czwartek, 23 maja 2024

forBET – zakłady na hokej na lodzie

22.03.2024, 16:11
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakłady prematch w forBET na hokej na lodzie
  1. Zakłady na hokej klubowy w forBET
  2. Zakłady na hokejowe rozgrywki międzynarodowe w forBET
  3. forBET - hokejowe zakłady specjalne
 2. forBET – hokejowe zakłady na żywo
 3. FAQ
Zakłady na hokej w forBET

Wydawać by się mogło, że na polskim rynku bukmacherskim liczy się tylko futbol. Oczywiście rywalizacja najlepszych piłkarzy świata przyciąga sporą rzeszę obstawiających, co nie oznacza wcale, że inne sporty traktowane są po macoszemu.

Widać to doskonale po typach na hokej na lodzie, które stanowią lwią część każdej oferty profesjonalnego organizatora zakładów wzajemnych. Podobnie wygląda to w forBET, a więc u bukmachera, który pochwalić się może naprawdę solidnym doświadczeniem na polskim rynku zakładów sportowych, co przekłada się nie tylko na świetne opinie wśród typerów, ale również na wysokie lokaty w rankingach bukmacherskich.

Musimy przyznać, że propozycja sportowa na hokejowe typy w forBET jest naprawdę solidnie dopracowana, a zakładka z selekcjami na wydarzenia rozgrywane na tafli znalazła się w górnych częściach listy obejmującej wszystkie wydarzenia sportowe. Każdego dnia gracze oficjalnego sponsora Rakowa Częstochowa dostają całą gamę niezwykle zyskownych typów na najważniejsze wydarzenia hokejowe całego świata.

Bonus powitalny forBET do wykorzystania na typowanie hokeja
 • 2080 zł za depozyt
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

Jak łatwo się domyślić, najwięcej tego typu zakładów forBET oferuje w weekendy, a więc w czasie, kiedy rozgrywana jest większość rywalizacji sportowych. Nie oznacza to jednak, że w tygodniu usługi te święcą pustkami, bo jest zgoła inaczej. Dzięki temu możecie być pewni, że puszczenie opłacalnego kuponu AKO w forBET na hokej na lodzie nie przysporzy Wam żadnych problemów, tym bardziej, że dokonać tego możecie nie tylko poprzez niezwykle intuicyjną stronę internetową (www.iforbet.pl), ale również przez pełną praktycznych rozwiązań aplikację bukmacherską.

Oferta na hokej na lodzie w forBET+ Rozbudowana oferta zakładów prematch i LIVE+ Wysokie współczynniki bukmacherskie+ Dedykowane promocje na hokej
Oferta na hokej na lodzie w forBET
+ Rozbudowana oferta zakładów prematch i LIVE
+ Wysokie współczynniki bukmacherskie
+ Dedykowane promocje na hokej
GRAJ w

Co istotne, w forBET możecie obstawiać hokej na lodzie nie tylko za własne środki, ale też za bonusy bukmacherskie.

Zakłady prematch w forBET na hokej na lodzie

forBET, jak przystało na profesjonalnego bukmachera online, szczególną uwagę poświęcił zakładom przedmeczowym, ponieważ to właśnie one zapewniają typerom największe pole manewru. Warto bowiem pamiętać, że hokejowe selekcje u sponsora głównego Arki Gdynia mają to do siebie, że pojawiają się kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt dni wcześniej. Trudno zatem dziwić się, że ponad 80% wszystkich obstawiających na co dzień korzysta z usług w wersji prematch z wysokimi kursami online.

Oferta prematch na hokej w forBET+ Nawet kilkadziesiąt selekcji + Zakłady dodawne z wyprzedzeniem+ Bardzo wysokie współczynniki bukmacherskie
Oferta prematch na hokej w forBET
+ Nawet kilkadziesiąt selekcji 
+ Zakłady dodawne z wyprzedzeniem
+ Bardzo wysokie współczynniki bukmacherskie
ZAGRAJ w

Co więcej, hokejowa oferta prematch w forBET obejmuje najczęściej ponad kilkadziesiąt niezwykle intratnych zakładów głównych oraz podtypów. Musimy przyznać, że u konkurencji zdarzają się oferty bogatsze, ale nie oznacza, że są one lepsze. Wynika to z faktu, że forBET udostępnia amatorom bukmacherskich emocji wszystkie najważniejsze selekcje przez co jesteśmy wręcz pewni, że zadowolą one zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych graczy. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat przedmeczowych zakładów na hokej na lodzie.

Zakłady na hokej klubowy w forBET

Propozycja klasycznych typów na hokej na lodzie w zdecydowanej większości podporządkowana jest rozgrywkom klubowym, które rozgrywane są przez znaczną część roku. I tak każdy z Was spróbować może swoich sił w typowaniu rywalizacji np. w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Czechach czy Szwecji. Naturalnie w całej gamie usług forBET znaleźć można także zakłady na zawody odbywające się w Austrii, Białorusi, na Łotwie oraz w Niemczech.

Sporo miejsca w swojej ofercie ten warszawki buk poświęcił również rywalizacji między najlepszymi ekipami w hokeju na lodzie Starego Kontynentu, czyli Lidze Mistrzów. Myślicie, że to już wszystko? W żadnym wypadku, ponieważ forBET wiele typów postanowił dopisać także do klubowych potyczek o charakterze towarzyskim.

Zakłady na hokejowe rozgrywki międzynarodowe w forBET

Jak już wspomnieliśmy, większość hokejowych propozycji tego warszawskiego bukmachera poświęcona została rozgrywkom na poziomie klubów. Na szczęście forBET nie poprzestał tylko na tym i do swojej oferty wprowadził  selekcje wzajemne na mecze reprezentacji. Tym samym Wasze kupony tworzyć możecie także na takie wydarzenia, jak Euro Hockey Tour czy Alpejska Liga Hokejowa. Naturalnie forBET nie zapomniał również o imprezach o najwyższej randze, a więc mistrzostwach świata, mistrzostwach Europy czy igrzyskach olimpijskich.

Hokejowa oferta prematch w forBET

Gdyby jednak komuś było mało, to wśród tych wszystkich propozycji wyszukać może selekcje na mecze towarzyskie (zarówno kadry seniorów, jak i młodsze roczniki).

Warto pamiętać, że u tego warszawskiego buka zakłady wzajemne na hokejowe imprezy międzynarodowe pojawią się nawet kilka miesięcy wcześniej, co zacznie ułatwia granie za wyższe współczynniki bukmacherskie.

Wysokie mnożniki to jeden ze znaków rozpoznawczych renomowanego bukmachera forBET.  Dzięki temu plasuje się on w czołówce polskich w pełni legalnych organizatorów selekcji sportowych. Co bardzo istotne, wyjątkowo opłacalnymi mnożnikami obwarowane są nie tylko zakłady z rynków głównych, ale również same podtypy.

Jeśli macie zamiar rozpocząć typowanie hokeja na lodzie to z całą pewnością najwięcej uwagi poświęcić powinniście zakładom typu 1X2 orz typom na zwycięstwa łącznie z dogrywką. Na spore kursy liczyć możecie także w przypadku selekcji na tercje o liczbę bramek. Dlaczego? Choćby z tego powodu, że marże w forBET na tego rodzaju selekcje często schodzą poniżej progu 4%, podczas gdy w konkurencyjnych firmach wartość ta często przekracza 5%. Jeśli potrzebujecie więcej informacji na temat efektywnego typowania hokeja na lodzie w forBET, to znajdziecie pod tym linkiem - Jak obstawiać hokej na lodzie w forBET.

Wyjątkowo pomocna w typowaniu opłacalnych zakładów hokejowych okazać się może również niesamowicie praktyczna wyszukiwarka kursów, która jak sama nazwa wskazuje, służy do selekcjonowania najlepszych współczynników bukmacherskich. Aby z niej skorzystać, wystarczy po prostu odnaleźć ją na stronie i ustalić interesujący Was kurs i wybrać zakładkę z hokejem na lodzie. I to już wszystko.

forBET - hokejowe zakłady specjalne

Jak już wiecie, forBET do tematu hokeja na lodzie podszedł bardzo poważnie. Nic więc dziwnego, że rywalizacja najlepszych hokeistów co jakiś czas trafia do promocji kursowych tego warszawskiego bukmachera. Jeśli zależy Wam na upolowaniu ekstra doładowanego współczynnika, to po prostu regularnie zaglądajcie na stronę sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa. Podwyższone mnożniki czekają na Was w zakładce COMBO EXPERT, pod którą kryją się m.in. takie akcje jak Combo Pewniak czy Combo Fart. W ostatnim czasie w tym miejscu pojawiła się także sekcja z taśmą na weekend umożliwiająca puszczenie kuponu składającego się z kilku typów (współczynniki sięgające poziomu nawet 20.00).

gram hokej w forbet
Korzystam z wysokich kursów na selekcje przedmeczowe

Hokejowych specjałów wypatrywać możecie także przy okazji imprez o większym kalibrze takich jak np. mistrzostwa świata. Wówczas dodatkowe zakłady znajdziecie po rozwinięciu danego wydarzenia. O jakie dokładnie typy chodzi? Chociażby o selekcje dotyczące tercji z największą liczbą trafień.

Dodać należy, że do najpopularniejszych rozgrywek hokejowych forBET dopisuje zakłady długoterminowe umożliwiające obstawianie zwycięzcy danej ligi nawet na kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu.

forBET – hokejowe zakłady na żywo

Obecnie zakłady LIVE stanowią swego rodzaju must have każdego renomowanego bukmachera online. W ten schemat idealnie wpisuje się także forBET, który swoim typerom oferuje cały szereg selekcji na żywo. Te przygotowane zostały w specjalnej zakładce znajdującej się zaraz obok sekcji z zakładami bukmacherskim, a więc praktycznie na samej górze strony.

Propozycja LIVE na hokej w forBET:+ Wiele opłacalnych podtypów+ Match tracker+ Bogata oferta rozgrywek i meczów
Propozycja LIVE na hokej w forBET:
+ Wiele opłacalnych podtypów
+ Match tracker
+ Bogata oferta rozgrywek i meczów
ZAGRAJ w

We wspomnianej już zakładce bez trudno odnajdziecie interesujące Was spotkanie dodatkowo opatrzone wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym składami, czasem trwania rywalizacji, statystykami a w szczególności wynikiem. W forBET wyjątkowo pomocny w typowaniu hokejowych zakładów LIVE okazać się może match tracker stanowiący połączenie relacji graficznej z komentarzami z konkretnego wydarzenia sportowego.

Selekcje na żywo mają to do siebie, że dostarczają typerom znacznie więcej emocji. Wynika to w końcu z faktu, że na ich rozstrzygnięcie nie trzeba czekać zbyt długo, ponieważ zakłady zawierane są już w trakcie danego wydarzenia sportowego. Nic więc dziwnego, że ten rodzaj selekcji przyciąga do siebie coraz więcej amatorów hokeja na lodzie, tym bardziej, że w forBET naprawdę jest w czym wybierać. I tak na rywalizację na taflach u sponsora głównego Arki Gdynia puszczać możecie m.in. zakłady na:

 • zwycięstwo meczu 1X2
 • zwycięstwo z dogrywką i rzutami karnymi
 • podwójną szansę
 • zakład bez remisu
 • 1. gol
 • liczbę bramek
 • handicapy
 • zwycięstwo tercji 1X2
 • poniżej/powyżej liczby bramek w tercji
 • zachowanie czystego konta przed daną drużynę
 • dokładną liczbę bramek zdobytych przez daną drużynę
 • wygraną którejkolwiek tercji przez daną drużynę

Propozycja zakładów na żywo na hokej w forBET została tak skonstruowana, że obejmuje ona nie tylko oficjalne mecze, ale także spotkania towarzyskie. Jak łatwo się domyślić, z takiego obrotu spraw zadowoleni są sami typerzy, którzy praktycznie w każdym momencie mogą coś ciekawego wrzucić na swój kupon. W praktyce wygląda to więc tak, że w zakładach na żywo pojawiają się przede wszystkim zdarzenia z rozgrywek ligowych, europejskich oraz międzynarodowych. Jeśli do tego doliczymy wspomniane już przez nas selekcje na spotkania o charakterze towarzyskim, to otrzymujemy ofertę bardzo zbliżoną do tej z typami prematch.

Jeśli jednak jesteście zwolennikami obstawiania wyraźnych faworytów, to najlepszym rozwiązaniem będzie typowanie nie zaraz na początku spotkania, ale po upływie przynajmniej kilkudziesięciu minut, kiedy mnożniki zaczną się powoli wyrównywać (oczywiście ta wskazówka znajduje zastosowanie w przypadku, gdy znacznie silniejszy zespół nie otworzył jeszcze worka z bramkami lub gdy przegrywa).

Pamiętać musicie także, że typy LIVE okazać się mogą wyjątkowo pomocne w tzw. odegraniu się – w momencie, gdy postawiony zakład przedmeczowy ma małą szansę na sprawdzenie, możecie wytypować inny scenariusz i tym samym zawalczyć o dodatkowe środki.

Propozycja forBET hokejowych zakładów LIVE jest na tyle rozbudowana, że zadowoli zarówno tych z Was, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherską, jak i tych bardziej doświadczonych. Oczywiście związane jest to również z tym, że do wielu takich typów ten warszawski buk dopisuje bardzo atrakcyjne mnożniki. Przy jakich zatem zakładach najlepiej ich szukać?

Naszym zdaniem selekcjonowanie wysokich kursów najlepiej rozpocząć od tego, co najważniejsze, a więc klasycznych zakładów na zwycięstwo 1X2, gdzie zawsze przynajmniej dwie opcje wypadają wręcz znakomicie. Ekstra doładowanych współczynników, a przy tym wielkich profitów spodziewać się możecie również przy obstawianiu zakładów na to, że obie drużyny zaliczą trafienie. Bardzo okazale prezentuje się także zakłady na kolejną bramkę oraz wiele opcji under/over na liczbę goli.

Naturalnie zachęcamy Was do tego, aby zwracać uwagę również na inne typy, ponieważ forBET ma to do siebie, że wysokie mnożniki dopisuje do wielu rozstrzygnięć.

FAQ

1. Czy forBET oferuje wysokie kursy na hokejowe zakłady?

Hokejowa propozycja w forBET - mnożniki są nawet o kilka procent wyższe niż te oferowane przez konkurencyjnych organizatorów zakładów wzajemnych. Dzięki temu puszczanie kuponów z hokejowymi zdarzeniami jest po prostu bardziej opłacalne.

2. Jakie zakłady online znaleźć można w ofercie hokejowej forBET?

Hokejowa propozycja zakładów tego buka obejmuje zarówno zakłady prematch, jak i na żywo. Co istotne, tyczy się to nie tylko najlepszych rozgrywek na świecie (np. NHL, KHL), ale również tych mniej medialnych (m.in. liga białoruska, liga szwajcarska, liga duńska). Dodatkowo forBET udostępnia swoim graczom wiele atrakcyjnych selekcji na rywalizację drużyn narodowych (np. hokejowe mistrzostwa świta, igrzyska olimpijskie). 

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. forBET – zakłady na hokej na lodzie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.