poniedziałek, 27 czerwca 2022
Najnowsze: Team Liquid – Team Secret | Typy | DOTA 2

TOTALbet bez ryzyka na sporty wirtualne

Bonus bez ryzyka na virtuals w TOTALbet online. Zwrot 40 zł na konto główne do zdobycia codziennie przez 7 dni.

Promocja + premia powitalna 5239 zł dostępne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Cashback na virtuals - jak odebrać
  1. Jakie kupony kwalifikują się do promocji
  2. Jak obrócić cashback na virtuals?
  3. Sporty wirtualne w ofercie TOTALbet
 2. Inne premie dla graczy w TOTAlbet online
  1. Kod do pakietu na nowe konto
 3. FAQ - pytania o wirtualny cashback w TOTALbet
TOTALbet cashback na sporty wirtualne

Sporty wirtualne systematycznie zyskują na popularności wśród graczy bukmacherskich. Komputerowe rozgrywki piłkarskie, wyścigi czy mecze tenisa rozgrywane są codziennie, bez żadnych przerw, a na rozstrzygnięcie spotkania czy gonitwy wystarczy poczekać kilka minut.

cashback 7x40 pln na virtuals
Sporty wirtualne bez ryzyka przegranej w TOTALbet

Dużą zaletą sportów wirtualnych są też wysokie kursy i dynamika rozgrywek (TU więcej informacji o rozgrywkach wirtualnych u bukmacherów online), przez komputerowe sporty są wybierane przez coraz większą liczbę typerów. Bukmacherzy systematycznie przygotowują też specjalne promocje na virtuals - wyjątkowo atrakcyjną akcję ma dla swoich graczy TOTALbet, u którego można postawić aż siedem zakładów bez ryzyka na sporty wirtualne!

Cashback na virtuals - jak odebrać

Akcja bonusowa w TOTALbet online skierowana jest do typerów, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne. Można z niej skorzystać zarówno przez witrynę internetową www.totalbet.pl, jak i mobilną wersję strony (m.totalbet.pl) oraz intuicyjną aplikację bukmacherską, która działa na smartfonach i tabletach z systemem operacyjnym IOS oraz Android.

Szeroka oferta typów i podtypów na virtualsPromocje i bonusy dla graczy

Szeroka oferta typów i podtypów na virtuals
Promocje i bonusy dla graczy

ZAGRAJ w

By odebrać zakład bez ryzyka w TOTALbet wystarczy podczas trwania promocji (od 13 do 19 marca) stawiać kupony bukmacherskie na sporty wirtualne, spełniające zasady regulaminowe akcji bonusowej. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, buk zwróci nam stawkę za kupon do 40 PLN, przy czym zwrot następuje bezpośrednio na konto główne - oznacza to, że nie musimy dokonywać obrotu bonusem, by wypłacić je na nasz rachunek bankowy.

Jeśli masz już darmowe konto bukmacherskie w TOTALbet, nie potrzebujesz żadnego specjalnego kodu, by aktywować tę promocję. Jeśli natomiast nie masz jeszcze aktywnego konta gracza, to przy rejestracji wykorzystaj kod promocji LEGALSPORT (więcej informacji o kodzie do TOTALbet). Ten kod nie tylko da Ci dostęp do zakładu bez ryzyka oraz innych akcji bonusowych TOTALbet, ale też umożliwi odbiór ponadstandardowego VIPowskiego pakietu powitalnego.

Jakie kupony kwalifikują się do promocji

By wziąć udział w akcji bonusowej TOTALbet, wystarczy postawić kupon AKO składający się z co najmniej dwóch selekcji i obejmujący tylko wydarzenia na sporty wirtualne. Na kuponie bukmacherskim mogą się znaleźć zarówno wydarzenia LIVE, jak i prematch na wszystkie wirtualne dyscypliny sportowe, dostępne w ofercie bukmacherskiej TOTALbet. Możemy więc obstawiać komputerową piłkę nożną, wyścigi psów, koni i motocykli oraz żużel.

TOTALbet online nie ustanowił żadnego kursu minimalnego ani dla poszczególnych selekcji, ani dla całego kuponu. Istotne jest natomiast, by nasz kupon bukmacherski był postawiony za środki z salda głównego i by stawka kuponu wynosiła co najmniej 40 PLN. Jeśli taki kupon okaże się nietrafiony, TOTALbet zwróci nam stawkę (maksymalnie do 40 zł) na konto główne.

Jeśli nie wiecie, jaki kupon postawić w ramach promocji, rzućcie okiem na nasz przykładowy kupon bukmacherski, postawiony na wirtualną piłkę nożną w TOTALbet. Jeśli okaże się on wygrany, zgarniemy za niego ponad 166 zł, a jeśli nie trafimy, buk zwróci nam stawkę na konto główne, a więc nic nie ryzykujemy! A co najlepsze, na rozstrzygnięcie kuponu wystarczy poczekać parę minut.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet
Przykładowy zakład bez ryzyka na sporty wirtualne:
POG vs LGD, liga polska, typ 1, kurs - 2.10
WSI vs MIE, liga polska, typ 1, kurs - 2.25
-----------------------------------
Całkowity kurs kuponu: 4.72 | Stawka kuponu: 40 PLN
Ewentualna wygrana: 166,14 PLN
TOTALbet rejestracja online

Co ważne, z promocji możemy korzystać przez cały czas jej trwania - oznacza to, że każdego dnia możemy postawić zakład bez ryzyka na sporty wirtualne. Łącznie możemy więc postawić siedem kuponów bez ryzyka przegranej, przy czym każdy z nich musi być puszczony innego dnia. Pamiętajcie też, że do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy spełniający warunki regulaminowe promocji kupon bukmacherski, postawiony każdego dnia. Jeśli więc wasz pierwszy kupon będzie wygrany, to cashback od drugiego lub kolejnego już wam nie przysługuje.

Jak obrócić cashback na virtuals?

Zwrot w przypadku nietrafionego kuponu bukmacherskiego na sporty wirtualne jest przyznawany bezpośrednio na nasze saldo główne. Oznacza to, że bonus bez ryzyka od TOTALbet jest zwolniony z warunków obrotu - możemy od razu wypłacić otrzymane środki na nasz rachunek bankowy. Oczywiście możemy też za te pieniądze grać dalej - środki z cashbacku są d wykorzystania na dowolne sporty, nie tylko wirtualne.

Virtuals bez ryzyka - fragment regulaminu

 • Klienci z tytułu udziału w WIRTUALE BEZ RYZYKA w przypadku, gdy zakład objęty promocją okaże się przegrany są uprawnieni do otrzymania zwrotu w postaci jednorazowego doładowania salda głównego w wysokości 100% stawki zakładu, przy czym niezależnie od wysokości stawki zakładu spełniającego warunki promocji WIRTUALE BEZ RYZYKA, maksymalna kwota zwrotu ograniczona jest dla jednego Klienta do kwoty 40,00 zł.
 • Zwroty w postaci doładowania salda głównego znajdą się na kontach graczy do 48 godzin od daty rozliczenia zakładu.
 • Zwrot przysługuje wyłącznie od jednego kuponu spełniającego warunki promocji w każdym dniu trwania promocji. Jeśli pierwszy zakład kwalifikujący się do promocji będzie zakładem wygranym, wówczas zwrot nie przysługuje Klientowi. W przypadku, gdy dwa zagrane zakłady zostaną rozliczone w tym samym czasie, o  przydzieleniu zwrotu do jednego z nich decyduje kolejność zawarcia zakładu (trafia do wcześniej zawartego zakładu, pod warunkiem, że będzie to zakład rozliczony jako przegrany).
 • Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do zwrotu na osobę trzecią.
 • Do promocji WIRTUALE BEZ RYZYKA nie są wliczane zakłady wypłacone przez Klienta przy użyciu usługi Cashout.
 • Klient może uczestniczyć w WIRTUALE BEZ RYZYKA wyłącznie jeden raz każdego dnia trwania promocji. (...)

Sporty wirtualne w ofercie TOTALbet

Bukmacher internetowy TOTALbet udostępnia graczom rozbudowaną ofertę komputerowo generowanych rozgrywek sportowych. W ramach sportów wirtualnych w TOTALbet online możemy obstawiać np. piłkę nożną, w ramach której dostępne są rozgrywki ligi polskiej, niemieckiej, angielskiej czy tureckiej, a także Puchar Europy i Puchar Ameryki. W ramach wszystkich rozgrywek znajdziemy drużny wzorowane na realnych klubach piłkarskich, dla każdej drużyny dostępne są też statystyki ostatnich spotkań i tabela wyników.

W ramach meczów piłki nożnej możemy obstawiać nie tylko klasyczny zakład na zwycięzcę 1x2, ale też inne selekcje, w tym podwójną szansę, zakład na to czy obie drużyny strzelą gola lub typu under/over na liczbę bramek w meczu. Dostępne są też selekcje na dokładny wynik oraz tzw. multi-gole.

Sporty wirtualne w ofercie TOTALbet. Promocja bez ryzyka na virtuals

Oprócz rozgrywek piłkarskich w TOTALbet można obstawiać wirtualne wyścigi chartów (m.in. rozgrywane na Manchester Stadium i London Stadium), wyścigi koni oraz motocykli, a także żużel. Tu również, podobnie jak w przypadku piłki nożnej, możliwości typowania nie ograniczają się tylko do podstawowych zakładów - na przykład w przypadku wyścigów konnych możemy obstawiać zwycięzcę 1 i 2 miejsca w dowolnej lub w dokładnej kolejności, to samo dotyczy zakładu na lokaty 1,2 i 3.

Oczywiście na kuponach na sporty wirtualne możemy łączyć rozgrywki różnych lig i typy na wyścigi. Dostępne są zarówno selekcje pre-match jak i zakłady LIVE, a rozgrywki możemy obserwować na wizualizacjach, co ułatwia obstawanie kuponów na żywo.

Inne premie dla graczy w TOTAlbet online

Promocja na sporty wirtualne to oczywiście niejedyna akcja bonusowa, jaką dla swoich graczy przygotował internetowy operator bukmacherski TOTALbet. U tego buka dostępna jest też gra bez podatku - promocja obejmuje wszystkie kupony AKO z co najmniej trzema selekcjami i minimalnym kursem zdarzenia 1.20. To bardzo proste warunki, a z oferty można korzystać wielokrotnie.

Gra bez podatku w TOTALbet łączy się też z promocją TOTAL Bonus, która podnosi wygrane na kuponach AKO. Wystarczy jeśli na kuponie znajdą się co najmniej pięć zdarzenia, by wygrana wzrosła o 3%, a przy dziesięciu selekcjach możemy powiększyć swoją wygraną aż o 16%. Na uwagę zasługuje też Safebet, czyli bezpieczny zakład w TOTALbet - dzięki niemu można zabezpieczyć swoje kupony bukmacherskie przed przegraną z powodu jednego nietrafionego typu.

Kod do pakietu na nowe konto

Wyjątkowe atrakcje TOTALbet przygotował też dla nowych graczy - każdy, kto założy Szybkie Konto w TOTALbet online (przeczytaj jak się zarejestrować w TOTALbet), może otrzymać super pakiet powitalnych premii, który wynosi aż 5239 zł. W skład pakietu wchodzi podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku. 

Kod bonusowy LEGALSPORT do promocji powitalnej w TOTALbet

Warto zauważyć, że pakiet powitalnych premii finansowych dla graczy w TOTALbet zbiera bardzo pozytywne opinie od typerów, a kod LEGALSPORT działa u wszystkich legalnych bukmacherów online w Polsce - m.in. w Fortunie, STS, Superbet czy forBET.

FAQ - pytania o wirtualny cashback w TOTALbet

Zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne to bardzo atrakcyjna promocja, która budzi duże zainteresowanie typerów. Poniżej znajdziecie najczęściej zadawane pytania o tę akcję bonusową oraz odpowiedzi, przygotowane przez naszych ekspertów.

1️⃣ Jak odebrać bonus bez ryzyka na sporty wirtualne w TOTALbet?

By zgarnąć cashback wystarczy podczas trwania promocji stawiać kupony AKO z co najmniej dwoma zdarzeniami na sporty wirtualne (selekcje pre-match i LIVE). Kupon kwalifikujący się do promocji musi być postawiony za co najmniej 40 zł, a środki musza pochodzić z salda głównego.

2️⃣ Ile razy mogę odebrać cashback na virtuals?

Zakład bez ryzyka na sporty wirtualne można postawić każdego dnia trwania promocji. Łącznie do zdobycia jest więc aż siedem cashbacków po 40 zł, przy czym do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zakład na virtuals, postawiony danego dnia.

3️⃣ Jak obrócić bonus na sporty wirtualne w TOTALbet?

Bonusu otrzymanego od TOTALbet za nietrafiony kupon bukmacherski na sporty wirtualne nie musicie obracać. Zwrot otrzymacie bezpośrednio na saldo główne, jest więc on zwolniony z warunków obrotowych.

4️⃣ Czy inni bukmacherzy mają podobne promocje?

Wszyscy bukmacherzy internetowi w Polsce, którzy w swojej ofercie mają sporty wirtualne, systematycznie przygotowują dla typerów promocje na virtuals. Nie znaleźliśmy dokładnie takiej samej akcji bonusowej, ale zakładów na sporty wirtualne oraz promocji możecie szukać też m.in. w forBET, LVBET i Noblebet, a także u bukmachera STS i w BETFAN.

13.03.2020, 23:10
Aktualizacja: 25.02.2022, 08:10
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

TOTALbet bez ryzyka na sporty wirtualne
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.