Sambenedettese - Torres Sassari wynik meczu 1:2
Sambenedettese - Torres Sassari (15.02.2026) wynik meczu 1:2. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Sambenedettese | 0 min |
|---|---|
| Remis | 21 min |
| Prowadzenie Torres Sassari | 73 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Sambenedettese 42', Eusepi 58', 72' | 3 |
| Kartki Torres Sassari Luciani 35', Idda 90+4' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 46 min (11'–57') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 11' |
| Gol średnio co | 31,3 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 94 min | 31 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 18 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,2 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 28 min |
| Gole po przerwie 2 z 3 goli | 67% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 33% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serie C 2025 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 27. kolejka grupy B |
| Data | 15.02.2026, 14:30 |
| Stadion | Stadio Riviera delle Palme |
| Pojemność | 22 000 |
| Pogoda | pochmurno, 12°C |
| Sędzia | Simone Gauzolino |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Sambenedettese - Torres Sassari z 15.02.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Sambenedettese vs Torres Sassari
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy















Składy
Sambenedettese
- Śr. wiek
- 30,0
- Śr. wzrost
- 176 cm
- Skład
- oficjalny
-
1 Tommaso Orsini bramkarz – – – – –
-
15 Alessandro Zoboletti obrońca – – – – –
-
4 Alessio Zini obrońca – – – – –
-
14 Filippo Tosi obrońca – – – – –
-
21 Alessandro Dalmazzi obrońca – – – – –
- 18 Kevin Candellori pomocnik 200 tys. € 30 l. 175 cm 33
-
80 Marco Piccoli pomocnik – – – – –
-
6 Luca Lulli pomocnik 46' 25 tys. € 34 l. 173 cm 31
- 27 Matteo Stoppa napastnik 80' 200 tys. € 26 l. 175 cm 16
- 11 Vittorio Parigini napastnik 300 tys. € 30 l. 180 cm 12
-
82 Edoardo Lonardo napastnik – – – – –
-
37 Moussa Toure pomocnik – – – – –
-
34 Mattia Ponzanetti bramkarz – – – 16 –
- 17 Leonardo Pezzola obrońca 69' 150 tys. € 24 l. – 34
-
70 Kevin Martins napastnik – – – – –
-
7 Pasquale Marranzino napastnik – – – – –
- 98 Tomas Lepri obrońca 300 tys. € 23 l. 193 cm 12
-
47 Amadou Konate napastnik – – – – –
-
9 Umberto Eusepi napastnik 46' 100 tys. € 37 l. 182 cm 36
-
22 Giovanni Cultraro bramkarz – – – – –
-
32 Chiatante Federico obrońca – – – – –
-
5 Mirko Chelli obrońca – – – – –
-
8 Riccardo Bongelli pomocnik – – – – –
- 24 Vincenzo Alfieri pomocnik 46' 100 tys. € 24 l. – 30
Trener Filippo D'Alesio
Torres Sassari
- Śr. wiek
- 27,4
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Skład
- oficjalny
- 12 Andrea Zaccagno bramkarz 300 tys. € 29 l. 183 cm 33
-
23 Nicolo Antonelli obrońca – – – – –
- 13 Matteo Baldi obrońca 73' 200 tys. € 24 l. 193 cm 16
- 15 Matteo Liviero pomocnik 100 tys. € 33 l. 180 cm 18
-
8 Alessandro Masala pomocnik – – – – –
- 10 Giuseppe Mastinu pomocnik 64' 200 tys. € 35 l. 175 cm 29
-
6 Francesco Nunziatini pomocnik – – – – –
- 16 Mattia Sala pomocnik 500 tys. € 21 l. – 36
- 7 Lorenzo di Stefano napastnik 200 tys. € 24 l. – 37
- 9 Pierluca Luciani napastnik 64' 200 tys. € 24 l. 186 cm 15
-
99 Daniele Sorrentino napastnik 250 tys. € 29 l. 178 cm 15
-
25 Luca Bonin napastnik – – – – –
- 4 Michael Brentan pomocnik 200 tys. € 24 l. 178 cm 37
-
11 Adama Diakite napastnik 100 tys. € 33 l. 186 cm 37
-
26 Sajmir Dumani obrońca – – – – –
-
30 Christian Fabriani obrońca – – – – –
-
14 Riccardo Idda obrońca 73' 75 tys. € 37 l. 185 cm 34
-
20 Alberto Lunghi napastnik – – – – –
-
22 Michele Marano bramkarz – – – – –
-
44 Gianmaria Zanandrea obrońca – – – – –
- 77 Giacomo Zecca pomocnik 64' 200 tys. € 29 l. 185 cm 25
- 24 Daniele Giorico pomocnik 63' 150 tys. € 34 l. 178 cm 33
Trener Alfonso Greco
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Sambenedettese w meczu z Torres Sassari?
W wyjściowym składzie Sambenedettese w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce T. Orsini, w obronie A. Zoboletti, A. Zini, F. Tosi oraz A. Dalmazzi, w pomocy K. Candellori, M. Piccoli oraz L. Lulli, w ataku M. Stoppa, V. Parigini oraz E. Lonardo. Z ławki weszli: U. Eusepi (46'), V. Alfieri (46') oraz L. Pezzola (69').
Jaki był wyjściowy skład Torres Sassari w meczu z Sambenedettese?
W wyjściowym składzie Torres Sassari w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce A. Zaccagno, w obronie N. Antonelli, M. Baldi, w pomocy M. Liviero, A. Masala, G. Mastinu, F. Nunziatini oraz M. Sala, w ataku Lorenzo di Stefano, P. Luciani oraz D. Sorrentino. Z ławki weszli: D. Giorico (63'), G. Zecca (64') oraz R. Idda (73').
Forma w 10 ostatnich meczach
Sambenedettese - Torres Sassari
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Sambenedettese - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
30 Paź
20:30
|
Reggiana
2
Sambenedettese
0
|
||
| Serie C, 12. kolejka grupy B | |||
|
24 Paź
14:30
|
Sambenedettese
2
Livorno
1
|
||
| Serie C, 11. kolejka grupy B | |||
|
17 Paź
14:30
|
Vado
2
Sambenedettese
2
|
||
| Serie C, 10. kolejka grupy B | |||
|
11 Paź
14:30
|
Sambenedettese
1
Latina
1
|
||
| Serie C, 9. kolejka grupy B | |||
|
03 Paź
17:30
|
Grosseto
1
Sambenedettese
3
|
||
| Serie C, 8. kolejka grupy B | |||
|
26 Wrz
20:30
|
Sambenedettese
1
Città di Campobasso
2
|
||
| Serie C, 7. kolejka grupy B | |||
|
21 Wrz
20:30
|
Pianese
1
Sambenedettese
1
|
||
| Serie C, 6. kolejka grupy B | |||
|
16 Wrz
18:30
|
Sambenedettese
2
Atalanta II
3
|
||
| Serie C, 5. kolejka grupy B | |||
|
12 Wrz
18:00
|
Pineto
2
Sambenedettese
1
|
||
| Serie C, 4. kolejka grupy B | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Sambenedettese
1
Spezia
2
|
||
| Serie C, 3. kolejka grupy B | |||
Torres Sassari - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
14:30
|
Pescara
0
Torres Sassari
0
|
||
| Serie C, 12. kolejka grupy B | |||
|
25 Paź
14:30
|
Torres Sassari
2
Guidonia Montecelio 1937
0
|
||
| Serie C, 11. kolejka grupy B | |||
|
17 Paź
14:30
|
Reggiana
2
Torres Sassari
0
|
||
| Serie C, 10. kolejka grupy B | |||
|
11 Paź
12:30
|
Torres Sassari
2
Atalanta II
1
|
||
| Serie C, 9. kolejka grupy B | |||
|
04 Paź
14:30
|
Città di Campobasso
1
Torres Sassari
1
|
||
| Serie C, 8. kolejka grupy B | |||
|
26 Wrz
14:30
|
Torres Sassari
0
Vado
0
|
||
| Serie C, 7. kolejka grupy B | |||
|
19 Wrz
14:30
|
Forli
1
Torres Sassari
1
|
||
| Serie C, 6. kolejka grupy B | |||
|
16 Wrz
18:30
|
Torres Sassari
2
Pianese
1
|
||
| Serie C, 5. kolejka grupy B | |||
|
13 Wrz
15:00
|
Torres Sassari
3
Ostia Mare
2
|
||
| Serie C, 4. kolejka grupy B | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Grosseto
2
Torres Sassari
0
|
||
| Serie C, 3. kolejka grupy B | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Sambenedettese - Torres Sassari
Bilans 3 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 67% (2 z 3)
- Powyżej 2,5 gola 33% (1 z 3)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 3)
- Obie strzelą (BTTS) 33% (1 z 3)
- Mecze bez gola 0% (0 z 3)
- Remisy 0% (0 z 3)
- Wygrana 1 golem 67% (2 z 3)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 3)
Sambenedettese - Torres Sassari mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
29 Sie
18:00
|
Torres Sassari
1
Sambenedettese
0
|
||
| Serie C, 2. kolejka grupy B | |||
|
15 Lut
14:30
|
Sambenedettese
1
Torres Sassari
2
|
||
| Serie C 2025/2026, 27. kolejka grupy B | |||
|
04 Paź
2025
|
Torres Sassari
0
Sambenedettese
2
|
||
| Serie C 2025/2026, 8. kolejka grupy B | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Sambenedettese - Torres Sassari
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 3 meczach Sambenedettese - Torres Sassari.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:1 wygrana Torres Sassari | 1 (33%) |
| 2. | 1:2 wygrana Torres Sassari | 1 (33%) |
| 3. | 2:0 wygrana Sambenedettese | 1 (33%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Bez porażki Sambenedettese najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol Sambenedettese najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Czyste konto Sambenedettese najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Sambenedettese - Torres Sassari według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Sambenedettese | Remis | Torres |
|---|---|---|---|---|
| Serie C | 3 | 1 | 0 | 2 |
| Razem | 3 | 1 | 0 | 2 |
Atut własnego boiska
Sambenedettese u siebie i Torres Sassari na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Sambenedettese - Torres Sassari?
W 3 spotkaniach bezpośrednich Sambenedettese ma na koncie 1 zwycięstwo, Torres Sassari 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 3:3 dla Sambenedettese. Ostatni mecz rozegrano 29 sierpnia 2026 (Serie C), a Torres Sassari - Sambenedettese zakończył się wynikiem 1:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 2:0 Sambenedettese (2025).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Torres Sassari nad Sambenedettese?
Ostatnie zwycięstwo Torres Sassari nad Sambenedettese przypadło na 29 sierpnia 2026 (Serie C, 1:0). Obie drużyny strzelały w 1 spotkaniu (33%), a 3 gole lub więcej padły w 1 spotkaniu (33%).
Miejsca Sambenedettese oraz Torres Sassari
w tabeli Serie C
Tabela
Serie C 2025| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Arezzo
|
36 | 24 | 8 | 4 | 64:24 | 40 | 80 | |
2
|
Ascoli
|
36 | 23 | 8 | 5 | 63:23 | 40 | 77 | |
3
|
Ravenna
|
36 | 22 | 7 | 7 | 50:30 | 20 | 73 | |
4
|
Città di Campobasso
|
36 | 17 | 10 | 9 | 49:37 | 12 | 59 | |
5
|
Juventus U23
|
36 | 14 | 11 | 11 | 46:43 | 3 | 53 | |
6
|
Pianese
|
36 | 11 | 17 | 8 | 37:34 | 3 | 50 | |
7
|
Pineto
|
36 | 13 | 11 | 12 | 42:45 | -3 | 50 | |
8
|
AS Gubbio 1910
|
36 | 11 | 15 | 10 | 31:32 | -1 | 48 | |
9
|
Ternana
|
36 | 14 | 11 | 11 | 44:40 | 4 | 48 | |
10
|
Vis Pesaro
|
36 | 11 | 13 | 12 | 38:36 | 2 | 46 | |
11
|
Livorno
|
36 | 12 | 7 | 17 | 39:51 | -12 | 43 | |
12
|
Forli
|
36 | 10 | 10 | 16 | 41:52 | -11 | 40 | |
13
|
Athletic Carpi
|
36 | 10 | 10 | 16 | 35:48 | -13 | 40 | |
14
|
Perugia
|
36 | 8 | 14 | 14 | 38:44 | -6 | 38 | |
15
|
Guidonia Montecelio 1937
|
36 | 8 | 14 | 14 | 30:36 | -6 | 38 | |
16
|
Sambenedettese
|
36 | 8 | 13 | 15 | 30:37 | -7 | 37 | |
17
|
Torres Sassari
|
36 | 6 | 18 | 12 | 32:45 | -13 | 36 | |
18
|
Bra
|
36 | 6 | 14 | 16 | 37:54 | -17 | 32 | |
19
|
Pontedera
|
36 | 3 | 11 | 22 | 27:62 | -35 | 20 | |
20
|
Rimini
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Arezzo
|
36 | 24 | 8 | 4 | 64:24 | 40 | 80 | |
2
|
Ascoli
|
36 | 23 | 8 | 5 | 63:23 | 40 | 77 | |
3
|
Ravenna
|
36 | 22 | 7 | 7 | 50:30 | 20 | 73 | |
4
|
Città di Campobasso
|
36 | 17 | 10 | 9 | 49:37 | 12 | 59 | |
5
|
Juventus U23
|
36 | 14 | 11 | 11 | 46:43 | 3 | 53 | |
6
|
Pianese
|
36 | 11 | 17 | 8 | 37:34 | 3 | 50 | |
7
|
Pineto
|
36 | 13 | 11 | 12 | 42:45 | -3 | 50 | |
8
|
AS Gubbio 1910
|
36 | 11 | 15 | 10 | 31:32 | -1 | 48 | |
9
|
Ternana
|
36 | 14 | 11 | 11 | 44:40 | 4 | 48 | |
10
|
Vis Pesaro
|
36 | 11 | 13 | 12 | 38:36 | 2 | 46 | |
11
|
Livorno
|
36 | 12 | 7 | 17 | 39:51 | -12 | 43 | |
12
|
Forli
|
36 | 10 | 10 | 16 | 41:52 | -11 | 40 | |
13
|
Athletic Carpi
|
36 | 10 | 10 | 16 | 35:48 | -13 | 40 | |
14
|
Perugia
|
36 | 8 | 14 | 14 | 38:44 | -6 | 38 | |
15
|
Guidonia Montecelio 1937
|
36 | 8 | 14 | 14 | 30:36 | -6 | 38 | |
16
|
Sambenedettese
|
36 | 8 | 13 | 15 | 30:37 | -7 | 37 | |
17
|
Torres Sassari
|
36 | 6 | 18 | 12 | 32:45 | -13 | 36 | |
18
|
Bra
|
36 | 6 | 14 | 16 | 37:54 | -17 | 32 | |
19
|
Pontedera
|
36 | 3 | 11 | 22 | 27:62 | -35 | 20 | |
20
|
Rimini
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ravenna
|
18 | 14 | 3 | 1 | 27:11 | 16 | 45 | |
| 2 |
Ascoli
|
18 | 12 | 5 | 1 | 33:9 | 24 | 41 | |
| 3 |
Arezzo
|
18 | 12 | 3 | 3 | 30:14 | 16 | 39 | |
| 4 |
Juventus U23
|
18 | 10 | 3 | 5 | 26:21 | 5 | 33 | |
| 5 |
Città di Campobasso
|
18 | 9 | 5 | 4 | 24:16 | 8 | 32 | |
| 6 |
Ternana
|
18 | 8 | 4 | 6 | 24:23 | 1 | 28 | |
| 7 |
Livorno
|
18 | 8 | 4 | 6 | 26:23 | 3 | 28 | |
| 8 |
Pineto
|
18 | 7 | 6 | 5 | 24:25 | -1 | 27 | |
| 9 |
Vis Pesaro
|
18 | 7 | 6 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
18 | 6 | 8 | 4 | 18:17 | 1 | 26 | |
| 11 |
Pianese
|
18 | 6 | 7 | 5 | 22:22 | 0 | 25 | |
| 12 |
Forli
|
18 | 6 | 7 | 5 | 23:21 | 2 | 25 | |
| 13 |
Bra
|
18 | 6 | 6 | 6 | 22:25 | -3 | 24 | |
| 14 |
Athletic Carpi
|
18 | 4 | 8 | 6 | 18:19 | -1 | 20 | |
| 15 |
Perugia
|
18 | 4 | 7 | 7 | 18:18 | 0 | 19 | |
| 16 |
Torres Sassari
|
18 | 3 | 9 | 6 | 15:22 | -7 | 18 | |
| 17 |
Guidonia Montecelio 1937
|
18 | 2 | 9 | 7 | 12:18 | -6 | 15 | |
| 18 |
Sambenedettese
|
18 | 3 | 5 | 10 | 10:18 | -8 | 14 | |
| 19 |
Pontedera
|
18 | 2 | 6 | 10 | 13:29 | -16 | 12 | |
| 20 |
Rimini
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Arezzo
|
18 | 12 | 5 | 1 | 34:10 | 24 | 41 | |
| 2 |
Ascoli
|
18 | 11 | 3 | 4 | 30:14 | 16 | 36 | |
| 3 |
Città di Campobasso
|
18 | 8 | 5 | 5 | 25:21 | 4 | 29 | |
| 4 |
Ravenna
|
18 | 8 | 4 | 6 | 23:19 | 4 | 28 | |
| 5 |
Pianese
|
18 | 5 | 10 | 3 | 15:12 | 3 | 25 | |
| 6 |
Ternana
|
18 | 6 | 7 | 5 | 20:17 | 3 | 25 | |
| 7 |
Pineto
|
18 | 6 | 5 | 7 | 18:20 | -2 | 23 | |
| 8 |
Guidonia Montecelio 1937
|
18 | 6 | 5 | 7 | 18:18 | 0 | 23 | |
| 9 |
Sambenedettese
|
18 | 5 | 8 | 5 | 20:19 | 1 | 23 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
18 | 5 | 7 | 6 | 13:15 | -2 | 22 | |
| 11 |
Juventus U23
|
18 | 4 | 8 | 6 | 20:22 | -2 | 20 | |
| 12 |
Athletic Carpi
|
18 | 6 | 2 | 10 | 17:29 | -12 | 20 | |
| 13 |
Vis Pesaro
|
18 | 4 | 7 | 7 | 18:19 | -1 | 19 | |
| 14 |
Perugia
|
18 | 4 | 7 | 7 | 20:26 | -6 | 19 | |
| 15 |
Torres Sassari
|
18 | 3 | 9 | 6 | 17:23 | -6 | 18 | |
| 16 |
Livorno
|
18 | 4 | 3 | 11 | 13:28 | -15 | 15 | |
| 17 |
Forli
|
18 | 4 | 3 | 11 | 18:31 | -13 | 15 | |
| 18 |
Bra
|
18 | 0 | 8 | 10 | 15:29 | -14 | 8 | |
| 19 |
Pontedera
|
18 | 1 | 5 | 12 | 14:33 | -19 | 8 | |
| 20 |
Rimini
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|