych poskutkowało tym, że ostateczna wygrana zwiększyła się do aż 354 689,10 zł.

Wygrana w Fortuna: ponad 350 tysięcy złotych. Rozbudowany kupon AKO

Podsumowując pierwszą część kuponów bukmacherskich tego typera. Wszystkie zostały zawarte za bardzo podobne stawki w krótkim odstępie czasu - w sumie gracz wydał 850 zł. Pierwszy zakład Fortuna zatwierdziła o godzinie 12:10, natomiast ostatni dwie minuty później, czyli o 12:12.

W ciągu tych 2 minut obstawiający postawił 7 kuponów, co pokazuje, że typowanie przez internet w Fortuna jest nie tylko proste, ale również i płynne. Jeżeli zainteresowała Was gra u tego operatora i chcecie założyć u niego konto, to TUTAJ znajdziecie dokładką instrukcję, jak zarejestrować się bez opłat w Fortunie.

Kupon numer 4: wygrana 2 x 310 355 zł 

Gracz nie poprzestał oczywiście tylko na tych siedmiu kuponach. Tuż przed rozpoczęciem pierwszych spotkań Ligi Europy postawił on jeszcze dwa dodatkowe zakłady o łącznej wartości 200 zł (2 razy po 100 zł). Z perspektywy czasu można stwierdzić, że była to świetna decyzja, albowiem dzięki niej wzbogacił się o dodatkowe 620 711,04 zł.

Typer zgarnął ponad 300 tysięcy złotych na jedynym kuponie. W sumie wygrał prawie 4 miliony

Analizując ten kupon sportowy na piłkę nożną, warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na kursy bukmacherskie. Dlaczego warto to zrobić? Widać bowiem jak na dłoni, jak w perspektywie kilku godzin zmieniają się współczynniki u tego bukmachera internetowego.

Porównując ten kupon z powyższymi zakładami można bez problemów wysnuć wnioski, które pomogą Wam zoptymalizować kursy internetowe na zakładach.  

Gra bez podatku w Fortuna

Każdy powyższy kupon bukmacherski postawiony za pośrednictwem strony internetowej, wchodzący w skład mega wygranej opiewającej na niemal 4 miliony zł, został obciążony standardowym 12% podatkiem od stawki. Obstawiając w Fortunie można jednak uniknąć tego podatku od gier losowych. Co należy zrobić?

GRA BEZ PODATKU W FORTUNATypuj zakłady online za pełne stawki+14% do każdej wygranej 

GRA BEZ PODATKU W FORTUNA
Typuj zakłady online za pełne stawki
+14% do każdej wygranej 

GRAM w

Bukmacher internetowy eFortuna znany jest z tego, że bardzo często oferuje swoim klientom nielimitowaną grę bez podatku. Za każdym razem grę na pełnych stawkach udostępnia on za pośrednictwem cyklicznie odnawianej akcji marketingowej "HAPPY HOURS". Więcej o tej promocji Fortuny przeczytacie W TYM MIEJSCU.

Jak aktywować bonus "Happy Hours"?

Po darmowej rejestracji z naszym kodem promocyjnym [ LEGALSPORT ], i odbiorze wszystkich bonusów startowych: (cashback, podwojenie drugiej wpłaty i freebet na start), można przejść bezpośrednio do aktywacji gry bez podatku. Jeżeli w danym momencie jest ona dostępna na platformach bukmacherskich Fortuny (strona www, aplikacja bądź strona mobilna), to dowiecie się tego ze specjalnego komunikatu. Gdzie go szukać?

Duży żółty baner z napisem "Happy Hours" znajduje się w lewym panelu głównym na witrynie www.efortuna.pl. Tuż pod nim dostępna jest lista z najbardziej popularnymi typami. Z kolei nad nim widoczne jest duże logo bukmachera Fortuna na czarnym tle. Pamiętajcie, że grę bez podatku u tego operatora aktywuje się poprzez dodanie specjalnej i darmowej selekcji o kursie 1,14. Nie jest to klasyczny typ bukmacherski, tak więc nie musicie martwić się, że nie wejdzie (jest to kurs bonusowy bez typu).

Kod promocyjny do gry bez podatku

Każdy typer, który posiada już konto online do obstawiania w Fortunie, nie potrzebuje specjalnego kodu do aktywacji gry bez podatku. Inaczej wygląda sytuacja z graczami, którzy rozpoczynają swoją przygodę z internetowymi zakładami bukmacherskimi u tego operatora. Tacy typerzy powinni uruchomić podczas rejestracji profilu nasz kod do nagród finansowych w Fortuna. Dlaczego?

LEGALSPORT - najlepszy kod do Fortuny

Odpowiedź jest bardzo prosta. Nasz ponadstandardowy kod bonusowy gwarantuje na start systemowe i dochodowe bonusy powitalne, dzięki którym typowanie kuponów staje się zdecydowanie prostsze. Jest to możliwe z jednego prostego powodu: nasze bonusy zapewniają darmową kasę na obstawianie sportu, gier lub wirtuali.

Innymi słowy pisząc, po bezpłatnej rejestracji z naszym kodem LEGALSPORT stawiacie zakłady bukmacherskie za kasę Fortuny. Ile można zyskać? W ostatecznym rozrachunku u tego wiarygodnego bukmachera można zgarnąć łącznie aż 2720 zł, a w skład tej kwoty wchodzi zakład bez ryzyka 600 zł, podwojenie drugiej wpłaty do kwoty 2100 zł oraz darmowy zakład 20 zł w punktach FKP (Fortuna Klub Plus) .

FAQ - wielka wygrana w pytaniach i odpowiedziach

1. Ile wyniosła rekordowa wygrana w Fortunie?

Mega wygrana w Fortunie to prawie cztery miliony złotych - dokładnie szczęśliwy typer wygrał 3 960 526 zł. >> Sprawdź jakie typy obstawił gracz

2. Ile kuponów obstawił gracz?

Typer zagrał dziewięć kuponów, na których obstawiał spotkania piłki nożnej. >> Zobacz zwycięskie zakłady

3. Czy w Fortunie można grać za bonusy?

Tak, w Fortunie dostępnych jest wiele bonusów i promocji, które możemy wykorzystać na dowolne sporty. Na dobry początek po rejestracji możemy otrzymać nawet 2720 zł, co znacznie zwiększa nasze szanse na wielkie wygrane. >> Zobacz jak odebrać bonusy na start

4. Czy kupony online mogę stawiać bez podatku?

Tak, Fortuna oferuje promocję Happy Hours, w ramach której kupony AKO (minimalna liczba zdarzeń 3, minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30, minimalna stawka kuponu to 2 zł) można grać bez podatku. >> TU informacje jak aktywować promocję na grę bez podatku

5. Jak otrzymać darmowe pieniądze na grę od Fortuny?

By zyskać gratisową kasę na typowanie kuponów sportowych online, wystarczy zarejestrować konto Fortuna z kodem LEGALSPORT. Na nowe konto z kodem otrzymamy pakiet powitalny na 2720 zł, w tym całkowicie darmową kasę bez wpłacania depozytu - freebet na start 20 zł. >> Sprawdź pakiet powitalny Fortuny

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Mega wysoka wygrana w Fortunie - 4 mln zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Bonanza
skomentowano ponad miesiąc temu
cztery bańki to jak w lotto...prośba o jakiś system na skuteczne granie u buka...dzięki
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.