Monza - Juve Stabia wynik meczu 2:1
Monza - Juve Stabia (15.02.2026) wynik meczu 2:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Monzy | 31 min |
|---|---|
| Remis | 15 min |
| Prowadzenie Juve Stabii | 49 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Monza brak | 0 |
| Kartki Juve Stabia brak | 0 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 49 min (2'–51') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 2' |
| Gol średnio co | 31,7 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 95 min | 32 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 12 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 7,9 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 49 min |
| Gole po przerwie 2 z 3 goli | 67% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 33% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serie B 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 25. kolejka |
| Data | 15.02.2026, 15:00 |
| Stadion | U-Power Stadium |
| Pojemność | 18 568 |
| Pogoda | słonecznie, 14°C |
| Sędzia | Niccolo Turrini |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Monza - Juve Stabia z 15.02.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Monza vs Juve Stabia
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Monza
- Śr. wiek
- 29,1
- Śr. wzrost
- 186 cm
- Śr. ocena XI
- 6,78
- 20 Demba Thiam bramkarz 2 mln € 28 l. 202 cm 42
- 19 Samuele Birindelli obrońca 2,5 mln € 27 l. 175 cm 37
- 13 Luca Ravanelli obrońca 1 mln € 29 l. 187 cm 35
- 44 Andrea Carboni obrońca 72' 3 mln € 25 l. 185 cm 39
- 26 Patrick Ciurria pomocnik 72' 1 mln € 31 l. 178 cm 38
- 32 Matteo Pessina pomocnik 5 mln € 29 l. 187 cm 39
- 14 Pedro Obiang pomocnik 350 tys. € 34 l. 192 cm 40
- 8 Hernani pomocnik 79' 1,2 mln € 32 l. 188 cm 24
- 7 Paulo Azzi pomocnik 800 tys. € 32 l. 188 cm 38
- 10 Patrick Cutrone napastnik 79' 4 mln € 28 l. 183 cm 20
- 25 Agustin Alvarez Martinez napastnik 61' 2 mln € 25 l. 177 cm 36
- 21 Leonardo Colombo pomocnik 79' 4 mln € 21 l. 175 cm 39
- 24 Adam Bakoune obrońca 72' 2 mln € 20 l. 192 cm 37
- 17 Keita Balde napastnik 800 tys. € 31 l. 178 cm 34
- 27 Samuele Capolupo obrońca 250 tys. € 20 l. – 39
- 30 Giuseppe Caso napastnik 1,5 mln € 27 l. 173 cm 22
- 28 Andrea Colpani pomocnik 4 mln € 27 l. 186 cm 35
- 15 Filippo Delli Carri obrońca 1,5 mln € 27 l. 189 cm 42
- 3 Lorenzo Lucchesi obrońca 72' 3,3 mln € 23 l. 186 cm 41
- 47 Dany Mota napastnik 79' 2,8 mln € 28 l. 180 cm 37
- 37 Andrea Petagna napastnik 61' 700 tys. € 31 l. 190 cm 36
- 1 Semuel Pizzignacco bramkarz 400 tys. € 25 l. 185 cm 42
- 2 Arvid Brorsson obrońca 400 tys. € 27 l. 193 cm 38
Trener Ivan Juric
Juve Stabia
- Śr. wiek
- 24,7
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,54
- 1 Alessandro Confente bramkarz 600 tys. € 28 l. 194 cm 36
- 33 Andrea Giorgini obrońca 1,8 mln € 24 l. 190 cm 38
- 14 Christian Dalle Mura obrońca 500 tys. € 24 l. 185 cm 22
- 6 Marco Bellich obrońca 1,2 mln € 27 l. 188 cm 35
- 55 Giuseppe Leone pomocnik 2,3 mln € 25 l. 179 cm 38
- 77 Alessio Cacciamani pomocnik 12 mln € 19 l. 175 cm 39
- 29 Omar Correia pomocnik 3,5 mln € 26 l. 187 cm 37
- 98 Nicola Mosti pomocnik 71' 600 tys. € 28 l. 177 cm 40
- 24 Lorenzo Carissoni pomocnik 79' 800 tys. € 29 l. 177 cm 41
- 8 Kevin Zeroli pomocnik 71' 3,3 mln € 21 l. 187 cm 12
- 90 Alvin Obinna Okoro napastnik 58' 2 mln € 21 l. 182 cm 19
-
70 Matheus Luz Priveato dos Santos napastnik – – – – –
- 28 Emanuele Torrasi pomocnik 150 tys. € 27 l. 180 cm 20
- 76 Mattia Mannini obrońca 1 mln € 20 l. 173 cm 38
- 16 Alessandro Signorini bramkarz 50 tys. € 27 l. 180 cm 31
- 2 Manuel Ricciardi obrońca 79' 600 tys. € 26 l. 184 cm 20
- 37 Fabio Maistro pomocnik 71' 400 tys. € 28 l. 180 cm 34
- 21 Sheriff Kassama obrońca 400 tys. € 22 l. 186 cm 16
- 9 Alessandro Gabrielloni napastnik 58' 400 tys. € 32 l. 178 cm 30
- 17 Aaron Ciammaglichella pomocnik 500 tys. € 21 l. 180 cm 29
- 7 Rares Burnete napastnik 500 tys. € 22 l. 185 cm 30
- 23 Pietro Boer bramkarz 500 tys. € 24 l. 193 cm 40
Trener Pietro de Giorgio
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Monzy w meczu z Juve Stabią?
W wyjściowym składzie Monzy w ustawieniu 3-5-2: w bramce D. Thiam, w obronie S. Birindelli, L. Ravanelli oraz A. Carboni, w pomocy P. Ciurria, M. Pessina, P. Obiang, Hernani oraz P. Azzi, w ataku P. Cutrone, Agustin Alvarez Martinez. Z ławki weszli: A. Petagna (61'), A. Bakoune (72'), L. Lucchesi (72'), L. Colombo (79') oraz D. Mota (79').
Jaki był wyjściowy skład Juve Stabii w meczu z Monzą?
W wyjściowym składzie Juve Stabii w ustawieniu 3-5-1-1: w bramce A. Confente, w obronie A. Giorgini, Christian Dalle Mura oraz M. Bellich, w pomocy G. Leone, A. Cacciamani, O. Correia, N. Mosti, L. Carissoni oraz K. Zeroli, w ataku A. Okoro. Z ławki weszli: A. Gabrielloni (58'), F. Maistro (71') oraz M. Ricciardi (79').
Forma w 10 ostatnich meczach
Monza - Juve Stabia
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Monza - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
15:00
|
Bologna FC 1909
2
Monza
1
|
||
| Serie A, 10. kolejka | |||
|
28 Paź
20:45
|
Monza
1
Napoli
4
|
||
| Serie A, 9. kolejka | |||
|
23 Paź
20:45
|
Torino
3
Monza
2
|
||
| Serie A, 8. kolejka | |||
|
19 Paź
18:30
|
Monza
4
Cagliari
0
|
||
| Serie A, 7. kolejka | |||
|
11 Paź
15:00
|
Lazio
3
Monza
1
|
||
| Serie A, 6. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:45
|
Monza
2
Sassuolo
1
|
||
| Serie A, 5. kolejka | |||
|
13 Wrz
15:00
|
Lecce
3
Monza
2
|
||
| Serie A, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Parma
1
Monza
1
|
||
| Serie A, 3. kolejka | |||
|
01 Wrz
21:00
|
Torino
0
Monza
1
|
||
| Puchar Włoch, 1/16 finału | |||
|
29 Sie
18:30
|
Monza
2
Udinese
3
|
||
| Serie A, 2. kolejka | |||
Juve Stabia - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
Empoli
2
Juve Stabia
2
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
28 Paź
20:00
|
Juve Stabia
0
Hellas Verona
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Cremonese
0
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
18 Paź
15:00
|
Juve Stabia
3
Sudtirol
0
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
10 Paź
15:00
|
Virtus Entella
1
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:30
|
Juve Stabia
1
Cesena
1
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
12 Wrz
15:00
|
Vicenza Virtus
1
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Juve Stabia
0
Pisa
3
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
29 Sie
19:00
|
Sampdoria
1
Juve Stabia
2
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
23 Sie
21:00
|
Palermo
1
Juve Stabia
0
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Monza - Juve Stabia
Bilans 4 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (4 z 4)
- Powyżej 2,5 gola 100% (4 z 4)
- Powyżej 3,5 gola 50% (2 z 4)
- Obie strzelą (BTTS) 100% (4 z 4)
- Mecze bez gola 0% (0 z 4)
- Remisy 50% (2 z 4)
- Wygrana 1 golem 50% (2 z 4)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 4)
Monza - Juve Stabia mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
19 Maj
20:00
|
Monza
2
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B 2025/2026, półfinał | |||
|
16 Maj
20:00
|
Juve Stabia
2
Monza
2
|
||
| Serie B 2025/2026, półfinał | |||
|
15 Lut
15:00
|
Monza
2
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B 2025/2026, 25. kolejka | |||
|
30 Lis
2025
|
Juve Stabia
2
Monza
2
|
||
| Serie B 2025/2026, 14. kolejka | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Monza - Juve Stabia
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 4 meczach Monza - Juve Stabia.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 2:1 wygrana Monzy | 2 (50%) |
| 2. | 2:2 remis | 2 (50%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Monzy najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Gol Monzy najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Czyste konto Monzy najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Monza - Juve Stabia według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Monza | Remis | Stabia |
|---|---|---|---|---|
| Serie B | 4 | 2 | 2 | 0 |
| Razem | 4 | 2 | 2 | 0 |
Atut własnego boiska
Monza u siebie i Juve Stabia na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Monza - Juve Stabia?
W 4 spotkaniach bezpośrednich Monza ma na koncie 2 zwycięstwa, Juve Stabia 0, a 2 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 8:6 dla Monzy. Ostatni mecz rozegrano 19 maja 2026 (Serie B), a Monza - Juve Stabia zakończył się wynikiem 2:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 2:1 Monzy (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Juve Stabii nad Monzą?
W 4 meczach bezpośrednich nie ma jeszcze zwycięstwa Juve Stabii. Obie drużyny strzelały w 4 spotkaniach (100%), a 3 gole lub więcej padły w 4 spotkaniach (100%).
Miejsca Monza oraz Juve Stabia
w tabeli Serie B
Tabela
Serie B 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venezia
|
19 | 17 | 0 | 2 | 44:12 | 32 | 51 | |
| 2 |
Monza
|
19 | 14 | 4 | 1 | 34:12 | 22 | 46 | |
| 3 |
Palermo
|
19 | 14 | 4 | 1 | 38:12 | 26 | 46 | |
| 4 |
Frosinone
|
19 | 12 | 5 | 2 | 42:15 | 27 | 41 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 9 | 8 | 2 | 34:23 | 11 | 35 | |
| 6 |
Virtus Entella
|
19 | 9 | 7 | 3 | 27:18 | 9 | 34 | |
| 7 |
Juve Stabia
|
19 | 8 | 9 | 2 | 25:15 | 10 | 33 | |
| 8 |
Avellino
|
19 | 9 | 5 | 5 | 26:25 | 1 | 32 | |
| 9 |
Sampdoria
|
19 | 9 | 5 | 5 | 22:20 | 2 | 32 | |
| 10 |
Modena
|
19 | 9 | 4 | 6 | 28:17 | 11 | 31 | |
| 11 |
Mantova
|
19 | 9 | 3 | 7 | 28:29 | -1 | 30 | |
| 12 |
Carrarese
|
19 | 7 | 8 | 4 | 26:17 | 9 | 29 | |
| 13 |
Empoli
|
19 | 5 | 11 | 3 | 28:21 | 7 | 26 | |
| 14 |
Bari
|
19 | 7 | 5 | 7 | 23:25 | -2 | 26 | |
| 15 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:22 | -1 | 25 | |
| 16 |
Reggiana
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:23 | -2 | 25 | |
| 17 |
Cesena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:29 | -1 | 24 | |
| 18 |
Sudtirol
|
19 | 5 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 22 | |
| 19 |
Pescara
|
19 | 5 | 7 | 7 | 28:26 | 2 | 22 | |
| 20 |
Spezia
|
19 | 5 | 6 | 8 | 23:26 | -3 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Frosinone
|
19 | 11 | 7 | 1 | 34:19 | 15 | 40 | |
| 2 |
Venezia
|
19 | 7 | 10 | 2 | 33:19 | 14 | 31 | |
| 3 |
Monza
|
19 | 8 | 6 | 5 | 27:20 | 7 | 30 | |
| 4 |
Palermo
|
19 | 6 | 8 | 5 | 23:21 | 2 | 26 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:28 | 0 | 24 | |
| 6 |
Modena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 21:19 | 2 | 24 | |
| 7 |
Cesena
|
19 | 6 | 4 | 9 | 17:27 | -10 | 22 | |
| 8 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 3 | 10 | 18:27 | -9 | 21 | |
| 9 |
Sudtirol
|
19 | 3 | 10 | 6 | 19:27 | -8 | 19 | |
| 10 |
Juve Stabia
|
19 | 3 | 9 | 7 | 19:30 | -11 | 18 | |
| 11 |
Avellino
|
19 | 4 | 5 | 10 | 17:30 | -13 | 17 | |
| 12 |
Mantova
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17:28 | -11 | 16 | |
| 13 |
Carrarese
|
19 | 3 | 6 | 10 | 21:35 | -14 | 15 | |
| 14 |
Empoli
|
19 | 4 | 3 | 12 | 19:33 | -14 | 15 | |
| 15 |
Bari
|
19 | 3 | 5 | 11 | 15:35 | -20 | 14 | |
| 16 |
Spezia
|
19 | 3 | 5 | 11 | 20:33 | -13 | 14 | |
| 17 |
Pescara
|
19 | 2 | 7 | 10 | 23:40 | -17 | 13 | |
| 18 |
Sampdoria
|
19 | 2 | 6 | 11 | 13:28 | -15 | 12 | |
| 19 |
Reggiana
|
19 | 3 | 3 | 13 | 15:33 | -18 | 12 | |
| 20 |
Virtus Entella
|
19 | 1 | 5 | 13 | 9:33 | -24 | 8 |